Sayfa 36/39 İlkİlk ... 263233343536373839 SonSon
194 sonuçtan 176 ile 180 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    847

Aldığı Beğeni: 625

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar ,

Ben bu şimşek hızıyla gelen fragmanların ,tanıtımların hızına yetişemiyorum .İzleyiciyi merakta bırakmadan istediklerini veriyorlar ,tebrik ediyorum.

İlk tanıtım sonrası yaptığım yorumumda Muhsin Baba 'nın sahte evlilik olayını öğrendikten sonra kriz geçirebileceğini yazmıştım. Açtım şom ağzımı açmaz olaydım..Muammer dersini almamış hala Ayşe 'nin peşinde. Hocayı bizimkilerin üzerine salan Ceyda mı acaba ? Hala akıllanmadı mı bu kadın Allah aşkına ?Muhsin Baba 'yı seviyor görünmüyor muydu bu ,adamın yüreğine indi karşısında polisleri görünce ? Diğer yandan okumuş cahil hoca bozuntusu Muammer , Ayşe 'yi ne kadar tanıyor ki Kerem 'i sevmediğinden bu kadar emin olabiliyor ?Yalnız dikkat ettim de sevmiyor lafını duyunca Ayşe ne kadar bozuldu dimi. Evliliğiniz sahte deyince de aşırı tepki gösterdiler. Çünkü onlarınki aslında gerçek bir evlilik.Ayşe ,Kerem 'in görüşlerine değer veriyor ,güveniyor ve kocasına çok iyi destek oluyor. Kerem desen karısını savunuyor ,sorunlarıyla ilgileniyor ,sahip çıkıyor ,üstelik evlendi evleneli kimseye yan gözle bakmadı ,çok sadık bir koca :)

Anlaşılan Rıza ,bacısıyla damatlarını Volkan 'ın yanında bırakmamış , evine götürmüş. Kerem yine Rıza 'nın çizgili tişörtünden giymiş ,çok güldüm. Gerçi ona her şey yakışır .. Kerem'deki de sabır hani valla üzülüyorum onun için. Sahte de olsa adam evli ama karısına o izin vermediği müddetçe dokunamıyor ,bakamıyor. Aynı odada ve artık aynı yatakta ateşle barut bundan sonra nasıl uslu durabilir bilmem.

Fragmandan küçük bir detay.. Ayşe , " Sahte karısı için adam döven biri gerçekten evlense kimbilir neler yapar dimi. " derken Kerem 'in bir bakışı var ki.. Evliliklerinin gerçek olmasını arzulayan sahte koca bakışı budur işte .

Keyifli kalın..
    Evlilik aslında sahte değil.Bir hayatı paylaşıyorlar sadece birlikte olmadılar herşey cinsellik olmadığına göre bu iki aptal aşık farkında değiller ama çoğu evli çiftten daha evliler aile gezmelerine kalmalarına pikniklere bile gidiyorlar kıskançlık zaten hat safhada
    2.fragman bence bölümün son sahnesi Muhsin Baba fenalaşacak bölüm bitecek haftaya kadar merak edip duracağız

2. Beğenenler;
    Cemned (09-09-19), deren1970 (12-09-19), Rebekah (08-09-19), yedel (07-09-19)

Durum:
    CrazyWOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    003003
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben bu diziye cok severek basladim, asiri samimi ve komikti, ama sankidizi bana suanda asiri abarti ve yapmacik geliyor. birde beni inanilmaz derecede rahatsiz eden bir konu var oda Ayse'nin kiyaet secimleri. Ozelikle bazi sahnelerde inanilmaz dekolteli giyiniyor. Yani diger karakterlere bakiyorum gayet *** ve asalet dolu, ama ayseninki hic alakasi yok. yoksa sadece bana mi oyle geliyor. yani zengin sinifi ve moda sirketi yonetiyorlar: AYse'nin biraz daha modaya uygun tarz giyinmesi gerekirken, ayse secilen kiyafet secimleri benim ruhumu karatiyor resmen.
    Akıldan büyük nimet, zekâdan da ağır yük tanımıyorum.... N.F.K

4. Beğenenler;
    deren1970 (11-09-19), seval2005 (09-09-19), suzican (10-09-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Afili Aşk dizisine hangi ünlü oyuncu konuk oluyor?

Ünlü oyuncu, Afili Aşk’a konuk oluyor.

Kanal D’nin, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği beğeni ile izlenen dizisi Afili Aşk'ın çarşamba akşamı (11 Eylül) ekrana gelecek olan bölümüne Hazım Körmükçü konuk oyuncu olarak dahil oluyor.

Ünlü oyuncu, Modamu’nun en büyük rakibi olan şirketin sahibi Rıfat Cihanlı karakterine hayat veriyor. Geçmiş bölümlerde Rıfat ve Muhsin’in (Altan Erkekli), telefonda tartışmalarına şahit olmuştuk. Kerem’in şirketten ayrıldığı haberini alan Rıfat, yine rahat durmaz ve Kerem’le buluşarak bir teklifte bulunur. Peki Kerem’in bu teklife cevabı ne olacak?

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı 'Afili Aşk' sürprizle dolu yeni bölümü ile yarın akşam Kanal D’de.

MEDYATAVA

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk yeni sezon için objektif karşısına geçti!
    Ranini tv

Kanal D’nin; yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, ekrana geldiği günden bu yana izleyicinin gözdesi olan dizisi Afili Aşk, yeni sezona ara vermeden devam ediyor.

AŞK YAKINDA MI?
    Dizinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk, geçtiğimiz haftalarda objektif karşısına geçti. Canlandırdıkları Kerem ve Ayşe karakterleriyle yaz aylarının en çok konuşulan çifti olan Ertuğrul ve Özberk, dizideki enerjilerini fotoğraf çekimlerinde de yansıttı.

Ayker fanlarının “Ne zaman sevgili olacaklar?” sorusuna ikili, bu pozlarla “Dizide aşk yakında” mesajı verdi. Ekranın sevilen çifti, romantik pozları ve tarzlarıyla da yeni sezonda çok konuşulacaklarının sinyalini verdi.

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı Afili Aşk’ın senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün kaleme alıyor.

Geçtiğimiz yaz aylarında komedi ve romantizmin tek adresi olan Afili Aşk, yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları Kanal D’de.

7. Beğenenler;
    mimoza17 (11-09-19), suzican (16-09-19)

Durum:
    Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    24

Aldığı Beğeni: 50

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm güzel geçti saçma bir rüyayla başladı gerçi ama o rüyada Kerem'in halleri çok komikti Çağlar komediye de drama da çok yakışıyor. Neyse Ayşe'nin bölüm boyunca Kerem'e destek olması çok güzeldi. Ayker dinamiği çok iyiydi bu bölüm Ayşe'in Kerem'i düşünmesi ve yanında olması çok iyiydi. Bunlar farkında değiller ama çoğu evli çiftten daha gerçek evli çiftler artık bir takım dramalar daha atlattıktan sonra ileride daha da yakınlaşacaklar içlerinde biriktirdikleri sevgileri sonunda patlayacaktır bir şekilde. Meğer Kerem ve Samet şirketi düşüşten çıkarmış zaten belliydi Kerem'in iyi yönettiği adam çapkınlık yaparken bile şirket işlerinde iyiydi şimdi başına geçince daha güzel yönetir. Rakip bile onu istiyordu. Ayşe'de bence çok katkı yaptı rüyası çıkacak mı acaba beraber şirketi yönetiyorlarmış filan. Ayrıca Samet'in benden lider mider olmaz 2. adam olur demesini bekliyordum. Hülya'dan bile yönetici olur ondan olmaz çünkü adam yırtık değil çok sakin iyi niyetli. Ceyda gıcığının yaptığı yanına şimdilik kâr kaldı. O her defasında eline bir fırsat geçirdi mi kullanacak bence. Hadi Muammer sapığını postalarlar bir şekilde. Haftaya artık gözükmez defolur umarım diziden. Muhsin baba'da fragmana göre bir şeyi yok her şeyi duydu rol yapıyor olabilir yapmıyorsa da bilinçsiz bir şekilde Ayker'i yakınlaştıracak ki bu harika. 2. fragmanda romantik sahneler saklamışlardır umarım. Komedi daha çok severim aslında ama biraz romantik gelişmeler olsa hayır demem. Ne bileyim K-drama'larda ki gibi yanlışlıkla birbirlerinin üstüne düşüp öpüşürler mi yataktan yine sarmaş dolaş kalkıp bu sefer kavga etmeden daha çok etkilenerek mi kalkarlar bekliyorum artık senaristten güzel sahneler, Mesela bu bölümde Kerem diye uykusunda sayıkladı ya onu bence Kerem duysa harika olur. Yani Kerem diye sayıklamasını duysun isterim
    Konu Rebekah tarafından (12-09-19 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

9. Beğenenler;
    deren1970 (12-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 61 kullanıcı var. (3 üye ve 58 konuk)

1. deren1970,
  2. yarun,
  3. sbtc

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri