Sayfa 12/21 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon
104 sonuçtan 56 ile 60 arası

Konu: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Durum:
    qsawe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Milas köylüsü
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    57

Aldığı Beğeni: 60

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Afili Aşk - Bölüm Yorumları

Ben daha izleyemedim bölümü. İlk 40 dk anca izledim.
    Muhabbete girememek de ayrı dert. Reytinglere baktım ama. Çok güzel gelmiş valla izlenme oranları. Pek sevindim.

İzleyince gelirim.

2. Beğenenler;
    lavinya (20-06-19), mimoza17 (20-06-19), seval2005 (21-06-19), yedel (20-06-19)

Durum:
    Thranduil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Artik nerdeyse her dizide bir zorla evlenme, zorla bir evin icinde oturma gibi kliseler bolca oldugu icin bu dizinin konusu da beni sasirtmadi. Ne de olsa senaristlerimiz yaraticilik konusunda sifirlar. Hatta bir nevi gunluk dizi Yemin'i hatirlatti bana. Zengin oglan fakir kiz. Istenmeyen gelin. Tabiki o agir dram bu ise komedi. Bolumlerin videolarini kisa videolarini youtube'da bir iki izledim. Bana gore Caglar kendini bulmus bu dizide. Bir onceki dizisinde hic oturtamamistim o role kendisini ve oyunculugu beni tatmin etmiyordu ama burda kendini bulmus gibi. Ve severekte oynadigi gayet belli. Onemli olan da bu bence. Hala sanki birseyler tam rayina oturmamis gibi ama muhtemelen ilerki bolumlerde karakterler iyice oturur. Basroldeki kadin oyuncunun mimik kullanimi bana zayif geldi. Ya yuzune birsey yaptirmis ya da hep boyleydi, kendisini baska projelerden tanimadigim icin de bilemiyorum. O yuz oynayamiyor sanki ama belki bana oyle gelmistir. Cift olarak enerjileri yuksek. Reytingleri de gayet iyi gelmis. Boyle giderse yeni sezonda da yayinda olabilir. Tabi o zamanda senaryosunu degisecek. Komediden drama gecis olabilir. Iki unsuru da harmanyalabilirlerse ne ala. Basarilar dilerim.

4. Beğenenler;
    deren1970 (21-06-19), seval2005 (21-06-19), yedel (21-06-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    519

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba...

olumlu ve olumsuz bir cok ayrintiya deginen birbirinden güzel yorumlariniz okudum, yazan ellerinize saglik...

1. bölümde Ayse´nin haksiz suclamasina maruz kalan ve hakli olarak Ayse´yi herkesi kandirmakla suclayan Kerem, ikinci bölümde babasinin gözüne girmek icin kiza karsi birden iyilik melegi kesildi ve böylece "herkesi aldatan 2. kisi" oldu! Bu mac 1:1 dir artik! Bu sevindirici gelismeyle artik karsimizda "birbirine esit karakterler var!" diyebilir ve önümüzdeki bölümlerdeki gelismeleri merakla bekleyebiliriz...

Izledigim her dizide ben genellikle kiz tarafinda olurum. Kadin kahramanlarin ic dünyalarini anlamak ve sevmek isterim. Afili Ask´taki oyuncu kizimizin yüz ifadesini bazi sahnelerde oldukca donuk ve anlamsiz bulsam da Ayse´yi de anlamak ve sevmek istiyorum...

Yillarca kendi iyiliginin sebebiyle cevresi tarafindan ezilmis, kullanilmis, hakkini aramamis, suskun kalmis birinin birdenbire kisilik degismesini en basit örnekle, yengesine evin icinde her firsatta komut veren Ayse´yi biraz yadirgasam da ayni Ayse´nin alis-veris sahnesinde "bana Yelda Hanim diyeceksiniz!" diyen o sevimsiz kadina "Benim zaten bir tane annem var!" diyerek verdigi ayardan son derece keyif aldim.. Ayrica Kerem´e her ne kadar yanlis yöntemlerle, yani bir sahtekarlikla baslayan bu evlilige kalkismasindaki amacinin "zengin-koca-bulmus-sosyetik-güzel" olmak degil, okuyup-kendi ayaklarinin üzerinde durmak oldugunu anlattigi sahnede Ayse gözüme daha sevimli göründü...

Kerem´in dügün-hayali ve arkadasi ile (pardon, cocugun adini unuttum) agabeylerle bulusma sahneleri de cok cok eglenceliydi dogrusu...

Simdi her iki tarafin sirf kendi cikari icin yapmak istedikleri bir sahte evlilik var... Bakalim bu hikayenin kötü cadilari olarak karsimiza cikan 3 Y´nin (Yelda hanim + Yenge 1 + Yenge 2) tüm baltalamalarina ragmen bu cocuklar birbirlerini nasil taniyacak ve gercekten asik olacaklar..

Sevgiler...
    Konu seval2005 tarafından (21-06-19 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    deren1970 (21-06-19), lavinya (21-06-19), qsawe (25-06-19), yedel (21-06-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,223

Aldığı Beğeni: 1,298

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı seval2005 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba...

olumlu ve olumsuz bir cok ayrintiya deginen birbirinden güzel yorumlariniz okudum, yazan ellerinize saglik...

1. bölümde Ayse´nin haksiz suclamasina maruz kalan ve hakli olarak Ayse´yi herkesi kandirmakla suclayan Kerem, ikinci bölümde babasinin gözüne girmek icin kiza karsi birden iyilik melegi kesildi ve böylece "herkesi aldatan 2. kisi" oldu! Bu mac 1:1 dir artik! Bu sevindirici gelismeyle artik karsimizda "birbirine esit karakterler var!" diyebilir ve önümüzdeki bölümlerdeki gelismeleri merakla bekleyebiliriz...

Sevgiler...

Ben Geldimmm

Hello darling kızlar Asu tövbe tövbe bu nasıl bir cümle deme cicim, hoş gör Seval'ciğim Seval'ciğim canım benim sayende şu an itibarı ile aydınlandım iyi mi o ne demek deme, senin şu koyulttuğum cümlelerini okunana kadar saf saf bayağı safça Kerem'in içinde insanlık var, bak aile kötü duruma düşmesin diye şu fatura olayını böyle güzel halletti diye düşünüyordum, naman allahım saflığıma gel bunların hepsi yeterince ÇAY içemediğim için demiyorum, içime senden geçen pammık yürekliliğe, pembiş gözlüklerle olaya bakışıma nalet olsun

8. Beğenenler;
    havvahavva (27-06-19), lavinya (21-06-19), qsawe (25-06-19), seval2005 (21-06-19), yedel (21-06-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    519

Aldığı Beğeni: 227

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Geldimmm

Hello darling kızlar Asu tövbe tövbe bu nasıl bir cümle deme cicim, hoş gör Seval'ciğim Seval'ciğim canım benim sayende şu an itibarı ile aydınlandım iyi mi o ne demek deme, senin şu koyulttuğum cümlelerini okunana kadar saf saf bayağı safça Kerem'in içinde insanlık var, bak aile kötü duruma düşmesin diye şu fatura olayını böyle güzel halletti diye düşünüyordum, naman allahım saflığıma gel bunların hepsi yeterince ÇAY içemediğim için demiyorum, içime senden geçen pammık yürekliliğe, pembiş gözlüklerle olaya bakışıma nalet olsun
    Canim benim bilmez miyim caysiz kaldiginda ne hallere düsecegini.... Fatos ac kalir- susuz kalir caysiz kalamaz... Hem, cok da yanilmamissin emin ol, ben de Kerem´in icinde iyi bir seyler oldugundan eminim arkadasim... Yani bu yeni kütük baska bir kütük! Daha cok genc, cok simartilmis bir delikanli yani... Zaten annesini görmüyor musun ayol? O cocuk öyle bir anneden dogmussa iste ancak bu kadar olmus... Ama iyi ki baba faktörü saglam... Bence simdilik onun bu haline sükretmeli ve olgunlasmasini izlerken keyfini cikartmaliyiz... Hep yaptigimiz gibi, sevdiklerimiz iyi seyler yaptiginda överiz, sacmalamaya kalkisirsa hep birlirte evire cevire döveriz olur biter...

10. Beğenenler;
    deren1970 (24-06-19), lavinya (21-06-19), qsawe (25-06-19), yedel (21-06-19)

Sayfa 12/21 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 44 kullanıcı var. (7 üye ve 37 konuk)

1. Cemned,
  2. deren1970,
  3. havvahavva,
  4. ebyaram,
  5. kiraz44,
  6. CrazyWOW,
  7. erbakk

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri