Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (70)

Durum:
    sesbilisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Dünya'da ..
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı minyonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben bu kızın esek gibi biliyordun lafına takıldım.
    zaten hiç yakıştırmadığım replikler hep ferihadan çıkıyor.:img-beee:
    orda emir : peki kızım ben esek gibi biliyordum da, sen neden esek gibi inatla söylemiyordun. dese yeridir valla

Nurcaaanıım sende gelip takılacak şeyi buldun heee:img-hyste
    ne olcek emirde ferihaya sende şu KATIR inadı (katır kaba kaçar diye düşünürse ) olmadı KEÇİ inadı bıraksaydın der ödeşirler meraklanma :img-hyste nasılsa kısasa kısas :img-hyste
    altta kalanın canı çıksın puhahahahah:img-hyste
    nasılsa yavuz canlarını çıkaracak barışma arifesinde :img-hyste

maviözlem
    maviözlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Thumbs down Emirden degil cacik coban salatasi bile olmaz :)) rezil adam :))

Alıntı mrvglmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fragmanda emirin dediklerini anlıyamadım nedemek istiyo..
    neyi düşünmek istememiş görmezden gelmiş?
    ?????

dur bir dakika bulacagim... :)

Ferihanin basina yagdirdigi felaketlerden sag salim cikmis olmasidir belki, Emirin öfkesine sebep olan.... Feriha arkasina bile bakmadan gider ve o da gecelerin velihati yani ait oldugu dünyaya geri döner diye tahmin etmisti...

ama olmadi, evdeki hesap carsiya uymadi...

Feriha basina kaldi ya, ondanmis öfkesi...

anladin mi :)

Birde Feriha harbiden salak :) salak olmasaydi, gözleri ayak parmaklarini izlemezdi konusurken, kem küm halleri, essek gibi biliyorsun öyle mi söylenir ayol:)... insan agzini doldura doldura, gözlerinden ates fiskiran bakislar esliginde, bagirir be!

ama Feriha coktan yelkenleri suya indirmis... pess diyorum baska da birsey demiyorum... dur sen dur, bu adam yine seni duvara toslasinda olmayan aklin basina gelir belki!

peh!:img-beee:

Durum:
    casperbig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 529

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı minyonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben bu kızın esek gibi biliyordun lafına takıldım.
    zaten hiç yakıştırmadığım replikler hep ferihadan çıkıyor.:img-beee:
    orda emir : peki kızım ben esek gibi biliyordum da, sen neden esek gibi inatla söylemiyordun. dese yeridir valla
    Bende Feriha'nın "geri zekalı" dan sonra bu "eşşek gibi" laflarını sevmiyorum. Zaten Emirin derdi bildiği şeyi onun ağzından duymaktı sadece ve bunu duyamamak onu bu noktalara getirdi. Bu kadar inada ne gerk vardı. Emir de Ferihada bu inat olayını artık bırakmalılar. Tek dileğim dizinin finaline kadar onları birarada mutlu görmek artık......

Durum:
    berivan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ece nasil o ciftlikte kalmis onuda hic anliyamadim acikasi, acaba Ece diyormu kine iste beni Gulsum cagirdi filan diye??

Kimin Eceyi cagirdigi gercegi ortaya ciktiktan sonra bekliyorum Ferihanin bir guzelce Gulsume agzinin payini vermesini, ahanda bunlar benden gelsim Gulsume:img-tomat:img-tomat gitsin anasina sikayet etsin Ferihayi tekrardan birde bu seferde eklemeyi unutmasin kendisinin yaptigi seyide:img-beee:

Emir ile Feriha azda olsa (yani gösterilen seyden basediyorum simdi) konusmaya baslamislar, umarim ki bunun devamida gelir ki 56 bölumde oldugu gibi,yani orada nasil birbirleri ile konustularsa ve kendileri hakkinda anlatilar ise, devamida bundan sonra gelir.

Bir beraberlikte saygi,sevgi ve iletisim cok önemlidir bence. Ve Feriha ile Emir de yavas yavas ilerlemeye basliyorlar bu yolda bence, haydin hayirlisi devamida gelir insAllahhh:happy0064

Aysun gelmis yine 10 numaraya, bakalim Feriha ile konusucaklar:whistle2
    Bu Aysunun herseyin sorumlusu olarak Ferihayi bilmesinden biktim vallah, umarim ki kadinin ya akli basina gelir kendi kendine yada Emir ile Ferihayla konusupta kadin birseyleri anlamaya baslar artikin..

Aysunun Ferihaya karsi olan tavirlari gercektende sikmaya basladi artik haaaa:img-beee:

Durum:
    Aleynna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    titanlarınarasında.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Başlık coşmuş gidiyor.. Engin bey sağolsun fragmana eklemiş bombayı koymuş önümüze.. Yavuz(karizma) o nasıl bakıştır öyle sanki dünyaları sen yarattın da bir Ece kaldı geriye halledemediğin.. Küçük ama değerli bir sorun gibi görüyorsun Eceyi.. Umarım Ececiğim uçarak gidersin Yavuzun yanına.. İstenmediğin yerde de durma artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri