Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (78)

Durum:
    afk2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ulan İstanbul!!!!
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eğer Ferıha düşündüğüm şeyı yaparsa bana o ilaçları damardan ver Nıght gitti gider:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Cansu nekadar akıllanmış böyle ama hala Emırde onuda es geçmedıler yanı :img-hysteBu Emırle Ferıhayıda seven sevene

Durum:
    yamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seselin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanırmısın o üç yıl ve dönüş meselesini feriha içeri girince ece onu gördüğünde yüzünün aldığı şekilden çözdüm:img-hyste:img-hyste

Ve dedim ki ahanda ece feriha sana şimdi öğretecek nişan, evlilik bağı varken arada ESKİ gelip nasıl araya giriyormuş nasıl alıyormuş elinden geçirdiğin zamanı emeği duyguları nasılda siliyormuş öğreneceksin.

Üstelik gelen ece değil, Emirin damarlarındaki kan geldi, bu sefer gelen feriha.....

Yorumun çok hoşuma gitti
    özellikle eceyle ilgili yazdıkalrın evliliği aşkı hiçe saymıştı
    şimdi o aşk dilencisinin ferihada nişanını hiçe saysın
    ferihanın aşkının kırıntılarıyla beslenen bir zavallı
    anlasın bakalım öyle ortaya çıkıp herşeyi bozmak nasıl oluyormuş

Durum:
    ugurcu-gamzeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeynep❤Murat
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Feriha hanım intikam alırsa yakında sinemalarda !!! ....
    ALLAHIM bide leventi takmış koluna çok yakışmışsınız niye döndünüz
    ediyle büdü gibisiniz :whistle2 Ayyyy ferihaya gıcık oluyordum ama bu başka bişey nefreti geçti
    Ahhhh emirin unut artık bak yoluna paşammm:img-in_lo:img-in_lo
    Emir olmasa bu dizinin adını duymaya katlanamıyorumda :865323 ahhh emir var işte:865323

Durum:
    alagul. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    339

Aldığı Beğeni: 1,216

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bölümü izleyinceye kadar "ne kadar saçma,çok gereksiz,.." gibi sitemlerde bulunsam da diziye hareket gelmiş : D
    Be mübarekler madem bir sezon daha uzatıcaktınız. Geçen haftayı sezon finali yapsaydınız. Tam yeni sezon bölümü gibi olmuş bu bölüm :p

Feriha'ya ne olmuş öyle? Çok hoş olmuş da elin adamının parası ile olmuş yine. Kendi kendine yetememiş :icon_whis
    Bu mu yani? Adamın birinin parasıyla feraha çıkmış. -bir de o parayla intikam alacak. Hmm..Levent de zevkle parasını döker Feriha'nın önüne : ) -
    Kendi çabasıyla bir yerlere gelebilseydi iyiydi. Ama o da daha çok zaman kaybı olurdu,doğru. Kestirmeden varmış feraha.
    Feraha çıkmak da değil bu. Herkes onun arkasından rezil bir kadın olarak bahsediyor.
    -Başka bir adamla kaçmış,gitmiş..vay adi kadın(!) sofa
    Düşünce bu. Birkaç kişi haricinde.

Feraha çıkan biri varsa o da Emir bence. 3 yıl sonra öyle ya da böyle..kendi çabasıyla gelmiş bir yerlere. Hazır paraya konmamış,hakkı olanı almış ve işinin başında.

Feriha'nın sahip olamadıklarına Ece sahip olmuş.
    Yayla gibi bir ev :icon_whis herşeyden önce bir adet Emir Sarrafoğlu.
    Bir de nişan çok dokundu. Feriha'ya görkemli bir düğün yapılmadı.

Ecede birşey var. Emir'in yanında çok başka diğerlerinin yanında çok başka.
    Hele Aysun ile olan sahnesi..çok hoşuma gitti.
    Azına kanaat getiremeyen çoğunu hiç bulamazmış ya Aysun bulamadı. Daha iyisi olamadı..en iyisi Feriha'ydı aslında,anlamadı. Ece'den dert yanarken geç de olsa anlamıştır diyordum ama hala anlamamış.
    Bir de Ece pek pasaklı birşey :img-hyste o şekilde rahat rahat uyuyor bir de.
    Emir'in eve geldiğindeki surat ifadesi süperdi :img-heh:
    Böyle mi karşılanırdın sen? Karşılama da yok zaten ortada :icon_whis
    Benim kafama takıldı..şimdi bunlar öpüşmeden de öteye gidiyorlar mı?
    Aynı odada yatıyorlarmış ama :icon_whis
    Feriha ve Levent odalarında uslu uslu uyurken..

Ben yine de ne Emir'i ne de Feriha'yı suçlayamıyorum. O kadar katı olamadım. Bölüme kadar Ece'yle olan Emir'e az kızmadım ama..bölümde izlerken de kıyamadım. Hele Feriha'yı evde bulamadığı zamanki hali.
    Ama Emir Feriha'nın neden gittiğine bakmamış bile,sorgulamamış. Gittiğinde sadece. Nedenle değilde sonuçla ilgileniyor yine. Kendince haklı elbet ama insan bir sorgular kestirip atmadan önce.
    Emir haklı mı? Haklı..Feriha anlayıp-dinlemeden gitti. Onun kızgınlığı var,hayalkırıklığı..
    Tek başına gitmiş olsa bu kadar kapatmazdı kendini de.
    Feriha da kendine göre haksız değil aslında..
    Ya da sözün özü; ikisi de tam sopalık :img-hyste
    Sözde birçok şeyi biliyordu-lar :icon_whis

Bölüm sonu herkes dumur olmuş. Hande'nin surat ifadesi izlenesi. Bir de Ece'ye laf sokuşu tam seyirlik :img-hyste
    Ama o nişan olucak,kesin. Bunların ikisi de inat sonuçta. Feriha da mutluluk diler çiftimize. Madem öyle yüzükler takılsın der Emir.
    Artık o da misilleme yapar Feriha'nın nikahında :icon_whis

Ama Emir gerçekten 3 yıl boyunca umutla beklemiş Feriha döner diye :icon_sorr
    Evi her hafta temizletiyor. İkisinin yuvası.. keşke böyle olmasaydı,mahvettiler :icon_sorr

Bir de diziye saatler kala foruma bomba gibi düşen bir haber var.
    Dizi bitmiyormuş. Başımı alıp nerelere gideyim bilemedim :img-hyste
    Ben bu zamana kadar diziyi sırf Hazal-Çağatay uyumu için bırakmamıştım ve sonuna kadar gidicektim.
    Haber şaşırttı beni. İzlemem yeni sezonda olur biter. Ferihasız Adını FERİHA Koydum mu olurmuş hem? Başka bir oyuncu ile anlaşma yapsalar da olmaz.
    Doktorlardan nasibini almamış mı Fatih Bey? -gerçi dizi Hazal ya da bir başkası çıksın veya çıkmasın üçüncü sezonu zannetmiyorum kaldırabilsin-
    Olan Çağatay'a olucak. Hem nasıl geldi bu oyuna? Harcıyacaklar onu :icon_whis
    Hazal'ın yerinde olsam prensipte anlaştığı diziden caymam. Serdar Akar bir de yani.
    Şu Çağatay'ı kurtarabilseydik hayırlısıyla :img-hyste adam gibi bir yapımcı ile devam etmeliydi. Valla yazık olucak :whistle2

edit; Yüzüklere ne oldu acaba?
    Askıda kalan daha çok şey var aslında..

Durum:
    Killer50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bass ツ Sarrafoğlu.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Delanur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste Super yazmissin arkadasim. Ben Handeden nefret eden biriyim ama bu bolum Ferihaya ne guzel yedirdi o laflari. Sen gittin...........
    Ama malesef suda varki "anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az":img-hyste:img-hyste Belescikiz anlasa bir ahh anlasa ama nerde onda o insanlik. Levukla gezmekle konusmayi falan unutmustur kesin. Belescikiz gözünü kacirmadan bakmistir Levukta anlamistir...:img-hyste:img-hyste

Sonra Levuk cevaplarini bos bos bakarak vermis ve bu sayede Leviha dili bulunmustur. Konusmayip bön bön bakcan ve anlasican. Ee Emir bunu anlarmi??? Belescikiz kendine onu pohpohlayacak birini ariyormus. Hande bizim belesciyi kesmez cx...:img-beee::img-hyste:img-hyste

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri