Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşım bu dizinin yaptığı en büyük yanlış
kapıcı apartman görevlisi arkadaşlara yapılan haksızlık
Ben lisede okurken nişantaşında ailesi kapıcı olan bir arkadaşım vardı
inan sınıfta çoğu arkadaştan güzel giyniyodu
okula yakın diye sık sık onun evine giderdik
mis gibi tertemiz bir evdi öyle duvarları dökülmüyordu
Ne babası Rıza gibiydi nede abisi
şimdi Feriha bunalımdaymış Makyaj yapmıyormuş
Ben en mutsuz zamanlarımda bile az çok makyaj yaparım
o zaman eşi annesi babası ölenler yıllrca paspal gezsin
Kız kendi açık açık diyor ki saçıma maşa istemiyorum
cildim bozuluyor ya 20 yaşındakinin cildi bozuluyorsa
Vay gelmiş haline çocukmu kandıryorsunuz
Hiç 20 yaşında olmadıkmı?
maşallah kendii sevgilişsinin yanında gülücük saçıp dolaşıyor
Dizide de mutlu zamanlarında o anını hatırlasa ya
feriha onun yüzünden dizi tarihinin firijiti oldu ya

kesinlikle canim, cok yanlis tanittilar... evet ben hic bir kapici dairesini icerden görmedim, kapicilik yapan bir aileyide tanimiyorum...

ama askeri ücretle gecinen iki cocuk okutan bir aile taniyorum. ve o cocuklar inan bana ferihadan daha güzel giyiniyor... yasina kisiligine uygun giyiniyorlar... olay marka degilki...
hepimizin gardorubunda marka olmayan kiyafetleri vardir demi ama kombine ederiz aksesuar takariz birsey yapariz cok degisik görünür... ya en basitti giyin bir siyah kot üzerine bir beyaz tshirt üstünede ince bir sal tak yada kolye tak altinada cek 5 cm siyah topuklu ayakabi... hangimize yetmicek bu görüntü allah askina hangimize yetmicek???

masa olayida makyaj olayida gercek sonuna kadar inaniyorum... kim ne derse desin... hazalin makyajini zaten kendisi yaptigini bilmiyormuyuz...
sahne cekilecek ve hazal saclarima masa istmiyorum diyecek hangisi orada ortaligi ayaga kaldiracak kuaförmü? sahne cekmeyi birakip mangal basina gecen yönetmenmi???

ucuz basit seyler bunlar...

ama iste constaninovayada hak veriyorum yine suan izledigimiz feriha karakter hazala teklif edilen karakterden cok cok uzak... zaten hazal mesut yarin programda kendiside demisti artik s1k1ldigini herkez s1k1ldi demisti...

ah iste benimde kizdigim olay bu... evet kolay degil ama ozaman konusacaksin degismesini isteyeceksin ve kesinlikle hazal bu konumunda olan bir oyuncu... reytinglerde 1ci gelen bir dizide basrolsun hatta tüm hikaye senin üzerine kurulu ve sen bunu istemiyorum diyemiceksin...

cocuklar bile inanmaz...