Sayfa 6/25 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
122 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Anasının Oğlu - Bölüm Yorumları

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    28
    Verdiği Beğeni
    112

Aldığı Beğeni: 422

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı Relax 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TOTAL
    21 ANASININ OGLU KANAL D 19:59:47 22:03:16 1.32 4.90
    AB
    16 ANASININ OGLU KANAL D 19:59:47 22:03:16 1.35 6.03

Sanırsın muhteşem reytingleri var da kanal dizileri harcıyor. Şu reyting ile bu diziyi önümüzdeki hafta yayınlamaları bile ultra derece de hatalıdır. Dizi bir sonraki bölümü yayınlanmadan uçurulsa yeridir.

Yaz ayında reyting rakamlarına fazla takılmamak lazım share mühim olan kanalın prime time da sharesini %5 etmiş bir dizinin bir sonraki bölümünün yayınlanma hakkının olduğunu bile düşünmüyorum. Yaz ayında çok düşük bütçeli iş ile %5 share elde edersin böyle yaz ayı için bütçesi yüksek işlerle böyle %5 alırsan kanalın seni anında yok etmesi gayet normal birşeydir.

Show bu diziyi denedi olmadığı ayyuka çıktı. Zaten dizi show da bile başlamadan önce öyle yüzlerce km öteden bu dizi tutmaz izlenmez diye bağırdığı halde show yayınlamış ve tescillenmişken Kanal D nin bunu alması bile son derece hatalıyken ikinci kez tescillenip rezalet reyting aldığı ikinci kez tescillendiği halde de devam etmesi bile komiktir.

Yani şöyle düşün show dün yayınladığı film ile %17 share almış. Yayınlanan film tv de ilk değil daha önce yayınlanmış o film için kanalın verdiği ücret yok gibi birşey aldığı share bu dizinin üç katı yani ortaya para koymadan para kazanmış kanal desek yalan olmaz. Kanal D ise bu diziye eşşek yüküyle para verdiği halde kar etmeyip zarara girip üstüne kanalın performansını düşürmüş.

Yani kanallara laf atmadan önce önünü arkasını düşünün yazdığınızın bence çünkü bu dizi iki defa tescillendi.

Pardon da ben özellikle Kanal D'ye herhangi bir suç attığımı şu sözlerimde göremiyorum...Öyle bir algı oluşmuş anlaşılan ...
    Sermiyan Midyat'ın projelerini severim kaç reyting alıyorsa alsın ben izleyici olarak bu projesini de sevdim ve ekranlarda olmasını isterdim..
    Reytingler aşırı düşük ki zaten Kanal D'nin yayın stratejisi malum..5 reyting altına eyvallah ...
    Dizinin biteceği çok açık şekilde ortada...Konunun benim özellikle Kanal D'ye taş atmışım gibi görünmesine anlam veremedim ..Yazımda üstüne basa basa Kanal D kesin bitirir demedim sonuçta...Show Tv de sıkıntı Kanal D daha büyük sıkıntı dedim..Show'da 4 bölüm yayınlanan dizi Kanal D'de bu reytinglerle 3. bölümü zor görecektir..Ki Kanal D şu an piyasadaki en prestijli kanal ..Haklı olarak iyi reytingli diziler istiyor..
    Bitmesine üzülürüm elbette kadrodakiler çok değerli isimler ve de ortada her nolursa olsun bir emek var !
    Dilerim bu yazım da yanlış anlaşılmaz...

Durum:
    mak res - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    14829
    Verdiği Beğeni
    710

Aldığı Beğeni: 419

Bahsedilme
    13 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    14829
    Verdiği Beğeni
    710

Bahsedilme
    13 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    14829
    Verdiği Beğeni
    710

Bahsedilme
    13 Mesaj

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    14829
    Verdiği Beğeni
    710

Bahsedilme
    13 Mesaj

Sayfa 6/25 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri