Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (82)

Durum:
    seselin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (82)

Alıntı Medcezir2008 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya aklıma birşey takıldı isterseniz uçmuşsun diyin ama bence bu haberlerin amacı bizi şaşırtmak için :happy0064 Feriha ölmeyecek bakın görürsünüz hani sırdı ne yani koskoca yapım bu haberleri durduramayacak mı..??:img-beee:

Buldum valla inanın sırf bizi şaşırtmak için inanmıyorum ölüm haberine:happy0064

Kuzular kendinize gelin....Haberler yalan bence bölümde şaşırtmaca olacak...:happy0064

Afk çarptı normaldir ama ben izlemeden inanmam...:img-beee:

Uyumu harcamayacaklardır inşallah kuzu...:love01:

İnşallah dediğin gibi olur cnm ya
    İşler iyice sarpa sardı zaten dizinin geleceği açısından birde konu da tükenir feriha olmazsa ne yapıcaklar nası devam edicekler ellerindeki malzeme nedir merak ediyorm ki eğer bir yerlerden ferihanın çocuğu çıkarsa emirin tüm duygularını ona yönlendirebilirler ama bunu kaç kişi izler bilinmez:img-wink:

Bu kadar giz yaratmak isteyipte ortalığa fotoğraflarla dökülmekte ancak bu diziye özel olmalı:img-hyste

Benimde hazalın gelecek sezon bir kaç bölümden sonra diziye tekrar dönme ihtimali ile ilgili düşüncelerim var. Yeni başlanacak dizideki rolü ve süresi belli değil henüz o dizinin başlaması ise ekim ayında her şey çelişiyor kendi içinde izlemeden göremiycez yani:img-tomat

Hazalın gözlerinin buğulanması istenildiğinde kendini tutamayıp ağlama krizine girmesi onunda duygulandığı,feriha ve emire üzüldüğü duygusu yarattı bende. Üzüldüm.

Durum:
    Medcezir2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    .............
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı seselin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah dediğin gibi olur cnm ya
    İşler iyice sarpa sardı zaten dizinin geleceği açısından birde konu da tükenir feriha olmazsa ne yapıcaklar nası devam edicekler ellerindeki malzeme nedir merak ediyorm ki eğer bir yerlerden ferihanın çocuğu çıkarsa emirin tüm duygularını ona yönlendirebilirler ama bunu kaç kişi izler bilinmez:img-wink:

Bu kadar giz yaratmak isteyipte ortalığa fotoğraflarla dökülmekte ancak bu diziye özel olmalı:img-hyste

Benimde hazalın gelecek sezon bir kaç bölümden sonra diziye tekrar dönme ihtimali ile ilgili düşüncelerim var. Yeni başlanacak dizideki rolü ve süresi belli değil henüz o dizinin başlaması ise ekim ayında her şey çelişiyor kendi içinde izlemeden göremiycez yani:img-tomat

Hazalın gözlerinin buğulanması istenildiğinde kendini tutamayıp ağlama krizine girmesi onunda duygulandığı,feriha ve emire üzüldüğü duygusu yarattı bende. Üzüldüm.
    :icon_sorr:icon_sorrOff ki ne offf:icon_sorr:icon_sorr

Üstelik sabahtan beri Feriha ölecek diye çıkacak diye sevinilen yorumları oku derim kuzum....Onlar seninle aynı fikirde değiller ne yazık ki bu karakterleri sevme sevmeme durumuda değil üstelik bu nefret açıklanamaz boyutta incitici....:icon_sorr

Kişiselleştiren biz ( Ferihacılar ) ken sana sorayım ben kendi adıma 23 yaşında bir kıza kendi hataları için bazen bazende aşık olduğu adamın hataları bu aşkı buraya taşıdı ama suçlu olan kim ölümü hakeden kim hadi ne olur sen söyle bana bu nasıl bir sevmektir...???
    Aşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında
    Her sabah uyandığında,yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına.

Durum:
    molita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı afk2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koray Gülsümle ömür boyu mutsuz Handede çıkıcak zaten diziden eeee ömür boyu mutsuzluğa mahkum olucak işte

Ferıha ve Emırde Son 10 dakıka mutlu:img-hysteBu dızı zaten böyle hal aldığından ancak son 10 dakıka mutluluk görüceğimize ınanıyordum çıktıda:img-hyste

Sonuçta Ferıha ve Emırın arasında bir Aşk var e oda yeter onlara.Ölümde olsa sonu Emırın içinde Ferıha kalır 3.sezondada bir şekilde anar Ferıhasını mezarının başında..

Ferıhayı kım vurdu bölümde görürüz artık Halıl değildir ama gelen fotolarda resmı yok hiç.Ele onu gitsin.Ece-Yavuzun adamları ıkısınden bırı..Yavuz Sanemle iş birliği yapaılır ama Yavuzda kirli çıkı çıkar ozaman Saman altından su yürüten Ferıhaya başta zarar vermedı şimdi neden versın ancak Sanemın dolduruşuna yada Ecenın dolduruşuna gelırse olur.Ama ya Ece Emırı kaybettı olamazmı... Hem dızıden çıkması içinde güzel bir bahane bulmuş olurlar.

Eledim gitti.:img-hyste Kaldı 3 şık. Hımm evet Ece olabilir de o silah tutmayı nerden bilecek? Yanlışlıkla kendini vurmasın.:img-hyste Nerdeee?

Ama Yavuz ya da Eceden biriyse ki bence de öyle Emir de vicdan azabı da olur. Sonuçta onları hayatlarına sokan Emirdi. Ayrılıklarının sebebi yanlış anlama olsa da etken olan 2 şahıs vardı. Zor yani bir durum Emir için. Feriha ölmesin ki zaten bence ölmeyecek açık kapı bırakılacak sadece vurulacak tıpkı Ali gibi. Ben de Ali Ali diyorum ama bir ona bir de Ferihaya üzülecem galiba karakter olarak çıktıkları için. Ali başrol değildi ama sevilen bir karakterdi Kuzey-Güneyde. Feriha başrol ve daha o da genç. Gençleri öldürmeyin senaristler. Of yaşasın gençler. Aşk acısı tamam da böyle öldürmek oluyor mu hiç ya. Neyse yineleyecem mutlu son 67.

Durum:
    yamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı emirfiliz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emir i milyon tane güzel anlamlı içi dolu dolu sevgi dolu repligide olsa onu hep en sevdiğim en çok kullandığı '' Feriha konuşmamız lazım '' repliğiyle hatırlayacağım. tabi bunun karşılıgındada yapamam emir olmaz emir daha zamanı degil emir diyen bir ferihasıyla..

senaristlere bu aşkta bu cocukların önlerine koydukları engeller yüzünden cok öfkelensemde emir gibi koray gibi hande gibi feriha gibi cansu gibi yitirilmiş ailelerde büyüyen çocukları onların travmalarını saçma yada degil hayata tutunuşlarını öfkelerini caresizliklerini cok güzel yeri geldi dolu dolu yazdıkları ve bize böyle karakterler izlettirdikleri için tesekkür ederim..

Emir nasıl dolu dolu , nefret ede ede , bazen umursamaz görünerek yıkık kırık da olsa öfke doluda olsa nasıl sever iki sezon her anıyla izledik yasadık.. koray yanında olmamasına, baska adamı sevmesine ,baska kadınla evli olmasına ragmen hande derken nasıl da içi dolu dolu yüregiyle sever iki sezon handeye takılı korayı izledik.... emir ve koray onların aşklarıda dostlukları da cok güzel di hepsi çok..

zenginlikte kaybolmuş , yitirilmiş samimiyetsiz ailelerde , namusun tek erdem sayıldıgı ailelerde büyüyen yetişen travmalarla geçirilmiş hayatlarına ragmen bir sekilde bulusup tutundular hayata..

bu aşkı o kadar sevdirende nefret ettiren de onlardı.. aşkı normal yasasalar belki bu hikaye olmazdı çok sardılar sürekli emir gibi sürekli belkide başa sardılar ama yinede onlar için en özel yerde onları tekrar buluşturup en azından benim hikayemin mutlu bitmesine vesile oldular.. ayrı ayrı bitse inanın çok üzülürdüm.. parkta düğün oldugunu bildiğimden beridir çok mutluyum ve böyle bir son olmasa asla izlemem dediğim 67. bölümü izleyip öyle final yapmamı sagladılar ... bende femirimin hikayesini mutlu sonla bitiyor..
    Bende en çok konuşmamız lazım diyen Emiri hatırlayacağım
    konuştular ama boş boş birbirlerini dilini anlamadan bir konuşma oldu
    yani hep ayrı dil konuştular iletişim iyi olmadı
    bunu ilk sezon yalanlara bağladık
    ama o yalanların o kadar uzamasıda iletişim eksikliğindendi
    ayrı çevreden gelen insanların aşk ne kadar büyük olsada
    bir arada olması aynı dili konuşmaları çok zor
    çocukluktan miras kalan acılarını emirin ferihanın öğrendik
    Sıradan bir aşk olmadığı için acılarda sıradan değildi

Durum:
    jixues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    3FA:)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Barış Kılıç twit atmış. sevindim, mutlaka sevinecek birileri daha vardır o yüzden buraya ekliyorum. Levent karakterinin başka görevi kalmadı zaten .
    Spoiler İçermektedir

Bana çok saçma geliyor.... Son bölüm Femir izlemek güzel olacak da, keşke böyle son bölüme sıkıştırılmasaydı.. neyse bölüm dolu dolu olur en azından..

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri