Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon
136 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Al Yazmalım

Durum:
    *Sultan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    * V . I . P *
    Yer
    Cehennem
    Konular
    1156
    Verdiği Beğeni
    278

Aldığı Beğeni: 327

Bahsedilme
    35 Mesaj

Standart Al Yazmalım

Bir önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.

Bir önceki başlığa asagidaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=118653

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Al Yazmalım Dizi Detay Sayfası

http://www.dizifilm.com/dizi/al-yazmalim-12088.html

Al Yazmalım Fotoğraf Galerisi

http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...-yazmalim.html

Sevgilerimle,

Sultan
    DiziFilm
    Yönetim

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    906

Aldığı Beğeni: 980

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm güzel başladı düğün filan ilyasın ablası ve zafer için yaptıkları harikaydı helal olsun daha çok hayran oldum bu bölüm ilyas karakterine ama asiye ye sinir oldum yani bir boşanacağım dedi bir kararsız kaldı babası da üstüne tuz biber oldu madem boşanacaksın niye cemşitle döndün yada ilyası bekleseydi yahu bu asiye savaşmak yerine niye hep kaçmayı seçiyor anlayamıyorum herkese karşı gelsin dim dik ayakta dursun zoru görünce kaçmakta neyin nesi ilyası da bu kaçmalar yüzünden kaybeti tamamm ilyasıta bir sürü hatalar yaptıı bunu çok defa dile getirdim ama asiye de hep aşkına ilyasa sahip çıkmak yerine şimdi yaptığı gibi çekip gitti zafere de sinir oldum o dengesiz dediği kardeşi neler yaptı sayesin de ailesi düğüne geldi ben nerminin yerinde olsam çıkar giderdim salihala ömerin barışmasına ne yalam söyleyim sevindim çok yakışyorlardı ömerin de değiştiğine inanmak istiyorum ben filize hiç girmiyorum tam bir baş belası cemşit e her zaman ki gibi iki yüzlü madem istediğii zaman boşansın diye asiyeye dilekçe verdi kulannınca bozlmaya da hakkı yok barış falayı severim ama burdaki karakterini hiç sevmiyorum neyse umarım kötü olmaz bu dizi bundan sonrası pek iyi olmayacak gibi asiye nereye gidebilir ki tek başına kucağında bebeğile ilyas çıldıracak yine ya

Durum:
    *Esra_Yalın* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    GaLaTaSaRaY
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Spoiler İçermektedir

ben asiyenin yaptığına şaşırmıyorum tipik asiye haraketleri sinirlenince gözü birşey görmüyor

Durum:
    EHE
    EHE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Yuvam
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese iyi geceler...

Asiye Bu bölüm çıldırdı.Ne yalan söyleyim haksızda değildir kızcemiz. Ne yapsın güven sorunu yaşıyor.İlyasta sağolsun Asiye yanında yok iken Filiz (bu Helinden de azgın çıktı yüzsüzünden) cadısına gereken tepkiyi gösteriyor,Asiye yanında iken kızın ağzına düşecek gibi oluyor.(hele Filizin Zaferin ve İlyasın arabasında öne oturmasına daha bir gıcık oldum)
    Asiye'nin zaten İlyasa karşı güven sorunu var buda tuz biber oluyor tabi. Kolay değil, sürekli İlyasa asılan hatunlar yüznden kızın hayatı mahvoldu.Psikolojisinin bozulması normal.Birde bir aile var Asiye için onlarda sağolsun tam dengesiz.
    Bence Asiyenin bu kaçma olayı isabetli karar olmuş.en azından kimsenin tesiri altında kalamaz kararlarını da müdahalesiz verir.
    İlyasın Fatma ennesine inanamıyorum ya Asiye gerdanlığı Nermine takınca iyi oldu. ayrıca kesin emindim Asiyenin O gerdanlığı Nermine hediye edeceğine. Doğru çıktı. güzel bir jest oldu sonuçta babasından Nermine Asiye aracılığı ile... ama keşke Asiye bu özel hediyeyi kendi oğlu için saklasaydı.

Şimdi Kaç bölümdür içimi kemiren bir soru vardır arkadaşlar Asiye gerçekten farkında bile olmadan Cemşite aşıkmı oldu? Yoksa İlyasa olan aşkımı yok oldu......?
    Favori çiftim Zafer ve Nerminin düğünlerinin bile keyfini çıkaramadım Asiyeler gibi. Halbuki ne güzel olurdu bu düğün sahneleri sönük kaldı. Keşke İlyas Asiye ve Bahaddin olayını ayrı bir şekilde yapsaydılar yada düğün sonunda.

Ayçaya sinir oldum bu bölüm.bide öğretmen olucak hanım efendi.Kendi git sen Osmanla gününü gün et, otellerde basıl sonrada gel Tahire meydan oku.sanki mahkeme onun rezaletini öğrenmeyecek.Bide bu senaristlerden rica ediyorum Ayça karakterinin yeter artık ekmeğine bal sürdükleri birazda burnunu sürtsünler.Evin, paranın ,eşyanın kolay kolay yuva yıkarak rahatlıkla birirlerinin aklına girerek kazanılmadığını göstersinler Bu kadına.
    Kız ilk bölümlerden bu yana 4 ayak üstüne düşüyor hep.:img-beee:
    İpek'e ne desem deli olmadığı belli sadece öyle gösteriyor.Yalnız Asiye hakkındaki düşüncelerini merak ederim baştan beri.bu şimdi Asiye'nin mutlu olmasınımı istiyor yoksa.....bilemedim:icon_sorr
    Bu dizi romandan filmden çok dışarı çıktı. Artık İlyas Asiye mutluluğunu göstersinlerde bitsin dizi.
    Soğutdular vallahi. Sonuçta ortada bir yavru Memocuk ve bir birini seven daha tadını çıkararak evliliklerini yaşayamayan 2 genc var.... Helin ve Filiz gibilerle olmuyor yürümez bu iş bıkkınlık getirir izleyiciye.
    26 bölüm oldu,Dizi kendi döngesi üzerinde dönüp dönüp duruyor gıdım ilerleme yok. Zaten bitmesi her kesin hayrına baksanıza günü günden izleyici kaybediyor halbu ki bir birine yakışan ne güzel çiftimiz vardı nede keyifli olurdu onalrı izlemek....:love01:

Her kese iyi yorumlar:img-wink:

Durum:
    britneysinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sarrafoğlu.
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu Asiye ne yapmaya çalışıyo ya.Anladık İlyas'ı seviyosun Cemşit'ten boşanıyosun daha derdin ne ya derdin ne.Valla sonunun ne olacağını bile bile oturdum heyecanla izliyorum.İlyascıyım ben valla arkadaş nokta

Not: Mis gibi İlyas dururken kız gidiyo dağa bayıra kaçıyo tövbe allam

Sayfa 1/28 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri