PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Survivor Ünlüler-Gönüllüler Hakkında DüşüncelerinizSayfa : 1 2 3 [4] 5

damla naz
07-06-11, 14:08
Özge'nin gitmesi isabet oldu, hak yerini buldu. Özge şimdiye kadar bile adada kalmayı haketmiyordu. Geç bile kaldı. Nihat gitseydi çok üzülürdüm ama Nihat reis kaldı. Biraz korkmuştum açıkcası... Derya, Asena, Taner, Ebru, Taçmin, Özge'nin hayranları karşısında tek başınaydı smste... Ama yine de orada kaldı. Gidecek diye kormuştum. Finale Nihat, Taner ve Derya'nın çıkmasını istiyorum. Özellikle Nihat ve Derya finale çıkmayı hakediyorlar.

Nihat reis adamsınn yaa :)

angel**
07-06-11, 14:45
taneri baslarda severdim komik falan diyorum ici disi bir diyordum ama öyle degil
hicte saf degil herseyide bilerek yapiyor
bir insan bu kadar mi dönek olur ya
önce tacmin senin finalde kalmani istiyorum dedi sonra ben deryaya kolay lokma birakmicam diyor ve kizlari elemek istedigini söyledi
önceleri atip tuyordu tefiki ben elenirim diye e simdi ne oldu da böyle diyor biliyor tabi nihatla sms kalsa gidebilir..
nihatla konusurken derya survivor degil balik tutmuyor dedi konseye gelincede nihatin adini yazarken sende balik tutmuyorsun dedi..o zamn nihatin yaninda da söyleseydin bunu

hele dünkü bölümde yaptiklari acun da hic müdahale etmiyor deryanin konsatrasyonu bozdu
yaptiigi hicte hos degil bunu nihata da yapmis olsaydi yine ayni seyi derdim..

enivicivokke
07-06-11, 15:12
Dün oynanan ödül oyununda Taner'in çıkardığı sesler affedilmezdi, eğer adil bir yarışma izliyorsak Taner bin kere uyarı almalıydı Acun'dan. Ama belli ki Acun,ipleri tamamen Taner'e bırakmış, onun izleyici kitlesine çok güveniyor. Taner hiç de samimi gelmiyor bana, bir de konseyde Nihat'ın yüzüne söyleyemediğini söyledi ya kameralara oynamak budur işte... Kameralara oynamak eylemini Taner çok iyi gerçekleştiriyor " Derya'ya balık tutmuyor demiştin, sen de balık tutmuyorsun!" bu konseyde isim yazılırken söylenecek laf mıdır???? Git yüzüne söyle, ki bizde hakkında daha samimi düşünce sahibi olalım. Gönüllülerden iyice soğudum gerçekten Taçmin'den de soğudum. Nihat'ı kaale almayıp Kübalarda kendinden geçmeler, bildiğim kadarıyla aralarında Tefik hariç hiçbir sürtüşme yaşanmadı peki Taçmin'deki bu Nihat nefreti nedir??? Tamamen çevresindekilerin söylemlerinden kolaylıkla etkilenen,hassas bir kız Taçmin... işte bu yüzden finali hak etmiyor...

stormy
07-06-11, 15:36
Kim kendisinin arkasindan konusulsa..kizda duyduysa Tacmin soyle Tacmin boyle Tacmin sunu yapti Tacmin bunu yapti diye herhalde kimse O kisiyi sevmez..Unluler para almislar gelmeden, gonulluler daha dezavantajli..Nihat baskalarini elestirirken kendine baksin.. Tacmin gayet akli basinda bir kiz..Gayette hakkediyor finali..ama Acun Nihati gonderemez..

bkmzeynepgodik
07-06-11, 18:30
Nihat'ı tutan biri olduğum halde banada çok saçma geliyor sms oylaması...

Çünkü bencede bu konuda ünlüler daha şanslı özelliklede ND...

Bu arada Taçmine nedense gıcık oldum..ND onu ödüle götürdü bir teşekkür etmedi..üstüne üstlük birde arkasından konuşmaya devam ediyor..keşke yazı turada taner çıksaydı dedim...Küba hakikatende Tam Taner'e göreydi..

Neyse...Özge için üzüldüm.ünlülerin içinde en çok onu seviyordum..ama bencede hak etmiyordu kazanmayı.bugüne kadar birtek denge oyununu kazanabilmişti...

Bugün kanalları tarıyordum Sabahın Sedasında Survivor'un eski bölümlerinden bir kısmı gördüm...Nihat ödül oyununda ayağını çizmişti sanırım.. bütün ünlüler etrafına toplanmıştı...üzlme geçecek nihat falan diyorlardı..bir yerdede ünlüler ND sayesinde kaznmışlardı..Ebru Asena Derya falan nihata sarıldılar canım falan dediler...o kadar duygulandım ki ne olduda bozuldu bu dostluk...

Enigmatic Eyes
07-06-11, 18:41
Küba ödülünü izlemedim ama birçok arkadaş Taçmin'e uyuz olduğunu dile getirmiş, doğrudur. O da bi havalarda Nihat'la ne sorunu var anlamadım yani hele ki teşekkür etmemişse tam kişiliksiz bu kız. Zaten oyunlarda da çok başarısız bi an önce elenmesi lazım. Başarılı olduğunu falan sanıyo galiba halbuki Derya ve Taner'in finalde güçlü birini istemediklerini anlayamıyo.

KübrArda
07-06-11, 19:16
dün izlemedim neler oldu? özge elenmş, oy oranlarına baktım da, artık eminim derya&nihat smse çıksa derya alır:good:
aynı şekilde taner de öyle. evet dün gece sadece özgenin fanları atmadı msj biliyorum ama, yine de nd antipatik olsa da özge haketmiyor diyip atmayan da yüzlerce kişi vardır. ama derya da bu böyle değil. zaten deryanın kendisinin de çok fazla fanı var bireysel olarak. mesela benim nasıl pascal manyağı bi insan olduğumu anlamışsınızdır az çok :D ama ona rağmen özgeye atmadım. niye atayım ki? finalde olmayı haketmeyn birine 1.6 tl mi harcamam. ama deryaya seve seve harcarım.
ayrıca asenanın açıklamalarından sonra asenanın sevenlerinin de özgeye oy attığını düşünmüyorum. ebrunun zaten ne kadar hayran kitlesi var ki :D özgenin bireysel olarak da çok fazla fanı yok, yani yarışmayı izleyip de favorim özge diyenlerin de sayısı az. ama buna rağmen ndnin karşısında %48 oy oranına sahipse, şuan adada sms oylamasından en az korkulması gereken kişi nihatmış :D
finalde de halk oylaması olursa deryanın bir adım önde olacağını düşünüyorum. hem bireysel fanları hem ndyi sevmeyenler hem de pascalla yakın arkadaşlığından dolayı pascalın oyları sayesinde derya 1-0 önde başlar. aynı şekilde ada konseyinde de derya bir adım önde. yarışmasına göre değişir tabi ama yarışmalarda da deryayı daha başarılı buluyorum ben. yani sonuç olarak derya 1.liğe emin adımlarla yürüyoor:happy0064

TuNaYY
07-06-11, 19:58
Ben Taçmin'in bi havalarda olduğuna inanmıyorum.Yazı-tura atıldı Taner hemen atlayıp yazı dedi,Taçminin şansına tura geldi.Nihatta zaten aa gel Taçmincim gidelim demedi ki.Zaten konseyde de gördük ki Taner yanına 1 gece önce gelse Nihat Taneri götürecekmiş,Taçmini değil.Ama Taner onunla oyunda dalga geçmiş,taraf değiştiren biri olduğu için oylama dedi Taçmini de kattı.Yani Taçmin sadece şans faktörüyle gitti Küba'ya.
Ayrıca Nihatla felan bayağı da eğlenip,konuştular.Bizim görmediğimiz kısımlarda mutlaka konusu geçmiş ve teşekkür etmiştir diyorum ben.Tüm görüntüleri görmüyoruz sonuçta.Taçmin Nihata teşekkür etmesini bilecek kadar iyi yürekli birisi bana göre.Kavgalı olsunlar,olmasınlar o teşekkürünü etmiştir.:img-blush Bu havalanmak değil ki :img-wink:

ceren_burak
07-06-11, 22:37
Nihatın gitmesini en çok isteyenlerden biriyim aam özgenin gitmesine sevindim.
eskiden kalsın isterdim ama artık istemiyorum adada boşa yer kaplıyordu. bişi yaptıgı yoktu şahsen.yarış kazanamıyor hiçbişi yapmıyor durmasının manası yoktu bence çok bile kaldı. ama taçminde orda kalmayı hak ediyor diyemem. oda hak etmiyor. kadınlardan orda Asenayı görmek isterdim taçmini değil. ama yok erkeklerden sonuna kadar Adam gibi adaaam olan Deryanın yanındayııım.:img-wink: Tanerin dengesizlerine artık alıştım. adam normal değil. ister nihatla konuşssun ister başkasıyla. bu adam dönek olmayan adam gibi adam var oda Deryadır arkadaş.:img-wink:. sonuna kadar arkasındayııım finala kadarda dibine kadar daaaa!

ugurgamze
07-06-11, 23:28
bu nihattan igreniyorum tiksiniyoruum. o konuştukça kanalı değiştiresim geliyorr bıktım bu adamdann:img-tomat. yarışmayı derya kazanmalııı:img-in_lo:happy0064

selim_gülden
08-06-11, 14:39
bu yarışmayı hak eden kazanıcaksa derya kazanmalıı.:img-wink: nihay taner sadce reklam yapmaya gelmişler yazııık.:img-tomat

yezdanur
08-06-11, 17:06
Pascal Nouma, Acun llıcalı'ya çok sinirliymiş. Hakkının yendiğini düşünüyormuş. Neden mi? Çünkü Acun kavganın görüntülerini aslında tamamen olduğu gibi vermemiş. Montajlamış ve asıl kavganın nedenini göstermemiş. Pascal, Survivor'un bitmesini bekliyormuş. Biter bitmez konuşacak ve her şeyi anlatacakmış. Dışarıda ada ile ilgili sorular sorulduğu zaman, "Ben bir konuşsam birçok kişi Türkiye'yi terk etmek zorunda kalır" diyormuş. Şu an anlıyorum ki; ada bitecek bitmesine ama konuşmaları uzun bir süre sürecek. Hatta hep konuşulacak.

- Ebru Destan ve Asena, Özge Ulusoy'a çok kızgınlarmış. İkili çok iyi arkadaş olmuş ve sürekli görüşüyorlarmış. Zaten elendikten sonra da, Dominik Adası'nda uzun bir tatil yaptılar. İkili daha sonra Pascal ile sık sık bir araya gelmiş. Hepsi, Özge'ye ve Nihat Doğan ile samimi olmasına çok sinirleniyorlarmış. Hatta Nihat ile gezilere gittği için çok kızmışlar. Öyle yapmaması gerektiğini düşünüyorlar.

- Nihat Doğan ve Tefik aslında çok küfürlü konuşuyorlarmış. Ancak görüntülerde bu küfürler bizlere hiç gösterilmiyormuş. Derya Büyükuncu'ya Nihat Doğan çok küfür etmiş ama o küfürlerin hiçbiri yansımadığı için, adadan gelenler, "Sizler hiçbir şey bilmiyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Zaten o küfürler yayınlanmız" diyorlar.

- Ve bence en bombası; Asena ve Pascal arasında bir sıcaklık yakınlık başlamış. Yakında birlikte görebiliriz. Kulislerde oldukça iddialı konuşuluyor.

Güldenimm
08-06-11, 17:49
yezdanur Yazi icin tesekkürler :img-wink:


Zaten Adaya kimler gitmisse hep, Nihatin Kameralara oynadigindan ve hicbirseyin göründügü gibi olmadigindan bahsetmis. Acun taraf tutarak birsürü seyleri Montajda atiyor. Özelliklede Nihat ile ilgili olanlari.
Mesela Ceyda-Taner Kavgasini biipleye biipleye göstermelerine ragmen, Nihatin hicbir Hakaretlerini göremiyoruz...
O Vatozlarin yaninda gördügümüz Nihat Dogan gercek Nihat Dogandi, belki biraz Montaj olsada biip lerden hersey anlasiliyordu.

Asena - Pascal mi :img-hyste
Benim Ciftlerim Ebru-Pascal , Özge - Taner di ama neyse :img-hyste

yezdanur
08-06-11, 18:24
yezdanur Yazi icin tesekkürler :img-wink:


Zaten Adaya kimler gitmisse hep, Nihatin Kameralara oynadigindan ve hicbirseyin göründügü gibi olmadigindan bahsetmis. Acun taraf tutarak birsürü seyleri Montajda atiyor. Özelliklede Nihat ile ilgili olanlari.
Mesela Ceyda-Taner Kavgasini biipleye biipleye göstermelerine ragmen, Nihatin hicbir Hakaretlerini göremiyoruz...
O Vatozlarin yaninda gördügümüz Nihat Dogan gercek Nihat Dogandi, belki biraz Montaj olsada biip lerden hersey anlasiliyordu.

Asena - Pascal mi :img-hyste
Benim Ciftlerim Ebru-Pascal , Özge - Taner di ama neyse :img-hyste

Birsey degil canim !!
Aynen ya bende sana katiliyorum... Neyse zaten Pascal yarisma bittiginde herseyi gün yüzüne cikaracakmis!! Baklim görcez.. :D

*sma*
08-06-11, 18:58
NİHAT MI, TANER Mİ? YOKSA MEŞE ODUNU MU?
Alacaksın eline bir meşe odunu gideceksin Survivor Adası’na Allah ne verdiyse meşe odunuyla dalacaksın Nihat’la, Taner’e..

İçimiz dışımız Nihat-Taner oldu!

İyi ki Nihat Doğan Survivor’a gitti. Adam koca bir yılı basın açısından ihya etti. Helal olsun… Nihat olmasa bu yıl basın ne yazacaktı acaba çok merak ettim.

Nihat’ın, “damıtılmış sözler” kitabından yürüttüğü felsefik sözler, Taner’in “oo yeee” bağırışmaları, el-kol hareketleri, sandığa girip denize atlaması, bambu evini yakıp içine dalması!

Resmen manyak bu Taner! Tam Survivor çocuğu..

Bence böyle bir yarışmayı kesinlikle Taner hak ediyor.. Survivor birincisi Taner olmalı..

Ama öte yandan bir çok dedikodu da dolaşmıyor değil..

Acun’un, “Yok Böyle Dans” yarışmasında mağdur olan Derya Büyükuncu’ya sözü varmış. Derya kazanacakmış!

Acun’un böyle bir taviz vereceğini hiç sanmıyorum. Asla yapmaz!

Daha önce de yazmıştım. Bence Nihat Doğan ile Taner finale kalır. Çünkü Derya bu yarışmaya yakışmıyor.

Bakalım Nihat Doğan daha ne taşlar atacak, ne laflar edecek?

Kendini resmen tsunami sanıyor adam.. “Nihat’ın önünde durmak tsunami’nin önünde durmaktır” diyor ve inanmış buna yani.

“Bizce mesele temiz havuzda yüzmek değil.. Mesele hayat okyanusunda köpek balıklarıyla yüzmektir”

Lafa bak ya?

Türkiye’de zaten dengesi gitmiş, “benim koyunum bile başka bakıyor” demişti. Şimdi dönüşte Nihat Doğan’ın halini çok merak ediyorum doğrusu!

Hele hele yarışma bittikten sonra, kızanlar-bozulanların çıktıkları televizyon programlarında konuşacaklarını çok merak ediyorum!

Mesela Pascal?

Of of of.. Neler anlatacakmış neler. Yarışma bitene kadar anlaşması olduğu için konuşamıyor ama bitince “yer yerinden oynayacak” diyormuş!

Çünkü Survivor sayesinde katıldığı davetlerden 20 bin dolar para alıyormuş!

İşe bak? Adam Türkiye’ye futbolcu olarak geldi, dans-mans, Survivor, sünnet-münnet derken davetlere katılmak için para almaya başladı!

Daha ne olsun!

Kenan Erçetingöz

http://www.gecce.com/yazi/nihat-mi-taner-mi-yoksa-mese-odunu-mu-170284.html

TuNaYY
08-06-11, 20:02
Asena ile Pascal demek haa vauvvv:img-hyste
Gerçi ben onu Ebruyla düşünüyordum hep
Taneri de Taçminle düşünmüştüm ara ara :img-hyste
Tamam saçmalıyorum :D


fragman bu akşam çıakbilir,çıksada biraz adadan kesitler görsek yaa.

lether
08-06-11, 21:37
Nouma da iyi gaza gelmiş ha, Türkiye'yi terk etmek nedir ya? Devlet sırrı mı duydun orada. Adada yaşanan herşeyin gösterilmediğini, bazı şeylerin Acun'un kurgusu olduğunun çoğu kişi farkında zaten.

Beren1905AT
08-06-11, 21:39
Yazı için teşekkürler arkadaşlar.

Öncelikle biz çok duyduk "öyle bişey biliyorumki ülkeyi terkederler" fln gibisinden lafları Pascal ne diyebilir ki?Komik olmasın Allah aşkına!Bence Acuna hiçbişey yapamaz çünkü Acun ona az para yedirmedi anlayacağınız Pascal da Acunun adamı.Ne kolaymış meğer ülke terketmek.

Hem Nihat Derya ya küfretse o öyle durur mu ya süt dökmüş kedi gibi? Nihatla ilgili kötü şeylerde söylemiyo ee o adam sana küfretti bişey desene....Derya sakin diceksiniz ama küfüre kimse dayanmaz Nihatın küfrettiğini sanmıyorum...

Zaten herkes önüne geleni yazıyor.Kimse bilemez neyin ne olduğunu..

Bu arada Taner'e hep destek,tam destek!

Güldenimm
08-06-11, 22:04
Nihat'in Küfür ettigi dogru, Yarismadada söylendi.
Derya iyikide cevap vermedi. :img-wink:


Esin Övet'in Yazdiklarini Resmi Siteden okudum, Kadin dolasan dedikodulari yazmis. :icon_whis
Ama Nihat'in yaptiklarini dogrulandi bircok Kisi tarafindan, Adaya giden Gazeteciler yazmisti.


Fragman cikmis, ve Nihat Dogan Adada kendine göre "Kralligini" devam ettiriyor.
Kendisi 10 Kisi elemis :img-hyste Özelliklede Pascal'i eledim lafi beni cok güldürdü :img-hyste
Kabul ediyor yani Pascalin onun yüzünden diskalifiye edildigini :icon_whis

Bide bu nasil egodur allahim. Nihat simdiye kadar kac kere SMSe ciktida Ebru'yu Asena'yi vs elemis oldu :icon_whis
Nihat Dogan ve digerleri Lafina sadece gülüyorum. :img-tomatVe birde Oyun vardi, sallanan Merdivenlerden tepeye tirmaniyorlar.
Nihat Doktor diye bagiriyor... Kanimca Derya kazandi, bilemem ama :icon_whis

durgundon
08-06-11, 22:05
Pascal Nouma, Acun llıcalı'ya çok sinirliymiş. Hakkının yendiğini düşünüyormuş. Neden mi? Çünkü Acun kavganın görüntülerini aslında tamamen olduğu gibi vermemiş. Montajlamış ve asıl kavganın nedenini göstermemiş. Pascal, Survivor'un bitmesini bekliyormuş. Biter bitmez konuşacak ve her şeyi anlatacakmış. Dışarıda ada ile ilgili sorular sorulduğu zaman, "Ben bir konuşsam birçok kişi Türkiye'yi terk etmek zorunda kalır" diyormuş. Şu an anlıyorum ki; ada bitecek bitmesine ama konuşmaları uzun bir süre sürecek. Hatta hep konuşulacak.

- Ebru Destan ve Asena, Özge Ulusoy'a çok kızgınlarmış. İkili çok iyi arkadaş olmuş ve sürekli görüşüyorlarmış. Zaten elendikten sonra da, Dominik Adası'nda uzun bir tatil yaptılar. İkili daha sonra Pascal ile sık sık bir araya gelmiş. Hepsi, Özge'ye ve Nihat Doğan ile samimi olmasına çok sinirleniyorlarmış. Hatta Nihat ile gezilere gittği için çok kızmışlar. Öyle yapmaması gerektiğini düşünüyorlar.

- Nihat Doğan ve Tefik aslında çok küfürlü konuşuyorlarmış. Ancak görüntülerde bu küfürler bizlere hiç gösterilmiyormuş. Derya Büyükuncu'ya Nihat Doğan çok küfür etmiş ama o küfürlerin hiçbiri yansımadığı için, adadan gelenler, "Sizler hiçbir şey bilmiyorsunuz. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Zaten o küfürler yayınlanmız" diyorlar.

- Ve bence en bombası; Asena ve Pascal arasında bir sıcaklık yakınlık başlamış. Yakında birlikte görebiliriz. Kulislerde oldukça iddialı konuşuluyor.

Bu yazılanları bende okudum. Bazılarına cevap vermek isterim.Pascal ve Nihat arasında geçen kavga olayının montajında oynandığını ve bazı şeylerin yayınlanmadığını düşünmüyorum. Pascal'ın böyle bir konuşması olduğunuda düşünmüyorum. Herkesin unuttuğu birşey varkı olaylara iki gazeteci de şahit oldu. Ve onlarda olayları yazdılar. Bu gazetecilerde öyle taraflı yazacak gazeteciler değil. Onların anlatımı ile izlenen görüntüler arasında da çelişki yok. Hatta onlar daha çok Nihat yanlı yazmışlardı. Hatta bu konuda Derya'ın röpartajını izlemenizi tafsiye ederim. Adam orda olmasına rağmen olaylardan bihaber.. Çünkü karşı tarafın yaptığı birşey yok. Olayların nedenini anlamıyor..

Nihat ve Tefik'inde çok küfürlü konuştuğunu düşünmüyorum. Bir olay anında sinirlenip küfür edebilirler. Ona birşey diyemem. Ama durup durup küfür ettiklerini düşünmüyorum.. Öyle birşey olsaydı Özge Nihatla arasına mesafe koyardı. Nihatlar Özge'ye yanaşmadı. Özge Nihatlara yanaştı. Ödül oyununda yalnız kaldığında dişim kırıldı diye yanlarına gitti. Ayrıca Özge Nihatla adada yalnız kaldığında geçmişle ilgili konuştuklarında küfür ile ilgili bir şikayet dile getirmedi. Eğer öyle çok küfürlü konuşsalar Özgede bu konuda tavır koyacak bir karektere sahiptir.

Evet Nihat Derya'ya küfür etmiş .(tam emin olmasamda). Ama adam Derya'ın yerinde yattığını görünce sinirlenmiş ve söylenmiş.(Buradaki olay aslında büyütülecek bir olay değil.Ama Zeynep'in gitmesinden sonra o beş kişi senide göndereceğiz demişse aslında belki hiç bir art niyet olmadan Nihat'ın yerinde yatan Derya'nın hareketini kendini dışlamak olarak almışsa böyle tepki göstermeside normal).Adamdaki kayış kızların sende ayaklarımızın dibinde yat deyince kopmuş..Bu cümlede öyle iyi niyetli söylenmemiş. Öyle bir ortamda size böyle bir şey söylense ne tepki verirdiniz. Eğer bana böyle birşey söylense tepkim çok sert olur. Tabiki küfür olayını onaylamıyorum. Ama ortada olan etki-tepki olayı var.
Ortada görüntü olmayınca şu söyleydi böyleydi demek çok kolay. Olay kamarala yansısaydı yayınlanırdı.Nihat küfür ettiği için değil görüntü olmadığı için yayınlanmıyor.

O grubun her söylediğine de inanmayın. Asena verdiği röpartaj ile Asena'ın Tefik'i eleme önerisi ile nasıl kamaralara oynadıklarını kendileri ıspatlamış oldular. Aynı şeyleri yazmak istemiyorum. Kamaraların olmadığı yerde daha farklı konuşmuşlardı. Kamaraların olduğu yerde daha farklı. Kamaraların olmadığı yerde ortak karar almışken hatta Asena bu karara karşı itirazı varken, kamara önünde ise bu sadece Asena'ın kararı gibi yansıtmışlardı. Aradaki farkı ve neden böyle olduğunu anlatmama gerek yok. Bunun nedeni ise bir hafta önce Nihat ve Taner'i yazamadığı için eleştirilince bu sefer bu sanki kendi kararıymış gibi gösterip halkı aslında ben herkesi kolaylıkla yazarım stareji ile oy toplamaktı. Ama ters tepti.

Bu arada birşey sormak istiyorum. Pazartesi günkü bölümde birtane şarkı vardı. Nakaratı vantare mera (Ben öyle anladım)olan. Şarkıyı biliyorsanız beni bilgilendirirseniz sevinirim.

karenaa
08-06-11, 22:36
Fragmani izledim, sanirim nihat dusuyor ve doktor diye bagiriyor
Sanki Taner kazandi gibi geldi bana, ama ödul oyunu oldugu icin pekte önemli degil.
Kim kazanirsa kazansin..

Tacmin kendini bisey saniyor ya, ben son dörtte olmayi hakediyorum dedi
bide finalde olmak icin elimden geleni yaparim dedi..
bence sen hicte haketmiyorsun. Yarismalarda iyi degilsin.

Oyunda tacmin tanere sen sorunlu musun dedi. Hicte hos degil
bunu daha öncede söyledi tanere.

devreden
08-06-11, 23:01
yarısmanın sonunda konusmak ne kazandıracak
simdi konussun neyi kimi bekliyor
ne anlatmak istiyorsa söylesin beklemeye ne hacet
laf iste, olsun torba dolsun
ne icin prim yapmak ki pascalın buna ihtiyacı yok
gereksiz konusmak icin konusmus bunu
birsey beklemiyorum oldu olacak simdi söylesin de terkedilmesin ülkemiz
ortaya cıkan seyden sonra tr ye gelemesinler:img-hyste:img-hyste
asena ebruya diyecek birsey bulamıyorum yazmıyorum
tencere yuvarlanmıs kapagını bulmus
arkadaslıkları hayırlı uzun ömürlü olsun:icon_whis

durgundon
08-06-11, 23:04
Fragmanı izledim. Nihat,anti-Nihatcılar az .Ben bu anti-Nihatcıların sayısını nasıl artırırım diyerek kendi kuyusunu kazmaya devam ediyor. Başka biri olsa asla desteklemezdim. Olaylarda haklı olduğunu düşündüğüm için Nihat'ı destekliyorum. Yani şekle değil ,öze bakıyorum. Ödül oyunu güzel bir oyuna benziyor. Güç gerektiren bir oyun olmadığı için hepsininde kazanma olasılığı var.

Daha öncede yazmıştım. Eğer üçüncü konsey kararı ile gidecekse bu hafta Nihat'ın elenmesini isterim. Çünkü konseyde kesin Nihat'ın adı çıkacak. Ama Taçmin,Derya ve Taner kalırsa konseyde kimin çıkacağı hiç belli olmaz.Benim açımdan izlenilmesi zevkli ve süprizli olur. O yüzden bence Derya,Taçmin ve Taner'i destekleyenler Nihat'ın kalmasını istemeliler. Böylece diğer iki kişi finali garantiler..

ceren_burak
08-06-11, 23:22
''Pascal'ı elediiim'':img-hyste
hangi ara nihatcıım:img-hyste
bu adamın hayal dünyası benii öldürüyorr.:img-hyste
doktor diye bagrıyor kaybetti oyunu sanırım düştü aamnn ne üzüldüüm:img-hyste
oyunu ya derya kazandı ya taner gibii gördüüm.:icon_whis

last kiss
08-06-11, 23:45
Pascalın açıklamaları çok saçma.. elbette montajlanarak yayınlanıyordur herşey onu anlamicak kadar saf değiliz.. hem küfürleri sansürlü de olsa dinlemek zorunda değiliz.. küfür ediyorsa savunun kendinizi.. ama adam öldürmeye çalışarak değil (: şimdi gelip de burda ağlamayın..

Favorim derya az kaldı ha gayret (:

Medea
09-06-11, 03:30
Nelerden,kimlerden,ne tarz davranışlardan hazzetmediğimi mesajlarımda zaten belirtmiştim merak eden bakabilir yinelemekte fayda görmüyorum.

Benim kafama takılan şu smsde bilmemkim bilmemkime karşı durumları.Özgeye neden diğer yarışmacıların sevenleri de oy vermiş oluyor da Nihat tek başına kazanmış olarak görülüyor?

Eğer Özgeye diğerlerinin sevenleri destek olduysa Nihat'a da bal gibi diğer grubu sevmeyen ve ;Taner'i,Tefik'i,Vedatı ya da Zeynep'i diğer elenen yarışmacıları vs sevenler de vermiş olamazlar mı?Bu da gayet mümkün aslında.Yani,neden Nihat bir yanda herkes öteki yanda?

Bunun böyle olduğunu pek sanmıyorum..bu megalomani gerçekçi gelmiyor özür diliyorum ama.

stormy
09-06-11, 07:42
Ozgeye karsi kilpayi kaldi...Derya karsisina ciksaydi Derya onu ezer gecerdi..Kendinemi Acunami guveniyor belli...Ekip montajlamayi ND yi her durumda hakliymis gibi gostermeye calisiyor...Derya yada Tacmin kazanir umarim...

breathtaking
09-06-11, 08:45
Nihat Doğan saçmalıyor bence 1'e karşı 8 kişi saçmalıkları filan :img-hyste
Ama ben Derya hakkında söylediği bazı şeylere katılıyorum mesela; Derya'nın oylamaya Nihat'ı çıkarmaya cesaret edememesi gibi

bkmzeynepgodik
09-06-11, 10:08
Nihat Doğan saçmalıyor bence 1'e karşı 8 kişi saçmalıkları filan :img-hyste
Ama ben Derya hakkında söylediği bazı şeylere katılıyorum mesela; Derya'nın oylamaya Nihat'ı çıkarmaya cesaret edememesi gibi

Yalan mı ya...Bu adam 8 kişiye karşı tek değilmiydi bir zamanlar...Zeynep Tunuslu vardı elenince tek kalmadı mı Nihat Doğan....

Neyse...bu arada nihat doğanı tutmama rağmen şu tanerin taraf değiştirmesine bıktım artık...yine değiştirirse artık nediyim ben bu çocuğa...

bbasalan
09-06-11, 10:27
Ne demiş?

Gani Müjde'den Pişşti programında ilginç bir öneri geldi: "Nihat Doğan 50 günde 14 kilo vermiş. Arkadaşlar hesapladı, Nihat adada 300 gün kalsa, tümden yok olacak. Aramızda imza toplayalım da Acun programa devam etsin!.."

Yüksel Aytuğ

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2011/06/09/ne-demis

Süper olurdu :happy0064:happy0064 İyi fikir :img-hyste:img-hyste:img-hyste

hattori ha
09-06-11, 11:02
Ne demiş?

Gani Müjde'den Pişşti programında ilginç bir öneri geldi: "Nihat Doğan 50 günde 14 kilo vermiş. Arkadaşlar hesapladı, Nihat adada 300 gün kalsa, tümden yok olacak. Aramızda imza toplayalım da Acun programa devam etsin!.."

Yüksel Aytuğ

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2011/06/09/ne-demis

Süper olurdu :happy0064:happy0064 İyi fikir :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Gani Müjde'den önce aynı öneriyi sözlükte okumuştum, çok gülmüştüm.:D:D Bence de iyi fikir.:img-hyste
Normal şartlarda eğer Nihat Doğan Acun'la, finale kalmak için anlaşma yapmamışsa -ki bana yapmış gibi geliyor- Taçmin dokunulmazlığı alırsa Taner Nihat'ı eler ama kesin Nihat'ın güvendiği bir şeyler var. Yoksa Türkiye'de bu kadar desteklendiğini ve sevildiğini hiç zannetmiyorum. Ama eğer dokunulmazlığı Taner ya da Nihat'tan biri alırsa Taçmin gider. Son üçlü muhtemelen Nihat-Derya-Taner olacak. Haftalar önce yazdığım gibi sms oylamasının tek sebebi bu iki reyting malzemesinin elenmemesi. Survivordan çok her şeye benzedi bu yarışma. Yine de eğlenceliydi ama. Hele finalde Sefa'nın şovuyla ölücez gülmekten bence.:img-hyste

devreden
09-06-11, 11:57
nihat doganı tümden yok etmek mi aman allahım
duydugum en komik seylerden biri buydu
hem de bircok kisinin ortak kararıyla!
olay adam haline geldi nerden nereye
okudugum bircok sey var ND ile ilgili
survivor iyi oldu kendisi icin
etkisinin de bir o kadar uzun olması dilegiyle
gerci herkes icin iyi oldu kimi dost kimi prim kazandı
kimi de kazanacak
tacmin de en zayıf halka olması itibariyle TR ye dönecek kesin

TuNaYY
09-06-11, 13:03
Taçmin şu anda en zayıf halka ama bayanlar zaten güçsüzdü bu yarışma boyunca.Açıkçası Acundan geçen seneki gibi bi Merve,Başak,Seda potansiyeli olan kızlar beklerdim ama karşımıza Ceyda,Özeg,Zeynep Tunuslu çıktı :img-hyste
Bi Asena hırsı ve ND kazanmasın diye:img-hyste güçlüydü,bişeyler yapıyodu.Onun haricinde bayanlarda pek tık yok.Bu kadar olumsuzlukta Taçmin benim gözüme batmıyor,son 4ü hak ettiğin düşünüyorum.Uamrım dokunulmazlığı o alır ve NDcı olmamama rağmen ND Taneri elerde artık absürd hareketler görmeyiz :img-blush
Dönekliğini artık hiiiiç çekemiyorum

durgundon
09-06-11, 13:07
Bu oy verme konusunda anlaşılmayan birşey var. Normalde oy kullanırken desteklediğiniz bir yarışmacı elemeye kalırsa onun elenmemesi için oy verirsiniz. Başka iki kişi kalsa onun için oy kullanmazsınız. Tabi burada genelden bahsediyorum. Ama Nihat öyle birşey yarattıki karşısında kim olursa olsun onu sevmeyenlerde oy kullandılar. Diğer grubun taraftarları, ayrıca hiçkimseyi desteklemeyen ama sevmediği içinde oy kullananlar oldu.. O %4 oy farkı küçümsenecek bir fark değil. Ben Nihat'ın gideceğini düşündüm... Gerçi ne kadar oy ve kaç kişinin kullandığını bilmediğimiz içinde bu oranların yorumuda havada kalıyor.. Derya-Tefik, Asena-Tefik ve Nihat-Özge oy oranlarına yapılan yorumlar sağlıklı olmuyor.

Son iki konsey kararı ile belli olursa kim gider merak ediyorum. Şöyle bir tahmin çıkarttım. Nihat'ı son üçe koymadım. O olursa zaten garanti o gider. Derya,Taçmin ve Taner için oylama yapılırsa Nihat,Tefik, Zeynep Derya için oy kullanır. Pascal, Ceyda Taner'e oy verir. Didem büyük ihtimal Taner'e oy verir. Ama yinede emin olamam.. Gökhan ve Vedat'ın kime vereceğini bilemiyorum. Ama Taçmin demezler diye düşünüyorum. Ya Taner'e yada Derya'ya oy verirler. Özge,Asena ve Ebru ise grup kararı ile oy verirlerse Taner'e verirler. Taçmine vereceklerini sanmıyorum. Yani en çok oy alacak kişi şu an Taner gibi duruyor. En az alacak kişi ise Taçmin. Burada Gönüllülerden Vedat,Gökhan ve Didem'in kime oy vereceği belli olmadığından konseyde %55 Taner,%45 te Derya gider diyorum. Adil olan en çok oy alan iki yarışmacının düellodada karşılaşması. İşte bu yüzden Derya ve Tanerciler Nihat'ın elenmesini istiyorlar. Bu mantıkla düşününce bence elenmemesini istemeliler.(Tabi bu tür bir oylama olacaksa). Bu durumda Nihat kesin gider. Bende bu yüzden eğer böyle bir konsey oylaması olacaksa Nihat bu hafta gitsin istiyorumki son iki süpriz olsun..

Fotografci13
09-06-11, 13:43
derya nihat dogani eler diyenleri cok komik buluyorum:img-hyste özgeyle nihatin smste kalmasiyla ve özgenin elenmesiyle zaten deryada elenmis oldu cünkü özgeye verilen oylarda asenacilar deryacilar pascalcilar ceydacilar,ebrucular,özgeciler,tacminciler ve hatta tanerciler bile vardi ve tanerciler niye vardi diye düsünüyorum cünkü taner nihatin ismini yazdi elenmesi icin, bunu yazan tanerdi sizce taner severlerde nihatin gitmesini istemezmi isterler tabiki,gelelim deryaya sizin dediginiz derya smse ciksa eliyemez nihati cünkü ona verilen oylardada özgeye verilen oylardada bir degisiklik yok sevenleri ayni,birisi demiski ben deryayi sevmeme ragmen özgeye oy vermedim,ozaman bende söyle diyim benimde cok tanidigim nihat dogan severler var fakat onlarda oy atmadi

cekemeyenler catlasin diyorum sonuna kadar nihat diyorum:happy0064

g_i_z_e_m
09-06-11, 13:57
Ben Derya'cı olmama rağmen Özge'e oy falan atmadım ama :icon_whis
Özge'nin sona kalmayı hak etmediğini düşünerek oy atmayançok fazla kişi var . Böyle bir durum Derya'da olmazdı, Nihat'ı eleyebilirdi. Bunun da arkasında duruyorum.
Asenacılar da Özge'ye oy vermemiştir mesela Asena'nıns on açıklamalarından dolayı. Bu durum yine Derya'da olmazdı :img-wink:

devreden
09-06-11, 14:01
Taçmin şu anda en zayıf halka ama bayanlar zaten güçsüzdü bu yarışma boyunca.Açıkçası Acundan geçen seneki gibi bi Merve,Başak,Seda potansiyeli olan kızlar beklerdim ama karşımıza Ceyda,Özeg,Zeynep Tunuslu çıktı :img-hyste
Bi Asena hırsı ve ND kazanmasın diye:img-hyste güçlüydü,bişeyler yapıyodu.Onun haricinde bayanlarda pek tık yok.Bu kadar olumsuzlukta Taçmin benim gözüme batmıyor,son 4ü hak ettiğin düşünüyorum.Uamrım dokunulmazlığı o alır ve NDcı olmamama rağmen ND Taneri elerde artık absürd hareketler görmeyiz :img-blush
Dönekliğini artık hiiiiç çekemiyorum

bayanlar konusundaki yorumunuza katılıyorum
ünlülerde asena haricindeki bayanlar survivor tanımına uymuyor
asena ise yarısmaya uyumluydu güclüydü
ND icin bunu kullanması yanlıstı
asenayı bu yüzden hic tasvip edemedim ama
yarısmaya uygun biri idi
bu da bir gercek degismez
ayrıca özge neyse tacminde odur
farkı yok bence

Musty
09-06-11, 14:20
Ben şunu anlamıyorum köşe yazarları nihatı eleştiriyorlar o yazıyı buraya ekliyorlar deryayıda eleştiriyorlar neden o yazıyıda eklemiyorlar ilginç geldi bana.Fragmanı seyrettim seyretmez olaydım derya ve yancıları yine iş başında bu hafta tek dileğim dokunulmazlığı nihatın alması taner yada taçminden birinin gitmesi tabi ilk tercihim deryadan yana onun gitmesi taraftarıyım halen ben finali haketmediğini düşünüyorum orda ne kadar sevmesemde hakedecek kişiler vardı hepsi elendi.Ödül oyununda nihat sakatlanıyor almasında benim için dokunulmazlık oyunu önemli gerisi hikaye(((((

karenaa
09-06-11, 14:37
Nihat fragmandaki ödul oyununda dusuyor ve bence dokunulmazligi almasi
zor olacak. Doktor diye bagiriyor, demekki cok kötu dusmus belkide oyunlarda oynayamicak..
off cok uzuldum bu duruma

Bu arada bir yerde okudum, yarismacilar 14 Haziran’da kibrisa
gidecekler ve 19 Haziran’da final yapilacak..

Fotografci13
09-06-11, 16:06
nihatin dedikleri cok dogru,hepsini gönderdim diyor ve dogru diyor nasilmi gönderdi söyle gönderdi pascal üzerine yürüdü ve kendi etti kendi buldu o gitti nihat gönderdi:865323,asena korkakliginin kurbani oldu:img-hyste nihati secmedi tefiki secti ve yinede gitti nihat göndermis oldu,ebru ise nihatin dokunulmazlik aldigi hafta gitti ve böylece onuda göndermis oldu nihat,ve son olarak özge, o gruptan yalnizca derya kaldi tacmin falan hikaye onlar sonradan dahil olanlar nihatin onlarla derdi yoktu zaten birtek deryayla var neden var,halen onlar ve onlari sevenler anliyamadi cünkü derya kadinlarin dediklerini hep onayladi hic birzaman kendi kisiligini ortaya koyamadi:img-hyste iste nihatin demek istedikleri bu ondan diyor derya finali haketmiyor diye ve buna katiliyorum kisilik bakimindan hakikaten haketmiyor finali derya:865323

bbasalan
09-06-11, 16:12
Valla ben köşe yazarlarınca olumsuz yönde eleştirilen bir Derya Büyükuncu yazısına rastlamadım. :whistle2
Geçenlerde Onur Baştürk'ün çok güzel yazısı vardı ekledim. :img-wink:
Olumlu olumsuz rastlayan varsa onun haberini de eklesin. :img-meeti
Ekleyin keyifle okurum/z. :okumak
Ama madem eklemiyorsunuz diğer haber ekleyenleride yargılama hakkına kimse sahip değil. ;)
Saygılar efendim. :)


Madem Derya dan lafı açtık, onun bir sözünü içeren röportaj alıntısı ile nokta koyalım. :calis
Su merakınızın Kıbrıslı oluşunuzla ilgisi var mı?
Aslında dört tarafı denizle çevrili olduğu halde, Kıbrıslılar yüzme sporuna önem vermemişler. Milli yüzücümüz Derya Büyükuncu bir röportajında “En büyük yüzücüler, denizi olmayan yerlerden çıkıyor” demişti. Gerçekten öyle.
Kaynak: 09.06.2011 Dilara Koçak köşesi, Kağan Gökalp ile röportajı :865323
http://cadde.milliyet.com.tr/2011/06/09/YazarDetay/1228993/BiR__HAYALPEREST__VE__YASAM_ARSIZI__

KübrArda
09-06-11, 16:25
fragmanın yüzde 75i nd yüzde 20 si taner yüzde 5i de diğerleri şeklinde her zamanki gibi.
8e 1im diyordu şimdi oylamayı kazandı ya 10a 1 oldu:img-hyste tamam nihat bütün türkiye tapıyor sana:img-hyste şaka maka bu adam kendine bu kadar güveniyorsa kesin finalde, benden söylemesi:icon_whis acunla anlaşma mı yaptı naptı anlamıyorum ki:img-hyste
pascalın söyleyeceklerini merak ettim. ama pascalın bi konuşursam bazıları ülkeyi terkeder dediğini fln sanmıyorum. acuna da o kadar sinirli değildir. sonuçta acunla çok yakınlar. acunun bütün projelerinde var nerdeyse. acun rayting için yada nd yi haklı göstermek için bu kadar yakın olduğu birine bu kadar kötü ne yapmış olabilir ki:icon_whis
neyse finalde öğreneceğiz artık.
gönlüm derya-taner-taçmin finalinden yana olsada nd kesin finalde bana göre. taçmin eğer dokunulmazlığı kazanamazsa elenmeme şansı yok:icon_sorr

Oo_esmer_kiz_Oo
09-06-11, 16:32
belki alakasiz olucak ama final kibrista olucakmis :o ne alaka cidden ne alaka her zaman istanbulda veya oraya yakin bir yerlerde yapilirken neden simdi kibris? taner ile bi alakasi olabilirmi diye icimden gecmedi degil

*sma*
09-06-11, 16:32
Bence bu yarışmayı kesinlikle Taner hak ediyor.Kendine ev yaptı,tepelere çıkıp muz buldu,balık tuttu herkes yan gelip yatarken Taner hep birşeylerle uğraştı
Umarım Taner kazanır:)

Oo_esmer_kiz_Oo
09-06-11, 16:39
Bence bu yarışmayı kesinlikle Taner hak ediyor.Kendine ev yaptı,tepelere çıkıp muz buldu,balık tuttu herkes yan gelip yatarken Taner hep birşeylerle uğraştı
Umarım Taner kazanır:)

kesinlikle katiliyorum... umarim 3 T kazanir :)
tamam biraz deli dolu ama cocugun kaninda var simdi :D hem adayi yasiyor adeta.. ama Acun abisiii ND'ye bi sozler verdiyse bilemicemmm :865323

devreden
09-06-11, 17:51
fragmanı izledim nihatın ciddi birseyi var gibi geldi bana sanki böyle birsey olmaz umarım cünkü cok kritik bir hafta bu hafta her zamankinden fazla...
nihatın finale gitmesi zorlasmaz umarım bu durumla bu hafta kesinlikle dokunulmazlıgı alması lazım yoksa isi zor, orada isi de zor uf ya ne olacak cok merak ediyorum...
tek istegim nihatlı bir final olması zira hak eden kisilerden bir tanesi de kendisi
oradakilere karsı mücadelesinde haklı buluyorum kendisini dimdik durmasını bildi bu zamana kadar umarım bundan sonrası da cok zorlu gecmez onun adına

Fotografci13
09-06-11, 17:54
bu yarismayi hak eden biri varsa oda tefiktir ama elendi, taner degil,tanerin ne yaptigi belli degil bi otarafa bi bu tarafa nihattan korktu gecen hafta resmen ve tekrar ona yanasti,hayatim boyunca dönekleri hic sevmemisimdir dönen insanlardan korkacaksin,taner sevimli komik biri buna birsey demiyecem dogrudur gülüyoruz yaptiklarina bizi güldürüyor,ama yarismayi bu tavriyla dönerek haketmiyor yarismayi bir insan kisiligini degistirmemeli yarisma boyunca tefik ve nihat kisilikleri hep ayni gittiler tarzlarini hic degistirmediler insan gibi insandilar,bu yarismayi iki kisi hakediyordu 1incisi tefikti 2inciside nihattir gerisi yalan

devreden
09-06-11, 18:06
acıkcası tanerin nihatın yanında olmasına seviniyorum ama taraf degistirdigini düsünmüyorum asla niye yapsın? derya finali garantileyen tek kisi böyle düsününce karsısına almak istemez kendisini en az nihat kadar güclü bir final adayı tanerde korktugunu da düsünmüyorum acıkcası niye korksun?

1g9s0g5s
09-06-11, 19:03
Bugün eski Survivor'lari izledim ve gerçekten Survivor All Stars olsun.:img-in_lo
-Teymuralp,Aytuğ,Derya,Metin
-Cevdet,Mesut,Özlem,Çiğdem,Metehan,Taner,Cömert,Ork un,Ayşıl,Müge
bir takım olsa karşılarında da yabancılar olsa.

Acun Bey geçmiş survivorları DVD halinde piyasa versede fena olmaz hani. :img-icecr

Fragman yorumsuz.
Nihat Doğan Show.:icon_whis

Sparks
10-06-11, 12:45
Bu yarışması deryanın yada tanerin kazanmasını istiyorum. Gerçekten ikiside kazanmayı çok hakediyo. Umarım ikisinden biri kazanır .. :img-wink:

breathtaking
10-06-11, 15:06
Bugün eski Survivor'lari izledim ve gerçekten Survivor All Stars olsun.:img-in_lo
-Teymuralp,Aytuğ,Derya,Metin
-Cevdet,Mesut,Özlem,Çiğdem,Metehan,Taner,Cömert,Ork un,Ayşıl,Müge
bir takım olsa karşılarında da yabancılar olsa.

Acun Bey geçmiş survivorları DVD halinde piyasa versede fena olmaz hani. :img-icecr

Fragman yorumsuz.
Nihat Doğan Show.:icon_whis

Best of Survivor benimde aklıma gelmişti güzel fikir bence :img-wink:

Zaten şöyle bir gerçek var ki survivor'ı her zaman hakkeden kazanmıyor. Geçen sene Ertan son 4'ü hakketmiyordu mesela ama oluyor böyle şeyler. Bende Tefik'in finale kalmasını isteyenlerdendim ama olmadı. Neyse artık yürü be Taner kim tutar seni ! :happy0064

noble minded
10-06-11, 16:21
itiraf ediyorum!! nihat'ı çekmeye çalışıyorum çekemiyorum bi türlü ya hiç çekemiyorum yani hatta şu anda çatlamış bulunmaktayım çekememezlikten çok kıskanıyorum nihat'ı:img-hyste

neyse şaka bir yana şu tarafların birbirine oy verme olayına kesinlikle katılmıyorum. özgeyle derya bir olur mu hiç? ben insanların daha çok yarışmadaki performansa göre oy verdiklerini düşünüyorum. eğer taçmin'in içinden bir merve çıkabilseydi smste herkesi geçebilecek güce sahip olurdu. nihat'ın tüm antipatikliğine rağmen adada kalabilmesi ve o küçük oy farkının oluşmasının tek nedeni de yarışmada gösterdiği yüksek performans. özge'nin şu ana kadar orada kalabilmesi de zaten bir mucizeydi. o yüzden nihat-derya karşılaşmasında bence derya galip çıkar.

TuNaYY
10-06-11, 17:07
Bence hak edenler Derya,Asena ve Nihattı ama Asena kibrinin kurbanı olduuu:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste ND öle diyo ya:img-hyste
O yüzden Asena olmadığına göre Taçmin gider ve Nihat gider deTaner elenir
Komiksin gülüyoruz ama yeter be bu kadar şov Taner yaaa:img-wink:
Valla NDci olmamama karşın sen bi sms.e çık Nİhata oy atacağım ya:img-hyste

Sparks
10-06-11, 17:20
Keşke bu hafta nihatla taner oylamaya çıksa
ama böyle bişey yapmaz taner nihatın gitmesini istemiyo
ama bakalım bir süpriz olabilir belki :)
En azından bir kız kalsa finale .. :img-wink:

brokeback
10-06-11, 17:21
Nihat'ı sevmiyorum ama en azından adamın başından beri rengi belli. Tutarsız değil,Taner de bu yok bu yüzden bu hafta SMS'e kiminle kalırsa kalsın gitmesi için oy atacağım. Umarım Derya ya da Taçmin kazanır.

Beren1905AT
10-06-11, 18:01
Ben Tanerin tutarsız oladuğuna inanmıyorum adam başından beri diyor "bana güvenmeyin!" diye asıl o rengini belli etti başından beri.

Çok eğlenceli birisi izlemekten zevk alıyorum şahsen.

Nihat ile sms e kalırsa kesinlikle kazanacağını düşünüyorum.

yezdanur
10-06-11, 18:24
Bence yarismayi bastan beri hak etmeyen bir Kisi var oda Nihat Dogan.
Konu bukadar acik ve basit.
Herkes görecek Nihat Doganin Finale cikipta kazanamayisini!!
Ondan sonra da artik ailesine ve arkadaslarini gidip anlatir "Arkadaslar Mesele Sampiyon olmak degil, mesele Kahraman olabilmektir ve ben bunu basardim Kahraman oldum.. :img-hyste:img-hysteBöylelikle kendini avutur!!

negisssss
10-06-11, 19:00
Ay nihatcımın ayağına ne olmuş uf mu olmuş öyle(fragmandan çıkardım da)daha da nazlanır şimdi.:img-hyste:img-hyste:img-hyste
Ya artık yarışmanın oyun kısımlarından fazlasını çekemiyorum ben aslında çekemiyordum ama yani zor dayanıyordum ve de artık sanmıyorum dayanabileceğimi.
Deryacım sen takılma nihat a tatlım yarışmana bak sadece.:img-wink:
Umarım acun bir daha survivor falan yapmaz gerçekten baydı artık tam anlamı ile komedi izliyoruz yani survivor demeye bin şahit ister.:img-blush
acun go home!:img-hyste:img-hyste:img-hyste

devreden
10-06-11, 20:10
tacmin haric digerleri yarısmayı kazanmak icin daha uygunlar tacmine hic sans vermiyorum bu konuda buraya kadar bile gelmesi sans onun icin dahasına gerek yok elinden geleni yine yapacak haliyle ama yetmeyecek

Fotografci13
10-06-11, 20:22
Bence yarismayi bastan beri hak etmeyen bir Kisi var oda Nihat Dogan.
Konu bukadar acik ve basit.
Herkes görecek Nihat Doganin Finale cikipta kazanamayisini!!
Ondan sonra da artik ailesine ve arkadaslarini gidip anlatir "Arkadaslar Mesele Sampiyon olmak degil, mesele Kahraman olabilmektir ve ben bunu basardim Kahraman oldum.. :img-hyste:img-hysteBöylelikle kendini avutur!!

iste sen nihat doganin ne demek istedigini bile anlamamissin bu cümlede

Arkadaslar Mesele Sampiyon olmak degil, mesele Kahraman olabilmektir ve ben bunu basardim

adam onu demek istemiyor iyice oku ve anla bence ondan sonra buraya gir nihati elestir

stormy
10-06-11, 20:24
Ne yapmista kahraman olmus? Adayi yengeclerle farelerden mi temizlemis ..? Baliklari yakalamis? biraksin bu kahramanlik surekli konusarak herkese saldirarak olmaz..

sweneyy
10-06-11, 21:45
özgenin gitmesine üzüldüm.. nd bir türlü gidemedi ya giderse çoook sevinecem, ve umarım en sonunda derya kazanır..

>>miray<<
10-06-11, 21:48
nihat dogan orada o lafi durduk yere etmedi....kendini garantiye alma psikolojisi bu....olurda birinci olamazsam diye kendini böyle avutuyor ve milletin gözündede bunu anlatmaya calisiyor....

varsin olsun sampiyon olamasamda sizin gözünüzde kahraman olmakta güzel hesabi...
gönüllerin sampiyonu lafi vardir ya....o zaman o oluruz demeye getiriyor....yoksa durduk yere kimse o lafi etmez .... ha kime göre kahraman kime göre gönüllerin sampiyonu biraz otursun düsünsün...ha belki birincide olur ama yinede bir oturup düsünmesi gerek bu adamin....
tabi düsünmek yeter mi.....onada pek ihtimal vermiyorum ben :)

BeReniBo_1905
10-06-11, 23:13
Ben şunu anlamıyorum köşe yazarları nihatı eleştiriyorlar o yazıyı buraya ekliyorlar deryayıda eleştiriyorlar neden o yazıyıda eklemiyorlar ilginç geldi bana.Fragmanı seyrettim seyretmez olaydım derya ve yancıları yine iş başında bu hafta tek dileğim dokunulmazlığı nihatın alması taner yada taçminden birinin gitmesi tabi ilk tercihim deryadan yana onun gitmesi taraftarıyım halen ben finali haketmediğini düşünüyorum orda ne kadar sevmesemde hakedecek kişiler vardı hepsi elendi.Ödül oyununda nihat sakatlanıyor almasında benim için dokunulmazlık oyunu önemli gerisi hikaye(((((
Beeen geldiim canım..:happy0064 :img-hyste
Aslında patlamayı yarın gece yapıcam da bu geceden biraz havayı ısıtayım dedim..:)
Dediklerine katılıyorum derya zaten yarışmadada acun tarafından da dokunulmaz deilmi adam vermişler üç sembol buyur sen zaten finaldesin dedi garantiledi nasıl olsa dokunulmazlık oyunlardada oynaması öle büyük bir haksızlıkki kimse bunu konuşmuyor geçen sene sevmediğim ihsana bile şimdi çok üzülüyorum o adam ne çok haksızlık yapmışım diye o en azından hakkıyla oyunları alın teriyle kazanıp finale geldi öle sembol falanda almadı ciddi ciddi zor oyunları kazanıp geldi şu sembol oyunu kadar saçma birşey olamaz hafızası iyi olan kazanıyor sembolü çok olan finale garanti gidiyor ee burdada saolsun acun abisi deryaya kıyak geçmiş dahada garantilesin diye bu oyunu onun için koymuş nefret ediyorum deryadan bir daha asla şu yarışmadan sonra yüzünü görmek istemiyorum umarım tv falanda çıkmaz bu mıymıntı adamı izlemek işkence gibi gelmeye devam gelicek allahtan dans yarışması hiç izlemedimde iyice işkence çekmedim..

Bu hafta diliyorumki ödül oyununu geçtim dokunulmazlığı nihat alır gerçi yarın akşam ne olucak bilmiyoruz ama çok üzüldüm orda nihat reyiz doktor diye bağırıyor..:/ ama kötü birşeyi yok diye haberleri aldım umarım öledir..
Gönlümde kalbimde dualarımda inadına NİHAT DOĞAN için varsın sevmeyenler olsun adam gibi geldi gitti oyun falan yapmadı konuştukça konuştu derdinide anlattı ne yapmak istediğini söledi kedi gibi ona buna sırnaşmadı aptal olmadı nefret edenler bile bence çok dobra olduğu için hazmededikleri için sevmiyolar bende onun bu halini gördüğüm için sevindim gerçek nihat doğanı gördüm türkiyeye gelsinde ordaki maceralarını kamera arkasında neler olmuş izlemek istiyorum..:happy0064 İlk programıda saba tümere olucak büyük bir sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum(z) sevmeyenlere diyecek birşeyim yok deryayla başbaşa bırakıyorum kendilerini..:img-tomat

Fotografci13
10-06-11, 23:47
Beeen geldiim canım..:happy0064 :img-hyste
Aslında patlamayı yarın gece yapıcam da bu geceden biraz havayı ısıtayım dedim..:)
Dediklerine katılıyorum derya zaten yarışmadada acun tarafından da dokunulmaz deilmi adam vermişler üç sembol buyur sen zaten finaldesin dedi garantiledi nasıl olsa dokunulmazlık oyunlardada oynaması öle büyük bir haksızlıkki kimse bunu konuşmuyor geçen sene sevmediğim ihsana bile şimdi çok üzülüyorum o adam ne çok haksızlık yapmışım diye o en azından hakkıyla oyunları alın teriyle kazanıp finale geldi öle sembol falanda almadı ciddi ciddi zor oyunları kazanıp geldi şu sembol oyunu kadar saçma birşey olamaz hafızası iyi olan kazanıyor sembolü çok olan finale garanti gidiyor ee burdada saolsun acun abisi deryaya kıyak geçmiş dahada garantilesin diye bu oyunu onun için koymuş nefret ediyorum deryadan bir daha asla şu yarışmadan sonra yüzünü görmek istemiyorum umarım tv falanda çıkmaz bu mıymıntı adamı izlemek işkence gibi gelmeye devam gelicek allahtan dans yarışması hiç izlemedimde iyice işkence çekmedim..

Bu hafta diliyorumki ödül oyununu geçtim dokunulmazlığı nihat alır gerçi yarın akşam ne olucak bilmiyoruz ama çok üzüldüm orda nihat reyiz doktor diye bağırıyor..:/ ama kötü birşeyi yok diye haberleri aldım umarım öledir..
Gönlümde kalbimde dualarımda inadına NİHAT DOĞAN için varsın sevmeyenler olsun adam gibi geldi gitti oyun falan yapmadı konuştukça konuştu derdinide anlattı ne yapmak istediğini söledi kedi gibi ona buna sırnaşmadı aptal olmadı nefret edenler bile bence çok dobra olduğu için hazmededikleri için sevmiyolar bende onun bu halini gördüğüm için sevindim gerçek nihat doğanı gördüm türkiyeye gelsinde ordaki maceralarını kamera arkasında neler olmuş izlemek istiyorum..:happy0064 İlk programıda saba tümere olucak büyük bir sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum(z) sevmeyenlere diyecek birşeyim yok deryayla başbaşa bırakıyorum kendilerini..:img-tomat


bütün söylediklerine katiliyorum süper yazmissin nihat 1 numara gerisi hikaye bu yarismayi basindan beri hakeden 2 isim vardi 1incisi tefik ikincisi nihatti tefik elendi,nihat kazanmali kazanamasa bile kendi dedigi gibi Arkadaslar Mesele Sampiyon olmak degil, mesele Kahraman olabilmektir:img-wink:,bu kelimeyi herkes anlamiyor ne demek istedigini nihatin, simdiden kahraman olmustur nasilmi olmustur insanligiyla,durusuyla,kimseye yalaka olmayarak kimsenin arkasindan degil yüzüne konusarak olmustur,ama bunu anlamayan cok kisi var,o adada oynamayan iki yüzlü olmayan ona buna yalakalik yapmayan adam gibi adam iki adam vardi nihat ve tefik gerisi hikaye:img-wink:

devreden
11-06-11, 00:28
nihatın ciddi birseyi olmadıgını duyunca cok sevindim umarım bu haberler dogrudur
finale gitmesini hatta kazanmasını o kadar cok istiyorum ki tartısmasız ND sonuna kadar

>>miray<<
11-06-11, 00:33
bütün söylediklerine katiliyorum süper yazmissin nihat 1 numara gerisi hikaye bu yarismayi basindan beri hakeden 2 isim vardi 1incisi tefik ikincisi nihatti tefik elendi,nihat kazanmali kazanamasa bile kendi dedigi gibi Arkadaslar Mesele Sampiyon olmak degil, mesele Kahraman olabilmektir:img-wink:,bu kelimeyi herkes anlamiyor ne demek istedigini nihatin, simdiden kahraman olmustur nasilmi olmustur insanligiyla,durusuyla,kimseye yalaka olmayarak kimsenin arkasindan degil yüzüne konusarak olmustur,ama bunu anlamayan cok kisi var,o adada oynamayan iki yüzlü olmayan ona buna yalakalik yapmayan adam gibi adam iki adam vardi nihat ve tefik gerisi hikaye:img-wink:

kime göre neye göre kahraman diyorum tekrar...
insanlik nihatin ettigi hakaretlermidir? durus dediginiz cak cak cak ötüp durmasimidir?

ayrica iyki birsey anladiginizi saniyorsunuz, sizin gibi bakmayan herkesi aptal yerine koyuyorsunuz, nihatin dediklerini gayet iyi duyduk ve anladik. türkcemizde gayet yerinde. sizin gibi düsünmemiz gerekmiyor kaldi ki nihati sevmemizde gerekmiyor. o lafi etmistir kendini kahraman ilan etmeye calismistir....ama kahramanin K si bile yoktur kendisinde......on sene öncede yoktu bir survivor yarismasiylada asla olamaz.

kahraman dedigin ülkesi icin sehit düsendir....bir nihat dogani sehitlerle bir tutmak gibi birsey bu...ve ben buna bir OHA diyebilirim sadece.

Ceren°Burak
11-06-11, 10:20
Derya Denizden korkuyor, Yüzücü olmasina ragmen hic Denzie girmiyor diyenler
Acun'un Sitesine girip baksin, Derya Özge ve Tacmin le Denizdeydi, Yüzme Dersi gibi birsey veriyodu sanirim :icon_whis
Havuz'da Yüzme Seklinin aynisini yapiyordu :img-blush

TuNaYY
11-06-11, 10:56
Derya denizden nası korksun ya :img-hyste:img-hyste
Adam o kadar denizin içinde oyun oynadı :img-hyste
Denizden korkmaktan amaç balık tutamamaksa onun denizden korkmakla alakası yok kanımca.

Bu arada Ebru Destan az önce bi magazindeydi.Nihata saydırdı yine:img-hyste
Özgeye de üstü kapalı imada bulundu.Biz bize nasıl davranılırsa öyle davrananlardan değiliz gibi bişey söyledi.Özgeye harbiden kızmışlar belli ki.
Nihat içinse kameralar önünde ilkin böyle davrnıyordu,sonradan bu ona hep yerleşti felan dedi.Gönüllüleden biri kazansın istediğini söyledi ve Nihat gönüllülerin kazanmasını çok istiyodu ya eğer öyleyse yenilir gibi bişey de söyledi.

Sözlerinde bu kısıma katılmıyorum ama ben.Sonuçta orası Survivor.Herkes yarışsın,hak eden,yarışı kazanan gitsin finale.Tmam ben de gönüllülerden biri (aslında taçmin:img-hyste) kazansın istiyorum ama Nihat yarışı bırakmasın,şimdi 2 saat onun yok yarışı bıraktımları,sayemde şampiyon oldu bende kahraman oldumları hiiiçççç çekilmez:img-hyste:img-hyste

Neyse Ebruya dönelim sanırım bikini alıyodu.Adada tek bikinisi varmış,denize girince ıpıslak oluyomuş,bi de onu iç çamaşırı gbi giydikleri için çok zor oluyomuş felan dedi.
Sonrada bitti röportaj:img-blush

Musty
11-06-11, 11:04
Beeen geldiim canım..:happy0064 :img-hyste
Aslında patlamayı yarın gece yapıcam da bu geceden biraz havayı ısıtayım dedim..:)
Dediklerine katılıyorum derya zaten yarışmadada acun tarafından da dokunulmaz deilmi adam vermişler üç sembol buyur sen zaten finaldesin dedi garantiledi nasıl olsa dokunulmazlık oyunlardada oynaması öle büyük bir haksızlıkki kimse bunu konuşmuyor geçen sene sevmediğim ihsana bile şimdi çok üzülüyorum o adam ne çok haksızlık yapmışım diye o en azından hakkıyla oyunları alın teriyle kazanıp finale geldi öle sembol falanda almadı ciddi ciddi zor oyunları kazanıp geldi şu sembol oyunu kadar saçma birşey olamaz hafızası iyi olan kazanıyor sembolü çok olan finale garanti gidiyor ee burdada saolsun acun abisi deryaya kıyak geçmiş dahada garantilesin diye bu oyunu onun için koymuş nefret ediyorum deryadan bir daha asla şu yarışmadan sonra yüzünü görmek istemiyorum umarım tv falanda çıkmaz bu mıymıntı adamı izlemek işkence gibi gelmeye devam gelicek allahtan dans yarışması hiç izlemedimde iyice işkence çekmedim..

Bu hafta diliyorumki ödül oyununu geçtim dokunulmazlığı nihat alır gerçi yarın akşam ne olucak bilmiyoruz ama çok üzüldüm orda nihat reyiz doktor diye bağırıyor..:/ ama kötü birşeyi yok diye haberleri aldım umarım öledir..
Gönlümde kalbimde dualarımda inadına NİHAT DOĞAN için varsın sevmeyenler olsun adam gibi geldi gitti oyun falan yapmadı konuştukça konuştu derdinide anlattı ne yapmak istediğini söledi kedi gibi ona buna sırnaşmadı aptal olmadı nefret edenler bile bence çok dobra olduğu için hazmededikleri için sevmiyolar bende onun bu halini gördüğüm için sevindim gerçek nihat doğanı gördüm türkiyeye gelsinde ordaki maceralarını kamera arkasında neler olmuş izlemek istiyorum..:happy0064 İlk programıda saba tümere olucak büyük bir sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum(z) sevmeyenlere diyecek birşeyim yok deryayla başbaşa bırakıyorum kendilerini..:img-tomatkimler gelmiş hoşgeldin cnm sen olmayınca benimde buraya giresim yok yorumuna tek kelimiyle imzamı atıyorum öyle güzel analiz etmişsinki klavyene sağlık diyorum.Geçen sene aklıma geliyor biliyormusun nerden nereye bende ihsanı sevmezdim doğruya doğru ama oyunlardaki başarısını gözardı edemem finali haketmişti ama derya haketmedi bana göre 3 tane sembol aldı sonuncusununuda alduı dokunulmaz oldu sence bu adilmi ben onu yarışlarda görürdüm ah acun ve kuralları bir şey söyleyeyimmi eğer derya tevfik smsnde derya gitseydi adım kadar eminim şike var denilirdi acun taraf tutuyor denirdi hatta nihatı tutuyor denirdi gördük kimin taraf tuttuğunu survivorda kalması gereken gidiyor finali bana göre haketmeyen kalıyor bu hiç adil değil.Bu haftaki ödül oyunu hiç önemli değil asıl önemli olan dokunulmazlık oyunu tek temennim ödül oyununda nihat regis düşüyor umarım bir şey olmaz dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı alırda taçmin yada taner gider.

QkÇ
11-06-11, 11:05
Derya denizden nası korksun ya :img-hyste:img-hyste
Adam o kadar denizin içinde oyun oynadı :img-hyste
Denizden korkmaktan amaç balık tutamamaksa onun denizden korkmakla alakası yok kanımca.

Bu arada Ebru Destan az önce bi magazindeydi.Nihata saydırdı yine:img-hyste
Özgeye de üstü kapalı imada bulundu.Biz bize nasıl davranılırsa öyle davrananlardan değiliz gibi bişey söyledi.Özgeye harbiden kızmışlar belli ki.
Nihat içinse kameralar önünde ilkin böyle davrnıyordu,sonradan bu ona hep yerleşti felan dedi.Gönüllüleden biri kazansın istediğini söyledi ve Nihat gönüllülerin kazanmasını çok istiyodu ya eğer öyleyse yenilir gibi bişey de söyledi.

Sözlerinde bu kısıma katılmıyorum ama ben.Sonuçta orası Survivor.Herkes yarışsın,hak eden,yarışı kazanan gitsin finale.Tmam ben de gönüllülerden biri (aslında taçmin:img-hyste) kazansın istiyorum ama Nihat yarışı bırakmasın,şimdi 2 saat onun yok yarışı bıraktımları,sayemde şampiyon oldu bende kahraman oldumları hiiiçççç çekilmez:img-hyste:img-hyste

Neyse Ebruya dönelim sanırım bikini alıyodu.Adada tek bikinisi varmış,denize girince ıpıslak oluyomuş,bi de onu iç çamaşırı gbi giydikleri için çok zor oluyomuş felan dedi.
Sonrada bitti röportaj:img-blush


Ebru çok biliyo diceeem ayıp olacak şimdi :img-hyste:img-hyste

Ben anlamıyorum neden gönüllülerden biri kazansın ki? Ünlülerin parası var belki bu yüzden böyle düşünüyorlar ama orası bir yarışma.Hak eden gitmeli finale,gerçekten güçlü olan ki bizde geçen seneki gibi bi Survivor görelim.Geçen sene nasıldı gerçekten güzel bir finaldi,yarışmaları,oylamaları felan heyecanlıydı.Herkesin amacı da yarışmayı kazanıp,parayı almaktı tabki.
Ama bu sene Acun naaptı ünlüleri getirdi,eşitlik bozuldu.Ebrunun demesi doğal kendince ama ben yinede hak edenin kazanmasını isterim.Nihat o kadar kazandı,Derya o kadar kazandı ve aman ünlüler şampiyon olsun Tanere veya Taçmine mi bıraksınlar şimdi oyunu?
Ve eğer Nihat elenirde Derya şampiyonluğa giderse Deryacım neden bırakmadın diyecekler mi?Veya Asena olsada gitse Asenacım sen dur,gönüllüler alsın diyecekelr mi?Ben hiç sanmıyorum.Ebrunun bu sözleri hala Nihata olan öfkesindendir,hiçte olumlu değil bence:img-blush
bir şey söyleyeyimmi eğer derya tevfik smsnde derya gitseydi adım kadar eminim şike var denilirdi acun taraf tutuyor denirdi hatta nihatı tutuyor denirdi gördük kimin taraf tuttuğunu survivorda kalması gereken gidiyor finali bana göre haketmeyen kalıyor bu hiç adil değil.Bu haftaki ödül oyunu hiç önemli değil asıl önemli olan dokunulmazlık oyunu tek temennim ödül oyununda nihat regis düşüyor umarım bir şey olmaz dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı alırda taçmin yada taner gider.
Eğer Derya gitseydi gerçekten burda herkes aaa işte reyting için Acun göndertmedi,Derya sonuna kadar Survivordı.Tefik nası kalır denecekti.
Tefik gerçekten Nihattanda çok Survivordı bana kalırsa.Hatta en Survivordı:img-hysteAyrıca güçlüydü de o kadar sembol aldı ama şans melekleri Özgeden yana olunca Tefik gitti :icon_sorrDeryanın aldığından 1 eksik sembol alan adamın gitmesi,Deryanınsa direk finale kalışı bence de haksızlık.

Dokunulmazlığı bence Daaaçmiiiin alsın Nihat Taneri elesin ki bi bayram edeyim :img-hyste Taner go homee!!:img-hyste:img-beee:

Musty
11-06-11, 11:19
Eğer Derya gitseydi gerçekten burda herkes aaa işte reyting için Acun göndertmedi,Derya sonuna kadar Survivordı.Tefik nası kalır denecekti.
Tefik gerçekten Nihattanda çok Survivordı bana kalırsa.Hatta en Survivordı:img-hysteAyrıca güçlüydü de o kadar sembol aldı ama şans melekleri Özgeden yana olunca Tefik gitti :icon_sorrDeryanın aldığından 1 eksik sembol alan adamın gitmesi,Deryanınsa direk finale kalışı bence de haksızlık.

Dokunulmazlığı bence Daaaçmiiiin alsın Nihat Taneri elesin ki bi bayram edeyim :img-hyste Taner go homee!!:img-hyste:img-beee:


kesinlikle derya gitseydi şike var denilecekti acun taraf tutuyor denirdi.Bu adada survivor ruhu tevfikte vardı adam her şeyi yapıyordu ama gitmemesi geeken gitti malesf.Ah Umarım taner gider adam hangi tarafta belli değil sürekli renk değiştiriyor şahsen bu tanere güvenmiyorum o yüzden taçmin yada tanerin gitmesini istiyorum(((((

QkÇ
11-06-11, 11:23
kesinlikle derya gitseydi şike var denilecekti acun taraf tutuyor denirdi.Bu adada survivor ruhu tevfikte vardı adam her şeyi yapıyordu ama gitmemesi geeken gitti malesf.Ah Umarım taner gider adam hangi tarafta belli değil sürekli renk değiştiriyor şahsen bu tanere güvenmiyorum o yüzden taçmin yada tanerin gitmesini istiyorum(((((
Taner deme bana anında cinlerim tepeme geliyor.İlk başlarda sevimli,komik,deli dolu haylaz çocuktu ama hiçte öyle değilmiş.Çok kurnaz birisi aslında.Çıkarı neredeyse oraya yanaşması deli ediyo beni.Tefikle Nihat varken beni yazın,ben Tefiği alayım felan diyordu.Sonra Tefik gitti,Nihatla smsten korktuğu için bu seferde Nihata sırnaşıyor.Gubum dediği insanlara sırt çeviriyor,bağırıyor anında nevri dönüyor.
Böyle yapmasa hani baştan beri diyo ya benim için grup murup yok ben tekim felan o zaman gerçekten onu desteklerdim
Bi yağ meselesi dedi,kızların tarafa geçti,şimdi de Deryaya koaly lokma bırakmayayım Taçmin finale giderde ben kalırsam gibilerinden paçaları tutuştuğu için Nihata yaklaşıyor.Ama umarım gider bu hafta

Musty
11-06-11, 11:30
Taner deme bana anında cinlerim tepeme geliyor.İlk başlarda sevimli,komik,deli dolu haylaz çocuktu ama hiçte öyle değilmiş.Çok kurnaz birisi aslında.Çıkarı neredeyse oraya yanaşması deli ediyo beni.Tefikle Nihat varken beni yazın,ben Tefiği alayım felan diyordu.Sonra Tefik gitti,Nihatla smsten korktuğu için bu seferde Nihata sırnaşıyor.Gubum dediği insanlara sırt çeviriyor,bağırıyor anında nevri dönüyor.
Böyle yapmasa hani baştan beri diyo ya benim için grup murup yok ben tekim felan o zaman gerçekten onu desteklerdim
Bi yağ meselesi dedi,kızların tarafa geçti,şimdi de Deryaya koaly lokma bırakmayayım Taçmin finale giderde ben kalırsam gibilerinden paçaları tutuştuğu için Nihata yaklaşıyor.Ama umarım gider bu hafta


adam kendnce sıtrateji belirliyor farkında değil kendi kazdığı kuyuya kendi düşecek adam nihata başka konuşuyor deryaya başka konuşuyor buna kim inanır umarım bu hafta gider gerçekten tevfike neler diyordu kendisini neden aynı kategoriye koymuyor merak ediyorum tevfike ne diyordu sıtrateji belirledi elinde patladı diyor dikkat etsinde kendiside kendisini ele vermesin elinde patlamasın(((((

QkÇ
11-06-11, 11:39
adam kendnce strateji belirliyor farkında değil kendi kazdığı kuyuya kendi düşecek adam nihata başka konuşuyor deryaya başka konuşuyor buna kim inanır umarım bu hafta gider gerçekten tevfike neler diyordu kendisini neden aynı kategoriye koymuyor merak ediyorum tevfike ne diyordu sıtrateji belirledi elinde patladı diyor dikkat etsinde kendiside kendisini ele vermesin elinde patlamasın(((((
Tefiğe sallarken kolay tabi:img-beee:Ufacık bi yağı bahane ederk taraf değiştiren gızlar çok eziliyor diyerek cephe alan insandan her şey beklenir.Ama maalesef halkımız onun komikliklerini görüyür,şaklabanların her yerde sevildiği gibi bu da seviliyor.
Nihat fragmanda kötü düşüyor,heralde ödül oyununu kazanamaz.Ama Taner kazanırsa o zaman onuda götürebilir
Taner kazansın ödül oyununu,Deryayla Nihatı götürsün,Taçmin adada tek kalsın geçen senki Merve gibi Halkımız acısın belki o zaman Taçminle Taner smse kalırsa Taçminin şansı artarda Taner gider:img-hyste:img-hyste

yezdanur
11-06-11, 11:39
kime göre neye göre kahraman diyorum tekrar...
insanlik nihatin ettigi hakaretlermidir? durus dediginiz cak cak cak ötüp durmasimidir?...yahu yalakalik yapmayan herkes kahraman oluyorsa dünyanin bir kismi zaten kahraman....o halde kahramanlikta özel birsey degil kardes!

ayrica iyki birsey anladiginizi saniyorsunuz, sizin gibi bakmayan herkesi aptal yerine koyuyorsunuz, nihatin dediklerini gayet iyi duyduk ve anladik. türkcemizde gayet yerinde. sizin gibi düsünmemiz gerekmiyor kaldi ki nihati sevmemizde gerekmiyor. o lafi etmistir kendini kahraman ilan etmeye calismistir....ama kahramanin K si bile yoktur kendisinde......on sene öncede yoktu bir survivor yarismasiylada asla olamaz.

kahraman dedigin ülkesi icin sehit düsendir....bir nihat dogani sehitlerle bir tutmak gibi birsey bu...ve ben buna bir OHA diyebilirim sadece.


Ay gercekten süper yorumlamissin. Yorumuna katiliyorum!!
Hatta dur bekle bende seninle birlikte OHA diyeyim..

Dedigin gibi Nihat Kahramanin k si bile olmaaz.. :D

Birde ünlü diye koymuslar onu o yarismaya.
Seda Sayandan önce Türkiyenin yüzde sekseni tanimiyodu zaten NDi. Birde konusuyo dir dir dir..:img-hyste
Vallah yemin ediyorum bunu söylemesem catlarim. Yarismadan önce gercekten diyodum bu Nihat Dogan gercekten tam delikanli, maco..falan filan ama sagolsun yarisma sayesinde herkese gercek yüzünü gösterdi..:img-hyste:img-hyste

Musty
11-06-11, 11:44
Tefiğe sallarken kolay tabi:img-beee:Ufacık bi yağı bahane ederk taraf değiştiren gızlar çok eziliyor diyerek cephe alan insandan her şey beklenir.Ama maalesef halkımız onun komikliklerini görüyür,şaklabanların her yerde sevildiği gibi bu da seviliyor.
Nihat fragmanda kötü düşüyor,heralde ödül oyununu kazanamaz.Ama Taner kazanırsa o zaman onuda götürebilir
Taner kazansın ödül oyununu,Deryayla Nihatı götürsün,Taçmin adada tek kalsın geçen senki Merve gibi Halkımız acısın belki o zaman Taçminle Taner smse kalırsa Taçminin şansı artarda Taner gider:img-hyste:img-hyste


E adam nerden çıkarı geliyorsa orda taraf tutuyor o yağı bahane etmesi saçmaydı zaten başka bahanesi yoktu:img-hyste:img-hyste:img-hysteBen onun komikliklerini hiç beğenmiyorum hatta mümkünse bir an önce gitsin diyorum.Nihat regis kötü düşüyor bariz ya taner ödülü kazanacak yada derya taner kazanırsa nihat regisi götürürmü bilemiyorum((

QkÇ
11-06-11, 11:48
E adam nerden çıkarı geliyorsa orda taraf tutuyor o yağı bahane etmesi saçmaydı zaten başka bahanesi yoktu:img-hyste:img-hyste:img-hysteBen onun komikliklerini hiç beğenmiyorum hatta mümkünse bir an önce gitsin diyorum.Nihat regis kötü düşüyor bariz ya taner ödülü kazanacak yada derya taner kazanırsa nihat regisi götürürmü bilemiyorum((
Komik değil zaten yaptıkları tam şaklabanlık :img-hyste Yağmur yağıyor,toprak sıcak zaten düşen damlalarda topraktan sıcağı alıp ısınıyor.Tanerde şifalı su buldum zannediyor:img-hysteBöylede deli bi insan işte.:img-hyste
Keşkee taaa ilk başta Vedat onu yenseydi,en azından gönüllülerden Tefik hariç gerçekten güçlü birini görmüş olurduk.Ben Vedatı çok seviyorum ama çok erken gitti:icon_sorr Gökhanda öyle gerçi,Ceyda kaç hafta kaldı Gökhanla Vedat erkenden gitti :icon_sorr Sanırım acım depreşti :img-hyste:img-hyste

TuNaYY
11-06-11, 11:54
Ebru çok biliyo diceeem ayıp olacak şimdi :img-hyste:img-hyste

Ben anlamıyorum neden gönüllülerden biri kazansın ki? Ünlülerin parası var belki bu yüzden böyle düşünüyorlar ama orası bir yarışma.Hak eden gitmeli finale,gerçekten güçlü olan ki bizde geçen seneki gibi bi Survivor görelim.Geçen sene nasıldı gerçekten güzel bir finaldi,yarışmaları,oylamaları felan heyecanlıydı.Herkesin amacı da yarışmayı kazanıp,parayı almaktı tabki.
Ama bu sene Acun naaptı ünlüleri getirdi,eşitlik bozuldu.Ebrunun demesi doğal kendince ama ben yinede hak edenin kazanmasını isterim.Nihat o kadar kazandı,Derya o kadar kazandı ve aman ünlüler şampiyon olsun Tanere veya Taçmine mi bıraksınlar şimdi oyunu?
Ve eğer Nihat elenirde Derya şampiyonluğa giderse Deryacım neden bırakmadın diyecekler mi?Veya Asena olsada gitse Asenacım sen dur,gönüllüler alsın diyecekelr mi?Ben hiç sanmıyorum.Ebrunun bu sözleri hala Nihata olan öfkesindendir,hiçte olumlu değil bence:img-blush

Ucunda para olan yarışmaya ünlülerde alınırsa böyle olur tabi.Kimisi tatle gelmiş gibi davranır,kimisi fazla hırslanır.
ben dertyayı destekliyorum ve hak ettiğin düşünüyorum ama eğer finalde Nihat veya bi başkası gerçekten iyi performans gösteririse hak etti demesini de bilirim.Ama Ebruda bu gerçekten yok:icon_whis
Finale hepsi,elenen tüm yarışmacılar gelir umarım:img-wink:

bkmzeynepgodik
11-06-11, 12:41
Taner'in davranışlarını bende beğenmiyorum,nedense ilk baştaki gibi komik gelmiyor artık...
akılsızca buluyorum yaptıklarını....Adam evi yakıyor içine giriyor....

Bence Acun kötü yaptı bu yarışmaya ünlüleri almasıyla...Kazanan 500,000 tl kazanıcak..ünlüler kazansa bence saçma olur...Zaten onlar yeteri kadar para kazanıyorlar...ama gönüllülerin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum...Gerçi şu anda kalan iki gönüllüyede gıcık oluyorum ya..neyse iyi olan ve hak eden kaznsın diyorum..bu para ödülünü ve yarışmayı kim kazanırsa mutlu olacağım..derya,taçmin,taner,nihat...hak eden kazanır inşallah...

enivicivokke
11-06-11, 16:47
Taner'i başta çok seviyordum,ama şimdi sevmemeye başladım.Artık sadece kameralara oynayan birisi belli etmese bari bu kadar.

Bütün bunlar sırf oy toplamak için onun amacı şov yapmak, abuk subuk hareketler yapmana gerek yok halk seni tanıyacağı kadar tanımış bunlara hiç gerek yok tek finalist nihat doğan sonuna kadar seni destekliyoruz


Nihat Doğan :happy0064:happy0064

ELİF :)
11-06-11, 17:16
Nihat doğan bu hafta elenmeli! Bıktım onun şov yapmalarından kendini bişey sanmalarından.. Daha fazla katlanabileceğimi sanmıyorum. Oyunlarda performansı iyi olabilir ama kişilik olarak değil bence sürekli kameralara oynuyor, herkesi kötülüyor..
Taner'i seviyorum aslında ama bazen sinir olmuyor değilim. Çünkü dönek bi tipe sahip.. Bi öyle bi böyle çözemiyorum..Bide aşırı çocuk ruhlu çok abartıyor. Ama Tanerin elenmesini istemiyorum nede olsa bi gönüllü.
Taçmin favorim, yarışmayı onun kazanmasını istiyorum ama şansı az maalesef.. 3 erkeğe karşı gücü az.. Oyunlar Taçmin'e göre olmuyor erkek gücüne dayanıyo.
Ben ünlülerin kazanmasını istemiyorum onlar zaten bu işten para alıyorlar bi gönüllünün kazanmasını istiyorum bu Taçmin olursa çok sevinicem (:

Beren1905AT
11-06-11, 18:50
Taçmin bu hafta gitsin.
Finale Nihat,Taner,Derya kalsın.

karenaa
11-06-11, 19:24
Derya hakkinda bir haber okudum, buraya eklim dedim.
Bence denizde yuzmekten korkmak cok dogal, bende korkarim...
sirf yuzucu oldugu icin korkmicak diye birsey yok.

DERYA BÜYÜKUNCU BAKIN NEDEN KORKUYORMUŞ?
http://ressim.net/s/upload/3fe67753.jpg (http://www.ressim.net/i/4282036)

YÜZME Milli Takımları Başantrenörü Hakan Eskioğlu, ekranların reyting rekortmeni yarışması "Survivor’ finalisti Türkiye’nin en başarılı yüzücüsü Derya Büyükuncu hakkında şaşırtıcı bir açıklama yaptı, "Derya, denizde yüzmekten korkar" dedi.

Kendisi de eski milli yüzücü olan Hakan Eskioğlu, Survivor’da aylarca bir adada yaşamak zorunda kalan Büyükuncu’nun denizde yüzmekten korktuğunu ileri sürerek şunları söyledi:

"Eskiden Galatasaray kulübü ile yaz sezonlarında Bodruma tatile giderdik. Derya hariç hepimiz denize girer, açıktaki adaya yüzerdik. Derya, yüzmez, hep kanoya binerdi. Biz de onunla ’Korkak, yüzmekten korkuyor’ diye dalga geçerdik. Esasen hepimiz denizden çekiniyorduk. Denizin dibini göremedi mi, yüzücülerin yüzde 99’u korkar. Şimdi izliyorum da Survivor adasında Derya’yı kıyıdan kıyıdan yüzüyor. Hala denizde yüzmekten korkuyor. Korktuğu için de hiç derinlere gitmiyor, kıyıyı hiç gözden kaybetmek istemiyor."

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/derya_buyukuncu_bakin_neden_korkuyormus_.htm

Ceren°Burak
11-06-11, 19:51
Bende Nihat'in elenmesini istiyorum...


Hakan Eskioglu dogru söylüyor olabilir, Yüzücüler sonucta Havuzda yüzüyor, Denizde degil. Yüzücülerin %99 u korkarmis zaten.
Ama Derya'nin bircok kez Denize girdigini gördük... Acun'un Sitesindede Video var :)
Haber icin tesekkürler, sonunda bir aciklama yapilmasi güzel oldu, hicdegilse Denize girmemesi hakkinda Yorumlar yapilmaz artik...

Medea
11-06-11, 19:52
Deryanın daha aktif olacağını düşünüp biraz şaşırdımsa da bu yarışmada genel olarak sabrını ve sakinliğini takdir ediyorum.

Ben bunu garipsemiyorum zira hem iyi yüzen hem de denizde boğulma tehlikesi geçiren birisi olarak bu korkuyu da anlayabiliyorum kendim korkmasam da.

Denizle şaka olmaz zira..hele de açıkdenizle,dalgalı okyanusla..

Bunun nesinin şok olduğunu anlayamadım?Bunu yazanın sanırım yüzmeyle alakası çocuk havuzlarıyla,denize ayağını sokmaktan ibaret.Deniz ve havuz aynı şey değil.Dalgalı ve akıntısı vs siiyi bilinmeden girilen denizler nice yüzücüleri yutmuştur,denize kafa tutamazsınız!

Ceren°Burak
11-06-11, 19:56
Deryanın daha aktif olacağını düşünüp biraz şaşırdımsa da bu yarışmada genel olarak sabrını ve sakinliğini takdir ediyorum genel anlamda.

Ben bunu garipsemiyorum zira hem iyi yüzen hem de denizde boğulma tehlikesi geçiren birisi olarak bu korkuyu da anlayabiliyorum kendim korkmasam da.

Denizle şaka olmaz zira..hele de açıkdenizle,dalgalı okyanusla..

Bunun nesinin şok olduğunu anlayamadım?Bunu yazan sanırım yüzmeyle alakası çocuk havuzlarından ibaret.Deniz ve havuz aynı şey değil.Denize kafa tutamazsınız!


Aynen bende :img-hyste Sok olmadim sahsen...
Yüzücülerin neredeyse hepsi korkarmis zaten, cok normal Havuzun dibini görüyorsun.
Bende korkarim Denizde ileride yüzmekten dibini göremessem.
Keske Nihat Dogan da görse bu haberide "Yüzücü Insan denize girmekten korkar mi" diye vir vir konusmasa...

Fotografci13
11-06-11, 20:02
sonuna kadar nihat dogan gerisi hikaye,burda bazilari nihat dogan elenmeli haketmiyor falan yazmis,kim hakediyor tacminmi allah askina finalin adi nihat derya ve taner olmali yoksa hic zevki olmaz,niho sonuna kadar niho:happy0064

Behlul&Nihal<3
11-06-11, 20:16
Kac zamandir basliga yazasim gelmiyordu. Bügün bir yazayim dedim. :img-wink:
Yarismayi eski zevkle izlemiyorum, bunu cok iyi hissetiyorum. Gerci yinede Nihat icin izliyorum, kesinlikle hakeden o dur - baskasi degil! :img-in_lo
Aciksözlüligi ile olsun, herseyiyle birinci görüyorum kendisini. Cogu kisi fazla konusmasindan sikayetci, ama o fazla konusmasinin herseyi dogru. Taner bile artik Deryanin gercek yuzunu gösterdi Nihat dediklerini onaylayarak.

Forever Nihat diyorum! Su yarismayi bir gönullu alsaydi hani güzel olurduda, Tefikti hakeden. O alamadiysa sonuna kadar Nihat. Cunku ne Tacmin nede Taner bence hakediyor. Hani Taner belki olabilirde, Tacmin sifir. Iticinin önd egideni, sahte gülüslerini cekemiyorum artik.

stormy
11-06-11, 20:43
Tacmin gayet akli basinda vede dogal bir kiz..Hicbirseyide sahte degil..kimsenin arkasindan konusmuyor..Derya yada Tacminden biri kazanmali

Nihat Taner kendisini gotursun odule diye bir yalvarmadigi kaldi..ne kadar mizildandi ..yazi turadan bile korktu..Tacmine haksizlik ettin Taner..Nihat efendi heryere gitti yazi turayi kabul etmesi gerekirdi ama mizildandi yine..

Musty
11-06-11, 21:34
aslında ödül oyunu nihat regisindi 3 3yaptı ah sakatlanmasaydı tanerin şansı olmazdı ah bu taner yine beni deli ediyor nihat iyi dedi götürme beni taner halen borcum var diyor tanercm taçminciğini götürseydin keşke adada yanlız kalacak o korkar farelerden:img-hyste:img-hyste:img-hyste nihat regisin performansı iyiydi.Taner ne yalancı biri nihat yok başının etini yemiş pes umarım sen elenirsin yalancılıkta sınır tanımıyor pes pes(((

1g9s0g5s
11-06-11, 21:51
Pardon ben yanlış oyunu mu izliyorum acaba?
Taner Nihat'ı oynadıklarını kazandığı için mi götürmek istemiş?
Böyle bi adam daha olamaz ya.

kaçınkurası
11-06-11, 21:54
Allahhım sana geliyorumm !!!

BU ND 'de nasıl bir ego var nasıl bir kibir varr..

Neymişş

Üçünü de yendiği için Taner centilmenlik örneği gösterip o'nu ödüle götürmüş. üçünü de yendiği için :img-hyste:img-hyste

Sakat bacağının acısını unutupp basbas bağıran bendim çünkü :img-hyste:img-hyste

Madem o kadar centilmen, hakkaniyetli adamdın bir kadının adada yalnız kalmasına müsaade etmeyecektin. Ben istemem Taçmin'i götür diyecektin..

Adadaki mahlukatlardan farelerden korkttuğuna kalıbımı basarımm.Ömr-ü hayatımda böyle insan görmedim. Allah karşılaştırmasın böyle adamlarla. Valla insan tımarhanelik olurr:img-tomat:img-tomat

Fotografci13
11-06-11, 21:56
3-3 yapti ne 2-2si tacmini taneride deryayida yendi nihat,taner cok tuhaf ya halen tacmin diyor tacminde bir yarista basarili olsunda gitsin kendisi sadece baskalarinin basarilariyla ödüllere gidiyor, tuhaf biri taner ya harbiden tuhaf ya,adam seni kahvaltiya götürmüs borcun var borcunu öde gec bile kaldin ne insanlar varya tacmin diyor halen

Beren1905AT
11-06-11, 22:22
Ne alaka borcu var diye Allah Allah bence Taner Taçmini götürmeliydi bi kızı tek başına ada da bırakması çok yanlıştı!

Ama adam ne yapsın Nihat ordan "bana borcun var,kura istemiyorum" gibisinden bağırınca mecbur Nihat beyfendiyi götürdü onun dırdırını çekmekten ise götürüp kurtulayım dedi.

Taçmin çok ödüllere gitti doğru ama ada da öyle tek başına görünce çok üzüldü açıkçası.

Pardon ben yanlış oyunu mu izliyorum acaba?
Taner Nihat'ı oynadıklarını kazandığı için mi götürmek istemiş?
Böyle bi adam daha olamaz ya.


Bende aynısını izliyorum,aynen öyle:img-hyste

Beren1905AT
11-06-11, 23:02
Taner Taçmine diyoki "bundan sonra oyun kazanırsan bana borçlusun seni adada tek bıraktım" yok "survivorcı oldun" çok komikti o kısımlar.

Bu arada Tanerin yırtık kaprisine koptum:img-hyste

Yarın seçimlerden dolayı yeni bölüm yokmuş.

durgundon
11-06-11, 23:17
Ne alaka borcu var diye Allah Allah bence Taner Taçmini götürmeliydi bi kızı tek başına ada da bırakması çok yanlıştı!

Ama adam ne yapsın Nihat ordan "bana borcun var,kura istemiyorum" gibisinden bağırınca mecbur Nihat beyfendiyi götürdü onun dırdırını çekmekten ise götürüp kurtulayım dedi.

Taçmin çok ödüllere gitti doğru ama ada da öyle tek başına görünce çok üzüldü açıkçası.


Kamara arkasında ne konuştuklarını bilmiyoruz.. Adam borcun var beni götür demedi.Ben seni götürürken yazı-tura atmadım dedi. Ben yazı-turaya girmek istemiyorum dedi. Getireceksin getir , götürmeyeceksende götürme dedi..Ayrıca ben seni götürürkende karşılık beklemedim dedi. Herkes anlamak istediği gibi anlıyor.( Ben gitmek istemiyorum Taçmin gitsin dese bu seferde SMS için insanlara oynadı derlerdi. Çünkü kimse hareketlerinde iyiniyet aramıyor) Kahvaltı meselesinide hep Taner açıyor. Taner diyor ya beni kahvaltıya götürdü söyledi de söyledi.. Valla Taner ben Nihattan pek duymadım ama senden çok duydum. Birde her kazandığın ödül oyununa Derya'yı götürüyorsun ama Derya'ya olan borçların bir türlü bitmiyor. Taçmini adada bıraktıkları için eleştirileceklerse Derya, Taner ve Nihat üçü birden eleştirilmeli.. Nihat doğru söyledi. Taçmin benim grubumda olsaydı ben adada bırakmazdım. Şahsi fikrim üçüde yalnış yaptı. Daha önce Ebru ve taçmin ödüllere çok gitmelerine rağmen Özgeyi de adada bırakmışlardı.Bu yazı-tura olayınıda Taner çıkardı.. Hiçbiri feragat etmedi gitmekte. Ama en büyük eleştiriyi Taner'e yapıyorum. Nihat devam etseydi bu ödülü kazanacaktı. Hakkaniyet gereği onu seçmeliydi. Sonrada Taçmini.. Neyse bu seçimde de kabak Nihat'a patladı. Anti-Nihatçılara malzeme çıktı. Taçminede bu durum oy olarak geri gelir. Hele SMS'ye Taçmin-Nihat kalırsa Taçmin kesin alır. Daha öncede yazdım son iki konsey oylaması ile belirecekse Nihat bu hafta elenmeli. Çünkü Nihat'ın hiç şansı yok. Hiç olmazsa diğerleri yarışır. Bu arada bu hafta yarışmacılar bana çok yorgun geldi.

Fotografci13
11-06-11, 23:47
bende bir nihatci olarak,nihatin fazla sansinin kalmadigini düsünüyorum acikcasi, digerlerinin hayranlari olduguna inanmiyorum sadece tanerin vardir,ama digerleri sadece anti nihatci oldugunu düsünüyorum nihati sevmeyen karsi tarafi destekliyor,yarismaya gelirsek ödül oyununa acikcasi zaten yaris nihatindi bu belliydi 3ünüde yendi ama sakatlandi ve fechi vurmus ayagini düserekten iyi izliyen görür numara yapiyor falan demeyin yani,tanerin böyle yapmasina cok üzüldüm,o insan seni kahvaltiya götürmüstü kura cekmeden daha sonra sen onu direk götürecegin yerde kura cektin ve o insan okadar dürüstki ben gitmem demisti,ve öylede yapti derya gitmisti,daha sonra nihat kura cekti tacmin ve taner arasinda bu gayet normal sonucta nihatin borcu yok tanere,ve tacmini götürdü,gelelim bugünkü olaya tanere cok kizdim deryayi hemen götürüyorsun hemen borcunu ödüyorsun,fakat nihati ikinci plana atman cok insafsizca oysa ilk seni ödüle götüren nihatti,ve tacmin ve nihat arasinda kaldim demende cok komik gercekten ya taner sana ne diye bilirimki korkulur senden gercekten belki komik adamsin ama bence cok seytansin

karenaa
11-06-11, 23:50
Nihat hakliydi. Eger nihat oyuna devam edebilseydi kesin kazanmisti. Nihat kizmakta cok hakli, taneri bir ödule göturmustu bide yazi-tura atmisti, ama taner onu hic göturmedi. Nihati unutuyor ama Deryaya borcu hic bitmiyor.
Taner hem deryaya laf sokuyor hemde ödule göturuyor.

Burda biri elestirilecekse o derya olmali. Derya hep kizlari kollar ya,onlar bayan birak taner faalan demisti.
Zaten hep kizlari korudu ama oyunda cok yanlis yapti. Dur demeliydi, ben kalirim sen tacmini götur o
tek basina kalamaz demeliydi. Ben bunu ondan bekledim

Behlul&Nihal<3
12-06-11, 00:00
Artik alisilmis bir durum söz konusu. En ufak seyde hemen Nihata suc bulmalar yine baslamis. Benim tek idyecegim orda Nihat hakliydi. Tacmine okadar yaziksa Nihati degil, Deryayi birakmaliydi. Tabi Derya hic kalir mi?

g_i_z_e_m
12-06-11, 00:05
Olay Nihat-Taner-Taçmin arasında geçti suç yine Derya'ya kaldı ya :img-hyste:img-hyste
Derya Taner' herkesten daha fazla ödüle götürdü bu 1. Derya'nın hiçbir zaman 'Ben yazı-turaya kalmam' 'Ben seni götürdüm ödüllere' dediğini duymadık bu 2.Derya kendisinin yer almadığı bir tartışmaya girecek bir adam değil bu da 3.
O karar Taner'in kararıdır öncelikle. Bana göre Nihat'ı, Taçmin'in yada Derya'nın bu karara karışması gerekmiyordu. Yazı-tura atmak istiyorsa atar karar onun değil mi?
Nihat devam etseydi kazanır da diyemeyiz bence. Ayağı sakatlandı sonuçta. Gerçi Derya'yla karşı karşıya kalınca bir anda (!) geçti sakatlığı hırsla çıktı ip merdivenlerden ama :icon_whis Özellikle en sondaki kolyeyi takamayan hallerine koptum. :img-hyste Bir insan u kadar oynayabilir. Çıktı oynadı aldı daha sonra takamadı :img-hyste:img-hyste Üstüne bir de düşme ekledi kolu uzanamadı hadi ordan dedim yani içimden de dışımdan da :icon_whis:icon_whis

Musty
12-06-11, 00:09
Artik alisilmis bir durum söz konusu. En ufak seyde hemen Nihata suc bulmalar yine baslamis. Benim tek idyecegim orda Nihat hakliydi. Tacmine okadar yaziksa Nihati degil, Deryayi birakmaliydi. Tabi Derya hic kalir mi?


mervecm öyle deme nihat olmasa konuşulacak başka konumu var:img-hyste:img-hyste:img-hyste yersen tabi bu gece ödülde deryanın hallerine koptum adam taçmini düşünüyorya güya gidip nasılda ödüle gidiyor hani nihata deniliyor adada tek başına korktuğu için bu sakın deryada olmasın malum taçmini seviyorya ödüle taçmin gidebilirdi derya ben adada kalırım diyebilirdi demedi e nihata neden suç buluyorlar anlamıyorum anlamıyacam(((((

alewsu
12-06-11, 00:30
ödül oyunu tam nihat ve tanere göre bir oyundu bence.derya için bireaz zordu çünkü ağır olduğu için dengede durması çok zor.ama nihat ve taner gerçekten başarılıydı.nd nin oyunlardaki başarısını yok sayamam çok başarılı fakat herkese çamur atması ve kendini büyük görmesi beni rahatsız ediyor gerçek hayatta da hiç hoşlanmam böyle insanlardan.yazı-tura ya girmek istemiyor adam ya başka biriyle şansa bırakmak istemiyor kendini çünkü çok kendini beğenmiş bu yüzden sevmiyorum nihat doğanı sevmeyeceğimde..

deryaya da kızdım sen neden nihatla ödüle gidiosun ki.bırak taçmin gitsin.neden nihatla muatap oluyorsun sanki buna ihtiyacın varmış gibi..nd diyorki derya beni ödüle götürseydi gitmezdim hahahahha 70 gündür deryA seni hangi ödüle götürmüşki allah aşkına ya :img-hyste:img-hyste..derya ve nihat otele giriyorlar nihat diyorki derya ben burda yatacağım çünkü burası kral yatağı :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hystesonra bide gelmiş bize nelerden bahsediyor nihat doğan ohooooooo gerçekten komik bunlar..

dokunulmazlık oyununu nu daha önce takım olarak oynamışlardı ve taçmin çok iyiydi.umarım dokunulmazlığı alır ve tanerle nihat sms e kalır.finalde bir bayan mutlaka olmalı diye düşünüyorum..

en çokta kıbrıstaki final heyecanlandırıyor beni.asena,ebru ve pascalın deryaya moral vermesi ve benim gördüğüm ve samimi bulduğum dostluklarını çok özledim..

karenaa
12-06-11, 00:34
Nihat orda sussaydi ben cok kizacaktim. Nihat cok dobra bir adam, istedigini, hissettiklerini ve dusunduklerini söyluyor. Taner istedigini yapar orda tabiki ama kendide söyledi nihata borcum var ama yazi-tura atacam. Bu cok sacma.

Derya ben adada kalirim demeliydi bence. Derya grubunu cok sever ya bende bu davranisi ondan beklerdim.
Ama tacmin icin deger mi? tabiki hayir. Deryayi severim, ama grubu icin neler yapti fakat bir arkadasini tek basina adada birakmaya razi oldu. Ben bunu biraz garipsedim.

Ama iyiki derya-taner-nihat gittiler.Tacminde biraz survivoru yasasin.
tanerin dedigi gibi burasi tatil yeri degil. Ama tacminin tek basina adada kalmasi onun icin bir avantaj olabilir, Insanlar aciyabilir ve smsle destekleyebilirler..

durgundon
12-06-11, 00:35
Olay Nihat-Taner-Taçmin arasında geçti suç yine Derya'ya kaldı ya :img-hyste:img-hyste
Derya Taner' herkesten daha fazla ödüle götürdü bu 1. Derya'nın hiçbir zaman 'Ben yazı-turaya kalmam' 'Ben seni götürdüm ödüllere' dediğini duymadık bu 2.Derya kendisinin yer almadığı bir tartışmaya girecek bir adam değil bu da 3.
O karar Taner'in kararıdır öncelikle. Bana göre Nihat'ı, Taçmin'in yada Derya'nın bu karara karışması gerekmiyordu. Yazı-tura atmak istiyorsa atar karar onun değil mi?
Nihat devam etseydi kazanır da diyemeyiz bence. Ayağı sakatlandı sonuçta. Gerçi Derya'yla karşı karşıya kalınca bir anda (!) geçti sakatlığı hırsla çıktı ip merdivenlerden ama :icon_whis Özellikle en sondaki kolyeyi takamayan hallerine koptum. :img-hyste Bir insan u kadar oynayabilir. Çıktı oynadı aldı daha sonra takamadı :img-hyste:img-hyste Üstüne bir de düşme ekledi kolu uzanamadı hadi ordan dedim yani içimden de dışımdan da :icon_whis:icon_whis

Suç kimseye kalmadı. Taçminde o adada yalnız kalmıyor. Orada ekipten insanlar var. Sadece iletişim yok. Yani konuşmuyorlar.. Onları orada koruyan insanlar var..O adada başlarına herhengi birşey gelse Acun altından kalkamaz.. Ama Nihat'a sataşma olunca diğerlerininda aynı durumda olduğunu belirtiyoruz..

Ayrıca adam gerçekten sakatlandı. Görüntülerdede bunu gösterdiler. .Ağrıyı gidermek için soğutucu bir ilaç sürüyorlar.Bir süre ağrıyı durduruyor. Ama tırmanma ve suya atlama ile ağrının tekrar nüksetmesi normal.. Yani adam oynamadı. Eğer sakatlanmasaydı bu oyunu alırdı..

Ayrıca Asena ve Ebru gittikten sonrada ada da gayet sakin bir yer oldu.. Öyle gürültü ,patırtı yok. Yarışmacılar kendi aralarında, kamaraya karşı ve konseyde konuşuyorlar.. Gayette Derya ve Nihatta konuşabiliyorlarmış. Şimdi bunlar niye konuştu diye eleştirmem. Çünkü hiç biri kanlı bıçaklı değil.Derya'ya o kadar ağır küfürler edilse Derya hiç konuşmazdı. Demek ki o kadar ağır küfürler edilmemiş. Bu sene hiç arkadan oyun çevirme olmadı.. Geçen seneki yarışmacılar aynı gruptan olmalarına rağmen bazen birbirlerine çok düşüyorlardı.. En azından izlediğimiz görüntülerde birleşmeden sonra hiç kimse birbirinin arkasında iş çevirmedi.. Taner bir öyle ,bir böyle ama o zaten baştan demişti bana güvenmeyin.. Bu yarışmada Derya'ı anlamıyorum demiyorum sadece tanımıyorum. Ama Taner'i anlamıyorum.

sima_er
12-06-11, 00:36
Bugün bir kez daha gördüm nihat doğan için düşündüklerimde kesinlikle yanılmıyorum.taner oyunu kazandıktan sonra bir an için nihatın ödüle gidememe düşüncesinde gösterdigi aşırı tepki kendini daha da aşağıya çekti. taçmin ne kadar olgun davrandıysa oda o kadar çirkinleşti.ama nihat bunu hep yapıyor ..baktı olmuyor, işler sarpa sarıyor;
eski ödülleri hatırlatıyor. yok ben seni bu ödülde, buraya götürdüm.
sana ozaman şunu yaptım..
bak bugün bunu yapıyorum AMAA unutma bi gün senden istiyecem..:img-hyste
en çirkinide " ben tanerin yerinde olsaydım gurup arkadaşımı hem de bir bayanı tek başına adada bırakmazdım" demesiydi.zaten sen taner e okadar baskı yapmasaydın bir ihtimal taçmini seçecekti ve buna sebep gözüken de sen olmayacaktın.. nihat kendiyle okadar çok çelişiyo ki her süslü cümlelerin birinde farkettiriyor.:img-grin2
vee yine frağmanda kibirden bahsetti..
Kibir eşittir kendini büyük görme,yenilmezlik duygusu,bencillik,gurur,büyük balık küçük balığı yer düşüncesindeki insanları yıkıma uğratandırr.amma velakin nihat doğan kibirin düşmanı olarak gösteriyor kendini...bir tezatlık daha...kendine savaş açması güzel tabi:D
nihat la ilgili baya dolduğumu farkettim şuan..survivor ın tüm sezonlarını izleyen biri olarak survivor şudur yada budur demek nekadar doğru bilmiyorum.tek bildiğim acun bir tv proğramında;

Biz onları adada gerçekten aç bırakıyoruz.adanın zorluklarıyla başbaşalar.ve bir süre sonra bu kadar zorluk içinde nasıl bir insana dönüştüklerini izliyoruz. hatta kendilerinin bile şaşırırdığı davranışlar sergilediğini..gerçek insanları gösterdiğimiz için reyting alıyoruz demişti.
ozaman gerçek kalabilen kendinden taviz vermeyen kazansınn.oyunları hırs haline getirip ,diğerlerini küçümseyenler deil..
"kimse kimseyi küçümseyecek kadar büyük değildir.bilmelisin.küçümsediğin herşey için gün gelir bir gün bedel ödersin"tolstoy
göndermemizide yaptıktan sonra.......

Hak Edenn Kazansın :img-wink:

karenaa
12-06-11, 00:53
Fragmani izledim eski oynadiklari bir oyunu oynuyorlar
Tacmin sanki daha öndeydi oyunda ama bakalim. Zor bir dokunulmazlik oyunu olacak.
Umarim Nihat kazanir eger o kazanmazsa gitme ihtimali yuksek gibi. Bence tacmin son ucte olmayi haketmiyor.
Kesinlikle derya-taner-nihat olmali.

enivicivokke
12-06-11, 01:07
Nihat ağzını açsa bütün kabak onun başına patladığı için ben de ND'yi destekleyen arkadaşlara katılıyorum yorumlarında, bu hafta dokunulmazlığı alamazsa büyük ihtimal elenir, O kadar çirkin şeyler yazılıyor ki, "resmen yalvarmadığı kaldı Taner'e,dilendi ödüle gitmek için" diye. Bir hakkaniyet arıyorsanız eğer; Bu ödüle Nihat-Taner ve gösterdiği büyük çabadan ötürü Taçmin gitmelilerdi. Taçmin başarısız da olsa sonuna kadar direndi, zaten Nihat sakatlanmasaydı ödülü kazanacak, ve olayı yazı-tura gibi bir saçmalığa bağlamadan Taner ve Taçmin'i seçecekti. Her zaman gönüllülerden yana olmuş birisi... Ben onun samimiyetine inanıyorum. Taner'e bu çıkışında da %100 haklıdır. ND'ye önyargıyla yaklaşmayan birisi söylediklerinin ne kadar mantıklı olduğunu anlar.

Yapılan iyilik başa kakılmaz,kakılırsa iyilik olmaktan çıkar der büyüklerimiz, çok doğrudur.Bu söze her zaman inanırım. ND açık yüreklilikle yazı-tura ile seçilmiş şekilde ödüle gitmek istemiyorum dedi. Nihat'ın kahvaltı ödülünü sürekli dillendirmesinin tek sebebi var o da şu; Nihat o ödüle Taner'i bir an bile şüphe duymadan seçip götürdü. Ama Taner aldığı iki ödül oyununda da Nihat'ı hep yazı-tura neticesinde ödüle götürmeye kalktı, evet yapılan iyilik başa kakılmaz bu kadar; ama kıvırmamak da gerekir değil mi? Götüreceksen götürürsün zaten, nedir bu yazı-tura merakı, adil gözükmeye çalışayım insanların gözünde hesapçılığıdır bu!

stormy
12-06-11, 10:13
Taner-Nihat-Derya uclusu: Oncelikle ne kadar odule acmissiniz ya..Kiz kendi basina adada kaldi biri beni gotur diye yalvarmadigini birakmaz,oburu sesini cikarmaz, digeride yazi tura atayim der fikrinden cayar..Bir taneside centilmenlik yapipta ben kalayim Tacmin sen git demedi yaziklar olsun...Birde adaya gelmisler kiza naptin diye soruyorlar..Taner basta kiz gitsin demeye getirdiler yemekte..sonra ND tutup kizi adada birakmamaliydin diyor..

Taner: Tacmini goturmemenin bin tane bahanesini saydi hicte inandirici degildi.Sonra tutup yemekte biz ucumuz finale gidelim laflari bile ettin..Neymis Tacmin adada kalsinmista Survivor olmussunda...Ucaga binmekten korkan Survivor oluyorda, adada kalan mi oluyor cok komik..Nihati bana verin Nihat Nihat diye arkasindan laflar ediyor sonra yanina gidip birsey yokmus gibi sohbetler oduller..

Nihat: Bir yalvarmadigin kaldi gideyim diye..Birde tutup ben hepsini gectim o yuzden beni goturdu Taner diyebiliyorsun ya kimi kandiriyorsun? Ne demek ben ND yim ben yazi turaya gelmem demek..sen naptin bir onceki bolumde? Taner kendisini gotursun diye demedigini birakmadi..Ben Derya ile hicbir odule gitmem diyen Nihat bir anda ben oyle demedim Deryanin kazandigi demistim diye kiviriverdi..

Derya: Tamam sessizsin efendisin de bu kadarda insan susmaz ya..Odul yarisinda fedakarlik yapip Tacmin sen git diyebilirdin nezaketen..

Tacmin: Biraz hakkini aramadi.Taner hakiszlik yapti kiza.Ama kiz napsin digerleri gibi cazgir degil..

Survivor: Bu yarismanin sms lerle olmasi bastan sona yanlisti..Gonullulere buyuk haksizlik en azindan duello olabilirdi..Mesela Tefik Nihattan daha cok kalmayi hakkediyordu..ama gonulluler o kadar sms alamiyorlar..Acun ve ekibide hic bir seye mudehale etmiyor..Survivorda bu kadar odul mu vardi eskiden herseye odul verdiler..

Beren1905AT
12-06-11, 11:08
Kamara arkasında ne konuştuklarını bilmiyoruz.. Adam borcun var beni götür demedi.Ben seni götürürken yazı-tura atmadım dedi. Ben yazı-turaya girmek istemiyorum dedi. Getireceksin getir , götürmeyeceksende götürme dedi..Ayrıca ben seni götürürkende karşılık beklemedim dedi. Herkes anlamak istediği gibi anlıyor.( Ben gitmek istemiyorum Taçmin gitsin dese bu seferde SMS için insanlara oynadı derlerdi. Çünkü kimse hareketlerinde iyiniyet aramıyor) Kahvaltı meselesinide hep Taner açıyor. Taner diyor ya beni kahvaltıya götürdü söyledi de söyledi.. Valla Taner ben Nihattan pek duymadım ama senden çok duydum. Birde her kazandığın ödül oyununa Derya'yı götürüyorsun ama Derya'ya olan borçların bir türlü bitmiyor. Taçmini adada bıraktıkları için eleştirileceklerse Derya, Taner ve Nihat üçü birden eleştirilmeli.. Nihat doğru söyledi. Taçmin benim grubumda olsaydı ben adada bırakmazdım. Şahsi fikrim üçüde yalnış yaptı. Daha önce Ebru ve taçmin ödüllere çok gitmelerine rağmen Özgeyi de adada bırakmışlardı.Bu yazı-tura olayınıda Taner çıkardı.. Hiçbiri feragat etmedi gitmekte. Ama en büyük eleştiriyi Taner'e yapıyorum. Nihat devam etseydi bu ödülü kazanacaktı. Hakkaniyet gereği onu seçmeliydi. Sonrada .. Neyse bu seçimde de kabak Nihat'a patladı. Anti-Nihatçılara malzeme çıktı. Taçminede bu durum oy olarak geri gelir. Hele SMS'ye Taçmin-Nihat kalırsa Taçmin kesin alır. Daha öncede yazdım son iki konsey ile belirecekse Nihat bu hafta elenmeli. Çünkü Nihat'ın hiç şansı yok. Hiç olmazsa diğerleri yarışır. Bu arada bu hafta yarışmacılar bana çok yorgun geldi.


Öncelikle ben anti Nihatcı değilim.
Kamera arkasında evet ne olduğunu bilmiyoruz hem sürekli Taner açmıyor o konuyu ne malum kamera arkasında Nihatın Tanere sürekli kahvaltıya götürdüm ben seni demediği?

Ya Nihat beyfendisi kendi demedimi "Taner beni oyunu kazanacağım için götürdü" bu ne ya adam kendini rezil ediyor işte saçma sapan konuşarak.

TuNaYY
12-06-11, 12:38
Nihata kızgınım çünkü son haftalarda ona karşı yükselen sempatimi yerle yeksan etti :img-hyste :img-hyste
Adada yalnız kalmak istemediği herkesçe malum ki zaten kimse tek kalmak istemez.Ama keşke yazı-tura sonucu kazanıpta gideydin ödüle.
Ama bu olay Daçmincciiiiiğime yol,su ve sms olarak geri döner elbet:img-hyste

Tanere gelirsek,daha kendi karalarını veremiyorsun sonrada Taçmine gelip konuşmalar yapıyorsun.Ayrıca şu kıza sen sarılma cinlerim tepeme toplanıyo bak :img-hyste:img-hyste

Vee Merve karaya yaklaşırken Daçminn gooşş dedi ve yardırdı orda:img-hyste Özlemişim reis seni ya:img-wink:

KübrArda
12-06-11, 12:50
ya ben izlemedim de bişey soracağım;
hani dün merve gelmiş ya adaya, ertan da geldi mi:img-hyste ay çok özledim onu ya. napçez netçez, hakan seni eleyecez:img-hyste

bkmzeynepgodik
12-06-11, 12:50
Her seferinde Nihat'ı tuttuğumu söylüyorum zaten...ama dünkü davranışı hiç hoşuma gitmedi..aslında doğru diyorsunuz Derya ben kalırım diyebilirdi...Ama nolursa olsun Taner'in bir kızı adada bırakmaması lazımdı.. survivorcu olsun diye falan hep bahane bence..Taner finalede Nihat ve Derya ile gitmek istiyor...Açık konuışayım Taçmine normalde çok gıcık olurum..ama dün gerçekten acıdım.. Yalnız ben tutacağım kişiyi seçerken sadece bir hareketine bakmam genel olarak bakarım..bu yüzden hala ve hala Nihat'tan yanayım... Kim kazanır orasını bilemeyeceğim...

durgundon
12-06-11, 13:15
Her seferinde Nihat'ı tuttuğumu söylüyorum zaten...ama dünkü davranışı hiç hoşuma gitmedi..aslında doğru diyorsunuz Derya ben kalırım diyebilirdi...Ama nolursa olsun Taner'in bir kızı adada bırakmaması lazımdı.. survivorcu olsun diye falan hep bahane bence..Taner finalede Nihat ve Derya ile gitmek istiyor...Açık konuışayım Taçmine normalde çok gıcık olurum..ama dün gerçekten acıdım.. Yalnız ben tutacağım kişiyi seçerken sadece bir hareketine bakmam genel olarak bakarım..bu yüzden hala ve hala Nihat'tan yanayım... Kim kazanır orasını bilemeyeceğim...

Aslında işgüzarlığı Taner yaptı. Daha öncede Nihat ve Derya arasında kura atmak istediğinde Nihat bunu kabul etmedi.. Aynı davranışını dünde devam ettirdi..Nihat yine kabul etmedi. Eğer kurayı kazansamda gitmem dedi.. Beni götür demedi. Bu konudaki düşüncesinde istikrarlı davrandı. Taner bunu bile bile kura atışı yaptı.. Onun dışındada bu adada ödüle gitme olaylarını borç olarak gören yok. Bunu sadece Taner yapıyor.. Ayrıca Nihat Küba için yazı-tura atmak istediğinde arkadaşlarından onay olarak yaptı. Eğer itirazınız yoksa yazı-tura atmak istiyorum dedi. Ondan sonra attı.. İzlenildiği zaman hoş durmuyor ama adam kendisi hakkında yazı-tura ile karar verilmesini istemiyor. Zaten Taner orda Derya ve Taçmini götürecekti. Kendi grubundan insanlar. Neden Nihat'ı araya koyduki. Eğer yalnış varsa %90 Taner'de. Taçminde desin ben adada kalmak istemiyorum.. Bunu deyince kimsenin incileri dökülmüyor. Bu davranışlara kızıyorum.

ceren_burak
12-06-11, 13:31
Ne nihatcıyım ne tanerciyim ben deryacıyım arkadaş.:img-wink:
ve adam gibi adam birini destekliyorum.
dün tanere güldüm şunun borcunu ödüyüm filan demesi süperdi:img-hyste
bencede haklısı ödesin sussun artık şu nihat sussun. deryam için bile şu adama dayanamıyorum. taçmin gitmeli finalde orda olmayı hak etmiyor. bence. gerçi nihatta etmiyor ya ayrı konu.:img-hyste Derya kazanırsa bu yarışmayı havalara uçarıım. taner kazanırsa üzülmem sevinemde. Ama nihatt kazanmayı kesinlikle hak etmiyor.:img-wink:

stormy
12-06-11, 13:36
Ayagi bacagi sakatlanan Nihat odul oyunu icin gittikleri oteli gorunce nasilda birden iyilesti hayret..golf bile oynadi..

bkmzeynepgodik
12-06-11, 13:37
Aslında işgüzarlığı Taner yaptı. Daha öncede Nihat ve Derya arasında kura atmak istediğinde Nihat bunu kabul etmedi.. Aynı davranışını dünde devam ettirdi..Nihat yine kabul etmedi. Eğer kurayı kazansamda gitmem dedi.. Beni götür demedi. Bu konudaki düşüncesinde istikrarlı davrandı. Taner bunu bile bile kura atışı yaptı.. Onun dışındada bu adada ödüle gitme olaylarını borç olarak gören yok. Bunu sadece Taner yapıyor.. Ayrıca Nihat Küba için yazı-tura atmak istediğinde arkadaşlarından onay olarak yaptı. Eğer itirazınız yoksa yazı-tura atmak istiyorum dedi. Ondan sonra attı.. İzlenildiği zaman hoş durmuyor ama adam kendisi hakkında yazı-tura ile karar verilmesini istemiyor. Zaten Taner orda Derya ve Taçmini götürecekti. Kendi grubundan insanlar. Neden Nihat'ı araya koyduki. Eğer yalnış varsa %90 Taner'de. Taçminde desin ben adada kalmak istemiyorum.. Bunu deyince kimsenin incileri dökülmüyor. Bu davranışlara kızıyorum.

Evet aslına haklısın..Taner götürmek istediği kişiyi açık açık söyleyebilirdi..Taçmin'e sorulduğundada ben adada yalnız kalamam diyebilirdi..bunu demekten niye çekindi veya niye alçakgönüllü davrandı bilmiyorum..bir bayanın adada yalnız kalmak istememesi ve korkması gayet doğal sonuçta...ama gerçekten karışık bir olay..aslında hepside haklı yani..haksız biri yok..Taner desen arada kaldı,Nihat desen itiraz etmesi gayet doğal,Taçmin desem beni götür diyemezdi,Derya zaten karışadı bile..

MeryemUzerli
12-06-11, 13:38
bu nihattan igreniyorum tiksniyorum her iki anlamda. bıktım bu adamdan bıktıım.:img-tomat taneri bile seviyorum ama nihattan nefret ediyoruum. derya sonunda kadar onu tutuyoruuuz:happy0064beni çevremde nihattan nefret etmeyn yook. hiiç sevmiyorum deryyya.:happy0064

Musty
12-06-11, 13:39
Adada yanlız kalmak isteyemeyen nihat deniliyorda derya efendi neden çok sevdiği daçmine hakını vermedi:img-hyste:img-hyste tabi yersen hele deryanın nihatla olan sohbetleri neydi gül gül yerlerdeyim:img-hyste:img-hyste ödül oyununda tabi taner daha gelmeden önce:img-hyste:img-hyste:img-hyste bu ödül nihat regisin hakkıydı 3 te 3 yaptı ama sakatlandı yoksa nihatında bu ödül oyunu.Umarım dokunulmazlığı nihat alır taner gider tek temennim bu adam resmen atıp tutuyor((((((

ummutsuz
12-06-11, 13:41
Allahhım sana geliyorumm !!!

BU ND 'de nasıl bir ego var nasıl bir kibir varr..

Neymişş

Üçünü de yendiği için Taner centilmenlik örneği gösterip o'nu ödüle götürmüş. üçünü de yendiği için :img-hyste:img-hyste

Sakat bacağının acısını unutupp basbas bağıran bendim çünkü :img-hyste:img-hyste

Madem o kadar centilmen, hakkaniyetli adamdın bir kadının adada yalnız kalmasına müsaade etmeyecektin. Ben istemem Taçmin'i götür diyecektin..

Adadaki mahlukatlardan farelerden korkttuğuna kalıbımı basarımm.Ömr-ü hayatımda böyle insan görmedim. Allah karşılaştırmasın böyle adamlarla. Valla insan tımarhanelik olurr:img-tomat:img-tomat

merabalar ne kadar dogru bir yorum.Ama luttfeeen sunu atlamayalim Nihata kibirli demeyelim zira o zat kibirle uzayda bile savasir:img-hyste bu adam benim hayatim boyunca deyil beraber yasamak görmeye bile tahammül edemeyecegim bir kisilik.Dünki yarista ayagini vurduktan sonra hicte agrili gibi deyildi gayet güzel ve hizli bir sekilde cikti yüzdü bittikten sonra aciyla kivrandi:img-wink: bence cikinca hemen bir dizide oynamak üzere teklif almali kendisi:happy0064oyunculugu harika.Zaten son yarisindaki ve oyununu sürdürme sebebide buydu adam bee yarali yarali deryayida yendi densin ki dendide burda okudum bazi yorumlar ve amacina ulasmis dedim zaten böyle oyun, acitasyon ve hava atma konularinda cok basarili kendisi.Ayrica sacma sapan neden Derya gitmem Tacmin gitsin demedi gibi yorumlarda okudum bu ne sacma fikirdir yaa kral:img-hysteordan bagiriyo beni götür kura mura istemem diye onu hakli bulup direk gitmesi istenmis kisinin gitmesine laf ediliyo.Ayrica ne Derya ne kral:img-hyste gitmem o gitsin demek zorunda deyil orasi survivor yanlizda kalinabilir acta susuzda ama hele hele Deryanin bunu söyleme mecburiyeti hic yok ne yani arkadaslar diye o zaman oyunlardada hic oynamasin arkadasim sen kazan git desin bumudur.Ayrica Taner önceden yine bir ödülü kazandiginda yinekral:img-hysteicin kura cekicekti ben kurayla gitmem diye artistlik yapmis ve gitmemisti.Tanerinde kraldan:img-hyste korktugunu düsünüyorum.Devamli ona yamanma derdinde arkasindan konussada yüzüne söyleme cesareti yok bence korkuyor nesinden korkuyorsa sms de olabilir.Son olarak sunuda söylemeden edemicem issiz gücsüz ve bos laflar krali taneri yendiginde oyunda Acunun öyle bir sevincle bagirarak anons etmesi vardiki fark eden oldumu bilmem cok belli oluyodu amacinin ne oldugu bence.Benim favorim dogrusu yok ama iclerinde en oluru Derya gibi digerlerindense o alsin yarismayi derim ama gönüllü alsin istiyorum taneri sevmiyorum tacminde hak etmiyor yarislarda iyi deyil.Kendisini begensemde Deryaninda cok sessiz kaldigini ve bos krala karsi cok pasif kaldigini düsünüyorum.Herkese iyi yorumlar.

irem95
12-06-11, 13:42
Buraya ilk defa yazmama rağmen en başından beri izliyorum Survivor'u ve favorim Taçmin :img-in_lo Eğer Taçmin kazanamazsa da Derya kazansın istiyorum.Ama bence bu yarışmayı kesinlikle Nihat Doğan haketmiyor.Kibir en büyük düşmanım falan gibi şeyler söyleyip ND varsa zafer var,aldırma kral aldırma(:img-hyste),mesel "kahraman" olabilmek vs vs gibi yorumlar yapan tezat bir kişilik kendisi.Dün akşam yaptığı şeyle de ne kadar çirkef bir insan olduğunu tüm Türkiye'ye kanıtlamış oldu.Taner'e gelince evet izlerken eğleniyorum gülüyorum ama asla böyle bir adamla aynı adada kalamazdım.Her şeyden kendine pay çıkarması oradaki insanlar için çok can sıkıcı olsa gerek.(bknz: sayemde "Survivorcı"oldun:img-hyste)Her şeye rağmen Daçmiin gooş diyorum ve Survivor'u Taçmin'in kazanmasını istiyorum :love01:

bkmzeynepgodik
12-06-11, 14:08
Adada yanlız kalmak isteyemeyen nihat deniliyorda derya efendi neden çok sevdiği daçmine hakını vermedi:img-hyste:img-hyste tabi yersen hele deryanın nihatla olan sohbetleri neydi gül gül yerlerdeyim:img-hyste:img-hyste ödül oyununda tabi taner daha gelmeden önce:img-hyste:img-hyste:img-hyste bu ödül nihat regisin hakkıydı 3 te 3 yaptı ama sakatlandı yoksa nihatında bu ödül oyunu.Umarım dokunulmazlığı nihat alır taner gider tek temennim bu adam resmen atıp tutuyor((((((


Haklısın...Derya neden hakkını vermedi taçmine..neden herşeyi nihattan bekliyorsunuz ki..eğer nihat sakatlanmasaydı o ödül kesinlikle nihatındı...

negisssss
12-06-11, 14:08
Dün tanere resmen kıl oldum aslında tüm erkeklere desem daha doğru olur yani tek başına kızı nasıl adada yalnız bıraktılar inanamadım resmen başta tanerin bunu düşünmesi lazımdı yok biraz survivor yaşa falan boş laflar yani bu hafta üzdün beni be taner gardaş.:img-beee: :img-hyste
Belki süpriz olur bilinmez ama taçmin dokunulmazlığı alırsa şaşırmayalım derim bu hafta zor bir dokunulmazlık oyunu olacak gibi geliyor bana zor geçecek yani bakalım göreceğiz.:img-wink:
Merve nin adaya ziyareti ne güzel oldu öyle özlemişim hatunu vallahi :img-in_lo ama o adayı özlemişmidir sanmıyorum:img-hyste:img-hyste

Musty
12-06-11, 14:34
Haklısın...Derya neden hakkını vermedi taçmine..neden herşeyi nihattan bekliyorsunuz ki..eğer nihat sakatlanmasaydı o ödül kesinlikle nihatındı...


Olurmu nihat önce daçmine vermesi gerekiyordu hakkını illa karalama olacak derya efendi sözde daçmini seviyordu gördük sevdiğini:img-hyste:img-hyste:img-hyste dün gece ödül oyununda bla bla yersen tabi.O ödül nihat regisin hakkıydı tanerin değil nihat sakatlanmasa büyük ihtimal alırdı deryayı taneri ilk rauntta eledi 3 canları vardı nihat her ikisinide geçti ama ayağı kötüleşti devam edemedi.Tek temennim dokunulmazlığı nihat regisin alması ödül oyununu almak nasip olmadı dokunulmazlık nasip olur iyişalah ve taner elenir umarım(((((

karenaa
12-06-11, 14:43
Nihat dokunulmazligi mutlaka almali. Eger alirsa tacmin kesin gider.
Dokunulmazlik oyununu daha öncede oynamislardi ve nihat basariliydi o
oyunda, fakat tacminde iyidi bakalim kim kazanacak.

Nihat Dogan grubu acildi.
katilmak isteyenler icin:
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10609 (http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10609)

bkmzeynepgodik
12-06-11, 14:47
Olurmu nihat önce daçmine vermesi gerekiyordu hakkını illa karalama olacak derya efendi sözde daçmini seviyordu gördük sevdiğini:img-hyste:img-hyste:img-hyste dün gece ödül oyununda bla bla yersen tabi.O ödül nihat regisin hakkıydı tanerin değil nihat sakatlanmasa büyük ihtimal alırdı deryayı taneri ilk rauntta eledi 3 canları vardı nihat her ikisinide geçti ama ayağı kötüleşti devam edemedi.Tek temennim dokunulmazlığı nihat regisin alması ödül oyununu almak nasip olmadı dokunulmazlık nasip olur iyişalah ve taner elenir umarım(((((
Benimde tek isteğim Nihat'ın dokunulmazlığı alması..yoksa adadan gidebilir...
inşallah alır dokunulmazlığı...

lether
12-06-11, 14:47
Taçmin'i niye tek başına bırakmamaları lazımmış? Tatil köyü mü orası, hiç sevmesem de Taner'e katılıyorum o konuda. Ha bir de tek başına diyoruz da güvenliğinden tut, doktoruna kadar 80 tane adam orda, kim kalıyormuş tek başına.

TuNaYY
12-06-11, 15:40
Taçmin elbetteki tek başına değil ama bi kere Tanerin kendi grubundansa götürmesi lazımdı.Sonra nasıl bakabiliyor kızın yüzüne ve hala utanmadan sayemde Survivor oldun diyebiliyor hayret!
Nihat veya Derya kalıbından utanmaları gerektiklerini düşündürttüler akşam.Acunun sitesinde bile Nihat Ödüle Gitmek İçin Diretirse yazmışalr.Bu da Nihatın direttiğini Acunun bile gördüğünü gösteriyor
Adam neredeyse ağlayacaktı ya.Deryanın da yine gıkı çıkmadı.

Evet orası tatil köyü değil ama sonuçta bir bayanı adada bırakmak ne kadar centilmence ve etik ki? O zaman otobüste teyzeler gelince kalkmayayım ben de nası olsa koskoca adada kalabiliyorlar bi otobüste mi duramayacakalr :img-hyste
Eğer Nihat yazı-turaya girse ve o çıksa o zaman gerçekten hak ederk gitmiş olurdu,ayağı sakatlandı yoksa zaten kazanacaktı iddalarına da gülüyorum.Ayağı skat adamn nası golf oynar:img-hyste

Beren1905AT
12-06-11, 15:56
Nihatın bi yalvarmadığı kalmıştı.
Bide diyoki ben herkesi yeniyodum o yüzden beni götürdü hakikaten çok gülünç.

Taçminin ağlamasına tek kalmasına üzüldüm ama burası survivor yani sonuçta Merve nasıl kaldı ada da tek?Merve de bi kız.

Pazartesiyi iple çekiyorum Tanerin kapasına kütük düşüyor:img-hyste

Bu arada katılıyorum Derya beyfendisi neden hakkını Taçmine vermedi madem o kadar sessiz cömert bi adam.


Bu arada hekes Tanere yükleniyor yalnız bırakmaması lazımdı diye o zaman neden diğer erkekler hakkını Taçmine vermedi?İş ödüle gelince herşey değişiyor tabi.

ceren_burak
12-06-11, 16:12
ben şahsen hiç üzülmedin taçmine.
zamanında merve nasıl kaldıyda oda kalmalı kaldıda.:img-wink:
artık sadece gülüyorum nihata yazıkk ne diyim.:img-hyste
bişi sorcam bugün ykmu program?

cemotara
12-06-11, 16:14
Dünkü yarışmada en çok güldüğüm olay nihatın hareketiydi...:img-hyste

Yarışmanın sonlarına doğru derya alamadı kolyeyi ve nihat da son kolyeyi almıştı ve takınca kazanacaktı...
Ama deryanın bıraktığını görünce iskeleye çıkıp ama dakikalarca kolyeyi takamayışı beni kopardı...:img-hyste:img-hyste
Harbiden çok güldüm o sahneye yani bu kadar olur...

Birde yarışmaya devam edemeyince taner kazandı ödülü ve taner arada kalınca aralarında sorun çıktı ve sonunda nihat ödüle gitti ama eğlenirken kameralara röportaj verdi ve tanerin kendisinin 3 oyunuda kazandığı için bu ödülü hakettiğini söylemiş taner ve o yüzden nihatı seçmiş...

Hakketten çok enteresan bir adam bu nihat doğan...:icon_whis

yezdanur
12-06-11, 16:17
Vallah kimse kusra bakmasin eger ben "bir erkek olsaydim "ve survivor yarismasinda olsaydim bende hakimi bir bayana vermezdim. Sonucta orda herkes gibi bende acliktan ölüyorum,bide yani yatakli bir ödül ben neden böyle bir firsati kalkipta baskasina vereyim ? Karsimdaki Bayan olsa bile.
Sonucta sen eger böyle bir yarismaya geliyosan bunlari da göze alman lazim. Sadece bundan önceki sene Mervenin dogum günü oldugu icin Ihsana yakistiramamistim ama sonucta dünyanin sonu degil. Bu yüzden de Derya ve Nihatin hic bir sucu yok. Tabi Nihatin Tanerle bu konu hakkinda nasil konustugunu saymiyorum. Bir aglayip yalvarmadigi kalmisti!!:D

TuNaYY
12-06-11, 16:22
ben şahsen hiç üzülmedin taçmine.
zamanında merve nasıl kaldıyda oda kalmalı kaldıda.:img-wink:
artık sadece gülüyorum nihata yazıkk ne diyim.:img-hyste
bişi sorcam bugün ykmu program?


Soruna cevap vermek istedim
Bu akşam seçimle ilgili konuşmalar,tartışmalar felan olacağı için program yok maalesef

sevimli.girl
12-06-11, 16:30
dünkü ödül oyununda nihata yüksenilmesini o kadar saçma ve gereksiz buluyorum ki. taner ödülü aldıktan sonra zaten taçmini adada bırakacağına yönelik kısa ir girizgah yaptı zaten. adada kalması gerekiyor survivoru yaşaması gerekiyor diye söyledi durdu. sadece içi rahat etsin, adada ben bıraktım olmasın diye yazı tura yapmak istedi. nihat kabul etmeyince yazı turayı nihat suçlu oldu. madem tanerin götürme imkanı var o zaman deseydi nihata abi ben bu kızı adada bırakamam kusura bakma diye. ya da derya taçminle sözde abi kardeş niye demiyo ben ödülü almıyorum benim yerime taçmin gitsin diye. ama ben yazı turaya çıkmam dediği için ve bunu demekle haklı olduğu için nihat suçlu oluyo.zaten işin aslı kimse taçmini düşünmek zorunda değil. yetmiş gündür ekmek elden su gölden yaşıyor bari bigüncük sürvivoru yaşasın.

KübrArda
12-06-11, 16:37
ben dün izlemedim noldu ne bitti bilmiyorum. ama sadece şunu söylemek istiyorum. bence taçminin adada yalnız kalmasını bu kadar abartmamak gerek. geçen yıl merve adada kaldığında da söylemiştim. sonuçta o adada en az 50 tane görevli var. yalnız falan değil yani. dediğim gibi geçen yılda olmuştu ve herkesin ihsana söylemediği kalmamıştı bu yılda aynı şey oldu. ama zaten oraya gidiyorlarsa bunları göze almaları gerekiyor. kaldı ki gerçekten yalnız değil adada en az 50 kişiyle beraber.
ama tabi taner taçminle aynı gruptayken nihatı götürmesi garip, o konuda haklısınız. tanerdir ne yapsa yeridir :) bunun dışında orda nd kalmış, derya kalmış, taçmin kalmış benim için bi fark yok. çünkü eğer o adadalarsa bunu göze almışlar demektir, kızların da erkeklerinde.

TuNaYY
12-06-11, 16:51
ben dün izlemedim noldu ne bitti bilmiyorum. ama sadece şunu söylemek istiyorum. bence taçminin adada yalnız kalmasını bu kadar abartmamak gerek. geçen yıl merve adada kaldığında da söylemiştim. sonuçta o adada en az 50 tane görevli var. yalnız falan değil yani. dediğim gibi geçen yılda olmuştu ve herkesin ihsana söylemediği kalmamıştı bu yılda aynı şey oldu. ama zaten oraya gidiyorlarsa bunları göze almaları gerekiyor. kaldı ki gerçekten yalnız değil adada en az 50 kişiyle beraber.
ama tabi taner taçminle aynı gruptayken nihatı götürmesi garip, o konuda haklısınız. tanerdir ne yapsa yeridir :) bunun dışında orda nd kalmış, derya kalmış, taçmin kalmış benim için bi fark yok. çünkü eğer o adadalarsa bunu göze almışlar demektir, kızların da erkeklerinde.

Canım ben sana kısaca özet geçeyim o zaman:img-wink:
Akşam ödül oyunu oynadılar ya fragmanda nası bişi olduğunu görmüşsündür.Tırmanırken Nihat düştü,bacağını çarptı felan o yüzden son turda Tanerle oyuna çıkamadı ve Taner,Nihata daha önceden yenilmesine rağmen Nihat çekilince ve Deryayı yenince birinci oldu.Sırada Tanerin kimi seçeceğine geldi.Tanerde önce Deryayı seçti,o beni çok götürdü felan dedi.Sonra Nihatla Taçmin arasında kaldı.Yazı-tura diyordu ki birden o sakat olan Nihat coştu geldi:img-hyste
Beni yazı-turaya bırakma ya götürürsün ya götürmezsin felan diye bağırınmaya başladı.Tanerde Taçmine sordu,Taçminde kalırım dedi ve Taner adada onu bıraktı.

Nihata yüklenmek istemeyen arkadaşlar olduğunu anlıyorum ama yok orası Survivor işte tabiki kalcak felan diyenleri anlamıyorum.Kız zaten kalmam demedi ki sadece tek kaldığında üşüdü,ağladı felan.Ve bayağı Nihata saydırıp artık Taçmini destekleyeceğini söyleyen bir sürü kişi oldu çevremde:img-hysteNihatın yaptığı Taçmine sms olarak dönecek sanırım:img-wink:

Bir de bugün oy kullanma günüydü,bunların oyu boşa mı gitti şimdi:icon_whis O zaman cezalarını Acun ödesin :img-beee:

devreden
12-06-11, 16:56
nihatın yerinde olsam ödüle gitmezdim
kazanacagı bir yarısmayı da alamayısına üzüldüm
ND nin ne düsündügünü bilmek isterdim o anda
hersey derya demek degil

vee tacmin adada yanlız kalan ilk ve tek kız degil olmayacakta
iyi yaptılar bence merve de basarmıstı

KübrArda
12-06-11, 17:40
Canım ben sana kısaca özet geçeyim o zaman:img-wink:
Akşam ödül oyunu oynadılar ya fragmanda nası bişi olduğunu görmüşsündür.Tırmanırken Nihat düştü,bacağını çarptı felan o yüzden son turda Tanerle oyuna çıkamadı ve Taner,Nihata daha önceden yenilmesine rağmen Nihat çekilince ve Deryayı yenince birinci oldu.Sırada Tanerin kimi seçeceğine geldi.Tanerde önce Deryayı seçti,o beni çok götürdü felan dedi.Sonra Nihatla Taçmin arasında kaldı.Yazı-tura diyordu ki birden o sakat olan Nihat coştu geldi:img-hyste
Beni yazı-turaya bırakma ya götürürsün ya götürmezsin felan diye bağırınmaya başladı.Tanerde Taçmine sordu,Taçminde kalırım dedi ve Taner adada onu bıraktı.

Nihata yüklenmek istemeyen arkadaşlar olduğunu anlıyorum ama yok orası Survivor işte tabiki kalcak felan diyenleri anlamıyorum.Kız zaten kalmam demedi ki sadece tek kaldığında üşüdü,ağladı felan.Ve bayağı Nihata saydırıp artık Taçmini destekleyeceğini söyleyen bir sürü kişi oldu çevremde:img-hysteNihatın yaptığı Taçmine sms olarak dönecek sanırım:img-wink:

Bir de bugün oy kullanma günüydü,bunların oyu boşa mı gitti şimdi:icon_whis O zaman cezalarını Acun ödesin :img-beee:

hmm anladım (:
ya ben zaten taçmin abartmasın bu kadar demiyorum. sadece forumda yazılanları okuyunca öyle yazdım. geçen yıl da ihsana bi küfür edilmediği kalmıştı. şimdi de taner götürmemiş ya, o yüzden tanere de böyle bir tutum sergilenmemeli diyorum. yani bunun centilmenlikle bir ilgisi yok.
zaten taçmine sormuş o da benim için sorun değil demiş, taçminin yaptığı büyüklük orda.
nihatın yaptığı saçmalıkmış o zaman. yani dediğim gibi o kız diye centilmenlik yapsın demiyorum ama en azından böyle bir baskı yapmaması gerekirdi.
yalnız dokunulmazlığı taner kazanırsa nd gider gibime geliyor. bu son olaydan sonra özellikle. türk halkı adada yalnız kalan kızların yanında oluyor genelde :D nd özgeyi zor geçmişti zaten, taçmini zor geçer bence :)
zaten oyunda taçmin ve taner daha önde gibiydi.

TuNaYY
12-06-11, 18:59
hmm anladım (:
ya ben zaten taçmin abartmasın bu kadar demiyorum. sadece forumda yazılanları okuyunca öyle yazdım. geçen yıl da ihsana bi küfür edilmediği kalmıştı. şimdi de taner götürmemiş ya, o yüzden tanere de böyle bir tutum sergilenmemeli diyorum. yani bunun centilmenlikle bir ilgisi yok.
zaten taçmine sormuş o da benim için sorun değil demiş, taçminin yaptığı büyüklük orda.
nihatın yaptığı saçmalıkmış o zaman. yani dediğim gibi o kız diye centilmenlik yapsın demiyorum ama en azından böyle bir baskı yapmaması gerekirdi.
yalnız dokunulmazlığı taner kazanırsa nd gider gibime geliyor. bu son olaydan sonra özellikle. türk halkı adada yalnız kalan kızların yanında oluyor genelde :D nd özgeyi zor geçmişti zaten, taçmini zor geçer bence :)
zaten oyunda taçmin ve taner daha önde gibiydi.


Aynen bana da öyle geliyor
ND kazanamazsa gider sankİ.TAÇMİN DOKUNULMAZLIĞI ALIR İNŞALAH:img-in_lo
Bu arada acunun sitesinden de Nihatın yakarışlarını:img-hyste izleyebilirsin

Ceren°Burak
12-06-11, 19:40
ben şahsen hiç üzülmedin taçmine.
zamanında merve nasıl kaldıyda oda kalmalı kaldıda.:img-wink:
artık sadece gülüyorum nihata yazıkk ne diyim.:img-hyste
bişi sorcam bugün ykmu program?

Ben üzüldüm, cünki Tacmin Merve kadar güclü bir Kiz degil ama
dedigin gibi... Orasi Survivor ve orda kalmak zorunda.


Taner- Tacmin'in aralari cok iyi. Cok tatlilar :img-hyste
Taner zaten cok hoslanirmis sarisin Kizlardan, durmadan Tacmine yaklasmasi, Tacminin onun kolunun altindan siyrilamamasi cok komikti :img-blush :img-hyste


Aynen Nihata artik bende glüyorum sadece.
Tanere beni götür diye mizildanmasi, sonrada ben Yazi-Tura istemiyorum demesi.
Bi yandan götürme filan diyo ama diger yandan da baska Care birakmiyor Cocuga.
Taner ne diyodu biktim mi, yetermi yoksa -Illallaahh ! - mi... hatirlamiyorum ama cok hakliydi yetti Nihat artik... :865323

TuNaYY
12-06-11, 19:52
.


Taner- Tacmin'in aralari cok iyi. Cok tatlilar :img-hyste
Taner zaten cok hoslanirmis sarisin Kizlardan, durmadan Tacmine yaklasmasi, Tacminin onun kolunun altindan siyrilamamasi cok komikti :img-blush :img-hyste


Taner dün vicdan mı naaptı bilemiyorum ama bayağı yakındı yani Taçmine :img-in_lo
Asıl ağaca derken,sahilde yürürüken felan
Daha öncede aramızda aşk var sanmasınlar demişti di mi:img-wink::img-hyste

Ama yine de kızcağızı adada bıraktığın için affetmeyeceğim seni Taner yaaa:img-beee: Nihatı dinlemeyecektin:img-tomat

monedmoned
12-06-11, 21:53
Bu Survivor'u kesinlikle ve kesinlikle ND'nin kazanması lazım en çok hakeden kimne derse desin ND.

Derya kapalı kutu bu saygılı efendi anlamına gelmez.:img-wink:

Taner'i saymıyorum bile Acun Ilıcalı işini biliyor ne amaçla Taner'in orda olduğu belli ..:img-wink:

Forever ND.

Enigmatic Eyes
13-06-11, 01:18
Burdaki cogu yorumu okurken guluyorum!! Nihat kimseyi zorlamadi sadece ben seni kahvaltiya yazi-tura atmadan goturdum o yuzden yazi turaya girmem, ya goturursun ya goturmezsin dedi ki bence de cok mantikliydi. Taner bi Derya'ya yapismis hakkini odeyemem vs Derya hangi odule goturmus ki Taner'i anlamiyorum. Nihat disinda kimse dostluga onem vermiyo o adada ve Taner'i de gercekten arkadasi gibi goruyor yazik.

ELİF :)
13-06-11, 12:54
Taçmin artık bi dokunulmazlık kazanmalı. Son dokunulmazlık ve Taçmin için son şans. Finali hakettiğini düşünsemde bunu kanıtlamalı artık..
Nihatsa derhal adayı terk etmeli sıkıldım gerçekten. Kibirden bahsediyo bide ayna yok ki adada aynaya baksın diyeyim ..
Final Taçmin-Taner_derya arasında olmalı.. Taçmin veya Taner kazanmalı..

yezdanur
13-06-11, 13:39
Fragmanda anladigim kadariyla Tacminin isi cok sor.
Kesinlikle Tacminin kazanabilecegi bir oyun gibi gözükmüyo. Ama yani kiz kazamansa da yüzde 100 de gidiyo.. Offff bu demek ki Nihatan kurtulamiyoruz ve Nihati Finalde görüyoruz.. :( Cok üzülüyorum:icon_sorr
Icimden bir ses Dokunlmazligi Nihat kazanacak diyo. Ufak tefek birsey oldugu icin kazanabilecegi bir Oyun.. Ama umarim Tacmin kazanir.. Eger Finalde Derya kazanamayacak sa Tacmin kazansin isterdim tabi finale cikabilirse !!!

karenaa
13-06-11, 15:33
Nihat dokunulmazligi kazansin istiyorum. Finalde kesinlikle derya-taner-nihat olmali.
Tacmin son dörtte bile olmayi haketmiyor bide finale kalirsa hic izlemem programi.
O kiza cok gicik oluyorum, son bölumde aglamasi falan abartiliydi.
Benim favorim ilk baslarda deryaydi ama nihatida sonradan cok sevdim. Nihatin finalde kalmasini cok isterim.
Nihat yada derya kazansin!

TuNaYY
13-06-11, 15:43
Bence Taçmin alabilir bu oyunu.Çünkü geçmeli şeylerde hafif ve küçük olmak avantajdır,hem gönüllüler adasındaykende böyle oyunlarda iyiydi Taçmin.haDİ bakalım son dokunulmazlık kime yar olacak:icon_whis

devreden
13-06-11, 18:15
nihatın isi cok zor gibi görünüyor fragmanda ama insallah nihat kazanacak zaten kazanamazsa bu hafta gidiyor ki en kötü ihtimaller arasında bu durum...
tacmin kesinlikle son 3 te olmaması lazım

karenaa
13-06-11, 18:44
Tefik röportaj vermis, eger nihat finale kalamazsa derya kazansin demis.
Derya digerlerinden daha fazla hakediyor demis.
Finalde derya-taner-nihat olsun!

Derya Büyükuncu grubu
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10615 (http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10615)
Nihat Doğan grubu
http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10609 (http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10609)

1g9s0g5s
13-06-11, 19:40
Burdaki cogu yorumu okurken guluyorum!! Nihat kimseyi zorlamadi sadece ben seni kahvaltiya yazi-tura atmadan goturdum o yuzden yazi turaya girmem, ya goturursun ya goturmezsin dedi ki bence de cok mantikliydi. Taner bi Derya'ya yapismis hakkini odeyemem vs Derya hangi odule goturmus ki Taner'i anlamiyorum. Nihat disinda kimse dostluga onem vermiyo o adada ve Taner'i de gercekten arkadasi gibi goruyor yazik.

Derya Taner'i hangi ödüle mi götürmüs?
Derya Taner'e en büyük ödülü verdi -ailelerle görüsme-
İzleyip öyle yorum yapın bari.

Musty
13-06-11, 20:32
Bu taçmin ne kadar ikili oynuyor resmen sinirlerimi zıplattı umarım taçmin elenir yok derya demişte nihatı götür resmen nihat üstüne oynuyorlar ah zorlamı götür dedi sana nihat götürmeseydin nihat seni kübaya götürürken iyiydi dimi daçmin umarım sen gidersin.Taner taçmine o kadar hakaret etti gönüllüler adasında şimdi ondan iyisi yok oh onun gibi ikili oynuyacan gerçekten adam her ödülde gitti sayılır(((((

KübrArda
13-06-11, 20:37
derya yine konuşturdu centilmenliğini:img-blush
nihat ona durup dururken saldırıp dursun, herkes görüyor kimin ne olduğunu (:
bu arada taçminin adada yalnız kalması ve oyunu kazanması ona sms olarak dönecektir. nihatında ödüle gitmek için tanere yaptığı şey ve bu gün taçminin buna rağmen nihatı ödüle götürmesiyle, nihat da oy kaybeder.
yani dokunulmazlığı nihat almazsa yolcu gibi görünüyor :)

Fotografci13
13-06-11, 20:57
derya kameralara oynuyor bunu acikca belli ediyor,burayada sevenleri girmis centilmenlik yapti diyorlar güldürmeyin beni derya durdu durdu simdimi centilmenlik yapti nihata kac ay evvel nerdeydi bu derya beyfendi bu adama sadece gülüyorum :img-hyste

KübrArda
13-06-11, 21:03
derya kameralara oynuyor bunu acikca belli ediyor,burayada sevenleri girmis centilmenlik yapti diyorlar güldürmeyin beni derya durdu durdu simdimi centilmenlik yapti nihata kac ay evvel nerdeydi bu derya beyfendi bu adama sadece gülüyorum :img-hyste

derya zaten dokunulmaz, kesin finalde niye oynasın ki kameralara, girmeyeceği bir smste oy toplamak için mi:img-hyste

Musty
13-06-11, 21:28
Ve nihat regis kazanır dokunulmazlığı.işte gerçek survivor kahramanı derya korksun artık finalde regis var ah umarım taner gider gönlüm taçminin gitmesinden yana dokunulmazlık oyunu zordu helal nihat regis gönüllerin birincisi kahramanı finalde artık finali bekliyorum bakalım taner bu sefer nasıl sıtrateji belirleyip finale kalacakmı(((

Beren1905AT
13-06-11, 21:34
Nihat bey çok komik bi adam gerçekten.
Asenaya kendi kendine "Zeyna" lakabı taktın diyodun..

Şimdide aynısını kendine yaptı yok neymiş "Kral"..

Kendi kendine kral diyo gerçekten çok komik.

+Şov yapmayı bıraksın...Gülüyoruz!..

Ceren°Burak
13-06-11, 21:36
Nihat'in bu oyunu alacagi cok belliydi :img-hyste
Ufak tefek Kisiler daha avantajliydi, Tacmin kisa boylu ama biraz kilo var... Taner zaten alamazdi (Fiziksel acidan :kahve ) :img-hyste

Kesin Tacmin gidecek... Derya'nin Finalde korkmasi gerektigini düsünmüyorum :img-wink:
Umarim hakeden alir, Gönüllülerden yanayim Tanerin almasini istiyorum, Finali cok ciddiye alacak Oyunlara 4 elle sarilir.
Yoksa Deryanin almasini istiyorum :img-blush

1g9s0g5s
13-06-11, 21:39
Nihat bey çok komik bi adam gerçekten.
Asenaya kendi kendine "Zeyna" lakabı taktın diyodun..

Şimdide aynısını kendine yaptı yok neymiş "Kral"..

Kendi kendine kral diyo gerçekten çok komik.

+Şov yapmayı bıraksın...Gülüyoruz!..


Kesinlikle katılıyorum.
Hele en son 'Taner Taçmin'i sırtından vurdu onu adada bıraktı bu yüzden finalde Taçmin'i istiyorum.' dedi ya nasıl güldüm.
Kendisi orada çirkeflik yapmasaydı gidebilecek miydi acaba o ödüle?.
Taner kalır finale umarım.:kahve

Beren1905AT
13-06-11, 21:42
Kesinlikle katılıyorum.
Hele en son 'Taner Taçmin'i sırtından vurdu onu adada bıraktı bu yüzden finalde Taçmin'i istiyorum.' dedi ya nasıl güldüm.
Kendisi orada çirkeflik yapmasaydı gidebilecek miydi acaba o ödüle?.
Taner kalır finale umarım.:kahve
Kalıcak Taner kesinlikle.
Nihat bey şov yapmaktan başka ne biliyoki zaten?

Bu arada Taner oyunu zaten alamazdı diyenlere gülüyodum 15 sn.geride gelmesine rağmen yetişti Kral Nihata:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Taner Tolga Tarlacı grubuna beklerim ;

http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10625

Musty
13-06-11, 21:44
e taner ikili oynamıyormu taçminide sırtından vuracak kişi nihat tanere güvenmiyor bende olsam güvenmem kim böyle birine güvenirki ha doğruya taner gönüllüler adasında taçmine demediğini bırakmadı şimdi kanki modundalar bu inandırıcımı sence tanerde sence bugünlere gelebilirmiydi hep kendini düşündü nihata başka konuştu deryaya başka yersen tabi bu arada taner nihata öyle yetiştiki :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste nihattan önde olmasına rağmen fosladı hemde öyle böyle değil((((((

>>miray<<
13-06-11, 21:47
su nihatin neresini övüyorsunuz hic anlamiyorum...
yahu kaseti ciksa almazsiniz bile, sesine bööö edersiniz....normal hayatta böyle bir erkekle karsilassaniz yüz metre yakinindan gecmezsiniz...övdügünüz seylere gercek hayatta bu adamin katlanabilirmisiniz? bence sifir.

Beren1905AT
13-06-11, 21:49
Survivordan sonra Nihat şov başlasın gerçekten tutar Nihat gibi insanları çıkarsınlar bizde gülelim...
Yarışmaya gelmeden önce bi kaç özlü söz öğrenmiş gelmiş caka satıyor..

Ada konseyinde 8 kişiye karşı yarışıcam diyodu..Röp.ta 10 kişiye karşı yarıştım diyodu bu akşamda 9 kişiye karşı dedi? Bi dediğin bi dediğini tutsun adam!

Musty
13-06-11, 21:54
asıl survivordan sonra taner derya sovu başlıyacak sesiz derya artık tv lere programlara çıkınca bülbül gibi şak şak konuşacak nihat her zaman konuşuyordu sıra taner deryada.Nihat adada tekdi öylede kaldı haftaya nihat regisi finalde göreceğiz bu arada haftaya yüzleşme olacak kesin ase yandaşları nihata yüklenecekler(((((

Beren1905AT
13-06-11, 21:57
asıl survivordan sonra taner derya showu başlıyacak sesiz derya artık tv lere programlara çıkınca bülbül gibi şak şak konuşacak nihat her zaman konuşuyordu sıra taner deryada.Nihat adada tekdi öylede kaldı haftaya nihat regisi finalde göreceğiz(((((


Canım lafın banaysa alıntı yapabilirsin ;)

Tanerle Deryanın şov yapmasına gerek yok ki Derya öyle bir insan değil.Nihat zaten yarışmaya gelmeden öncede şov yapıyodu izleyip gülüyoduk açıkçası.Haftaya sadece kral nihatı değil Taner ve Deryayı da görücez.Zira demin Acun bey Altın kelebekte ikisininde finalde olduğunu söylemiştir:icon_whis

Musty
13-06-11, 22:00
Canım lafın banaysa alıntı yapabilirsin ;)

Tanerle Deryanın şov yapmasına gerek yok ki Derya öyle bir insan değil.Nihat zaten yarışmaya gelmeden öncede şov yapıyodu izleyip gülüyoduk açıkçası.Haftaya sadece kral nihatı değil Taner ve Deryayı da görücez.Zira demin Acun bey Altın kelebekte ikisininde finalde olduğunu söylemiştir:icon_whisLafım sana değildiki genel yazdım bu arada nihat regisin şov yapmasına gerek yokki o zaten ünlü yarışmadan sonra bak gör tanere deryaya nasıl teklifler geliyor tv dünyasından dizidemi oynarlar artık yoksa programmı sunarlar bilemem ama sessiz derya taner sovu başlıyacak şak şak konuşacaklar.Daha yeni sms oyları başladı umarım taner gider(((((

Beren1905AT
13-06-11, 22:04
Bilmiyosun galiba Derya da ünlü program program gezmesine gerek yok.
Taner de yapar program da yapar dizidede oynar hakkı'dır helal olsun kazandığı kazanacağı bütün paralara.

Halk Tanerin arkasında sms'te zaten kazanıcak.İnşallah büyük ödülüde Taner Tolga Tarlacı alıcak.

Musty
13-06-11, 22:06
Derya ünlü biliyorum artık iyice ünlenir demek istiyorum ben geçen survivorda merveciydim kız alnının hakkıyla kazandı favorimde oydu şimdi bak muhteşem yüzyılda oynadı dizide programda sunmaya başlıyacak tanerde deryada artık sov dünyasına adımını atarlar.Gönlüm Nihat Regisden yana umarım o kazanır((((

Beren1905AT
13-06-11, 22:12
Bende geçen Survivor'da Merve ve Hakanı destekliyodum.
İnşallah Taner kazanıcak gönlüm ondan yana.

Taner Tolga Tarlacı

http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10625

>>miray<<
13-06-11, 22:15
Lafım sana değildiki genel yazdım bu arada nihat regisin şov yapmasına gerek yokki o zaten ünlü yarışmadan sonra bak gör tanere deryaya nasıl teklifler geliyor tv dünyasından dizidemi oynarlar artık yoksa programmı sunarlar bilemem ama sessiz derya taner sovu başlıyacak şak şak konuşacaklar.Daha yeni sms oyları başladı umarım taner gider(((((musty nihat ünlüde....kac kasetini aldin adamin? yani bu adamin ünü aslinda bu....ses sanatciligi yapmak....veya kac konserine gittin?
veya söyle diyim bundan sonra albüm cikarsa cdsini alip dinlermisin? konserine gidermisin?
veya dizi yapsa yine...evet adam bi ara dizide yapiyodu :img-hyste dizisini izlermisin?
bunlari yaparim diyorsan yorumum yok.

Musty
13-06-11, 22:18
musty nihat ünlüde....kac kasetini aldin adamin? yani bu adamin ünü aslinda bu....ses sanatciligi yapmak....veya kac konserine gittin?
veya söyle diyim bundan sonra albüm cikarsa cdsini alip dinlermisin? konserine gidermisin?
veya dizi yapsa yine...evet adam bi ara dizide yapiyodu :img-hyste dizisini izlermisin?
bunlari yaparim diyorsan yorumum yok.


meltemcm adamın ünlü olması beni ilgilendirmiyor yada kasetleri ben oyundaki performansıyla ilgileniyorum adam çok güzel yarışıyor yiğidi öldür hakkını yeme benim için önemli olan bu nihatı desteklememin nedeni adada bana göre oyunlarda çok iyi performans gösteriyor tamam belki balık tutamıyor yada diğer işlerde pek aktif değil ama oyunlardaki başarısı bana göre çok iyi((((((

Fotografci13
13-06-11, 22:28
aslanim nihat seni cekemeyenlerde görsün,nasilda kazandi yarisi artik derya beyfendi korksun kral geliyor,deryacilara büyük bi ders oldu bu,nihata atip tutuyorlardi,simdi taner ve tacmin düsünsün:img-hyste iyi oldu onlara hedefleri nihatin gitmesiydi onca kisi basarisiz oldu bir adami durduramadilar helal olsun niho süpersin süper :happy0064

negisssss
13-06-11, 22:34
ay nihat kadar rol yapan bir adam daha tanımadım yani.tamam kazandın ama yani bu nasıl bir sevinçtir yarabbim çok komik sahiden de.şaşırmıyorum gerçi ama finalde göreceğiz sprco falan tanıyacak mı tanımayacak mı.
taçmin gidecek diye düşünüyorum taner derya ve nihat finali izleyeceğiz.
hayırlısı umarım derya alacak yarışı.

Ceren°Burak
13-06-11, 22:40
Acun zaten Altin kelebekte demin agzindan kacirdi sanirim.
Tanerin elenmeyecegi kesin :img-wink:

Ya Tacmin bastan beri Favorimdi... Ki bu Baslikta Tacmine övgüler yagiyordu cok seviliyordu.
Ama sonradan, bir sekilde birkac Kisi Kiza Cephe almis, nedenini bilmiyorum. Kacirmisim burda o Kismi :icon_whis
Bence cok iyi niyetli ve dürüst bir Kiz. Eger eski Performansi olsaydi, kalmayi hakediyor derdim. Halada hakettigini düsünüyorum aslinda, bir Gönüllü olarak onu FInalde görmegi cok ama cok isterdim.
Olmadi ne yazikki... Artik Derya veya Taner, 2sinden birisi alsin lütfen :img-in_lo


Nihat hakkinda artik Yoru yapmak bile istemiyorum. Icimden gelmiyo:865323

devreden
13-06-11, 22:43
iste bu kadar bu iş buraya kadar artık cok düsünecek konusacak birsey yok
nihat farkı bu olsa gerek aldı en son oyunu
derya varsa nihat da kıbrısta
umarım nihat kazanır yarısmayı
nihat ya da zoraki taner diyorum
diger ihitimali düsünmek bile istemiyorum

enivicivokke
13-06-11, 23:10
ay nihat kadar rol yapan bir adam daha tanımadım yani.tamam kazandın ama yani bu nasıl bir sevinçtir yarabbim çok komik sahiden de.şaşırmıyorum gerçi ama finalde göreceğiz sprco falan tanıyacak mı tanımayacak mı.
taçmin gidecek diye düşünüyorum taner derya ve nihat finali izleyeceğiz.
hayırlısı umarım derya alacak yarışı.

70 günü aşkındır bir adada olduğunuzu varsayın,sizi aç bırakıyorlar... Fiziki güç kaybetmeniz bir yana,ruhsal olarak da kilo verdiğinizden dolayı çöküyorsunuz. Böylesi durumlarda kazanılan tek bir oyun bile (dokunulmazlık-ödül oyunu farketmez) insanda büyük moral ve neşe kaynağı olur. Nihat'ın sinirleri zaten bozuktu. Oyunu kazanınca da hepsini açığa vurdu. Sevinmek,sevinçten gözyaşı dökmek, kazanılan oyunu birilerine ithaf etmek ne zamandan beri "rol kesmek" oluyor?

Hak edenlerin Kıbrıs'a gittiklerini düşünüyorum, Sms'i de Taner alacaktır.

durgundon
13-06-11, 23:51
3lü finale büyük ihtimal üç erkek kaldı. Keşke şöyle tuttuğunu koparan bir kadın yarışmacı olsaydı da finale kalsaydı. O değilde geçen ödül yarışmasında Taçmin için fedakarlık yapmayan Derya neden bu ödülde Nihat için fedakarlık yaptı. Tamam Nihat ve diğerleri her ödüle gitmek istiyor. Ama beni götürün dediğini duymadım ,diyeceğinide sanmıyorum.. Garibime gitti. Sanki neden biraz ulaşım aracının at olması gibi geliyor.. Tabi bu bir tahmin.
Gerçekten nedenini merak ediyorum.

ummutsuz
13-06-11, 23:53
Derya ünlü biliyorum artık iyice ünlenir demek istiyorum ben geçen survivorda merveciydim kız alnının hakkıyla kazandı favorimde oydu şimdi bak muhteşem yüzyılda oynadı dizide programda sunmaya başlıyacak tanerde deryada artık sov dünyasına adımını atarlar.Gönlüm Nihat Regisden yana umarım o kazanır((((


Merhaba musty sana tamamen katiliyor ama izninle bir eksigini tamamlamak istiyorum.Sahsen Deryayi tv de görmeyi cok isterim böyle örnek ve beyefendi kisiliklere ihtiyac oldugunu düsünüyorum.Ama su konuda eksik yorumlamissiniz sayin kralida tv de bol bol görücez belki bir sov programi belki bir dizi.Ama yapimcilara sesleniyorum bir kez daha düsünsünler.Neden derseniz simdi hakkini yemeyim bir önceki bölümdeki ayagini carpip agrimasina ragmen yarisabilip yandan Deryayi kesip ileride oldugunu anlayinca kolyeyi asamayip aci icinde kivranma sovundan sonra kendisini oskara aday görmüstüm.Ama ama bu aksamki oyunda gösterdigi basaridan ve dokunulmazligi aldiktan sonraki aglamaya calisip yüzünü kiristirip kiristirip bir türlü aglayamamasindan:img-hystesonra verdigim aday sifatini geri aliyorum.:icon_whisBU ne kendini begenmislik ve kibir hee bide asena kibiri birakirsa hangi cemaate girebilirmis cok merektayim.Son olarak sunuda söylemeliyim gecen hafta beni götür diye nerdeyse kavga edip cingar cikaracakti bu haftada Tanere sarmis arkadasini birakti satti onun elenip Tacminin finale gitmesini isterim gibi biseyler söyledi yanilmiyosam bu ne iki yüzlülük ve cikarcilik acep Tacmin daha kolay rakip Taner zorlar diyemi diye sorarim keza simdiye kadar hep güclüler ve hak edenler finalde olmali derken simdi neden gücsüz birini istiyor merak ettimde:img-wink:Umarim bu dogan görünümlü karga Türkiyeye dönünce yine ortadan kayip olur ve uzuuuuunca bir süre dinlenir memleketinde:icon_whis Ayrica keske Derya gecen bu hafta yaptigi inceligi gecen hafta yapsaydi.Ama oda hakli ne yapsin gene birileri kavga cingar cikarir aglar diye korktu heralde:img-hysteson olarak kral ciplak demek istiyorum:img-hyste:img-hysteSEVGILER.

devreden
13-06-11, 23:53
tacmini finalde görmek istemiyorum
sms te taner kalacaktır büyük ihtimalle
güzel ve merakla beklenen bir final izleyecegiz anlasılan...

karenaa
14-06-11, 00:42
Nihat finalde:happy0064:happy0064:happy0064
Nihat dokunulmazlik oyununda coook basariliydi tebrik ederim.
Nihat kazandiginda ne kadarda sevindi. Kimse adami gönderemedi adadan iste !
Finalde birinci olsun veya olmasin gucunu gösterdi ve o kisilere yenilmedi
önemli olanda bu. Onlar birer birer gitti ama nihat finale kaldi.
Nihat umarim finaldede basarili olur. Hakeden kazansin

Umarim taner kalir ve o itici tacminde gider artik.

Fotografci13
14-06-11, 02:20
3lü finale büyük ihtimal üç erkek kaldı. Keşke şöyle tuttuğunu koparan bir kadın yarışmacı olsaydı da finale kalsaydı. O değilde geçen ödül yarışmasında Taçmin için fedakarlık yapmayan Derya neden bu ödülde Nihat için fedakarlık yaptı. Tamam Nihat ve diğerleri her ödüle gitmek istiyor. Ama beni götürün dediğini duymadım ,diyeceğinide sanmıyorum.. Garibime gitti. Sanki neden biraz ulaşım aracının at olması gibi geliyor.. Tabi bu bir tahmin.
Gerçekten nedenini merak ediyorum.

cünkü derya ikili oynuyor coook sinsi biri,kameralara oynuyor halkin nihattan nefret etmesini istiyor zaten bunu el birliyle azda olsa basardilar,ama gercek halk gercekleri görüyor, derya finalde korksun nihattan nihat geliyor

brokeback
14-06-11, 10:33
Taçmin'in finale çıkmasını çok isterdim ama dünkü oyunu da kazanamadı,SMS'te Taner'in elenmesi çok haksızlık olur her ne kadar sevmesem de. Cidden bu Survivor'da kızlar büyük hayal kırıklığı yarattı. Nihat her zaman ki gibi yine çok antipatikti,kral finaldeymiş!! Umarım Derya kazanır :img-wink:

devreden
14-06-11, 10:45
aslında yarısma gözüyle bakılınca tacmin kalsın istiyorum hak etme olarak düsündügümde taner agır basıyor az kaldı artık zaman ilerliyor ama zaten acun tanerin kalacagını agzından kacırmıs hayırlı ugurlu olsun 3 erkek finalde, bu final herbiri acısından cok seyler vadediyor hepsi de ihtimal olasılıgı yüksek yarısmacılar hak eden kazansın bu her kim olursa olsun diyorum...
ama ND yi canı gönülden destekliyorum umarım o olur olmasa da simdiden saglık olsun diyorum, buraya kadar tek basına gelmesi de herseye bedel ve deger...
hersey survivor degil ne de olsa, kazanamasalar bile yasadılar, farklı bir tecrübe oldu...

*sma*
14-06-11, 11:30
Final beklenildiği gibi Derya,Nihat ve Taner arasında geçecek:)
Favorim herşeyi ile bu yarışmayı hak eden Taner umarım o kazanır
Adada en çok çalışan hiç durmayan herşeyi deneyen Taner çoktan Survivor oldu bence

medsul
14-06-11, 11:41
Neyseki taçmin bu hafta eleniyor..
Bu kız yarişmanın başinda favorimdi ama ne zaman adalar birleşti o zaman taçminden soğumaya başlamadım..ünlüleri gördüğünde halı ve tavrı bana her zaman çok zavallica gelmiştir..onlar ile arkadaş olma çabası bana bir kere inandırıcı gelmiyor..diplerinden ayrılmıyor kız..adada resmen ünlüler diye kategorize etti hanımkızımız..:img-beee:

nihat'ise dokunulmazliği aldı...herkes adamla dalga geçsede kimne derse desin adam en başta söylediklerini yapti..herkesi eledi..finalede hakkı ile kaldı...bazı tavırları saçma olabilir ama nihayetinde yarişmayı kazanıp finale geldi..yarişmadı hiçkimse sütten çıkmaak kaşik değildi..olmasında zaten...

ama yarişmayı bende herkes gibi taner'ın kazanmasını istiyorum...:)

ELİF :)
14-06-11, 11:42
KRALMIŞ!! Kendi kendini kral ilan etti ya helal olsun.. Ne egoymuş arkadaş.. Oyunu kazandı ya şimdi ego tavan yaptı 40 yıl söyler artık.. Bi türlü gitmiyo ya kene gibi yapıştı. Bırak gönüllüler kazansın ama nerdeee...
Taçmin ve Taner kaldı sms'e.. İkisinide çok seviyorum Taçmin daha ağır basıyo ama Taner kalmalı finale hakediyo çünkü.. Taçmin bi ödül oyunu kazandı giderayak o yeter ona (:

stormy
14-06-11, 11:53
KRALMIŞ!! Kendi kendini kral ilan etti ya helal olsun.. Ne egoymuş arkadaş.. Oyunu kazandı ya şimdi ego tavan yaptı 40 yıl söyler artık.. Bi türlü gitmiyo ya kene gibi yapıştı. Bırak gönüllüler kazansın ama nerdeee...
Taçmin ve Taner kaldı sms'e.. İkisinide çok seviyorum Taçmin daha ağır basıyo ama Taner kalmalı finale hakediyo çünkü.. Taçmin bi ödül oyunu kazandı giderayak o yeter ona (:

evet asiri kibirli..o yuzden itici geliyor..hirsina bir laf diyemem ama kibiri kotu..Taner icinde o gitsin Tacmin kalsin dileginde bulundu...belkide Tacmin daha zayif oldugunu dusundugundendir...Tacminin kalmasini bende isterim hatta Tacmin kazansin bence.

Musty
14-06-11, 12:00
Adanın tek gerçeği nihat regis hakkıyla dokunulmazlığı aldı taner gibi bahenelere sığınmıyor umarım taner gider ne kadar taçminin gitmesini istesemde bir kız kalmalı finalde o da şansa bakki taçmin.Dünkü dokunulmazlık oyunu survivordaki en zor oyundu bana göre helal nihat regis alnının hakkıyla aldı.Finalde bir kişi daha elenecek ve akıbetinde yüzleşme olacak en çok ase yandaşları nihata yüklenecek diskalifye olan pascalda gelirmi acaba(((((

devreden
14-06-11, 12:30
taner alırsa sevinirim nihata da ama derya kazansın istemiyorum
ayrıca ünlüler de gönüllüler de kazanmak ister bu yarısmayı
sonucta birey olarak yarısıyorlar
hak eden alsın iyi olan kazansın

Pitty
14-06-11, 12:35
nihat dogan her dedigim oluyor, gecmi$de ne dediysem tutuyor. Ben hep tektim, ba$dan beri bunlar bana kar$iydi falan da filan. bunlarin hepsine yalanlar uyduruyor kendini hakli cikarmak icin.
Son 2-3 haftadir kendini hep "yanliz adam" olarak lanse etmeye cali$iyor, bunuda gecmi$dekini uyduruklar katarak veya anlatimlarinda detaylari atlayarak lanse ediyor.
Ilk ba$da Ase Ase diye yag ceken oydu, Pascal'in yanindan ayrilmiyordu kavga haftasina kadar.
Simdiki anlatisina göre bunlarin hepsi Zeynep'in gittikden sonraki sabah, seni yollayacaz demisler ve o zamandan beri 8'e 1'mi$mi$ de, bu nasil oluyor anlamiyorum. Kendi degilmiydi ertesi gün hemen, ac kalmamak icin gruba yana$an? Kendi degilmiydi, her takim galibiyetinde bütün takim arkadaslarini yok sayan ve kendi ba$arisiymi$ gibi kameralara oynayan? Böyle bir kendini önplana cikarma gayretinde olan birini kimse istemez. Zaten insanlar ile gecimsiz oldugu apacik ortada, kavga etmedigi bir tane bile insan yok adada, bunu kendi kendine sormali bir kere, ben niye böyleyim, herkez yanli$ bir ben mi dogruyum. Kibir budur i$de, Nihat'da her konu$dugunda kendinden söz ettiginin farkinda degil mi, farkinda mi dalga mi geciyor onuda anlami$ degilim.

Birde dünkü konseyde en komik olan da "Ben kendimi en iyisi ilan etmedim, kendimi ben kral ilan etmedim" diye bir$eyler dedi (Asena ve digerlerinin Kiskancliginin, onun oyun kazandikdan sonra basladigini anlatirken).
2-3 Haftadar Kral ayaklari yapan kendisi, kimsenin de sen kralsin dedigine inanmiyorum, zaten neyin krali olacak ve olmu$ onu kendide bilmiyordu.
Taner'i onu götürmesini mecbur tutuyor, sonra da sanki Taner'in bir secme imkani varmi$ gibi lanse ediyor ertesi gün kamera'ya, yok Tacmini satti. Bunlar hep seyirciyi manipüle etmek icin, kendi bagirip cagirarak ödüle gittiginin büyük olaslikla yayinlanmadigini sanarak, Taner'i kötü göstermek istedi orada.

TuNaYY
14-06-11, 12:37
Taçmin finalde olsun isterdim ama olamayacak maalesef:icon_whis
Nihat olsa belki bi nebze ama Taner karşısında hiç şansı yok
3 erkeğin kapışmasını izleyeceğiz
Daha güce dayanıklı oyunlar olur o zaman
He bide geçen Survivorda Merveyle-İhsan araasında elenen adayların oylaması olmuştu.Bu Survivorda böyle olacak mı ve sms te olacak mı?
3 kişi olması tuhaflaştırdı ya
Keşke bir hafta daha gitselerdi:icon_whis

devreden
14-06-11, 12:54
TuNaYY tacminin sms te nihat karsısında bi nebze bile sansı oldugunu düsünmüyorum asla, nihat da taner de mutlaka son 3 te olurdu asıl tacminin hic sansı yoktu bence, olmayacak da...

enivicivokke
14-06-11, 12:59
Taner saflığına doymasın hala, dün akşam ödül oyununda herkes ayakkabısını çıkarmışken onun çıkarmaması bir garip gelmişti, niye çıkarmıyor bu çocuk ayakkabısını kesin düşecek dedim, nitekim öyle oldu. Dokunulmazlık oyununda da 15 saniye geriden gelip aradaki farkı kapatıyorsun be adam,gözün Nihat'ta halen, oyununa baksana ama yok Taner'de konsantrasyon SIFIR, herşeyiyle veremiyor kendini oyunlara, son saniyelerde Nihat kütüğü yerine takamadı, o arada bile kazanma şansı vardı, durdu Nihat'ı seyrediyor... Finalde ben de Taner'i destekliyorum,ama önce dikkatini toparlasın gerisi gelir...

cemotara
14-06-11, 13:00
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum...
Yarışmalarda kalasın üzerinden geçmeye çalışılırken düşünce kalasın en başından başlanıyordu...

Dünkü oyunda da taner nihatı geçmişti ama diğer oyuna geldiğinde baya yavaşlamıştı ve ayağınla bastığı tahtayı alıp ve önüne koyup ilerlemeye çalışıyordu ve sonra hemende nihat da geldi ve hızlıydı ve taneri az farkla önüne geçti ama öne geçince ve devam ederken yere düştü yani ayakları yerdeydi ama nihat aynı yerden devam etti...

Bilmiyorum kurallar nasıl ama yere düştüğü için o oyunun en başından başlaması gerekmiyor muydu...
Çünkü üzerinden hızlıca geçmeye çalışılan diğer kalaslı oyunda düşen en baştan başlıyordu...

Bu arada finale tanerin kalacağından eminim ve inş. yarışmayıda o kazanacaktır...
Kendini yarışmaya verdimi nekadar başarılı olduğu belli...

TuNaYY
14-06-11, 13:01
TuNaYY tacminin sms te nihat karsısında bi nebze bile sansı oldugunu düsünmüyorum asla, nihat da taner de mutlaka son 3 te olurdu asıl tacminin hic sansı yoktu bence, olmayacak da...

Geçen haftaki o adada bırakma olayıyla bayağı tepki almıştı.
çevremden,Sözlüklerden de gördüğüm kadarıyla pek hoş bi davranış olmadığı yönünde eleştiriliyordu.
Ayrıca Özgenin gittiği hafta aradaki fark sadece %4 ise Taçminin Nihat karşısında şansı daha yüksek olur.Eğer Nhatla smse kalsaydı bende oy atacaktım mesela ama Tanerle kalınca gerek görmüyorum çünkü boşuna olacak.Kardeşim gözlerimin önünde Tanere 5 tane sms attı,ben Taçmine atsam ne yazar ki artık.Taner seviliyor,o yüzden şansı yok onun karşısında
Ama Nihatta durum böyle değil.Hem Nihatı sevenler kadar ona sinir olanlarda çok ama Tanerde böyle bir durum yok.O sürekli taraf değiştirip çıkarına oynasada komik tavırlarıyla sms.te herkesi geçer.Bu yüzden ben Nihat karşıında şansını bir nebze vermiştim.
Eğer geçen seneki Merve gibi güçlü olsaydı,o zaman Taner karşısında da şansını yüksek bulurum ama maalesef güç yok kızda:icon_whis

devreden
14-06-11, 13:26
TuNaYY tacminin adada kalması nihat yüzünden olmus olabilir ama nihatın secimi degildi elestirilecekse taner elestirilmeli ki tacmini secebilirdi ama yapmadı..
zaten nihat ne yapsa ne söylese olay ki sevmeyen antipatik bulan kesim hic de yabana atılır gibi degil bunu biliyoruz ama yine de tacmin nihat sms inde aslan payı nihatın olurdu tabii bu benim düsüncem taner tacmin sms ine deginmiyorum bile birinci belli ikinci kim bu durumda...
keskelerle bir yere gidilmiyor ki tacmin merve olamaz her halükarda...

TuNaYY
14-06-11, 13:39
TuNaYY tacminin adada kalması nihat yüzünden olmus olabilir ama nihatın secimi degildi elestirilecekse taner elestirilmeli ki tacmini secebilirdi ama yapmadı..
zaten nihat ne yapsa ne söylese olay ki sevmeyen antipatik bulan kesim hic de yabana atılır gibi degil bunu biliyoruz ama yine de tacmin nihat sms inde aslan payı nihatın olurdu tabii bu benim düsüncem taner tacmin sms ine deginmiyorum bile birinci belli ikinci kim bu durumda...
keskelerle bir yere gidilmiyor ki tacmin merve olamaz her halükarda...


sen alıntılamıyorsun,ben alıntılıyorum ama uamrım kızmıyorsundur

Taçminin adada kalması Tanerin olduğu kadar Nihatında suçu bana göre.Bu kadar bağırmasına gerek yoktu.Belki kendince haklı olarak bağırdı fakat ben Nihat Doğanım,yazı-turaya beni bırakma gibi söylemlerde bulunması hiçte hoş değildi.Eğer yazı-turaya kalsa ve o kazansa da gitse ben de dahil kimse gıkını çıkarmazdı ama Nihat,yazı-turada kybetmekten ve adada kalmaktan korktuğu için (bana göre) İşi başka boyutlara taşıdı.Bu da insanların gözünden kaçmadı.
Ki eğer zaten adada kalsa Taçminin yerine o adada kalmış olacak ve insanlr ona üzülecekti.Oysaki o Taçminin bırakılmasına sebep olunca bu olay smste Taçmine yaradı ama Taner karşısında değil maalesef.
TAçminden Merve olamayacağını bende biliyorum.Bence kimse bir daha Merve gibi olamaz zaten

devreden
14-06-11, 13:52
Taçminin adada kalması Tanerin olduğu kadar Nihatında suçu bana göre.Bu kadar bağırmasına gerek yoktu.Belki kendince haklı olarak bağırdı fakat ben Nihat Doğanım,yazı-turaya beni bırakma gibi söylemlerde bulunması hiçte hoş değildi.Eğer yazı-turaya kalsa ve o kazansa da gitse ben de dahil kimse gıkını çıkarmazdı ama Nihat,yazı-turada kybetmekten ve adada kalmaktan korktuğu için (bana göre) İşi başka boyutlara taşıdı.Bu da insanların gözünden kaçmadı.
Ki eğer zaten adada kalsa Taçminin yerine o adada kalmış olacak ve insanlr ona üzülecekti.Oysaki o Taçminin bırakılmasına sebep olunca bu olay smste Taçmine yaradı ama Taner karşısında değil maalesef.
TAçminden Merve olamayacağını bende biliyorum.Bence kimse bir daha Merve gibi olamaz zaten

adada yanlız kalmaktan degil ama yazı turaya karsı cıktı dogrudur en dogal hakkıdır bu yaptıgı, bunda baska birsey aramak bana dogru gelmiyor niye korksun neden korksun herkes biliyor ki adada yanlız kalmak tek kalmak degil bu bir
ikincisi nihatın bu yaptıgı tacmine birsey kazandırmaz ki nerdeyse sonuc bariz ortada tacmin gitmeye talim bu sefer yolu acık olsun

devreden
14-06-11, 13:59
Nihat zaten survivor boyunca adada hep yanlizdi, o gunde yanliz
kalsaydi pek bisey degismezdi. Insanlar zaten uzuluyordur ona.
Ilk baslarda yanlizdi sonra tefik geldi, ama tefik gittikten sonra yine yanliz kaldi. Bir kere bile kimse yanina gitmedi. Adam o kadar tek kalmiski tabiki kazandiginda okadar sevinecek..


ND bütün survivor boyunca neredeyse yanlızdı bu cok bariz ortada alıstı bir nevi buna da razı oldu olmasa gerci ne yapabilirdi? bu da var en fazla tanere yaklasırdı yapmadı dimdik durmasını bildi bu zamana gelene kadar böyle oldugu icin de bugün survivor da
ND nin sonuna kadar arkasındayım
bu kadar sevinmesi adadan gitmeyecek olmasını
istenmeyen adam oldugunu düsününce devede kulak kalıyor gercekten abartmaya gerek yok

angel**
14-06-11, 13:59
nihat ta en basindan beri adada zaten kendini kral ilan etti dünde bunu bas bas bagirarak söyledi
bu nasil bi egodur anlamis degilim ..tamam oynunu kazandin da sevinc hali neydi öyle
gercekten de cok itici ..

nihat gecen ki ödül oynununda tanere ben götür diye diye on tane takla atti taneri mecbur birakti ve tanerde onu aldi ..tacmin adada tek kaldi
sonra grup arkadasini tek basina birakti diyor ya..taneri kötü göstermek icin bunu söylüyor ..

artik finalde derya-taner ve nihat üclüsünü izleriz ..
ben deryanin kazanmasinin istiyorum

TuNaYY
14-06-11, 14:05
adada yanlız kalmaktan degil ama yazı turaya karsı cıktı dogrudur en dogal hakkıdır bu yaptıgı, bunda baska birsey aramak bana dogru gelmiyor niye korksun neden korksun herkes biliyor ki adada yanlız kalmak tek kalmak degil bu bir
ikincisi nihatın bu yaptıgı tacmine birsey kazandırmaz ki nerdeyse sonuc bariz ortada tacmin gitmeye talim bu sefer yolu acık olsun


Nihatın yaptığı benim çevremde Taçmine bayağı kazandırdı valla.Yazı-turaya karşı çıkması bence hataydı.Kazanabileceği bi oyunda sakatlık yaşayınca kızgın olmuş olabilir ama yine de yazı-turaya razı olmalıydı.Yazı- Turada kazansamda gitmem demek ne demek ya?
Taner eğer kararını kendi verebilseydi bunlar olmayacaktı gerçi.Yazı-tura işine sinir olmuyor değilim.Sen Survivorcıysan karalarını kendin verebilmelisin,şansa bala ödüle gitmek survivor ruhuna aykırı.Ama bu yarışmada bu artık kanıksanmış bişey haline gelmişken yazı-turaya karşıyım demek saçma.
Bende biliyorum adada tek kalınca tek olmadıklarını.Kameramanları var,sağlık görevlileri var.Ama Taçmin ödüle gitse 2 dakika görecektik yüzünü,adada kalınca acınan kız oldu.Merveninde gelişiyle insanalr bi anda acıdı.Türk halkını bilirsin,ağlayanı her zaman severler :img-wink:
Ama Taner karşısında bunlr bi işe yaramaz,o da su götürmez bir gerçek.Tanerin farklı bi hayran kitlesi var,o kitleye anca Beren Saat,Kıvanç Tatlıtuğ .. gibi ünlüler karşı gelebilir bence:img-hyste
Nihat zaten survivor boyunca adada hep yanlizdi, o gunde yanliz
kalsaydi pek bisey degismezdi. Insanlar zaten uzuluyordur ona.
Ilk baslarda yanlizdi sonra tefik geldi, ama tefik gittikten sonra yine yanliz kaldi.


Adada yalnız klmak başka,adada yalnız olmak başka.Ben ona insanalrın üzüldüğünü pek düşünmüyorum.Kendi seçti yalnız olamyı,kendisi yemeğini ayırdı.Asenanın boyunduruğu altına girmeden de aynı grup içinde olabilirdi.Onun yalnızlıüı kendi tercihidir,kimse onu kovmuyordu sonuçta

karenaa
14-06-11, 14:16
Ben dun Deryanin yaptigina sasirdim. Neden ödule gitmedi ve neden tacmine nihati götur dedi? Sonrada ben nihat gibi degilim ona dusman degilim falan dedi. Böylelikle nihati kötu gösterdi ve kendinide iyi biri giibi..
Zaten ben deryanin iyi bir insan oldunu dusunuyorum ama neden öyle yapti anlamadim..

Eger okadar iyi biri olsaydi, ödul hakkini nihata verecegine gecen ödulude tacmine verseydi. Tacmin adada tek basina kaldi, neden derya orda demedi ben kalirim tacmin sen git.. neden simdi nihata verdi hakkini ? nihat cok istiyordu o ödule gitmeyi dedi. Yani derya nihati daha mi cok seviyor anlaamdim..
Anlayan varsa söylesin lutfen

TuNaYY
14-06-11, 14:24
Ben de Nihatın neden o tahtayı koyarak yürüme oyununda düşünce geriden başlamadığını anlamadım.
Acun uzakta mıydı acaba?Yoksa çok saçma olur.
Biri de bana bunu açıklayabilir mi :D

Ayrıca Acunun Nihat kazanınca diğerlerini
de durdurması saçmaydı,Taçminin elinde de bir sürü çubuk vardı ve belki Taner bulana kadar o tamamlayacaktı.

Ayrıca 15 saniye önce başlaması da çok geldi bana,hiç gerek yoktu ona da

devreden
14-06-11, 14:24
Nihatın yaptığı benim çevremde Taçmine bayağı kazandırdı valla.Yazı-turaya karşı çıkması bence hataydı.Kazanabileceği bi oyunda sakatlık yaşayınca kızgın olmuş olabilir ama yine de yazı-turaya razı olmalıydı.Yazı- Turada kazansamda gitmem demek ne demek ya?
Taner eğer kararını kendi verebilseydi bunlar olmayacaktı gerçi.Yazı-tura işine sinir olmuyor değilim.Sen Survivorcıysan karalarını kendin verebilmelisin,şansa bala ödüle gitmek survivor ruhuna aykırı.Ama bu yarışmada bu artık kanıksanmış bişey haline gelmişken yazı-turaya karşıyım demek saçma.
Bende biliyorum adada tek kalınca tek olmadıklarını.Kameramanları var,sağlık görevlileri var.Ama Taçmin ödüle gitse 2 dakika görecektik yüzünü,adada kalınca acınan kız oldu.Merveninde gelişiyle insanalr bi anda acıdı.Türk halkını bilirsin,ağlayanı her zaman severler :img-wink:
Ama Taner karşısında bunlr bi işe yaramaz,o da su götürmez bir gerçek.Tanerin farklı bi hayran kitlesi var,o kitleye anca Beren Saat,Kıvanç Tatlıtuğ .. gibi ünlüler karşı gelebilir bence:img-hyste

Adada yalnız klmak başka,adada yalnız olmak başka.Ben ona insanalrın üzüldüğünü pek düşünmüyorum.Kendi seçti yalnız olamyı,kendisi yemeğini ayırdı.Asenanın boyunduruğu altına girmeden de aynı grup içinde olabilirdi.Onun yalnızlıüı kendi tercihidir,kimse onu kovmuyordu sonuçta


söyle baslayayım yazı tura bana da sacma geliyor katılıyorum, evet taner kendi kararını kendisi vermeliydi evet nihatın yaptıgı cevrende tacmine bayagı bi yakınlasma saglamıstır eminim bundan evet türk halkı aglayanı pek bi sever onunla üzülür evet hepimizin ortak kararı adada yanlız olmakla kalmak cok farklı ama sunu söylemek isterim nihatın orda yazı turaya karsı gelmesi bana hicte yanlıs gelmiyor olur bunu kabul eder ya da reddeder gönlüm isterdi ki nihat bu ödüle gitmesin taneri reddetsin ama gitmeyi tercih etti ki iyi de oldu, bu sonucta hergün ayaklarına gelen bir fırsat degil nihat degerlendirmeyi tercih etti taner de akıllı davranıp can ciger arkadasını yazı turasız secseydi yaptıgı dogru degildi...

birde asena yarısmaya uygun olsada yaptıkları acısından sıfırdır benim icin nihatın onunla aynı cercevede aynı cevrede olmasına imkan yoktu ki sonuc itibariyle gördük neler oldu kavga gürültü asena kim ki nihat onunla aynı ortamda olsun birde bu var kendi adıma...

karenaa
14-06-11, 14:48
Ben de Nihatın neden o tahtayı koyarak yürüme oyununda düşünce geriden başlamadığını anlamadım.
Acun uzakta mıydı acaba?Yoksa çok saçma olur.
Biri de bana bunu açıklayabilir mi :D

Ayrıca Acunun Nihat kazanınca diğerlerini
de durdurması saçmaydı,Taçminin elinde de bir sürü çubuk vardı ve belki Taner bulana kadar o tamamlayacaktı.

Ayrıca 15 saniye önce başlaması da çok geldi bana,hiç gerek yoktu ona da

Ben bir soru sordum, baskalarida cevap versin istedim cunku deryanin neden öyle yaptini gercekten anlamadim.
soruma soruyla cevap verdin:)

Neyse ben cevap verim:)
O oyunda ne kurallar vardi ben bilemem. Acun uzakta degildi, tam onlarin yanindaydi ve gördu bisey demedi, demekki kurallara uygundu. Zaten nihat dusunce zaman kaybetti ta ilk basa gitseler cok zaman kaybederlerdi herhalde ondan devam etsinler demistir acun..
dedigim gibi biz kurallari bilemeyiz.

Taner zaten bulmustu cogunu, sadece bitane kalmisti sanirim onuda tam buldu ve nihat kazandi. tacminin tamamlamasi pek mumkuun degildi o daha bitane bile koymamisti..

TuNaYY
14-06-11, 14:55
Ben dun Deryanin yaptigina sasirdim. Neden ödule gitmedi ve neden tacmine nihati götur dedi? Sonrada ben nihat gibi degilim ona dusman degilim falan dedi. Böylelikle nihati kötu gösterdi ve kendinide iyi biri giibi..
Zaten ben deryanin iyi bir insan oldunu dusunuyorum ama neden öyle yapti anlamadim..

Eger okadar iyi biri olsaydi, ödul hakkini nihata verecegine gecen ödulude tacmine verseydi. Tacmin adada tek basina kaldi, neden derya orda demedi ben kalirim tacmin sen git.. neden simdi nihata verdi hakkini ? nihat cok istiyordu o ödule gitmeyi dedi. Yani derya nihati daha mi cok seviyor anlaamdim..
Anlayan varsa söylesin lutfen


Bende başkaları da cevaplayabilsin,katılabilsin diye ayrı bir mesaj ve akıma takılanalrı yazmıştım.Neyse benim soruma cevap verme nezaketinde bulunduğun için teşekkür ederim öncelikle:love01:

Derya dün şaşırtıcıydı zaten,ben göremedim ama konuşmak içinde Vedatı seçmiş.Ne kadar konuşmşlğu vardı ki Vedatla:icon_whis
Pascalı seçmesini beklerdim açıkçası

Derya,Nhatı daha çok sevmiyor bence ama o Tanein kazandığı ödülde gidemeyince Nihatın üzüldüğünü ve adada tek kalmak istemedğini felan gördüyse ona vermiştir yerini.Zaten Taçmin kalabilirm demişti,o da kalamam korkarım deseydi Taçminin yerine de kalırdı.
Deryada fesatlık arayamıyorum ben nedense.He yanlış anlama sen arıyorsund emiyorum ama konu Derya olunca bana hiç yapmacık gelmiyor.

Nihatın ödülde sürekli Taçminciğim demesi daha yapmacıktı mesela

Fotografci13
14-06-11, 15:07
asena kim yaa yarismanin baslarinda elendi gitti adi sani yok bile :img-hyste hic bi yarismada birsey gösteremedi hep grup yarismalarinda vardi oda toplam 2 oyun adalar birlestikten sonrakini diyorum,bireysel oyunlarda hic yoktu basarisizdi,asena kim ya :img-hyste diger yarismacilara gelince hep asenanin kuklasi olarak kaldilar haric nihat ve tefik ve zeynep,asena adada herkese emir vermek istedi hal ve hareketlerinden bu zaten belliydi bunu tefik bile görmüs ilk geldiginde ve defalarca sans vermis bakmiski degistirmiyor kendisini oda grubunu secmis,bu survivor yarismasinda en cok kendini rezil eden 4 kisi oldu bence, 1incisi asenadir nedenmi cok büyük konusup seni eliyecegim deyip halktan birine yani ünlü olmayan birine elendigi icin 2 ebru destandir hic bi yarismada varligini gösterememis ve sinsi sinsi nihati her yarismada izlemis ve yarismalarda kendisi basarisiz oldugu icin basarili biriyle nihatla ugrasmis elendikten sonra bile nihatla ugrastigi ve kendini rezil ettigi icin:img-hyste 3 pascal noumadir sporcu olmasina ragmen hic bi yarismada varlik gösterememis(bende bir besiktasliyim ayrica) ve kadinlarin kurbani oldugu icin (özelikle ebru destan ve asena )ve 4 numara özgedir hic bir yarismada varlik gösterememis,oda nihat ve tefik ödül kazaninca onlarla gitmis ama arkalarindan konusmus ve onlara demedigini birakmamis ve onlarla ödüle gittigi halde yarislarda hep diger takimi desteklemis kendini defalarca ve elendikten sonra bile yine nihat ve tefiki elestirerek rezil ettigi icin:img-hyste, iste bu insanlar gercek kisiligini daha bulamamislar bu yasa gelmisler,yarismalarda basarisiz olarak yarismalarda basarili olan iki kisiye yüklenmislerdir ve onlari cekememislerdir bu insanlar asla nihat,derya,taner ve tefik olamamistir bu insanlar iste bu yüzden bu insanlar halen konusuyor ve halen cekemiyorlar ve ben bunlara gülüyorum :img-hyste

karenaa
14-06-11, 15:28
Bende başkaları da cevaplayabilsin,katılabilsin diye ayrı bir mesaj ve akıma takılanalrı yazmıştım.Neyse benim soruma cevap verme nezaketinde bulunduğun için teşekkür ederim öncelikle:love01:

Derya dün şaşırtıcıydı zaten,ben göremedim ama konuşmak içinde Vedatı seçmiş.Ne kadar konuşmşlğu vardı ki Vedatla:icon_whis
Pascalı seçmesini beklerdim açıkçası

Derya,Nhatı daha çok sevmiyor bence ama o Tanein kazandığı ödülde gidemeyince Nihatın üzüldüğünü ve adada tek kalmak istemedğini felan gördüyse ona vermiştir yerini.Zaten Taçmin kalabilirm demişti,o da kalamam korkarım deseydi Taçminin yerine de kalırdı.
Deryada fesatlık arayamıyorum ben nedense.He yanlış anlama sen arıyorsund emiyorum ama konu Derya olunca bana hiç yapmacık gelmiyor.

Nihatın ödülde sürekli Taçminciğim demesi daha yapmacıktı mesela

Tabiki aklina takilanlari yazacaksin. Rica ederim cnm:love01:
Ben cok sasirdim tacmin nihat deyince. Ama keske derya bunu tacmin iki kisiyi secerken söyleseydi. Deseydi ki tacmin beni göturme nihati al ben hakkiimi ona veriyorum. Nihat duysaydi keske. Belki duyduda bilemem ama bize göstermediler.

Sanirim Derya vedati secmedi. Orda acun herseyi ayarlamis bence, emin degilim ama belkide onlar secmistir.. eger öyle olduysa deryanin neden vedati sectini bilmiyorum. yani onun sececegi kisi pascal olmaliydi

Belki senin dedigin gibidir ben bilemem. Bize bir aciklama yapmadi derya.
Sadece nihat cok istiyordu bu ödulu dedi.
Bende deryayi severiim, fesatlik falan aramiyorum ama bana sacma gelmisti. Okadar ödul oldu bikere bile nihati dusunmediler neden dun öyle yapti anlamadim. Tacminde cok itici zaten. Kalabilirim diyor, bende survivor ruhu var diyor sonrada yapmacik yapmacik agliyor.

Beren1905AT
14-06-11, 18:02
Taner finale kalıyor...

Asena Nihat yüzleşmesini iple çekiyorum.

gurlekus
14-06-11, 18:28
[QUOTE=cemotara;15456333]Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum...
Yarışmalarda kalasın üzerinden geçmeye çalışılırken düşünce kalasın en başından başlanıyordu...

Dünkü oyunda da taner nihatı geçmişti ama diğer oyuna geldiğinde baya yavaşlamıştı ve ayağınla bastığı tahtayı alıp ve önüne koyup ilerlemeye çalışıyordu ve sonra hemende nihat da geldi ve hızlıydı ve taneri az farkla önüne geçti ama öne geçince ve devam ederken yere düştü yani ayakları yerdeydi ama nihat aynı yerden devam etti...

Bilmiyorum kurallar nasıl ama yere düştüğü için o oyunun en başından başlaması gerekmiyor muydu...
Çünkü üzerinden hızlıca geçmeye çalışılan diğer kalaslı oyunda düşen en baştan başlıyordu...

Bu arada finale tanerin kalacağından eminim ve inş. yarışmayıda o kazanacaktır...
Kendini yarışmaya verdimi nekadar başarılı olduğu belli...[/QUOTE

Çok az kişinin dikkatini çekti bu olay bende çok yadırgadım açıkcası bu şike eğer ayakları yere basacaksa zaten kalaslarla geçmenin anlamı ne? Burada Acun'un istediği Kıbrıs'a Nihat-Derya ve Taner 3 lü sü ile gitmek yarışları bile ona göre dizayn ediyor. Oyunlar çabukluk ve çeviklik isteyen oyunlar Derya sporcu olmasına rağmen sonuçta bir yüzücü ve fiziği gereği hantal. Tamamen rating kaygısına göre kurallar var. Eğer bu hafta SMS e Nihat kalsaydı elenmesi büyük ihtimaldı....

bkmzeynepgodik
14-06-11, 19:08
Helal olsun Nihat'a yaa....
Bugün başka birşey yazmayacağım sadece HELAL OLSUN!
adam kafasına koydu ve yaptı...
Artık kim elenirse elensin benim için hiç bir önemi yok...

durgundon
15-06-11, 15:51
Bu haftaki dokunulmazlık oyununu fazla beğenmedim.. Ben galiba dayanıklılık oyunlarını daha sok seviyorum. Bu seneki oyunlarda iki oyun bana çok zor geldi. Birincisi birleşmeden önce oynanan oyundu. 4 kişi birbirine bağlanıyor. Beraber hareket ederek önlerindeki engelleri aşıp rakip takımı yakalamaya çalışıyor. Gerçekten zor bir oyundu. İkinciside Nihat'ın kazandığı ilk dokunulmazlık oyunuydu.

Bu haftaki dokunulmazlık oyunu üçüne göreydi .Taçminin küp taşırken zorlanacağını düşünmüştüm ama Taçmin oyunda çok önce koptu. O yüzden finale gelipte yarışmasın. Nİhat'ın düşmesi eleştirilmiş. Neden yeniden başlamadı diye. Geçen seneki yarıştada aynı şey olmuş. Yine kaldıkları yerden devam etmişler.. Yani bazıların düşündüğü gibi oyunun kuralına aykırı değil. Hatta yarışmacıya zaman kaybettiriyor. Nihatta en büyük zaman kaybını anahtar kesesini açamayarak yaptı. Komple teorisi üretsem onunkini çok sıkı bağlamışlar diyebilirim.

Nihat neden Taner'in gitmesini istiyor. Birazda Nihat'ı değerlendirelim. Birincisi starejik olarak gitmesini istiyor. Hem oyun,hem konsey ve SMS de güçlü..Gayet mantıklı bir durum..Ama bana biraz zayıf bir ihtimal geliyor. Adam gücünü savaşmaktan alıyor. Karşısında ne kadar iyi bir rakip olursa o kadar başarılı olur..

İkinci neden gönüllülerden ilk favorisi Taçmindi. Ne kadar kızsada en azından finallerde olmasını istiyor. O kadar gitmesini isteseydi Özge yerine Taçmin derdi..Taçmin SMS anlamında Özgeden daha zayıf.

Üçüncü neden Taner'e kızgın olması. Hiç bir neden yokken ona sırtını dönmesi ve diğer grupla hareket etmesi. Ayrıca Tefik hakkında olumsuz propaganda yapıp gitmesine neden olduğunu düşünmesi ve dokunulmazlık oyununda kendisi ile dalga geçmesi.. Bunların toplamı. Bençe bu üç nedenle özellikle son neden ağır basarak gitmesini istiyor. Biraz kinci gördüm onu..

Ne kadar izlesekte ,yarışmacıları eleştirsek ve yorum yapsakta çoğu kez neyi,neden yaptıklarını anlamıyoruz.. Taner'in ödülde Taçmin ve Derya demesi gerekirken Nihat demesi ,Derya'ın ödüle kendisi yerine Nihat'ın gitmesini istemesi ..bu liste uzar gider
Neyse kalan son üç finalisten memnunum. Güzel çekişmeli bir final olsun. Hangisi kazanırsa kazansın bugünkü şartlar altında hak ettiklerini düşünüyorum.

Beren1905AT
15-06-11, 20:41
3T Cumhuriyetine bekleriz :d

http://www.dizifilm.com/forum/group.php?groupid=10625

Fotografci13
15-06-11, 21:10
tacmin konusma yapmis röportaji var
neden yapti acaba
finalden bahsetmis falan
taner elendimi acaba ondanmi
bazilari taner elendi falan demis o sayfada
yapma yaa bu kiz devammi etti simdi

karenaa
15-06-11, 21:16
Bende izledim röportaji. Yok daha kimse elenmemis cunku
bir soruda 3 erkekten kim kazansin demisler ..
yani taner hala orda. Röportaji neden yaptilar bende anlamadim..

Fotografci13
15-06-11, 21:25
Bende izledim röportaji. Yok daha kimse elenmemis cunku
bir soruda 3 erkekten kim kazansin demisler ..
yani taner hala orda. Röportaji neden yaptilar bende anlamadim..

iyide iyi izlersen bi sorudada finali hakettigime inandim diyor
yani finali gecmis gibi konusuyor
yaw bu kiz finale girmesin
ben bu kizi hic sevmem yaw
tefikede atmis tutmus yine röportajda
bu kizin tefike bu kadar yüklenmesini dogru bulmuyorum
tefik bu kizi korudu onun sayesinde geldi buralara yoksa elenirdi o gün
neyse acaba cidden taneri eledimi bu kiz orda yazanlar olmus taner elendi falan diye kafam karisti

berrak_tolga
15-06-11, 21:27
Bu başlığa pek fazla yorum yazmadım . Ama cumartesi günü iki favorimden biri gideceği için birşeyler yazmak geldi içimden.
Taner'ide Taçmin'ide çok seviyorum .. Ve başından beri onları destekliyorum . Taner 'e yapmacık diyenler olmuş. Ben buna kesinlikle katılmıyorum . Hatta bence orada en doğal davranan insan Taner. Taner tam bir Survivor'cı bence.
Survivor demek sadece oyun kazanmak değildir.Ada yaşantısıda çok önemlidir. Taner bence ikisindede çok başarılı.
Taçmin 'ide aynı şekilde çok başarılı buluyorum .
Tevfik'i eleştirmektede haklı bence. Çünkü Tevfik adada Taçmin'in hemen yanında Nihat^a reçete yazdı . Ertesi gün Nihat'la birlikte hareket etti.Taçmin'de bunu sezince doğal olarak taraf değiştirdi.

Ben cumartesi günü Taçmin'in eleneceğini düşünüyorum . Çünkü Taner'i sevenler daha fazla gibi duruyor. Taçmin'de giderse Taner'de giderse çok üzülürüm . Ve umarım kalan Survivor 'ı kazanır. .

Jasnim
15-06-11, 21:41
tacmin konusma yapmis röportaji var
neden yapti acaba
finalden bahsetmis falan
taner elendimi acaba ondanmi
bazilari taner elendi falan demis o sayfada
yapma yaa bu kiz devammi etti simdi


Bende izledim röportaji. Yok daha kimse elenmemis cunku
bir soruda 3 erkekten kim kazansin demisler ..
yani taner hala orda. Röportaji neden yaptilar bende anlamadim..

Sadece Taçminle değil diğerleriyle de röpörtaj yapmışlar.Herhalde kafa karıştırmak için sadece Taçminin verdiği röpörtajı eklemişler :icon_whis

Finalistler Sorularınızı Cevaplıyor

Survivor'da son dörde kalan Nihat, Derya, Taner ve Taçmin sorularınızı cevaplıyor.

Survivor'da sona yaklaşıldı, heyecan dorukta!
Nihat, Derya, Taner ve Taçmin'in son dörde kaldığı yarışmada finale sadece sayılı günler var.
Yarışmacılar neler hissediyor, neler düşünüyor? Tüm merak ettiklerinizi kendilerine sorabilirsiniz.
Nihat, Derya, Taner ve Taçmin sizlerin sorularını cevaplayacak. Sorularınızı yorum bölümüne yazarak gönderebilirsiniz.

http://www.acunn.com/haber/17772/finalistler-sorularinizi-cevapliyor

karenaa
15-06-11, 21:43
iyide iyi izlersen bi sorudada finali hakettigime inandim diyor
yani finali gecmis gibi konusuyor
yaw bu kiz finale girmesin
ben bu kizi hic sevmem yaw
tefikede atmis tutmus yine röportajda
bu kizin tefike bu kadar yüklenmesini dogru bulmuyorum
tefik bu kizi korudu onun sayesinde geldi buralara yoksa elenirdi o gün
neyse acaba cidden taneri eledimi bu kiz orda yazanlar olmus taner elendi falan diye kafam karisti

Son haftaya kadar geldim ve bunu hakettim diyor, yani daha finalde degil sadece son haftada.
Bence bu röportaji öylesine yapmislar. Daha kimse elenmedi.
Yok bu kiz finalde asla olamaz, haketmiyor bence. Taner varken o kalamaz.

Tefige bu kadar yuklenmesi bencede dogru degil. Tefik ona hic kötuluk etmedi. Kendiside diyordu tefik abiyle cok iyi anlasiyoruz ama ada birlesti ve oda unluleri gördu onlarla oldu. Sonrada yalan söyleyip ben zaten tefikle hic anlasamiyordum dedi. Eger tefik onu koruma altina almasaydi kendisi suan evinde olurdu.

TuNaYY
15-06-11, 21:46
Ben Taçminin Tefik sayesinde buralara kadar geldiğin düşünmüyorum.tefik ona kolyeyi ilk hafta taktı zaten ki o hafta Ceyda,Taner ve Nihatın muhtemel gitme potansiyelleri vardı.Taçmin için o hafta tehlike yoktu.Zaten gitme tehlikesinin olmadığı bir haftada taktığı kolyeyle mi koruyor Tefik?
Zaten o haftaki konseyden sonra da araları bozuldu:icon_whis

Fotografci13
15-06-11, 22:50
Son haftaya kadar geldim ve bunu hakettim diyor, yani daha finalde degil sadece son haftada.
Bence bu röportaji öylesine yapmislar. Daha kimse elenmedi.
Yok bu kiz finalde asla olamaz, haketmiyor bence. Taner varken o kalamaz.

Tefige bu kadar yuklenmesi bencede dogru degil. Tefik ona hic kötuluk etmedi. Kendiside diyordu tefik abiyle cok iyi anlasiyoruz ama ada birlesti ve oda unluleri gördu onlarla oldu. Sonrada yalan söyleyip ben zaten tefikle hic anlasamiyordum dedi. Eger tefik onu koruma altina almasaydi kendisi suan evinde olurdu.


haklisin ama o site kolay kolay yanilmiyor daha nihat dokunulmazligi almadan dedilerki nihat dokunulmazligi aldi,ve sonucta bildiler dedikleri cikti nihat kazandi dokunulmazligi,yani birileri sanki biliyor icinde gibi olaylarin,yine dedikleri cikmasin taner elenmesin harbiden yaa

durgundon
16-06-11, 13:34
Ben Taçminin Tefik sayesinde buralara kadar geldiğin düşünmüyorum.tefik ona kolyeyi ilk hafta taktı zaten ki o hafta Ceyda,Taner ve Nihatın muhtemel gitme potansiyelleri vardı.Taçmin için o hafta tehlike yoktu.Zaten gitme tehlikesinin olmadığı bir haftada taktığı kolyeyle mi koruyor Tefik?
Zaten o haftaki konseyden sonra da araları bozuldu:icon_whis

Ünlüler Nihat'a seni yazalım sende Taçmini söyle demişler. Kabul etmemiş. (Bu yüzden ilk dokunulmazlık oyununu bilerek Tefik'e bıraktığını söylüyor. Böylece Tefik ve Taçmin birden koruma altında oluyor.)Daha sonra ünlüler Derya'yı yazacaklardı. Hatta Özge Derya'yı yazdı. Ama son anda Taner beni yazın bende Ceyda'yı söyleyeceğim deyince ünlüler Taner'i yazdılar. Oylamada Taner-Asena eşit çıkınca Tefik Asena'yı seçti. Asena'da Ceydayı. Yani Tefik Taçmini koruma altına almasaydı ünlüler Taçmini seçeceklerdi (Daha doğrusu ünlü kadın yarışmacılar). Taçmini güçlü görüyorlardı ve onunla henüz yakın değillerdi. Kendilerine göre önemli bir rakiplerini eleyeceklerdi.

karenaa
16-06-11, 16:20
Tanerde röportaj vermis. Deryayla ilgili su soru gelmis:
derya hakkindaki dusuncelerin neler
sence sessiz miydi adada?

cevap:
Aslinda bence Derya sessiz degil. Cok fazla kurnaz, uyanik adam, akilli adam.
Biz Tefik strateji uyguluyor diyorduk ama derya hic ekranlarda görunmedigi gibi stratejiler uyguluyor.
Sonucta iyi bir insan ama ondada catlaklik var, normal degil oda.

Derya ve taner cok iyi dost olmuslardi ama son haftalarda taner derya hakkinda iyi konusmuyordu.
Nihatin yanina gidip deryayi kötuledi. Gecen oyunda derya beni kandirdi gibi biseyler söyledi.

noble minded
16-06-11, 16:28
Taçmin'i sevmeme rağmen son zamanlarda soğudum. hangi oyun hatırlamıyorum da bi oyuna gittiklerinde ben gidemedim ama önemli değil nihat abi haketmişti gerçi tefik abi de haketmişti falan dedi. orda kendini iyi gösterme çabaları çok göze batıyodu. sonuçta artık o insanlarla nerdeyse düşman olmuşsun bu sözlere ne gerek var yani. bi de taner'e ben daha önce dokunulmazlık aldım sen bunu özge'ye ver o almadı demiş sanki fedakarlık yapar gibi. derya yazılmasaydı napar eder alırdın sen o dokunulmazlığı taner'den!! taner'e karşı aşırı iyi davranışları da çok göze batıyo gerçi bilmiyorum ilk adada nasıllardı ama taçmin'in zorlama melekliğini görünce birden gözümde değerini yitirdi. şu tefikle aralarında ne geçti hala anlamadım çünkü anlatamıyor. ben bu survivor'u hiç sevmedim ya nihat'tan başka bişey yok :img-beee::img-beee:

ben nihat'ın bilerek bir oyunu tefiğe verebileceğine inanamıyorum. bence durumdan kendine pay çıkarmaya çalışıyor. daha önce de bazı olaylarda asena falan varken yatak mevzusunda olayı kendine göre yorumlamıştı sonradan taçmin olaya açıklık getirmese nihat'ın o hararetinden ona inanacaktım. mesela orda derya'ya küfür etmiş ama ondan hiç bahsetmedi tabi ki. pek güvenmiyorum o yüzden ona.

umarım taner ya da derya kazanır.derya'nın hiç bi şekilde çizgisini bozmaması çok hoşuma gidiyo. sessizliği yüzünden eleştirildiğini bile bile kendinden taviz vermiyo.

sanırım insanlar sessizleri aptal sanıyor!! e heralde uyanık adam akıllı adam olcak. sanırım taner derya'dan böyle bişey beklemiyodu ama ben şu ana kadar derya'nın bi strateji uyguladığını görmedim:img-wink:

Ceren°Burak
16-06-11, 16:35
Taner iyikide demis bunu :icon_whis
Demekki Derya kendi kararlarini aliyormus, saf degilmis... :img-hyste:
Sporcu Zekasi :love01:


Finalde icimden bir ses Nedee kazanir diyor :865323

Gönlüm Taner ve Derya'dan yana...

Ama Taner daha agir basiyor, Deryayi cok ama cok severim bilen bilir, ama
Taner tam bir "Survivorcu" :icon_whis Adam o Adada yasiyor, Adanin keyfini cikariyor, hicbir sekilde ne Yagmur yagarken isyan ediyor nede Oyun kaybederken... Oyunlardaki Basarisida ortada..

Tek korkum, Adadaki gibi bazen Oyunlarda Saf a yatmasi... Mesela o Ödül Oyununda niye Ayakkabilarini cikarmiyosunki Kardesim ? Bazi Oyunlardada istemiyor, cani sıkılıyor birakiyor... Finalde oyunlarda tüm Gücünü ortaya koymasini istiyorum....

Ve umarim 3üne de uygun Oyunlar olur :img-wink:

devreden
16-06-11, 17:50
deryanın tarifine tarifesine takıldım bende
vay be demek kendi kararlarını alabiliyormus
ne haber! ama! haber! degeri! cok yüksek!
yürü be derya kendi kararlarını alabiliyorsan
yürü be kim tutar seni kim tutacak seni kim tutabilir
sonuna kadar arkandayım tanerden cok hatta
deryanın da kazanma olasılıgını kabul ettikten sonra
artık kazanan hazımsızlıgı olmayacak bende
iyi olan kazansın diyorum

Pitty
16-06-11, 18:05
Ben Taçminin Tefik sayesinde buralara kadar geldiğin düşünmüyorum.tefik ona kolyeyi ilk hafta taktı zaten ki o hafta Ceyda,Taner ve Nihatın muhtemel gitme potansiyelleri vardı.Taçmin için o hafta tehlike yoktu.Zaten gitme tehlikesinin olmadığı bir haftada taktığı kolyeyle mi koruyor Tefik?
Zaten o haftaki konseyden sonra da araları bozuldu:icon_whis

Sen bakma adamlar (nihat ve tefik) koruduk diye kendilerini kandiriyor, seyircinin gözünü boyamaya calisiyor ve böylece oy yükseltmeye cali$iyordu.
Oraya kadar Tacmin zaten oy potansiyeli yüksek biriydi, yani ünlülerden (Ebru, Asena, Özge) karsisinda olsa bile elerdi. tefik nasil Asena'yi elediyse (bu tefigin sevildiginden degil, nihat'in asena'yi seyirciye karsi iyice bir camurdan gecirmesinden kaynaklaniyordu, tabi Asena'nin Taner'i (yada Niaht miydi) yazipda, Ceydayi almasindan kaynaklaniyor )


Tanerde röportaj vermis. Deryayla ilgili su soru gelmis:
derya hakkindaki dusuncelerin neler
sence sessiz miydi adada?

cevap:
Aslinda bence Derya sessiz degil. Cok fazla kurnaz, uyanik adam, akilli adam.
Biz Tefik strateji uyguluyor diyorduk ama derya hic ekranlarda görunmedigi gibi stratejiler uyguluyor.
Sonucta iyi bir insan ama ondada catlaklik var, normal degil oda.

Derya ve taner cok iyi dost olmuslardi ama son haftalarda taner derya hakkinda iyi konusmuyordu.
Nihatin yanina gidip deryayi kötuledi. Gecen oyunda derya beni kandirdi gibi biseyler söyledi.

Taner ve Derya'nin nerede cok iyi dost oldugunu gördün bilmiyorum. Ben co iyi ikili olduklarini görmedim. Zaten Tanerin sunu bunu yapalim dediklerini Derya hep isteksiz yapiyor. Taner'e cogu zaman kar$i geliyor veya burun kiviriyordu. Ben bunu gördüm hep. Hatda bu adalar birlestikden sonra 3-4 hafta daha abartiliydi (Derya'nin konseyde Taner bizim yanimizda degil dedigi zamanlara dogru). bütün haftanin 3 bölümünden toplasan 2 saat ada hayatini gösteriyorlarzaten ve buraya herseyin sigmadigini unutmamak lazim.

durgundon
16-06-11, 21:32
. şu tefikle aralarında ne geçti hala anlamadım çünkü anlatamıyor.

ben nihat'ın bilerek bir oyunu tefiğe verebileceğine inanamıyorum. :img-wink:

Ben sana anlatayım. Adalar birleşiminde Tefik ve Taçmin'in arası çok iyidi. Galiba Tefik ben seni koruma altına alacam ,sende dokunulmazlık alırsan beni koruma altına alırsın demiş yada Taçmin de bunu söylemiş olabilir. Taçmin bu konuda Tefik'e söz vermiş. Bir sonraki konseyde Taçmin bu konuda Tefik'in yalan söylediğini,Tefik'te Taçminin yalan söylediğini söylüyor. Ama asıl sorun Taçmin ünlülere yanaşırken Asena Tefik'e tepkili olduğu için oda Tefik'e tepkili davranıyor.

Nihat bunu konseyde herkesin içinde söyledi. Tefikte hiç itiraz etmedi. O zaman aralarıda o kadar sıkı değildi. Eğer böyle bir şey olmasa Tefik itiraz ederdi. O yüzden doğru söylediğini düşünüyorum.


Oraya kadar Tacmin zaten oy potansiyeli yüksek biriydi, yani ünlülerden (Ebru, Asena, Özge) karsisinda olsa bile elerdi.İyi hoşta onlar Asena,Ebru,Özge yazmayı düşünmüyorlardı. Derya'ı yazmayı düşünüyorlardı. Hatta Özge Derya'ı yazdı bile.. Peki Taçmin Derya'ı eleyebilirmiydi?

Bu arada Taner'in Derya hakkındaki düşünceleride ilginç. Sinsi ,kurnaz.. Bakmayın onun o kadar sessiz durmasına ,bazen bana öyle şeyler anlatıyor ki.. Ben Derya'ı eleştirirken hiç bu sıfatları kullanmamıştım. En büyük eleştirim tepkisizliğineydi.. Taner'in söyledikleri ilginç geldi. Neyse yanında Nihat yok. Yoksa onun üzerine kalırdı..Bizden daha iyi birbirlerini tanıdıkları aşikar..Sonuçta 70 gündür adada beraberler..

TuNaYY
17-06-11, 14:25
Sanırım şu son sözleri Tanere güvenilmemesi gerektiğini bir kere daha maalesef ki kanıtlamıştır.
Taner,sen nası bi adamsın ya?Deliliğe vurup herkesi satabilmekte ayrı bi uyanıklık olsa gerek.
Umrım Taçmin eler seni diceeeeem ama şansı da yok ki kızın:icon_whis

yezdanur
17-06-11, 15:00
Umarim Final aksami Pascali görürüz :D
Gökhani da tabiii ;D

Beren1905AT
17-06-11, 18:41
Gördüğüm bir fotoğraf var Taner kıbrısa gidiyor Finale facete var zaten o foto.

Arkadaşlar anlamak istemiyorsunuz galiba ama Taner zaten başından beri söylüyor "bana güvenmeyin" bu kadar basit!

eros68
17-06-11, 20:37
Evet arkadaslar, survivorun en güçlü 3 figürünün yer alacağı bir final bizi bekliyor. (tacminin eleneceğini tahmin ederek böyle yazıyorum)

Yarışmanın en başında reyting getirmesi için kadroya eklenen en ağır top Nihat idi, o da kendinden bekleneni yaptı ve devamlı gerilim yaratarak, ayrıca yarışlarda da iyi performans göstererek finale ulaştı...

Taner yarışmanın beklenmeyen sürpriziydi, ilginç kişiliğiyle yarışmaya renk kattı, çok hayran topladı, ayrıca yarışmalardaki performansı da iyi olduğu için o da hakederek finale geldi ( büyük ihtimalle )

Derya yarışmaların en başarılı ismiydi, saymadım ama en çok yarışmayı o kazandı, sembolleri toplayan o oldu, ayrıca gücünü ispatladığı gibi hafıza oyunlarındaki başarısıyla beyinsel gücünün de yüksek olduğunu gösterdi. Kaybettiği yarışmalar ise iri cüssesinin dezavantajı yüzündendi, yapabileceği bir şey yoktu, örneğin en sondaki merdivenli yarışta tanerle nihat maymun gibi pıtır pıtır merdivene tırmanırken, derya ne zaman merdivene çıksa ağırlığından merdiven ters dönüyordu ve iş çok zorlaşıyordu, ayrıca daracık geçişli yarışlarda da diğerleri kedi gibi kıvrılırken o zorlanıyordu. Fakat bir aslan maymun gibi ağaçtan ağaca zıplayamasa da genel olarak ormanın kralıysa, derya da bu yarışmanın tartışmasız kralıydı, ama nihat ve taner de güçlü rakiplerdi onları da küçümsemiyorum...

Olumsuz yönlerine gelince, Taner dengesiz ve güvenilmez karakteriyle, nihat ise gerçekleri çarpıtıp hep başkalarına çamur atan ve hep başkalarını suçlayarak kendisini varetme huyu ile sivrildiler, derya ise gereğinden fazla sessizdi, biraz daha yırtık olabilirdi.

Survivorda adadaki yaşam görüntüleri gösterilmeseydi sadece yarışmalar olsaydı Derya bu performansıyla yine aynı başarıyı gösterirdi. Nihatla taner ise bu yarışmanın BBG yönü sayesinde kendilerini gösterdiler. Tanerin kameraya yaptığı şovlar, nihatın da kameraya yaptığı konuşmalar onları ön plana taşıdı, aslında onlar BBG tarzı yarışmalara daha uygun karakterler. Ayrıca nihat yarışmaya başlarken en ünlü ve hayranı bol yarışmacıydı ve buna güvenerek "hadi beni yazın, hadi benimle elemeye çıkın" gibi ucuz kahramanlıkları da bol bol yaptı.

Derya karakter olarak da diğerlerinden daha düzgün bir kişilik sergilediği için ve performansı da güçlü olduğu için benim favorin derya. Umarım hak eden kazanır...

devreden
17-06-11, 21:25
survivorda herkes kendi kisiligi kendi kararlarıyla varsa deryayı sessiz diye elestirmem dogru olmaz konusmama cevap vermeme hatta muhatap kabul etmeme durumları deryayı baglar cevap vermemesini bende cok tuhaf buldum ama derya bu demek ki dans yarısmasını da takip ettim cok fazla konusmayan biri derya görünüsünün aksine, sert bir durusu var ama cok sakin bir karakter...
nihatın ucuz! kahramanlıga! ihitiyacı yok derya neyse nihatta bu demek ki herkesi oldugu gibi kabul etmek lazım oldugu gibi görünmeyenden daha cok korkarım neyse ki nihat oynamıyor adada neyse o...

Fotografci13
17-06-11, 21:39
bireysel olarak kazanilan oyunlarda:icon_whis

Derya : 6 oyun kazandi ve bunlardan 3 tanesi sembol oyunuydu 1 tanesi dokunulmazlik 2 taneside ödüldü,sunuda belirtelim sembol oyunlarini kazandigi icin son 2 dokunulmazlik oyununda yer almadi cünkü zaten finali garantilemisti

Nihat : 5 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi dokunulmazlikti 3 taneside ödüldü ve ayrica belirtmek isterim nihat kolu kirildigi icin 2 sembol oyununda yer almadi ve ayrica,son oyunda digerlerine üstünlük saglamasina ragmen ayagi sakatlandigi icin yarismadan cekildi, ama kalmis olsaydi yarismayi nihat kazanirdi bence, ama taner kazanmis oluyor:865323

Taner : 5 oyun kazandi 2 dokunulmazlik 3 ödül oyunuydu, sunuda belirteyim digerlerine göre daha sonra kazanmaya basladi,yani ilk baslarda kazanamiyordu son oyunlarda kazanmaya basladi ve böylece onlara yetisti:img-wink:

bu 3 yarismaciya digerlerinide katarsak:img-wink:

Tefik : 4 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi sembol 1 dokunulmazlik 1 tanede ödüldü:img-wink:

Tacmin : 4 oyun kazandi 4 taneside ödüldü simdi bazilari sorar tacmin nerde 4 tane oyun kazandi diye inanirmisiniz bende bilmiyordum ama herkesi iyice arastirinca ve oyunlarini sayinca hakikaten 4 tane cikti, fakat kazandigi oyunlar basit oyunlardi,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin kazandi,ailelerine kavusmak icin yapilan bir oyun vardi bu oyunda kizlarla yaristi ve kazandi,bir diger oyun ise ünlüler ve gönüllüler birlesmeden yapilan bireysel bir oyundu ve bu oyunda nihat ve deryayla son 3e kaldi nihat ve derya anlasarak 1inciligi tacmine birakti ve ödüle 3ü beraber gitti,ama bence o yarisin galibi derya olurdu cünkü sanki o oyunda en dayaniklisi derya gibiydi, ama yinede yarisi biraktiklari icin tacminin olmus oluyor :865323

özge : 1 oyun kazandi oda sembol oyunuydu,onuda zaten sansa kazandi bence:img-hyste

Ebru : 1 oyun kazandi oda ödül oyunuydu simdi sorarsiniz ebru hangi oyunu kazandi diye,ama gercekten bi oyun kazandi daha ünlüler ve gönüllüler birlesmeden,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin ünlülerdende ebru kazandi, yukarida tacminde belirtmistim:865323


simdi yarismacilarin gercek performanslarina bakarsak en basarilari derya ve nihat gibi duruyor,taner sonlara dogru kazanmaya basladi ve bu ikiliye yetiserek oda bunlarin arasina girdi

simdi gelelim 3 yarismacimizin birbirleriyle teke tek kalarak mücadelerini

derya 6 oyun kazanarak en iyisi olarak görülüyor,fakat ne zaman nihatla finale girdiyse hep kaybetmistir,ve bu ikili 3 kez final oynamistir ve 3ündede nihat kazanmistir,derya ve nihatin karsilastiklari 3 oyunda sunlardir,camurlu bulmaca oyunu,kayganli basket oyunu ve benim icin en zor olan oyun hatta acunun bile en zor oyun dedigi dönmeli oyunu nihat kazanmistir

bu 3lü arasinda cok dikkat ettigim birsey var, demin bir üste yazdigimda nihat deryayi finale kaldiklarinda hep devirmistir dedim,fakat ayni basariyi tanere karsi gösterememistir nihat,ne zaman tanere karsi finale gelse kaybetmistir,tam 4 kere final oynamistir bunlardan 3ünde taner galip gelmistir 1indede nihat galip gelmistir oda son dokunulmazlik oyunu


derya ise nihata karsi iyi degil,fakat oda tam tersi tanere karsi cok iyi, finallarde teke tek kalinca taneri nerdeyse yenmistir,tanere karsi teke tek kaldiginda derya ile taner 6 final oynamistir 4 tanesini derya 2 tanesinide taner kazanmistir


iste bu 3 yarismacinin birbirleriyle olan maclar böyleydi yani

Nihat Deryayi yeniyor ama tanere hep yeniliyor:icon_whis

Taner ise hep nihati yeniyor ama deryaya yeniliyor:icon_whis

Derya ise hep taneri yeniyor ama nihata hep yeniliyor:icon_whis

genelikle böyle oluyor:img-wink:

stormy
17-06-11, 21:57
Su yarisma bitsede daha Nihati gormesek..dir dir dir soylenip duruyor...Derya kazanir olur biter Nihat anca konusur

durgundon
17-06-11, 22:40
bireysel olarak kazanilan oyunlarda:icon_whis

Derya : 6 oyun kazandi ve bunlardan 3 tanesi sembol oyunuydu 1 tanesi dokunulmazlik 2 taneside ödüldü,sunuda belirtelim sembol oyunlarini kazandigi icin son 2 dokunulmazlik oyununda yer almadi cünkü zaten finali garantilemisti

Nihat : 5 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi dokunulmazlikti 3 taneside ödüldü ve ayrica belirtmek isterim nihat kolu kirildigi icin 2 sembol oyununda yer almadi ve ayrica,son oyunda digerlerine üstünlük saglamasina ragmen ayagi sakatlandigi icin yarismadan cekildi, ama kalmis olsaydi yarismayi nihat kazanirdi bence, ama taner kazanmis oluyor:865323

Taner : 5 oyun kazandi 2 dokunulmazlik 3 ödül oyunuydu, sunuda belirteyim digerlerine göre daha sonra kazanmaya basladi,yani ilk baslarda kazanamiyordu son oyunlarda kazanmaya basladi ve böylece onlara yetisti:img-wink:

bu 3 yarismaciya digerlerinide katarsak:img-wink:

Tefik : 4 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi sembol 1 dokunulmazlik 1 tanede ödüldü:img-wink:

Tacmin : 4 oyun kazandi 4 taneside ödüldü simdi bazilari sorar tacmin nerde 4 tane oyun kazandi diye inanirmisiniz bende bilmiyordum ama herkesi iyice arastirinca ve oyunlarini sayinca hakikaten 4 tane cikti, fakat kazandigi oyunlar basit oyunlardi,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin kazandi,ailelerine kavusmak icin yapilan bir oyun vardi bu oyunda kizlarla yaristi ve kazandi,bir diger oyun ise ünlüler ve gönüllüler birlesmeden yapilan bireysel bir oyundu ve bu oyunda nihat ve deryayla son 3e kaldi nihat ve derya anlasarak 1inciligi tacmine birakti ve ödüle 3ü beraber gitti,ama bence o yarisin galibi derya olurdu cünkü sanki o oyunda en dayaniklisi derya gibiydi, ama yinede yarisi biraktiklari icin tacminin olmus oluyor :865323

özge : 1 oyun kazandi oda sembol oyunuydu,onuda zaten sansa kazandi bence:img-hyste

Ebru : 1 oyun kazandi oda ödül oyunuydu simdi sorarsiniz ebru hangi oyunu kazandi diye,ama gercekten bi oyun kazandi daha ünlüler ve gönüllüler birlesmeden,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin ünlülerdende ebru kazandi, yukarida tacminde belirtmistim:865323


simdi yarismacilarin gercek performanslarina bakarsak en basarilari derya ve nihat gibi duruyor,taner sonlara dogru kazanmaya basladi ve bu ikiliye yetiserek oda bunlarin arasina girdi

simdi gelelim 3 yarismacimizin birbirleriyle teke tek kalarak mücadelerini

derya 6 oyun kazanarak en iyisi olarak görülüyor,fakat ne zaman nihatla finale girdiyse hep kaybetmistir,ve bu ikili 3 kez final oynamistir ve 3ündede nihat kazanmistir,derya ve nihatin karsilastiklari 3 oyunda sunlardir,camurlu bulmaca oyunu,kayganli basket oyunu ve benim icin en zor olan oyun hatta acunun bile en zor oyun dedigi dönmeli oyunu nihat kazanmistir

bu 3lü arasinda cok dikkat ettigim birsey var, demin bir üste yazdigimda nihat deryayi finale kaldiklarinda hep devirmistir dedim,fakat ayni basariyi tanere karsi gösterememistir nihat,ne zaman tanere karsi finale gelse kaybetmistir,tam 4 kere final oynamistir bunlardan 3ünde taner galip gelmistir 1indede nihat galip gelmistir oda son dokunulmazlik oyunu


derya ise nihata karsi iyi degil,fakat oda tam tersi tanere karsi cok iyi, finallarde teke tek kalinca taneri nerdeyse yenmistir,tanere karsi teke tek kaldiginda derya ile taner 6 final oynamistir 4 tanesini derya 2 tanesinide taner kazanmistir


iste bu 3 yarismacinin birbirleriyle olan maclar böyleydi yani

Nihat Deryayi yeniyor ama tanere hep yeniliyor:icon_whis

Taner ise hep nihati yeniyor ama deryaya yeniliyor:icon_whis

Derya ise hep taneri yeniyor ama nihata hep yeniliyor:icon_whis

genelikle böyle oluyor:img-wink:

Finaller öncesi güzel bir istatislik çıkarmışsın. Son üçtede oyun oynansa iyi olurdu. Artık pazar günü izleyip göreceğiz. Bu arada Nihatı destekleyen arkadaşları çok pozitif gördüm. Ortamı germeyen ,kişilere nefret kusmayan, kişilerden ziyade yarışmayı kritik eden yazılar görmek çok hoş..
Bu arada Acunncomdaki Nihat'ın röpartajını izledim. Burada Nihat Taçminden korktuda söylemedi diye eleştirenler vardı. Bu soruyu cevaplamış. Yalnış anlamadıysam ilk üçe girenler yarışmayı kazanmasada belli bir miktar para alıyor.(Ben konuşmadan onu çıkardım. Yanılıyorda olabilirim). O yüzden Taçmin yerine Özge'yi söylemiş. Büyük ihtimal Taner'e karşı Taçmini destekleme nedenide o..

Fotografci13
17-06-11, 23:30
Finaller öncesi güzel bir istatislik çıkarmışsın. Son üçtede oyun oynansa iyi olurdu. Artık pazar günü izleyip göreceğiz. Bu arada Nihatı destekleyen arkadaşları çok pozitif gördüm. Ortamı germeyen ,kişilere nefret kusmayan, kişilerden ziyade yarışmayı kritik eden yazılar görmek çok hoş..


tsk ederim durgundon:img-wink: ,evet nihati destekliyorum sonuna kadar:img-wink:,ama buraya giripte baska bir yarismaciyi bu saatten sonra,sunu yapti bunu yapti diye elestiremem artik finale geldik daha önce herkes herkesi elestirdi artik gerek yok buna,deminki yazimda kimsenin hakkini yemiyerek ayrintili herseyi yazdim,bu 3 insan bu finallere hakkiyla gelmistir,bazi insanlarimiz giriyor nihati halen elestiriyor,hakki yok yarismayi kazanmaya falan diyor,kimsenin hakkini yememeyi ögrenmeliyiz millet olarak ,yarislarda performanslara bakarak hepside hak etti ve nihatta hak etti burda olmayi,haketmeyenler dogru dürüst yaris kazanamayip elenip gittiler zaten ve iclerinden birde tefik haketmisti bana göre finali, bende deryayi sevmiyorum ama birkes veya iki kez elestirimi yaptim ama artik yapmak gereksiz diye düsünüyorum,bu arada cumartesi bir oyun daha oynuyacaklar finaller öncesi son oyun o oyunu kazanan bir yarisma daha kazanmis olacak:img-wink:

Bu arada Acunncomdaki Nihat'ın röpartajını izledim. Burada Nihat Taçminden korktuda söylemedi diye eleştirenler vardı. Bu soruyu cevaplamış. Yalnış anlamadıysam ilk üçe girenler yarışmayı kazanmasada belli bir miktar para alıyor.(Ben konuşmadan onu çıkardım. Yanılıyorda olabilirim). O yüzden Taçmin yerine Özge'yi söylemiş. Büyük ihtimal Taner'e karşı Taçmini destekleme nedenide o..[/QUOTE]


evet arkadasim bende senin gibi anladim,nihat cok iyi bir insan kalbinde kötülük yok,onu insanlar zor anliyor,tacmini bu yüzden söylememis,özge ünlü biriydi tacminin ihtiyaci var diyerekten düsünmüs,ve ondan onu secmemis,ve ayrica adam ilk ciktigi günden beri diyordu smse beni alin beni alin diye,ama kimse alamiyordu korkuyorlardi cünkü bu acikca ortada,ve burda sunu bile yazanlar oldu nihat smste tacminden korktugu icin almadi diye,smsten korkan bir insan bir diger insani hatta daha zor olani smse cagirmaz:img-wink:

eros68
18-06-11, 12:23
Nihat yarışmanın en başında sms ten korkmuyordu, çünkü adadaki en ünlü ve hayran kitlesi en geniş kişi olduğunu biliyordu. Ama zaman geçtikçe ve insanları karşısına aldıkça onların hayranlarının ve kendisini sevmeyenlerin toplamının kendi hayranlarından fazla olabileceğini hesaplamıştır çünkü kurnaz biri nihat...
Ayrıca sms e çağırılması zor olan kişi özge değil taçmindi çünkü taçmin halkın sempatisini ve oyunu özgeden daha çok topladı. Eğer nihat taçminle sms e girseydi bence geçemezdi...

durgundon
18-06-11, 12:31
Nihat yarışmanın en başında sms ten korkmuyordu, çünkü adadaki en ünlü ve hayran kitlesi en geniş kişi olduğunu biliyordu. Ama zaman geçtikçe ve insanları karşısına aldıkça onların hayranlarının ve kendisini sevmeyenlerin toplamının kendi hayranlarından fazla olabileceğini hesaplamıştır çünkü kurnaz biri nihat...
Ayrıca sms e çağırılması zor olan kişi özge değil taçmindi çünkü taçmin halkın sempatisini ve oyunu özgeden daha çok topladı. Eğer nihat taçminle sms e girseydi bence geçemezdi...

SMs'den korkabilir . Adam yarışmanın sonuna gelmiş son anda elenmek istemeyebilir. Ama anlamadığınız nokta Taçminide seçse ,Özge'yi seçse farketmeyecekti. Çünkü oy kullananlar yarışmacıyı destekleyenlerden ziyade Anti-nihatçıların oy kullanacak olmasıydı.Bunu Nihat'ta biliyor. Taçmin ilk haftalardaki oy potansiyelini kaybetti ve Özge ise oy potansiyelini artırdı. Özge daha güçlü bir rakipti. Özge-Taçmin oylaması olsa oylamayı Özge kazanırdı...

Fotografci13
18-06-11, 13:38
ben sahsen kendi adima ve ailemin adina yazarak sunu belirtmek istiyorum,tacminin oyu fazla olmus olabilir ,ama artik o oya sahip olabildigine inanmiyorum cünkü tefik ve gökhanla sms kaldiginda bende sunu demistim tacmin kurtulsun iyi kiz ya falan demistim ama sonra sonra o kizdan nefret ettim ve benim gibi böyle düsünen cok, ailem olsun arkadaslarim olsun cevremdekiler olsun hepsi öyle düsünüyor,onun icin tacminden cogu kisi nefret etti,halk olanlari görüyor,ve ondan tacminin eski gücüne sahip olduguna inanmiyorum:img-wink:,ne gücü vardiki zaten:icon_whis,nihat icin o yüzden farketmezdi,yani tacminide elerdi:img-wink:,son olarak bir üstümdeki sahiz buraya kisa yazilar yazarak anca nihati elestiriyor,ona sunu soruyorum hic nihatin oyunlardaki basarisini gördünmü,görmediysen tekrarlarini ac ve gör ve son olarak bu bos insani engelliyorum,böyle bos yazanlarida biz sevmeyiz diyorum:img-hyste

Beren1905AT
18-06-11, 14:11
Survivor'ı survivor gibi yaşıyan tek adam kazanır umarım Taner.Adam geldi survivor'a uçuyor,kaçıyor süper bişey yaa:img-in_lo


Millet yağmur yağdığında zırlarken Taner zevk alıyodu bundan ve çok komikti o görüntüler ya çamur banyosu fln:img-hyste:img-hyste

KübrArda
18-06-11, 15:05
bu saatten sonra artık denilecek pek bişey kalmadı.
son üçte haketmiyor dediğim hiç kimse yok. yarışmalarda en iddialı 3 isim.
tabiki hepimizin favorileri, eleştirdikleri var. ben nihat doğanı çok eleştirdim mesela, ama sonuç olarak finalde ve o da haketti finali. zaten bu 3lüden hiç birini oyunlardaki performanslarından ötürü eleştirmedim. nihatın oyunlardaki performansı değil davranışları, konuşmaları çok battı bana, hala da öyle. yaptıklarının söylediklerine uymadığını düşünüyorum. bu yüzden sevmiyorum fakat haketmiyor demem.
taner survivoru en iyi yaşayan kişiydi başından sonuna kadar. gönüllü olması, oy potansiyelinin çok yüksek olması ve oyunlardaki performansıyla diğerlerine göre 1adım önde olduğunu düşünüyorum. survivoru kazanırsa hiç üzülmem, çünkü gerçekten hakediyor (: sadece dengesizliğini eleştirdim, onu da zaten kendsi de söylüyor bana güvenmeyin diye. her dediğine inanmayacaksın o kadar :D
deryaya gelirsek. Oyunlardaki başarısının yanında efendiliği, centilmenliği ve düzgün kişiliği ile finali asıl kazanmasını istediğim kişi. oyunlardaki başarısı zaten ortada, en çok oyun kazanan kişi. onun da tek eleştireceğim yanı bazen çok sezsiz kalması.
sonuç olarak üçü de performanslarına bakılarak hakediyor. ama performanslarının yanında kişiliklerini de değerlendirdiğimizde derya beyefendiliğiyle benim için daha ağır basıyor. tanerse survivora en uygun kişilik olduğu için onun da kazanmasını isterim. bu üçlünin içinde haketmesine rağmen antipatik davranışları yüzünden kazanmasını istemediğim kişi ise nihat doğan. ama sonuç olarak hakedenin kazanacağı bir final olacak, o yüzden içim rahat:img-yes:

TuNaYY
18-06-11, 16:13
bireysel olarak kazanilan oyunlarda:icon_whis

Derya : 6 oyun kazandi ve bunlardan 3 tanesi sembol oyunuydu 1 tanesi dokunulmazlik 2 taneside ödüldü,sunuda belirtelim sembol oyunlarini kazandigi icin son 2 dokunulmazlik oyununda yer almadi cünkü zaten finali garantilemisti

Nihat : 5 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi dokunulmazlikti 3 taneside ödüldü ve ayrica belirtmek isterim nihat kolu kirildigi icin 2 sembol oyununda yer almadi ve ayrica,son oyunda digerlerine üstünlük saglamasina ragmen ayagi sakatlandigi icin yarismadan cekildi, ama kalmis olsaydi yarismayi nihat kazanirdi bence, ama taner kazanmis oluyor:865323

Taner : 5 oyun kazandi 2 dokunulmazlik 3 ödül oyunuydu, sunuda belirteyim digerlerine göre daha sonra kazanmaya basladi,yani ilk baslarda kazanamiyordu son oyunlarda kazanmaya basladi ve böylece onlara yetisti:img-wink:

bu 3 yarismaciya digerlerinide katarsak:img-wink:

Tefik : 4 oyun kazandi bunlardan 2 tanesi sembol 1 dokunulmazlik 1 tanede ödüldü:img-wink:

Tacmin : 4 oyun kazandi 4 taneside ödüldü simdi bazilari sorar tacmin nerde 4 tane oyun kazandi diye inanirmisiniz bende bilmiyordum ama herkesi iyice arastirinca ve oyunlarini sayinca hakikaten 4 tane cikti, fakat kazandigi oyunlar basit oyunlardi,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin kazandi,ailelerine kavusmak icin yapilan bir oyun vardi bu oyunda kizlarla yaristi ve kazandi,bir diger oyun ise ünlüler ve gönüllüler birlesmeden yapilan bireysel bir oyundu ve bu oyunda nihat ve deryayla son 3e kaldi nihat ve derya anlasarak 1inciligi tacmine birakti ve ödüle 3ü beraber gitti,ama bence o yarisin galibi derya olurdu cünkü sanki o oyunda en dayaniklisi derya gibiydi, ama yinede yarisi biraktiklari icin tacminin olmus oluyor :865323

özge : 1 oyun kazandi oda sembol oyunuydu,onuda zaten sansa kazandi bence:img-hyste

Ebru : 1 oyun kazandi oda ödül oyunuydu simdi sorarsiniz ebru hangi oyunu kazandi diye,ama gercekten bi oyun kazandi daha ünlüler ve gönüllüler birlesmeden,yapilan bir oyun vardi en hizli sürede kim yaptiysa hamburger kazanacakti ve gönüllülerden tacmin ünlülerdende ebru kazandi, yukarida tacminde belirtmistim:865323


simdi yarismacilarin gercek performanslarina bakarsak en basarilari derya ve nihat gibi duruyor,taner sonlara dogru kazanmaya basladi ve bu ikiliye yetiserek oda bunlarin arasina girdi

simdi gelelim 3 yarismacimizin birbirleriyle teke tek kalarak mücadelerini

derya 6 oyun kazanarak en iyisi olarak görülüyor,fakat ne zaman nihatla finale girdiyse hep kaybetmistir,ve bu ikili 3 kez final oynamistir ve 3ündede nihat kazanmistir,derya ve nihatin karsilastiklari 3 oyunda sunlardir,camurlu bulmaca oyunu,kayganli basket oyunu ve benim icin en zor olan oyun hatta acunun bile en zor oyun dedigi dönmeli oyunu nihat kazanmistir

bu 3lü arasinda cok dikkat ettigim birsey var, demin bir üste yazdigimda nihat deryayi finale kaldiklarinda hep devirmistir dedim,fakat ayni basariyi tanere karsi gösterememistir nihat,ne zaman tanere karsi finale gelse kaybetmistir,tam 4 kere final oynamistir bunlardan 3ünde taner galip gelmistir 1indede nihat galip gelmistir oda son dokunulmazlik oyunu


derya ise nihata karsi iyi degil,fakat oda tam tersi tanere karsi cok iyi, finallarde teke tek kalinca taneri nerdeyse yenmistir,tanere karsi teke tek kaldiginda derya ile taner 6 final oynamistir 4 tanesini derya 2 tanesinide taner kazanmistir


iste bu 3 yarismacinin birbirleriyle olan maclar böyleydi yani

Nihat Deryayi yeniyor ama tanere hep yeniliyor:icon_whis

Taner ise hep nihati yeniyor ama deryaya yeniliyor:icon_whis

Derya ise hep taneri yeniyor ama nihata hep yeniliyor:icon_whis

genelikle böyle oluyor:img-wink:


Çıkardığın istatistik için teşekkürler
Taçminin 4, Ebrununsa 1 oyun kazanmasına şaşırmadım değil ama sende benim gibi şaşırıp açıklamışsın ki bunun için de teşekkürler

En fazla ödül alan 3 isim finalde artık yarışlara göre evet hak ederk geldiler ama Taner yerine Tefik olsaydı daha iyi olurdu sanki.Tanerden o kadar soğudum ki Tefiğin olmasına bile razıyım o derece yani :D

Şimdi bu akşam ne olacak ama teelvizyonda da görmedim fragmanı felan?
Eleme mi olacak?
Kıbrıstamılar??

stormy
18-06-11, 20:57
Umarim finalde su SMS sacmaligi olmaz..bari orada yarisarak kazanan belli olsun..SMS ler zaten hataydi ..unlulerin para alarak gitmis olmasida hata zaten..

Ceren°Burak
18-06-11, 21:05
Bugünki Programi izlemedim kim Elendi :icon_whis


Suan hepsi Kibristalar Otel'de :img-wink:
Hatta Ebru twitter üzerinden Fotograf paylamis, onlari beklerken :img-blush

Final gecesi herkes orda olucak, Diskalifiye olan Pascal (:img-in_lo) bilee :img-wink:

Tek istegim Hakedenin kazanmasi !

Jasnim
18-06-11, 21:22
Ya Taner Kıbrısa iki gün önce gitme oyununu kazanmamışmıydı zaten? :icon_whis
Niye oynadı ki bu oyunda?????
Ben mi yalnış hatırlıyorum Özge elenmeden önce oynanmıştı hatta Taner Deryanın konsantrasyonunu bozuyordu kaybetsin diye :icon_whis

Jasnim
18-06-11, 21:42
Bugünki Programi izlemedim kim Elendi :icon_whis


Suan hepsi Kibristalar Otel'de :img-wink:
Hatta Ebru twitter üzerinden Fotograf paylamis, onlari beklerken :img-blush

Final gecesi herkes orda olucak, Diskalifiye olan Pascal (:img-in_lo) bilee :img-wink:

Tek istegim Hakedenin kazanmasi !

Henüz kimse elenmedi şimdi açıklanıcak sonuçlar.
Taner kalır bence :whistle2
Ebrunun paylaştığı fotoğrafı bende gördüm ayrıca Ceyda da Ebru,Gökhan ve Vedatın fotoğraflarını paylaşmış :)

gulozar
18-06-11, 21:42
Herkesin ailesinden 2 kisi gelmis ,
Nihatin ,mübarek bütün asiret gelmis:img-hyste

hattori ha
18-06-11, 21:51
Ay çok sıkıcvı bugünkü bölüm ayrıca Taner önce gitme ödülünü kazanmıştı falan filan saçma sapan oldu iyice. herhalde ödül masraflarından kaçınmak için çıkardıla şu kıbrısa erken gitme saçalığını :img-hysteayrıca finale kalması kesin olmayan kişi neden kıbrısa gidiyor ki öff.

Ceren°Burak
18-06-11, 21:52
Yorum yapmiyim diyorum ama duramiyorum. Nihat hala Derya ile ugrasiyor Allahim :865323
Ailen gelmis, git tadini cikar... Hala Yüzücü ile Balikcinin arasindaki farki anlayamadi... Tefik&Taner tuttu diyor ama onlarda Adaya hemen ilk geldiklerinde tutmadilar... Hatta Taner daha 1-2 hafta önce tutabildi ancak.
Tabi maksat elestirmek.... sanki kendisi cok tutuyorda. Derya hic degilse denedi.

Finalde keske Canli baglanti yapsalarda söyle icimi döksem.


Jasnim Gökhan da mi ? :img-in_lo Görmemisim onlari hemen bakmam gerekiyor sagol canim :)


Elenen isim Tacmin olur bu kesin.

Finaldede SMS varmis, ozaman 1. simdiden belli; 3T :icon_whis :love01:

Beren1905AT
18-06-11, 22:22
hahaa koptum ya Taner Türkiye Cumhuriyeti ayaklansın diyo:img-hyste
Bitirdi bugün beni gülmekten yahhu!süpersin Taner.