Sayfa 1/8 12345 ... SonSon
37 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Affedilmeyen - Bölüm Yorumları

Durum:
    sutemini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Burdur
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Affedilmeyen - Bölüm Yorumları

Alıntı beltiyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tomris Hanıma bugün de ulaşamadım.Ama en kısa sürede ulaşacağım.Bugün Ben ve arkadaşım Kanal D yi aradık(sevgili Fersat).Yine umutlandık ,yine umutlandık...."İlgi çok fazla böyle giderse en yakın sürede yönetim olumlu karar verir"dediler.Arkadaşa da aynısını söylemişler.Başaracağız galiba...
    Ebru tüm emeklerin için çok sağol.inşallah çabalarımız sonuçsuz kalmayacak.5 haftalık hangi dizi için bu kadar uğraşıldı ?hiçbir dizi için bu kadar çaba harcanmadı bunu görsün kanal sahipleri

Durum:
    beltiyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı efran_albatros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım iyi bir şeydir bu.yani aslında bende umutlandım ama bunların sağı solu da belli olmaz.
    Ben de temkinliyim ama yine de bu müthiş birşey.Bu arda Tomris Hnaım saar 17,30 da gelecekmiş umarım bağlanabilirim

Durum:
    angle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı beltiyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce yine aradım KANALD yi.Aynı şeyleri söylüyorum ama galiba olacak."dizinizi kanalımızdan takip edin,olumsuzluk yok"dediler.Bir arkadaşım(sevgili DarKRoaD)da aramış.Ona da aynı şeyi söylemişler.DarKRoaD açık sözlüdür kızmış biraz telefondakine .Az kaldı dizimiz geri gelcek."Dizinizi kanalımzıdan takip edin cümlesi"beni iyice umutlandırdı.Biri beni sakinleştirsin
    bu çok güzel bir haber çok sevindim bu yönetimde olumlu karar çıktığına bir işaret mi acaba yoksa hala karar veremediler mi? bu arada ebru gerçekten dizi için çok uğraşıyorsun sen olmasaydın dizinin bittiğini kabullenmiştik sana ne kadar teşekkür etsem azdır ayrıca bütün mail atanlarıda tebrik etmek lazım herkese çok teşekkürler:happy0064

Durum:
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı angle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu çok güzel bir haber çok sevindim bu yönetimde olumlu karar çıktığına bir işaret mi acaba yoksa hala karar veremediler mi? bu arada ebru gerçekten dizi için çok uğraşıyorsun sen olmasaydın dizinin bittiğini kabullenmiştik sana ne kadar teşekkür etsem azdır ayrıca bütün mail atanlarıda tebrik etmek lazım herkese çok teşekkürler:happy0064
    Kesin olumlu karar çıktı demiyorlar ama bunu diyorlar.Ben soruyorum "Şimdi bu ne demek"diye.Karşımdaki de ne anlıyorsan o diyor.Bakalım...Az sonra Tomris Hnaımlada görüşebilirsem anlayacağız yapımcıyla temesa geçmişler mi geçmemişler mi diye...

Durum:
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı angle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin olumlu karar çıktı demiyorlar ama bunu diyorlar.Ben soruyorum "Şimdi bu ne demek"diye.Karşımdaki de ne anlıyorsan o diyor.Bakalım...Az sonra Tomris Hnaımlada görüşebilirsem anlayacağız yapımcıyla temesa geçmişler mi geçmemişler mi diye...
    Bu arda kampanyaya hepimiz destek oldu 1-2 kişinin işi değil bu.Destek olan herkese sonsuz teşekkürler

Sayfa 1/8 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri