Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182
408 sonuçtan 406 ile 408 arası

Konu: Ağlama Anne - Bölüm Yorumları

Durum:
    em210 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 117

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ağlama Anne - Bölüm Yorumları

Kendi adıma söyliyeyim bu diziden başka aynı kardeş ilişkisini tasvip eden bunu öven bunu işleyrn bir dizi izlemedim bu dizide gördüm gayette eleştiririm insanlar gördüğü yerde eleştirmesi ne zamandan beri yanlış oldu başka öyle bir dizi olsa onuda eleştirirdim Lale devrini sırf bu yüzden izlemedim mesela başka bir dizide izlemedim bununla ilgili.Yer Gök Aşkta ki olayı zaten burda bir çok kez dile getirdim o kız keyfinden geçmedi diğer diziye başta oyuncular olmak üzere karşı çıktı bu olaya ve Selen Soyder diğer diziye geçti Murat Ünalmış başta olmak üzere ailemin izleyemiyeceği bir dizide oynamam dedi ve rest çekti o dönemleri bilenler bilir zaten aman nasılsa her dizide var bu hadi normal görelim ay eleştirmeyelim çok yanlış demedi o dönem hiç kimse .kabullenmemek de buna deniyor zaten toplumu kötü etkilemeside işte burdan başlıyor yoksa sırf iki oyuncu biribirine yakıştı diye susup bide üstüne her dizide var diye savunulması marifet değil yani .her neyse dizi bitti artık uzatmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Dizilerin ders verme zorunluluğu yoktur ama ailevi değerleri yıkmama borcu olduğunu düşünüyorum dizinin başından beri bu ilişkiyi savunan kişiler toplumun bundan etkilenmediğini söylemesi bana çok yavan geliyor normalleştirip savundurdular size daha ne olacaktı.
    Konu em210 tarafından (05-01-19 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    araszeynepp (16-01-19), SELVERR (22-01-19)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    124

Aldığı Beğeni: 335

Bahsedilme
    4 Mesaj

Bu mantıkla bakarsak hiç dizi izlememiz gerekir çünkü dizilerin hepsi dikkat çekmek reyting almak amacıyla yapılıyor hiçbirinin toplumsal ders vermek gibi bir derdi yok. O yüzden sıradan aile ilişkilerini konu almaz hiçbiri Zaten dizi bolluğu var ne yazsam da izlense derdine yapımların hepsi. Ama elbette bu eleştirilmeyecegi anlamına gelmez lakin yapımlar reyting odaklı çalıştığı için çoğu zaman bunu önemsemezler. Ayrıca Rabbime çok şükür aklım ve karakterim dizileri örnek almıyor. Örnek alanlar zaten sorunlu kişilerdir. 11. bölümde anladım zaten Adnan Damla olmayacağını. Kısmet değilmiş iki oyuncuyu bu dizide izlemek sağlık olsun.

Lale Devri'nde Lale karakteri tutmadığı için İki dizinin de yapımcısı Şükür Avşar Selen Soyder'i Lale Devri'ne aldı o da tuttu. Toprak olarak.
    Konu hazanyagmuru tarafından (05-01-19 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,038

Aldığı Beğeni: 1,771

Bahsedilme
    5 Mesaj

belki direk örnek almak denemez ama normalleştiriliyor bence bu durumlar . sadece bu dizi ile alakalı değil elbette.

enişte, baldız,abla kardeş, yeğen,amca vs düşününce cidden ailecek ekran karşısında izleyecek yapım yok hele çoluk çocuk izlemek ne mümkün... bunlar olmasa tecavüz ,şiddet ve silah var zaten ... hatta öyle saçma üçlü ilişkileri işlemeyen ortaya çıkan bi kaç aile dizisi de zaten uzun süre izlenmiyor.. çünkü özellikle tutarlı senaryo kafası yok ki. senaristler de o işlere çalışıyor.. ne ilk ne de son olacak.. ama bilmiyorum yine de ben kendi adıma kaçıyorum böyle dizilerden.. mesela bi aşk-ı memnu fenomendir izleyicide unutulmazlar arasındadır ama ben izlemedim böyle fragmanlar vs gördüm sadece çünkü sevmiyorum ki izlemesen de bazı hikayeleri biliyorsun duyuyorsun zaten...

yine lale devrinden bahsedilmiş.. yanılmıyorsam orda da abla kardeş olarak düşünüldü sonra laleyi öldürüp yeşime aşık olma durumları tutmayınca başka karakter toprak geldi diğer diziden.. onun geldiği bölümlerde başlamıştım bende diziye.. ama sonra onda da yine saçmaladılar vs sonunu asla getirmedim....

birce hanımı da yer gök aşk da ilk bi kaç bölüm izlemiş sevmemiş diziyi de bırakmıştım.. onu küçük ağa da sevmiştim ben arkadaşların aksine diğer dizisini zaten izlemedim bile...

özlem hanım ise yanılmıyorsam ilk zoraki koca adlı dizide vardı burak özçivitti sanki partneri onda sevdim.. unutulmaz da ise hikaye abla kardeş durumları olduğu için izlemedim..

cansel beyi de gönülçelenden tanıyorum .. orda severdim...

zaten arkadaşlar da yazıyor belki cansel ve özlem ikili olarak birbirine yakıştırıldı ki yanılmıyorsam dizi başlamadan önce de böyleydi.. ben de bu yüzden işte keşke hiç alevin çocuğunun babası, bi nevi enişte durumunda olmasa idi.. yani denildiği gibi dışarıdan biri olması çok mu zordu yani... böyle tepki çekmektense anne hikayesini baş köşeye al. yine çocuğu büyüten aşık olsun vs... çok zor olmasa gerek... daha farklı entrikalar da olabilirdi...

neyse artık sonuçta bitti gitti. demek ki olmayan şeyler vardı ki tutmadı diyorum...
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

5. Beğenenler;
    ab-ı çeşm (09-01-19)

Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri