Sayfa 48/49 İlkİlk ... 38444546474849 SonSon
244 sonuçtan 236 ile 240 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

İlk aşık olduğu çocuk Kerem çıktı. Ya senaristler önerimi dikkate aldı, ya da tahminim tuttu. Kerem kuğuyu yaptığına göre onu öpen çocuk oymuş çocukluktan belliymiş ne olacağı . Bölüm eğlenceliydi bu sefer aile sahneleri de komikti baya. Samet'e acıdım bu sefer adam çıkaramadı hamile göbeğini bir türlü ama en azında kahvede okey iyi çevirdi. Ayşe ve Kerem'in başlarda sevdiklerini anlamak için yaptığı oyunlar komikti hep ters tepti. Fragmanı merakla bekliyorum. Dizinin gideceği yönü merak ediyorum. Kerem boşanmaktan vazgeçecek umarım. Boşansalar konu nasıl ilerler göremiyorum çünkü.

Fragman güzeldi Hakim hemen boşamadı evlilik terapistine yönlendirdi. Demek benimde ilk öptüğüm kız Ayşe'ymiş dedi Kerem. Kerem aşık olacak önce iyice bence. Zaten ilk adımı atmaz kaçarsa Ayşe ilk adımı atmaz ikisi de inatçı bu konuda ama sanırım Kerem eninde sonunda ilk adımı atacak ilişkilerinde diye düşünüyorum.
    Konu Rebekah tarafından (10-10-19 Saat 00:27 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    deren1970 (10-10-19), mimoza17 (11-10-19), seval2005 (10-10-19), yedel (10-10-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,712

Aldığı Beğeni: 1,472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydınn,

Evet Rebekah, tahminin tuttu :) Bu konuda senaristleri tebrik etmek istiyorum.Samet'e ben de acıdım, Hülya 'nın elinde maskara oldu, her şeyi kısıtlanmış.Hamile göbeğiyle işe gitmesini nasıl ister aklım almıyor.Nazmiye ve kayınvalidesinin Samet 'e alaycı yaklaşımları hiç hoşuma gitmedi.Nazmiye 'nin tavırları, sözleri bana artık itici gelmeye başladı.Dizide en sevmediğim iki karakter Hülya ve Nazmiye.Rıza da artık deseni aynı olan tişört giymekten vaz mı geçse artık ? Gömlek filan giysin mesela ne bileyim.Yelda çok tatlıydı yine, bayılıyorum bu kadına.Sarhoşken daha mı tatlı ne ? Kemal Sunal 'ın bir filmi vardı .Zengin bir adam sarhoşken yanına arkadaş istiyordu, uyanıkken o kişiyi hatırlamıyor kovuyordu hatta.Hah işte Yelda ve Ayşe'nin annesinin yaşadıkları da aynısı.Ayşe 'nin Muhsin Babayı boşanmaktan vazgeçirmek için söylediği sözler çok duygusaldı be ! Benim bile az kalsın gözlerim doluyordu..

Ayşe- Kerem sahneleri fena değildi,en güzeli kuğu detayıydı elbette.Ayşe , evdeyken koca yatakta korkmadan yatıyor da korkunca mı yanında Kerem 'i istiyor ? Orası biraz rahatsız etti beni.Bu kez aralarına yastık filan koymadılar. Birlikte uyuyup birlikte uyanmalı sahnelerinin artması dileğimle..

Sevgili Suzican, çok haklısınız.Kerem 'in mahkemeye Ceyda 'yı da çağırması saçmalıktı.Ayşe kızmakta yerden göğe kadar haklı.Umarım Kerem de Ceyda 'nın gerçek yüzünü görür.

Volkan- Gonca ikilisinden ışık alamıyorum zorla olmuyor demek ki..

Reytingler düşmeye devam etmiş.Totalde ikinciyiz ama diğerleri umut vaat etmiyor.

Fragmanı izleyemedim henüz.Boşanma gerçekleşmiyormuş onu öğrendim şimdilik :) Görüşmek üzere , iyi yorumlar :)
    Konu yedel tarafından (10-10-19 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    deren1970 (10-10-19), Rebekah (10-10-19), seval2005 (10-10-19), suzican (12-10-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,603

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm

Tüm AA ailesine sevgiler, saygılar. Nazmiye ye gıcık olan sevmeyenler klübüne beni de alır mısınız please. Pardon eksik söyledim Hülya-Nazmiye ikilini sevmeyenler klübüne. Hatta bu diziye raiting kaybettiren unsunlardan birisi bu iki sevimsiz karakter bir de Erkut'tur bana göre

Bölümün hepsini izlemedim. Vallahi 2 saat 40 dakika bir bölüm olursa gecenin bir saatine kadar hiç bir diziyi bekleyemem doğrusu. Hayır anlamıyorum önceden 90 dakika dizi bölümleri diye şikayet edilirdi şimdi bölüm süresi 2 saat 40 dakika, şaka gibi

Ne diyordum bir kısmını izledim bölümün, Ayşe bilemiyorum ama hala sevemedim ben bu kızı, verdiği enerji sıcak değil maalesef. Ayşe kerem ikilisine yazılan sahnelerde bana sıcak samimi gelemiyor,alamıyorum müthiş harika uyum, enerji sıcaklığı. Sadece onlar mı Volkan Gonca ikilisi hele hiç olmuyor. Samet'i biraz izleyebildiğim için Yelda ile sahnesinde olsun Kerem-Ayşe nin odasına gittiği sahne de olsun gözlerim yaşardı, seviyorum ben bu adamı ama iş Hülya sevimsiz ile olan sahnelere gelince o güzellik buhar olup uçuyor. Hülya karakterini böyle yazmak zorunda mıydınız senaristler

6. Beğenenler;
    Rebekah (10-10-19), seval2005 (10-10-19), yedel (10-10-19)

Durum:
    Rebekah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yedel bence reytingler genel olarak bütün dizilerde düşük görünüyor onun için, içim rahat kanal d kaldıramaz diziyi yani. Artık bu çağda tv'den bakmıyor insanlar dizileri filmleri hep internetten izliyor. İleride tv'de kalmayacak artık internet dizileri yayılmaya başladı. Yani öyle çok yüksek reytingler eskide kaldı. Senaryoda şimdilik iyi gidiyor gibi geçen bölüm hevesimi öldürmüşlerdi bu bölüm toparladı. İzlerken daha çok eğlendim. Nazmiye'yi seviyorum ben sanırım kurnaz komik kadın arada absürdlükleri olsada kafasında olayları yanlış kurmak gibi mesela iyidir. Ama Hülya karakterine nötrüm çümkü saf ve biraz çatlak olduğu için pek takamıyorum hareketlerini ciddiye alamıyorum karakteri. Ama Samet karakterinin düştüğü duruma hem acıdım hem güldüm. Komik hale getiriyor senarist çoğu şeyi. Yeter ki Ayşe ve Kerem'i o kadar ciddiyetsiz işlemesin. Kulübe sahneleri hoştu. Aynı yatakta yatma mevzusunda annemde senin gibi garipsedi adama bir gel bir git diyor ne yaptığı belli değil gibi. Karanlık korkusundan diye düşündüm ben. Ayşe a aslında sert yapıyor ama içten içten deli gibi seviyor. Korkunca da zayıf hazırlıksız duygusal tarafı ortaya çıkıyor. Birde Ayşe konunda şu tesptim var Kerem kendi evinde kendi yatağında yatamıyor kaç bölümlerdir bazı konularda ucunu sonunu düşünmese de Ceyda'yı boşanmaya dahil etmek gibi yanlışlar yapsa da Kerem centilmen olmasa o yatakta sürekli o yatardı Ayşe koltukta yatardı. Adam yatağından oldu kaç bölümdür Öyle sıraylada yatmıyorlar çünkü. Ayşe çok uyanık bu konuda onu takdir ediyorum aslında Hep yatağa kuruluyor uyuyacağım ben diye yatağı kaptırmamak için.
    Konu Rebekah tarafından (10-10-19 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    deren1970 (11-10-19), yedel (11-10-19)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    4,216

Aldığı Beğeni: 2,643

Bahsedilme
    10 Mesaj

Yatak konusuna ben de takıldım.
    Hani odalarını Hülyalara veriyorlardı da kanepe sığmayacak bir odaya geçeceklerdi?
    Beraber yatmak zorunda kalınca da güzel sahneler olacaktı, neyse halen bu umudumu taşıyorum..
    Rebekah tutturdu, ben tutturamadım. Kuğulu çocuk Kerem çıktı.
    Aşk itirafının Keremden gelmesini hem istiyorum hem de başka türlü olamaz diye düşünüyorum..
    Ayşe beyaz atlı çapkın prensin aşık olamayacağından o kadar emin ki, kendini açamaz diyorum..

Samet ve Hülya konusuna da geleyim: Hülyanın Samete yaptıklarına çok kızıyorum..
    Ama Samet sonunda o göbek parçasını çıkarınca çok sevindim..
    Yalnız erkeklerin çoğunda o göbekten var zaten, her gören niye şaşırdı anlamadım..

Samet ve Yelda sahneleri de çok duygusaldı.
    Yelda kendindeyken ara ara Samete kötü davranıyor, bence bu yanlış oluyor..
    Sameti kendi büyütmüş, Kerem için hissettiklerinin benzerini Samet için de hissetmeli ki bence zaten hissediyor..
    Kerem için nasıl Ayşeye kaynanalık yapıyorsa, Samet için de Hülya cadısına kaynanalık yapmalı..
    Hülya ile ancak Yelda gibi bir dişli rakip uygun olur..

Nazmiye bence de sevimsiz biri..
    Görgüsüz ve yüzsüz davranışları ile Erkutla yarışır..
    Lise bitirmiş biri olarak, bir adım bile kendini geliştirmemesini anlayamıyorum..
    Kocası ona göre çok daha akıllı uslu.
    Psikoloğa gidip öfke kontrolünü de öğrendi, aştı kendini Rızam...

Reytingleri bilmiyorum..
    Ama bu dizi şu aralar benim ilk üçüm arasında.
    Kaliteli oyuncuları, içimizi sıkmayan, enerjimizi yükselten konusu ile bende reytingi iyi..
    Ayker sahneleri ve Kerem'in kendi kendisi ile konuştuğu sahneler ise en sevdiklerim..

10. Beğenenler;
    deren1970 (11-10-19), Rebekah (12-10-19), yedel (11-10-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 29 kullanıcı var. (4 üye ve 25 konuk)

1. yarun,
  2. elitay88,
  3. ebyaram,
  4. Aynur

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri