Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Anında Görüntü Show - Yorumlar (Arşiv 4)

Durum:
    NîlûferY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    London
    Konular
    24
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Anında Görüntü Show - Yorumlar (Arşiv 4)

Ay herkes karıştı :img-hyste
    Neyse nasılsa imzalarımız var sizleri ordan tanıyorum

Bu haftada bu dileğimiz olmazsa ben istifa edicem (neyden istifa edeceksem? :img-hyste)

Durum:
    itrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı NiliWerda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay herkes karıştı :img-hyste
    Neyse nasılsa imzalarımız var sizleri ordan tanıyorum

Bu haftada bu dileğimiz olmazsa ben istifa edicem (neyden istifa edeceksem? :img-hyste)
    aynen bnde imzalara bakmaya basladm artk yanlız iremde gelince biraz zorlanacaksnz:img-hyste

evt cnm ya bnde istifa edecem ama önce istifa edebilecek bisi bulmamız gerekiyor:img-hyste

Durum:
    *AyÇeLeN90* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    AGS_/\_ Aşk-ı Memnu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkaadaaaşşllaarrrr
    arzu yok ama ben anlatıyorum size ankara gecesini
    bikere harika bi geceydi ikl dakkadan itibaren şaşırttılar bizi.biz sahneden çıkmalarını beklerken arkadan geldiler.herkes şaşırdı.önde beklerken arkadan gelmeleri.oziyle ayhan yanımızdan geçti ben dileğime bakmaktan başkalarına bakamadım.çok güzel bi giriş yaptılar.hepsi dağıldı.bir oraya bie buraya coşturdular bizi.sonra hepsi sahneye çıktı.bennn tabiikii pankartımı gösterdim.dilek hemen gördü.el salladı kaç defa.gönlümdesin işareti yaptı.program boyunca kaaaçççç defa bakıştık dilekle oyun arasında ben pankartı açıyorum bana gülümsüyo göz kırpıyo falan herşeyim yhaa o.haa bide oyun arasında ben dileğe bakarken beni ayana gösterdi:happy0064 .hatta annemde şey dedi.ayçelen dilekin ağzını okudun mu yeşilli kız warya dedi.bende de yeşi wardı.bende ona bakıyodum zaten.ayhana gösterdi ben el salladım göz kırptı...:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064
    neyse gruplar ; mahşer =>> DİLEK-AYHAN-BURAK ; cümbüş =>> ÖZLEM-YİĞİT-AYÇA idi.wee özlem sarı conwerse lerini girmişti.:happy0064:good:
    şimdilik ayrıntıya girmiyorum.çok sewdiğiniz arzunuz girsin ayrıntılara.onu dört gözle beklediğinize göre hatırlanmıyoruz demektir.:img-cray:
    AMA ŞUNU BİLİN HHAARİİİKKAAAAA BİR GECEYDİ.ACAİP COŞTURDULAR.HEPSİ FORMUNDAYDI.çok teşekkÜr ettiler.bide hiç oynamadıkları bi tur oynadılar...:img-wink:
    BİDE Bİ ARKADAŞ şimdi gösteri bitmiş imza dağıtıyor olacaklar dedi we yanıldı.arkadaşın mesajı yazış saatine baktım akşam 8 di ama gösteri 9 da başladı-11 buçukta bitti.sadece dilek 2-3 imza werdi,diğerleri hemen içeri kaçtı

AYYYYYYYYYYYYYYY MİLLETT YAZMAYI UNUTTUM.
    AYÇA OYUN OYNARKEN BİR DÜŞTÜ WARYAAA.OFF ANAM OFF YANİİ.YİĞİT KOLLARININ ALTINDAN TUTTU ODA KENDİNİ FIRLATTI.YİĞİT Bİ BIRAKTI ELLERİNİ PAAATT POPO ÜSTÜ YERE SEN YAPIŞ:img-cray:.HERKES ACAİP ŞAŞIRDI.NE YAPACAĞIMIZI BİLEMEDİK.SONRA BAKTIK Kİ GÜLÜYO.BİŞİYİ YOK DİİP DEWAM ETTİK.SONRA AYÇA OYUNDAN SONRA ''BÜTÜN ANKARA RAHAT OLABİLİR,BİŞİYİM YOK'' DEDİ.BİRAZ OLSUN İÇİMİZ RAHATLADI.:icon_sorr

(kapanışta süperdi bu arada hatta süperötesiydi)

DİLEĞİM---HERŞEYİMSİN---HAYATIMIN ANLAMII---YAŞAMA AMACIMM---HERŞEYİİMMM

4EVER MAHŞER-İ CÜMBÜŞ
    Konu *AyÇeLeN90* tarafından (11-04-08 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    itrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

aycaya cok gecmis olsn cnm ya gene gösteri sonunda sirinligini konusturmus:) gzl bir gösteri olacagı belliydi her mc gösterisi gibi:img-wink:

Alıntı ayçln_hpsi_17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BİDE Bİ ARKADAŞ şimdi gösteri bitmiş imza dağıtıyor olacaklar dedi we yanıldı.arkadaşın mesajı yazış saatine baktım akşam 8 di ama gösteri 9 da başladı-11 buçukta bitti.sadece dilek 2-3 imza werdi,diğerleri hemen içeri kaçtı
    bir yanlısn olacak gizem o msjı aksam 8 de diil 23.15 de yazdı..ardındanda ben nerden bliosn dedigimde bu cevabı verdi:

Alıntı schmetterling Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tahmin ettim cicim ya, nerden haber alcam:img-hyste 21.00de başladığına göre iki saat civarı sürüyor, bitmiş olsa gerek, ama yok biz başkentimize daha uzun süre yapcaz derlerse bitmemiştir tabi:img-hyste
    gözünden kacmıs olacak bu msj...

arzucum gelde seni bir güzel sıkıstıralım kararlastırdıgımz gibi:img-hyste

Durum:
    arrzzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    0 Mesaj

biri beni mi çağırdı?:)

yine en pasif seyirci modunda izledim oyunu çıldırdım.topu topu 3 kez parmak kaldırdım zaten çıkış noktası için onlarda da bakmadılar bile:S oyunun başlamasına 1buçuk saat kala gittik salona,girerlerken görelim diye ama onlar girmiş biz gitmişiz.kıllpayı! fıtık olduk.çıkışta da burak'ın dudağını okuyup "üstümüzü değişip buradan çıkacağız" demesine kanıp salonda bekledik.bu sefer de paat ışıkları kapadılar önümüzü göremez olduk çıkmak zorunda kaldık.bu sırada da kaçırdık tabii arabanın ucundan kıyısından görebildik sadece. neyse oyuna geçeyim buraları okumasanız da olur ben içimi döktüm:)
    geçen seferkinin ayynısıydı gruplar ilk başta üzülsem de...ayçelenin de dediği gibi cümbüş=yiğit-özlem-ayça / mahşer=burak-dilek-ayhan...özlem ablanın deyimiyle kale arkası yani bizim arkamızdakilerin yoğun katkıları sonucu cümbüşün üstünlüğü ile devam etti oyunlar:)

seyirci acayip formundaydı valla süper çıkış noktaları geldi.mc de süper oynadı tabii.

bir çocuk sahnede özleme ilan-ı aşk etti.kart turunda burak benimle evlen diye bir cümle geldi...:)

ayça acccayip kötü düştü.iyiyim dedi ama çıkarken arabada yatıyordu:S

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)