Sayfa 2/39 İlkİlk 12345612 ... SonSon
191 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,041

Aldığı Beğeni: 222

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Kötü Kız

Adı Kötü Kız. Akla Deniz Çelik gibi bir karakteri getiriyor. Ama ardından Burcu Özberk çıkıyor. pek de kötü kız rolleriyle tanınmamış birisi. Merve Boluğur gibi ters köşe bir karaktericanlandıracak herhalde diyoruz. Sonra da adı Zeynep Yılmaz çıkıyor. Türk TV'lerinde daha önce 6574246527467258 kez kullanılmış bir isim. Çağlar'ın karakter adı da Selim olsun bari. Bu rolü seçmesi tam bir komedi. Dizi tutmaz gibi geliyor ama sabreder de yaz vakti yayınlarlarsa tutabilir de, tam da yaza görebir iş.

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 335

Bahsedilme
    4 Mesaj

Bence dram dizisi artık romantik komedi dizilerinden daha riskli. Çünkü o kadar türü o kadar örneği var ki tutmama olasılığı daha fazla bence. Çağlar hem drama sıcak bakmıyor fhvk'yı seçme nedenlerinden biri Şükrü Avşar'la çalışmasının tavsiye edilmesiydi. Bir de o diziden bu kadar ağır dram beklemiyordu sanırım senaryo bana söylenenden çok başka yönde ilerledi dedi iyice koptu dramdan. Benim İçin Üzülme'den sonra kendisini fhvk'ya kadar bir dramda gördüğümü hatırlamıyorum. Tabi dizi olarak. Bir de med cezirde sanırım kısa süre oynadı.Birçok sebepten ötürü dizilere sıcak bakmıyor zaten ama bu sene sinema sektörü de sekteye uğradı bununda etkisi var bence dizilere dönmesinde. Biraz da senaryoyu sevmiş güvenmiş olabilir zaten yaz dizisi. Bu sene erken tatile girecek diziler ekran boşluğunun avantaj olacağını düşünmüş olmalı. Şahsen ben o kadar ön yargılı değilim. Çekimler başlasın ilk tanıtım gelsin bir bakalım. Ben bekliyordum fhvkdan sonra böyle bişey seçeceğini.

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Eveeettt şimdi iyi bir analiz yaparak dalayım konuya

Bir kere Çağlar'a ben çok güveniyordum bu sektör içinde, babamın oğlu ya da yakışıklı olduğu için değil elbette. Akıllıydı, seçimleri dikkatli ve başarılıydı, abartmadan sade bir oyunculuk çıkarıyordu, dili vardı ve yurt dışında temsil etme potansiyeli vardı. Kuşluda falan herkes Netflix dizisi bekliyordu ondan üstelik. Dan diye Netflix gelip teklif etmez illaki, ki seçilen isimlere de baktıkça adamların derdinin oyunculuk değil, reklam ve para olduğu apaçık ortada. Yani o konuda Çağlar'da bulabileceğim tek suç, ajans hatası!
    Adamın kariyer yönetimine burnumu sokmak istemezdim ama abicim sen Yaz dizilerinin dengesizliğiyle alakalı alaylı bir story çekip, üstüne isimleriyle dalga geçmiş insansın! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
    Paran bayağı tükenmiş anlaşılan bu işe girmişsin

Ha oynayamaz mı, insan tükürdüğünü yalayamaz mı? Disney bile yalıyor, sen yapmışsın çok mu Çağlar'cım De insan inceden bir hayal kırıklığına uğruyor işte.

Şimdi dizinin ismini hangi genius bulmuşsa helal olsun, sinema tarihinin en rezzzil FİLİMLERİNDEN birinin çakması gibi duruyor. İngilizceye çevrilince Bad Girl gibi havalı bir isim çıkıyor diye mi seçmişler? Saçma bir ismi var bu kesinlikle değişmeli.
    Yapım şirketinin önceki işlerine baktım elle tutulur bir Güz Sancısı var o da zaten film.
    Kanal zaten baştan aşağı FAİL!
    Senaristlere baktım şimdi, yazdıkları işler uzun soluklu işler değil kaldı ki hikaye zaten bilindik, sıradan!

Haziran ayında yayına başlarsa şansı varsa ve sevilirse birkaç bölüm izlenir ama kış gelince yayından kalkar. Tabi daha bilmiyoruz hiçbir şey görmedik diyeceğim de 2.30 saat rom. kom. olmaz işte, görünen köy klavuz istemez.

Bu işi seçmesinin Çağlar açısından tek mantıklı açıklaması, dram yaptım, sinemada romantik dram yaptım, bir de rom. kom. yapayım, farklı farklı işleri yazdırayım CV'me. Tamam da kadın başrol oyuncu da yaaaanii
    Güneşin Kızları dizisinde olduğunu biliyorum, iyi bir oyuncu da değildi o kadar, Çağlar da çok efsane değil de Çağlar'a daha ağır başlı kadınların yakıştığını düşünüyorum ben Burcu hareketli falan olunca olmayacaklarını düşünüyorum ilk etapta. Ama tabi fragman gelsin, fotolar dönsün anlarız..

Ben Çağlar'ın fanlarından ötürü bu tip hikayelerde asla rol almayacağını düşünmüştüm yani fan ekmeği yemek istemeyeceğini ama bu dizi resmen fan ekmeği yeme amaçlı yapılıyor, ikisi de genç oyuncu ikisinin de fan kitlesi yüksek, hikaye ergen işi. Öfffff! Hayır neden ya?

Seçme sebebi yazdan para yiyeyim, kışa daha güzel işe atlarımsa okey bak! Ya da illa rom. kom. yapayım kafasıyla seçtiyse eee sinemada yapsaydın, ne gerek vardı haftası 2.30 saat süren dizilerin setinde heba olmaya. Valla parası bitmiş başka açıklama getiremiyorum.

Umutlarımı kırdın gerçekten, zevkle izlerim diye düşünüyordum, meh işte ilk bölüme bakar kaparım diyorum şimdi, olmadı bu baba olmadı hiç ya!

4. Beğenenler;
    Selin (17-03-19)

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 434

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bir ekleme ve düzeltme yapayım, senaristlerin künyesinde Gülbeyaz ve Yuvamdaki Düşman işleri falan da var. Yani iyi işler yapmışlar aslında ama Yuvamdaki Düşman kanaldan ötürü biraz da sanırım tutmamıştı. Bu dizi de keşke Kanal D yerine Star'da yer alsa demiştim ilk duyduğumda, kanal kurbanı olması mümkün.

Ha bir de playboyu oynayacakmış, Çağlar'ı öyle deli bir rolde izlemek hoşuma giderdi ama böyle yaz dizisiyle değil Benim alerjim var yaz dizilerine, elimde değil tv'ye kumanda fırlatasım geliyor. Mayıs yakın tarih yakında çekim mekim başlar herhalde dur bakalım göreceğiz.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    337

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

dizinin tutup tutmayacağını konuşmak için daha erken ama yaz dizisi olunca ve kanal d de yayınlanacağı düşünülünce
    tutmama ihtimali çok yüksek muhtemelen haziran ortasında başlar ağustos sonu biter
    gerçi zaten yaz dizileri genel olarak tutmaz en fazla bir yada maximum 2 tanesi sonraki yazı görür
    örnek geçen yaz başlayan yaz dizilerinden bir tek elimi bırakma ve erkenci kuş tuttular ve hala devam ediyorlar (ikiside birbirinden berbatlar bu arada)
    diğerleri hepsi yayından kaldırılmıştı neyse ben iki oyuncuyuda sevdiğim için kısmetse ilk bölümü seyredeceğim umarım güzel bir dizi olur

Sayfa 2/39 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 70 kullanıcı var. (4 üye ve 66 konuk)

1. symylmz,
  2. strawberry05,
  3. yarun,
  4. ebyaram

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri