Sayfa 191/201 İlkİlk ... 91141181187188189190191192193194195 ... SonSon
1001 sonuçtan 951 ile 955 arası

Konu: Aliye - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    Sitare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    KÖLN
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/B]
    Dizide mutluluğu yaklayanlar oldu ama asıl kahramanlar mutlu olamadı.
    1- Deniz Aliye için sürgün bir hayatı seçti. Mutsuzluğa kendini mahkum etti. mutsuz olacak.
    1- Sinan çocuklardan ayrı kaldığı ve Aliye'den başkasında mutluluğu bulamayacağı için mutsuz olacak
    2- Aliye sadece çocukları için yaşayacak, kendine değil çocuklarına bir hayat kurmaya çalışacak ve yine mutsuz olacak.
    3- Arda ve Ayşe Anne ve babası çok sevse de parçalanmış bir ailenin çocukları olarak yaşayacakları için mutsuz olacak.

kısacası Aliye dizisi mutsuz bir sonla bitmiştir.

Evet bu yoruma tamamen katiliyorum, asil kahramanlar ileriye dönük bakinca mutsuz olucak ya da mutsuz kalicak. Gerci hic bir insan herzaman mutlu olamaz, reeldede böyledir...ama biz dizi izliyoruz burda...cnm hersey gercekci diildi ki zaten dizide, sonunda sahtede olsa mutluluk sinyalleri görseydik keske...bence dizi cok gercekci oldu bu son ile :)

Ama Aliye nin Sinan ile birlesmemesi yerinde bir senaryo idi, bunca yasanandan sonra onu affettmesi yanlis bir mesaj olurdu toplum icin.

Neyse fazla kaptirmayalim kendimizi dizi finaline, hayat devam ediyor :img-grin2

Durum:
    *selcan* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SanemÇelik. Nejatİşler.
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar arkadaşlar.
    final karışık gibi askıda kalmış gibi bitsede, benim istediğim bi finalle bitti, o yüzden çok mutluyum.:) sinana dönmedi ya dümen benim elimde, çocuklarımda yanımda mesajı verildi ya bu yeter bana.
    bölüm genel itibariyle güzeldi, zevk aldım ama heyecan yoktu gerçekten..
    bi arkadışımız aklında kalan soruları yazmış gerçekten bendede soru işaretleri kaldı.
    -deniz kahramınn düğününe neden gelmedi yada neden gelmediğine dair bi konuşma geçmedi.
    -defnenin aşkı noldu.
    -sinan leyladan tamamen kurtuldumu.
    -sinan bundan sonra çocukları görebilecekmi.
    -gülsüm ve babasına ne oldu. meriç ve kahramanı tanıyorlar neden düğüne gelmediler. (memleketlerine gimiş olsalar bile gelmeleri gerekirdi.)

açığa kavuşan şey meriçin evlenmesi, zelişin evlilik için hazır hale gelmesi, aynurun hayatının kurtulması, aliyenin sinanla birleşmemesi.

neyse bunlarda yeter en azından aklımızda daha fazla soru kalmadı.:)

Durum:
    @libaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ___________

dün sıkıntıdan uyuyacaktım. aslında bu sezon genel olarak sıkıcıydı. sadece meraktan baktım. bu kadar olaydan sonra sinan ı öyle bir acındırdılar ki hayret ediyorum. böyle anlarda deniz in durumunu düşündüm, bu şekilde bu tuzağa düşmedim. ben hep başka bir son hayal etmiştim. bu sene deniz ilk bölümünden itibaren dönseydi, aliye ile mutlu olsalardı. sinan ı ve annesini gene affedebilirlerdi. herkes mutlu olurdu. dün izlerken aliye kısmını geçersek herkes mutluydu. bir türlü zevk alamadım. sanki bir şeyler eksikti ama bu olaylardan sonra düşünüyorum da sinanla barışacağına, survivor ın dediği gibi bir sonda güzel olabilirdi. bu sene sürekli zamana karşı oynadılar sadece bölüm zamanları dolsun diye. bu kadar bölümü izledik ve sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır oldu. büyük bir hayal kırıklığı.

Durum:
    purna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    2004 yılından beri sitede
    Konular
    49
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben en son gozlerımı kapattıgımı hatırlıyorum o saHnede sınan vealıye konusurken

Durum:
    gzd_gzd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [/B]dizinin finaliyle ilgil eleştirim şudur maden Aliye Sinan'a dönmeyecekti çocukları bu bölüm bu bu kadar neden kullandılar. Onları geri planda tutup Aliyle-Sinan ilişkisini irdeleyip finali yine bu şekilde yapabilirlirdi O zaman izleyici için sindirmesi daha kolay olurdu ve "son" yazısını görünce çocuklar için bu kadar üzülmezdik.
    Dizide mutluluğu yaklayanlar oldu ama asıl kahramanlar mutlu olamadı.
    1- Deniz Aliye için sürgün bir hayatı seçti. Mutsuzluğa kendini mahkum etti. mutsuz olacak.
    1- Sinan çocuklardan ayrı kaldığı ve Aliye'den başkasında mutluluğu bulamayacağı için mutsuz olacak
    2- Aliye sadece çocukları için yaşayacak, kendine değil çocuklarına bir hayat kurmaya çalışacak ve yine mutsuz olacak.
    3- Arda ve Ayşe Anne ve babası çok sevse de parçalanmış bir ailenin çocukları olarak yaşayacakları için mutsuz olacak.

kısacası Aliye dizisi mutsuz bir sonla bitmiştir.
    evet ya kesinlikle katılıyorum dizi mutsuz bitti...
    Tek aşk; SarıKırmızı!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)