Sayfa 40/76 İlkİlk ... 3036373839404142434450 ... SonSon
377 sonuçtan 196 ile 200 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

 1. #196
  Durum:
  Çevrimdışı
  Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  06.07.2013
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  496
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  71

  Aldığı Beğeni: 113

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

  Bu hafta yorum yazmaya üşendim güzel gidiyor dizi şimdilik. Hata verdiğini yeni fark ettim meğer hata verdiği için yorum atmamış kimse bende herkes yorum atmaya üşendi diye düşünüyordum. Aşk hemen olsun diyenler var ama ben pek taraftarı değilim. Çağlar'a hayran kalarak takip ediyorum. Burcu'da çok tatlı bir partner olarak o yüzden uyumları çok doğal geliyor. Zaten doğaçlama sahneler varmış 2. sayfaya setten bağlandıklarında Çağlar bazı sahnelerde doğaçlama yaptıklarını söyledi. Mesela havuza atlama sahnesinde ki hareketler kendi fikriymiş ki en komik kısmı oydu. Zaten önemli olan senaryo ve sahneye katkı sağlayan şekilde oyunculuk yapanlar gözümde bir artı benim için. Anlamıştım biraz doğaçlama olduğunu, şahsen hissediliyor bazı sahnelerde doğallık. Bu akşamki bölümde kamp sahneleri eğlenceli olacak. 2. fragmanı yok sayıyorum onu beğenmedim çünkü.
  Konu Rebekah tarafından (25-09-19 Saat 14:40:29 ) değiştirilmiştir.

 2. Beğenenler;
  Cemned (26-09-19), deren1970 (25-09-19), seval2005 (25-09-19), yedel (25-09-19)

 3. #197
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  2,784
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  2,354

  Aldığı Beğeni: 2,062

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

  Dün akşamki bölümü çok ta keyif alarak izleyemedim. Ayşe 'nin Kerem 'i terslemesinden sıkıldım.Sözleşmeyi imzaladı ama bu işin içinde Ceyda 'nın parmağı olduğunu öğrenince ne yapacak bakalım ? Benim anladığım boşandıktan sonra oyuncu olacak ,tek başına ayakta duracak ve aynı zamanda öğrenimine devam edecek.Ne bileyim oyunculuk yerine farklı bir iş yapabilirdi.Ayrıca Ayşe 'den hiç te kocasına aşık bir kadın hissiyatı alamadım. Ayker çiftinde eksik olan bir şeyler var.Benim düşüncem eksik olan tutku.. Cicim aylarını geride bırakmış karı-koca gibiler.Aşk ,heyecan ,tutku safhalarını aşmış ama sevgisi saygısı devam eden bir çift görüyorum karşımda. Benim nazarımda birbirine çekim duyan etkilenen insanlar aman etkilenmeyeyim aşık olmayayım üzülmeyeyim sonra ben üzülürüm dese de duygularına engel olamaz ,ne kadar karşı çıkmaya çalısşa da ona dokunmadan edemez. Kampta yürüyüş esnasında Ayşe 'nin Ceyda 'yı sinirlendirmek için Kerem 'e yakın durmasından hiç hoşlanmadım. Kerem ve Ayşe ilk bölümlerde birbirlerine çok kuvvetli bir çekim duyuyorlardı ,e şimdi duygularını bastırmış mı oldular ? Bunlar yeniden aşık olana kadar dizi bitecek.Kamp sahnelerinden umutluydum ama onlar da fos çıktı. Aynı uyku tulumunun içinde uyuyorlar birbirlerine iyi geceler deyip anında uykuya geçtiler. Birlikte yıldızlara bakmalar ,uyurken sevdiceğini izlemeler kulağa klişe gibi gelebilir ama çok ta izlenesidir. Fragmanda Kerem ,Ayşe 'yi öpüyor ama zorunlu bir öpücük olacak. Kesin Ayşe bunun üzerine Kerem 'i yine azarlar.

  Hülya ,gun geçtikçe bağırıp çağıran çekilmez bir kadın olmaya başladı.Yıllardır evlat sahibi olmak için uğraşan ,hamile kalınca da yere göğe sığamayan bir kadının mutluluğu kadar doğal bir şey olamaz.Amma velakin Hülya bazı şeyleri çok abarttı ,bu kadar sosyetenin yaptıklarını taklit etmesi bana hiç te hoş gelmiyor. Hamile kadının yapabileceği bir çok faaliyet var. Hamilelik yogasına gidersin ,oradaki annelerle tanışıp fikir alış verişinde bulunursun. Annelikle ilgili bilgilendirici kitaplar okursun ,parktaki çocukları veya Çocuk Esirgemedeki çocukları ziyaret edip onlarla sohbet edersin ,ne bileyim yürüyüşe filan çıkarsın ,Hülya 'nın yaptığı gibi ipe sapa gelmez işlerle uğraşmazsın.
  Konu yedel tarafından (26-09-19 Saat 12:54:03 ) değiştirilmiştir.


 4. Beğenenler;
  deren1970 (26-09-19), Rebekah (26-09-19), seval2005 (27-09-19)

 5. #198
  Durum:
  Çevrimdışı
  Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  06.07.2013
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  496
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  71

  Aldığı Beğeni: 113

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

  Ayşe bence de bencilce davrandı ama Ceyda olayını çok büyüttü gözünde çok korktu bence Ceyda'dan ilerisini fazla düşündü yani. Tamam çok kıskandı ve kalbi kırılmasın diye hemen ayrılmak istiyor ama çabuk pes etmiyor mu Kerem'e aşık olduğunu anlamıyormuş tripleri falan beni de baymaya başladı. Kerem bile ayrılmak istemiyorum diyor Ayşe'ye değer veriyor bu tutturuyor ayrılacağım diye. Kerem'in suçu ne Ceyda cadısını kovdu bacadan girdi biraz daha anlayışlı olabilirdi. Ceyda'nın kampta ne işi var Allahaşkına senaristin yapacağı işe küfrettim dün izlerken. Kampta bari yalnız romantik sahneleri olsaydı geçen haftalarda daha romantik sahneleri vardı yeminle. Yani sadece çıkar ilişkisi üstüne bir ilişki kurulu gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Kerem yanlış anlamakta haklı bu yüzden. Ayşe işi bitince bye diyecek resmen ee aşk bunun neresinde. Ben Ayşe'nin aşkını gram inandırıcı bulmuyorum artık. Aşk sadece kıskançlık değildir. Başka duyguları yansıtamıyor ve yazamıyor musunuz senaristciğim. Tamam haftalık dizi yapmak zor ama Ayşe Kerem sahneleri 2 saniye bile yok. Neyseki Nazmiye ve Rıza'nın sahneleri kurtardı onlara güldüm baya çünkü diğer sahneler resmen bunalttı beni. Burcu'yu seviyorum ama Ayşe karakterini bu kadar çabuk pes eden sanki aşık değilmiş gibi davranan birisiymiş gibi yansıtmayı bırakın artık. Yedel doğru söylüyorsun her ne kadar öpücüğe sevinsem de Ayşe donuk ve azarlayıcı hiçbir şey olmamış gibi davrandığı sürece bu iş yatar. Kerem bile sözde asrın çapkını daha çok tepki veriyor Ayşe'yi öpmek için fırsat kolluyor filan. Yoksa Ayşe'den adım filan beklersek gelmez hemen kaçıp gider ee bu da aşık birinin davranışı gibi gelmiyor. Tama Kerem dalgacı biri dalgaya vuruyor ama bence Ayşe yüz vermeye dalgaya vuruyor bende sana meraklı değilim hani bir küçük adım atsa bence Kerem ileri seviyeye taşır ilişkilerini. Kerem zorlayacak artık biraz sınırlarını Ayşe'nin. Ayşe'nn her şeyden gözü korkmuş üstelik oğlandan yüz bulmuyor filanda değil.

 6. Beğenenler;
  deren1970 (27-09-19), seval2005 (27-09-19), yedel (26-09-19)

 7. #199
  Durum:
  Çevrimdışı
  yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  01.12.2011
  Yer
  Cennet vatanım
  Mesajlar
  2,784
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  2,354

  Aldığı Beğeni: 2,062

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

  Muhsin Baba 'nın karısından boşanma isteğine hiç şaşırmadım desem :) Kalp ameliyatı geçirenlerin kişilik değişimine uğradığını çok duydum.Bilimsel bir açıklaması var mı bilmiyorum ama benim babamı anjiyo olduktan sonra tanıyamamıştık mesela. Çadır kurup ormanda yaşayacağım demeler ,sebze yetiştirmek istemesi ,organik turşu salça yapmaya başlaması ,parayı değersiz bulması canı ne istiyorsa alması ,gezmeye doyamamak... Biz bir ara annemi boşayacak diye korkmadık değil neyse ki korktuğumuz başımıza gelmedi :)) Bu tür hastalar sanırım ölümün kıyısından döndükten sonra hayata daha sıkı tutunmak istiyorlar. Muhsin 'in boşanma isteğini duyan Yelda 'nı paniğini izlemek keyifli olacak. Kesin hayatında biri var klişesine girip kocasını takibe aldıracaktır. Muhsin ,Ayşe 'nin sözünü dinliyor boşanma konusunda da dinleyeceğini düşünüyorum.Az biraz diretir inat eder ,sonra da paşa paşa yola gelir :)

  Rıza ve Nazmiyenin yer değiştirme oyunu güzeldi.Topluma verilen mesajlar vardı yine.Rızanın öyle bir ortamda çalışıp sakin kalabilmesi mümkün olamaz zaten.Nazmiyeye de hak verdi sonunda.Dünyanın en zor mesleklerinden biri hiç kuşkusuz ev hanımlığı.Erkeğe kalsa kadın tüm gün evde tv izliyor ,konu komşuyla lak lak ediyor.Çamaşırı çamaşır makinesi ,bulaşığı bulaşık makinesi ,evi de elektrik süpürgesi süpürüyor.Ev işi nankördür aslında.Çalışan bir anneyseniz de hele vay halinize , yatağa yatıncaya kadar sürekli koşturmak zorunda kalırsınız yoksa yetişemezsiniz.Yarım saat önce topladığınız oda yarım saat içinde dağılır ,tezgahtaki bulaşıklar hiç bitmez vs vs..Rıza, Erkuta yengene yardım edeceksin dedi bakalım edecek mi ?Erkut ta da fil iştahı varmış mübarek.İnsan o kadar yer mi be yuh .Erkut şu an işsiz galiba.Eee çaycılığı beğenmiyordunuz Erkut Efendi ,yükselicem derken hazır işten de oldunuz oh olsun..

  Sevgili Rebekah alıntı yapamadım .Teşekkür ederim ne güzel işte benim gibi düşünen başkaları da varmış yalnız değilmişim .Ceydanın Keremlerle ne işi vardı ben de acayip ayar oldum.Oyuncunun da donuk bir yüz ifadesi de var ya zaten biblo gibi , hepten onu izlerken sinirlerim zıplıyor .Ayşe ,Kerem Paşamı çok azarlıyor vallahi üzülüyorum.Ne sevdiği belli ne de sevmediği..Ceyda yüzünden evliliğinden Keremden vazgeçmek istedi.Keremin kendisine ne kadar değer verdiğini ,kendisinden de hoşlandığını için için bildiği halde.Mücadele etmeyi seven ,güçlü kadın imajı çizen Ayşe ye ne oldu ? Sözleşmeyi imzalaması yanlıştı ,Keremin yerinde kim olsa kullanıldığını düşünürdü.Sayın senaristler şu kızı azıcık sevecen yapar mısınız lütfen ?Höt höt ,sürekli çemkiren bir esas kız izlemek istemiyorum ben.Paşam kanepelerde yata yata yakında fıtık olacak ,hamfendi kuş tüyü yataklarda yatıyor ,azıcık vicdan ..

  Evet sitede sorun var Rebekah ,yazılan yorumlar gönderilemiyor.İnşallah yakında düzelecek inanıyorum ve forumumuz yine cıvıl cıvıl olacak ..Cümle cümle yazıp gönderebildiğim yorumumu çok şükür nihayete erdiriyorum.Esen kalın..
  Konu yedel tarafından (27-09-19 Saat 19:24:55 ) değiştirilmiştir.


 8. Beğenenler;
  Cemned (29-09-19), deren1970 (30-09-19), Rebekah (27-09-19)

 9. #200
  Durum:
  Çevrimdışı
  Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  06.07.2013
  Yer
  İzmir
  Mesajlar
  496
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  71

  Aldığı Beğeni: 113

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

  1. fragman güzeldi 2. fragmanı sevmedim. Geçen Hafta Ceyda cadısı yüzünden reytingler düştü. Anlayamadı gitti bir senaristler aynı şeyleri entrikaları sevmiyor seyirci bir yerden sonra bayıyor. Konuya mı sıkıştın başka şey işle. Ayşe ve Kerem'in kaliteli nicelikli sahnesi ne kadar fazla o kadar reyting demek. 2 hafta önceki bölümde ceyda az görününce reytingler daha iyi geldi diye hatırlıyorum. Çünkü bu kötü kadın üstünden konu yürütme muhabbeti bir yerden sonra seyirciyi bayar temcit pilavına dönmeye başlayınca.

 10. Beğenenler;
  deren1970 (30-09-19), yedel (30-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.