Sayfa 20/38 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon
190 sonuçtan 96 ile 100 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,462

Aldığı Beğeni: 1,361

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Ben Geldimmm

Yeliz'ciğim aynı korkuyu bende yaşıyorum şu an. Forum acaba gitti mi korkusunu böyle yaşamak Bu arada son yorumuna katım katım katılıyorum. Asu kaşlarını kaldırıp, bu kız bak ya bak nasıl cümleler kuruyor deme please Muhsin babayı biz de çok sevdk. Hepimizin biricik babacığı o Ve Samet Samet seni çok seviyorum, densiz, sevimsiz Hülya ile nasıl evlendin bilemiyorum ama keşke senin değerini bilen, seni seven bir eşin olsaydı. Çünkü gerçekten sevilmeyi hak eden birisin. Ayşe'nin arkadaşı Gonca ile aranızda bir şey mi olacak bilemiyorum ama (olmasını ister miyim şu an nötürüm bu konuda, çünkü Gonca'nın kötü biri olup olmadığı, olmayacağı belli değil) umarım seni hak eden, seni, kişiliğini seven biri ile olursun. Bu arada baba-oğul sahnesini çok sevdim , tamam kabul ediyorum gözlerim yaşardı o sahnede Seval'ciğim nasıl da tanıyorsun arkadaşını.

Onun dışında Ayşe'nin annesini de pek anlayamıyorum. Ayşe-Kerem'e güzel konuştular Muhsin amcamızla kabul ediyorum ama bu konuşmalarından bir tanesini işe yaramaz, beş para etmez Erkut denilen KIMIL ZARARLISINA da yapsa, yapsaymış ya. İnşallah Erkut geri dönmez, bu diziye kan kaybettiren karakterlerden birisi kendisi çünkü

Bir de yanlış anlaşılmak istemiyorum ama Ayşe'nin kıyafetleri nasıl desem, öyle zebani gibi ağbileri olan bir kız için pek bir cesur değil mi. Misal nişan töreninde giydiği o elbise pek bir dekolteli iken ( o tarz ağbiler böyle elbiselere izin vermezler bababında şey ettiriyorum ) Bu hafta ki o sımsıkı vücudunu saran pantolon ve yeni fragmanda gördüğümüz mini etek ve üst bluzünü şey ediyorum diyor muyum demiyom

Ynei gelen karakter de hiççç fena değilmiş ha bu arada Kısa misafir oyuncu mu bilemiyorum ama bölüm keyifli olacak bu kesin

2. Beğenenler;
    Heartfilia (18-07-19), lavinya (19-07-19), mimoza17 (21-07-19), qsawe (18-07-19), seval2005 (19-07-19), yedel (18-07-19)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,903

Aldığı Beğeni: 1,793

Bahsedilme
    29 Mesaj

Bu bölüm Kerem&Aslı sahneleri az mıydı?

Bölümü netten sadece Ayşe Kerem sahnelerini izleyerek bitirdim. Bana çok az geldi. Yan rollere tabiki yer verilmeli ama seyirci asıl romantik komedi aşk için bu diziyi izliyor. Gerçekten Kerem ve Ayşe sahneleri çok, çok güzel. Onların sahneleri daha da çoğaltılmalıdır.

Teşekkürler yorum yazan tüm üyelerimize. Çok güzel yorumlar yazılıyor. Kaliteli yorumlar, içleri hep dolu dolu yorumlar.
    Konu lavinya tarafından (19-07-19 Saat 08:13 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (19-07-19), mimoza17 (21-07-19), qsawe (19-07-19), seval2005 (19-07-19), yedel (19-07-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    745

Aldığı Beğeni: 459

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmm

Yeliz'ciğim aynı korkuyu bende yaşıyorum şu an. Forum acaba gitti mi korkusunu böyle yaşamak Bu arada son yorumuna katım katım katılıyorum. Asu kaşlarını kaldırıp, bu kız bak ya bak nasıl cümleler kuruyor deme please Muhsin babayı biz de çok sevdk. Hepimizin biricik babacığı o Ve Samet Samet seni çok seviyorum, densiz, sevimsiz Hülya ile nasıl evlendin bilemiyorum ama keşke senin değerini bilen, seni seven bir eşin olsaydı. Çünkü gerçekten sevilmeyi hak eden birisin. Ayşe'nin arkadaşı Gonca ile aranızda bir şey mi olacak bilemiyorum ama (olmasını ister miyim şu an nötürüm bu konuda, çünkü Gonca'nın kötü biri olup olmadığı, olmayacağı belli değil) umarım seni hak eden, seni, kişiliğini seven biri ile olursun. Bu arada baba-oğul sahnesini çok sevdim , tamam kabul ediyorum gözlerim yaşardı o sahnede Seval'ciğim nasıl da tanıyorsun arkadaşını.

Onun dışında Ayşe'nin annesini de pek anlayamıyorum. Ayşe-Kerem'e güzel konuştular Muhsin amcamızla kabul ediyorum ama bu konuşmalarından bir tanesini işe yaramaz, beş para etmez Erkut denilen KIMIL ZARARLISINA da yapsa, yapsaymış ya. İnşallah Erkut geri dönmez, bu diziye kan kaybettiren karakterlerden birisi kendisi çünkü

Bir de yanlış anlaşılmak istemiyorum ama Ayşe'nin kıyafetleri nasıl desem, öyle zebani gibi ağbileri olan bir kız için pek bir cesur değil mi. Misal nişan töreninde giydiği o elbise pek bir dekolteli iken ( o tarz ağbiler böyle elbiselere izin vermezler bababında şey ettiriyorum ) Bu hafta ki o sımsıkı vücudunu saran pantolon ve yeni fragmanda gördüğümüz mini etek ve üst bluzünü şey ediyorum diyor muyum demiyom

Ynei gelen karakter de hiççç fena değilmiş ha bu arada Kısa misafir oyuncu mu bilemiyorum ama bölüm keyifli olacak bu kesin

Afili Ask seven herkese merhaba...

Fatoscugum o sahnede hepimizin gözleri yasardi canim ya... Gercekten Samet cok farkli bir karakter olarak karsimizda, sevmemek mümkün degil... Muhsin gibi temiz, iyi niyetli ve düsünceli biri... Tam babasinin oglu yani... Hülya gibi cikarci ve bombos, ruhsuz bir kadinin eline nasil düsmüs anlasilir gibi degil... Yazik oglana...

Ben de buradaki herkes gibi keske o mahalle-Sabri-anasi-babasi-Erkut-ve-dolandirdiklari sahneleri, hic de komik olmayan o sacma sapan sahneleri izlemektense Samet´in sirket ve aile icinde kendini savundugu ve hala aradigi belli olan yerini buldugunu izlemek isterdim... Insallah senaristler de bizim gibi düsünmeyi akil edebilirler...

Sevgiler...

6. Beğenenler;
    deren1970 (19-07-19), lavinya (19-07-19), mimoza17 (21-07-19), qsawe (19-07-19), yedel (19-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,561

Aldığı Beğeni: 1,335

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmm

Yeliz'ciğim aynı korkuyu bende yaşıyorum şu an. Forum acaba gitti mi korkusunu böyle yaşamak

Fatoş Ablacığım..

Ne kadar aynız bakar mısın ? Hem de ne korku..Dün site yeniden gidecek diye mesaj stoğu yaptım.Düşünsene ofistekiler harıl harıl çalışıyor bense fırtına gibi yorum okumaya ve yazmaya çalışıyorum :) Ama bugün kalan işlerimi bitirdim şok şükür..

Ayşe'nin annesi bana da tuhaf geliyor.Çok sessiz , rahat bir kadın.Eğer baskın bir karakter olsaydı ne yapıp ne eder kızının okuması için oğullarını ikna ederdi.Pasif kalmış yazık etmiş kızına.Aaa Erkut'a laf yok . Erkek anneleri oğullarına toz mu kondururmuş.Onca hatasına rağmen kadının ağzını açıp ta Erkut'a laf saydırdığına şahit olmadım ben.Sanırım Erkut'u sorumsuz yetiştirdiler.Evin yükünü büyük çocuklar çekermiş ya bu dizide de aynısı olmuş.Rıza , garibim her yükü çekmiş , Erkut asalağı abisinin arkasında sefa sürmüş.

Rıza, Kerim'le evlenmeden önce Ayşe'nin kıyafetine karışıyordu ama evlenince saldı kızı. Kerem'e emanet etti ya ne halin varsa gör ben karışmıyorum demiştir (içinden yani.) Benim de abim var.Evleneli bunca yıl oldu kılığımda kıyafetimde hoşuna gitmeyen bir durum olursa ters ters bakar ama bişiy demez :)

Ne diyosuun Fatoş Ablacım yeni gelen oğlan taş mübarek taş ..

Alıntı lavinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bölümü netten sadece Ayşe Kerem sahnelerini izleyerek bitirdim. Bana çok az geldi. Yan rollere tabiki yer verilmeli ama seyirci asıl romantik komedi aşk için bu diziyi izliyor. Gerçekten Kerem ve Ayşe sahneleri çok, çok güzel. Onların sahneleri daha da çoğaltılmalıdır.

Teşekkürler yorum yazan tüm üyelerimize. Çok güzel yorumlar yazılıyor. Kaliteli yorumlar, içleri hep dolu dolu yorumlar.
    Ayşe- Kerem sahneleri bana da az geldi.Umarım diğer bölümde çiftimize daha çok yer verilir.

Yorumlar o kadar güzel, o kadar sevgi dolu , o kadar sıcak ki... Sayfaya yorumlarıyla katkıda bulunan her bir yorumcumuzu ayrı ayrı tebrik etmek istiyorum.Ellerinize sağlık..Sizler gibi ( sevgili Lavinya siz de dahilsiniz ) forumun tecrübeli, duayen isimleriyle beraber olmaktan şahsım adına gurur duyuyorum.

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Afili Ask seven herkese merhaba...

Fatoscugum o sahnede hepimizin gözleri yasardi canim ya... Gercekten Samet cok farkli bir karakter olarak karsimizda, sevmemek mümkün degil... Muhsin gibi temiz, iyi niyetli ve düsünceli biri... Tam babasinin oglu yani... Hülya gibi cikarci ve bombos, ruhsuz bir kadinin eline nasil düsmüs anlasilir gibi degil... Yazik oglana...

Ben de buradaki herkes gibi keske o mahalle-Sabri-anasi-babasi-Erkut-ve-dolandirdiklari sahneleri, hic de komik olmayan o sacma sapan sahneleri izlemektense Samet´in sirket ve aile icinde kendini savundugu ve hala aradigi belli olan yerini buldugunu izlemek isterdim... Insallah senaristler de bizim gibi düsünmeyi akil edebilirler...

Sevgiler...
    Samet'i sevmeyen ölsün. Ay dur ölmesin şaka :) Onun gibi biri Hülya gibi bir kadınla nasıl evlenmiş şaşırıyorum ben de.Armutun iyisini ayılar yermiş o hesap galiba. Biz Samet'i el birliğiyle ayıralım bu Hülya'dan.Hazır çocuk ta yapamıyorlarken :)) Gonca , uslanır akıllanırsa Samet'le baş göz ederiz.

Erkut , askerliğini Kıbrıs'ta yapacaktı galiba.Bizden fersah fersah uzak olsun :) Yar saçların lüle lüle Erkut sana güle güle :)
    Sabri.. Sinir bozucu evet.. Evli kadınla buluşma ayarlamaya çalışana hoş gözle bakmazlar. Çok ayıp .. Tomatlar sana gelsin.Rıza az bilem yaptı sana.

Ve son olarak ; Asuman Ablacım.( ) yorumunu alıntılamayı unuttum hoş gör. Nazmiye 'nin gıcık hareketlerini izleyemedim evdeki gürültüden :) Senin yazdığın gibi sevimsiz davrandıysa çok ayıp etmiş.İlk sıraya kendini yazmışsın ikinci sıraya beni koyar mısın ? :)) Nazmiyeee, seni evire çevire saçından tutup dövmek istiyorum. Bu seferlik mazur görüyorum bi daha olmasın :)
    Konu yedel tarafından (19-07-19 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    deren1970 (19-07-19), lavinya (19-07-19), mimoza17 (21-07-19), qsawe (19-07-19), seval2005 (19-07-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    745

Aldığı Beğeni: 459

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

yazilan yorumlar hemen hemen hepimizin ortak düsüncelerimizi ortaya koyuyorlar... Forum ahalisi olarak biz aslinda olumlu olumsuz hic bir konuda asiriyi sevmiyoruz, samimiyet ve sicaklik, az cok inandiricilik bekliyoruz... Gayet de sabirla, pespembe hosgörü gözlüklerimizi takmis, hazirda bekliyoruz..

Neden mi yaziyorum bunlari? Fragman yazdiriyor tabi ki de! Ya arkadaslar, meger yine dört ayak üstüne düsmüs bizim acemi ajanlar!

Ceyda´nin evine resmen hirsiz gibi giren ve güvenlik görevlisine yakalanan Ayse, ona gözcülük yapacak olan Volkan ve residans anahtarini yürütme uzmanimiz Kerem´e yine bir seycik olmamis gördügümüz kadariyla... Hayir tabi ki kötü bir sey olmasin zaten... Bu cocuklar bir sekilde kendilerini kurtarsinlar, hic itirazim yok... Benim tek itirazim baslarina gelen tüm talihsizliklerden zerre kadar ders almamalarina... Biraz daha dikkatli olmak konusunda kendilerini - birbirlerini uyarmaya gerek dahi görmemelerine...

Sevgili Fatoscum cok yerinde bir tespit yaparak, Ayse´nin kilik-kiyafet konusunda evlendikten sonra adeta kücük bir devrim yapmasina deginmisti yukaridaki yorumunda... Beni de düsündürdü bu konuda ne kadar hakli oldugu... Anlasilan Kerem oglumuz da Ayse´nin cok güzel bir kiz oldugunu o miniminicik etegi giyince görmeye baslamis, daha önceki kiyafetleri yeterince seksi degilmis demek ki....

Veee kiskancliklar cikiyor karsimiza... Ayse ile baska erkekler ilgilenmeye baslayinca bizim kücük kütükcügün kafasi dankkkkk edivermis.... Tipik erkek tepkisi! Elinin altindakinin degerini bilmez, gözünün önündekini görmez! Ama bir baskasi yan gözle bakmaya görsün... "Hooop noluyo lan!" demeye baslarlar..

Eglenceli bir bölüm olmasini ve gelecek günlerin hepimize iyilikler, güzelliklerle gelmesini diliyorum...
    Konu seval2005 tarafından (22-07-19 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    qsawe (22-07-19), yedel (22-07-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 39 kullanıcı var. (5 üye ve 34 konuk)

1. yarun,
  2. Cemned,
  3. Rebekah,
  4. symylmz,
  5. werther

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri