Sayfa 113/113 İlkİlk ... 1363103109110111112113
564 sonuçtan 561 ile 564 arası

Konu: Annem - Bölüm Yorumları

Durum:
    monedmoned - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Ş.Çoruh''Leyla&Polat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Keşke tekrar yayınlansa en çok isticeğim şey buydu dicektim bi sabah tekrarlarını gördüm çok sevindim ..:)

Hala eskisi gibi izliyor insan

Durum:
    duygu ve nizar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 31

Bahsedilme
    0 Mesaj

Efsane Dizim,Efsane Ailem....
    Nasıl Özledim Hem Dizimizi,Hem de Ailemizi...
    Annem Dizisinin Benim İçin Nasıl Önemli Olduğunu Bu Başlıkta ki Herkes Biliyor...Bunu Yeniden Tekrarlamıycam...Ama Bu Dizi Kadar Annem Ailesinin de Nasıl Önemli Olduğunu Sizler Biliyorsunuz Ama Ben Yine de Tekrar Edeyim Dedim...Dizimizi Nasıl Özledim Sözlerle Anlatayım Diyorum Ama Sözler Kifayetsiz Kalıyor.:img-cray: Sabahın 5'inde Kalkardım Sabah Erkenden Fragmanı İzliyim Diye,Saattlerce Bilgisayarın Başında Otururdum Özeti ve Resimleri Göreyim Diye,Şimdi O Günleri O Kadar Özlüyorum Ki Anlatamam...:img-in_lo Annem Dizisi Gibisi Yok...Annem Dizisi Gibi Bir Ailede Yok...:img-in_lo Bölümleri Netten Tekrar İzlemeye Başladım ve O Günleri Sanki Bi Daha Yaşıyorum...Bölüm Özeti,Resimler ve Fragmanlar Gibi Malesef ki O Heyecanı Yaşıyamıyorum Ama Yine İçim Kıpır Kıpır.:img-in_lo Bence Kesinlikle Efsane Sözcüğü de Bu Anlama Geliyor.Yıllar Geçse Bile Unutulmuycak,İlk Günkü Gibi Yine Heyecanlanıcağın Bir Diziyse Zaten Olay Bitmiştir Demek Ki...Valla Ne Yalan Söyliyim O Psikopat Diye Nitelendirdiğimiz İbrahim Bayri Varya Ben Onu Bile Çok Özledim.:img-in_lo
    Güzel Ailem ve Efsane Dizim Sizleri ve Annem Dizisini Unutmadım Bunu Sakın Aklınızdan Çıkarmayın...:img-wink: Bu Aile Kolay Kolay Kopamaz...Biz Büyük Bir Sadakatle Bağlıyız Birbirimize.:img-wink: Belki Başlığa Yazamıyoruz Ama Biliyoruz Ki Yazmasakta Gönüllerimiz Bir...:img-wink: Tıpkı Zeynep ve Musa'nın Gönülleri Gibi...:img-in_lo Ahhh Ahhh ZeynepMusaBayri Çifttini Nasıl Özlediğimi Anlatamam...:img-in_lo Siz Öyle Başkaydınız Ki ZM Unutmadım Sizi Hala Aklımdasınız,Kalbimdesiniz...:img-in_lo
    Görüşmek Dileğiyle İyi Yorumlar Canım Ailem...bye

Durum:
    Essi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Baku
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba Arkadaslar diziyi netden yeniden izlemeye basladim cok super dizi yaa muzikleri ile her seyi ile super

Durum:
    beril602 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi yayınladığı zamanlarda hiç foruma yazmadım ama şimdi keşke yazsaydım diyorum neredeyse 10 yıl oldu ama zeynep musa çiftindeki aşk bağ unutulmadı ah ah o zamanlar ne klipler yayınlanırdı burada izlerdim sonra yorumları hevesle okurdum bu dizi çok özeldi bugün annem dizisini tekrar baştan sona bitirdim eski yorumlara baktım keşke biraz daha uzun sürseymiş diye hayıflandım goncanın hamile kalmasına gene kızdım rüzgarın doğumunu sevinçle izledim vahide gördüm ve talat bulut ne güzel anlatmışlar aslında bize aşkı gözlerle o zamanlar çok farkına varamamısım ama gözler konuşmuş bu dizide başarıda hiç sevemedim mesela eymen gitmeseydi dedim goncanın liseden mezun olduğunu görsek bir aile gibi aynı evde yaşasalardı iyisiyle kötüsüyle ben bu diziyi çok sevdim uzun süredir kimse yorum yapmamış belkide vesile olurum eski fanlar için eminim hala annem hakkında yorum yapmak isteyenler vardır şaka maka 10 yıl olmuş ..... MUSA ZEYNEP diyorum :)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri