Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aliye - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    Dazzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    M.KEMAL ATATURK
    Konular
    66
    Verdiği Beğeni
    52

Aldığı Beğeni: 204

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Aliye - Bölüm Yorumları (5)

Alıntı begümm888 Nickli Üyeden Alıntı
    dikkatimi çeken bir şey var bir de bazı arkadaşlarımız burda mutlu son olarak deniz aliye evliliğini görmüş burası tamam da bununla birlikte sinanın ölümünü de yazmışlar sizce onun ölümü aliye için mutlu son olabilir mi yani bizim 2 senedir izlediğimiz aliye eskiden çok sevdiği bir insanın ve çocuklarının babasının ölümüyle mutlu mu olacak onun için tüm olay denizle evlenmek midir?eğer böyleyse ben bu diziyi uzaylı formatıyla izlemişim demektir
    yaa evt bencede yaa tamam sinan aliyeyi haketmiyo çok şeyler yaptı karisina affedilmeyecek şeyler ama yinede aliye&sinan aski gerçekti aliye&deniz bana çok yapmacık gelio bubenim görüşüm tabi yani o elektrigi veremiyolar bana snan&aliye hayali bile güzel ama ne olursa olsun affedilemez yaptıklari maalesef sinanin ölümüne mutlu olacagini sanmiyorum sonuçta çocuklarinin babasi
    Konu NATY&FACU tarafından (05-01-14 Saat 18:44 ) değiştirilmiştir.
    YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA <3
    Adın yazılacak Mucevher taşa!

Durum:
    begümm888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ben de size soracaktım arkadaşlar saatini, fragmanı bir kez görmüştüm onda da olayları izlemekten saate dikkat etmedim az önce tekrar gördüm özel bölüm falan demiyordu geçen haftaki gibi ve gene saat 8de yayınlanacak aslında gerek yok bence saatiyle oynamaya bunca zamandır hep 21.45te yayınlanıyordu neyse fragman sıradan gözüküyor ama belli olmaz 2 hafta önce de çok heyecanlı görünüyordu ama son 2 sahneye kadar biraz uyukladık beklediğimiz gibi heyecanlı değildi belki şimdi tersi olur ya öğrensin bu hafta artık ya 2-3 hafta bir de onun için beklemeyelim loralai bence senin dediğin gibi olacak yapışacak sinanın yakasına ve çok ağır konuşacak eğer sinanın intihar edeceği doğruysa ki gidişat öyle gibi gösteriyor belki de bu sahneden sonra olacak aliyenin lafları ona çok ağır gelecek...

Durum:
    sumisali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ..Yüreğimin saklı kenti..
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı
    özet yok. direk yeni bölüm verecekler. belalı baldızı kaldırdılar herhalde ama aliye nin eski saati iyiydi neden değiştirdiler anlamadım.

fragmana göre sıradan bir bölüm olacak. aliye herhalde 2-3 bölüm sonra öğrenecek ayşeyi..
    evet fragmana göre pek bişey belli değil ama aliye galiba bu bölümde öğrenicek ayşenin durumunu .....ayşe çok kötü gönüyor ya üzüldüm.........

Durum:
    begümm888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dazzle ben de açıkçası deniz-aliye aşkını gerçekçi ve sıcak bulmuyorum aliye-sinan aşkı daha güzel geliyor hani hayal sahnelerinden birinde gösterdiler ya ormandalardı sinan ben seni yüz yaşıma kadar seveceğim dedi aliye ben de seni seveceğim dedi (dizideki aliye karakteri sözünü tutan biridir yaw )ben ise ahları vahları çektim orada tabi klasik olarak senaristlere de saydım bayağı bir yani nolurdu sanki birazcık daha yumuşatsalardı şu olayları da sinan bu kadar abartılı yıkıp geçirmeseydi ortalığı bu gidiş bizi hasta eder buğsemini doğru söylüyorsun neden kendimi kötü olan(benim için) senaryoya alıştırıyorum sanıyorsun ya bir de evet bütün gazeteler deniz-aliye evliliğinden bahsediyor ama altına da hep not eklemeyi unutmuyorlar"bir değişiklik olmazsa" diye...mesela denizin yurtdışına gideceğini ve kendiliğinden çekileceğini yazanlar da var haberler genel olarak bu şekilde verilir normal çünkü şu anda normal gibi görünen son deniz-aliye evliliği, sinan-aliye birlikteliği ise sürpriz olan son olduğu için belki de sızdırmıyorlardır yapımcılar ve senaristler...ama ben senariste senarist demem senarist zoru başarmadıkça:)yani işin kolayına kaçmasalar iyi olur deniz-aliye sonunu 5 yaşındaki kuzenim de yazabilir kolaysa çok saçmaladan mantıklı bir şekilde aliyeyle sinanı birleştirsinler de görelim

weasleys
    weasleys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar ben son bölümde artık neyi düşündüm biliyor musunuz?hani ayşeyi ambulansla hastaneye götürdüler ya onu birebir vereceklerini. yani 45 dakikaysa hakikaten 45 dakika süreceğini. bence yakında diziyi uzatmak için bize olayları birebir yansıtacaklar.nasılsa reytingler iyi ya. şu ayşe aliye kavuşma anını bekliyorum sırf çünkü arda aliye kavuşması çok duygusaldı ama ben yetmişime gelmeden göremeyeceğim galiba.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)