Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1000 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Adını Feriha Koydum - Bölüm Yorumları (84)

Durum:
    MineElif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kronik MY
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

18.bölümden,bankta.

Emir: Bize bir daha bunu yapma Feriha!
    Feriha: Yapmıcam.

Evet,Feriha'nın en büyük yalanlarından biri:img-beee:

Bu da sanırım şu anki durumumuz için fazlasıyla duygusal:img-in_lo ;
    Feriha: Ama böyle yaparsan olmaz.
    Emir: Uzun uzun yüzüne bakabilmeyi o kadar çok özledim ki! (...3 yıldır bakılmayan yüz..off akşam akşam kötü oldum uleyynn:img-beee:)

hadi iyi geceler sevgi pıtırcıklarım:happy0064

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    776
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

1. bölümden Cafe'den

Menüdeki fiyatları görünce;
    Feriha: Ben su rica edeyim
    Hande: Sadece su mu içeceksin?
    Feriha: Hıı canım başka bir şey istemedi,
    .
    .
    .
    .
    .

Feriha: benim eve gitmem lazım, tansiyonum düştü yine
    Masadan kalkarken içtiği suyun parasını ödemek için elini çantasına atıyor,
    Emir'in eli cüzdanında
    Emir: Saçmalama,
    Feriha: Yok ama ...
    Emir: Yo, lütfen, lütfen
    Feriha: Peki

6. Bölüm:
    Haldun: Şaşırtıyorsun beni Sanem, kapıcının kızı için bana tavır alıyorsun,
    Sanem: Yaptığı büyük iyiliğe küçük bir karşılık vermek istedim desek,
    Haldun: Para verip konuyu kapatmayı yeğlerim,
    Sanem: Feriha para kabul etmez, zaten o benden birşey istemedi, ben teklif ettim.....

Feriha'nın yalancıda olsa ilk bölümden itibaren bir çizgisi vardı.
    Karşılığını ödeyemeyeceği hiç birşeyi kabul etmiyordu.
    Ne oldu da 65. bölümde Levent'in imkanları ile Amerika'ya giden, onun imkanları ile okuyan, onun parası ile otele ortak olan bir Feriha var karşımızda.
    (Belki bu duruma açıklık getirir senaristler, Levent'ten bağımsız olarak, hem çalışıp hem okumuş, oteldeki ortaklığı da sadece kağıt üstünde olabilir. )

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    776
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı afk2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu Dizi benım için 67'de son.Nasıl biter Kapıcı Dairesınden kimse olmadığına göre Ferıha ölücek ozaman ben bunu çıkardım ...

Zehra Annenın Ferıha'ya dediği Adınla yaşayacaksın,Adını Yaşatacaksın diye bir repliği vardı.Madem bu dizi hala aynı adla devam edecek ..

1- Ferıhanın Emırden bır çocuğu vardır.66. Bölüm sonunda bu çocuk meydana çıkar.Mesela Zehra Anne bu bölüm gelıyor sanırım onunla bırlıkte gelen bir çocuk ve Bu bölümde Emır ve Ferıha konuşması kesın olur bırbırlerıne imalı sözler falan bu sözlerden anlam çıkarmaya çalışmalar 66.Bölüm sonu bır bebek .67.Bölümde barışma kavuşma sonrasında Emırın Eceden ayrılması ve bunu duyan Yavuzun (aile kısmına önem verıyormuş ya kutsal falan dedı) Ferıhayı vurması ve Ferıhanın ölmesı..

2- 66.Bölümün sonunda barışma 67.Bölümde 2 sene daha zaman atlaması var denılıyordu .Zaman atlaması yapıp bunları bırleştrırler sonra bır bebek ve doğumda Ferıhanın ölmesı adınında Ferıha konması:img-hyste:img-hysteFatih Bey buna çalışında gelın demişti dimi:img-hyste

Başka türlü dizinin adı ile devam etmesı saçma olur onlar için.. Adı üstünde Adını Ferıha Koydum ama ne Anası var Ne kızı:img-hysteNasıl oyun lannnnnn bu dıyesım gelıyor benımm yaaa .:img-hyste

3+2 2017 oldu, evleri, arabaları, dekorları herşeyi geçtim de bunlar kostüm işine ne yapacaklar, malum haute couture giyiniyorlar, 5 sene öncesinin modasını mı takip edecekler.

Durum:
    Medcezir2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    .............
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aşksa bitti
    Gülse, hiç dermedik
    Bul kendini kuytularda, hadi dal
    Seninle bir bütün olabilirdik
    Hoşça kal gözümün nuru
    Hoşça kal

Vakit tamam!.. seni terk ediyorum
    Bu, kırık ve incecik
    Bir veda havasıdır
    Tutuşan ellerimden
    Parmak uçlarına değen sıcaklık
    İncinen bir hayatın yarasıdır........:icon_sorr

Femir coşmasından çok sevdiğin ama onunla aranda heşeyin bittiğini inatla görmediğin bir aşkı bir sevdayı ve belkide bir dostluğun bizde kalan son anılarını tazelemek gibiydi paylaştıklarımız..Katılan okuyan yazan tüm arkadaşların yüreğine sağlık...:love01:

Çoğu kişi ardında kaldı bu yazışmaların çünkü öncesinde bitirmişlerdi bu aşkı yüreklerinde ama diyorum ya bazen insan en çok canını acıtan bile olsa sevdiklerinden kolay vazgeçemiyor..

Biz Feriha ve Emir'i o dağ evinde bıraktık hemde hiç dönmemecesine onlar masum oldukları kadar güzel yürekliydiler belkide ondan bu kadar yara aldı yürekleri savrulup ayrı düştüler...Ama yürekleri ayrılmadıktan sonra yan yana olmamanın ne önemi var ki...Biz zaten onlarda görmedik mi aşk demek herşeye rağmen demekti...:img-in_lo

Bu diziyi unutmucam çünkü bana / bize ihanet edenleri unutmucam...

Bu diziyi unutmucam her ne olursa olsun aşkın herşeye rağmen varolacağına inandırıp bana / bize ihanet eden yazan o kalemleride unutmucam...

Ve bu diziyi unutmucam çünkü bana / bize aslında insanın en büyük ihanetinin maddi şeyler için kendine yapacağını bize öğrettikleri için...

Feriha ve Emir benim yüreğimde 46'daki kadar masum ve temiz olarak kalacak ve onları kimse bozamayacak helede sadece yürekleri değil saplantıları ile bu aşkı mahvedenler benim yüreğimdeki Femir'i asla kirletecek kadar güçlü olamazlar olamayacaklar....:img-beee:

Son söz Feriha ve Emir o dağ evinde hala şöminenin başında sohbet ederek gülen bir çift yürektir benim için...:icon_sorr

Edit:Mıstık arkadaşıma ayrıca teşekkürler bu onun fikriydi....
    Aşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında
    Her sabah uyandığında,yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına.

Durum:
    afk2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ulan İstanbul!!!!
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı omayra73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3+2 2017 oldu, evleri, arabaları, dekorları herşeyi geçtim de bunlar kostüm işine ne yapacaklar, malum haute couture giyiniyorlar, 5 sene öncesinin modasını mı takip edecekler.
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste Eğerkı 2 sene daha atlarlarsa bakalım kaç sene öncesıne dönecekler:img-hyste:img-hysteDızıde kımse kalmıyor yazık valla olan Çaçaya oluyor butun yuk çocukta olucak ılk projesınde rezıl ettıler diziyi.67 'ye kadar bır gelebılsekte kurtulsak..

Bunlar 2 sene daha atlatsın bu seferde herkesı başka yere toplarlar kesın mekan yok hiç birşey yok zaten dızıde beleşe dızı çekıyorlar ındırdırler paraları cebe tatlı geldı tabı:img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri