Sayfa 45/45 İlkİlk ... 354142434445
225 sonuçtan 221 ile 225 arası

Konu: Aliye Mantik Hatalari

Durum:
    NeRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende bir hata paylaşayım :img-grin2
    kahramanın halası otele giderken adoş kocasına ablanın otel parasını ödemeyi unutma sakın diyor halada ordan abi hadi diye çağırıyor hangisi büyük şimdi:dito

Durum:
    neljan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    dünya(M)dan
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aliye Arda'nin video kamerasindan Sinanla dans ederkenki goruntuleri seyretti ya..O goruntuler bayagi bir yukaridan cekilmisti, Ardanin boyu o kadar uzun degilki, uzun olsa bile nereye cikti bu cocuk:)
    yukarıdan cekilmesinden ziyade o görüntüler el kamerası ile cekilmiş görüntüler değildi zaten..monte edilmiş..güya oradan seyrediyor geri sarıp...acayip kötü durmuş..

Durum:
    kırıkkanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hangi insan en yakın arkadaşım dediği adamın düğününe gitmez..hadi aliyeyi görürüm die gelmedi varsayalım,bari bi kart at,alo de.yokk..

weasleys
    weasleys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hadi deniz gelmedi,maşallah naci beyle kahramanın ailesi de kanki olmuşlar. kahraman sinanla pek bir iyi. tamam kardeşiyle evleniyor da bu kadarı da abartı.sonra ne gülsün ne denizin babası ne de mevhibe abla vardı. mevhibe abla meriçin de avukatıydı güya. deniz gitti diye denizle alakalı herkes de mi gitmeliydi?bereli doktor falan da yoktu.her neyse çok alalade çekilmiş bir bölümdü.

weasleys
    weasleys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dizdeki en büyük mantık hatası Aliye'nin Sinan'ın teklifini kabul etmemesidir. Yani final mantıksızdı.... yumruk yemiş gibi oldum "son" yazısını görünce

asıl mantıksızlık sinanın o teklifi yapmasıydı. nasıl bir yüzsüzlük bu ya. daha boşanmadan etmeden pes yani. insan da utanma olur,sen onca pislikten sonra bir de evlenme teklifi. sakın bana pişmandı demeyin. pişman olabilir,af da edilebilir. güven öyle iki gözyaşıyla kazanılmaz.hele de aliye denizden sonra kabul etseydi saç ma ötesi olurdu. belki bize aşklarını iyi yansıtamamış olabilirlerki ben gayet iyi gördüm bunun görmek istemekle ilgisi var hatta ben aliye sinan aşkına dair birşey görmedim. evinden kopmuş başka kadınların koynunda bir baba ve mutsuz bir kadından başka. netice de aliye denize açıldı. burda gayet ironik bir anlatım vardı.

Sayfa 45/45 İlkİlk ... 354142434445

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri