Sayfa 5/39 İlkİlk 12345678915 ... SonSon
194 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,580

Aldığı Beğeni: 1,352

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kötü Kız - Bölüm Yorumları

Merhabalar,

Çoktandır sosyal medyada diziyle ilgili gelişmelere bakamadım.Sahi "Afili Aşk " nedir ya Allah aşkına ? Yol yakınken değiştirmeleri isabet olur zira şaka gibi :)

Yaz dizisinde oynamak büyük cesaret işidir.Yaz boyunca izlenebilirsiniz, ekranda rakibiniz yoktur çünkü.Eylül ayı gelip te rakipleriniz bir bir ortaya çıkınca önce bir sallanırsınız, sonra düşüşe geçersiniz, kaçınılmaz olarak ta finali görüverirsiniz.Bunun aksi örnekler yok mudur peki ? Tabi ki vardır. Sağlam bir senaryonuz varsa , esas çiftin arasındaki kimya tutmuşsa, oyuncular da kendilerini izleyicilere sevdirmişse en az bir sezon, hatta iki sezon ekranda kalmayı garantilersiniz.

Çağlar Ertuğrul'u komedide izlemedim.Dramı kıvırmıştı, komedide nasıl olur bilemem.Dram dizisinde (FHK ) Yağız Egemen karakterini ondan bir başkası oynasaydı bu kadar sevebilir miydim, sanmıyorum.Çok iyi bir oyuncu elbette ki değil, oynarken zaman zaman kendisini kastığını düşünüyorum mesela.Tecrübe sahibi oldukça umarım kendini geliştirecektir.

Çağlar Ertuğrul sevdiğim bir oyuncu.Dizinin ismi ve yaz dizisi diye ön yargıyla yaklaşıp izlememezlik yapmayacağım.Elbette ki şans vereceğim.Ama çift uyumu ve senaryoda umduğumu bulamazsam oyuncuyu sevsem bile değerli vaktimi bu diziye ayırmayı düşünmüyorum.

Dizinin ve oyuncuların yolu açık olsun, dilerim başarıyı tuttururlar.Büyük bir hayran kitlesi kazanmış, sevilen sayılan Çağlar Ertuğrul Beyciğim hüsrana uğramasını hiç istemem..

2. Beğenenler;
    nazella (06-05-19), nebile (11-05-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Afili Aşk dizisinin kadrosuna hangi ünlü oyuncu katıldı?

Çağlar Ertuğrul'un ağabeyini canlandıracak.

Kanal D'de ekrana gelecek olan 'Afili Aşk' dizisinin okuma provaları başladı. Serdar Gözelekli'nin yöneteceği dizide Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul başrolleri paylaşacak.

Senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan'ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna son olarak Ozan Dağgez de katıldı. Dağgez, dizide Kerem Yiğiter'in (Çağlar Ertuğrul) ağabeyi Samet'e hayat verecek.

Çekimlerine 2 Mayıs'ta başlanması planlanan dizinin kadrosunda ayrıca Uğur Uzunel, Taner Rumeli, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Serkay Tütüncü, Yılmaz Kunt, Güzide Arslan, Asena Tuğal, Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam ve Umut Can Ütebay yer alacak.

Birsen ALTUNTAŞ- MEDYATAVA

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kanal D’de yakında yepyeni bir dizi ekrana geliyor: Afili Aşk
    Ranini tv

Yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlendiği Afili Aşk dizisinden özel klip yayınlandı.

Yaz aylarında Kanal D'de seyircisi ile buluşmayı bekleyen dizinin başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşıyor.

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 388

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar:)
    Yorumuma "neden çağlarcığım anlatsana birass" diyerek başlayayım. Çağlar benim en sevdiğim erkek oyuncudur. Bunda tabiki oynadığı yağız egemenin büyük etkisi var. Yağızdan sonda çağlardan çok daha büyük bir proje bekliyordum. Ne yalan söyleyeyim dram ağırlıklı hatta bir dönem dizisi bile olabilirdi. Yanında da en çok Aybüke pusatı görmek istiyordum. Her neyse..

Dizinin ne ismi,ne konusu, ne oyuncu kadrosu bana hitap etmiyor. Hercai izleyen ben bu diziyi izleyemem ne olursa olsun çağları uzun süredir beklediğim için dizinin k bölümünü tabiki izleyeceğim ama böyle bir konuya sahip bir diziyi ne kadar izlerim bilemem. Ömrünün uzun olmayacağına emin olmakla birlikte izleyeceğim bakalım sadece çağlar için

6. Beğenenler;
    nazella (06-05-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,038

Aldığı Beğeni: 1,772

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Burcu Özberk i aslan ailem de izleyip beğenmiştim. Sevimli buluyorum..

Çağlar Ertuğrul u da bir kaç kere izlemişliiim var. İki resimde fena durmamış lar. Ama dizinin adı ne absürt Allah aşkına başka isim bulamamışlar mı
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Sayfa 5/39 İlkİlk 12345678915 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 69 kullanıcı var. (5 üye ve 64 konuk)

1. strawberry05,
  2. yarun,
  3. ByKubush,
  4. meltem-cmbl,
  5. havvahavva

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri