Sayfa 199/201 İlkİlk ... 99149189195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Aliye - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jade09 Nickli Üyeden Alıntı
    merhaba ben bu siteye yeni üye oldum geçen hafta vizelerimden dolayı aliyeyi izleyemedim anladığım kadarıyla balkan hoca denizin durumunu öğrenmiş bu nasıl oldu anlayabilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler
    Gülsün ve Balkan hoca konuşurlarken Aliye7nin durumunu Gülsün söyledi. Abim çok üzülüyor diye. balkan hoca bunun üzerine öğrendi ve yemekhanede Deniz'i gördü, yemeğini alıp yanına gitti konuştular. Böyle oldu.

Durum:
    loralai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

özettende anladığımız gibi süper bi bölüm olacak aliye süheylanın yaptıklarını öğrenince neler yapıcak çok merak ediyorum denizin sürprizi ne acaba inşallah aliyenin doğum günüdür tahmin ettiğimiz gibi ve denizle bi dans sahnesi olursa çok süper olur

Durum:
    susandelgado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sonunda süheylanın gerçek yüzü ortaya çıkıyor. eğer geçmişten gelen bi şey yoksa-ki var gibi-müco zeliş'i sinan'a karşı ya da çocuklar için kullanmayı planlıyor olabilir. çok heyecanlı bir bölüm olacak bu sefer yine.

Durum:
    bavarde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şimdi yeni bölüm fragmanını gördüm,göstermeye başladılar Atv'de nihayet.Sinan Leyla'ya ''Evlen Benimle'' diyor.Deniz ve Aliye çok güzel yeşillik bir yerde bisiklete biniyorlar.Sanırım dogum günü gecesi Aliye-Deniz,Meriç-Kahraman,Feyyaz-Nusret dans ediyorlar.Özügr Nusret'e bebek konusunda ''Nasıl yaparsınız böyle birşeyi anne nasıl?'' diye çok yüksek sesle bagırıyor.Nusret ağlıyor.Feyyaz da Özgür'e ''Annene böyle bagıramazsın'' gibisinden birşeyler diyerek sert çıkışıyor.Valentino Naci Süheyla'ya ''Elbiseleri naptın Süheyla,evine mi götürdün'' diyor.Süheyla şok olmuş şekilde bakıyor Naci'ye.Nerden anladı bunlar der gibi.Sonra Süheyla Sinan'ın yanına gidiyor,sanırım Sinan para teklif ediyor.Süheyla'da birşey diyor ama hatırlayamıyorum şu an.Ben muhtac mıyım tarzından birşeyler.Sanırım para yerine iş istiyor.Bu yüzden duygu sömürüsü yapıyor gibi bir hali vardı.Arda ve Ayşe evin içinde koşuşturup oyun oynuyorlar.İkbal,Sinan,Hasibe salondayken Hasibe tam masayı topluyor,İkbal o sırada Sinan'a belki bu kızdan da bir çocuğun olur diyor.Hasibe'de tam arkasını dönüyorken,''yok artık'' gibi birşey söylüyor.Üzgünüm replikler tam olarak aklımda kalmadı.Seste çok açamadıgımdan net duyamadım.Hep ''sanırım'' demek zorunda kalıyorum,repliklerden emin değilim.Deniz hastanede Balkan Hoca'nın arkasından koşuyor ''ama hocam'' diyor.Balkan Hoca cok sinirli bir yüz ifadesi ile Deniz'e hiç dönüp bakmadan ilerliyor.Ve son olarak Deniz ve Aliye'yi gösteriyor,birbirlerinin yüzlerine sevgi dolu bakıp gülümsüyorlar,biraz da mahcup bir halleri var.Sonra sanki birbirlerinin dudaklarına bakıyorlar ve orada kestiler.Belki bu bölüm Deniz ve Aliyeyi daha yakın bir sahnede izleyebiliriz.

Durum:
    desire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    almanya/stuttgart
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende fragmani yeni gördüm...arkadaslar bizi acayip süper bir bölüm bekliyor...
    aliye ve deniz müthisler ya...artik birseyler olacak gibi aralarinda...
    ama sinan ve ikbal yine bizi cildirtacak...sinan leylaya benimle evlen diyor...ikbalde utanmadan belki bu kizdan da bir cocugun olur diyor...
    ama aliye ve deniz acisindan nihayet güzel seyler olacak...
    sali olsun artik...sabrim kalmadi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)