Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aliye (Arşiv 6)

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Aliye (Arşiv 6)

Alıntı bugra9 Nickli Üyeden Alıntı
    'TMC'nin dizilerinde Hastane ve Pastane sahneleri eksik olmaz...'
    (Bir düşünün TMC'nin dizilerini Bir istanbul Masalı,Aliye,Yağmur Zamanı,Hırsız Polis).....Cevaplarınızı bekliyorum...
    TMC zaten hastanelerle anlaşmayapmış sanırım. Büyük ihtimal TMC'ye görüntü almalarında indirim sağlanıyor. Ayrıca sadece Pastane değil. BİM'de pastaneler baymıştı gerçekten ama TMC dizilerinde lokanta, bar, otel gibi yerlerde de çekilen çok görüntü vardır. Ama bunlar zengin insanların yaşantılarını göstermek zorunda oldukları için mecburidir.
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 18:46 ) değiştirilmiştir.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    Butterbeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Somewhere only I know
    Konular
    136
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar sizlere adım kadar emin olduğum birşeyi söylicem, nejat işler doğruyu söylemiyo bizleri aldatıyo geri dönücek merak etmeyin final ne olur bilinmez ama o geri dönücek

Durum:
    begümm888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı
    ilginç bir final tahmini ...buda olabilir ama ben hala Aynur'ur oğlunun Sinan'dan olduğuna şüpheliyim. Bence Sinan'dan değil. Ama sizinde söylediğniz gibi beklemek lazım.
    evet ayşem çocuk sinandanmış gibi çok kesin konuşuluyor her yerde ama bence de sinan'dan olmayabilir çünkü müco aynurun kocasına bağırdığında sürekli olarak çocuğuna sahip çıkacaksın gibi şeyler söyledi adam da o sırada aynur'u kötülemesine rağmen bu konuda hiçbirşey demedi hatta müco çocuğu da karını da alırım yanından dediğinde çok tepki gösterdi.yani çocuk sinan'dan olmayadabilir inşallah da olmaz.

Durum:
    begümm888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ssvshy Nickli Üyeden Alıntı
    sianan denizin arkadşı kahramanın onca yaptığı şeye rağmen ayşenin hayatının kurtulmasına yardım etmesine rağmen kahramaa tepkili bitriydi niye denizin arkadaşı diye deniz oraya gitseydi olay çıkacaktı aliye bunun farkındaydı ve aliye kzıını öle gördüğünde sinana kızsada yine ona sarıldı ve deniz hep arada bir engel olduğunun farkındaydı eğer hastaneye gitseydi gerginlik olacaktı ve yine aliye zarar görecekyi belkide çıkan kavgada aliye denizin gitmesini isteyecekti belki deniz bunu göze alamadı deniz zaten sinanla aliyeyi gördükten sonra koptu
    ama kötü olan onun hastanede olmaması değildi sinan'dan dolayı buna pek karşı çıkan olmadı zaten. bir telefon etmez mi insan kızın durumu nasıl diye bile sormadı ki deniz.balkan hoca soruyor ayşe'ye ne olmuş diye adamın haberi yok bilmiyorum ne bileyim ben diyor.kadın karşısında bayılıyor kılı kıpırdamıyor donuk donuk bakıyor ve böylesine ciddi bir durum varken aliye'yi sinan'dan ve çocuklarından kıskanması da çok saçma.hastanede olan tablo mutlu bir aile tablosu değildi trajedi yaşanıyordu orda neyini kıskanacak aliye tekme tokat girişti sinan'a.aliye'nin sitemlerinden sonra birtakım şeyleri yapmaya başladı ya aslında deniz de aliye'den soğdu ben deniz karakterini sevmiyorum şimdiye kadar dizilerde gördüğüm en sinir karakterlerden biri bana göre ama gene de o da mutlu olsun sonunda tabi defne ile:)

Durum:
    magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı begümm888 Nickli Üyeden Alıntı
    evet ayşem çocuk sinandanmış gibi çok kesin konuşuluyor her yerde ama bence de sinan'dan olmayabilir çünkü müco aynurun kocasına bağırdığında sürekli olarak çocuğuna sahip çıkacaksın gibi şeyler söyledi adam da o sırada aynur'u kötülemesine rağmen bu konuda hiçbirşey demedi hatta müco çocuğu da karını da alırım yanından dediğinde çok tepki gösterdi.yani çocuk sinan'dan olmayadabilir inşallah da olmaz.
    yani çocuk Sinan'dan olursa Aliy'de 2, Aynur'da 1, ve Leyla'da 1 tane var var... oldu mu 4 çocuk....haa bir de dizinin en başında bir kız daha vardı hamileydi ........ Allah Allah yaaaaaaa adam kimin elini tutsa hamile bırakıyor :img-grin2 :img-grin2 :img-grin2

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri