Alıntı seselin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O kadar doğru konulara değinmişsin ki cevap vermekten kendimi alamadım.
Kim ne derse desin olayların bu hale gelmesinde her ikisinde payı var.
Amaaaa... Hamile olduğunu öğrenip bebeğin babasına söylemeyen kadın psikolojisini anlamıyorum ben.
Çünkü bebek tek başına sahip olunan bir şey değildir.
Senin olmasada bebeğin hem annesine hem babasına ihtiyacı vardır.
İhtiyacı olmayan hatta ona verebileceğiniz en büyük zarar gerçek babasını gizlemek ona yalandan bir baba bulmak ve babasına onun varlığından zamanında haber vermemek olur.
Emir ve feriha evlendiklerinde ailem diye tutturan bir feriha görmüştük akabinde baba evine evliliğini uygun zamanda açıklamak için geri döndü.
Sonuç itibariyle evliliğin ilk zamanlarını yaşayamamalarına mal oldu dönüşü işe yaramadı çünkü her zamanki gibi bambaşka bir şekilde öğrenildi evlilik.

Evliliğinin ilk günleri nası zehir zıkkım olduysa, hamile kalıp uzaklarda bebeğini doğruran bir ferihaya ben hiç şaşırmam çünkü onuda zehir etmesi gerek. Hiç bir duyguyu zamanında ve tadında yaşamayı bilmiyor çünkü.

Bazı arkadaşlar yorumlarında iyiki saklamış yoksa mafyacık bebeği öldürürdü tarzında hayal gücü zorlaması yapıyor ama içinizden hanginiz vicdanınız ve bebeğiyle başbaşa kalsa karnındaki minicik hayatı babasının sevgisinden mahrum bırakır.

Mantıklı bakmak şöyle dursun, karakterlere bağımlılıktan yorumlamayı bile beceremez hale gelmişiz kimi feri kaptan istiyor kimi ece emir ama biz yola Femir için çıkmıştık. Her ne olursa olsun femir denilmeli. Onların hikayesi içindeyiz yan karakter zırvalığına girmenin bir anlam yok.
Aslında çok kızgında olsam levent iyilik meleğide olsa 3.kişilere hayır
femirle başladı femirle bitsin final diyorum
Yoksa 1.5 yıl izlediklerimi aptal olduğum için izlemişim diyeceğim
Eceyi zaten 5 yıl öncede 10 yıl sonrada emire yakıştırmam
yakıştırılacak bir kadın değil
bir anne olarak Ferihanın yaptığını yapardım
eğer kocam vuruluyor,
gözaltına alınıyor,tehdit ediliyor,yolum kesiliyor evime geliniyor
hala o adamı mafya görmüyorsanız bunada şaşarım
demekki, emir gibi hayata toz pembe bakıyorsunuz
eşim böyle bir adamla horoz dövüşüne kalkmış gözünü hiçbirşey
görmüyorsa evde yalnız bir hamilelik geçirip iyice sinir küpü olacağıma