Sayfa 197/201 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Aliye - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    auryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aliye'nin hayatı boyunca aşık olmaması ve erkeksiz yaşaması gerekmiyor ama Aliye istiyorsa böyle bir hayat da sürdürebilir. Kimin ne zaman aşkı bulacağını bilmek mümkün degil ki. Dizinin senaristlerinden biri yazar olarak verdigi bir röportajda tek gerçek sonunun ölüm oldugunu, ancak o zaman gerçek bir son ve final oldugunu söylemişti. Ana kahramalar ölmedigi ve yaşam devam ettigine göre herkes daha ileriki yıllar için istedigini hayal edebilir.

Ben baştan beri hedeflenen sonun bu oldugunu düşünüyorum. Nejat İşler ayrılmasaydı da baştan beri -dizi planlandıgı andan beri- düşünülen son bu olabilir. Biri bana aylar aylar önce bana Deniz-Aliye aşkının doruk döneminde Aliye ve Deniz evlenecek mi dedigim zaman satır arasında Aliye'nin yoluna yalnız devam edecegini söylemişti. Ben de o zaman doludizgin bir aşk oldugu icin söyledigine yeterince önem vermemiştim, ama şimdi geri dönüp baktıgım zaman baştan beri planlanan sonun bu olabileceğini düşünüyorum.

Durum:
    ceyhan çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bence iğrenç ötesi bir finaldi hiç beklediğim bi bölüm olmadı bu bölüm hakkında yorum yapmak bile istemiyorum

Durum:
    armagan_60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet sonu böyle bitmeliydi ama bukadar umutlandırdıktan sonra böyle bitmesi çok saçma şimdi ne alaka alyenin kaptan olup gemi sürmesi saçma bir sondu bence

Durum:
    MasalTeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Viyana
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence olabilecek en mantikli finaldi.Hem Sinana dönsün diyenleri hem Denize dönsün diyenleri hemde yalniz kalsin diyenleri orta noktada bulusturmuslar.

Final sahnesinde Aliye ve cocuklarin DENIZIN veda sarkisi ile DENIZLERE yelken acmasi DENIZ fanlari icin "Aliye Denizi tercih etti" seklinde yorumlanabilir...

Sinana dönsün diyenler icin son bölümde Aliye ve Sinan gayet yakindi.Hatta 76 bölümdür ilk defa Sinana "canim" dedigini duyduk.Sinana dönmüs olmasada artik düsman degiller... Buda Sinan severleri memnun etmistir..

Ve yalniz kalsin diyenler... Final sahnesinde Aliye cocuklariyla birlikte yalniz ve mutluydu...

Kisacasi her kapiya cikacak bir final olmus.Zaten Kudret Sabanci Zerdada cok ilginc bir final denemisti.Ben cok begendim.

Durum:
    gzd_gzd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YSIYCT
    Konular
    20
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aysem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde şunu söylemeden edemeyeceğim. Bu dizide gerçekten çok iyi oyunculuklar vardı :img-grin2 ama benim oyunculuk konusunda özellikle iki favorim var bunlarda Halit Ergenç ve Ayten Uncuoğlu ... İkisi de "Kötü insanı" harika oynadılar "Pişman insanı" daha harika oynadılar. Dizinin son on bölümüne ise özellikle damga vurdular. :img-clapp

Sanem Çelik, Simge Selçuk ve Barış falay ise diğer başarılı isimlerdi. :good:
    bence de halit ergenç ve ayten uncuoğlu mükemmel bir oyunculuk sergilediler,sanem çelik simge selçuk ve barış falay da çok başarılıydılar dizide....
    Tek aşk; SarıKırmızı!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)