Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Anında Görüntü Show - Yorumlar (Arşiv 2)

Durum:
    İLK AŞKIM_MERVE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    #Arrow #Olicity
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Anında Görüntü Show - Yorumlar (Arşiv 2)

ayy dün çok komikti..

HELE ŞAFAK'IN İKİDE BİR...

BİYİN(BEYİN)...demesi çok komikti..

YHA AYHANI ÇOK SEVİYORUM..WALLA BENDE BAGLANIP EVLENME TEKLİF EDİCEM AYHANA..

ayrıca bişey dikkatimi çekti..

AYHAN İLE ÖZLEM HEP AYNI GRUPTALAR FLN...hayırdır yha bişeylermi oluyo??..
    :img-yes:

Durum:
    sinevm8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mutluyum ben dünyamda :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dünkü bölüm harikaydı tıpkı diğerleri gibi.O kadar çok güldüm ki...
    Artık haftada iki gün ama sevinemiyorum.Çünkü dersler var haftanın iki günü tv seyretmem neredeyse imkansız. :icon_sorr
    Bu arada İYİ Kİ DOĞDUN AYÇA.İYİ Kİ VARSIN.

Durum:
    !ReMmM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    karanlık..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yine müthiş bir program izledik. yine çok güldüm. artık haftada 2 günmüş. haberi duyunca çok sevindim. artık daha az ayrı kalmamız gerekcek:)
    bu hafta nesne turunda ayhan resmen döktürdü.
    "içimde tarif edemediğim bir boşluk var"
    "galiba vuruldum""aaa domdom kurşunu herhalde"
    süperdi ya. resmen öldüm gülmekten:)
    hayranı oldğum ve mimiklerine ölüp bittiğim burak'ınsa dilek'e "sen hamileysen bende hamileyim. hah.. kısasa kısas." deyişi çok komikti. hele "doktor bey önce benimkini alın" kısmı.. ben boşuna hayran olmamışım burak'a
    ayrıca yeni eklenen sen söyle turunu çok sevdim.
    "sen salaksın" "salak mısın kızım niye duymuyorsun." "çünkü salaksın" "SEN BİR SALAKSINN" ... diye devam eden muhabbete yiğitin noktayı koyuşu muhtesemdi."hepiniz bir konuda yanılıyorsunuz. ben salak değilim. gerizekalıyım":)

buarada tabiki İYİKİ DOĞDUN AYÇA:happy0064

Durum:
    cimcime_7297 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    aşkımın kalbinin içinde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

akşam ki bölüme bayıldım cidden. şafak sezerin dörtlü dönme turunda ki performansıda güzeldi alışmaya çalıştı ilk başlarda konuları bağlayamadı bazı yerlerde ama bizimkiler idare etti tabiki herşeyi....sinek muhabbetine bayıldım...bakalım haftaya kim konuk olacak merak ediyorummmm...

Durum:
    kutbettin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    somewhere i belong
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle sevgili Ayça Işıldar'ın Doğum Gününü Kutlarım, nice mutlu yıllara!

Şimdi değerlendirmelere geçelim:

Dün Ayhan'ın tavrı beni sinir etti, sanki günün sonunda büyük ödül alacaklarmış gibi, sanki bir ekip değiller de rakipmişler gibi Cümbüş'ün aldığı alkışlara karışması yanlıştı. Ondan sonra Cümbüş bariz iyi olmasına rağmen seyirciden hiç alkış alamadı - çünkü Ayhan resmen ağlaklık yaptı. Eğer seyircilere ki bu seyircilerden acaip şikayetçiyim, deseydi "ya alkışlamayan büyük bir grup var, bizi değil cümbüşü de. Hayır eğlendiremiyor muyuz merak ediyorum" hak verirdim, ama işte "aman Cümbüş'ü bizden fazla alkışlıyorsunuz, siz önyargılısınız" tavrı seyircinin Mahşer'i daha fazla alkışlamasına neden oldu haksız yere. Dilek, Yiğit ve Ayça çok centilmence davrandılar, bişey demediler. Ama ben sinir oldum, ki bu Ayhan'ın yaptığı ilk değil. Neyse sinirimi tekrar bozmak istemiyorum, diğer konulara geçeyim.

Başlangıç saatinin geriye alınması hem iyi hem kötü oldu. İyi oldu çünkü 12ye kadar beklemek bazen işkence oluyordu, kötü oldu çünkü oyuncular dinlenemeden geldikleri için performansları düşüyor. Dün geceki oyunda 2 kişi sadece normal performanslarını sergiledi : Özlem ve Dilek. İkisi de hep oldukları gibi hareketli, cıvıl cıvıldılar ve gruplarını kurtaran esprileri ve performansları onlar sergilediler. Ayça, dün nesne turu hariç yok gibiydi, çok da yorgun görünüyordu, nesnede güzel kullanımlar ortaya koydu yine ama diğer oyunlara pek iştirak etmedi. Burak ve Yiğit ara sıra göründüler, normal performanslarının altındaydılar. Ayhan ise nesne turunda "içimde bir boşluk" var hariç kötü bir performans sergiledi, üstüne ağlamasını da saymıyorum.

Yeni tur olan Sen Söyle'yi çok sevdim, Osmantan'ın ve Şafak Sezer'in tüm sabote etme çalışmalarına rağmen, Dilek replik istediğinde ısrarla "sen bir salaksın" demesi kötüydü, oyunu katletti resmen. Osmantan sandalyesinden kalkmasın bence pek.

Konuğa gelince, öncelikle Şafak Sezer çok mütevazi bir insanmış, bunu görünce çok şaşırdım. Magazinde çıkan haberler dolayısıyla ben kendini beğenmiş, gülmeyen ama herşeye atlayan birini beklemiştim, yanılmışım. Bizim oyunculara ayak uyduramasa da yine de oyunlara katılması güzeldi.

Son olarak stüdyodaki seyircilere, "ne yapıyorsunuz siz" diye sormak istiyorum, bir alkışa bile eriniyorsunuz ama onca yolu gitmeye üşenmiyorsunuz. Oyuncuların şevkini kırıyorsunuz. Eski seyirciyi istiyorum ben,program popüler olmadan önce gelen, iyi espriyi takdir eden, çabaları alkışlayan, yaratıcı cevaplarla oyunun devamını sağlayan seyirciyi. Yenisini sevmedim, seveceğimi de sanmıyorum.
    http://www.dizifilm.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=76184&dateline=119532  1012

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)