Sayfa 1/35 1234511 ... SonSon
173 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Alın Yazım - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Alın Yazım - Bölüm Yorumları

Kanal D’den Günlük Dizi:"Alın Yazım"
    Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efecan Erdem, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus’un paylaştıkları “Alın Yazısı” dizisi Eylül’de başlıyor. Dizi hafta içi her gün ve gündüz kuşağında ekrana gelecek.

Yapımını Düş Gezginleri Film’in, yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Canan Evcimen ve Atilla Cengiz’in yaptıkları dizinin senaryosunu da Ayça Mutlugil, Zeynep Alev Uzma, Necati Küçükazay, Arzu Birol, Zeynep Nilüfer Özçelik ve Serap Özgür kaleme alıyor.

Delicesine sevdalar, onulmaz yaralar, kıskançlık ve hırslarla örülü hikayesiyle dikkatleri çeken dizinin konusu şöyle;

“Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan, 8 yaşına kadar İstanbul’da, sonra da Eskişehir yetimhanelerinde büyüyen Asya, aslında çok büyük bir mirasın tek varisiydi. Ve bunu kendisi dahil kimseler bilmiyordu. Yıllar önce annesini doğum masasında kaybederek en büyük talihsizliği yaşayan Asya için hayat, başlangıcından itibaren zorluklarla geçmiştir. Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya, amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevher’in tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli, sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır. Asya geç kalmadan yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır.
    Aysel, Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat, kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı, Aysel’den intikam almak için kullanmaktır.”

Dizifilm Anasayfa

Durum:
    CaglaMeryem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kadrosunu pek tanımıyorum bi Ecem Karavus'u biliyorum konusu genel olarak klasikleşmiş konu ama Kürşat'ın kızı öldürmemesi intikam icin kullanıcak olması falan ilginclestiriyo olayı gunluk dizi severim genelde ben umarım iyi olur :)

Durum:
    dizibarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

orhan aydın için izlerim hastayım Kolpaçino Bomba dan Nedim abim benimResmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  10171061_687619417965651_4193551236118854548_n.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  45.2 KB (Kilobyte)
ID:	52201

Durum:
    bahar akman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    bulutlar
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Günlük dizi

Kanal D akıllı olanı yapmış gün içersinde brezilya dizileri tarzındaki diziler çok tutuyor. aşk ,entrika bizlerin çok sevdigi olaylar. konusu iyi gibi tabi işlenebilirse düzgün bir şey ortaya çıkabilir. oyuncu kadrosuna baktığımda pek tanıdığımız isimler yok, ben bu oyuncu kadrosunda Orhan Aydın ve Yeşim Gül ün zaten diziye oyunculuk anlamında oldukça katkılarının olacağını düşünmekteyim her iki oyuncuda gözleri ile sağlam basabilen iyi karakterler çıkarabilen oyuncular. diger oyuncularında başarılı olmaları halinde dizi uzun soluklu olur. bol reyting ve başarı dilerim:img-wink:

Durum:
    Relax 35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kanal D nin günlük dizisi Alın Yazım 1 Eylül de Saat 10:00 da başlıyor. Hafta içi hergün yayınlanacak.

Kanalın sıkıntısı olan 10 kuşağını bu diziyle çözmeye çalışmış anlaşılan. Büyük bir ihtimal de Özledim Seni 1 kuşağına konur. Doktorum, Evim Şahane de yine aynı saate konur. Kanalın sabah kuşağı zaten 1 eylül de başlayacaktır.

Sayfa 1/35 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri