Sayfa 32/39 İlkİlk ... 22282930313233343536 ... SonSon
194 sonuçtan 156 ile 160 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    751

Aldığı Beğeni: 461

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Herkese merhaba...

bu aksam yine cok eglenceli saatlerle gececek, yüzümüze yerlesen gülümsemeyle uykuya dalacagiz insallah... Afili ASK ekibine selamlar, sevgiler ve tesekkürler...

Kerem ile Ayse´nin ne zaman ve nasil biraraya geleceklerini merak ediyorum dogrusu.. Her bölümde ancak milimetre milimetre ilerliyorlar gibi geliyor bana... Inatlasmalari, didismeleri, birbirlerini en azindan yol arkadasi olarak kabullenmeleri, hele hele ikisinin de ayri ayri "bilincaltlarinin görüntülü hali" diyebilecegimiz rüyalari cok hos ve güzel ancak sevgili Yeliz´in de dedigi gibi artik yeter yani... rüya... rüya... nereye kadar... Bu cocuklar o rüyalari bir zahmet kendilerince yorumlasinlar... Verilen mesaji görsünler... Yoksa bu gidisle bunlar daha on sene böyle didisir dururlar...

Keyifli seyirler hepimize...

2. Beğenenler;
    deren1970 (05-09-19), Rebekah (04-09-19), yedel (04-09-19)

Durum:
    Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    24

Aldığı Beğeni: 50

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön izlememiz de gelmiş oh maşallah pek bereketliyiz .

Kerem , kafa sesiyle konuşmaya başlamış, eyvah ki ne eyvah seni de kaybettik yiğidim. Bir ara gözlerini de belertince irkilmedim değil :) Bu kız sana hiç iyi gelmedi be ! Ayşe 'den önce ne güzel takılıyordun nerde akşam orda sabah misali.Gününü gün ediyordun, derdin yoktu oh kafa misti :)) Yatağından da olmazdın. Garibim geniş yatağa geri dönüyor ama Ayşe 'nin Berlin Duvarı yüzünden eciş bücüş yatmak zorunda kalacak :))

Kerem, sağlıklı genç bir erkek sonuçta, e hormonlar da zirvede. Kızla dip dibe de olunca kim olsa etkilenir ayol :) Kendisiyle iç hesaplaşması neticesinde aşık olduğunu kabullenemeyecekse Rıza 'nın gittiği terapist koltuğuna alabiliriz kendisini.Yok yok vazgeçtim, Nazmiye 'nin girdiği anlamsız kıskançlığa Ayşe de düşerse yandık, kadıncağızı ponçik pinçik yaparlar :))

Kerem 'in sözünü ettiği karak kutu ne ki merak ettim. O kutunun içinde Volkan 'la ikisine ait bir sır olmalı ama ne ?

"Kızın da maşallahı var hani yanlış mıyım ? Yoo o konuda hem fikiriz, kız taş taaaş.. Gül gül öldüm ayol .

Sosyal medyada Ayker çiftinin birlikte sarmaş dolaş uyanmış fotoğraflarını gördüm. Umarım ikisinden birinin rüyası değildir. Bıktım rüyalardan , bu çift niye sürekli rüyalarda buluşuyor ? Gördüğü rüyalar ne zaman gerçeğe dönüşecek ? Bizim aşk sahneleri görmeye hakkımız yok mu ? :))
    Kerem'in iç sesiyle kavga etmesi çok komik o sesli düşünme olayını bende arada yapıyorum kendi kendine dertleşme olayı olabilen bir şey Ama dışarıdan deli gibi görünüyorsun o ayrı. Gözlerini belertince çok komik görünüyordu Kerem. O kara kutu bence bir gün Kerem ve Volkan aşık olursa uyarı gibi ayarladıkları bir şey sanırım. Bir video olabilir ikinizde aşık olursanız şunu şunu yapıp kurtulmanız gerekir gibi bir şey olabilir. How I met Your Mother dizisinde Barney karakteri kendine kaset hazırlamıştı bir gün aşık olursam eğer beni kurtarın diye öyle bir şeyler çıkarsa şaşırmam yani Umarım sabah yataktan sarmaş dolaş kalkarlar aslında Ayşe'nin kafası Kerem'den dolayı karışmış olabilir. Muammer hoca olayıyla alakalı değil belki Kerem'le aynı yatakta yattılar sabah niye o şekilde sevgili gibi sarmaş dolaş kalktılar onu düşünüyordu fragmandaki otururken ki halinde. Neyse bu akşam çıkacak ortaya o kara kutunun da ve o romantik fotoların olayı da. Bir kez daha artık rüya çıkarsa senaristin saçmaladığını düşünücem napsın millet rüyayı sonuçta. Bize gerçeklerle gelin
    Konu Rebekah tarafından (04-09-19 Saat 11:18 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (05-09-19), yedel (04-09-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Rebekah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerem'in iç sesiyle kavga etmesi çok komik o sesli düşünme olayını bende arada yapıyorum kendi kendine dertleşme olayı olabilen bir şey Ama dışarıdan deli gibi görünüyorsun o ayrı. Gözlerini belertince çok komik görünüyordu Kerem. O kara kutu bence bir gün Kerem ve Volkan aşık olursa uyarı gibi ayarladıkları bir şey sanırım. Bir video olabilir ikinizde aşık olursanız şunu şunu yapıp kurtulmanız gerekir gibi bir şey olabilir. How I met Your Mother dizisinde Barney karakteri kendine kaset hazırlamıştı bir gün aşık olursam eğer beni kurtarın diye öyle bir şeyler çıkarsa şaşırmam yani Umarım sabah yataktan sarmaş dolaş kalkarlar aslında Ayşe'nin kafası Kerem'den dolayı karışmış olabilir. Muammer hoca olayıyla alakalı değil belki Kerem'le aynı yatakta yattılar sabah niye o şekilde sevgili gibi sarmaş dolaş kalktılar onu düşünüyordu fragmandaki otururken ki halinde. Neyse bu akşam çıkacak ortaya o kara kutunun da ve o romantik fotoların olayı da. Bir kez daha artık rüya çıkarsa senaristin saçmaladığını düşünücem napsın millet rüyayı sonuçta. Bize gerçeklerle gelin
    Kerem 'in iç sesiyle konuşmasını görünce aklıma Erkenci Kuş 'taki Sanem geldi.Bir değil iki değil insan sürekli her bölümde kafa sesiyle konuşur mu ?:) Deli etmişti beni anlayacağınız.İnşallah Kerem 'in sonu da Sanem 'e benzemez :)) Sevgili Rebekah , iç sesimle konuşmadım ama söyleminize bakılırsa rahatlatıcı olmalı.Yabancı dizi örneği vermişsiniz, yabancı dizi izlemiyorum ama söylediğiniz tahmin son derece mantıklı.Çok eğleneceğiz bu akşam inanıyorum :) Volker ikilisi bu akşam sizlerden kahkaha fırtınası bekliyorum.

Kerem 'in şapşiklerini, babaların babası Muhsin Bey 'i, pısırık ama sevimli Samet 'i ,enerjik , komik Volkan 'ı izlemek için herkesi saat 21.00 'da ekran başına davet ediyorum. İzlemezseniz üzülürsünüz, benden söylemesi .

İyi seyirler efem, kahkahalarınız eksik olmasın ...

Edit : Ekibin hızına yetişilmiyor, Ayşe 'li ikinci ön izlememiz de gelmiş. Kendisiyle iç savaşa giren yalnızca Kerem değilmiş anlamış olduk. Ayşe , hızla Kerem 'e çekiliyor. Korkuyor kızcağız, Kerem 'in etki alanına girerse onu kullanıp atmasından.. Merak etme Ayşecik , bizim Kerem yapmaz öyle şeyler. Eski Kerem gideli aylar oldu :) Ön izlemenin sonundaki canavar o cümlesinden sonraki Kerem 'in kahkahası neydi öyle ya :)
    Konu yedel tarafından (04-09-19 Saat 17:31 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    deren1970 (05-09-19), Rebekah (05-09-19), suzican (04-09-19)

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    847

Aldığı Beğeni: 625

Bahsedilme
    2 Mesaj

Yine çok komik bir bölüm bizi bekliyor ama artık bize komiklik yetmiyor dalga geçme laf sokma olmadan bir aşk kırıntısı görsek yada romantik bir yakınlaşma
    Aslında ikiside aşık farkında değil Ayşe kendine bile itiraf edemediği rüyalar görüyor ikide bir Kereme beni kıskanıyorsun Sen benim kocammısın ki Kerem? (demekki kız aslında gerçek anlamda kocası olsun istiyorama belli etmeyeceğim kuyruğumu dik tutacam diye kendini kastıkça kasıyor)
    Keremin iç sesiyle konuşması çok komik Ceyda samimiyetsizinin edebiyat parçalaması iylik vicdan üzerine de komik
    Bu iki salak aşık arkadaşları sevgili olup hatta evlenince akıllancaklar galiba Muhsin Baba evlendirmeyi kafaya koydu bir kere

8. Beğenenler;
    deren1970 (05-09-19), yedel (04-09-19)

Durum:
    Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    24

Aldığı Beğeni: 50

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay Ceyda cadısını dövesim geldi bölüm sonunda. Birde pişmanmış gibi yüz yaptı sözde hain içten pazarlıkçı pislik. Yani Kerem'i sevmiyor bu kız hasta cidden. Kerem en baştan yol verecekti ne kadar içten pazarlıklı olduğu ortaya çıktığında kovması gerekiyordu şimdi pişman olacaklar hem şirketi etkileyecek hemde babasını maalesef. İyi tarafı Ayşe ve Kerem gittikçe birbirine yakınlaşacak. Ayşe Kerem'in Muammer'i dövdüğünü öğrendi çünkü. Ayrıca ne kadar inkar da etseler başları sıkıştığında birbirlerine hemen destek veriyorlar gerçek çiftler gibi. Muammer konusunda Kerem'le aynı kanıdaydım en başından beri haklı çıktığıma bende şaşırmadım. Bence Muhsin baba ölmez bypass yaparlar en fazla diye düşünüyorum bir anda o kadar üzücü olayı sadece merakta bırakmak için yapmışlardır diye düşünüyorum. Ama bu süreçte Ayşe ve Kerem birbirine destek olur Ceyda cadısı kudurmaya yaptığı kötülüğün işe yaramamasıyla kalacak bence. Samet'lerin çocuğu düşmez umarım merakta bırakmak için yapmışlardırinşallah sadece. Ek olarak Ayşe sonraki bölümde umarım suçlanmaz şu olaydan dolayı. Kaynana fena çünkü onda suçu arayacaktır muhtemelen. Ama bununda Ceyda'nın yaptığını ortaya çıkarırlarsa ve Ayşe kurtarırsa durumu ne bileyim Muamer hocayla konuşursa ve olayı düzelttirirse durumu söylerse filan gidişatın böyle gideceğini tahmin ediyorum şimdilik. Fragman çıkar inşallah çok merak ettim.
    Konu Rebekah tarafından (04-09-19 Saat 23:59 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    deren1970 (05-09-19), seval2005 (05-09-19), yedel (05-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 34 kullanıcı var. (4 üye ve 30 konuk)

1. yarun,
  2. ebyaram,
  3. suzican,
  4. strawberry05

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri