PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : How I Met Your Mother(spoiler)Sayfa : [1] 2 3

mause
27-09-11, 14:40
Bir önceki başlık 1000 mesaj sınırını geçtiği için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.


Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.


Bir önceki başlık aşağıdaki linktedir.
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=77295


mause
Süper Moderatör

efran_albatros
27-09-11, 16:44
Diziyi çok uzun zamandır takip etmeme rağmen hiç yorum yazmamıştım, ama yeniden Ted&Robin e cılız da olsa bir ışık yakılınca, ben de iştaha geldim, bölüm yorumu kıvamında olmasa da ilişkiler ve anne teorilerim üzerine bir şeyler yazayım istedim..

Diziyi izlemeye başladığımda da ve 7. sezonu açtığmız şu günlerde de hep Ted&Robin ciydim..Ted ve Robin in ruh ikizi olmadığı, birbirleri için yaratılmış gibi durmadıkları ve hatta ortak hayaller bile kuramadıkları ortada..Buradan bakınca da Barney&Robin ve Ted&Zoey veya Ted&Victoria çok daha cazip gelebilir kimilerine...Ted ve Robin in daha ileriye gidemedikleri, sınırlarını zorlamalarına, beraber olmak için karşılıklı tavizler vermelerine rağmen ilişkilerinin büyüsünü, çekiciliğini kaybettikleri ve sıradanlaştıkları bir sınır vardı..O yüzden bir senenin ardından tüketmeye başladılar bir şeyleri, çok farklı olduklarından, hayattan, ilişkiden farklı şeyler beklediklerinden..Sonrasında değişik şekillerde ve kısa sürelerde tekrar denemeye çalıştılar, ama elbette olmadı, beklentileri hala başkaydı çünkü.O yüzden ben tekrar Robin ve Ted beraber olsun hayalleri falan kurmuyorum, nitekim yine deneseler yine aynı noktaya gelecekler..Artık benim bu ikili ve dizi adına en büyük hayalim direkt annenin Robin olması..Şimdi biraz çelişkili gelebilir öncesinde söylediklerimle, Robin in anne çıkmasını istemem..Ama Victoria nın dediği gibi birbirleri için yaratılmamış olsalar da aralarında özel ve derin bir bağ olduğu da gerçek..Bir ilişkiden ve sevgiliden beklediklerine sahip insanlarla da çıkmalarında rağmen ( Barney ve Zoey) yine de yürütemedikleri ve aslında bekledikleri şeylerin gerçekten istedikleri şeyler olmadığını anlamaya başladıkları da bir gerçek.Çetin ceviz Robin de değişmeye başladı, daha duygusal ve bağlılık arayan bir kadına dönüştü..Evlilik 2. sezonun Robin ini korkutmuştu, ama istediği her şeyi yaşadı, hevesini aldı çoğundan ve benim gördüğüm kadarıyla 7. sezonun Robin i artık evliliği düşünebilecek hatta yürütebilecek bir kadın..

Senaristlerin anne için bıraktıkları ipuçlarını bir araya getirirsek annenin Robin olması imkansız..Lakin düz mantık işlemeyen bir senaryoyla ilerleyen dizide, düz mantıkla annenin bir gün diziye Ted in bıraktığı işaretlere göre dahil olacağını düşünmekte pek mantıklı değil.Robin&Barney sevenleri dışında kimsenin de finalde senaristlerin ters köşenin kralını yapıp Robin in anne olduğunu ortaya çıkarmasına burun kıvıracağını sanmıyorum..3. ve 4. sezonlarda ben de Ted in ağzından anne ile ilgili duyduğum her ipuçunu aklımın bir kenarına yazıyor, parçaları birleştirmeye çalışıyor ve her sezon finalini anneyi görmek umuduyla izliyordum.Ama artık Ted in yanlışlıkla girdiği sınıfta göz göze geleceği, sarı şemsiyeli, amatör bir grupta bas gitar çalan, dünya tatlısı, Ted in kadın versiyonu o ideal kadını görmek umudunu taşımıyorum, anneyi çok çok sevdiğim bir oyuncuya oynatmadıkları takdirde zevk bile alacağımı zannetmiyorum artık :img-beee:.Zira Ted anlattığına benzer kadınlarla hayal ettiği gibi ilişkiler yaşadı zaten, ama hepsi bitti.Üstelik Robin in gölgesinde kalarak bitti hepsi..Benim için anne bile şu haliyle Ted&Robin in gölgesinde kalacak gibi, çünkü Ted hayal ettiği ve anlattığı gibi bir kadınla evlenirse Stella dan, Zoey den ne farkı olacak, Robin için terk ettiği Victoria dan ne farkı olacak merak etmekteyim :icon_whis..

Yine de geçmiş sezonlar boyunca verilen ipuçları ile Ted yeni bir kızla tanışacak ve evlenecek olabilir. Bunun için Barney in üvey kardeşini, Zoey i, Victoria yı işaret edenler de var; hepsinin olma ihtimali var, ama hiçbiri de olmayabilir.Ted in Barney in üvey kardeşine aşık olması 3-5 bölüme konu olacak ve sonra tükenecek bir hikaye.Finale yaraşır bir şey değil, hele anne olmasına yetecek bir sebep asla değil..Victoria ve Zoey için ve onların türevi olacak yeni bir kadın için diyeceğimi önceki paragrafta dedim zaten..

Dediğim gibi benim için hiçbir büyüsü kalmadı; uzun uzun anlatılan kadının ete kemiğe bürünecek olmasının..Ben 6 sezondur izlediğim, her haline, beklentilerinin değişip olgunlaşışına tanık olduğum, biraz çapkın ve kararsız olsa da, hissettiklerinin tam tersini yapsa, babasına ne kadar ihtiyacı olduğunu ve bu boşluğu asla dolduramadığını itiraf edemese de, komidininde dolu bir silah bulundursa da o iki kara çocuğun annesinin Robin olmasını istiyorum :img-in_lo.

Geçen sezon finalinden sonra Barney nin Robin le evlendiğini düşünmüş ve ufak çapta kahrolmuştum, ama bu sezon başında Lily gelip Ted e ''Gelin seninle konuşmak istiyor'' diyince zarf attıklarını anladım.Tabii kesin bir şey yine de yok, ama şu haliyle Robin olduğunu sanalım isteniyor, ama o değil gibi..3. bölüm sonunda Ted in dediklerine bakılacak olursa 3 lünün arası bozulacak...Umarım Robin bu kez hangisiyle olacaksa geri dönüşsüz bir birliktelik olur bu ve umarım iki düğünden birinde Robin gelindir ( Ki benim tercihim belli ).Zira Ted ve Barney nin arası Robin yüzünden yine bozulursa bunu artık ancak düğün paklar bence.Bir evlilik olsun ki bu saçma aşk üçgeni tarihe gömülsün artık.

Burcy
27-09-11, 17:53
7x3


Bu bölüm gerçekten çok şaşırdım ama geçen bölümlere nazaran sevdim bölümü.
İlk tercihim tabii ki de Ted&Robin ama bu mümkün değil. Verilen ip uçları kapsamından bakınca Robin imkansız...

Ted'in sonda söylediklerini merak ediyorum. Bu bölüm HIMYM'nin 1.sezon'unu hatırlattı bana. Öyle güzel bir hisle izledim ki anlatamam... :img-in_lo

stinson
27-09-11, 19:05
7x3Öncelikle senaristlere koca bir selam ederim.Hayır hayır hayır! Yapmasınlar bunu lütfen.Robin değil anne bu bu kadar belliyken kafa karıstırma yapmaları doğru değil.Sonunda Ted ileri de böyle olmadıgını anladık diyor o zaman Robin Barney ile mi evleniyor buradan cıkan sonuc bu mudur? :img-hyste
Şimdi düğünde Barney normal kravat ile ördekli kravat arasında kalıyordu.Bu bölümün adı ördekli kravat bölümde Robin önemli bir yerde.O zaman Barney başkasıyla evleniyor da acaba aklı Robin'de mi kalıyor.Robin burada evet ördekli kravat.Ben iyice Lost'a bağladım yalnız. :img-hyste:img-hyste
Barney'in restaurantın adı her gecisinde hapsırısı süperdi. :img-hyste
Marshall'ın dediği gibi bu sene cok eğlenecek miyiz bakalım?Ben simdilik gidişatı baya begendim.

edwardd
28-09-11, 12:59
7.03

Öncelikle kesinlikle hayır demek istiyorum senaristlere.Ted&Robin tekrar olmasın lütfen.Zaten gelinin Robin olmuyacağı belli edildi.Bari Robin&Barney ilişkisini bozmasınlar.
Ted'in Victoria ile uyumunu sevmiştim.Onun içinde bu bölüm gelince sevindim ama keşke daha çok kalsaydı.Gelin olmasa bile birkaç bölüm daha onların ilişkisini izleyebilirdim.
Marshall'ın kravatı bölümün olayıydı.:img-hyste
Başta küçük şaşırtmalarda olsa Barney'nin iddayı kaybedeceği belliydi. :img-hyste
Marshall bu yılın çok eğlenceli geçeceğini söyledi.Umarım öyle de olur.

HaPPy**
28-09-11, 14:56
7.03
İlk olarak söylemeliyim ki bu bölüm HIMYM'nin kesinlikle en komik bölümlerinden biriydi benim için.Durmadan başa sarıp izledim,eskiden olduğu gibiydi bölüm.Lily'nin boobları üzerine yapılan her şakaya çok güldüm tabiki başta Barney'le olan iddia var.:img-hyste Barney'le Lily'nin eğer Barney kazanırsa ne yapacağını konuşmalarına kahkahalar attım.Robin ve Lily'nin bang bangitty'leri,sonradan ekibin birlikte söylemesi; Ted'in konuşmasının yarım kalması Robin'in şunu diyordun tarzında hatırlatmaları ve Ted'in devam etmesi; Marshall ve Lily'nin iddia üzerine konuşmaları çok iyiydi.Bölümün her sahnesini yazmak istiyorum yahu,çok iyi bi bölümdü ta ki sonuna kadar.Victoria'nın dedikleri ve future Ted'in bunu onaylaması.:img-swoon Sanırım bu üçlünün arası açılacak ve bunu hiç istemiyorum.Ted&Robin ilişkisine anlam veremiyorum anneye bu kadar yaklaşmışken ve annenin Robin olmadığı bilinirken,böyle bir şey olmaz umarım.Birçok kişi Robin'in gruptan ayrılacağını düşünüyor (Düğünün Barney&Nora olma ihtimali ve üçlünün arasının açılması ihtimalleri üzerine) ama böyle bir şey olacağını sanmıyorum,Ted'in çocukları Robin'i tanıyorlar zaten.Bu sezon çok çok önemli şeyler olacak,anne ve Barney'in gelini hakkında birçok şey öğreneceğiz gibime geliyor ama Barney'in gelininin de diğer sezona kalacağını düşünüyorum.:kahve Marshall bölüm sonunda bu sene çok eğleneceğiz demişti.Şimdilik öyle olacağa benziyor,umarım istemediğimiz şeylerle karşılaşmayız.

Bu arada 6. sezonun bloopersı internete düşmüş,izlemenizi şiddetle tavsiye ederim yine.:img-hyste

elif15
28-09-11, 16:27
arkadaşlar bence barney evlenmeyecek. Teorimi şu şekilde açıklamak istiyorum.

hepimiz biliyoruzki ted anneyle bir düğünde tanışmış ve bu görüldüğü üzere barrney nin düğünü. Ama 6.sezon 20.bölümün son sahnesine bakıcak olursak, barney marshall a şu üzerinde uzun zaman harcadığı patlayan sandviçi yedirmeye çalışıyor. ve bize 10 yıl sonrayı gösteriyor, barney akıllara zarar bir kumpasla marshalla o sandviç i yediriyor. ayrıntılara bakacak olursak orda ted in elinde yüzük var,ama ne barneyde ne de robinde yüzük görüyoruz. Ted barneynin gerçekleşmeyen düğününde anneyle tanışmış evlenmiş ama barney o düğün her kiminse artık onunla evlenmemiş anlaşılan. biliyorum çok ince ayrıntılar ama lost un senaristlerini sollayan senaristlerimiz bunlara dikkat etmezmi sizce?

bence barney nin gelini noraydı ancak düğünde her ne olduysa vazgeçti, belki robin yüzünden belki de tamamen saçma birşey olduğuna karar verdi. Ama kesinlikle barneynin bize sezon finalinde gösterilen düğünde evlenmeyeceğini düşünüyorum.

kaçınkurası
28-09-11, 17:23
Aman Allahım ne güzel teoriler böyle buralarda pek rastlamadığım için bu sayfanın böyle şenlenmesine çok sevindim :happy0064

Sevgili efran_albatros, teorilerini ve yorumunu büyük zevkle okudum.
Çünkü bu yorumu ben yazsam ancak böyle ifadeler olurdu. Noktasına, virgülüne fikirlerimiz örtüşüyor..

Şahsen ben de artık anneyi görmek, tanımak umuduyla ve merakıyla izlemiyorum bu diziyi.
Benim için başka bir anlam aldı bu dizi. Yeri çok farklı...
Ben anı yaşıyorum :) Bölümler, espriler, iddialar herşey öylesine zevkli ki.. Artık anne umurumda değil...

Fakat o an gelip te anneyi öğrendiğimizde sıradan, dizinin bunca sezonu ve bunca yaşanmışlığı ile alakası, bağı olmayan birinin ANNE sıfatını yüklenmesine karşıyım..
Dizide sevilmiş, izlenmiş, bağ kurulmuş biri olmalı ANNE...
Robin gibi :img-in_lo
Yani bir amacı, bir anlamı olmalı bunca yıldır izlediklerimizin...
Nasıl olur bilmiyorum ama benim de umudum var hele son bölümden sonra.. Bilmiyorum ama Robin olmasa bile stella ve zoey gibi bir karakter kesinlikle olmasın..
Eğer Robin olmayacaksa, Yeni ve sevilen bir karakter gelsin.. En az 2 sezon biz onu sıradan bir arkadaş, dost gibi görelim sonra bombayı patlatsınlar..
Bu anlamda Barney'nin üvey kardeşi muhabbeti kuvvetli bir ihtimal gibi görünüyor gözüme..
Çünkü dediğimiz gibi ters köşe lazım.. şart.. Bu dizi bu prensip üzerine kurulmuş bir dizi çünkü :img-hyste

runaway
28-09-11, 23:52
Merhabalar ben geldim...
Sonunda yeni sezon başladı. Bomba gibi başladı hem de. Beni eğlendiren nadir dizilerden birisidir kendisi.
Barney'nin Nora için yaptıkları gerçekten çok hoş. Onun gibi bir çapkından hiç beklenmeyecek hareketler bunlar. Dizinin sonunda Nora'yla mı evlenecek çok merak ediyorum.
Barney'nin Lilly'nin göğüslerini görmek için yaptıkları çok komikti.

efran_albatros
29-09-11, 00:35
Aman Allahım ne güzel teoriler böyle buralarda pek rastlamadığım için bu sayfanın böyle şenlenmesine çok sevindim :happy0064

Sevgili efran_albatros, teorilerini ve yorumunu büyük zevkle okudum.
Çünkü bu yorumu ben yazsam ancak böyle ifadeler olurdu. Noktasına, virgülüne fikirlerimiz örtüşüyor..

Şahsen ben de artık anneyi görmek, tanımak umuduyla ve merakıyla izlemiyorum bu diziyi.
Benim için başka bir anlam aldı bu dizi. Yeri çok farklı...
Ben anı yaşıyorum :) Bölümler, espriler, iddialar herşey öylesine zevkli ki.. Artık anne umurumda değil...

Fakat o an gelip te anneyi öğrendiğimizde sıradan, dizinin bunca sezonu ve bunca yaşanmışlığı ile alakası, bağı olmayan birinin ANNE sıfatını yüklenmesine karşıyım..
Dizide sevilmiş, izlenmiş, bağ kurulmuş biri olmalı ANNE...
Robin gibi :img-in_lo
Yani bir amacı, bir anlamı olmalı bunca yıldır izlediklerimizin...
Nasıl olur bilmiyorum ama benim de umudum var hele son bölümden sonra.. Bilmiyorum ama Robin olmasa bile stella ve zoey gibi bir karakter kesinlikle olmasın..
Eğer Robin olmayacaksa, Yeni ve sevilen bir karakter gelsin.. En az 2 sezon biz onu sıradan bir arkadaş, dost gibi görelim sonra bombayı patlatsınlar..
Bu anlamda Barney'nin üvey kardeşi muhabbeti kuvvetli bir ihtimal gibi görünüyor gözüme..
Çünkü dediğimiz gibi ters köşe lazım.. şart.. Bu dizi bu prensip üzerine kurulmuş bir dizi çünkü :img-hyste
Benim anlatmaya çalıştığım da tam olarak bu sevgili Kaçınkurası; ters köşe...Herhangi bir bölümünün içinde bile flashbackler, flashforwardlar kullanıp sürekli seyircinin algısıyla oynayan, ters köşeye yatıran, şaşırtan bir dizinin anne konusunda olabilecek en 'düz' şekilde ilerleyip, Ted in bıraktığı tüm ipuçlarını aynen karşılayan bir kadını bizle tanıştıracağını beklemek ne kadar doğru?..

Bu şekilde bir gidişat 6 sezondur ısrarla anneyi merak eden ve bir bulmaca çözer gibi tüm işaretlerin eksiksiz yerine geleceği bir tanışmayla annenin karşımıza çıkmasını isteyenleri memnun edebilir, ama HIMYM ın yapısına, senaristlerinin tarzına, senaryonun işleyişine, Ted in anlatım diline (zira hep şaşırtmayı, önce biraz eksik veya yanlış anlatıp, çocukları ve seyirciyi kandırmayı seviyor) hepsine ters değil mi?..Önemli olan Robin in anne olması da değil; 5 kişilik bir arkadaş grubunun maceralarına, ilişkilerine odaklanmış ve 6 sezondur bu beşliyi bozmamış, başkalarını dahil etmemiş bir diziye sonradan birinin girmemesi, önemli olan bu..Anne çok önemsediği bir karakter olsaydı senaristlerin 6 sezondur girerdi artık diziye, ama önemli olan bu 5'li..Ben de diyorum ki Robin ve Ted arasında bir şeyler zaten varken, olmuşken, eskimemişken niye harcansın bu çift, niye bozulsun grupları?..

Ama yine de illa da Robin olsun diyor da değilim, Ted&Robin izlemekten hoşlandığım bir çift, ama olmasa da fark etmez..Ki zaten çok şiddetle bir çifti destekleyebileceğimiz bir dizi değil HIMYM yapısı itibariyle..Ama Robin in anne olmasının imkansız olduğunu da düşünmüyorum..Biz de çocuklar gibi her şeyi Ted in anlattığı kadar bilmiyor muyuz?..Ted de çocukların merak duygusunu ve ilgisini kaybetmemek için onlarca değişik numaraya başvurmuyor mu :icon_whis ?...
Ki Ted&Robin dosyası 2. sezon sonunda kapanmıştı, ama 7. sezonda durup dururken tekrar bu çifte yeşil ışık yakan, başka bir karakterin ağzından ''Sizin aranızda çok derin bir bağ var, senin ilişkilerin hep Robin yüzünden bitti..'' minvalinde replikler yazıp bu ikiliyi unutturmamaya/unutmadıklarını göstermeye çalışan senaristler; ben de durduk yere kendi kendime gelin güvey oluyor değilim :icon_whis.. Robin anne olsun istiyorum, bunun imkansız olmadığını da düşünüyorum, ama yine de büyük ihtimalle olmayacak zaten.Ben bunca yazıyı da olacağını düşündüğüm için yazmadım..Sadece istense olabilir, mümkünsüz de değil, mantıksız da..

Sevgili HaPPy*, Ted meçhul anne ile, Barney de Nora ile evlenir, Robin de uzaklara gider şeklinde bir sona aklım kesinlikle yatmıyor benim..İki tane sonradan eklenti kadını gruba dahil edip, Robin i şutlamak hiçbir senaristin aklı başındayken ve kendi senaryosunu baltalamak gibi bir amaç gütmezken yapacağı bir iş değil...Ve evet Robin den 'Robin teyze' diye bahsedildi..Bu annenin Robin olma ihtimalini çürüten bir detay da olabilir, Robin olma ihtimalinden uzaklaşalım istendiğinde başvurulacak küçük oyunlardan biride..Hangisi olduğu belli değil henüz..Ama anne Robin se Ted onun adını değiştirmiş olabilir, çocukların Robin teyze dediği Ted in başka bir arkadaşı ve Robin in gerçek adıda başka bir şey olabilir.Eğer anne Robin se çocuklarla sohbeti boyunca (ve dizi boyunca) Robin in anne olduğunun anlaşılmaması için yapması gereken en önemli şey ismini değiştimek zaten..

burcu_esmer
29-09-11, 14:50
arkadaşlar bence barney evlenmeyecek. Teorimi şu şekilde açıklamak istiyorum.

hepimiz biliyoruzki ted anneyle bir düğünde tanışmış ve bu görüldüğü üzere barrney nin düğünü. Ama 6.sezon 20.bölümün son sahnesine bakıcak olursak, barney marshall a şu üzerinde uzun zaman harcadığı patlayan sandviçi yedirmeye çalışıyor. ve bize 10 yıl sonrayı gösteriyor, barney akıllara zarar bir kumpasla marshalla o sandviç i yediriyor. ayrıntılara bakacak olursak orda ted in elinde yüzük var,ama ne barneyde ne de robinde yüzük görüyoruz. Ted barneynin gerçekleşmeyen düğününde anneyle tanışmış evlenmiş ama barney o düğün her kiminse artık onunla evlenmemiş anlaşılan. biliyorum çok ince ayrıntılar ama lost un senaristlerini sollayan senaristlerimiz bunlara dikkat etmezmi sizce?

bence barney nin gelini noraydı ancak düğünde her ne olduysa vazgeçti, belki robin yüzünden belki de tamamen saçma birşey olduğuna karar verdi. Ama kesinlikle barneynin bize sezon finalinde gösterilen düğünde evlenmeyeceğini düşünüyorum.

bencede nora ile evlilik aşamasına kadar gelip geri cayacak barney ama robinle olmalı bence nora ii kız ama bnce robini tek geçerim 7. sezonun 3 bölümü yayınlandı fakat hala barney'nin düğünün göremedik büyük ihtimallede zaten sezon sonunda verirler fakat dediğin gibi o bölümde yüzk yoktu ya senaristlerin hatası ise tamam berney şimdi evlenmeyecek belki ama ya 10 yıl sonra evli olursa sonuçta 8. sezonda finali vercek ve barneyi evli gösterirlerse....

HaPPy**
29-09-11, 18:07
Benim anlatmaya çalıştığım da tam olarak bu sevgili Kaçınkurası; ters köşe...Herhangi bir bölümünün içinde bile flashbackler, flashforwardlar kullanıp sürekli seyircinin algısıyla oynayan, ters köşeye yatıran, şaşırtan bir dizinin anne konusunda olabilecek en 'düz' şekilde ilerleyip, Ted in bıraktığı tüm ipuçlarını aynen karşılayan bir kadını bizle tanıştıracağını beklemek ne kadar doğru?..

Bu şekilde bir gidişat 6 sezondur ısrarla anneyi merak eden ve bir bulmaca çözer gibi tüm işaretlerin eksiksiz yerine geleceği bir tanışmayla annenin karşımıza çıkmasını isteyenleri memnun edebilir, ama HIMYM ın yapısına, senaristlerinin tarzına, senaryonun işleyişine, Ted in anlatım diline (zira hep şaşırtmayı, önce biraz eksik veya yanlış anlatıp, çocukları ve seyirciyi kandırmayı seviyor) hepsine ters değil mi?..Önemli olan Robin in anne olması da değil; 5 kişilik bir arkadaş grubunun maceralarına, ilişkilerine odaklanmış ve 6 sezondur bu beşliyi bozmamış, başkalarını dahil etmemiş bir diziye sonradan birinin girmemesi, önemli olan bu..Anne çok önemsediği bir karakter olsaydı senaristlerin 6 sezondur girerdi artık diziye, ama önemli olan bu 5'li..Ben de diyorum ki Robin ve Ted arasında bir şeyler zaten varken, olmuşken, eskimemişken niye harcansın bu çift, niye bozulsun grupları?..

Ama yine de illa da Robin olsun diyor da değilim, Ted&Robin izlemekten hoşlandığım bir çift, ama olmasa da fark etmez..Ki zaten çok şiddetle bir çifti destekleyebileceğimiz bir dizi değil HIMYM yapısı itibariyle..Ama Robin in anne olmasının imkansız olduğunu da düşünmüyorum..Biz de çocuklar gibi her şeyi Ted in anlattığı kadar bilmiyor muyuz?..Ted de çocukların merak duygusunu ve ilgisini kaybetmemek için onlarca değişik numaraya başvurmuyor mu :icon_whis ?...
Ki Ted&Robin dosyası 2. sezon sonunda kapanmıştı, ama 7. sezonda durup dururken tekrar bu çifte yeşil ışık yakan, başka bir karakterin ağzından ''Sizin aranızda çok derin bir bağ var, senin ilişkilerin hep Robin yüzünden bitti..'' minvalinde replikler yazıp bu ikiliyi unutturmamaya/unutmadıklarını göstermeye çalışan senaristler; ben de durduk yere kendi kendime gelin güvey oluyor değilim :icon_whis.. Robin anne olsun istiyorum, bunun imkansız olmadığını da düşünüyorum, ama yine de büyük ihtimalle olmayacak zaten.Ben bunca yazıyı da olacağını düşündüğüm için yazmadım..Sadece istense olabilir, mümkünsüz de değil, mantıksız da..

Sevgili HaPPy*, Ted meçhul anne ile, Barney de Nora ile evlenir, Robin de uzaklara gider şeklinde bir sona aklım kesinlikle yatmıyor benim..İki tane sonradan eklenti kadını gruba dahil edip, Robin i şutlamak hiçbir senaristin aklı başındayken ve kendi senaryosunu baltalamak gibi bir amaç gütmezken yapacağı bir iş değil...Ve evet Robin den 'Robin teyze' diye bahsedildi..Bu annenin Robin olma ihtimalini çürüten bir detay da olabilir, Robin olma ihtimalinden uzaklaşalım istendiğinde başvurulacak küçük oyunlardan biride..Hangisi olduğu belli değil henüz..Ama anne Robin se Ted onun adını değiştirmiş olabilir, çocukların Robin teyze dediği Ted in başka bir arkadaşı ve Robin in gerçek adıda başka bir şey olabilir.Eğer anne Robin se çocuklarla sohbeti boyunca (ve dizi boyunca) Robin in anne olduğunun anlaşılmaması için yapması gereken en önemli şey ismini değiştimek zaten..Robin'in gideceğini ben de düşünmüyorum zaten,birçok kez böyle bir teoriye denk geldim ve paylaşmak istedim sadece.Hem bir nevi gitmediğine kanıt olarak da çocukların Robin'i tanıdıklarını söyledim.Açıkçası Robin'in kesinlikle anne olmadığını düşünüyordum ama dedikleriniz çok mantıklı geldi,küçük bir oyunla annenin adı değiştirilmiş olabilir evet.Ama böylesi de bana garip geliyor,Ted&Robin çiftini olduğu zaman sevmiştim ama şimdiki dostlukları daha iyi.Hem Robin'in şu anlık Barney'e karşı hisleri de söz konusu.Açıkçası bu beşlinin her durumuna kısa sürede alışabilirim gibime geliyor yalnız dediğiniz gibi gruba dışarıdan birileri katılmadıkça.Ben de annenin kim olduğu sorusuyla fazla ilgilenmiyorum.Onların dostlukları daha çok ilgilimi çekiyor.:img-blush

mavi88
29-09-11, 23:06
herkes teori belirtmiş bende belirteyim bari;

7x03 ünde son cümle şuydu 'victoria haklıydı böyle devam etmedi' diye bence bu yine senaristler in oltası bizi birçok kez oltaya getiren senarstler iş başında aynı sezonun ilk bölümde 'gelin seni çağırıyor ted' cümlesi de oyundu bence. böyle kalmadık olayını robin ile barney in bir çift olarak devam etmesi olarak düşünüyorum zaten kesinlikle isteğimde bu yönde. ayrıca 7x04 fragmanını izledim barney noranın çalıştığı yere gidip süprizler yapıyor tabiki iş arkadaşı robin çok sinirlenior,kendisini içkiye veriyor.bu bölümün robin barney ağırlıklı olacağı kesin sabırsızlıkla bekliorum

burcu_esmer
29-09-11, 23:19
herkes teori belirtmiş bende belirteyim bari;

7x03 ünde son cümle şuydu 'victoria haklıydı böyle devam etmedi' diye bence bu yine senaristler in oltası bizi birçok kez oltaya getiren senarstler iş başında aynı sezonun ilk bölümde 'gelin seni çağırıyor ted' cümlesi de oyundu bence. böyle kalmadık olayını robin ile barney in bir çift olarak devam etmesi olarak düşünüyorum zaten kesinlikle isteğimde bu yönde. ayrıca 7x04 fragmanını izledim barney noranın çalıştığı yere gidip süprizler yapıyor tabiki iş arkadaşı robin çok sinirlenior,kendisini içkiye veriyor.bu bölümün robin barney ağırlıklı olacağı kesin sabırsızlıkla bekliorum


sana katılıorum robin hala bişiler hissediyor bencede robin ve barney olucak ama evlilik sahnesinde büyük ihtimalle norayla evleniyor ama daha imzalar atılmadı ve barneyden bahsediyoruz her an herşeyi yapabilir fragmanı bende izledim robin gene o halini takınacaktır bende merak ediyorumm:icon_whis

mavi88
29-09-11, 23:35
sana katılıorum robin hala bişiler hissediyor bencede robin ve barney olucak ama evlilik sahnesinde büyük ihtimalle norayla evleniyor ama daha imzalar atılmadı ve barneyden bahsediyoruz her an herşeyi yapabilir fragmanı bende izledim robin gene o halini takınacaktır bende merak ediyorumm:icon_whis

bencede o nora-barney düğünü ,4.bölüm fragmanındaki terapist in bu sezon robin in yeni sevgilisi olarak takılacağı da söyleniyor zaten.tahminim şu barney son anda vazgeçecek robin in yanına gidecek belki robin kanadaya dönmek üzere falan olabilir.robin-barney mutlu kavuşmasından sonra ted anne ile tanışacak ve 'işte anneniz ile böyle tanıştım' diyecek ve belki bize bir iyilik yapıp robin barney evliliği ile ilgili birşeyler , marshall ve lily nin çocukları hakkında iki satır birşeyde söyler.daha dizinin bitmesine çok var ama ben bu dizinin böyle bitmesini istiyorum.

asdewq
30-09-11, 01:06
7x3:img-hyste:img-hyste


Bu bölümde gerçekten çok eğlendim:img-hysteLily'nin boobsları ile yapılan her espiriye çok güldüm.İddia zaten komediydi.Lily&Barney anlaşmalarını geri alıp alıp izledim:img-hysteBu ikiliyi her çok sevmişimdir.

Victoria'yi yeniden izlemek bnm için hoş bir süpriz oldu.Ted'in en sevdiğim sevgiliydi şimdiye kadar.Son da söyledi söz gerçekten çok ilginçti ama bilmediğimiz bir şey değildi bnce bu 3lü kesinlikle böyle kalmayacak:img-hyste
Ben gelinin kim olduğunu bir türlü kestiremiyorum Nora da olabilir Robin de.Teorilere göre değişebilir.Ama Nora'nın Ted'i neden görmek isteyeceğini tahmin edemiyorum.Robin olması mantıklı geliyor bu açıdan.Öte yandan da Ted Robin ile beaber olursa bu durumda Nora bunun için Ted'i görmek isteyebilir.Gelin kim olursa olsun Nora ve Barney'in ikisinin ilişkisi bir şekilde çok ilerleyecek orası kesin.Robin&Barney ilişkisinde Ted'in önemli bir rol oynayacağını düşünüyorum.Konuşma olur,Robin ile braber olurlarsa Barney kıskanabilir......
Bir de bu çocuklar da saf değil heralde annelerinin ismini biliyorlardır.Robin bu grubun bir parçası ayrıca da Robin teyzeniz dedi yani.....

Bu dizide bnm için annenin pek bir önemi yok aslında.Yani son bölümde işte böyle tanıştık demesi yeterli.Bu 5'liyi çok seviyorum ve aralarına biri ne kdr geç girerse o kdr iyi diye düşünüyorum:img-wink:

elif15
30-09-11, 01:14
Teori number 2:img-wink:

7x01 in son sahnesine bakacak olursak lily gelip ted e gelin seni görmek istiyor dediğinde suratında garip bir ifade var yani gelin seni görmek istiyor ne alakaki falan tarzında.

Oysaki 6.sezonun bilmem kaçıncı bölümünde robin ted e eger evleniceim adam sen olmazsan sağdıcım olmanı istiyorum tarzında bir laf etmişti. Eğer robin gelin olsaydı lily bunu bu kadar değişik bi surat ifadesiyle söylemezdi bence. E tabi barney gelin robin olsaydı bu kadar tereddütlü de olmazdı diye umuyorum.

Özetle tekrar ediyorum ki barney o gün nora ya da başka biriyle o düğünü yapmaya kalkışıyor ancak sonunda düğün olmuyor bence.
Bi şekilde robin e aşık olduğunu mu anlıyor yoksa evliliğin saçmalığını farkediyor bilmiyorum. Ama 7x03 ün sonunda bu üçlünün arasının o şekilde gitmediğini öğrendiğimiz için barney sonunda robinle olacak diye tahmin ediyorum.
Ha bi de ted çocuklarına barny ve robin i ilk anlatmaya başladığında işte robin teyzeniz ve barney amcanız böyle çıkmaya başladılar diyor. Hani sanki ilişkileri devam ediyormuşta böyle başlamış gibi.

efran_albatros
30-09-11, 09:59
Teori number 2:img-wink:

7x01 in son sahnesine bakacak olursak lily gelip ted e gelin seni görmek istiyor dediğinde suratında garip bir ifade var yani gelin seni görmek istiyor ne alakaki falan tarzında.

Oysaki 6.sezonun bilmem kaçıncı bölümünde robin ted e eger evleniceim adam sen olmazsan sağdıcım olmanı istiyorum tarzında bir laf etmişti. Eğer robin gelin olsaydı lily bunu bu kadar değişik bi surat ifadesiyle söylemezdi bence. E tabi barney gelin robin olsaydı bu kadar tereddütlü de olmazdı diye umuyorum.

Özetle tekrar ediyorum ki barney o gün nora ya da başka biriyle o düğünü yapmaya kalkışıyor ancak sonunda düğün olmuyor bence.
Bi şekilde robin e aşık olduğunu mu anlıyor yoksa evliliğin saçmalığını farkediyor bilmiyorum. Ama 7x03 ün sonunda bu üçlünün arasının o şekilde gitmediğini öğrendiğimiz için barney sonunda robinle olacak diye tahmin ediyorum.
Ha bi de ted çocuklarına barny ve robin i ilk anlatmaya başladığında işte robin teyzeniz ve barney amcanız böyle çıkmaya başladılar diyor. Hani sanki ilişkileri devam ediyormuşta böyle başlamış gibi.Barney evliliğe, tek bir kadına sadakatla ve aşkla bağlanmaya, bir ilişkinin sorumluluğunu almaya vs. zaten yıldızlar kadar uzak bir adam..Yani gelin kim olursa olsun ( tabii Robin olursa daha bi' koyar ama ) o düğünden son dakikada bile olsa kaçacağı, vazgeçeği evlenme ihtimalinden daha yüksek, herkesin beklediği bu; ''nasıl olsa evlenmez''..

O yüzden Barney nin son dakikada evlenmekten vazgeçmesinde hiçbir süpriz, ilginçlik, sıradışılık yok, asıl süpriz Barney gibi bir adam ( üstelik Ted den önce :) ) evlenirse yaşanır..Evlense bile muhtemelen boşanmayla sonuçlanır, evlilik bir anlık çılgınlıkla da yapılabilecek bir şey, ama yürütmek her babayiğitin harcı değil ( Barney nin de harcı değil ). En azından evlilik hayatını yürütemeyişinden falan epey komik bölümler çıkar..Ben Barney nin evleneceğini düşünüyorum onun için...

burcu_esmer
30-09-11, 13:47
Barney evliliğe, tek bir kadına sadakatla ve aşkla bağlanmaya, bir ilişkinin sorumluluğunu almaya vs. zaten yıldızlar kadar uzak bir adam..Yani gelin kim olursa olsun ( tabii Robin olursa daha bi' koyar ama ) o düğünden son dakikada bile olsa kaçacağı, vazgeçeği evlenme ihtimalinden daha yüksek, herkesin beklediği bu; ''nasıl olsa evlenmez''..

O yüzden Barney nin son dakikada evlenmekten vazgeçmesinde hiçbir süpriz, ilginçlik, sıradışılık yok, asıl süpriz Barney gibi bir adam ( üstelik Ted den önce :) ) evlenirse yaşanır..Evlense bile muhtemelen boşanmayla sonuçlanır, evlilik bir anlık çılgınlıkla da yapılabilecek bir şey, ama yürütmek her babayiğitin harcı değil ( Barney nin de harcı değil ). En azından evlilik hayatını yürütemeyişinden falan epey komik bölümler çıkar..Ben Barney nin evleneceğini düşünüyorum onun için...


aynenn katılıyorum zaten barney büyük ihtimalle bencede kolay kolay evlenemez hemde tedden önce zaten boşuna doğru kravatmı die sormadı emin değil hala kendinden ve o yaşamdan... robin napıyor acaba o evlenirken arkadaşlardan biri demisti yukarılarda belkide kanadaya dönüyordur diye olabilir ama barney evlenmeden ordan kaçarsa robinle bi gelecekleri olabilir tabi dediğin gibi gelin robinse zaten evlensin ama gelin robin değildir büyük ihtimalle bir de ted orada tanışcakmış anneyle robin gelin olsaydı zaten çok önceden tanışmış olurlardı bence çünkü bu kadar evlenme isteklisi bi adama robin arkadaşlarından birini zaten tanıştırırdı ki bunu daha önceki bölümlerde yapmıştı ve barneyde zaten evlilik adamı değil son bölümde tedin eski kız arkadaşıda zaten robinle ilgili bişiler sölemişti bakalım nasıl sonuçlanacak hepsi merakla bekliyorum....:img-blush

Nehir1415
01-10-11, 19:41
7.03

bölüm yine çok eğlenceliydi fakat asıl bombayı Viktoria patlattı. bir geldi pir geldi kadın :img-hyste yine soru işaretleri çoğalmış oldu ama HAYIR Ted&Robin olamaz diyorum. yani annenin Robin olmasını kesinlikle istemiyorum. evet Robin her zaman hayatında önemli bir yer alacak ve şöyle bir gerçekte var: Ted her umutsuzluğa kapıldığında Robine yöneliyor ama anne başka bir kadın olmalı. bunca zaman ip uçları verildi, merak uyandırıldı. hepsi yanıltmaca olarak açıklanmasın lütfen, kendimi aldatılmış olarak hissederim. benim için her zaman dizinin ana konusu bu üç arkadaşın dostukları ve hikayeleriydi. anneyi merak ediyorum evet ama zamanla bu merak azalmaya başladı. dizi bana göre asıl anne ile nasıl tanıştığını konu alıyor. tanıştıktan sonra neler yaşandığını ve bu birliktelik nasıl evliliğe doğru yol aldığı değil. o yüzden dizinin sonunda baştan beri bu beşli gruba dahil olmayan birinin araya gimesini yadırgamam hiç bir zaman.
Viktoria’nın burda kafaları karıştırmasının sebebi bu sezon Ted/Robin/Barney üçkenin yeniden konu alınmasının işareti. yani Ted yeniden acaba benim için doğru kadın Robin mi diye düşüncelere kapılacak.
Barney’in evlenmesi konusuna gelince, dizinin yapımcıları ile yapılan bir röpörtajı okudum ve orada Barney kesinlikle evlenecek denildi. adaylar arasında Robin/Nora veya bir başka kadın var. evleneceği kişi bu sezon tanıtılacak deniliyor ama bana göre burda da bir yanıltmaca var çünkü sezon aynı zamanda Lily’nin hamilelik sürecini konu alacak ve anladığım kadarı ile doğum finalde gerçekleşecek. durum böyle ise nikah günü gelin seni çağırıyor diyen Lily hamile değildi. bu yüzden bu nikah 8. sezon sonuna ait olmalı diye düşünüyorum.

Nehir1415
01-10-11, 19:59
Craig Thomas röpörtajı
7. sezon ile ilgili ip uçları verliliyor ilgimi çeken kısımları ekliyorum :img-wink:
How I Met Your Mother Scoop: Barney's Epic Wedding and How Ted Got His Groove Back

So Barney (Neil Patrick Harris) does get married, right?
Craig Thomas: Barney does get married. It's not the smoothest wedding day, but it's epic — truly epic. In the premiere, we definitely pick up right where we left off. ... We also see Punchy's wedding in the premiere. We start at Barney's wedding in the future. He's having the jitters. Ted says, "We've already been to the worst wedding of all time" — Punchy's. And we flash back to September of 2011 when the gang finally goes to the long-talked-about Punchy wedding. We had the two weddings inform each other.

How did you decide it would be Barney getting married?
Thomas: Part of it was the story we told in Season 6. Barney reconnected with his father —finding out who his father is and hinting that there is more to Barney than a guy who puts on suits and hits on women to sleep with them. Our hope was that it would play as a surprise and I think it did. We haven't shown yet how he gets from Point A to Point B. That's Season 7 — how he gets to that church, puts on that tuxedo and ends up moments away from marrying somebody. We love the storytelling challenge of showing how this character is so notoriously and proudly single, who has always hated the notion of marriage, getting there.

Was Barney getting married part of the plan when you and Carter [Bays] conceived the show?
Thomas: Well, we always knew it would be a show about people changing and growing up. The whole show begins with people getting engaged and moving on in life. Barney's a great sitcom character. He's a great character to write because he can be a complete, insane cartoon character in his own world one week and in another week be emotionally grounded and you care about his journey. That's a testament to Neil. He can play both. So I think over the years, the more we wrote Barney, the more we saw what Neil could do and the heart and emotion he could inject into this insane character. It made us want to write more about Barney's journey and who he could become.

The obvious possibilities are Robin (Cobie Smulders) and Nora (Nazanin Boniadi). Will there be more candidates?
Thomas: There will be more women than that! We like the idea of setting up a bunch of different candidates. For fans of Barney and Robin, the premiere picks up with the look she gave Barney. A big theme is Robin dealing with the fact that she has feelings flickering for Barney. Any HIMYM fans who felt like there wasn't enough of Barney and Robin when they were dating, stay tuned for more to their saga.

A lot of fans hated that you guys broke them up so abruptly in Season 5.
Thomas: Yeah, there definitely was a faction of fans who were upset by it, but we knew we eventually would stir those flames back up. We knew it would take a while and we wouldn't do it right away, but here we are coming into Season 7. Robin's dealing with the fact that she has these feelings again, which makes no sense since they dated and it didn't work out. It's essentially an episode of love being crazy and mysterious, like most of our episodes are. She's trying to wrap her head around these feelings. No one else but her knows about them.

Where is Ted (Josh Radnor) now after he was thisclose to getting back together with Zoey?
Thomas: We've seen Ted go through a lot of turmoil over the years — getting dumped at the altar, the Arcadian drama with Zoey. But we'll see Ted on a bit of a hot streak in Season 7. He's a hotshot architect having his building built in New York City. He's realizing, 'Wait a second. I'm kind of a catch right now.' His stock is very high and he's dealing with the fact that he's very attractive to the ladies at the moment. He's struggling whether to take advantage of that or stay on track of trying to find the right person to settle down with. Is this the moment to work it a little bit? He's a little torn. ... So he and Barney are swapping places! [Laughs] By the end of Season 7, Ted will wear suits and Barney's hair will be spiky and messy.


tamamı için:
http://www.tvguide.com/News/HIMYM-Season7-Spoilers-1035439.aspx

Nehir1415
01-10-11, 20:07
ve bir başka Craig Thomas & Carter Bays röpörtajı daha...


TVLine | Season 6 felt like it was a lot about growing up. What about this year?
Carter Bays: This year is about birth. It’s about rebirth and becoming something and becoming someone new. It’s all bookended by this exciting new journey Marshall and Lily are heading out on.
Craig Thomas: It’s a season about looking to the future. We are in Act 3 of this story of How I Met Your Mother. It’s all the characters looking to the horizon. Who ** I going to be when these cameras stop rolling and I have to move toward the year 2030? All the characters will ask that this year. You’re going to see Marshall and Lily wrestling with, who are we going to be as parents? What will our kid think of us? The fact that they’re having a kid is a huge catalyst for things to happen within this group. Ted, Robin and Barney all start to thinking about: “Will I ever have a kid? When will that happen? Will that happen? Where’s my future going?”
Bays: And who’s it going to be with?

TVLine | Entering the third act, are you feeling pressure to answer some questions?
Thomas: No, it’s not pressure. More like it’s fun that we finally get to answer questions. We ended the season on an enormous question: Who’s Barney marrying? We can say that for sure in Season 7 we’re going to answer that. It’s not going to be strung along. But there’s also callbacks to little mysteries and little things we set up in Season 1 and Season 2 that will come back around.

TVLine | Can you say when we’ll find out who Barney’s bride is?
Thomas: I don’t want to say when, but I’ll tell you our season begins at that moment [from the season finale].
Bays: It’s the central mystery of the season. Someone has convinced Barney to put on a boutonniere and walk down the aisle. We’re going to find out who that is this year.


tamamı için:
http://www.tvline.com/2011/08/how-i-met-your-mother-himym-season-7-preview-2/

nurgül_7
02-10-11, 12:08
7.03
Çok güldüğüm, bazı sahnelerini geri sardığım hatta 1 kez daha izlemeyi planladığım bir bölümdü, bu bölüm. Özellikle Barney'nin yemek yapan adamın taklitini yapmasına ve Robinin Lilynin göğüslerine 10 snaiye bakmadan durursan senin isteidğin yere gideceğiz lafından sonra gözlerinin Lilynin göğüslerine kayışına çok güldüüm:img-hyste
Son sahneye çok şaşırmadım, çünkü Robinin Ted için önemli bir yerde olduğu hep belliydi. 40 yaşından sonra bekar olursan seninle evleneceğim geyiği bile buna bi işaret. Fakat dostluklarının bozulmasını hiç işstemiyorum. annenin bu saatten sonra robin olması imkansız çocuklara anlatırken robin teyzeniz diyor. anne robin değilken yeniden ted-robin yapıp da barney-robin'i zedelemenin hiçbir manası yok.

The Alchemist
02-10-11, 21:18
Uzun bir aradan sonra merhaba himym başlığının güzide sakinleri :img-wink:

7*3

İlk üç bölüm için toptan bir yorum yapmam gerekirse, öncelikle çok heyecanlı bir sezon olacak gibime geliyor :happy0064 Muhtemelen sezon boyunca bir dolu düğüm atılacak ve son sezonda çözümleri izleyeceğiz. Ben şahsen Barney'in gelini için teorilerden teori beğenemiyorum...
3. bölümde victoria'nın elbisesini ve kendisini çok güzel bulduğumu söylemeden geçememekle birlikte, bölümün yıldızları kesinlikle lily'nin göğüsleri ve barney ile yaptıkları pazarlamaydı, gülmekten resmen :img-hyste
Ted'in söylediği son cümleyi dostluklarının bitmesi gibi algılamadım, belki robin&barney ikilisini çok sevmemden olacak ikisi bir çift olarak devam edecek gibi geldi bana. Ne olursa olsun bu diziyi çok seviyorum. Eski bir dosta kavuşmak gibi geliyor bu beşliyi bir arada görmek.

NasLı_K
03-10-11, 18:34
7x03

"I met this girl at a wedding. We'd be together for a while but then she moved to Germany. Decided to try long distance; but it didn't work. Because I cheated on her with someone at this very table."

Aah, ne desem bilemedim ki. HIMYM'in beni güldürüyor, kahkahadan gebertiyor olması falan gerekiyor aslında. Bense böyle geçmişe yönelimler yapan, özellikle konuyu bir yerde Ted'le Robin'e bağlayan sahneleri gördükçe melankoliğe bağlıyorum. O ilk sezonların gerçekten apayrı anlamları var benim için ve HIMYM'in, geçmişi Türk dizilerinin aksine izleyiciye devamlı hissettiriyor olması onu daha da özel yapıyor benim için. Hiç bitmesin istiyorum, hiç hem de! İzlemekten sıkılmayacağım tek dizi olarak bu beşliyi gösteriyor olmam da her şeyi açıklıyor sanki.

Victoria'yı çok severdim. Hatta Ted&Victoria ve Ted&Robin çiftleri arasında sıkışıp kalmışımdır hep. Hangisi daha sevimliydi, hangisi daha çok yakışıyordu emin değilim. Ama Victoria'nın 7. sezonda gelip geçici olmayacağından eminim. Anne o mudur, diye düşünmeden de edemiyorum. Zamanında Robin'in o malum anne olması için vermeyeceğim şey yoktu; ama senaristlerin bu ihtimali gün geçtikçe yok ettiklerini de göz önüne aldığımda, kurduğum hayallerin boşa çıkacağı gerçeğiyle yüzleşerek Robin ve Ted'in hayatları boyunca hiç ayrılmamalarını dilemekten başka çarem kalmıyor.

Ted ve Victoria sahneleri başta beklediğimden az mazi içeriyordu. Marshall'ın yarattığı oyuna geldiklerindeyse yeniden HIMYM izlediğimi anladım. Victoria'nın son sözleri güzel olduğu kadar da gerçekti sanırım, öyle ki Ted de aynı fikirde. Ted'in dediği gibi o üçlü hep beraber olmayacak-mış-. Sanırım ayrılık da Robin&Barney evliliğiyle olacak.

Victoria anne mi bilemiyorum da, şimdilik senaristlerin düşünmemizi istediği şey sanırım tam da bu. Şaşırtıcı olmaz demeyin. Victoria'yla birlikteyken Ted'in bilmediği şeylerin yıllar sonra açığa çıkması yeterince şaşırtıcı olur bence. Cindy'nin ev arkadaşı çıksa, o sarı araba - ya da taksi miydi, Ted'in gelecekteki evinde kitaplığında duran hani - Victoria'nın olsa, elektro gitar çalan da o olsa, o çıplak ayak ona ait olsa... Bilemedim ki, Vicky iyi bir adaymış gibi geldi.

-Really? Who's Barney's ex girlfriend?
-Robin.
-Your Robin?
-Mine and Barney's.

Ps olarak da ABİ BARNEY EVLENMESİİİİİİİN diyorum.
İyi yorumlar. :865323

mavi88
04-10-11, 10:29
7x04 spoiler


fragmandan dolayı daha çokşey beklemiştim.ama bu bölüm daha çok robin in barney e yaklaşma girişimleriydi.aslında bir bakıma barney robin den intikam alıyor gibide durabilir 4.sezonda aşk acısı çeken barney vardı burada ise robin.robin in bakış açısı ile herşeyi gösterdiler.barney in nora ya yaptıkları şirinde olsa robin dururken nora ile ne takılıyorsun dedirtiyor.robin e barney in 'sen iyi bir biradersin' demesi,robin in herşeye rağmen barney in üstüne saldığı kadını ortadan kaldırması falan güzeldi.artık bölümlerin çoğunu robin barney ağırlıklı izlediğim için diğer yorumları yapamıorum marshall-lily-ted karabiber-tuz-kimyon olarak bölümde yerlerini almışlardı.ayrıca psikoloğu ile aşk yaşayacakmış robin bakalım neler olacak

dilara-1905
04-10-11, 13:49
Yeni başlık açılmış daha yeni görüyorum. :img-tomat
Öncelikle yeni başlık hayırlı olsun :img-wink:

7*1
Hala Barney'in gelini yok ortalarda,biz dalga geçiyorduk anne gibi barneyin gelinini aricaz bundan sonra diye ama gerçek oldu :img-hyste
Barney&Robin dansı favorimdi :img-in_lo
Nora arayacak zamanı buldu... Robinin Barneye diyeceklerini, Noraya demesi için Barneye aktarması çok fenaydı :865323
Ağlayan Ted'e de koptum internete koymalarına filan çook güldüm. Finlandiyalı hayranlar süperdi :img-hyste
Ted için düğüne gelmişler ya:img-hyste
Kısacası çok iyi bi sezon başlangıcıydı :img-hi:

kaçınkurası
04-10-11, 14:14
7 x 4

Ben çok eğlendim bu bölüm. Özellikle Ted ve Marshall'ın kursta yaşadıklarına çok güldüm :img-hyste

Doktorun Ted ile ilgili '' terapi görmeli '' cümlesine de koptum diyebilirim :img-hyste

Barney'nin numaraları artık beni şaşırtamıyor ama kuaför salonundaki haline gerçekten güldüm. Özellikle de Neil patrick'in gerçek hayattaki cinsel tercihini düşününce gülmemek elimde olmadı :img-hyste

Robin gerçekten bu adamla aşk mı yaşayacak? Bari daha yakışıklı birini bulsalardı :img-tomat

dilara-1905
04-10-11, 15:56
7*2
Çook komik bir bölümdü.Bölümün girişi özellikle süperdi.Ted'in dergiyle kız tavlamasına çok güldüm:img-hyste
Robinin rock yıldızını duyunca o geceye katılma çabası:img-hyste
r- ah bu mu? mühim değil hiç giymedim. beni davet ettiğin ama sonra iptal olan o büyük etkinlik için almıştım. kendini suçlu hissetme.:img-hyste
t- amcamın cenazesini mi diyorsun?:img-hyste o iptal olmadı adam komadan çıktı :img-hyste
r- ben yinede seni bağışlıyorum :img-hyste

stinson
04-10-11, 19:37
7x4Çok çok eğlendim bu bölüm. :img-hyste
Ted bu ikiliye bu şekilde adapte olmasına bayılıyorum.Beşinin arkadaslıgı cok özel ama Ted&Marshall&Lily bir başka.Özellikle bu bölümde oldugu gibi üniversite zamanlarına dönülmesini cok seviyorum.Ted'in odaya girip kıyafetleriniz cok dagınık,kapıda da corap var demesi süperdi. :img-hyste
Ted ve Marshall'ın kurstaki deneyimlerini de cok sevdim.Tabi Marshall'ın beklediği ana kalamadılar ama olsun.Bu arada doktora bende uyuz oldum. :img-hyste
Psikolog eğer cidden Robin ile takılıcaksa biraz hayal kırıklıgı oldu bana ama bakalım.Barney'in capkınlık olayları yine cok iyidi.Genel olarak cok hoş bir bölümdü.

edwardd
05-10-11, 12:30
7.04

Başta acaba Robin gerçekten psikolağa mı gitti diye düşündüm.Çünkü oraya gidicek son kişi.Robin duygularını kendine saklayan biri.Pek net olmasada Barney hakkında ki duygularını ortaya dökmesi güzeldi.
Bu bölümle iyice karar verdim ki ben Barney'nin bu aşık halini hiç sevmedim.Ben onun garip kız tavlama yöntemlerini seviyorum :img-hyste
Ama birgün bunları bırakması lazım tabi.Bıraktıran kişinin de Robin olmasını isterim. :img-in_lo
Ted-Marshall-Lily.Bütün ekibi çok severim ama o üçü farklıdır benim için.Özellikle geçmişlerini izlemeyi çok seviyorum.Bu bölümde üçlünün geçmişini gösterdikleri için çok sevindim.
Ted'in süper 3'lü benzetmeleri çok komikti.Birde bölümün sonunda onların resimleri çıkınca iyice komik oldu. :img-hyste
Bölümün en güzel sahnesine gelirsek kesinlikle gey Barney'di. :img-hyste

Nehir1415
09-10-11, 18:18
7.04

bölüm resimlerini gördükten sonra, beklentilerim fazlaydı sanırım ki, bölüm sonunda aaa bu kadarmıydı dedim. güzel, eğlenceli bir bölümdü.
ah Robin sen bu hale düşecek kadınmıydın...:img-hyste...Barney için kadının saçını başını yolduğu sahne cidden komikti.
daha yakışıklı bir psikolog bulamazlarmıydı diye düşünmeden edemedim doğrusu :icon_whis Robinle hiç yakıştıramadım. önce Sandy Rivers miydi neydi, sonra pantolonsuz Don :img-hyste...şimdide psikolog...zevksizlik diz boyu:img-hyste
Ted&Marshal&Lily üçlünün üniversite zamanı hikayeleri yine eğlenceliydi. Ted'in araya girme çabaları çok başarılıydı :img-hyste
ama bölümün en ilginç tiplemesi kesinlikle gay Barney'di :img-hyste

Nehir1415
09-10-11, 18:22
gelecek bölümlerin kısa özetleri...

7.05
“Field Trip”

When Marshall witnesses his boss's soft approach in settling with a million dollar company, he takes matters into his own hands. Meanwhile, Ted takes his architecture class on a field trip and things don't go as planned.

resimler multimedya bölümünde


7.06
“Mystery vs. History”

When Ted goes on a date without researching the girl on the Internet, the gang interferes, showing Kevin that they are too into each other's business. Meanwhile, Lily and Marshall come to terms with finding out the sex of their baby.

kaynak
tv-links.eu

wampir 94
09-10-11, 21:05
7.sezon 5.bölüm fragmanı :img-wink:

http://www.sinetif.com/how-i-met-your-mother-7-sezon-5-bolum-fragmani/

kaçınkurası
11-10-11, 13:54
7 x 05

Çok mükemmel bir bölüm olduğunu söyleyemeyeceğim malesef. Vasatın bile altındaydı. Zaman zaman sezon ortalarında böyle durağan dönemleri oluyor bu dizinin. Ama bu sezon erken oldu galiba...

Barney kravatı ne zamana kadar takacak merak ettiğim bu :img-hyste

Ted'e kirli sakal çok yakışmıştı.

Veeee Lütfen şu terapist işi çok sürmesin. Robin ne zaman düzgün bir adama aşık olucak anlamadım ?

aRzUx
12-10-11, 14:29
7x05
Klasik How I Met Your Mother bölümlerinden biriydi.
Robin bu sefer de terapistiyle sevgili oldu :img-hyste Ne zaman düzgün biriyle sevgili olacak çok merak ediyorum :icon_whis
Barney'in ördekli kravat takması ne kadar sürecek acaba ?
Lily'nin Marshall'a telefonda konuşurken "Pasta mı ? Hemen geliyorum" Repliği süperdi :img-hyste

Barney'in kiminle evlendiği konusuna sezon finalinde gelecekler bu gidişle...

Nehir1415
15-10-11, 22:23
7.05
her bölüm kahkaha ile gülmeyi beklemiyorum ama bu gerçekten özelliksiz sıradan bir bölümdü. yer yer sıkıldım diyebilirim.
Ted ve Marshall mesleklerinde hayal ettikerli gibi bir noktada olmadıklarını gösterdi bölüm. Ted mesleğinin inceliklerini büyük bir hevesle anlatırken acaba ne zaman beklediği ilgiyi görecek :img-hyste kirli sakalı cidden yakışmıştı bu arada :img-wink:
Robin ve terapisti...ne diyebilirim...olmamış kesinlikle...konu fazla uzamaz umarım. yada illa bir ilişki yaşanacaksa çok daha eğlenceli yazılabilirdi. bilemiyorum sarmadı beni pek...

kaçınkurası
18-10-11, 10:55
7 x 06


Acayipp eğlendim diyebilirim. Çok sevdim bu bölümü. Aralarındaki muhteşem dostluk, bağ, sevgi ve kontrol manyaklığını :img-hyste herşeyiyle anlatan bir bölüm olmuş..

Terapist arkadaşı sevmedim tip ve tarz olarak ama en azından esprili biri ...

Lily ve Marshall'ın erkek çocukları olacak çok heyecanlanıyorum bebeğin doğması için bakalım hepsi neler yapacak.
Eminim Barney kız tavlama tekniklerini öğretmeye çalışacak ve biz çok eğleneceğiz :img-hyste

Tedyciğim için çok üzüldüm yine ama o kızın anne olması zaten mümkün değildi.Çocukların ikisi de süt beyaz çünkü :img-hyste

Ve robin çok güldüm ona bu bölüm özellikle babasıyla olan macerası ve kanada'nın olaylarına internetten bakması çok komikti :img-hyste

Bu arada Barney'nin bebek için yaptığı sunuma bayıldım :img-hyste

The Alchemist
18-10-11, 16:22
7*6

Allahım ne bölümdü!!!! Öncelikle Barney&Robin iklisi süperdi! Beraber polisiye çekseler bayıla bayıla izlerim. Kulaklıklarıyla ve laptoplarıyla çok tatlıydılar ve de çok havalıydılar.
Kevin gittikçe sevimli gelmeye başlıyor bana.Hele grubun analizi yaparken kullanılan sahnelere bayıldım. Marshall ve Ted liseli aşıklar gibiydi :img-hyste

Ama en güzel kısım, bu çılgın beşlinin birbirlerine olan inanılmaz bağlarıydı.Çok çatlak, çok sevimli, çok harika bir ekip ve haftamın en büyük eğlencesi onları beraber görmek.

nurgül_7
18-10-11, 17:41
7.5
Harika bir bölümdü ya bayıldım. şu terapistin analizleri çok iyiydi çok güldüm. robinle barney ikilisine girmiyorum bile. robinin babası:img-hysteTedle marshall'ın hallerine çok güldüm ya "özledim seni şapşal şey":img-hysteharikaydın marshall:img-hyste ilk baş lily'le konuşuyo sandım da terapist gibi lily masaya gelince ben de şaşırdım "kimle konuşuyo bu" diye
bu bölüm onların dostlukları, bağlılıkları, birbirlerine olan sevgileri,merakları anlatıldı ve bu gruba ne kadar özendiğimi fark ettim

4ewerbrucas
19-10-11, 21:07
7x6

bu sezon en çok güldüğüm bölümdü kesinlikle analizler süperdi gerçekten ayrı ayrı düşününce yaptıkları çok saçma geliyor Barney"e değinmiyorum bile iflah olmaz yalancı:img-hyste Robinin babasını seviyorum ben hele Robin"i helikopterden itmesi ve doğum günün kutlu olsun oğlum süperdi:img-hyste

kaçınkurası
25-10-11, 11:05
7 x 7


Çok eğlendim inanılmaz keyifli bir bölümdü..

Kevin'i tarz olarak sevmesem de esprilerine ve olaylara yaklaşım biçimine çok gülüyorum diyebilirim..

Nora bu bölüm inanılmaz itici geldi gözüme keşke bende Barney gibi olayları tersine çevirebilsem :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Marshall ve Lilypad'e inanılmaz güldüm. Özellikle 2 babanın yataktaki olaylarına koptum diyebilirim :img-hyste

Ve son olarak Tedyciğim bitsin artık bu yalnızlığın üzülüyorum onun için :(
Robin'le olan yakınlıklarına ise , hastayım.. Çok tatlılar...

melies12
28-10-11, 12:29
7*7

Bölüm aslında güzeldi en azından 7*5 ten iyiydi.O bölüm gerçekten hoşuma gitmemişti.Neyse bu bölüm gerçekten bir kez daha Nora'da soğudum.Neden bilmiyorum ama sevemedim gitti bir türlü Nora'yı.Barney'le aralarındaki uyum sıfır.Nora'nın gitmesini dört gözle bekliyorum umarım senaristler çok uzatmazlar bu durumu.
Onun dışında nedense RobinKevin'i de pek sevemedim.Kevin bazen çok soğuk bazense çok sıcak geliyor gözüme.Zaten Robin'in adamakıllı ilişkisi olduğunu da pek görmedim.Tektük bir kaç tane vardı.Ama Kevin'in bu bölüm Ted'e yaptığı çok hoştu.Kevin az da olsa gözüme girdi.:)
Barney hakkında çok fazla söylenecek birşey yok.Klasik,bildiğimiz Barney'di.:)
Ted'in yalnızlığı gerçekten üzdü beni,sezon başından beri yalnız.Alışık değiliz biz bu duruma.:)
Artık anne olayını da boşladıklarını farkettim.bu sezon hiç bir ipucu vermediler anneyle ilgili.anlaşılan yine sezon sonuna bırakıldı.
Lily'le Marshall'a gelince bu bölüm sadece onlara güldüm diyebilirim.Birbirlerini babalarına benzettikleri sahneler komikti.

dilara-1905
28-10-11, 16:40
3,4,5,6 ve 7. bölüm yorumumu toplu yapacağım çünkü peşpeşe izledim ve hangi olay hangi bölümde oldu hatırlamıyorum:img-hyste Genel bi yorum yapacağım 3. bölüm haricinde hepsi çok güzeldi. Üçüncü bölümde neredeyse hiç gülmedim ama diğerlerinde baya baya kahkaha attım yani :) Dizinin artık eskisi gibi olmadığını düşünenler var, evet belki ilk sezonlar kadar değil ama hala çok güzel hiç de sıkıcı değil.


Yanlış hatırlamıyorsam 6. bölümdü, psikoloğun bizimkilere deli muamelesi yapması:img-hystegerçekten de deliden farksızlar:img-hysteTedin çıktığı kızda kusur ararken en çok şok olduğu olayın sevdiği sanatçı hakkında yalan söylemiş olması çok komikti:img-hyste. Daha önce de robin ve barney bir sürü kusur saydılar hatta kızı polis arıyor dediler Ted sadece sevdiği bi filme düşük puan vermesine takıldı:img-hyste tam deliler :img-hyste
buarada her şeyden ''birazcık'' diyen doktor da süperdi. ted geliyor ''baby team'':img-hyste T: ''kimyonsuz tuz ve biberin tadı mı olur?!'' :img-hyste
ted ve marshallın hamileler kursuna eş olarak katılmaları..:img-hyste
Ted'in mimarlık gezisi de süperdi
barney: geziye bi Alman aile katıldı:img-hyste

ted: aranızda mimar olmak isteyen var mı?
-kimse el kaldırmaz-
ted: bu dersten sonra fikriniz değişecek.
...
Ted: aranızda mimar olmayı düşünen var mı?
-1 kişi el kaldırır-
- tabii DJ olamazsam.
ted(ağlayarak): çok iyi bi mimar olacaksın
-Çocuklar DJ oldu. :img-hyste

stinson
29-10-11, 17:06
7x07


Ben bu bölüm Katie cıkıcak sandıgım için bütün bölüm o bir yerden cıkıcak diye bekledim ama bir baktım ki 12.dakikaya kadar gelmişim. :img-hyste
Katie bu bölümde olsa gerek.
Son iki bölümdür cok eğleniyorum himym izlerken.
Bu bölümde özellikle Marshall ve Lily'nin babalarını düşündükleri kısma koptum. :img-hyste
Ayrıca en sonda Barney'in ben hep "ters" ceviririm olayı süperdi.Psilik adam. :img-hyste:img-hyste
Kevın'ı basta pek sevmedim ama yine de ortama bir enerji getirdiği kesin.yine de onu Robin'in yanında istemiyorum. :icon_whis

kaçınkurası
01-11-11, 10:28
7 x 8

Çok eğlendim çok güzel bir bölümdü ve nedense çok kısa sürdü sanki...

Katie Holmes.. seviyorum ben bu kadını yaaaa gençliğim joey-Pacey aşkıyla geçtiği için mi acaba ?

Sürtük bal kabağı ile tanıştık ve olay bitti. Böyle yıllar öncesinde yarım kalmış hikayelere dönüp tamamlamaları çok hoşuma gidiyo nedense :img-hyste

Barney'nin kanadalı olmamak için verdiği mücadele,
Lilly ve Marshall'ın ev ile ilgili müstehcen konuşmaları çok komikti :img-hyste

Ne garipler dimi banliyöde müstakil bir ev bana verseler heralde anahtarı almamla eve yerleşmem bir olurdu :img-hyste

stinson
01-11-11, 19:43
7x8


Kanada'lı Barneeeey. :img-hyste:img-hyste
Robin'in eline sonunda bir koz geçti.GEçmiş hatırlatmalarında görünce özlemişim bu olaydan Robin'e takılmalarını. :img-in_lo
Marshall ve Lily yine cok iyidi. :img-hyste
Lily cocuklara zımba ve şarap verince,sonrada zımba için ağlayınca çok güldüm.Bir de buz küpleri için ağlayınca.Zavallı buz küpleri. :img-hyste
Katie Holmes düşündüğümden daha farklı bir karaterdeydi ama cok sevimlilerdi Ted ile bence. :img-in_lo
Ted'in ayrılmak istiyorum lafı nasıl da seni seviyoruma döndü. :img-hyste Bunu anlatırken Barney'in klasik demesine koptum. :img-hyste
Katie'yi izlemek çok iyi oldu benim için.İlk yabancı dizim Dawson's Creek'di özlemişim onu. :img-in_lo

mavi88
08-11-11, 14:30
şahane bir bölümdü neden mi

sonunda robin ve barney öpüşmüş oldu oley oley oley:happy0064 10.bölümü sabırsızlık ile bekliyorum:img-wink:

stinson
08-11-11, 18:08
7x9


Çok çok eğlendim bu bölümde. :img-hyste
Bölümün bası cok güzeldi.Bir an Barney'in anlattıgı ciddi bir olay bile sandım taki sonu ördekli kravata bağlanana kadar. :img-hyste
Kevin'in olayın aslını çözme kısmı da cok güzeldi.
-Bu akşam Nora'nın ailesiyle tanısıcaksın!
-Yanlış yanlış yanlış! İki gün sonra tanısacağım. :img-hyste

Marshall ve ayı. :img-hyste
Bölümün en güzel olayıydı bence.Hele ki Barney'in evinde banyodan bile cıkması süperdi. :img-hyste
Son andaki Lily'e jesti cok tatlıydı. :img-in_lo Demek Lily bebeğe Barney'in banyosunda hamile kalmıs.Bebeğin erkek oldugu da düşünülürse geleceğinden cidden korkuyorum su an. :img-hyste
Ted yine kendi çapında cok tatlıydı.Çizmelerine bayıldım. :img-hyste

Bölüm sonunda ise şaşırdım acıkcası beklemiyordum ama sevindim. :happy0064
Umarım Nora ve Kevin gider ama sanırım o kadar kolay olmayacak bu. :icon_whis

The Alchemist
09-11-11, 17:51
Ne bölümdü yarabbi!!!

Son sahneyi hiiiiiiiiiiiiç beklemiyordum ama ba-yıl-dım!!! İnanılmaz bir kimya var bu ikisinin arasında, çok tatlılar ve çok da yakışıyorlar :img-in_lo

Su gibi akıp geçen bir bölüm oldu, anlamadım bile nasıl sonuna geldik yine. Barney'in hayalgücüne hayran olmamak elde değil, adam saniyede film çeviriyor :img-hyste Lily ve Marshall her zaman olduğu gibi şekerden tatlı kıvamdaydılar, ayrıca bebiş de kendini belli etmeye başladı artık.

Ne nora ne de kevin çabuk gidecek gibi değiller ama benim en büyük dileğim barney ve robinin beraber -bu defa kalıcı olarak- olmaları. Onları evli ve çocuklu düşünüyorum da, sırf aile hayatlarından 10 sezonluk dizi çıkar kanımca :img-hyste

kaçınkurası
10-11-11, 11:15
7 x 9


Çok çok çok eğlendim....

Özellikle Marshall ve Ayı beni gülmekten öldürdü :img-hyste

Bebek Barney'nin banyosunda olmuş.. Barney şimdi vaftiz babası olmaktan tutunda birsürü şeye kadar direnecek ve kendi çocuğu muamelesi yapacaktır eminim :img-hyste

Yaaa Lilly doğursun biran önce çok eğleneceğiz eminim. Ama sanırım o da gelecek sezonun hikayelerini kaplar...

Son sahneye gelirsek; ben Robin'i çok seviyorum ama şuanda ilk sezonlardaki kadar çok değil. Neden bilmem Robin zaman içinde aralarında en çok değişen karakter oldu..
Barney ile ikisi beni çok güldürüyo ama neden bilmem derinlerde bi yerde hep Annenin Robin olmasını istemiştim. Ama bu bölüm anladım ki hayır istemiyorum...
Bakalım neler yaşayacaklar..
Ama bu zamanla gelip geçici birşey olabilir. Barney'in düğününde Gelinin Ted'i çağırması zaten yeterince açık bir mesajdı aslında ama bu HIMYM olunca işler heran değişebiilir..
Son olarakkkk;
Ted'in çizmelerinden ben de istiyorum :img-hyste

burcu_esmer
10-11-11, 18:46
7 x 9


çok eğlendim ben de fakat son sahneye değinmek istiyorum hep robinle barneyinin tekrardan başlamasını istedim şimdi tekrardan oluyor gibi ama önlerinde bir ilişkileri var bilmiyorum ne kdr uzun sürer bu şekilde barney açıkcası evlilik sahnesindeki gelin kim çok merak ediyorum... marshalın tokatları çok güzeldi lilyle barneynin evindeki atışmalarıda çok tatlılardı örnek çiftler gerçektende şu düğün sahnesini cidden merak ediyorum sonuçta anneyle orada tanışcak merakla bekliyorum iki tane olay var umarım barney robinle olur kalbim hep onlardan yana.....:happy0064

fulya_vanessa
10-11-11, 20:16
Disaster Averted (7x9)
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo4_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucpi414nh1qf11ovo6_250.gif
Marshall çok iyiydi ya :img-hyste Bu sezon Marshall'da çok iyi gidiyor çok seviyorum zaten :img-wink:
...
Vee uzun zamandır beklediğimiz ünlü tokat(lar) :img-hyste
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio1_r1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio2_r1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio3_r1_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio4_r1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio5_r1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucmxs13AY1qggyiio6_r1_250.gif
...

fulya_vanessa
10-11-11, 20:18
Devamı;
Barney <3 Robin... Çoook özlemişim ya :) Son dakikalarında resmen çığlık attım :img-in_lo
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/neuralmentetumblr.jpg

http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lublcy5fGL1qzado8o1_500.gif

http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho4_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lubmx2f6ht1qln1bho6_250.gif
:img-in_lo

Genel olarak çok güzel bir bölümdü çok beğendim :) Bu sezon bomba gibi gidiyor haydi hayırlısı :img-wink:

nurgül_7
11-11-11, 13:30
7.9
Çok, çok beğendim bölümü. Marshall'a çok güldüm, nasıl şeyler geçiyor kafasından; kendimi gördüm diyebilirim o sahnelerde :whistle2:img-hyste
Aslında hiçbirini yorumlamak istemiyorum . Bölümü daha yeni izledim ve aklım son sahnede, barneyrobinde.:img-in_loO kadar güzel bir sahneydi "işte bu seviyorum sizi, favori çiftimsiniz" dedim. Yağmurda sadece ikisinin olduğu sahne de ayrı mükemmeldi. Robin çok güzeldi o sahnede , gülümsemesi,bakışı,duruşu. Barney'in sadece Robin için edebileceği o güzel sözler. Hepsi çok etkiliyor beni. Çapkın bir adamın gerçekten aşık olduğu kadın. Sanki o adamı bir tek o dizginleyebilirmiş gibi. Her şeylerini seviyorum bu çiftin. Bu saatten sonra annenin Robin olmayacağı da belli zaten, bırakalımda Barney'le mutlu olsun:img-in_lo

fulya_vanessa
12-11-11, 18:21
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo4_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_ltd9srbMua1qhng3xo6_250.gif
...
Disaster Averted (7x9)
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho4_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lucy85clbX1qln1bho6_250.gif
...
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugy31jZlB1qdewcyo1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugy31jZlB1qdewcyo2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugy31jZlB1qdewcyo3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugy31jZlB1qdewcyo4_250.gif

fulya_vanessa
12-11-11, 18:26
:img-hyste
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo2_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo3_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo4_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo7_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo8_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo9_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lugakdkuS21qf11ovo11_250.gif
...
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o1_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o2_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o3_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o4_250.gif
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o5_250.gif http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_luicbgT0KW1qhcw62o6_250.gif

golds
12-11-11, 22:24
http://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_lug0tw3UY11qhu3e7o1_250.gifhttp://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_lug0tw3UY11qhu3e7o2_250.gif
http://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_lug0tw3UY11qhu3e7o3_500.gif

Ahh sonunda beklediğim sahne :img-in_lo Başları biraz komik olsa da yine de güzeldi :) Ama içimde çok kötü bir his var Barney Nora'yla evlencek diye :icon_sorr hadi hayırlısı...

http://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_ltmfkah04U1qjrqplo1_250.gifhttp://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_ltmfkah04U1qjrqplo2_250.gif
http://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_ltmfkah04U1qjrqplo4_250.gifhttp://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_ltmfkah04U1qjrqplo5_250.gif

Şu çiftin uyumuna bakar mısınız :img-hyste:img-hyste:img-hyste

http://i1219.photobucket.com/albums/dd427/lavinya1967/tumblr_lukf6uVWB41qffoxdo1_500.gif

edward&bella..
13-11-11, 14:57
Daha önce hiç yazmamıştım bu başlığa ama yorumları okumak için geliyordum. Bu bölümden sonra içimi dökecek ilk yer olarak burası geldi aklıma çünkü inanılmaz bir bölüm izledik. :D

7x09 & 7x10 promo.

Bölümün başına ilk saniyelerde anlam veremesem de ducky tie'a bağlanacağı geçmişti aklımdan ki yanılmadım, Barney ve muhteşem true story'leri. Epey güldüm 'nooooo!' diye yakarmasına. :D Kravatı çıkarmak için sunduğu teklifler ve Kevin'ın gittikçe şok olan yüzü mükemmeldi. :D Kevin'ı seviyorum ama er ya da geç gitmesi gerek. :A

Marshall'ın patladığı bölümlerden biriydi, Edgar Allan Poe'ye dönüştüğü yerlerde ve ayıyla ilgili paranoyak düşüncelerinde gülmekten nefes alamadım. :img-hyste

Marshall ve Lily'nin oğullarını Barney'in banyosunda yapmaları. :img-in_lo Ve buna karşılık olarak Barney'in kravatı çıkarmalarına izin vermeleri.. Üç tokat karşılığında. :img-hyste

Ted'in scout boy olmasıyla dalga geçişleri ve ted'in panik yok uyarısından sonra elektrik gittikten sonraki panikleri de beni epey güldürdü. :D Ted'in botlarından bir çift istiyorum :D

Ve gelelim beni kalbimden vuran yağmur sahnelerine. Beşlinin yağmur altındaki halleri inanılmaz güzeldi, bir kez daha her şeye rağmen dostluklarının güzelliği ve gerçekliğini görmüş olduk, epey duygulandım nedense o anda. :img-in_lo Future Ted'in söyledikleri de sahnenin güzelliğine güzellik katmıştı. :)

Salak salak gülümsememe sebep olan ikiliye yani Barney&Robin'e değinecek olursam, bunu o kadar uzun süredir istiyordum ki gelen promolarda yatmaları ve bunu saklamaya çalışmaları bile beni üzemez, ne de olsa hatalarını anlayacaklar ve Kevin/Nora bu gerçeği öğrenecek. Önümüzde uzun bir yol var gibi görünüyor ama sonunda Barney&Robin varsa buna katlanabilirim, onlar birbirleri için yaratılmış. <3

"When I let a day go by without talking to you that day's just no good." :img-in_lo

Ahahah. :img-hyste

ted: guys, luckily you're friends with a former boy scout, who is...
robin: unpopular.
lily: beaten up.
barney: going to movies with his mom.
ted: a boy scout is always prepared.
robin: prepared to spend lunch in his locker.
marshall: prepared to die a virgin.
barney: prepared to paint his sister's nails..
ted: prepared for emergencies. that's why a week ago, when irene was a tropical depression...
robin: You're a tropical depression.

Bu arada tüm alıntılar/paylaşımlar çok güzel, yapanların ve ekleyenlerin ellerine sağlık. :img-blush

fulya_vanessa
13-11-11, 16:25
:img-hyste :img-hyste
http://i1178.photobucket.com/albums/x371/Jonquil96/tumblr_lukdelt27q1qln1bho1_500.png

4ewerbrucas
13-11-11, 19:48
7x9

ne bölümdü bayıldım bayıldım son sahneyi ayrı yazıcam ama bölüm boyunca Marshall&ayı süperdi:img-hyste Ted çizmelerini nerden aldıysa ben de istiyorum,Marshall"ın tokatlar çok iyiydi tokat iddiası en sevdiğim olaylarından biri:)
Yağmur altı sahnesi çok güzeldi hepsi çok doğaldı seviyorum dostluklarını özellikle Barney&Robin onlar birbirleri için yaratılmış eninde sonunda bir araya gelecekler:img-in_lo:img-in_lo

Burcy
15-11-11, 08:49
7x10


Ne bölümdü ama... :865323
Barney'den ilk bölümlerden beri soğumuştum aslında bu bölüm kavuştum kendisine.

Ted&Lily&Marshall geç şimdilik. Bu bölümde boş kalmasınlar diye yazmışlar resmen. :img-hyste

Barney'in Nora'nın babasının dediklerini duyduğunda Robin'i düşünmesi çok güzeldi. :img-in_lo Ne olursa olsun Robin'i suçlayamam doğal olarak tarafsız düşünemiyorum.
Barney'in Nora defteri kapandı. Sonunda.:happy0064
Kevin karakterini çok seviyorum aslında Robin&Barney için haracayacaklar adamı. Robin&Barney'de seviyorum ama tekrar bitireceklerse Robin de Kevin ile uzun adımlarla gitsin.
O düğün de büyük ihtimal Barney ile x kişinin. Ne Nore ne de Robin.
Ama düğün olmayacak, Robin büyük ihtimal Barney'e duygularını söyler ve sezon finalini düğünün gelinini gösterip bitirirler.

Onu bunu geçelim de Robin hala Ted ile oda arkadaşıymış. Ben 4x12den sonra taşındı sanıyordum. :img-hyste

mavi88
15-11-11, 10:50
7x10 spoiler

bu bölüm çok güzeldi barney ile robin in teknede birbirlerine söyledikleri barney in nora nın babasının anlattığı herşeyde robin i düşünmesi çok güzeldi.robin in 'neden benden hoşlanıyorsun ki' sorusuna verilen 2 farklı cevap dan kevin ın cevabını beğenen robin barney in romantik kelimeleri pek becerememesini unutarak kevin ı seçti,yoksa barney in herkesden çok robin i sevdiği ortada sadece kevin ın bir iki sözü için barney den vazgeçen robin e çok sinirlendim .barney in robin in ona geleceğinden o kadar emin diki süpriz hazırlamıştı ama robin barney den vazgeçti çok üzüldüm:icon_sorr

kaçınkurası
15-11-11, 13:59
7 x 10

Öncelikleee en çok güldüğüm yerler;

Tabiki teknedeki şarkı meselesi ve Marshall ile Ted'in avanaklıkları oldu :img-hyste

Son sahneler hüzünlüydü.. Ama düşündüğümüzde belki de gerekliydi bu...

Barney'in değişmesi için şarttı. Çünkü eskiden olsa Robin kevin'a söyler, Barney Nora'ya söyleyemezdi.Şimdi ise; olaylar değişti. Birazda Barney çabalasın bakalım..

Ama yine de o son sahnedeki durumu görünce Barney için üzülmedim diyemem. Sadece Nora'nın ingiliz aksanından kurtulduğumuz için mutluyum...:img-hyste:img-hyste

4ewerbrucas
16-11-11, 01:08
7x10

öncellikle bölümü çok beğendim ted&marshall süperdi nachos kuyruğu diye hep ayn yere gidiyorlar bir de 2 dakikada olmuş herşey öldüm gülmekten:img-hyste
t:zaman ne çabuk geçiyor ne kadardır zamandır buradayız
k:12 saniyedir ve sen yanlış yerdesin:img-hyste
hele ki teknede çalan parça neydi öyle tam barney&robine göre:img-hyste gelelim son anlara çok üzüldüm barney için nasılda emindi robinin geleceğinden:icon_sorr üstelikle noranın babasının her söylediğinde robini düşünmesi süperdi seviyorum ben aşık barneyi:img-in_lo

golds
16-11-11, 18:14
Ahh Robin ahh:icon_sorr HIMYM' da en çok sevdiğim karakter sendin ve bu yüzden beni bu şekilde sinirlendire bilen karakterde sanırım sen olmalıydın. Ahh çok sinirliyim :img-tomat:img-tomat Ayrıca Barney'in cevabı da daha güzeldi :hıh En son sahne de Barney'nin hazırladıklarını görünce içim bi cız etti, az kalsın HIMYM izlerken ağlıcaktım :)
Ama hala Robin ve Barney'nin evlenceğini düşünüyorum. 7. sezonun sonlarına doğru tekrar beraber olurlar gibime geliyor. Sonuçta kim Barney'le evlenebilecek kadar deli olabilir ki? Aklıma tek bir cevap geliyor; o da Robin

fulya_vanessa
17-11-11, 12:57
7x10 Tick, Tick, Tick...
Marshall ve Ted'e çok güldüm bu bölümde :) Çok iyilerdi :) "Fire up the sandwich." Marshall'a bu sezon hastayım :img-wink:
Robin'e diyecek hiçbir şey bulamıyorum. Salak. Bu kadar. Çünkü konuşmaya başlarsam pek iyi olmayacak :S
Bölümün komik yerlerinden gifler paylaşıyım bari;
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_luon9ocJuq1qb0m12o1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_luon9ocJuq1qb0m12o2_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_luon9ocJuq1qb0m12o3_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_luon9ocJuq1qb0m12o4_250.gif

http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lupgux8Zi31qa6m10o1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lupgux8Zi31qa6m10o2_250.gif

http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lums48ff831qln1bho1_500.gif

http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho2_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho3_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho4_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho5_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lt6s3p4R7k1qln1bho6_250.gif

Buse*
18-11-11, 19:07
7x10


Bölümdeki en etkilendiğim ve en hoşuma giden sahnelerden biriydi bu. Barney'deki değişim gözden kaçacak gibi değil. Ne yaşanmış olursa olsun,umarım sonunda ikisi de mutlu olur ya. :img-in_lo

http://images5.fanpop.com/image/photos/26800000/HIMYM-how-i-met-your-mother-26863955-250-141.gifhttp://images5.fanpop.com/image/photos/26800000/HIMYM-how-i-met-your-mother-26863957-250-141.gif
http://images5.fanpop.com/image/photos/26800000/HIMYM-how-i-met-your-mother-26863958-250-141.gifhttp://images5.fanpop.com/image/photos/26800000/HIMYM-how-i-met-your-mother-26863959-250-141.gif

kaçınkurası
19-11-11, 09:57
-Barney'e Yeni sevgili -


http://img337.imageshack.us/img337/6228/722100.jpg


Ugly Betty'nin yıldızı Becki Newton, CBS'nin uzun soluklu komedisi How I Met Your Mother'ın kadrosuna katıldı.

TV Line'ın raporuna göre Newton'un canlandıracağı karakter Barney Stinson (Neil Patrick Harris) için potansiyel yeni bir sevgili adayı olarak gözüküyor. Görünen o ki Barney'in kırık kalbini yatıştırmak için yapımcılar yeni bir aday bulmuş bile!

Aktristin canlandıracağı karakterin ismi ise Quinn olacak. Quinn'in dizide ilk olarak Ocak ayı içerinde gözükmesi ve yedinci sezon boyunca karşımızda olması planlanıyor.

Nora (Nazanin Boniadi) ile ilişkisi sona eren ve Robin (Cobie Smulders) tarafından reddedilen Barney'in hikayeye yeni katılacak Quinn ile aralarında bakalım neler olacak..

Ugly Betty'de 85 bölüm rol alan 33 yaşındaki Becki Newton dizi dünyasında son olarak NBC'nin ilk sezonunun ardından iptal edilen dizisi Love Bites'de yer almıştı.

Nehir1415
19-11-11, 16:40
7.10

Barney ve Nora defterinin bu kadar çabuk kapanacağını düşünmemiştim doğrusu.:icon_whis Barney dürüst davrandı...yinede bu son görüşmeleri değildir diye düşünüyorum...

Robin Barney ile tekrar birlikte olmak isterken asıl teklif Barneyden geldi. Robin geri adım attı...bu hatasından pişman olacaktır ama sanırım Barneyden istediği cevabı alamadığı için Kevini seçti. aynı soruya farklı cevaplar geldi. Kevin Robini herşeyi ile kabul ettiğini söyledi. o anda ihtiyacı olduğu şey güven duygusuydu belki...

teknedeki şarkı sahnesi çok eğlenceliydi...

Marshall&Ted&Lily sahneleri öylesine zaman doldurmak için yazılmıştı sanki :icon_whis. pek fazla üzerinde durulcak bir konu yoktu ama Ted&Marshall dostluğu her zaman ayrı bir keyif veriyor dizide.

benim asıl takılı kaldığım nokta son sahne oldu...ilk defa kalbi kırık bir Barney vardı orda...aaa ama şimdi ne olacak diye kalakaldım...

hakikaten neler olacak acaba...Barney&Robin forever diyorum :)

mavi88
22-11-11, 09:45
11. bölüm için türkçe altyazı gelmedi ama ben öyle geçe geçe baktım ve bölümün sonunda robin barney e söylediği şey

'pregnant' yani robin hamileyim dedi.şok üzerine şok buna denir altyazı çıksın lütfen:calis:calis

kaçınkurası
22-11-11, 12:32
7 x 11

Acayip eğlendim yine bu bölüm....

Özellikle Marshall ve Ted'in bebek ile ilgili muhabettleri ve Robin'in habire Lambaları devirip en sonunda çıldırmasına :img-hyste:img-hyste:img-hyste

James'in bebeği de ne şirindi öyle yahu tam sıkılmalık yanakları vardı :img-hyste

Lilly ve Marshall'ın evlerinin darlığı da çok komikti..

Bu arada İlkkez şükran günü bölümünde hindi görmedik :img-hyste
Geçen seneki bölümü hatırladım zoey vardı hatta öğğ çok iğrenç günlerdi :img-hyste:img-hyste iyi ki çabucak geçti :img-hyste

Bu arada Neil patrick Harris'e ''Eşcinsel'' muhabbeti yaptırmaları apayrı bir geyik olmuş ne kadar güldüm ortadaki ironiye anlatamam :img-hyste

Son sahneye gelirsekkkk,,,

Robin bence hamile değil . Kesinlikle yanlış alarm olduğunu düşünüyorum ben...

Daha geçen gün bu sayfaya Barney'e yeni bir sevgili geleceği ile ilgili bi haber ekledim. Önceki sayfada var isteyen okusun. Bu haber bile Robin'in bebek konusunda yanıldığının kanıtı sayılabilir..
Tabi bebek kevın'dan değilse :img-hyste:img-hyste
Ama bu dizi sitcom topu topu kaç dakika. Olayları böyle mevzulara karıştırmaz sanmıyorum.
Karıştırmasın da zaten.. Hiç alavera olmadan katıksız güldüğüm için seviyorum bu diziyi :D

sekerperi96
22-11-11, 16:43
7x11

bence Robin gerçekten hamile ve Barney'den çünkü Barney tam benden baba olur mu? haha derken Robin hamileyim dedi inşallah öyledir Barney&Robin'in bebeği Lily&Marshall'dan daha çok ilgi çekiyo

nurgül_7
22-11-11, 16:46
Ben mi yanlış hatırlıyorum? Yoksa lilyle robinin beraber çocuk büyütme muhabbeti var mıydı? bana robin gerçekten hamile gibi geliyo ama bu beraberliğin de sadece bebk için kurulmuş gibi gözükmesini istemiyorum. robin böyle hissedecek çünkü. gerçi barneye kalsa öyle değil.

kaçınkurası
22-11-11, 17:24
Ben mi yanlış hatırlıyorum? Yoksa lilyle robinin beraber çocuk büyütme muhabbeti var mıydı? bana robin gerçekten hamile gibi geliyo ama bu beraberliğin de sadece bebk için kurulmuş gibi gözükmesini istemiyorum. robin böyle hissedecek çünkü. gerçi barneye kalsa öyle değil.


Yok beraber çocuk büyütme muhabbetleri yoktu Nurgül benim hatırladığım kadarıyla.. Robin bebeklerden korkuyordu. Özellikle ayaklarından ve çoraplarından :img-hyste:img-hyste:img-hyste

soyut?
22-11-11, 23:08
5.sezon çoktan bitti ama how ı met your mother ın bazı bölümleri tekrardan izliyorum 6.sezona geçmeden sindirmek için
ve bu bölüm.5.sezonun 11.bölümü çok güzel bir bölümdü en çokta son 20 saniyesi güzeldi.her zamanki barda marshall 60.yaşına mektup yazar ve herşey harika gidip gitmeyeceği hakkında bir işaret ister,1 dakika sonrası için.lily elinde sıcak tavuk kanatlarıya gelir.bu kanatlar yanlış sipariş olduğu için bedavadır.ve marshall gülümser çünkü aradığı işaret gelmiştir.
ve tam yanındaki masada onun 60 yaşındaki hali durmuş sıcak tavuk kanatlarından istiyordur.ve bunların kendisinin sipariş ettiğini söylemiştir
:love01:
sadece ted değil işte bu yönünü seviyorum bu dizinin her karakteri ayrı yoğun.hade komedi yapalım herşyei bir kenara atatlım yok ama tadında tabi

4ewerbrucas
22-11-11, 23:27
5x11
çok güzel bir bölümdü özellikleTed&Barney"in eşcinsel sohbeti süperdi:img-hyste Barney"in adamlarına koptum
B:takım elbiseci adamım,ayakkabıcı adamım,biletçi adamım,gece klüpcü adamım,birşey için adamım yoksa bana adam bulmak adamcı adamım var yetmezmiş gibi adamın adı adam:img-hyste:img-hyste
Robin"in lambaları kırması ve sonunda çıldırması süperdi
R:avize diye birşeyden haberiniz var mı sizin:img-hyste:img-hyste
Bebek çok tatlıydı ya yanaklarını sıkasım geldi:img-eat:
Robin"in hamile olmasına şaşırdım gerçekten şok etti beni hımym:icon_whis

amazing_girl
23-11-11, 17:48
Robin tam zamanını beklemiş sanırım söylemek için :)

dilara-1905
23-11-11, 18:50
7. sezon himym'ın en güzel sezonlarından biri kesinliklee!!
Bu diziyi her zaman çok sevdim ve çok güldüm ama ilk 4 sezonundaki o ayrı tat var 7. sezonda.
Şimdi 9, 10 ve 11. bölümleri peş peşe izledim ve detaylı bi yorum yapmak istiyordum ama 11. bölümün son sahnesi her şeyi unutturdu.:img-hyste
İnanamıyoruum. 12. bölüm biran önce gelmeli. Biriktirerek izlemeyi daha çok seviyorum ama 12. bölüm için dayanamicam hemen izlicem:)

Öncelikle 9. bölümün ilk sahnesindeki Barney'in kıravattan kurtulma bahanesi süperdi '' ohh nooo!'':img-hyste
10. bölümde ted ve marshallın aynı yerde dönüp durmalarına çok güldüm:img-hyste iki adım atıp saatler geçti diyorlar o kameradaki görüntüleri çok komikti:img-hyste ted ve barneyin teknedeki sahnelerindeki şarkı sözleri de süperdi:img-hyste
ve 11. bölüm çoook komikti ted ve barneyin kanka-rı muhabbeti ve evli gibi kavga etmeleri,
barney: Çalışmaya devam mı edeceksin?:img-hyste
Ted: git! her zaman cevabı şişenin dibinde bulursun zaten:img-hyste
Bir de şu evin küçülmesi ve robinin sürekli lamba kırması en son lambadan sonra ''AVİZE DİYE BİR ŞEYDEN HABERİNİZ VAR MI SİZİN?!'':img-hyste:img-hyste

fulya_vanessa
27-11-11, 13:34
:img-hyste :img-hyste
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv1jjiM8691qb0m12o1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv1jjiM8691qb0m12o2_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv1jjiM8691qb0m12o3_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv1jjiM8691qb0m12o4_250.gif

Ahaha çok şekerler :img-hyste
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv4qe2engD1qhcw62o1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv4qe2engD1qhcw62o2_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv4qe2engD1qhcw62o3_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv4qe2engD1qhcw62o4_250.gif

fulya_vanessa
27-11-11, 13:42
:img-hyste :img-hyste
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho1_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho2_r1_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho3_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho4_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho5_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho6_250.gif
http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho7_250.gif http://i1122.photobucket.com/albums/l525/Jonquil1996/tumblr_lv85oyivSC1qln1bho8_250.gif

mavi88
28-11-11, 11:01
12.bölüm fragmanı niye hala çıkmadı yoksa dizi bu hafta yok mu fragmanı gören lütfen buraya eklesin yada bana özelden msj atsın çok merak ediorum

HaPPy**
28-11-11, 13:42
12.bölüm fragmanı niye hala çıkmadı yoksa dizi bu hafta yok mu fragmanı gören lütfen buraya eklesin yada bana özelden msj atsın çok merak ediorum

Dizi bir haftalık ara verdi.Yeni bölüm 5 Aralık'ta yayınlanacak.:img-wink:

7. sezon 8. bölümden itibaren genel yorumum;
8. bölümden itibaren eski havasına kavuştu HIMYM.Uzun zamandır diziyi izlerken durdurup gülmemiştim,son yayınlanan bölümlerde bunu sık sık yaptım.:img-hyste
Robin&Barney ikilisine bi bölüm üzülüp,bi bölüm seviniyorum.Ama işin sonunda bizleri çok çok güzel şeylerin beklediğini düşünüyorum.Bu aldatma olayındaysa ne yalan söyleyeyim Nora için pek üzüldüğüm söylenemez,yalnızca ailesinin yanında öğrenmesi kötü oldu.Bir türlü ısınamamıştım zaten ona.Ama Kevin için durum aynı değil.Bizim beşliye çok güzel ayak uydurdu bence.Barney ve Robin arasındaki bağı da biliyor ve birlikte olduklarını öğrenince (bence tahmin de ediyordur) çok çok üzülecek.
Bunların dışında Lily&Marshall ikilisinin ev konusu çok iyi gidiyor.Çok tatlılar ve beni çok güldürüyorlar.:img-in_lo
Ted ve Marshall'ın 7.10'daki 2 dakikada yaşadıkları şeylere çok güldüğümü de belirtmeliyim.HIMYM'nin en iyilerine girerdi o sahneler.:img-hyste Ve son olarak Neil Patrick Harris 7.10'da zirvedeydi adeta.Muhteşem bir performans sergiledi.
Bu arada arkadaşlar burası bölüm yorumları başlığı,ekleyeceğiniz çalışma-fotoğraf gibi şeyleri multimedya başlığına ekleyin lütfen.:img-wink:

mavi88
02-12-11, 10:04
millet sonunda 12.bölüm fragmanı geldi ekliorum

12.bölüm fragman
http://www.youtube.com/watch?v=gsrjgRa-GHY

lütfen fragmanda birbirlerine ne dediklerini anlayan varsa açıklayabilir mi:calis

pelin_cemre
02-12-11, 18:08
millet sonunda 12.bölüm fragmanı geldi ekliorum

12.bölüm fragman
http://www.youtube.com/watch?v=gsrjgRa-GHY

lütfen fragmanda birbirlerine ne dediklerini anlayan varsa açıklayabilir mi:calis

Anladıklarım şunlar Robin Barney'e hamileyim deyince Barney sadece şişmanlamadığından emin misin diyor ve yumruğu yiyor.Sonra Barney demek hamilesin görünüşe göre bunu kimse göğüslerine söylememiş diyor ve tekrar yumruğu yiyor :happy0064

mavi88
03-12-11, 15:44
Anladıklarım şunlar Robin Barney'e hamileyim deyince Barney sadece şişmanlamadığından emin misin diyor ve yumruğu yiyor.Sonra Barney demek hamilesin görünüşe göre bunu kimse göğüslerine söylememiş diyor ve tekrar yumruğu yiyor :happy0064

çok teşekkür ederim açıkladığın için ilk dediği şeyi anladım da ikincisini anlamamıştım.bir yerdede robin bayılıyor bence orada barney sevindiği için robin bayılacak:img-hyste

bro love
04-12-11, 14:00
yaa 10. bölümde robinin barneye yaptığına çok üzülmüştüm ama bu 11.bölümün son sahnesi her şeyi unutturdu bi de bu hafta hiç geçmedi umarım bi daha böyle ara vermezler :(

Burcy
04-12-11, 15:17
Fragmanı izledim şimdi. Özledim diziyi. Bir daha ara falan vermesinler... :img-beee:


Bir Sneak Peak yayınlanmış daha uzun. 1dk. 20 sn.
En güzeli de sonu. Robin baba sensin dediğinde Barney'in sevinmesi, gülmesi,
-''Baba Olacağım'' demesi çok çok hoştu. :img-in_lo
Ve Robin'in bayılması. Ee şaşılacak iş, çapkınların çapkını, hamile gördümü kaçan Barney Stinson baba olacağına seviniyor.

Barney & Robin forever!. &

sekerperi96
04-12-11, 16:19
Fragmanı izledim şimdi. Özledim diziyi. Bir daha ara falan vermesinler... :img-beee:


Bir Sneak Peak yayınlanmış daha uzun. 1dk. 20 sn.
En güzeli de sonu. Robin baba sensin dediğinde Barney'in sevinmesi, gülmesi,
-''Baba Olacağım'' demesi çok çok hoştu. :img-in_lo
Ve Robin'in bayılması. Ee şaşılacak iş, çapkınların çapkını, hamile gördümü kaçan Barney Stinson baba olacağına seviniyor.

Barney & Robin forever!. &


link verir misin çatlıycamda :)

Burcy
04-12-11, 16:21
link verir misin çatlıycamda :)

Buyur;


http://www.tvline.com/2011/12/how-i-met-your-mother-season-7-episode-12-video/

mavi88
04-12-11, 17:29
Fragmanı izledim şimdi. Özledim diziyi. Bir daha ara falan vermesinler... :img-beee:


Bir Sneak Peak yayınlanmış daha uzun. 1dk. 20 sn.
En güzeli de sonu. Robin baba sensin dediğinde Barney'in sevinmesi, gülmesi,
-''Baba Olacağım'' demesi çok çok hoştu. :img-in_lo
Ve Robin'in bayılması. Ee şaşılacak iş, çapkınların çapkını, hamile gördümü kaçan Barney Stinson baba olacağına seviniyor.

Barney & Robin forever!. &


sneak peak için teşekkürler

barney kevın senin erkek arkadaşın ondan da olabilir demesinin ardından,robin in onunla hiç birlikte olmadık,baba sensin demesi.barneyyin çok sevnip 'baba olacağım' demesi robin in bayılması evet bunlar görmek istediğimiz hareketler çok mutluyum çok:happy0064:happy0064 yanlız şu haberlerde çıkan barney in sevgilisi olarak gelecek kadın fena halde kafamı karıştırıp beni sinir ediyor göreceğiz bakalım.bebeklerden korkan robin,bir kız arkadaşı hamile olabilirim dedi diye kliseye gidip dua eden baba olmayacağını öğrendiğinde baba olmayanlar günü kutlayan çapkınlar çapkını barney bebek beklior.çok eğlenceli bölümler seyredeceğiz çok:img-hyste

bro love
05-12-11, 08:25
sneak peak için teşekkürler

barney kevın senin erkek arkadaşın ondan da olabilir demesinin ardından,robin in onunla hiç birlikte olmadık,baba sensin demesi.barneyyin çok sevnip 'baba olacağım' demesi robin in bayılması evet bunlar görmek istediğimiz hareketler çok mutluyum çok:happy0064:happy0064 yanlız şu haberlerde çıkan barney in sevgilisi olarak gelecek kadın fena halde kafamı karıştırıp beni sinir ediyor göreceğiz bakalım.bebeklerden korkan robin,bir kız arkadaşı hamile olabilirim dedi diye kliseye gidip dua eden baba olmayacağını öğrendiğinde baba olmayanlar günü kutlayan çapkınlar çapkını barney bebek beklior.çok eğlenceli bölümler seyredeceğiz çok:img-hyste

barney ne şanslı adamsın :img-wink: tam zamanında hamile kaldı robin tam her şey bitti diyoduk adam kankasıyla bebek evlat edinmeye kalktı ve iştee bu mutlu son :img-in_lo

Burcy
06-12-11, 09:25
7x12


Bu nasıl bölümdür ya. Resmen ağladım resmen.
Daha sonra uzun uzun yazacağım bir bölüm. :865323

Ted bazen aptal, budala ama gördüğüm en iyi arkadaş. :img-wink:

kaçınkurası
06-12-11, 11:02
7 x 12


Off ki ne offf nasıl bi bölümdü bölee. Marshall'ın babasının öldüğü bölümde de böyle hüzünlenmiştim... Şimdi daha bi fena oldum...
Demekki Robin Anne değilmiş , kimsenin de annesi olmamış... En azından bu şüpheden sonsuza dek kurtulduk...
Tedyciğimmm seni zaten seviyodum çok, şimdi kalbimdeki yerin daha çok anlam kazandı tatlı şey :img-in_lo
Barney'nin tepkileri herzamanki gibi güldürdü beni :img-hyste
Vee son olarak scoty denen çocuğu dayak manyağı yapmak istedim. Ne sinir bi yaratıktı öyle.. :img-tomat

mavi88
06-12-11, 11:09
12.bölüm şuan senaristlere türlü türlü küfürler ediyorum.çok sinirlendim çok bir daha izlememeyi bile düşünüyorum,bir marshall ın babası öldüğünde bu kadar üzüldüm bir de bunda senaristler izleyiciyi zayıf noktasından iyi vuruyorlar,yani robin in nasıl bebeği olmayacak ya barney ile ikisinin çocuklarını düşünürdüm hep çok kötüler çok.ayrıca robin gezdi iyi gazeteci oldu falan filan ne demek barney ile evlenmedi mi yani valla sinir katsayım son noktada

pelin_cemre
06-12-11, 15:54
En çok üzüldüğüm hatta üzüldüğüm tek HIMYM bölümü galiba.Demek Robin asla anne olmamış.Gerçi bunu anne olmadı şeklinde ifade etmedi Ted oyüzden biraz umudum var ama kendimi kandırıyorum sanırım.

Behlul&Nihal<3
06-12-11, 16:03
En çok üzüldüğüm hatta üzüldüğüm tek HIMYM bölümü galiba.Demek Robin asla anne olmamış.Gerçi bunu anne olmadı şeklinde ifade etmedi Ted oyüzden biraz umudum var ama kendimi kandırıyorum sanırım.

pelin_cemre
Ya aslinda bence isin icinde bir yaniltmaca var. Birde dedigin gibi Ted sonunda anne olmadi demedi, oysaki olmasaydi derdi. Tabi buda bir yaniltmaca olabilir. HIMYM cözmek zor, hemde cok zor.

7x12
Bölüme gelirsek cok üzüldüm izlerken. Ama yukaridada belirttigim gibi bence yaniltmaca hepsi. Öncellikle hikayeyi bu sefer Robinden dinledik, ve bu bile bir yaniltmaca olabilir. Cok karisik ama ben bu bölümki olanlarda bir sey olduguna inaniyorum. Birde hayalde olsa bile Barneyi baba olarak anlatmazi. Bir yaniltmaca varda .. ne acaba? :img-hyste

dilara-1905
06-12-11, 17:08
7 x 12


HİMYM izlerken hüzünlendiğim sahneler olurdu, mesela en son bu sezon Barney'in Robin ve Kevana bakarken saatler gibi geçen tek saniyesi.. Marshallın babasını kaybettiği bölümler filan..
Ama bu kadar hüzünlendiğim yoktu sanırım. ''Hayal olduğunuz için çok memnunum.'' dedi ve çocuklar silindi... O sahnede içim acıdı ya.. dram dizileri böyle etkileyemiyor beni... himym farklı,çok farklı.
Biryandan da tedler bebek sahibi olamayacağını öğrenmediler, bu yüzden işin içinden yanıltmaca çıkar mı acaba diye düşünmeden edemiyorum ben de.
Yoksa çok üzülücem yine...:icon_sorr
Robin çok güzel dedi, ''Bir şeye sahip olmak istememekle, asla sahip olamayacağının söylenmesi çok farklıymış.''
:icon_sorr

Bölümde güldüğüm de oldu tabii, mesela Robinin tepkileri hayal etmesi ve yüksek atlamaya da aynı tepkleri vermeleri. :D
Ama son sahne tuzla buz etti her şeyi.
Ve Ted :img-in_lo
Senin o kalbin varya o kadar büyük ki.. Tarif bile edemem ben seni.
Her zaman için gerçek bir dost ve gerçek bir aşıksın.

iReMJeLiBoN
06-12-11, 17:10
HİMYM izlerken hüzünlendiğim sahneler olurdu, mesela en son bu sezon Barney'in Robin ve Kevana bakarken saatler gibi geçen tek saniyesi.. Marshallın babasını kaybettiği bölümler filan..
Ama bu kadar hüzünlendiğim yoktu sanırım. ''Hayal olduğunuz için çok memnunum.'' dedi ve çocuklar silindi... O sahnede içim acıdı ya.. dram dizileri böyle etkileyemiyor beni... himym farklı,çok farklı.
Biryandan da tedler bebek sahibi olamayacağını öğrenmediler, bu yüzden işin içinden yanıltmaca çıkar mı acaba diye düşünmeden edemiyorum ben de.
Yoksa çok üzülücem yine...:icon_sorr
Robin çok güzel dedi, ''Bir şeye sahip olmak istememekle, asla sahip olamayacağının söylenmesi çok farklıymış.''
:icon_sorr

Bölümde güldüğüm de oldu tabii, mesela Robinin tepkileri hayal etmesi ve yüksek atlamaya da aynı tepkleri vermeleri. :D
Ama son sahne tuzla buz etti her şeyi.
Ve Ted :img-in_lo
Senin o kalbin varya o kadar büyük ki.. Tarif bile edemem ben seni.
Her zaman için gerçek bir dost ve gerçek bir aşıksın.
Dilara <3

bölüme gelince cidden cok üzüldüm yaa kendimi kötü hissettim robinin anne olamayacagını duyunca oysa benim ne hayallerim vardı barneyle robin biraz daha takılacak daha sonra tedle robin tutkulu bi aşk yaşayıp tekrar ayrılacaklar en sonunda barneyle robin evleneceklerdi...şimdi o gazetecilik, dünyayı gezmeler filan..bakalım değişir umarım izleyip görücez :icon_sorr

sekerperi96
06-12-11, 17:20
Dilara <3

bölüme gelince cidden cok üzüldüm yaa kendimi kötü hissettim robinin anne olamayacagını duyunca oysa benim ne hayallerim vardı barneyle robin biraz daha takılacak daha sonra tedle robin tutkulu bi aşk yaşayıp tekrar ayrılacaklar en sonunda barneyle robin evleneceklerdi...şimdi o gazetecilik, dünyayı gezmeler filan..bakalım değişir umarım izleyip görücez :icon_sorr


artık Ted&Robinin arasında bir şey olması imkansız ztn bir şey olucak olsa bölüm sonunda sarılmaz öpüşürlerdi ama neyseki olmadı
ben işin içinde şaşırtma olduğunu düşünüyorum bölümün başında Robin çocukları gösterip Barney'e babanız diyince çok heyecanlanmıştım ama bölüm sonunda hayal kırıklığına uğrıycağımı tahmin ediyodum
himym senaristleri ben şimdiye kdr hiç yanıltmadı bundan sonrada umarım nolursa olsun Robin&Barney görürüz

golds
06-12-11, 18:45
Ahh ahh bölümün başında o kadar mutlu olmuştum ki. Hatta çocukları görünce Barney oğlunu kendisine benzetmiş demiştim, oğluna takım elbise giydirmiş deli adam demiştim. Ahh senaristler ahh.
Bu arada Barney-Robin dansını söyleyemeden edemicem, çok komiklerdi :img-hyste

_pegasus_
07-12-11, 15:55
Allah'ım bu nasıl bir bölümdü :icon_sorr Gecenin bir yarısı hüngür hüngür oldum izlemekten.HIMY'nin en çok üzüldüğüm bölümü budur sanırım.Bölümün başında önce noluyoruz dedim Barney babanız falan dedim ki işte budur :) Doktor yeniden çağırınca Robin'e hamilesin demesini beklerken neyle karşılaştı :icon_sorr
Ted sen gördüğüm en iyi arkadaşsın nasıl da sürpriz hazırlamış ya bu Ted'i hep sevmişimdir zaten.

Hala çıkamadım dizinin etkisinden bütün gün melankoliktim.Son olarak Robin'in sözleri kafamda dönüyo Bir şeye istememekle sahip olamayacağını anlamak:icon_sorr

mavi88
07-12-11, 23:09
7x12 benim için 2.spoiler daha detaylı


bölümü ilk izlediğimde çok sinirlendim.şimdi tekrar bakınca bu bölümde bu kadar duygulanmamızın nedenini senaristlerin ince ayrıntılarında görüyorum bölümün başladığı sahne robin ağzından çıkan şu cümle ile başlıyor 'how i met your father' sonra robin devam ediyor 'o kısmı geçelim ve ona hamile olduğumu söylediğim ana gelelim' diyor.çocuklara baktığımızda erkek olan sarışın ve barney gibi takım elbiseli armut dibine düşer misali. bölüm ilerledikçe robin in her barney den bahsedişinde 'babanız' demesi ve son olarak robin in sizin gerçek olmadığınıza aslında seviniyorum deyip hüzünlü bir şekilde parktan ayrılması bu detaylar bölümü hüzünlü kılıyor ve en son ted in robin e yaptığı süpriz robin ağlaması.çok pisliksiniz senaristler insan komedi dizisi izlerken ağlar mı ben ağladım:icon_sorr:icon_sorr

bro love
08-12-11, 15:06
yaaa çok sinir oldum bu bölüme ne güzel robinle barney evlenicekti bebekleri olsaydı :img-beee: ama sanırım barneynin gelini nora maalesef ama yinede arkadaşız hayır arkadaştan öteyi o sahnede çok tatlıydı :img-in_lo

*beso
10-12-11, 01:19
O nasıl bir bölümdü öyle:img-cray: Robin karakterini nedense hiç çok fazla sevememiştim keza Ted karakterini de öyle. Benimsemiştim tabikisi bu kadar bölüm izledikten sonra hani 3 kişi olsun 5 olmasın değil. Onlar da ekibin değişmez bir bütünü olmuşlardı, olmazsa olmazları yani. Ama bu bölüm bambaşka değişiverdi hissiyatlarım. 6. sezonda hüzünlü bir çok bölüm olmuştu. Ama hiç bu bölüm kadar daha da doğrusu hiç üzülmemiştim ben bu bölüme kadar:icon_sorr


Bölüme giriş çok güzeldi gerçekten. Robin " how i met your father " dediğinde yerimden zıplamadım değil:) Barney de Robin yüzünden duygusala bağlamıştı zaten Bebek konusunda. Ama o hamilelik konusunda yaptığı esprileri ve sonra yumrukları peşi sıra yiyişleri:img-hysteTam Barney'lik(: Ama bebek konusundaki istekliliği göz doldurucu gerçekten. Eski halini düşününce:)
Marshall'ın başına gelen çok klişeydi o kısmı beğenemedim senaryo olarak yakışmadı bu bölüme:img-tomatAma tabi Jason'nımız en sevimli mimikleriyle renk kattı gene:img-in_lo hele o küçük camdan eve bakarkenki ifadesi- Scoooot:img-hyste
Robin'in arkadaşlarının vereceği tepkileri analiz ettiği kısım güzeldi. Yanlız üzüntülü haline Barney'in verdiği tepkiyi beğenemedim. Ben en çok Barney üstüne düşer sanmıştım. Tabikisi sürpriz birbaşkasından geldi. Robin öyle çocukları karşısına alınca olan heycanlılığım doktordaki dialogları duyunca birden büyük bir üzüntüye dönüştü:img-cray:Eminim herkez iç çekmiştir o sahnede ve hüzünlenmiştir. Ama tamamen koptuğum yer tabikisi Ted'in yaptığı sürprizdi:img-cray:Gerçekten böyle dostlarınız varsa asla olmayacağınız tek şey yanlız kalmaktır... Diziyi izledikçe hep diyorum ama bu bölüm daha bir istekle bunu söyledim. 5 ini birden böyle bulamayız belki ama umarım bir gün hepimizin böyle dostları olur:img-wink:


Hepinize iyi yorumlarr...:)

mavi88
11-12-11, 15:24
13.bölüm fragmanı hala çıkmadı bu haftada mı yok yoksa

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 15:25
13.bölüm fragmanı hala çıkmadı bu haftada mı yok yoksa


Dizi 4 hafta yok, Ocakta yeni bölüm. :img-wink:

sekerperi96
11-12-11, 15:27
Dizi 4 hafta yok, Ocakta yeni bölüm. :img-wink:
hayıııırrrrr olamaz 1 ay HIMYM'sız nasıl geçer off yaa :icon_sorr iyiki heyecanlı bi yerde bitmedi yane robinin hamileyim dediği bölümde bitse daha heyecanlı olurdu

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 15:30
hayıııırrrrr olamaz 1 ay HIMYM'sız nasıl geçer off yaa :icon_sorr iyiki heyecanlı bi yerde bitmedi yane robinin hamileyim dediği bölümde bitse daha heyecanlı olurdu


Cidden bir ay nasil gececek? Ama bence heyecanli bir yer, neden
derseniz. Simdi Robin asla anne olamadi gibi bitirdiler, bence bu
millet merak etsin diye yapildi. Hani 4 hafta heyecanla beklensin
diye. Ama bir yandanda olmamis olabilir, kafam karisik. Haklisin
öteki bölüm olsaydi, daha heyecanli olurdu, dogru.

sekerperi96
11-12-11, 15:32
Cidden bir ay nasil gececek? Ama bence heyecanli bir yer, neden
derseniz. Simdi Robin asla anne olamadi gibi bitirdiler, bence bu
millet merak etsin diye yapildi. Hani 4 hafta heyecanla beklensin
diye. Ama bir yandanda olmamis olabilir, kafam karisik. Haklisin
öteki bölüm olsaydi, daha heyecanli olurdu, dogru.


valla ben hiçte merak etmiyorum o doktor biraz dengesiz bişeye benziyo lily ve Marshall'ında doktoru Lily'e hamileyken içki içebilirsin diyodu yane bence doktor yanlışlık yapmıştır

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 15:35
valla ben hiçte merak etmiyorum o doktor biraz dengesiz bişeye benziyo lily ve Marshall'ında doktoru Lily'e hamileyken içki içebilirsin diyodu yane bence doktor yanlışlık yapmıştır


Oda olabilir, hatta hamile felan cikar sonra. Ama Tedn sonunda dedigini dusuncede kafim karisiyor. Yuksek atlayici olamadi, onu belki direk yuksek atlayici olarak de kastetmis olabilir, ama sanki anne olamadi der gibiydi. :img-wink:

sekerperi96
11-12-11, 15:39
Oda olabilir, hatta hamile felan cikar sonra. Ama Tedn sonunda dedigini dusuncede kafim karisiyor. Yuksek atlayici olamadi, onu belki direk yuksek atlayici olarak de kastetmis olabilir, ama sanki anne olamadi der gibiydi. :img-wink:


bence ted robinin neden üzüldüğünü asla öğrenemedi ve onun için asla yüksek atlayıcı olamadı dedi neyse bekliyip görcez bence robin anne olur yane inşallah bu dizi beni şimdiye kdr çok şaşırttı şimdide şaşırtsın ve robin anne olsun

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 15:40
bence ted robinin neden üzüldüğünü asla öğrenemedi ve onun için asla yüksek atlayıcı olamadı dedi neyse bekliyip görcez bence robin anne olur yane inşallah bu dizi beni şimdiye kdr çok şaşırttı şimdide şaşırtsın ve robin anne olsun


Mantikli geldi. :img-wink: Izleyip görecegiz, umarim dedigin gibi olur.

sekerperi96
11-12-11, 15:45
Mantikli geldi. :img-wink: Izleyip görecegiz, umarim dedigin gibi olur.yane anne olur derken ted'in çocuklarını babası demek istemedim bir gün barneyden çocuğu olur demek istedim şimdi okuyunca biraz yanlış anlaşıldı gibi geldi

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 15:50
yane anne olur derken ted'in çocuklarını babası demek istemedim bir gün barneyden çocuğu olur demek istedim şimdi okuyunca biraz yanlış anlaşıldı gibi geldi
Anlamadim. Ben söyle anladim; Robinin bir gün Barneyden cocugu olur, cünkü Ted Robin yüksek atlayici olmadi dekren onu kastetti, cünkü asla neden Robinin üzgün oldugunu ögrenemedi.

Yanlis mi anlamisim? :img-wink:

Bu bana baya mantikli geldi; hem doktorda dengesiz. Sonradan hata oldugu anlasilir. Ve hic biri asla anne olamayacagi olayi ögrenmemistir. Belki Barneye anlatmistirda, Ted hic ögrenmemis olur.

Edit: Ne demek istedigini anladim simdi. Yok biliyorum anne derken tedin cocukalrinin annesini kastetmedin. :img-wink:

dilara-1905
11-12-11, 15:56
Yazdıklarınız çok mantıklı aslında.Bana da o işin içinde çok basit bir iş varmış gibi geliyor. O çatlak doktorun hatası gibi.Hatta Robin hamile bile olabilir.
Ama benim aklıma gazeteci olup Dünyayı dolaşması takıldı...
O zaman çocuk sahibi olmamasını destekliyor gibi bu durum.
Ama Barneyle de evlenmedi mi?
Sanki bekar bir insanın yapacağı bir iş gibi bu. Ted de biraz yalnız olduğu imajını verdi konuşmasında.
Bir de Barney'in gelini olma ihtimalinden Nora'yı çıkarabilir miyiz acaba? Sonuçta ayrıldılar ve Barneyin bi anlık değildi sözünden sonra Nora'nın ona döneceğini hiç sanmıyorum.
Ben gelin kesin Robin diyordum ama çok tereddütte kaldım.
Of bir de 1 ay yokmuş dizi, delireceğiim! :icon_sorr

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 16:01
Yazdıklarınız çok mantıklı aslında.Bana da o işin içinde çok basit bir iş varmış gibi geliyor. O çatlak doktorun hatası gibi.Hatta Robin hamile bile olabilir.
Ama benim aklıma gazeteci olup Dünyayı dolaşması takıldı...
O zaman çocuk sahibi olmamasını destekliyor gibi bu durum.
Ama Barneyle de evlenmedi mi?
Sanki bekar bir insanın yapacağı bir iş gibi bu. Ted de biraz yalnız olduğu imajını verdi konuşmasında.
Ama bilemiyorum her şey olabilir ve her şey değişebilir...
Bir de Barney'in gelini olma ihtimalinden Nora'yı çıkarabilir miyiz acaba? Sonuçta ayrıldılar ve Barneyin bi anlık değildi sözünden sonra Nora'nın ona döneceğini hiç sanmıyorum.
Ben gelin kesin robin diyordum ama çok tereddütte kaldım.
Of bir de 1 ay yokmuş dizi, delireceğiim! :icon_sorr


Ben söyle dusunuyorum Dilaracigim, hani Barney ile Robin bir sahnede McLarsende oturup konusuyorlardi hamiliginden. Orda ötekiler geldi, ve Robinin migdesi felan bulandi. Hamile degilse onu neden oldu birde? Oda garip yani.

Ama su gezi iside var, cok karisik olaylar. Ama Nora bence gelin degil. Norayi artik unutalim. Bence Robin ama beni iten etken, yeni bir karakter gelecekti Barney icin. Acaba gelin o mu olur diyorum. Ama herseye ragmen BRnin hikayesi bu kadar agir islenmesi bence dugunun onlarin olduguna dair. Hani birde Ted o dugunde karsilasiyor anne ile, ondan BRye bu kadar agirlik veriyor hikayede.

dilara-1905
11-12-11, 16:11
Ben söyle dusunuyorum Dilaracigim, hani Barney ile Robin bir sahnede McLarsende oturup konusuyorlardi hamiliginden. Orda ötekiler geldi, ve Robinin migdesi felan bulandi. Hamile degilse onu neden oldu birde? Oda garip yani.

Ama su gezi iside var, cok karisik olaylar. Ama Nora bence gelin degil. Norayi artik unutalim. Bence Robin ama beni iten etken, yeni bir karakter gelecekti Barney icin. Acaba gelin o mu olur diyorum. Ama herseye ragmen BRnin hikayesi bu kadar agir islenmesi bence dugunun onlarin olduguna dair. Hani birde Ted o dugunde karsilasiyor anne ile, ondan BRye bu kadar agirlik veriyor hikayede.


Vaov demek istiyorum :) bak ben bunu atlamışım.Hatta kimse yazmamıştı daha önce. Güzel tespit Mervecim:img-wink:
Bence o çatlak doktorun hatası ve 1 aylık arada bizi merakta bırakmak istediler:icon_whis
Zaten o kadar duygu yüklü bölümün ardıncan ertesi hafta ce-e diye doktor hatası çıksaydı napardım bilemiyorum artık.:img-hyste
Bir de yeni biri gelmesin ya :calis Nora'yı da hiç sevememiştim.Onu gönderene kadar neler çektik zaten. :hıh

Behlul&Nihal<3
11-12-11, 16:15
Vaov demek istiyorum :) bak ben bunu atlamışım.Hatta kimse yazmamıştı daha önce. Güzel tespit Mervecim:img-wink:
Bence o çatlak doktorun hatası ve 1 aylık arada bizi merakta bırakmak istediler:icon_whis
Zaten o kadar duygu yüklü bölümün ardıncan ertesi hafta ce-e diye doktor hatası çıksaydı napardım bilemiyorum artık.:img-hyste
Bir de yeni biri gelmesin ya :calis Nora'yı da hiç sevememiştim.Onu gönderene kadar neler çektik zaten. :hıh


Mantikli dusununce, umarim böyle bir sey olur ya. Ben cünkü Barney&Robinin cocugunu görmek istiyorum. O ikillinin cocugu harika bir sey olur ya. :img-eat:
Bende istemem ama kiz gelecek, bari umarim uzun sürmez. Cünkü eninde sonunda Barney&Robin olucaktir bence.

Simdi daha bir heyecanlandim. sekerperi96 doktorun hatasi olabilir demeden önce, ben ne kadar yaniltmaca oldugunu dusunsemde icimde dogru olduguna dair korkum vardi. Suan cidden doktorun hatasi oldugunu dusunuyorum. O bolumden sonra baya uzulmustum ya. Mutluyum suan. :happy0064

sekerperi96
11-12-11, 16:17
Yazdıklarınız çok mantıklı aslında.Bana da o işin içinde çok basit bir iş varmış gibi geliyor. O çatlak doktorun hatası gibi.Hatta Robin hamile bile olabilir.
Ama benim aklıma gazeteci olup Dünyayı dolaşması takıldı...
O zaman çocuk sahibi olmamasını destekliyor gibi bu durum.
Ama Barneyle de evlenmedi mi?
Sanki bekar bir insanın yapacağı bir iş gibi bu. Ted de biraz yalnız olduğu imajını verdi konuşmasında.
Ama bilemiyorum her şey olabilir ve her şey değişebilir...
Bir de Barney'in gelini olma ihtimalinden Nora'yı çıkarabilir miyiz acaba? Sonuçta ayrıldılar ve Barneyin bi anlık değildi sözünden sonra Nora'nın ona döneceğini hiç sanmıyorum.
Ben gelin kesin Robin diyordum ama çok tereddütte kaldım.
Of bir de 1 ay yokmuş dizi, delireceğiim! :icon_sorr

robinin midesinin bulanması ve reglının gecikmesi söylediklerini doğruluyor çünkü robin benimki asla gecikmiş derdi bencede robin hamile ayy daha şimdiden havaya girdim ama hamile olsa gerçekten güzel olur junior barney hiç fena olmazdı hani

mavi88
11-12-11, 17:06
Dizi 4 hafta yok, Ocakta yeni bölüm. :img-wink:aman be bu amerika dizileride topu topu 20 dk en fazla 60 dk 4-5 hafta ara verip verip duruyorlar.gossip girl de girdi tatile how i met your mother da nasıl geçecek ya valla ikisinide merakla bekliorum.ayrıca robin in hamile olamama işinde doktor hatası çıkması saçma olur çünkü bayağı acıklıydı.

nurgül_7
12-12-11, 16:23
Bana mantıksız gelen şey hem midesi bulanıyordu,hem de regli gecikti. asla çocuğu olmayacaksa bile bunla ne ilgisi var ki? Yani neden midesi bulansın? Doktor sana kötü bir haberim var diyince hamile olduğunu söyleyeceğini sandım ama yanılmışım.

Ted'in asla yüksek atlamacı olamadı sözünü gerçek anlamda söylediğini düşünüyorum. çünkü Robin yüksek atlamacı lafıyla ne kast ettiğini onlara anlatmadı.

Fakat bir de şu dünyayı dolaşma işi var ki o konu benim canımı sıkıyor. Daha önce de Robin'in çok başarılı olacağına değinilmişti. Şimdi teorimi açıklıyorum Robin,Barney ve belki de çocukları :p dünyayı beraber gezecekler :p :img-hyste

O düğün Robin'le Brney'nin düğünü olmalı , başka türlüsüne katlanamam. Ve Nora'dan yeni kurtulmuşken 2.bir Nora daha çekemem.:whistle2

Behlul&Nihal<3
12-12-11, 16:39
Bana mantıksız gelen şey hem midesi bulanıyordu,hem de regli gecikti. asla çocuğu olmayacaksa bile bunla ne ilgisi var ki? Yani neden midesi bulansın? Doktor sana kötü bir haberim var diyince hamile olduğunu söyleyeceğini sandım ama yanılmışım.

Ted'in asla yüksek atlamacı olamadı sözünü gerçek anlamda söylediğini düşünüyorum. çünkü Robin yüksek atlamacı lafıyla ne kast ettiğini onlara anlatmadı.

Fakat bir de şu dünyayı dolaşma işi var ki o konu benim canımı sıkıyor. Daha önce de Robin'in çok başarılı olacağına değinilmişti. Şimdi teorimi açıklıyorum Robin,Barney ve belki de çocukları :p dünyayı beraber gezecekler :p :img-hyste

O düğün Robin'le Brney'nin düğünü olmalı , başka türlüsüne katlanamam. Ve Nora'dan yeni kurtulmuşken 2.bir Nora daha çekemem.:whistle2


Yaniltmaca var gibi, ama yinede hani nolur nolmaz. HIMYM olunca konu insan emin olamiyor. :img-hyste Türk dizilerinde herseyin belli olmasi sikeytimdir, simdide tahmin edemiyorum diye sikayet ediyorum. Ah ben yokmuyum?

Teorine bayildim kuzum .. ailecek gezerler artik. :img-hyste Gerci belli mi olur; unutmayalim ki bu Barney ve Robin. Ne yapacaklari asla belli olmaz.

2. Nora cekilmez. Noraya kisisel gicikligim yoktuda, BRsiz olmuyor ya. :img-in_lo

bro love
17-12-11, 12:16
Yaniltmaca var gibi, ama yinede hani nolur nolmaz. HIMYM olunca konu insan emin olamiyor. :img-hyste Türk dizilerinde herseyin belli olmasi sikeytimdir, simdide tahmin edemiyorum diye sikayet ediyorum. Ah ben yokmuyum?

Teorine bayildim kuzum .. ailecek gezerler artik. :img-hyste Gerci belli mi olur; unutmayalim ki bu Barney ve Robin. Ne yapacaklari asla belli olmaz.

2. Nora cekilmez. Noraya kisisel gicikligim yoktuda, BRsiz olmuyor ya. :img-in_lo


katılıyorum kesinlikle.Noradan zar zor ayrıldı barney şimdi bi daha aynı kız olursa kesin düğün o ikisinin olur ama belki çocukları olmasa da Barney Robinle evlenir nolucak ki kardeşi gibi bebek evlat edinirler :img-in_lo

Behlul&Nihal<3
17-12-11, 21:11
katılıyorum kesinlikle.Noradan zar zor ayrıldı barney şimdi bi daha aynı kız olursa kesin düğün o ikisinin olur ama belki çocukları olmasa da Barney Robinle evlenir nolucak ki kardeşi gibi bebek evlat edinirler :img-in_lo


Öyle canim. Benim acimdan en önemlisi Barney&Robin icin birlikte
mutlu bir son. Cocuklari olsun istiyorum; ama dedigin gibi Robin
anne olamiyacaksa .. evlat edinirler - cocuk cocuktur. :img-in_lo

bro love
18-12-11, 16:42
Öyle canim. Benim acimdan en önemlisi Barney&Robin icin birlikte
mutlu bir son. Cocuklari olsun istiyorum; ama dedigin gibi Robin
anne olamiyacaksa .. evlat edinirler - cocuk cocuktur. :img-in_lo


zaten başka türlüsü güzel olmaz hem bize bu aşkı 7. sezonda tekrar hatırlattılar bi anlamı var kesin:img-in_lo

sekerperi96
18-12-11, 16:44
zaten başka türlüsü güzel olmaz hem bize bu aşkı 7. sezonda tekrar hatırlattılar bi anlamı var kesin:img-in_lo

ted'in eski sevgililerinden biri adını unuttum pastacı kız önceki bölümlerde tede senden ayrılmamın nedeni robin demişti barney-robin ve sen arasında mutlaka bir şey olucaktır demişti robin ve tedin arasında artık bişey olması mümkün olmadığına göre barney&robin olucak

bro love
19-12-11, 18:15
ted'in eski sevgililerinden biri adını unuttum pastacı kız önceki bölümlerde tede senden ayrılmamın nedeni robin demişti barney-robin ve sen arasında mutlaka bir şey olucaktır demişti robin ve tedin arasında artık bişey olması mümkün olmadığına göre barney&robin olucak

hatırlıyorum o olayı evet zaten robinin anne olmadığı belli bir daha bu kadar şeyde sonra robin ted olamaz olmasın...
barney hala çok seviyo robini onla evlensin işte :img-in_lo

bro love
22-12-11, 15:01
ne zamandır dizimiz yayınlanmıyo inş böyle devam etmez :(

runaway
22-12-11, 16:48
Merhabalar ben geldim...
Kaç haftadır yeni bölümün gelmesi için bekliyorum. Gözüm yollarda kaldı. Çok üzüldüm, ocağa kadar nasıl bekleyeceğiz? Niye bu kadar bekletiyorlar acaba?
Geçen bölümde Robin'e çok üzüldüm ya. Bölümün sonunda çocukların bir anda yok olması falan çok etkileyiciydi... :(

bro love
22-12-11, 17:08
Merhabalar ben geldim...
Kaç haftadır yeni bölümün gelmesi için bekliyorum. Gözüm yollarda kaldı. Çok üzüldüm, ocağa kadar nasıl bekleyeceğiz? Niye bu kadar bekletiyorlar acaba?
Geçen bölümde Robin'e çok üzüldüm ya. Bölümün sonunda çocukların bir anda yok olması falan çok etkileyiciydi... :(

neee ocak mı?bir hafta daha mı yani:sad53:

Behlul&Nihal<3
22-12-11, 17:23
neee ocak mı?bir hafta daha mı yani:sad53:


9. ocak basliyor, daha yani bir haftadan fazla var. :img-wink:
Yarisi gecti zamanin, ama cidden bekle bekle insan catliyor.

sekerperi96
22-12-11, 18:47
Barney&Robin :img-in_lo


http://ressim.net/8/out.php/i5336821_tumblr-lwe7mtydek1r8y0t4o2-500.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336802_tumblrlwhjzylked1qfqyeto2-r2-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336803_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336804_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto3-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336805_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto6-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336806_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto4-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336808_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto5-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336809_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto12-r1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336810_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto11-r1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336811_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto13-r1-250.gif-k

bro love
23-12-11, 14:26
9. ocak basliyor, daha yani bir haftadan fazla var. :img-wink:
Yarisi gecti zamanin, ama cidden bekle bekle insan catliyor.


aynen ya ben bu sezona kadar hepsini sezon sezon izlemiştim yazın şimdi yeni bölüm çıkmasını beklemek çok zor oluyomuş :865323


Barney&Robin :img-in_lo


http://ressim.net/8/out.php/i5336821_tumblr-lwe7mtydek1r8y0t4o2-500.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336802_tumblrlwhjzylked1qfqyeto2-r2-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336803_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336804_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto3-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336805_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto6-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336806_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto4-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336808_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto5-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5336809_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto12-r1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336810_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto11-r1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5336811_tumblr-lwhjzylked1qfqyeto13-r1-250.gif-k

çok güzeller ellerine sağlık:img-in_lo

sekerperi96
26-12-11, 14:13
buraya çok gülmüştüm :img-hyste

http://ressim.net/8/out.php/i5350087_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo1-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5350088_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo2-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5350089_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo3-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5350090_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo4-250.gif-k

http://ressim.net/8/out.php/i5350091_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo5-250.gif-k http://ressim.net/8/out.php/i5350092_tumblr-lvy7r8ghat1qcz30lo6-250.gif-k

Behlul&Nihal<3
02-01-12, 14:25
Fragman cikmis, yani 9. ocak dogru degilmis. :img-wink:

sekerperi96
03-01-12, 13:56
7x13

gerçekten çok kötü bir bölümdü beni tam bi hayal kırıklığına uğrattı ben yeniyıla Barney-Robin-Ted-Lily-Marshall hep birlikte girer diye düşümmüştüm :icon_sorr nerden çıktı bu Kevin yaa çok itici :img-beee: bölümde uzun zamandır bahsedilen konulardan hiç bahsedilmemişti en azından azcık küçücük minnacık bi Barney-Robin sahnesi olsaydı bi bakışma bile olmadı hiç beğenmedim bu bölümü :img-tomat

kaçınkurası
03-01-12, 16:26
7 x 13


Bumudur yani?

Ben bu adamları anlayamıyorum... Topu topu 20 dk'lık dizi yapıp haftalarca tatil yaptıkları yetmezmiş gibi bir de geri döndükleri bölüme bak!
Gerçekten Türk dizi sektörünü tüm zorluklara rağmen takdir etmemek imkansız !!!

Robin'in yaşadıklarına çok güldüm hepsi bu...
Beklentimin çok çok altında vasat bile olmayan bir bölümdü.
Umarım tüm yıl böyle sürmez !

dilara-1905
03-01-12, 16:37
TVden takip edenler için 7. sezon bu perşembe 20:00da cnbce'de başlıyor..:img-wink: Tekrar izlicem ben de cnbce'de, bu sezonu çok beğendim :)

Burcy
03-01-12, 16:37
7x13Açıkçası HIMYM'nin bu halleri fazlaca sıktı beni. Bir önceki bölüme bakıyorsun adamlar yazmış hatta yazmamış resmen destanlaştırmışlar. Sonraki bölüme bakıyorsun vasatın altında bir bölüm.

Marshall&Lily'i izlemedim bile ileri sardım. O noktadaydılar. Ki bence bu dizinin bir dram dizisi değil komedi dizisi olduğunu yazarların hatırlaması gerekiyor ya da ellerinde konu kalmadı. :whistle2

Robin ise her zaman için favorim olduğundan dolayı 20 dk. koysunlar full onu izlerim gene ben. Bu bölüm içinde zaten onun kariyer bakımından yeniden doğuşuydu.

Genel anlamda vasatın altında bir bölümdü abi zaten 20 dk. bir şey dizi. E 1-2 ay ara diye sürekli ara veriyorsunuz. Tatil tatil tatil. Bari yayında olduğunuz sürece o bölümlere doyalım. Açıp tekrar tekrar izleyelim... :whistle2

nurgül_7
03-01-12, 16:37
7.13
Aslında şu an sinirliyim. Bölüm üstüne düşündükçe,konuştukça daralıyorum,sinirleniyorum. 3 hafta ara verdiler altından güzel bir şey çıkar sandım olana bakın. Barneyrobin olayları hiç yaşanmamış gibiydi. Robin hemencecik toparlanmıştı. Ve çok geçmeden kevını yamamışalr zaten robine. Ne saçmalıktır bu yapılan. 3 hafta önceki bölümle bunun arasında dağlar kadar fark var. Lilynin babasıyla sahnesi hariç her şey çok boştu bence. Marshallın hikayesini güzel başlattılar ama sonra o da saçmaladı.
Farkındaysanız her bölüm Robin'in kariyerine vurgu yapıyolar;ümidinizi kesin der gibi.Robinin üzgün(!) olduğu "2012'ye girmeye benim ihtiyacım var" gibi abuk sabuk sözlerle üzerinde bile durulmadan anlatılmaya çalışıldı(!) Madem hiçbir şey olmamış gibi yazacaklardı; hiçbir şey olmasaydı da biz de barneyrobin adına ümitlenmeseydik!

dilara-1905
03-01-12, 18:43
7x13

Ara vermeden öncekileri gibi bomba bir bölümdü diyemeyeceğim:) Ama bence ilerki bölümlerde yine açılacaktır ((:
Yalnız Robinde de ne kariyer varmış arkadaş anlat anlat bitiremedi Ted. ya Dünyayı dolaşıyor, ya kariyeri için yeni birşeyler oluyor... Biz aşk var mı aşk diyoruz?? :calis
Neyse bölüme gelince, yinede güzel bir bölümdü.. Lily için çok duygulandım :icon_sorr Meğer babası telefonu kapattıktan sonra yaşamış sevincini.
yalnız o sahne başta cidden komikti :)
Lily: Dad i'm pregnant
- Great thanks. :img-hyste
Şok oldum birden bu kadarını da beklemiyordum :img-hyste Ama zaten göründüğü gibi değilmiş..:img-blush

- Afedersiniz bayım halamı gömüyoruz da TVnin sesini duydum.
Marshall: Özür dilerim sesini kısarım.
- Hayır aslında maçın skorunu soracaktım:img-hyste:img-hyste

runaway
06-01-12, 19:24
7 x 13

Kaç hafta boyunca sabırsızlıkla yeni bölümü bekledim. Bu bölüm gerçekten sıkıcı ve vasattı. Hatta bir ara kaç dakika kaldığına bile baktım. Akıcı bir bölüm değildi. Hele o Marshall sahnelerinde baya sıkıldım.
Daha çok Barney ve Ted sahnesi olsa daha iyi olurdu.
Robin ve Barney ilişkisine neler oluyor öyle? Barney gibi tüm hayatı boyunca gönül eğlendirmiş birisi sonunda tüm geçmişini geride bırakarak biri için tüm hayatını değiştiriyor. Ama sonuç ne? Ben Robin'în yerinde olsaydım yüzüne bakamazdım Barney'in.
Lilly ve babasının sahnesi bölümü toparladı. Babasının " Great, thanks" demesinden sonra kitlendim. Yok artık, o kadar da olmaz dedim. Dediğim gibi de oldu :) Sevincinden çıldırıp tezgahtan inişi çok komikti cidden :)

Vahide_Merve
07-01-12, 16:43
Diziyi televizyondan takip etmeyi daha çok seviyorum.Perşembe günü 2 bölüm peş peşe verdiler.Tek kelimeyle muhteşemdi.Tabi ki Barney Robin dansından bahsediyorum :img-in_lo Aralarında gerçekten de çok büyük bir kimya var. Lily söylediklerinde çok hakılıydı kesinlikle. Dans ederken daha da belirgin oldu ve sezonun ilk bölümü onların harika dansıyla başladı hep böyle devam eder.Hayattan beklentileri de aynı umarım senaristler de bunu fark etmişlerdir ve o düğün Barney Robin düğünüdür. Nora kısmı dışında her şey harikaydı :img-beee: Bir de Barney'in Nora'yı beklemesi konusunda Ted'in aşk diye söylemesi dışında :hıh Robin'in Barney'i Nora ile gördükten sonraki yüz ifadeleri o kadar kötüydü ki onların arasındakinin gerçek aşk olduğunu anladım.Bu sezon umarım Barney Robin bölümlerini çok görürüz ya da hep görürüz hiç sakıncası yok :)

lilyum5
08-01-12, 02:47
Diziyi televizyondan takip etmeyi daha çok seviyorum.Perşembe günü 2 bölüm peş peşe verdiler.Tek kelimeyle muhteşemdi.Tabi ki Barney Robin dansından bahsediyorum :img-in_lo Aralarında gerçekten de çok büyük bir kimya var. Lily söylediklerinde çok hakılıydı kesinlikle. Dans ederken daha da belirgin oldu ve sezonun ilk bölümü onların harika dansıyla başladı hep böyle devam eder.Hayattan beklentileri de aynı umarım senaristler de bunu fark etmişlerdir ve o düğün Barney Robin düğünüdür. Nora kısmı dışında her şey harikaydı :img-beee: Bir de Barney'in Nora'yı beklemesi konusunda Ted'in aşk diye söylemesi dışında :hıh Robin'in Barney'i Nora ile gördükten sonraki yüz ifadeleri o kadar kötüydü ki onların arasındakinin gerçek aşk olduğunu anladım.Bu sezon umarım Barney Robin bölümlerini çok görürüz ya da hep görürüz hiç sakıncası yok :)

Ben de diziyi televizyondan takip etmeyi sevenlerdenim ve kesinlikle katılıyorum sana.Barney & Robin uyumu mükemmel.:love01:Ahenkle dans ettiler vallahi.:icon_whisDans sahnesine hayran kaldım.Kesinlikle bence de o düğün Barney & Robin düğünü.Yoksa niçin gelin Ted'i görmek istesin?Nora'yı sevemedim bir türlü.Soğuk geliyor bana.Tamam çok güzel olabilir;ama Lily'nin de dediği gibi "kimya" çok önemli ve ben bu kimyayı Barney & Robin arasında çok net hissedebiliyorum.:img-in_lo

Marshall ile Lily'nin bebekleri olacağı haberini ısrarla saklayamayacaklarını bildikleri halde saklamaya çalışmaları da çok eğlenceliydi.

Bölüm sonunda "pastacı kız" geldi.Ben hep içten içe pastacı kızın anne olmasını istemiştim hep.İnşallah da öyle olur.

Vahide_Merve
08-01-12, 11:38
Ben de diziyi televizyondan takip etmeyi sevenlerdenim ve kesinlikle katılıyorum sana.Barney & Robin uyumu mükemmel.:love01:Ahenkle dans ettiler vallahi.:icon_whisDans sahnesine hayran kaldım.Kesinlikle bence de o düğün Barney & Robin düğünü.Yoksa niçin gelin Ted'i görmek istesin?Nora'yı sevemedim bir türlü.Soğuk geliyor bana.Tamam çok güzel olabilir;ama Lily'nin de dediği gibi "kimya" çok önemli ve ben bu kimyayı Barney & Robin arasında çok net hissedebiliyorum.:img-in_lo

Marshall ile Lily'nin bebekleri olacağı haberini ısrarla saklayamayacaklarını bildikleri halde saklamaya çalışmaları da çok eğlenceliydi.

Bölüm sonunda "pastacı kız" geldi.Ben hep içten içe pastacı kızın anne olmasını istemiştim hep.İnşallah da öyle olur.

Nora'yı sevmeme konusuna ben de kesinlikle katılıyorum canım.Sadece Nora değil Barney'in yanında Robin dışında kimi görsem ondan adeta nefret ediyorum.Robin bile bu kadar değildir herhalde :img-hyste Onların birbirleriyle uyumu evet mükemmmel ve umarım bu sezon bol bol Barney Robin ve onların aşkını görürüz.Hatta düğünde gelini Robin olarak görürüz

lilyum5
08-01-12, 17:55
Nora'yı sevmeme konusuna ben de kesinlikle katılıyorum canım.Sadece Nora değil Barney'in yanında Robin dışında kimi görsem ondan adeta nefret ediyorum.Robin bile bu kadar değildir herhalde :img-hyste Onların birbirleriyle uyumu evet mükemmmel ve umarım bu sezon bol bol Barney Robin ve onların aşkını görürüz.Hatta düğünde gelini Robin olarak görürüz

Nora ne bileyim işte aşırı özgüveni olan küçük dağları ben yarattım havasında geziyor ortalarda.:img-beee:Ya da ben sevmediğim için bana öyle geliyor olabilir.:img-hysteBarney'den de Robin konusunda atak bekliyorum ama.Hep Robin kendini öne atmamalı.:img-wink:Robin'in saçlar gitmiş bir de ona çok üzüldüm.:icon_sorrGelinlikler içinde Robin'i Barney ile yan yana görmeyi çok istiyorum.:happy0064Yan yana bile gelince ikisi kıvılcımlar uçuşuyor.Kimya işte buna denir.:love01:

kaçınkurası
12-01-12, 08:54
Bu adamlar kafayı yemiş. Daha geçen hafta kocaman aradan geri döndüler. Şimdi bu hafta dizi neden yoktu? Bilen varmı arkadaşlar?

Vahide_Merve
12-01-12, 15:36
Nora ne bileyim işte aşırı özgüveni olan küçük dağları ben yarattım havasında geziyor ortalarda.:img-beee:Ya da ben sevmediğim için bana öyle geliyor olabilir.:img-hysteBarney'den de Robin konusunda atak bekliyorum ama.Hep Robin kendini öne atmamalı.:img-wink:Robin'in saçlar gitmiş bir de ona çok üzüldüm.:icon_sorrGelinlikler içinde Robin'i Barney ile yan yana görmeyi çok istiyorum.:happy0064Yan yana bile gelince ikisi kıvılcımlar uçuşuyor.Kimya işte buna denir.:love01:

Evet hiç ama hiç ısınamadım Nora'ya. Eğer Barney onunla evlenirse ne olur hiç bilmiyorum :icon_sorr Evet Robin'in güzelim saçlar gitmiş ama bu saç da yakışmış ona.Sanki daha bir olgun olmuş kendinden emin.Kararlarından emin(Barney konusundaki aşkından :img-in_lo) Bir saçtan neler çıkardım ya :img-hyste umarım saç değil başka güzel şeyler görürüz ve onlardan birşeyler çıkarırız.Bu akşam yeni bölüm var bakalım neler Barney Robin neler olacak

Behlul&Nihal<3
12-01-12, 15:54
150 bölüm icin özel seyler varmis. Yani bu haftaki bölümde, umarim dogrudur. Yani Barney ve Robin icin birsey olma sansi buyuk.

Ayrica dün gece ödül töreni vardi; Hem dizi, hemde Neil ödül almis.

Vahide_Merve
12-01-12, 15:56
150 bölüm icin özel seyler varmis. Yani bu haftaki bölümde, umarim dogrudur. Yani Barney ve Robin icin birsey olma sansi buyuk.

Ayrica dün gece ödül töreni vardi; Hem dizi, hemde Neil ödül almis.


Haber için teşekkürler dizi ve Neil gerçekten hak etmişti çok sevindim ödül aldığına :happy0064 Umarım bu sürpriz gelişmeler Barney Robin içindir

sekerperi96
12-01-12, 16:44
People Choic Awards'ta How I Met Your Mother ve Neil Patrick Harris ödül aldı :happy0064 o kdr oy verdiğime değdi bu sene hep sevdiğim kişiler ödül aldı :)

Burcy
13-01-12, 01:30
Bu adamlar kafayı yemiş. Daha geçen hafta kocaman aradan geri döndüler. Şimdi bu hafta dizi neden yoktu? Bilen varmı arkadaşlar?


Bende sinir oldum. 4 haftalık aradan sonra bomboş bir bölümle geri döndüler onu da geçtim şimdi tekrar ara.
Bu bölüm umarım güzel olur yoksa cidden sinir oldum. :img-tomat

Vahide_Merve
13-01-12, 09:34
Dün 3. ve 4. bölümleri izledim.Marshall ve Lily'nin bebek heyecanı çok güzeldi.Barney'in restoranttaki hali ise çok komik :img-hyste Neredeyse en büyük hayalini kısmen gerçekleştirmiş oldu.Ted ve pastacı kız da çok tatlıydı.Lakin giderken Robin'le ilgili söylediği şey çok sinirimi bozdu :img-beee: Barney Robin olmasını beklerken acaba Ted Robin mi diye sormadan edemedim.Ted'Arkadaş gibi olduğumuzu zannnediyorduk ama olmuyordu kısa zamanda değişecekti' gibi bir şey söylemişti.Umarım onu Barney Robin için söylemiştir ve bundan sonra hiç arkadaş olmazlar :img-in_lo Barney'in Nora için daha önce yapmadığı şeyleri yapması çok sinirime dokundu :img-tomat Çiçekler çikolatadan falan.Nora diziden ne zaman çıkacak çok merak ediyorum.Robin'in masanın altında içmesi çok kötüydü :icon_sorr Umarım Barney de en kısa zamanda aralarındaki kimyayı görür ve hep beraber olurlar.Kısacası Barney Robin bölümlerini merakla bekliyorum

lilyum5
14-01-12, 18:06
Mashall ve Lily'nin bebek telaşı başladı.Biraz da Ted sayesinde atağa geçmiş oldular gerçi.:img-hyste"Baby Team" oluşturma fikri ve onu takip eden Marshall-Ted ikilisinin komik halleri beni gülmekten öldürdü.:img-hyste

Barney'nin Nora için yaptığı onca şeye inanamıyorum.:icon_whisVallahi başka hiçbir kadına bunu yapmadı.Çok şaşırdım.Balonlar güzeldi ama.:img-hysteRobin'e de çok üzüldüm.O çikolata aşırıp masaların altında perperişan olması çok fenaydı.:865323

Pastacı kız formundan hiçbir şey kaybetmemiş.Çok güzeldi gene.:love01:Keşke anne o olsa diyorum yine.Robin hakkındaki tespitini de ben Barney ile Robin'in sonunda evlenmelerine yordum.Ben çok mu hayalperestim ne?:img-hysteYok ya umutluyum galiba.:img-hysteBarney ve Robin diyorum sonuna kadar. :love01:Evet hiç ama hiç ısınamadım Nora'ya. Eğer Barney onunla evlenirse ne olur hiç bilmiyorum :icon_sorr Evet Robin'in güzelim saçlar gitmiş ama bu saç da yakışmış ona.Sanki daha bir olgun olmuş kendinden emin.Kararlarından emin(Barney konusundaki aşkından :img-in_lo) Bir saçtan neler çıkardım ya :img-hyste umarım saç değil başka güzel şeyler görürüz ve onlardan birşeyler çıkarırız.Bu akşam yeni bölüm var bakalım neler Barney Robin neler olacak


Ben de vallahi hiç ısınamadım Nora'ya.:img-beee:Gitmesini dört gözle bekliyorum.Şu hayırlı haberi bir verseler artık Nora gitti diye nasıl sevineceğim ah.:img-hyste

Saçtan bunları çıkarman çok komik gerçekten de.:img-hysteAma üzgün halleri beni de çok üzüyor Robin'in.:icon_sorr

Lupinus
14-01-12, 19:18
Mashall ve Lily en sevdiğim karakterler. Robin ise tek sevmediğim karakter.
Barney 'i haketmiyor bence Robin. Bir ara bizi Robin'in çocukları oluğuna inandırdılar ama sonra bölüm sonunda anlatık ki Robin'in çocuğu olmayacakmış. Eh işte bu olayla azıcık acır gibi oldum ama yetmedi.

Ayrıca ben Ted'in 7.sezondaki halini çok seviyorum. :img-in_lo

Bundan sonra bölüm yorumları yaparım artıkım.

Vahide_Merve
14-01-12, 20:56
Mashall ve Lily'nin bebek telaşı başladı.Biraz da Ted sayesinde atağa geçmiş oldular gerçi.:img-hyste"Baby Team" oluşturma fikri ve onu takip eden Marshall-Ted ikilisinin komik halleri beni gülmekten öldürdü.:img-hyste

Barney'nin Nora için yaptığı onca şeye inanamıyorum.:icon_whisVallahi başka hiçbir kadına bunu yapmadı.Çok şaşırdım.Balonlar güzeldi ama.:img-hysteRobin'e de çok üzüldüm.O çikolata aşırıp masaların altında perperişan olması çok fenaydı.:865323

Pastacı kız formundan hiçbir şey kaybetmemiş.Çok güzeldi gene.:love01:Keşke anne o olsa diyorum yine.Robin hakkındaki tespitini de ben Barney ile Robin'in sonunda evlenmelerine yordum.Ben çok mu hayalperestim ne?:img-hysteYok ya umutluyum galiba.:img-hysteBarney ve Robin diyorum sonuna kadar. :love01:

Ben de vallahi hiç ısınamadım Nora'ya.:img-beee:Gitmesini dört gözle bekliyorum.Şu hayırlı haberi bir verseler artık Nora gitti diye nasıl sevineceğim ah.:img-hyste

Saçtan bunları çıkarman çok komik gerçekten de.:img-hysteAma üzgün halleri beni de çok üzüyor Robin'in.:icon_sorr

Robin kesinlikle çok kötü durumdaydı onun o haline içim parçalandı :icon_sorr Barney'i ne kadar sevdiğini anladım.Ben de pastacı kızın dediklerini Barney Robin için yormaya çalıştım ama bilmiyorum Ted konuştuktan sonra çok umutsuz oldum.Bence Lily Marshall Barney Robin Ted ve anne adayı olmalı finalde.Öyle olmazsa Robin ve Barney için yeni 2 karakter daha getirecekler.Birinin evlenmeme ihtimalini de düşünemiyorum.Bana bu biraz daha mantıklı geliyor.Ya da öyle istediğim için düşünüyorum

lost15
15-01-12, 00:22
Pastacı kız formundan hiçbir şey kaybetmemiş.Çok güzeldi gene.:love01:Keşke anne o olsa diyorum yine.Robin hakkındaki tespitini de ben Barney ile Robin'in sonunda evlenmelerine yordum.Ben çok mu hayalperestim ne?:img-hysteYok ya umutluyum galiba.:img-hysteBarney ve Robin diyorum sonuna kadar. :love01:

Bende Victoria'yı çok severdim değişikti,Ted'le uyumluydu falan ama anne o değildir kesin.İlk duyduğumda hemen aklıma benimde Robin ve Barney mevzusu geldi hani daha fazla arkadaş kalamadılar aşklarını itira edip birlikte oldular falan ama okuduğum röportajlarda hep sezonun orta bölümlerinde Robin'le Ted arasında birşeyler olacağı söyleniyor :mad72: Arkadaş gibi yaşıyorlar ama geçmişte olanları hatırlayacaklar falan tam hatırlayamıyorum ama bir üçlü arasında birşeyler olacakmış ve benim hiç hoşuma gitmiyor :icon_whis

Bildiğim kadarıyla da Nora'dan tamamen kurtulduk mutlu haberi vereyim dedim :calis

lilyum5
15-01-12, 02:11
Bende Victoria'yı çok severdim değişikti,Ted'le uyumluydu falan ama anne o değildir kesin.İlk duyduğumda hemen aklıma benimde Robin ve Barney mevzusu geldi hani daha fazla arkadaş kalamadılar aşklarını itira edip birlikte oldular falan ama okuduğum röportajlarda hep sezonun orta bölümlerinde Robin'le Ted arasında birşeyler olacağı söyleniyor :mad72: Arkadaş gibi yaşıyorlar ama geçmişte olanları hatırlayacaklar falan tam hatırlayamıyorum ama bir üçlü arasında birşeyler olacakmış ve benim hiç hoşuma gitmiyor :icon_whis

Bildiğim kadarıyla da Nora'dan tamamen kurtulduk mutlu haberi vereyim dedim :calis

Victoria olsa ne iyi olur.:love01:Belki de bizi ters köşe yaparlar bilemiyorum.Umutluyum yani hala o konuda.

Robin ile Ted arasında bir şeyler olabilir;ama sonunda Robin bence Barney'i seçecek.O yüzden düğün günü gelin Ted'i görmek istedi.Yani Robin.Ya da ben öyle istediğim için olayları böyle bağladım birbirine.:img-hysteHayal kurmak serbest ne de olsa.:img-hyste

Yaşasın ya Nora gitti demek vallahi çok sevindim.:happy0064Çok sağolsın canımcım:love01: bu hayırlı haberi verdiğin için.

nurgül_7
17-01-12, 11:18
7.14

Ben bu bölümü çok sevdim . Tek sinirimi bozan kevın mevzusunun hala sürmesi. Neyse. Jeneriğin değiştiği kısımlar çok hoşuma gitti:img-hyste Ted'in yaptıkları, Barney'nin mimikleri:img-hyste Of her şeyiyle çok güzel bir bölümdü,ben çok sevdim (:

Burcy
17-01-12, 11:48
7.14Biraz önce izledim. Fena değil bir bölümdü bana göre. Lily'nin babası ilgimi çekmiyor. Robin'in 4.sezondaki giyimi geri gelsin. O giydiği neydi yahu? Ben bile giymiyorum öyle şeyleri. :img-hyste

Ted. Ted. Ted.
Sarhoş Ted'i çok seviyorum ben. Lily ile Marshal'a yaptığı telefon konuşmaları harikaydı. :img-hyste

Bu Kevin ne zaman gidiyor? Bayağı Robin ile ilişkilerininin evrelerini izliyoruz. Biraz şu Ted&Robin&Barney üçlüsüne dönelim. :img-wink:

sekerperi96
17-01-12, 11:51
7x14

buraya koptum :img-hyste

yeni Lily'nin iç sesi: Mezhabadaki partiye katılıcaz geliyr musunuz?
Robin'in iç sesi: nolur gitmeyelim.
Barney'nin iç sesi: Grubun lideri yapmayın beni artık
yeni Marshall'ın iç sesi: dr. Kevinîn 3 sene önceki seansları hatırlamamasına inanamıyorum
Kevin'ın iç sesi: hapishanedeki tüm gardiyanları bıçaklayan manyak mıydı bu?
Ted'in iç sesi: akalım şu partiye

bölümde tek sevmediğim kevin'ın hala Robinle çıkması ve bu bölümde barney-robinle ilgili hiçbir şey göremememiz

kaçınkurası
17-01-12, 13:02
7 x 14Nihayet keyifleri geldi de yeni bölümü izleyebildik.
Ama çokta birşey bulduğum bir bölüm olmadı malesef..
Sadece JENERİĞE bayıldım :img-hyste
Rusça konuşmalar, yeni marshal ve daha iyi Lilly süperdi :img-hyste
Başka ilgimi çeken birşey olmadı malesef.
Böyle her sezon ortası dağılıyor biraz dizi sonra toparlıyor bu sezon biraz uzun sürdü bu toplanma olayı.
Kevın'dan da öğ geldi sevmiyorum bu adamı :img-tomat

Behlul&Nihal<3
17-01-12, 15:09
7.14
Ben bu bölümü begendim ama süper degildi, onun yani sira gecen hafta kadar kötüde degildi. Genelikle basinda baya sarmadi, ama sonu harikaydi. Ben bu diziyi 5li icin izliyorum, ve hepsi bir arada olunca doyum olmuyor. Tabiki sadece 5li, Kevin gitsin ya. :img-hyste Kevine eskiden pek gicikligim yoktu, ama artik beni bunaltmaya basladi.

Yeni jenerik hosuma gitti ayrica, ne sekerlerdi öyle. :img-eat:
Sonra 5linin son sahnesi, cok anlamliydi. Seviyorum bu 5liyi, bakalim anne gelince napacagim ben? Bari anneyi yavas yavas soksalar, sonra birden anne bu deselerde, sevdigimiz bir karakter olsa.

Barney. :img-in_lo

bro love
17-01-12, 16:08
7x14

Ben Kevından bıktım yaa bu ne o güzelim kıza zerre kadar yakışmıyo ayrıca barney dururken robini gerçekten hiç anlayamıyorum.Ted bu bölüm çok tatlıydı Marshall ve Lilyi özlemesi falan Barney kendini grup lideri ilan etti koptum orda :img-eat:

dilara-1905
17-01-12, 16:09
Öncelikle, How I Met Your Mother'ın ve Neil'in ödül almasına çok sevindim. Verdiğim oylar boşa gitmedi :)

7x14

Bölüm iyiydi ama 4 haftalık aradan önceki bölümler kadar değildi,umarım o eski tempoyu çabuk yakalar dizi çünkü 7. sezonun gerçekten mükemmel bir sezon olduğunu düşünüyordum ara vermeden önce.Bunun bozulmasını istemem o yüzden. :img-yes:
Bölümde en sevdiğim yan, jeneriklerdi:img-hyste İki jeneriğe de koptum ama özellikle ikincisi bombaydı better Lily and new Marshall :img-hyste
Tedin pokerde sürekli kazanması ve saf tipine de koptum :img-hyste
Sonunda Lily'nin anneye bi kucak verin diye Ted,Barney ve Robin'e sarılması çok tatlıydı :)
''sooo'' kısımları komik olsa da Kevin gitmeli :img-tomat Robin ve Barney arasında hiçbir şey geçmemiş gibi nasıl her şey bu kadar normale döndü anlamıyorum. :img-beee:
Son olarak bu beşlinin dostluğu çok özel :img-in_lo O barı ve o koltuğu çok seviyorum artık simgeleri gibiydi ama Ted haklı önemli olan o beşinin yan yana olması.Yinede Lily ve Marshall geri dönseler daha iyi olur.:icon_sorr

sekerperi96
17-01-12, 17:29
söylemeyi unuttuğum bişey var Robin ve Kevin öpüştüğünde midesi kalkan tek kişi ben miyim

HaPPy**
17-01-12, 18:23
7x14

Birkaç bölümdür çok iyi bölümler izleyemiyoruz,bu bölüm de benim için yeterli derecede iyi değildi ama 7x13'ten kesinlikle iyiydi.
Güldüğüm yerler oldu ama kahkaha attığım tek şey Ted'in iç sesiydi. "We gotta hit that party! -I'll never find love.-" :img-hyste Ted'e zaman zaman sinir olmuşumdur ama hala "the one"ı araması,onu bulacağına inanması çok hoş bir şey.
Yeni jenerikler de neydi öyle.İlki idare ederdi de,ikincisi.Ekipten birinin bile olmaması fikri çok korkunç bir şey.:whistle2
Marshall ve Mickey sahnelerinden çok keyif aldım,eğlenceliydi.Ayrıca ekibin bölüm sonundaki sahnesini de çok sevdiğimi söyleyebilirim.
Bir de Kevin'den hoşlanan tek kişi benim galiba.Yaptığı espriler,diğerlerine ayak uydurması çok hoşuma gidiyor.:icon_whis Ama bu onu Robin'le birlikte görmek istiyorum demek değil tabi ki.
Son olarak da Barney'in Ted'e "I'm your two best friends" demesi de ikinci en çok güldüğüm andı.:img-hyste

sekerperi96
17-01-12, 18:28
7x14

Birkaç bölümdür çok iyi bölümler izleyemiyoruz,bu bölüm de benim için yeterli derecede iyi değildi ama 7x13'ten kesinlikle iyiydi.
Güldüğüm yerler oldu ama kahkaha attığım tek şey Ted'in iç sesiydi. "We gotta hit that party! -I'll never find love.-" :img-hyste Ted'e zaman zaman sinir olmuşumdur ama hala "the one"ı araması,onu bulacağına inanması çok hoş bir şey.
Yeni jenerikler de neydi öyle.İlki idare ederdi de,ikincisi.Ekipten birinin bile olmaması fikri çok korkunç bir şey.:whistle2
Marshall ve Mickey sahnelerinden çok keyif aldım,eğlenceliydi.Ayrıca ekibin bölüm sonundaki sahnesini de çok sevdiğimi söyleyebilirim.
Bir de Kevin'den hoşlanan tek kişi benim galiba.Yaptığı espriler,diğerlerine ayak uydurması çok hoşuma gidiyor.:icon_whis Ama bu onu Robin'le birlikte görmek istiyorum demek değil tabi ki.
Son olarak da Barney'in Ted'e "I'm your two best friends" demesi de ikinci en çok güldüğüm andı.:img-hyste

evet bende aslında kevin'ı seviyorum replikleri çok güzel ama Robinle birlikte olmasa çok daha güzel olucak Robinle ayrıldıkça istediği kadar dizide kalabilir gayet eğlenceli biri :)

Burcy
17-01-12, 20:25
Tamamıyla katılıyorum. :whistle2bu arada robin ayrıl şu adamda ne buluyorsun allah aşkına, yapma etme güzelliğine yazık bir kere.
ekşi.


lily doğursa da kurtulsak artık şu taze ebeveyn sahnelerinden. gerçekten gına geldi artık. şu bölümde keşke sadece ted, barney, robin bi de o adını sürekli unuttuğum psikolog üzerine dönseydi hikaye. kamera marshall ve lily'e döndüğü an resmen sıkılıyorum artık.

bide senaristlerin sürekli şu marshall ve lily biyerlere taşınıyor, yok çocuk yapıyor falan diye grubun dağılma tehlikesini işlemeleri artık bıktırdı. tekdüzeleştirdi. marshall'la lily, ted'in yanından taşınır, ev alır,grup dağılır. marshall'la lily çocuk yapmaya karar verir grup dağılır. marshall'la lily banliyöye taşınır grup dağılır. eeeh yeter be!
ekşi.

stinson
18-01-12, 12:09
7x14


Lily'nin dizide hamile olacağını öğrendiğim ilk günden beri benim beklediğim hep; grubun bu hamilelik üzerine yasayacağı eğlenceli,keyifli olaylardı.Lily ve Marshall'ın tasınması değil! Son iki bölümde olduğu gibi bölümlerin iki kısma ayrılması bir yanda Ted,sanki aralarında birkaç bölüm önce hiçbir sey yaşanmamıs gibi olan Barney&Robin ve Robin'in süs konumundaki erkek arkası diğer yanda Marshall ve Lily'nin olması sonra bölüm sonunda son bir dakikada bir araya gelmeleri değil.Ben bu beşliyi bir arada seviyorum.Hiç işte onların hayatları değişiyor vs anlamam arkadas.Umarım bir an önce toparlanır çünkü ciddi anlamda onları böyle sevmiyorum.
Barney ve Robin arasındaki olay netliğe kavussun istiyorum.Başından beri o gelinin Robin olmadıgını düşünüyordum zaten gitgide de destekleniyor.Açıkcası arada böyle hiçbir sey olmamıs gibi olunca birkaç bölüme tekrar birseyler yasarlarsa inandırıcı gelmeyecek bana.Ya da eğer olucaksa olaylar biraz birbirini tamamlamalı kopukluk oluyor böyle bende.Kevin ile baya iyi gidiyor gibiler cünkü.
Lily ve Marshall'ın evine birsey olsun ve geri dönsünler! :icon_whis

Eleştirsem de cok seviyorum diziyi.Böyle dönemleri oluyor arada toparlıcaklardır muhtemelen.Belki de arkadaslıklarının bu evrelerini görmeliyiz bu zamanlarda bilmiyorum ama o kadar cok alışkınım ki bir arada olmalarına böyle cok yadırgıyorum. sofa

mavi88
20-01-12, 16:42
arkadaşlar barney in takım elbiseyi nasıl giydiğini anlattığı uzun saçlı olan hali ,kendisini aldatan sevgilisini anlattığı hippi gibi gezdiği bölüm kaçıncı ssezon kaçıncı bölümdü lütfen cvb verin

Behlul&Nihal<3
20-01-12, 16:46
arkadaşlar barney in takım elbiseyi nasıl giydiğini anlattığı uzun saçlı olan hali ,kendisini aldatan sevgilisini anlattığı hippi gibi gezdiği bölüm kaçıncı ssezon kaçıncı bölümdü lütfen cvb verin


1. sezon 15. bölüm "Game Night"

lilyum5
21-01-12, 02:54
Vallahi Cnbc-e'nin iki bölüm peş peşe vermesi beni çok mutlu ediyor.Zaten izlemeye doyamıyorum bu güzelim diziyi.:love01:

Robin'in Kevin ile çıkmaya başlamasına şok geçirdim.:img-swoonHalbuki hiç de Robin'in tipi değil.Hiç yakışmıyorlar da hem.:img-beee:Bu durum hiç hoşuma gitmedi.Barney'yi unutmak içinse eğer işe yaramaz bence.

Nora ne grupla kaynaşabildi ne de benle vallahi.:hıhBir an önce gitsin artık.

Lilly ile Marshall'ın erkek bebekleri olacakmış.:love01:Tahmin etmiştim.Umarım Barney çapkınlık taktiklerini öğretmez çocuğa.:img-hysteZaten Barney'nin de o eski çapkın halleri yok.

Son olarak Kevin'ın bizim beşli için yaptığı tespitler çok komikti.:img-hysteBirbirlerine hastalık derecesinde bağlılar gerçekten de.:love01:Ben de bu hallerini çok seviyorum ya zaten.:kar

dilara-1905
21-01-12, 14:00
Bugün cnbc-e'de himym'ı görünce dayanamadım yine izledim,tvden izlemenin tadı başka cidden:)

Barney:Teşekkürler Gina
Ted: adını nerden biliyorsun?:img-hyste
Barney: 29 yaşında sandığım sevgilim aslında 37 yaşında yani William'ın annesinden sadece 1 yaş küçük
W: annemi nerden tanıyorsun?:img-hyste:img-hyste

Vahide_Merve
21-01-12, 15:32
Dünkü bölüm Marshall ve Lily için çok güzeldi.İkisinin bebek heyecanları tüm gruba yansıdı.Bir de cinsiyet tartışması vardı ki :img-hyste En beğenmediğim sahne Kevin ve Robin sahnesiydi :img-beee: Umarım 'terapist' Kevin dizide fazla kalmaz.Barney ve Robin arasında uyumun bir kez daha farkına vardım.Ted'in sevgilisini araştırmak istemeleri cinsiyeti öğrenmek istmeleri.Belki küçük şeyler ame bence birbirleri için olduklarının da kanıtı :img-in_lo Kevin bu bölümde grubu pek beğenmese de onlar hakkındaki tespitleri çok komikti.İyi ki fiziksel şiddet yok :img-hyste Ted'in çıktığı kızı araştırdıklarında kızın gerçekten çok kötü bir yönü olduğunu sanmıştım.Ted'in hayallerindeki gibi yani ama kız mükemmelmiş.Neyse zaten Nora gibi o kızı da gözüm tutmamıştı :img-beee: Ve son sahne.Oğlumuz olacak :img-in_lo

mavi88
22-01-12, 15:54
http://www.sinetif.com/wp-content/uploads/2011/11/Becki-Newton.jpg
Karma tam bir canavar değil mi? Barney’de How I Met Your Mother’in konuk oyuncusu Becki Newton’un farkına varmak üzere!

Dizinin yardımcı senaristi Craig Thomas, Şubat ayında yayınlanacak bölümde Newton’in canlandırdığı karakter Quinn ile Barney (Neil Patrick Harris)’nin ilk görüştükleri andan itibaren kızın onun kanına işleyeceği tüyosunu veriyor.

“Ted (Josh Radnor) Barney’i cifte buluşmaya beraberinde sürükler, Ted’in görüştüğü kişiyle durumlar pekiyi gitmese de, Barney kendisinden nefret eden bu kızı kafasından bir türlü çıkartıp atamaz.” diyor Thomas.

Barney elinden geleni ardına koymayacak ve karakterine tamamen ters olan bu hissettikleri neticesinde Quinn’i “en kötüsü” olarak tabir edecektir ama yine de onu düşünmekten vazgeçemeyecektir.

Thomas’in açıklamasına göre “Bu kız korkunç olmakla birlikte üstüne bir de Barney’nin cep telefonu numarasına sahiptir. Sanki Barney’nin içini okur ve aslında bu içten içe Barney’nin hoşuna gitmektedir. Quinn ise Barney için “Ben seni tamamen çözdüm. Sen her gün takım elbise giyip, etkileyici cümleler kuran ama her aksam geceyi striptiz kulüplerde sonlandıran birisin” der.

Manhattan’tan kadınlarının çıkarına: ‘Oyun kitabı’ kitabinin yazarını kendini manipüle edildiği bir durumun içinde bulur ve Quinn de sonunda “kukla ustası” olarak adlandırılacaktır. Thomas “Böyle bir durum yazmak “inanılmaz keyifliydi”: Sonunda Barney’e oyun oynandığı bir sahne yazılmış oldu.”

“Barney’nin Quinn’e yavaş yavaş aşık olmaya başladığını anladığı bölümde, biz seyirciler de, Quinn’in ona oyun oynadığını biliyoruz ve buna “karma” deniliyor sanırım.” diyen Thomas “iste sonunda karma da Barney’nin totosundan bir parça tekmeliyor.”

haber: http://www.sinetif.com/how-i-met-your-motherda-becki-newtonun-karakteri-barneyi-bircok-seyden-mahrum-birakacak/görünüşe göre barney bu kadına fena tutulacak ve biz sezon sonunda robin mi yoksa bu kadın mı gelin diye kafa yiyeceğiz bakalım ne olacak

sekerperi96
22-01-12, 18:14
http://www.sinetif.com/wp-content/uploads/2011/11/Becki-Newton.jpg
Karma tam bir canavar değil mi? Barney’de How I Met Your Mother’in konuk oyuncusu Becki Newton’un farkına varmak üzere!

Dizinin yardımcı senaristi Craig Thomas, Şubat ayında yayınlanacak bölümde Newton’in canlandırdığı karakter Quinn ile Barney (Neil Patrick Harris)’nin ilk görüştükleri andan itibaren kızın onun kanına işleyeceği tüyosunu veriyor.

“Ted (Josh Radnor) Barney’i cifte buluşmaya beraberinde sürükler, Ted’in görüştüğü kişiyle durumlar pekiyi gitmese de, Barney kendisinden nefret eden bu kızı kafasından bir türlü çıkartıp atamaz.” diyor Thomas.

Barney elinden geleni ardına koymayacak ve karakterine tamamen ters olan bu hissettikleri neticesinde Quinn’i “en kötüsü” olarak tabir edecektir ama yine de onu düşünmekten vazgeçemeyecektir.

Thomas’in açıklamasına göre “Bu kız korkunç olmakla birlikte üstüne bir de Barney’nin cep telefonu numarasına sahiptir. Sanki Barney’nin içini okur ve aslında bu içten içe Barney’nin hoşuna gitmektedir. Quinn ise Barney için “Ben seni tamamen çözdüm. Sen her gün takım elbise giyip, etkileyici cümleler kuran ama her aksam geceyi striptiz kulüplerde sonlandıran birisin” der.

Manhattan’tan kadınlarının çıkarına: ‘Oyun kitabı’ kitabinin yazarını kendini manipüle edildiği bir durumun içinde bulur ve Quinn de sonunda “kukla ustası” olarak adlandırılacaktır. Thomas “Böyle bir durum yazmak “inanılmaz keyifliydi”: Sonunda Barney’e oyun oynandığı bir sahne yazılmış oldu.”

“Barney’nin Quinn’e yavaş yavaş aşık olmaya başladığını anladığı bölümde, biz seyirciler de, Quinn’in ona oyun oynadığını biliyoruz ve buna “karma” deniliyor sanırım.” diyen Thomas “iste sonunda karma da Barney’nin totosundan bir parça tekmeliyor.”

haber: http://www.sinetif.com/how-i-met-your-motherda-becki-newtonun-karakteri-barneyi-bircok-seyden-mahrum-birakacak/görünüşe göre barney bu kadına fena tutulacak ve biz sezon sonunda robin mi yoksa bu kadın mı gelin diye kafa yiyeceğiz bakalım ne olacak


ya off sıkıldım bu Barney'nin her 2-3 bölümde bir yeni bi kız bulmasına ama bence bu kızın gelmesi iyi olcak Robin kıskancak ve Kevin'dan ayrılcak sonra aşk acısı çekme sırası Robin'e geçcek ve Barney'de yeniden Robin'e döncek gibime geliyo

Behlul&Nihal<3
22-01-12, 18:20
Yeni bölüm haftaya, 30. Ocak. Yine bir hafta yok dizi.
Haber veriyim dedim. Anlamadim bu iki haftada bir olayini.

Dizinin özeti:


http://i1218.photobucket.com/albums/dd419/Longdayaway/394389_371525149527934_154649357882182_1754002_182 1554577_n.jpg

Lily, Marshall, Robin, and Kevin go out to a Long Island resturuant called "The Woodland Inn". Meanwhile, Barney and Ted are dragged to a popular Manhattan club by a girl named Randi, alongside her friend Quinn. They take the last train back from Manhattan to Long Island and they meet all types of girls. Ted hopes to score with Randi but she is only interested in telling Ted her adventerous stories. Barney finds a strange appeal in Quinn.

sekerperi96
22-01-12, 18:40
Yeni bölüm haftaya, 30. Ocak. Yine bir hafta yok dizi.
Haber veriyim dedim. Anlamadim bu iki haftada bir olayini.

Dizinin özeti:


http://i1218.photobucket.com/albums/dd419/Longdayaway/394389_371525149527934_154649357882182_1754002_182 1554577_n.jpg

Lily, Marshall, Robin, and Kevin go out to a Long Island resturuant called "The Woodland Inn". Meanwhile, Barney and Ted are dragged to a popular Manhattan club by a girl named Randi, alongside her friend Quinn. They take the last train back from Manhattan to Long Island and they meet all types of girls. Ted hopes to score with Randi but she is only interested in telling Ted her adventerous stories. Barney finds a strange appeal in Quinn.


yok artık yine mi ztn 20 dakikalık dizi 1 hafta var 1 hafta yok bu ne böyle yaa bu arada şu özeti çevirebilecek var mı translate iğrenç çeviriyo :)

Behlul&Nihal<3
22-01-12, 18:52
yok artık yine mi ztn 20 dakikalık dizi 1 hafta var 1 hafta yok bu ne böyle yaa bu arada şu özeti çevirebilecek var mı translate iğrenç çeviriyo :)

Hemen genel bir cevirim yapayim hizli bir sekilde, kusura bakma canim acelem varda:

Lily, Marshall, Robin ve Kevin "The Woodland Inn" diye restauranta gidiyorlar Long Island'da. O sirada Barney ve Ted cok ünlü bir clüpa gidiyorlar, Randi diye bir kiz ile, yani sira arkadasi Quinnde var. Sonra Manhattanden, Long Islanda olan son treni aliyorlar ve orada her tip kizla karsilasiyorlar. Ted Randiyi ayarlamaya calisiyor, ama Randi sadece kendinin aksiyonlu hikayelerini anlatmak ile mesgul. Barney ise Quinnde bir garip birsey buluyordur. Yani ilgisini ceken.

lost15
22-01-12, 18:54
http://www.sinetif.com/wp-content/uploads/2011/11/Becki-Newton.jpgKarma tam bir canavar değil mi? Barney’de How I Met Your Mother’in konuk oyuncusu Becki Newton’un farkına varmak üzere!

Dizinin yardımcı senaristi Craig Thomas, Şubat ayında yayınlanacak bölümde Newton’in canlandırdığı karakter Quinn ile Barney (Neil Patrick Harris)’nin ilk görüştükleri andan itibaren kızın onun kanına işleyeceği tüyosunu veriyor.

“Ted (Josh Radnor) Barney’i cifte buluşmaya beraberinde sürükler, Ted’in görüştüğü kişiyle durumlar pekiyi gitmese de, Barney kendisinden nefret eden bu kızı kafasından bir türlü çıkartıp atamaz.” diyor Thomas.

Barney elinden geleni ardına koymayacak ve karakterine tamamen ters olan bu hissettikleri neticesinde Quinn’i “en kötüsü” olarak tabir edecektir ama yine de onu düşünmekten vazgeçemeyecektir.

Thomas’in açıklamasına göre “Bu kız korkunç olmakla birlikte üstüne bir de Barney’nin cep telefonu numarasına sahiptir. Sanki Barney’nin içini okur ve aslında bu içten içe Barney’nin hoşuna gitmektedir. Quinn ise Barney için “Ben seni tamamen çözdüm. Sen her gün takım elbise giyip, etkileyici cümleler kuran ama her aksam geceyi striptiz kulüplerde sonlandıran birisin” der.

Manhattan’tan kadınlarının çıkarına: ‘Oyun kitabı’ kitabinin yazarını kendini manipüle edildiği bir durumun içinde bulur ve Quinn de sonunda “kukla ustası” olarak adlandırılacaktır. Thomas “Böyle bir durum yazmak “inanılmaz keyifliydi”: Sonunda Barney’e oyun oynandığı bir sahne yazılmış oldu.”

“Barney’nin Quinn’e yavaş yavaş aşık olmaya başladığını anladığı bölümde, biz seyirciler de, Quinn’in ona oyun oynadığını biliyoruz ve buna “karma” deniliyor sanırım.” diyen Thomas “iste sonunda karma da Barney’nin totosundan bir parça tekmeliyor.”

haber: http://www.sinetif.com/how-i-met-your-motherda-becki-newtonun-karakteri-barneyi-bircok-seyden-mahrum-birakacak/görünüşe göre barney bu kadına fena tutulacak ve biz sezon sonunda robin mi yoksa bu kadın mı gelin diye kafa yiyeceğiz bakalım ne olacak

Önümüzdeki bölümlerde yine Robin Ted çözüme kavuşturulmamış duygularla uğraşacakmış.Ben bu Robin-Ted-Barney üçgeninden fena halde sıkıldım o yüzden Quinn'in gelmesi iyi olacak gibi üstelik bütün sezon görebiliriz o yüzden diziye yeni bir canlılık gelmesi bakımından da iyi.Nora'dan daha fazla etkileceyek herhalde Barney'i :calis

Burcy
22-01-12, 19:11
Diziye şu 5'li haricinde yeni bir karekter gelmesine karşıyım açıkçası. Bunun en büyük örnekleri de Nora, Kevin, Zoey, Stella.
Gerçekten ben daha gelmeden Quinn'den nefret ettim. Zaten anlaşılan Barney'i kullanıcak. :calis
Eğer yeni bir karekter getireceklerse Robin'in şu mağazada tanıştıkları ve Ted'in söylediği gibi ileride karşımıza çıksın.

dilara-1905
22-01-12, 19:28
Beşlinin masasına oturan uzun zaman kalıcı 6.lardan ben de hazetmiyorum aynı şekilde.
Geçen sezon gitsin diye Nora'nın gözünün içine bakıyordum
Bu sezonda da Kevın aynı şekilde. :kahve
Ama ilk defa yeni gelen kızı istiyorum çünkü Barney Robin için tüm gemileri yaktı.
Nora'ya açık açık Robin için 1 gecelik değildi dedi ve sevdiğini söyledi.
Nora'dan ayrıldı.Robinse bırakamadı Kevın'ı ve o aldatma olayları,birliktelik her şey unutuldu yaşanmamış gibi.
Kevın ve Robin mıc mıc. Sinirme dokunuyor bu durum,bu yüzden Robin,Nora'nın geldiği zamanlar gibi kıskansın istiyorum.
Kevın'ı bırakmadığı için pişman olsun.Çoook kıskansın istiyorum öyle böyle değil.:img-hyste
Şu bi hafta dizi,bi hafta tatil olayına da iyice uyuz oldum.
Zaten 20 dklik dizi ve daha yeni 1 aylık tatilden çıktınız.Derdiniz ne anlamadım ki?! :img-beee:

Vahide_Merve
23-01-12, 10:28
Açıkçası diziye gelen konuk oyuncuları nedense hiç sevmiyorum
Nora gitsin diye gözünün içine bakıyordum
Anlaşılan Nora gidiyor ama bu sefer de bu kız geliyor
Üstelik Barney bu kızdan daha da etkileniyor
Umarım bu kız Robin ve Barney'in gerçek duygularını bulması için gelmiştir
Barney bu kızı bırakacak Robin de inşaallah Kevin'i
Kevin'in niye bu kadar süre duracağına da anlamış değilim
Hem Robin ona terapiye geldiğinde Barney'den etkilendiğinden bahsetmemiş miydi
Şimdi nasıl oluyor da Robin'le beraber oluyor anlamıyorum :img-beee:
En az Nora kadar sevmiyorum onu bir an önce gider umarım ve bu kız da
Yoksa yine bir sezon boyunca gelini düşünüp durucağız
Gerçi ben bu kıza pek ihtimal vermiyorum da
Bu sezon Barney'i gerçekten aşık olarak göreceğiz diğer sezonların aksine
Ancak 3 kişiye gerçekten aşık şu anda
Sezon sonunda kime olduğu netleşecek sanırım o da hislerime göre Robin olacak
O gelin odasında Robin'i göreceğimi düşünüyorum yoksa hiç bilmiyorum ne olur :icon_sorr

mavi88
25-01-12, 10:33
Önümüzdeki bölümlerde yine Robin Ted çözüme kavuşturulmamış duygularla uğraşacakmış.Ben bu Robin-Ted-Barney üçgeninden fena halde sıkıldım o yüzden Quinn'in gelmesi iyi olacak gibi üstelik bütün sezon görebiliriz o yüzden diziye yeni bir canlılık gelmesi bakımından da iyi.Nora'dan daha fazla etkileceyek herhalde Barney'i :calis


bu ted ile robin in çözülmemiş duyguları olayıda nerden .ıktı ta 2.sezonun sonunda biten birşey bu tüyoyu nerden aldın ya merak ettim,gerçi şu victoria nın geldiği bölüm sonunda ted 'victoria haklıydı böyle kalmayacaktık' demişti ama ben bunu robin-barney ilişkisine yormaya çalışmıştım.ted ile robin in aşkı yüzünden
1-2.sezonu izlememiş bir insanım ben izlemek istemiyorum onları.ayrıca annenin robin olmadığı ortada hala ted-robin i neden ortaya atıyorlar.ted için bir kız gelseydi bu sezon onunla takılsaydı işte canım çok sıkıldı bu tüyoya.:icon_sorr:icon_sorr

lost15
25-01-12, 11:19
bu ted ile robin in çözülmemiş duyguları olayıda nerden .ıktı ta 2.sezonun sonunda biten birşey bu tüyoyu nerden aldın ya merak ettim,gerçi şu victoria nın geldiği bölüm sonunda ted 'victoria haklıydı böyle kalmayacaktık' demişti ama ben bunu robin-barney ilişkisine yormaya çalışmıştım.ted ile robin in aşkı yüzünden

1-2.sezonu izlememiş bir insanım ben izlemek istemiyorum onları.ayrıca annenin robin olmadığı ortada hala ted-robin i neden ortaya atıyorlar.ted için bir kız gelseydi bu sezon onunla takılsaydı işte canım çok sıkıldı bu tüyoya.:icon_sorr:icon_sorr


I'm bummed that How I met Your Motherwasn't on this week. What's coming up? — Dirk
NATALIE: You might be a little bummed about this too. "There's going to be some fireworks involved with Ted's [unresolved] feelings for Robin," executive producer says. "What Victoria came back to prophesize will come true in February sweeps... Some stuff happens that makes Ted and Robin question their living arrangements and how intimate they are as friends, and is that actually way weirder than we're letting on?"

Kaynak:TvGuide

Benim okuduğum tam bu değildi fakat bunun içinde de geçiyor bazı olaylar olacakmış birlikte yaşama kararlarını sorgulayacaklarmış falan.Bu arada Barney Quinn'in peşine takıldığında da Robin yine eski kariyer saplantılı haline geri dönecekmiş ve bir süre farklı yollarda gitmelerini izleyecekmişiz.Kıskanmazsa şoka girerim yani Nora zamanında ne hallere düşmüştü :img-hyste

thehost
25-01-12, 11:25
HIMYM, son zamanlarda, bilemiyorum ama çaptan düştü gibime geldi. Eskiden esprileri daha kaliteliydi, şimdiyse o açığı kapatmak için sürekli bel altı esprilere yükleniyorlar gibime geldi. En sevdiğim dizilerden biri hala, muhteşem bir şey ama ahlak seviyesi de oldukça düşüşte sanki. Özellikle bi ara Marshall Barney'le Lily'nin göğüsleri üzerine iddiaya girmişti, o sırada soğur gibi oldum. =))

sekerperi96
25-01-12, 11:31
HIMYM, son zamanlarda, bilemiyorum ama çaptan düştü gibime geldi. Eskiden esprileri daha kaliteliydi, şimdiyse o açığı kapatmak için sürekli bel altı esprilere yükleniyorlar gibime geldi. En sevdiğim dizilerden biri hala, muhteşem bir şey ama ahlak seviyesi de oldukça düşüşte sanki. Özellikle bi ara Marshall Barney'le Lily'nin göğüsleri üzerine iddiaya girmişti, o sırada soğur gibi oldum. =))

amerikan dizileri genelde bel altı espriler yapar buna alışmak gerekiyo HIMYM'da hep böyle yane o iddaa'dan önce daha bunun gibi bir sürü şey vardı :)

tardis2
25-01-12, 18:12
Açıkcası Robin'in Barney'le beraber olmayacağını anladığımdan beri izleyemiyorum diziyi.Ben hep ikisini çok yakıştırmıştırım.Bir bölümde de Ted yine Barney'in yurt dışına falan gidip çok iyi bir sunucu olacağını söylemişti ama belki hala umut vardır dedim Barney Robin için ama çocuk olayından sonra tüm umutlarım söndü.Keşke beraber olabilselerdi.Bebekleri olsaydı.Robin'den harika bir anne olurdu.Babasının ona gösteremediği sevgiyi o çocuğuna gösterirdi.Aynı şey Barney içinde geçerli.Ama sanırım bu saatten sonra biraz zor.Barney'in kiminle evleneceğini çook merak ediyorum.Umarım bir sezon önceden diziye sokarlarda tanıma fırsatımız olur.HIMYM'nin kaç sezon olacağını bilen var mı?

sekerperi96
26-01-12, 13:52
işte yeni bölüm resimleri Barney ve istenmeyen kız:icon_sorr

http://www.hizliupload.com/di-STDN.jpg

http://www.hizliupload.com/di-K4DO04AX.jpg

http://www.hizliupload.com/di-0GCY.jpg

lilyum5
27-01-12, 02:07
Bu diziyi işte bu yüzden çok seviyorum:küçük detayları bir başka sezon beklenmedik bir anda hatırlatıp da ondan ustalıkla devam ederek yeni hikayeler sunması.1. sezondu sanırım Ted'in o balkabağı kostümlü kızla karşılaşması.7. sezonda bundan çok güzel bir hikaye çıkarmışlar yine.:img-wink:

Kevin'ın teorisi çok doğru bence.Her insan anne-babasına benzer bir eş arıyor bence de.:img-wink:Sonuçta her kız çocuğu için babası ilk aşkıdır.Her erkek çocuğu için de annesi ilk aşktır.Marshall ve Lily'nin babaları çok komikti ama.:img-hysteEn komiği de Robin'in Kevin'ın annesine benzediği andı kesinlikle.:img-hyste

Barney'nin 1/4'nin Kanadalı olması beni çok şaşırttı.Robin de iyi kullandı ama bu durumu.Çok tatlılardı.:love01:

Lily'nin duygusal geçişleri ve alt üst olmuş hormonal dengesi de çok komikti.:img-hysteArtık aşermesini bekliyorum ben.İnşallah bu detayı atlamazlar.

Vahide_Merve
27-01-12, 16:44
Öncelikle Ted ve balkabağı kızdan başlamak isterim.İtiraf etmeliyim ki kızı ilk gördüğümde ne kadar güzel diye düşünmüştüm.Ancak olmadı ve ikisi de biribirlerine alışmadı.Aralarında elektrik yoktu.Barney'in yarısının Kanadalı olması :img-hyste Robin'le bir ortak noktaları daha oldu bence :img-in_lo Kevin teorisi Lily ve Marshall için çok komikti.Bir de Nora var tabi.Barney ile geceleri gerçekten çok kötüydü :img-hyste Barney'de yavaş yavaş ondan soğumaya başladı.Gerçi o gece olanlardan sonra kim olsa soğur :img-hyste Bir de masadaki kalabalık gözüme çarptı.Artık sığamıyorlar bile.O yüzden Kevin ve Nora'nın bir an önce gitmesi lazım :img-beee: Diğer bölümde onlar olmadan ne kadar güzeldi.Umarım böyle bölümler uzakta değildir.Lily hamilelik hormanları yüzünden gerçekten çok komikti.'Lily mesaj atmış tuvaletten nasıl döneceğini soruyor' :img-hyste favori repliğim.Esas gelecek haftanın fragmanı beni benden aldı.Barney Robin gerçek aşk kimya :img-in_lo New York'da fırtına kopuyor ancak başka türden :img-in_lo Sabırsızlıkla bekliyorum

soyut?
27-01-12, 21:21
sonunda izleyebildim.
netim 43.saniyede en az 10 kere takıldı.
neysem. ben bölüm sounda sazanlık yapıp düğün sonunda gelinin kim olcağını açıklayacaklarını sandım ve bekledim
ah kübra 7 sezon oldu öğrenemedin hımy ın huyunu.
neysem ted in sona daha çok var demesine hem mutlu oldum hem üzüldüm

robin ve barney siz nesiniz öyle yahu o dans sahnesini en az 3 kere izledim.ve ikisini bir müzikalde hayal ettim çok da güzel oldu:happy0064
lil sen çok güzel bir anne olacaksın.
inşallah ilerleyen bölümlerde çocuğunu veya çocuklarının 2030 daki hallerini görebilirz:icon_whis

jixues
30-01-12, 12:19
Ben bugüne kadar diziyi hep karman çorman izliyodum. Perşembe akşamı arkadaşımla karar verdik, TV'den takip etmeye. Her ne kadar ben BarneyRobin adına 7. sezonun çoğu güzel sahnesini 7x3'ü falan izlemiş olsam da, 7. sezon çok güzel, tekrar tekrar izlenir. Umarım CNBC-e pişman etmez, karıştırmaz bölümleri. :865323 Hem böylece her bölümü doğrudüzgün yorumlayabileceğim. :img-wink:

7x01 ve 7x02
Çok güzeldi. Masadaki fazla insanların varlığı ne kadar beni boğsa da. Masaya sığmıyorlar yahu. İnsaf. Nora ve Kevin, bıktım sizden, bık-tım !

Lily'nin hamileliğinden dolayı olan bulanık kafasına çok güldüm. :img-hyste Hele mesaj atıp masaya nasıl döneceğini sorması. :img-hyste

Balkabağı kostümlü kızdan bi şey olmayacağı o kadar belliydi ki. Ted'i o kadar çok sevmiyorum aslında. Robin'li Ted'i seviyorum ben, ne kadar Robin&Barney'ci olsam da. Yani kızı sevmediği halde I love you derkenki hali kopmalıktı. :img-hyste

nurgül_7
02-02-12, 14:27
Ya ben diziyi çok özledim. Haftaya da çıkmazsa çıldırırım herhalde. Bir de bu bölümden korkuyorum ben. Quinn gelecek ya :/ Zaten barneyrobin adına bir şeyler göremiyoruz iyice aralarına girmesinden korkuyorum bu kızın. Fakat bir de şöyle bir durum var ki bu kız robinin kıskançlık duygularını harekete geçirecek. :whistle2
Bir de bulduğum ayrıntıyı sizlere sunmak istiyorum. 5.sezon 3.bölümde Ted, Barney'e Robin 101 dersleri verirken:img-hyste demişti ki " normal insanlar gibi " seni seviyorum" demez. gülümser hafifçe başını sallar ve "çok aptalsın" der. eğer sana seni seviyorum derse çoktan kafasında her şeyi bitirmiştir." vee veeee bomba Robin Kevın'a seni seviyorum dedii.:whistle2:img-icecr

bro love
02-02-12, 16:12
Ya ben diziyi çok özledim. Haftaya da çıkmazsa çıldırırım herhalde. Bir de bu bölümden korkuyorum ben. Quinn gelecek ya :/ Zaten barneyrobin adına bir şeyler göremiyoruz iyice aralarına girmesinden korkuyorum bu kızın. Fakat bir de şöyle bir durum var ki bu kız robinin kıskançlık duygularını harekete geçirecek. :whistle2
Bir de bulduğum ayrıntıyı sizlere sunmak istiyorum. 5.sezon 3.bölümde Ted, Barney'e Robin 101 dersleri verirken:img-hyste demişti ki " normal insanlar gibi " seni seviyorum" demez. gülümser hafifçe başını sallar ve "çok aptalsın" der. eğer sana seni seviyorum derse çoktan kafasında her şeyi bitirmiştir." vee veeee bomba Robin Kevın'a seni seviyorum dedii.:whistle2:img-icecr
çok büyük bir şey bulmuşum gibi:img-hyste

ben kaçırdım galiba Quinn kim?

Vahide_Merve
02-02-12, 16:18
ben kaçırdım galiba Quinn kim?

Yeni bir konuk oyuncu gelecek ve Barney de bu kızdan çok etkilenecekmiş.Quinn de o kız canım :img-wink:


Ya ben diziyi çok özledim. Haftaya da çıkmazsa çıldırırım herhalde. Bir de bu bölümden korkuyorum ben. Quinn gelecek ya :/ Zaten barneyrobin adına bir şeyler göremiyoruz iyice aralarına girmesinden korkuyorum bu kızın. Fakat bir de şöyle bir durum var ki bu kız robinin kıskançlık duygularını harekete geçirecek. :whistle2
Bir de bulduğum ayrıntıyı sizlere sunmak istiyorum. 5.sezon 3.bölümde Ted, Barney'e Robin 101 dersleri verirken:img-hyste demişti ki " normal insanlar gibi " seni seviyorum" demez. gülümser hafifçe başını sallar ve "çok aptalsın" der. eğer sana seni seviyorum derse çoktan kafasında her şeyi bitirmiştir." vee veeee bomba Robin Kevın'a seni seviyorum dedii.:whistle2:img-icecr
çok büyük bir şey bulmuşum gibi:img-hyste

Bence çok önemli bir şey bulmuşsun canım.Malum artık Barney Robin için en küçük ayrıntıları bile göz önünde bulunduruyoruz.Ama ben inanıyorum daha büyük ayrıntılar da olacak :happy0064

jixues
02-02-12, 19:54
7x03 ve 7x04 ; Robin ve Barney adına içimi en çok acıtan bölümler.

Yağmurun altındaki sahneler her şeye değerdi gerçekten. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum, ister istemez bir gülümseme oluşuyor suratımda. :img-in_lo Ama Robin ve Barney başka tabi ki. Bu sahneler HIMYM favorilerimden.

Robin ve Barney'in yaşadıklarından sonra, Robin'in nasıl bir anlamı yoktu demesi kahkayı basmama sebep oldu. Herkes biliyor, onlar da biliyor. Kocaman bir anlamı vardı.

Barney doğru olanı yaptı. Nora'ya üzüldüm diyemem. Böyle bir şeyi duyduktan sonra tek gecelik bir şey miydi diye mi sorulur. :icon_whis Benim mantığım bunu almaz. Daha başka şeyler yapması gerekti diye düşünüyorum.

Robin'e laflar hazırladım ! Aslında ne desem boş. :img-beee:

Bir insan bu kadar mı korkak olur. Neden tekrar bir şans vermiyor, neden.

Aslında yaptığına o kadar içerledim ki. Barney kadar üzülmüş bile olabilirim. :img-hyste

Orda, her zamanki gibi Robin'le yaşadıklarını Nora'nın yanında düşünen Barney olmasaydı,

Kevin'in yanında Robin Barney'i düşünseydi, biraz daha sakin olabilirdim.

Ama bize böyle sahneleri de çok görüyorlar . :icon_whis

Barney'in hazırlıklarını toplaması bana çok fena dokundu .

:icon_sorr :icon_sorr

Quinn'in gelişini beklemedeyim artık. :)
Quinn'in daha şimdiden istenmemesini anlayamıyorum.
O, Nora gibi olmayacak. İnanıyorum.
O, Robin'i düşünmeye itecek inşallah. Mantıklı düşünmeye.

Bence büyük problem, Quinn'in gelecek olması değil.
Kevin. GİT ARTIK.
GİT.
ARTIK.
ARTIK GİT.
:img-beee:

Behlul&Nihal<3
02-02-12, 20:03
7x03 ve 7x04 ; Robin ve Barney adına içimi en çok acıtan bölümler.

Yağmurun altındaki sahneler her şeye değerdi gerçekten. Hepsini ayrı ayrı çok seviyorum, ister istemez bir gülümseme oluşuyor suratımda. :img-in_lo Ama Robin ve Barney başka tabi ki. Bu sahneler HIMYM favorilerimden.

Robin ve Barney'in yaşadıklarından sonra, Robin'in nasıl bir anlamı yoktu demesi kahkayı basmama sebep oldu. Herkes biliyor, onlar da biliyor. Kocaman bir anlamı vardı.

Barney doğru olanı yaptı. Nora'ya üzüldüm diyemem. Böyle bir şeyi duyduktan sonra tek gecelik bir şey miydi diye mi sorulur. :icon_whis Benim mantığım bunu almaz. Daha başka şeyler yapması gerekti diye düşünüyorum.

Robin'e laflar hazırladım ! Aslında ne desem boş. :img-beee:

Bir insan bu kadar mı korkak olur. Neden tekrar bir şans vermiyor, neden.

Aslında yaptığına o kadar içerledim ki. Barney kadar üzülmüş bile olabilirim. :img-hyste

Orda, her zamanki gibi Robin'le yaşadıklarını Nora'nın yanında düşünen Barney olmasaydı,

Kevin'in yanında Robin Barney'i düşünseydi, biraz daha sakin olabilirdim.

Ama bize böyle sahneleri de çok görüyorlar . :icon_whis

Barney'in hazırlıklarını toplaması bana çok fena dokundu .

:icon_sorr :icon_sorr

Quinn'in gelişini beklemedeyim artık. :)
Quinn'in daha şimdiden istenmemesini anlayamıyorum.
O, Nora gibi olmayacak. İnanıyorum.
O, Robin'i düşünmeye itecek inşallah. Mantıklı düşünmeye.

Bence büyük problem, Quinn'in gelecek olması değil.
Kevin. GİT ARTIK.
GİT.
ARTIK.
ARTIK GİT.
:img-beee:Quinnin gelmesi bence cok iyi olucak kuzum. Dedigin gibi Robinin kiskanmasina yol acicak. Bu seferde Barney bu kizdan cok etkilendiginden Robini unutugunu sanacaktir. Finaldede dugunu artik gorurmuyuz bilmiyorum ,ama icimden bir ses gelin Robin diyor. Gelin Robin degilsede Quinndir, ve dugun gerceklesmez bir sekilde. Zaten Quinnin niyeti baska. :icon_whis Neyse artik niyeti.

Hilal kuzum: Ayrintiya bittim. :img-eat: Hic dusunmemistim ben onu. Bu aralar baya iyisin bu konuda bakiyorumda. Bir bu, iki Barneyin evlenme teklifi dusuncesi. Ister istemez insan gelin Robin diyor, HIMYM olunca konu kucuk detaylar önemlidir, hemde cok.

jixues
02-02-12, 20:09
Quinnin gelmesi bence cok iyi olucak kuzum. Dedigin gibi Robinin kiskanmasina yol acicak. Bu seferde Barney bu kizdan cok etkilendiginden Robini unutugunu sanacaktir. Finaldede dugunu artik gorurmuyuz bilmiyorum ,ama icimden bir ses gelin Robin diyor. Gelin Robin degilsede Quinndir, ve dugun gerceklesmez bir sekilde. Zaten Quinnin niyeti baska. :icon_whis Neyse artik niyeti.Kuzu bi taraftan da istediğimiz Robin&Barney sahneleri yalan olacak. Ama Robin'in kendini toplaması gerek. Madem böyle toplayabileceğini düşünüyoruz, katlanacağız.

Sezon finalinde de gelini göremezsek, bir dahaki sezona sarkarsa, kafayı yeriz hep beraber.

Görecek miyiz merak ediyorum. Gelin Robin olmazsa ne anlamı kalır bu kadar şeyin ya ?! Hem Neil de Robin&Barney'ci.:img-hyste Umarım şu düğün işi hiç istemediğimiz gibi olmaz. :icon_whis

Hem Barney , Quinn'e mi layık yani. Saçmalıııık. Tamam, takılsınlar da. Evlilik! :img-hyste

Eğer gelin Robin değilse, senaristler bir türlü kopamadıkları Robin&Ted yapacaklardır.

Malum, bayılıyorlar gibi bir izlenim uyandı bende artık. Gelecek bölümlerde Ted ve Robin'in arasında duygusal şeyler ha, hiiiiç şaşırmadıım.

Behlul&Nihal<3
02-02-12, 20:22
Kuzu bi taraftan da istediğimiz Robin&Barney sahneleri yalan olacak. Ama Robin'in kendini toplaması gerek. Madem böyle toplayabileceğini düşünüyoruz, katlanacağız.

Sezon finalinde de gelini göremezsek, bir dahaki sezona sarkarsa, kafayı yeriz hep beraber.

Görecek miyiz merak ediyorum. Gelin Robin olmazsa ne anlamı kalır bu kadar şeyin ya ?! Hem Neil de Robin&Barney'ci.:img-hyste Umarım şu düğün işi hiç istemediğimiz gibi olmaz. :icon_whis

Hem Barney , Quinn'e mi layık yani. Saçmalıııık. Tamam, takılsınlar da. Evlilik! :img-hyste

Eğer gelin Robin değilse, senaristler bir türlü kopamadıkları Robin&Ted yapacaklardır.

Malum, bayılıyorlar gibi bir izlenim uyandı bende artık. Gelecek bölümlerde Ted ve Robin'in arasında duygusal şeyler ha, hiiiiç şaşırmadıım.


Yani öylede; zaten suan Barney&Robin olayi hic olmamis gibi. Öyle olucagindan Quinn gelsin daha iyi. Bence Robin herseyi hakediyor ya. Barneyin cektiklerni oda ceksin. :img-hyste Ya abartmis gibi olmayayimda, Barneyin hazirladigi suprizi toparlarken ki halini unutamiyorum. Robin herseyi hakediyor. Barney bu ya, böyle suprizler yapmis birde, karsiladigi duruma.

Artik gelini goruruz gibi - ama gormezsekde git gide Robin olduguna dahada emin olurum ben. Yoksa neden uzaltisin ki? Uzatiliyorsa sonunda Barney&Robin bitirmek icin. Ama gecici bir Barney macerasi ise ve baskasiyla evleniyorsa, bu sezon finali goruruz, ve hemen evlilik biter ve ilk dedigim gibi gerceklesmez bile.

Hatta bir teorim var:

Quinndir gelin ve Barney zaten gordugumuz sahnede cok supheli, dogru karar mi diye felan. Hani iki kisi arasinda kalmis ... o sirada Robin gelir felan, ve kacarlar. :img-hyste

Tamam ya farkindayim cok yesilcam bir teori, hic HIMYM gibi degil. Geri aliyorum teorimi.

Neilde Cobiede Barney&Robinci ya. :img-eat: Ikiside cok keyif aliyorlar karsilikli sahnelerinde. Yani bana Barney&Robin nedense cok garanti geliyor. Gelin Robin olmasada, sonunda Barney&Robin olucak.

Robin&Ted olmayacagini hepimiz dusunuyoruz ya, yani birsey olsa bile aralarinda, anne degil diyoruz. Ama aslinda HIMYMya uygun bir supriz olur anne Robin cikarsa. - ama allah korusun -

Barney&Robin olmali diyorum ... Neil birseyler yap yahu! :img-hyste

jixues
02-02-12, 20:27
Yani öylede; zaten suan Barney&Robin olayi hic olmamis gibi. Öyle olucagindan Quinn gelsin daha iyi. Bence Robin herseyi hakediyor ya. Barneyin cektiklerni oda ceksin. :img-hyste Ya abartmis gibi olmayayimda, Barneyin hazirladigi suprizi toparlarken ki halini unutamiyorum. Robin herseyi hakediyor. Barney bu ya, böyle suprizler yapmis birde, karsiladigi duruma.

Artik gelini goruruz gibi - ama gormezsekde git gide Robin olduguna dahada emin olurum ben. Yoksa neden uzaltisin ki? Uzatiliyorsa sonunda Barney&Robin bitirmek icin. Ama gecici bir Barney macerasi ise ve baskasiyla evleniyorsa, bu sezon finali goruruz, ve hemen evlilik biter ve ilk dedigim gibi gerceklesmez bile.

Hatta bir teorim var:

Quinndir gelin ve Barney zaten gordugumuz sahnede cok supheli, dogru karar mi diye felan. Hani iki kisi arasinda kalmis ... o sirada Robin gelir felan, ve kacarlar. :img-hyste

Tamam ya farkindayim cok yesilcam bir teori, hic HIMYM gibi degil. Geri aliyorum teorimi.

Neilde Cobiede Barney&Robinci ya. :img-eat: Ikiside cok keyif aliyorlar karsilikli sahnelerinde. Yani bana Barney&Robin nedense cok garanti geliyor. Gelin Robin olmasada, sonunda Barney&Robin olucak.

Robin&Ted olmayacagini hepimiz dusunuyoruz ya, yani birsey olsa bile aralarinda, anne degil diyoruz. Ama aslinda HIMYMya uygun bir supriz olur anne Robin cikarsa. - ama allah korusun -

Barney&Robin olmali diyorum ... Neil birseyler yap yahu! :img-hysteHerkesin en çok söylediği şey zaten ; bu Barney'le Robin kanka gibi ya, bu ne. :img-hyste

Kesinlikle katılıyorum. Yazdığım gibi. Robin sürünsün biraz da. Üzgün zamanlarında yanındaki Kevin'iyle mutlu olacak mı bakalım ? Çok güzel cevap veren Kevin'iyle. :865323
Masadaki fazlalığından nasıl bıktım anlatamam.

Düğün Quinn&Barney'inse de sürprizler olabilir. 7x04'te korkan Robin bakalım o zaman da korkacak mı, yoksa savaşacak mı ?

Ama umarım düğün Robin&Barney'indir.

-Tabi bunlar için daha baya vakit var.
Hele sürekli tatil yapmaya devam ederlerse .
:icon_whis

Behlul&Nihal<3
02-02-12, 20:40
Herkesin en çok söylediği şey zaten ; bu Barney'le Robin kanka gibi ya, bu ne. :img-hyste

Kesinlikle katılıyorum. Yazdığım gibi. Robin sürünsün biraz da. Üzgün zamanlarında yanındaki Kevin'iyle mutlu olacak mı bakalım ? Çok güzel cevap veren Kevin'iyle. :865323
Masadaki fazlalığından nasıl bıktım anlatamam.

Düğün Quinn&Barney'inse de sürprizler olabilir. 7x04'te korkan Robin bakalım o zaman da korkacak mı, yoksa savaşacak mı ?

Ama umarım düğün Robin&Barney'indir.

-Tabi bunlar için daha baya vakit var.
Hele sürekli tatil yapmaya devam ederlerse .
:icon_whis


Veya Barney olmamis gibi davranmak istiyor. Of Barneye uzuluyorum. :icon_sorr Robine okadar gicigim ki suan. Ah kizim ah, ne güzel anlatiniz bozdun herseyi. Kuzum Barneyin o halleri cikmiyor gozumden - Quinnin o yuzden gelmesi cok iyi olucak. Hatta Robinin gozu onunde yasasinlar asklarini. :img-hyste (Ne bicim bir Barney&Robinciyim - Robine kizginligimdan.)

Kevine zaten inanmiyorum. Bu degil mi terapist olan? Ne yani Robin sana anlatmadi mi Barney hakkinda herseyi? Sen hic göremiyormusun bunlarin birbirini sevdigini. Terapistim diye geciniyor ancak Kevin. :icon_whis Birde Kevinin habire "bu benim sevgillim" vs gibi sözcükleri beni sinir ediyor.

Ben kanka Barney&Robini cok severimde, suan birseyler cok eksik. Kanka gibi olsalarda, daha 3 bölüm öncesi Barney cocugu olucak diye ne mutluydu. Eee sonrak ibolumde bir hafta gecti, hemen hersey unutulmus. Hic gercekci degil? Acaba bizim Ted hikayeyi yanlis mi anlatiyor? Sonra pardon tam böyle olmamisti mi diyecek? Ne yani ne? :img-hyste

Olsa bir yandan uzulmem. Sonunda Barney&Robin olur bir sekilde, hem savasan bir Robini izlemek isterim. Biz asik Barneyi biliyoruz; birde asik bir Robin görelim. 7. sezonun basindakiler yetmiyor. barney tüm bir sezon bu kiza asik kaldi. :whistle2

Su her iki haftada bir politikasi deli ediyor beni. Alysonun hamileliginden diyorlardi, ve sanirim dogruymus. Inanmamistim basta, ama habire tekrarlaninca sadece dogrulamak kaliyor.

jixues
02-02-12, 20:59
Veya Barney olmamis gibi davranmak istiyor. Of Barneye uzuluyorum. :icon_sorr Robine okadar gicigim ki suan. Ah kizim ah, ne güzel anlatiniz bozdun herseyi. Kuzum Barneyin o halleri cikmiyor gozumden - Quinnin o yuzden gelmesi cok iyi olucak. Hatta Robinin gozu onunde yasasinlar asklarini. :img-hyste (Ne bicim bir Barney&Robinciyim - Robine kizginligimdan.)

Kevine zaten inanmiyorum. Bu degil mi terapist olan? Ne yani Robin sana anlatmadi mi Barney hakkinda herseyi? Sen hic göremiyormusun bunlarin birbirini sevdigini. Terapistim diye geciniyor ancak Kevin. :icon_whis Birde Kevinin habire "bu benim sevgillim" vs gibi sözcükleri beni sinir ediyor.

Ben kanka Barney&Robini cok severimde, suan birseyler cok eksik. Kanka gibi olsalarda, daha 3 bölüm öncesi Barney cocugu olucak diye ne mutluydu. Eee sonrak ibolumde bir hafta gecti, hemen hersey unutulmus. Hic gercekci degil? Acaba bizim Ted hikayeyi yanlis mi anlatiyor? Sonra pardon tam böyle olmamisti mi diyecek? Ne yani ne? :img-hyste

Olsa bir yandan uzulmem. Sonunda Barney&Robin olur bir sekilde, hem savasan bir Robini izlemek isterim. Biz asik Barneyi biliyoruz; birde asik bir Robin görelim. 7. sezonun basindakiler yetmiyor. barney tüm bir sezon bu kiza asik kaldi. :whistle2

Su her iki haftada bir politikasi deli ediyor beni. Alysonun hamileliginden diyorlardi, ve sanirim dogruymus. Inanmamistim basta, ama habire tekrarlaninca sadece dogrulamak kaliyor.
Bir de Robin hiç beklediğimiz tepkileri vermiyormuş.. Ne kötü oluruz ama. :img-hyste

Sinirden ağlasın. Duvarları da tırmalayabilir. :865323

Barney'in o kötü halleri benim de gözümün önünden gitmiyor ki. Barney için geçmek bilmeyen o saniye...

BarneyRobin'ci olabilirim ama koyu bir Barney'ciyim. Robin'in düzelmesini bekleyelim bakalım. Hiçbir şekilde istediğimiz şeyleri göremezsek, ne olur bilemiyorum. :icon_whis

Kevin'in zaten Robin'in söyleyeceğini söyletmemesine sinir oldum. Gözümden düştü diycem de. benim için hiçbir değeri yok zaten . :icon_whis

Hikaye doğru , yanlışlık Robin'de kuzu. :icon_whis Aslında Robin'e çok da yüklenmek istemiyorum ama halimiz ortada. Ah Robin ah.


+Yahu kusura bakmasınlar da 20 dakika dizi. Her bölümün tadı damağımda kalıyor. Hatta 20 dakika bile sürmüyor.:img-hyste Çekemezler mi, anlamadım ki.
:calis

nurgül_7
02-02-12, 21:58
Hilal kuzum: Ayrintiya bittim. :img-eat: Hic dusunmemistim ben onu. Bu aralar baya iyisin bu konuda bakiyorumda. Bir bu, iki Barneyin evlenme teklifi dusuncesi. Ister istemez insan gelin Robin diyor, HIMYM olunca konu kucuk detaylar önemlidir, hemde cok.Oo kuzucuum:img-in_lo ben daha ne ayrıntılar bulucam bak, gör :P :img-hyste
Barney'nin evlenme düşüncesine gelince, başka bir kızla evlilik kararı almasını kabul edemeyiz. Tabii Robin'le evlenip şüphe duymasını da kabul edemeyiz ama senin de dediğin gibi "Barney bu" . :img-hyste Ben Robin'le evleneceğinii düşünüyorum, başka türlü olmaz zaten. Nora'ya katlandığımız gibi Quinn'e de katlanıveririz artık:865323 Nasılsa mutlu son bizim:whistle2

Vahide_Merve
02-02-12, 22:31
Barney Robin'ci olarak sanırım How I Met You Mother'ın en güzel bölümleriydi bu akşam izlediğim.Hatta öyle ki yarın tekrarlarını izleyeceğim.İlk bölümde bir kasırga üzerinde duruyorlardı.Ve son sahne o kadar tatlılardı ki gerçek uyumu gördüm :img-in_lo Diğer bölümdeyse teknede ikisinin zor durumları vardı.Dans ederkenki halleri gerçekten çok komikti.İkisi de o zaman çalan şarkının o olduğuna yemin edebilirlerdi :img-hyste Sonra Barney'in bir repliği vardı:'Buradan kaçmak çok uzaklara gitmek ve seninle orada bir hayat kurmak' gibiydi sanırım.Gerçekten de istediği buydu Barney'in.Robin'de bunu istiyor sezon başında fark ettiği gibi ancak şu anda Kevin'i düşündüğü için anlamıyor.Quinn'in gelmesi o yüzden iyi olacak.Robin tekrardan fark edecek Barney'e karşı olan gerçek duygularını.Aslında bölüm sonunda Robin'in Kevin'le içeri girmesine fazla üzülmedim.Çünkü düğünde gelinin Robin olacağından artık eminim.Olmasa da en sonunda Barney Robin olacak bu kesin.Çünkü Nora'nın babasının da dediği gibi onlar ruh ikizi.O sahnede de artık düşüncelerim kesinlik kazandı.Şimdilik pek aşklarını yaşayamasalar da ileride Barney Robin olacağı konusunda eminim

bro love
03-02-12, 16:36
Herkesin en çok söylediği şey zaten ; bu Barney'le Robin kanka gibi ya, bu ne. :img-hyste

Kesinlikle katılıyorum. Yazdığım gibi. Robin sürünsün biraz da. Üzgün zamanlarında yanındaki Kevin'iyle mutlu olacak mı bakalım ? Çok güzel cevap veren Kevin'iyle. :865323
Masadaki fazlalığından nasıl bıktım anlatamam.

Düğün Quinn&Barney'inse de sürprizler olabilir. 7x04'te korkan Robin bakalım o zaman da korkacak mı, yoksa savaşacak mı ?

Ama umarım düğün Robin&Barney'indir.

-Tabi bunlar için daha baya vakit var.
Hele sürekli tatil yapmaya devam ederlerse .
:icon_whis


sanırım 7x13deyydi barney ile robin konuşuyolardı arkadaşız arkadaştan öteyiz mevzusu :D valla Nora gittikten sonra Quinn mi ne Barney onla evlenirse içim yanar ben o düğünün Robinle olmasını çok çok istiyorum :img-in_lo
Bro love yani :img-wink:
Ayrıca o düğün başkasıylaysada Robin izin vermesin bence

-A k e L d a N-
04-02-12, 21:33
Küçük bir spoiler ama her şeyi değiştirebilir bir şey.
Umarım doğru değildir ama doğru sanırım.
Çok çelişki içindeyim cümlelerden de belli olduğu gibi çünkü şoke oldum azıcık.
Aslında biraz sinyallerini vermişlerdi.
Her neyse, buyrun;

''No Pressure'' isimli bölümünde Ted, Robin'e olan hislerini itiraf edecekmiş.
20 Şubatta yayınlanacakmış sanıyorum bu bölüm.

nurgül_7
04-02-12, 23:29
Küçük bir spoiler ama her şeyi değiştirebilir bir şey.
Umarım doğru değildir ama doğru sanırım.
Çok çelişki içindeyim cümlelerden de belli olduğu gibi çünkü şoke oldum azıcık.
Aslında biraz sinyallerini vermişlerdi.
Her neyse, buyrun;

''No Pressure'' isimli bölümünde Ted, Robin'e olan hislerini itiraf edecekmiş.
20 Şubatta yayınlanacakmış sanıyorum bu bölüm.

Evet sinyallerini vermişlerdi, ben şaşırmadım açıkçası. Robin, Ted için çok önemli. Fakat yeniden TedRobin yapıp ortalığı karıştırmaya gerek yok. Nasılsa annenin Robin olmayacağı belli:icon_whis

-A k e L d a N-
04-02-12, 23:34
Evet sinyallerini vermişlerdi, ben şaşırmadım açıkçası. Robin, Ted için çok önemli. Fakat yeniden TedRobin yapıp ortalığı karıştırmaya gerek yok. Nasılsa annenin Robin olmayacağı belli:icon_whis

Ben tahmin etmeme rağmen şaşırdım çünkü tekrar böyle bir şeyin içine gireceklerini düşünmemiştim.
Çünkü Robin'in Ted ile Barney arasında gidip gelmesini izlemek artık pek keyif vermiyor.
Bunu tahmin eder ve ona göre davranırlar diye düşünmüştüm.
Evet Robin'in anne olmadığı da çok bariz bir şey.
Robin, Ted ve Barney arasında bir soğukluk olacağı söylenmişti önceki bölümlerden birinde.
Bununla alakalı sanıyorum ki.

nurgül_7
04-02-12, 23:40
Ben tahmin etmeme rağmen şaşırdım çünkü tekrar böyle bir şeyin içine gireceklerini düşünmemiştim.
Çünkü Robin'in Ted ile Barney arasında gidip gelmesini izlemek artık pek keyif vermiyor.
Bunu tahmin eder ve ona göre davranırlar diye düşünmüştüm.
Evet Robin'in anne olmadığı da çok bariz bir şey.
Robin, Ted ve Barney arasında bir soğukluk olacağı söylenmişti önceki bölümlerden birinde.
Bununla alakalı sanıyorum ki.

Bana da artık keyif vermiyor. Bu sezon yeterince ilişki dönüyor zaten ortada. Barney'nin düğününe odaklanmış durumda çoğu kişi. Robin'in Ted için önemli olduğunu zaten biliyoruz; ama artık bu yarayı deşmeye gerek yok diye düşünüyorum. Gereksiz yer kapalr dizide. Annenin Robin olmadığı kesinken insanların kafasını karıştırmaya gerek yok. Ve açıkçası bu grubun dostluğu o kadar güzel ki... aralarını soğuk görmeye katlanamıyorum. Pembe dizi kıvamında olmalarına gerek yok, gülsünler, eğlensinler, anı yaşasınlar. Sıkıldım artık.

-A k e L d a N-
05-02-12, 00:48
Bana da artık keyif vermiyor. Bu sezon yeterince ilişki dönüyor zaten ortada. Barney'nin düğününe odaklanmış durumda çoğu kişi. Robin'in Ted için önemli olduğunu zaten biliyoruz; ama artık bu yarayı deşmeye gerek yok diye düşünüyorum. Gereksiz yer kapalr dizide. Annenin Robin olmadığı kesinken insanların kafasını karıştırmaya gerek yok. Ve açıkçası bu grubun dostluğu o kadar güzel ki... aralarını soğuk görmeye katlanamıyorum. Pembe dizi kıvamında olmalarına gerek yok, gülsünler, eğlensinler, anı yaşasınlar. Sıkıldım artık.

Evet ve bu sezon Ted çok ihmal edildi.
Bir ilişkisi yok, bina tasarlayacaktı hiç bahsetmiyorlar bile, okulda ders verip vermediği bile belli değil adamın.
Hep bunalımda ya da diğer hikayelerin içinde.
Adamın kendine ait hikayesi vardı ne güzel, çok sevdiği karısıyla nasıl tanıştığını anlayacaktı hani.
Bizde anneyle tanışacaktık falan feşmekan.
Ben bu diziyi çok seviyorum.
Her şekilde izlerim kesinlikle.
Benim derdim kendini tekrar etmesin, hikayeler sünmesin böyle.
Lily'nin bebeğine odaklansalar yine iyi ona da odaklanmıyorlar.
Taşınma mevzusuna takıldık kaldık.
Eski kıvamına geri dönse azıcık. Bizde havamızı bulsak.
Barney'nin çapkın halini bile özledim.
İlişkilerin adamı oldu çıktı.
Madem Robinle olmayacak çapkın hayatına geri dönsün lütfen.
Bir de sürekli ara verip duruyorlar insanın canı sıkılıyor yahu.
Bir hafta var iki hafta yok sonra bir ay ara sonra bir daha yok.

nurgül_7
05-02-12, 01:05
Evet ve bu sezon Ted çok ihmal edildi.
Bir ilişkisi yok, bina tasarlayacaktı hiç bahsetmiyorlar bile, okulda ders verip vermediği bile belli değil adamın.
Hep bunalımda ya da diğer hikayelerin içinde.
Adamın kendine ait hikayesi vardı ne güzel, çok sevdiği karısıyla nasıl tanıştığını anlayacaktı hani.
Bizde anneyle tanışacaktık falan feşmekan.
Ben bu diziyi çok seviyorum.
Her şekilde izlerim kesinlikle.
Benim derdim kendini tekrar etmesin, hikayeler sünmesin böyle.
Lily'nin bebeğine odaklansalar yine iyi ona da odaklanmıyorlar.
Taşınma mevzusuna takıldık kaldık.
Eski kıvamına geri dönse azıcık. Bizde havamızı bulsak.
Barney'nin çapkın halini bile özledim.
İlişkilerin adamı oldu çıktı.
Madem Robinle olmayacak çapkın hayatına geri dönsün lütfen.
Bir de sürekli ara verip duruyorlar insanın canı sıkılıyor yahu.
Bir hafta var iki hafta yok sonra bir ay ara sonra bir daha yok.

O kadar haklısın ki. Kelimesi kelimesine katılıyorum. Özellikle de şu ara verme kısmına. Hadi 2-3 hafta ara verdiniz diyelim, bari bölüm güzel olsa. Ben de himym'yi her şekilde izlerim ama aralardan sonraki bölümlerin güzel olduğunu söyleyemiycem. Hele de RobinBarney arasında hiçbir şey yaşanmamışcasına senaryoya devam edilmesi sinirimi bozuyor. Madem hiçbir şey yaşanmasaydı da ümitlenmeseydik biz de.
Lily'le Marshall'ın bebeğini olacak olması çok güzel hikayelere sürükler diye düşünüyordum bizi. Fakat "grubun dağılması" ortaya atıldı bu sefer de.
Ted konusu ayrı muamma zaten. Ve şunu da belirtmek istiyorum ki Ted'in Robin sevgisi deşildikçe anneye olan sevgisi inandırıcılığını kaybediyor, en azından benim gözümde. "Robin zamanında Ted'le bağlılık sorunu yaşamasaymış, "anne"ye gerek bile yokmuş şeklinde düşünmekten alamıyorum kendimi. Ted Robin mevzusu hem BarneyRobin'e zarar, hem de Ted"anne" ilişkisine zarar.

hell_brkr
05-02-12, 01:22
Aynen bende katılıyorum.Sözde Ted'in karısının hayatı ve Ted'in hayatı ama diğerlerini izlemekten başka bişey yapmıyoruz.Ted için önemli bi bölüm hatırlamıyorum şahsen.Bence Robin ile Barney evlenecek.Çünkü düğün günü Barneyin yanına gitmesi için Lily "Damat seni çağırıyor diyordu." daha sonrada "Lily gelin seni çağırıyor diyor." Ben burdan şahsen iTed için önemli iki isim çağırısı aldım.Olur mu olmaz mı bilinmez ama Robin'le Ted'in olmaya kesin :)

lilyum5
05-02-12, 03:01
Kasırgada bizim beşlinin bir arada mahsur kalmaları çok hoştu.:love01:Özellikle de Marshall'ın sigortasız paranoyak halleri ve sürekli bir boz ayı tarafından haklandığı paranoyalarına kapılması çok komikti.:img-hyste

Barney'nin ördekli kravattan kurtulmak için kırk takla atması da çok eğlenceliydi.:img-hysteTokat iddiasının geri dönmesi de beni çok mutlu etti.:happy0064Dünyanın en güzel tokat yiyen adamı bence Barney Stinson.:img-wink:

Nora sonunda gitti de kurtuldum.:happy0064Hiç sevmedim seni Nora babanı da anneni de sevmedim o derece.:img-beee:Barney Robin'ci olarak sanırım How I Met You Mother'ın en güzel bölümleriydi bu akşam izlediğim.Hatta öyle ki yarın tekrarlarını izleyeceğim.İlk bölümde bir kasırga üzerinde duruyorlardı.Ve son sahne o kadar tatlılardı ki gerçek uyumu gördüm :img-in_lo Diğer bölümdeyse teknede ikisinin zor durumları vardı.Dans ederkenki halleri gerçekten çok komikti.İkisi de o zaman çalan şarkının o olduğuna yemin edebilirlerdi :img-hyste Sonra Barney'in bir repliği vardı:'Buradan kaçmak çok uzaklara gitmek ve seninle orada bir hayat kurmak' gibiydi sanırım.Gerçekten de istediği buydu Barney'in.Robin'de bunu istiyor sezon başında fark ettiği gibi ancak şu anda Kevin'i düşündüğü için anlamıyor.Quinn'in gelmesi o yüzden iyi olacak.Robin tekrardan fark edecek Barney'e karşı olan gerçek duygularını.Aslında bölüm sonunda Robin'in Kevin'le içeri girmesine fazla üzülmedim.Çünkü düğünde gelinin Robin olacağından artık eminim.Olmasa da en sonunda Barney Robin olacak bu kesin.Çünkü Nora'nın babasının da dediği gibi onlar ruh ikizi.O sahnede de artık düşüncelerim kesinlik kazandı.Şimdilik pek aşklarını yaşayamasalar da ileride Barney Robin olacağı konusunda eminim


Yağmur altındaki Barney-Robin sahneleri,beşlinin suda çocuklar misali eğlenmesi çok güzeldi.:love01:

Mervecim:love01: katılıyorum sana.Aralarındaki uyum mükemmeldi yine.:img-in_loBarney kesinlikle artık Ted'den önce evlenecek de barklanacak.:img-hysteRobin ile olacağından da şüphem yok.Ben çok üzüldüm ama Kevin ile bölüm sonunda ayrılmamalarına.Keşke Robin de fedakarlık yapıp söyleyebilseydi Kevin'a gerçeği.Amma illa beklememiz gerek bu düğünü.Ne yapalım bekleriz.:img-wink:

Bu arada Ted'in bu sezon biraz pasif kaldığını görüyorum.Halbuki bu onun hikayesi;ama anne ile ilgili ne zamandır dişe dokunur bir bölüm olmadı.Ted'in gelinini bıraktık artık Barney'nin gelinini merak eder olduk sadece.:img-hyste

-A k e L d a N-
05-02-12, 03:44
O kadar haklısın ki. Kelimesi kelimesine katılıyorum. Özellikle de şu ara verme kısmına. Hadi 2-3 hafta ara verdiniz diyelim, bari bölüm güzel olsa. Ben de himym'yi her şekilde izlerim ama aralardan sonraki bölümlerin güzel olduğunu söyleyemiycem. Hele de RobinBarney arasında hiçbir şey yaşanmamışcasına senaryoya devam edilmesi sinirimi bozuyor. Madem hiçbir şey yaşanmasaydı da ümitlenmeseydik biz de.
Lily'le Marshall'ın bebeğini olacak olması çok güzel hikayelere sürükler diye düşünüyordum bizi. Fakat "grubun dağılması" ortaya atıldı bu sefer de.
Ted konusu ayrı muamma zaten. Ve şunu da belirtmek istiyorum ki Ted'in Robin sevgisi deşildikçe anneye olan sevgisi inandırıcılığını kaybediyor, en azından benim gözümde. "Robin zamanında Ted'le bağlılık sorunu yaşamasaymış, "anne"ye gerek bile yokmuş şeklinde düşünmekten alamıyorum kendimi. Ted Robin mevzusu hem BarneyRobin'e zarar, hem de Ted"anne" ilişkisine zarar.

Çok haklısın.
Bir ay Noel tatili için ara verdiler.
O kadar beklediğimize değmedi hiç.
Çok sıkıldım ben o bölümde.
Bazı bölümler oluyor çok güldürmüyor ama bazı olaylara açıklık getirdiği oluyor ama öyle de değildi.
Öylesine bir bölümdü resmen.
Sezonun ilk bölümleri çok güzeldi mesela.
O tatta devam ettirebilselerdi keşke.

Bu arada ben Kevin'i seviyorum her ne kadar Robin'in Barney ile olmasını istesem de.
Nora'yı sevmiyordum mesela.
Ama Kevin iyi bir adam şimdi hakkını vermek lazım. :icon_whis

''Lily'le Marshall'ın bebeğini olacak olması çok güzel hikayelere sürükler diye düşünüyordum bizi.''
Kesinlikle katılıyorum buna. Bende çok heyecan yapmıştım gerçekten.
Ama çok yüzeysel geçtiler o konuyu.
Lily hamile kalana kadar daha çok eğlenmiştik, o konuyu iyi kullanmışlardı mesela.

nurgül_7
05-02-12, 11:13
Çok haklısın.
Bir ay Noel tatili için ara verdiler.
O kadar beklediğimize değmedi hiç.
Çok sıkıldım ben o bölümde.
Bazı bölümler oluyor çok güldürmüyor ama bazı olaylara açıklık getirdiği oluyor ama öyle de değildi.
Öylesine bir bölümdü resmen.
Sezonun ilk bölümleri çok güzeldi mesela.
O tatta devam ettirebilselerdi keşke.

Bu arada ben Kevin'i seviyorum her ne kadar Robin'in Barney ile olmasını istesem de.
Nora'yı sevmiyordum mesela.
Ama Kevin iyi bir adam şimdi hakkını vermek lazım. :icon_whis

''Lily'le Marshall'ın bebeğini olacak olması çok güzel hikayelere sürükler diye düşünüyordum bizi.''
Kesinlikle katılıyorum buna. Bende çok heyecan yapmıştım gerçekten.
Ama çok yüzeysel geçtiler o konuyu.
Lily hamile kalana kadar daha çok eğlenmiştik, o konuyu iyi kullanmışlardı mesela.
Sezonun ilk bölümleri gerçekten çok güzeldi. Hani himym'nin tekrar tekrar izlediğimiz bölümleri var ya, onlardan biri oldu işte o bölümler de.
Noelden sonraki bölüm bu sezonun en kötü bölümüdür herhalde.:icon_whis

Nora'yı zerre kadar sevmiyordum. Kevin'e, Nora gibi bir nefretim olmasa da artık gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Bence dizide bir görevi kalmadı. Terapist olmasıyla ilgili tüm durumları çok iyi kullandılar; ama artık bu kadar.

Lily'in daha hamile olmadığı bölümlerde Ted bir hikayeyi karıştırmıştı ve Lily'nin hamileliğinde geçen bir hikaye dinlemiştik. Barney Lily'nin hamileliğini şakaya alıyordu hatta:img-hyste Demem o ki Lily hamile kalmadığı sezonlarda bile onun gelecekte hamile olmasıyla igili çok güzel hikayeler dinlemiştik biz.
Bu durum onları birbirine daha da yakınlaştırmalıyken olana bak. 5.sezonun sonunda Robin Don'la ciddi bir ilişkim var, bunu kaybetmek istemiyorum diyip bir süre grupla görüşmemişti. Bu bana çok dokunmuştu. Ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın grubun birbirinden kopmasını, ayrı düşmesini yersiz buluyorum.

Vahide_Merve
05-02-12, 13:04
Kasırgada bizim beşlinin bir arada mahsur kalmaları çok hoştu.:love01:Özellikle de Marshall'ın sigortasız paranoyak halleri ve sürekli bir boz ayı tarafından haklandığı paranoyalarına kapılması çok komikti.:img-hyste

Barney'nin ördekli kravattan kurtulmak için kırk takla atması da çok eğlenceliydi.:img-hysteTokat iddiasının geri dönmesi de beni çok mutlu etti.:happy0064Dünyanın en güzel tokat yiyen adamı bence Barney Stinson.:img-wink:

Nora sonunda gitti de kurtuldum.:happy0064Hiç sevmedim seni Nora babanı da anneni de sevmedim o derece.:img-beee:Yağmur altındaki Barney-Robin sahneleri,beşlinin suda çocuklar misali eğlenmesi çok güzeldi.:love01:

Mervecim:love01: katılıyorum sana.Aralarındaki uyum mükemmeldi yine.:img-in_loBarney kesinlikle artık Ted'den önce evlenecek de barklanacak.:img-hysteRobin ile olacağından da şüphem yok.Ben çok üzüldüm ama Kevin ile bölüm sonunda ayrılmamalarına.Keşke Robin de fedakarlık yapıp söyleyebilseydi Kevin'a gerçeği.Amma illa beklememiz gerek bu düğünü.Ne yapalım bekleriz.:img-wink:

Bu arada Ted'in bu sezon biraz pasif kaldığını görüyorum.Halbuki bu onun hikayesi;ama anne ile ilgili ne zamandır dişe dokunur bir bölüm olmadı.Ted'in gelinini bıraktık artık Barney'nin gelinini merak eder olduk sadece.:img-hyste

Evet canım Ted'i bıraktık Barney'in gelinini düşünür olduk :img-hyste Dediğin gibi bu sezon Ted bence de biraz pasif ama umarım bu pasifliği Robinle gidermezler.Zira pastacı kızın söyledikleri hala korkulu rüyam.Barney Robin diye beklerken Ted Robin'e dayanamam.Tamam Ted'i de onların birlikte oldukları zamanı da izledim ama Barney ve Robin uyumu kadar etkilemedi beni.Şimdi tekrar eski günlere dönmeyelim lütfen hele ki bizi Barney Robin konusunda bu kadar umutlandırdıktan sonra :img-beee:

PKask
06-02-12, 13:06
Yeni bölüme bayıdım ya gerçekten özellikle Lily kadar tatlısı yoook :D
Ancak hiç çalışma yoook :( :(

kaçınkurası
07-02-12, 10:36
7 x 15


Nihayett yeni bölümü izledik. Haftalar sonra izlediğim için sanırım özlediğimdenmidir nedir bilmem sevdim bölümü...

Marshall'ın patronu tam çöldeki bedeviydi garibim. Herşey onun başına geldi...
Arılar, peynire olanlar, Lilly'nin panik atakları hepsi süperdi...

Hele son sahneden Barney'nin o çılgın kadından kaçmak için arıları göze almasına koptum diyebilirim...

Öyle legendary bir bölüm olmasa da güzeldi bence...

nurgül_7
07-02-12, 11:44
7.15
Son sahneye koptum ya:img-hyste Güzel bir bölümdü bence. Ayrıca Ted'le Robin tartışırken. Rob,n meydan okumuyorsun dedikten sonra Ted'in itiraz etmesi fakat sonra çekip gitmesi de çok iyiydi:img-hysteZaten Ted'in bölüm bölüm anlattığı hikayeleri çok seviyorum. Keşke bir de robinin sinirlendiği zamanlar hakkında flashback görseydik:whistle2:img-hyste

jixues
09-02-12, 19:41
7x05 7x06
Öf bazen geriden gelmek bazen de son yayınlanan bölümden bir şeyi izlemiş olmak o kadar kötü ki. Ben mesela Robin'in çocuk sahibi olmayacağını biliyorum ama bu bölümlerde hamileyim dedi. Olsun, ben yine de heyecanla ve çok gülerek izledim.

Dans sahnesini izlemiştim, fakat sonrasını izlememiştim:img-in_lo Mü-kem-mel-di! Bu seferde Robin kaldı öyle, ohh:img-hyste Ama yine de üzüldüm ya, ne kadar Kevin'i seçmesiyle aşırı aşırı sinir olmuş olsam da!!!

Özellikle Ted'in bunu da anlatırım nasılsa hikayenin bitmesine daha çok var demesi:img-hyste:img-hyste

Ve hep dediğimiz, chemistry. Biz de çok kullanırız bu kelimeyi forumcular olarak. CHEMISTRY:img-in_lo

YA ROBIN GELİN OLMASA TED'İ NEDEN GÖRMEK İSTESİN ?
DİMİ DİMİ ?
:icon_sorr
AMA YA DEĞİLSEEE
:865323

Çok çok güzeldi.
:love01:

nurgül_7
10-02-12, 11:44
CBNC-e'nin yeni sayısında HIMYM geniş bir yer kaplamış. Barney'nin kanka replikleriyle dolu bir kitap hediyesi var hatta:img-hyste Oyuncuların yeni sezonla ilgili görüşleri vardı. Cobie, Robin'in Barney'e , Barney'in hissettiklerinden bile fazla şeyler hissettiğini söylemiş ( acaba?:icon_whis) Aslında bazen ben de böyle düşünürdüm ama şu TedRobin olayıı :S Bu sezon kafam kaırşık ya.
Josh, Robin'in Ted'e olan hislerinin bitmeidğini ve Ted'in, Robin'in ilk gerçek aşkı olduğunu belirtmiş. Neil yoktu ya:865323 Barney'in favori mekanları vardı ama. :whistle2
Bence alın bu sayıyı, ben beğendim. Kapağı ne kadar berbat olsa da :whistle2:img-hyste
Oscar eki de var kaçmaz bu sayıı:img-hyste

lilyum5
11-02-12, 02:38
Cnbc-e artık haftada 1 bölüm verecekmiş.Tabi ABD'de dizi doğru dürüst yayınlanmazsa olup olacağı buydu zaten.:img-beee:

Lily ve Marshall'ın yeni evlerine bayıldım.:love01:Hem daha ferah hem de daha güzel.Umarım temelli taşınırlar oraya.

Ted ve Barney'nin bebek evlad edinme fikirleri ve akabinde gelişen bebekle derinden muhabbetleri çok eğlenceliydi.:img-hysteBebek de çok tatlıydı ama.:love01:

Robin'in kendisini banyoya kilitlemesine gülmekten öldüm.:img-hysteBir de bayağı ortama uyum sağladı.Çıkmaya niyeti hiç yok gibiydi.:img-hysteYemeği bile ayağına gelince tabi çok normal.

Sonunda Robin hamileyim dedi.Tabi ben spoil canavarı olduğumdan sebep okudum yorumlarınızı canlar biliyorum ne olacağını.:img-hysteYine de halatla çekiyorum yeni bölümü.
Evet canım Ted'i bıraktık Barney'in gelinini düşünür olduk :img-hyste Dediğin gibi bu sezon Ted bence de biraz pasif ama umarım bu pasifliği Robinle gidermezler.Zira pastacı kızın söyledikleri hala korkulu rüyam.Barney Robin diye beklerken Ted Robin'e dayanamam.Tamam Ted'i de onların birlikte oldukları zamanı da izledim ama Barney ve Robin uyumu kadar etkilemedi beni.Şimdi tekrar eski günlere dönmeyelim lütfen hele ki bizi Barney Robin konusunda bu kadar umutlandırdıktan sonra :img-beee:Aynen öyle oldu.Nasıl oldu anlamadım bile;ama durum ortada.:img-hysteBarney'nin gelinini daha çok merak ediyorum vallahi.İlk bölümü tekrar verdiler de Barney çok muallaktaydı doğru kızı pardon kravatı:img-hyste seçip seçmediği konusunda.Robin değilse bile o düğündeki gelin Barney nikah masasından Robin için kalkar bence.:img-wink:

Ted ile Robin arasında bir şeyler olacakmış.Cnbc-e dergide okudum.Amma ciddi bir şey olacağını zannetmiyorum.Kafa karıştırmak amacıyla yazılan bir bölüm olacağına inanaraktan kendimi avutuyorum bakalım.:whistle2Bu kadar umutlandırdıktan sonra sağ gösterip sol vurmasınlar.Yazık bizee!:icon_sorr

nurgül_7
11-02-12, 12:45
Hani sigaraya yönelik bir bölüm vardı ya. O bölümün sonunda Ted herkesin sigarayı ne zaman bıraktığını söylüyordu. Marshall, oğlu olduğunda; Lily, hamile kalmaya karar verdiğinde; Ted anneyle tanışıktıktan 2 hafta sonra; Robin Haziran 2013'te; Barney ise Mart 2017'de son sigarasını içmiş. Bir tek Barney-Robin ile ilgili tarih vermiş Ted, diğerlerindeyse özel olayları söylemiş. BR mevzusu muamma diye öyle yaptılar ebnce. Yani bu ikilinin hayatında ne olacağı belli değil. Şimdi acaba diyorum Haziran 2013'te BR evlendi mi ki?:whistle2 Yani bu detayı bağlarlar belki bir yere:img-eat: Bana bu düğün mevzusu uzadıkça uzayacak gibi geliyor. Bir taşla iki kuş. Hem Barney'nin gelini öğrenilecek hem de anne.:icon_whis

Burcy
13-02-12, 02:52
Müjdeli haberlerim var. :happy0064

7x17'de Kevin ve Robin ayrılıyorlarmış. :happy0064

7x16'da Quin ile karşılaşıyoruz. :whistle2

7x16&7x17'de Ted'in Robin'e olan hislerini derin olarak görecekmişiz. sofa

nurgül_7
13-02-12, 11:18
Müjdeli haberlerim var. :happy00647x17'de Kevin ve Robin ayrılıyorlarmış. :happy0064


7x16'da Quin ile karşılaşıyoruz. :whistle27x16&7x17'de Ted'in Robin'e olan hislerini derin olarak görecekmişiz. sofa


:happy0064Yehhoo . Güle güle Kevin, güle gülee:img-hyste

TedRobin meselesine gelince.. Bence uzatmasınlar artık ya. Robin'in Ted için önemini biliyoruz zaten. B.u mevzunun üstünde durdukça Ted'in anneye olan sevgisi büyüsünü kaybediyo benim gözümde:icon_whis

Behlul&Nihal<3
13-02-12, 12:31
:happy0064Yehhoo . Güle güle Kevin, güle gülee:img-hyste

TedRobin meselesine gelince.. Bence uzatmasınlar artık ya. Robin'in Ted için önemini biliyoruz zaten. B.u mevzunun üstünde durdukça Ted'in anneye olan sevgisi büyüsünü kaybediyo benim gözümde:icon_whis


Kuzucugum gidiyor gitmesindede, simdidde Ted&Robin ve Quinn olaylari giriyor. Bilmiyorum ama sürekli Barney&Robine engel koyuyorlar. Bu durumdan hoslanmiyorum. Hem Ted&Robini seven kisima yapilanda bir saygisizlik bu bence. O ciftin gecmisteki inandiriciligini bozuyorlar. :icon_whis Cünkü benimde ögrendigim bir tüyo göre aralarinda sonra birsey olmuyormus. Yani yeniden bir araya gelmeyeceklermis.

Onun disinda Quinn niyeti her ne kadar kötü olucak olsada, Barneyi mutlu edecekse bir süre gelsin. Ben üzgün bir Barney görmek istemiyorum. Birazda Robin kiskansin yine, hakediyor. Biliyorum zamanindada Norayi kiskanmisti, fakat Barneyin Nora ile onun icin ayrilmasindan sonra onun halen Barneyin önunde Kevinle ask yasamasi hos degil, degildi!

Birde son olarak bence Barney&Robin arasinda birsey olmamis gibi davranilmaya son verilsin. Kanka gibi dolaniyorlar, cok sacma geliyor bana. Birde Kevinde yanlarinda .. :icon_whis

Bilmiyorum ama HIMYM suan hic begenmedigim bir yolda devam ediyor. Eskiye dönmesini umut ediyorum.

nurgül_7
13-02-12, 15:35
Kuzucugum gidiyor gitmesindede, simdidde Ted&Robin ve Quinn olaylari giriyor. Bilmiyorum ama sürekli Barney&Robine engel koyuyorlar. Bu durumdan hoslanmiyorum. Hem Ted&Robini seven kisima yapilanda bir saygisizlik bu bence. O ciftin gecmisteki inandiriciligini bozuyorlar. :icon_whis Cünkü benimde ögrendigim bir tüyo göre aralarinda sonra birsey olmuyormus. Yani yeniden bir araya gelmeyeceklermis.

Onun disinda Quinn niyeti her ne kadar kötü olucak olsada, Barneyi mutlu edecekse bir süre gelsin. Ben üzgün bir Barney görmek istemiyorum. Birazda Robin kiskansin yine, hakediyor. Biliyorum zamanindada Norayi kiskanmisti, fakat Barneyin Nora ile onun icin ayrilmasindan sonra onun halen Barneyin önunde Kevinle ask yasamasi hos degil, degildi!

Birde son olarak bence Barney&Robin arasinda birsey olmamis gibi davranilmaya son verilsin. Kanka gibi dolaniyorlar, cok sacma geliyor bana. Birde Kevinde yanlarinda .. :icon_whis

Bilmiyorum ama HIMYM suan hic begenmedigim bir yolda devam ediyor. Eskiye dönmesini umut ediyorum.
Kuzu çok önemli noktalar değinmişsin. Koyulttuğum kısımlar hakkında konuşacağım özellikle.
Hep böyle oluyo BR'ye engel oluyolar. 5.sezon 6.bölüm sonunda hiçbir sorunları yoktu, gayet güzel bağlanmıştı o bölüm. Sonra 7.bölümde birden ilişki ikiisni de yıprattı. Tamam yıpranabilirler; ama her şeyin halledildiği bölümden bir bölüm sonra mı yıpranıyo ikisi de? Bu mantıksızlığa katlanamıyorum. 1 değil 2 değil. Robin niye Kevın'ı seçti? Gel Rob,in bana sor "berbat bi insnaım ben beni neden seviyosun" diye. iki edebi söz söyliyim, benle ol yani. bu mudur? bu kadar mı basitti? kız resmen iki söze tav oldu. ki ben robini çok severim, çok çok severim. Barney'nin onu çok üzdüğü zamanlar da oldu. O zamanlarda çok üzüldüm. Fakat şimdi Barney de her şeye hazırken, çekip gitmek niye?

Robin'in hak etme/etmeme kısmına gelince. Böyle peşin bi hüküm vermemek lazım bence. Robinin hak etmeidği zmanlarda üzüldüğü de oldu. Elbette ki kıskanacaktır, üzülecektir ama hak ettiğini düşünmüyorum. ne kadar büyük bir hata yaparsa yapsın bunu hak etmemeli bence, Barney de istemez zaten böyle bir şeyi .

BR mevzusu hiç olmamış gibi davranmalarına ne kadar sinir olduğumu çok iyi biliyorsun kuzucum. Ama ben onların kanka gibi davranmalarına karşı değilim. Son bölümde en azından diyalogları vardı. ondan önceki iki bölümde muhattap bile değillerdi yaa:865323

Nora'nın babası, doğru kişiyi anlatırken. En iyi arkadaşın olur gibi bir şey söylemişti. Yani onların kanka gibi takılmaları da BR'nın bir parçası. Asıl sorun herkesin annenin Robin olmadığını adı gibi bilirken senaristlerin hala bu yarayı deşmesi. Hiç gerek yok bence. Ben açıkçası Ted'in anneye olan aşkına bakış açımı değiştiriyorum. ki anne benim umrumda bile değildi şu zamana kadar. ama artık merak etmeye başladım. Ted hala Robin'de çakılı kalırken, Robin de ona yeşil ışık yakacakken:icon_whis nasıl olacak bu "anne"Ted ilişkisi? Bu adam o kadar süredir aşkını arıyor ki, o kadar zamandır iki çocuğunu bekliyor ki ben ona gelecek kadını gerçekten severim, Ted için mutlu olurum. Çünkü bu adam ara sıra düşse de asla o kişiyi aramaktan vazgeçmemişti. Ama bu sezon Ted'in hikayesi geçiştirildi. Ve tüm bu saydıklarım, adamın şu ana kadar öğrendikleri hiç olmamış gibi yeniden Robin'e sardırdılar:whistle2

Behlul&Nihal<3
13-02-12, 20:51
Kuzu çok önemli noktalar değinmişsin. Koyulttuğum kısımlar hakkında konuşacağım özellikle.
Hep böyle oluyo BR'ye engel oluyolar. 5.sezon 6.bölüm sonunda hiçbir sorunları yoktu, gayet güzel bağlanmıştı o bölüm. Sonra 7.bölümde birden ilişki ikiisni de yıprattı. Tamam yıpranabilirler; ama her şeyin halledildiği bölümden bir bölüm sonra mı yıpranıyo ikisi de? Bu mantıksızlığa katlanamıyorum. 1 değil 2 değil. Robin niye Kevın'ı seçti? Gel Rob,in bana sor "berbat bi insnaım ben beni neden seviyosun" diye. iki edebi söz söyliyim, benle ol yani. bu mudur? bu kadar mı basitti? kız resmen iki söze tav oldu. ki ben robini çok severim, çok çok severim. Barney'nin onu çok üzdüğü zamanlar da oldu. O zamanlarda çok üzüldüm. Fakat şimdi Barney de her şeye hazırken, çekip gitmek niye?

Robin'in hak etme/etmeme kısmına gelince. Böyle peşin bi hüküm vermemek lazım bence. Robinin hak etmeidği zmanlarda üzüldüğü de oldu. Elbette ki kıskanacaktır, üzülecektir ama hak ettiğini düşünmüyorum. ne kadar büyük bir hata yaparsa yapsın bunu hak etmemeli bence, Barney de istemez zaten böyle bir şeyi .

BR mevzusu hiç olmamış gibi davranmalarına ne kadar sinir olduğumu çok iyi biliyorsun kuzucum. Ama ben onların kanka gibi davranmalarına karşı değilim. Son bölümde en azından diyalogları vardı. ondan önceki iki bölümde muhattap bile değillerdi yaa:865323

Nora'nın babası, doğru kişiyi anlatırken. En iyi arkadaşın olur gibi bir şey söylemişti. Yani onların kanka gibi takılmaları da BR'nın bir parçası. Asıl sorun herkesin annenin Robin olmadığını adı gibi bilirken senaristlerin hala bu yarayı deşmesi. Hiç gerek yok bence. Ben açıkçası Ted'in anneye olan aşkına bakış açımı değiştiriyorum. ki anne benim umrumda bile değildi şu zamana kadar. ama artık merak etmeye başladım. Ted hala Robin'de çakılı kalırken, Robin de ona yeşil ışık yakacakken:icon_whis nasıl olacak bu "anne"Ted ilişkisi? Bu adam o kadar süredir aşkını arıyor ki, o kadar zamandır iki çocuğunu bekliyor ki ben ona gelecek kadını gerçekten severim, Ted için mutlu olurum. Çünkü bu adam ara sıra düşse de asla o kişiyi aramaktan vazgeçmemişti. Ama bu sezon Ted'in hikayesi geçiştirildi. Ve tüm bu saydıklarım, adamın şu ana kadar öğrendikleri hiç olmamış gibi yeniden Robin'e sardırdılar:whistle2


Kuzucugum ama bu engeller Barney&Robin olucagin bir göstergesi, yinede tabi hos degil. Benim sinir oldugum konu daha cok: Nora vardir (Robin Barneyi kiskanir), Kevin gelir (Robinin sevgillisi olur), BR arasinda birsey olur (Kevin icin Robin Barneye gitmez), Nora gider (Robin Kevinledir), Kevin gider (Quinn ortaya cikar). :icon_whis Hersey özellikle kurulmus gibi, yani sacma oluyor. Bari Kevin hemen gitmeseydi. :icon_whis Biliyorum bastan beri gitsin dedikde, tam Quinn gelince gitmesi sacma.

Kanka gibi takilmalarina gelince. Bende o hallerini seviyorum, ama hersey olmamis gibi olunca, bu durumu sevemiyorum nedense. BRnin arasinda o yasananlar, bizim onlari izlerken hissetmemiz gerek. Bana garip geliyor, hele üclü takilinca Kevin ile. :865323

Birde kuzum ben nedense Robinin kiskanmasi gerektigini düsünuyorum. Kevini secme nedeni cok sacmaydi bence. Barney hic bir zaman Robini yari yolda birakmadi, ama bu sefer anlasildi, ve Robin yapmadi yapacagini. Sezonun basinda Robin kiskaniyordu, ama Barneynin bundan haberi bile yoktu. Bence durum farkli.

Burcy
14-02-12, 10:02
Ne bölümdü ama.
Ted gene Ted'liğini yaptı. İlk başta ha dedim Kevin ile ayrılma sebepleri bu. Sonra baktım adam çok çabuk kabullendi. Tamam dedim gerçekten seviyor bu. Sonra hop kabullenemedi.

Robin. :865323

Ted. Sen pişman olacaksın gibi geliyor bana. 7 sezon boyunca Ted'i biz kendini, eşini ve çocuklarını aynı tabloda gören biri olarak izledik. Şimdi her şeyden Robin için vazgeçmesi bilemiyorum. :calis

Barney'i sevemedim ben bu bölüm. Nasıl desem ona yakışmıyor bu sütçocuğu havaları Ted olsa tamam da. Barney cık cık cık. :img-beee:
Quin'i zaten o gelmeden reddetmiştim ben. Geldi iyice sinir oldum. Barney'i Robin'den başka bir kızla hayal edemiyorum ben. :img-tomat

kaçınkurası
14-02-12, 11:26
7 x 16

Wohooaaaa dumurlarla dolu bir bölümdü bence...

Öncelikle,

* Queen'i çok sevdim !!

Nora'ya ve ingiliz aksanına katlanamayan ben, Queen'e bayıldım ! Bence tam Barney'e göre bir hatun. Üstelik striper daha ne olsun . Bedava kucak dansı Barney başka ne ister ki :img-hyste:img-hyste

* Sonunda Kevın'dan kurtulduk . Yaşasın! Çok bile kalmıştı sinir bozucu hintli yaratık :img-hyste

* Marshall ve Lilly doğumdan sonra da çok macera yaşayacaklar belli oldu. O dönemde çok eğleneceğimiz kesin:happy0064

* Ted bölüm sonunda beni şoke etti!

Diyecek birşey bulamadım.. En baştan beri istediğim birşeydi bu Ted ve Robin ... Ama şuanda çokta emin olamıyorum sanki..
Robin geçen zaman içinde çok değişti.. İlk sezonlarda ki Robin'le şuanda karşımızda duran Robin arasında öyle kocaman farklar var ki...
Kararsızım bu konuda..
Ama hiçbir zaman Barney & Robin istemedim ben. Bu sebeple mutluyum en azından...

Bu sezon anne olayı çok boşlandı..Konu dallandı,budaklandı, farklı noktalara gitti. Artık ana konuya dönsünler bence bu sezon Anne kim sorusundan çok, Barney'nin gelini kim ? sorusuna takıldık gidiyoruz...

Bu durum acilen düzelsin artık.
En azından 5-10 bölümde bir ipucu vermeliler bence...

Behlul&Nihal<3
14-02-12, 16:45
Güzel bir bölümdü bence. Hele son 2-3 haftadir izledigimiz bunaltici bölümlerden sonra. Bu bölüm bana iyi geldi; ve yavasca eski tadi almaya basladim diybilirim.

Quinn'e baya ön yargiliydim, ama sevdim ben kizi. Kötü bir niyeti var deniyordu, ama ne kötü niyeti anlamadim. Belki zamanla olucaktir, ama suanlik sevdim ben. Barney mutlu olmayi hakediyor bence. Eski Barney tamamen yok oldu zaten, bari Quinn ile mutlu olsun bir süreligine.

Sonunda Barney&Robin olucak diye umuyorum. Git gide umudunu yitiriyorum ama, ne biliyim simdide Ted&Robin cikti. Robinin Kevinin evlenme teklifini kabul etmesi bile bir önemli detay. Barney icin Kevinden ayrilmamisti, demek ki sadece o sözlerden öte, oda gercekten seviyormus. :icon_whis

Quinn&Barney ikilisini merak ediyorum, nasil olucak felan. Onun disinda en kisa zamanda Barney&Robin olucaksa olsun yani ... beni bilen bilir ne kadar koyu bir Barney&Robinciyim, ama ben bile biktim bu gel gitlerden. Olucaksa olsunda biz sevenlerde tadini cikarilim. Simdi yine aski ücgeni izlerik; Ted, Barney ve Robin. :icon_whis

Vahide_Merve
14-02-12, 16:47
Cnbc-e artık haftada 1 bölüm verecekmiş.Tabi ABD'de dizi doğru dürüst yayınlanmazsa olup olacağı buydu zaten.:img-beee:

Lily ve Marshall'ın yeni evlerine bayıldım.:love01:Hem daha ferah hem de daha güzel.Umarım temelli taşınırlar oraya.

Ted ve Barney'nin bebek evlad edinme fikirleri ve akabinde gelişen bebekle derinden muhabbetleri çok eğlenceliydi.:img-hysteBebek de çok tatlıydı ama.:love01:

Robin'in kendisini banyoya kilitlemesine gülmekten öldüm.:img-hysteBir de bayağı ortama uyum sağladı.Çıkmaya niyeti hiç yok gibiydi.:img-hysteYemeği bile ayağına gelince tabi çok normal.

Sonunda Robin hamileyim dedi.Tabi ben spoil canavarı olduğumdan sebep okudum yorumlarınızı canlar biliyorum ne olacağını.:img-hysteYine de halatla çekiyorum yeni bölümü.


Aynen öyle oldu.Nasıl oldu anlamadım bile;ama durum ortada.:img-hysteBarney'nin gelinini daha çok merak ediyorum vallahi.İlk bölümü tekrar verdiler de Barney çok muallaktaydı doğru kızı pardon kravatı:img-hyste seçip seçmediği konusunda.Robin değilse bile o düğündeki gelin Barney nikah masasından Robin için kalkar bence.:img-wink:

Ted ile Robin arasında bir şeyler olacakmış.Cnbc-e dergide okudum.Amma ciddi bir şey olacağını zannetmiyorum.Kafa karıştırmak amacıyla yazılan bir bölüm olacağına inanaraktan kendimi avutuyorum bakalım.:whistle2Bu kadar umutlandırdıktan sonra sağ gösterip sol vurmasınlar.Yazık bizee!:icon_sorr

Kesinlikle katılıyorum canım ben de ilk bölümü tekrar izleyince anladım gelin Robin olmasa bile Barney onun için düğünü bırakacak.Canım Ted ve Robin deyince gerçekten çok şaşırdım.Çünkü geçen sezonlarda Ted'in saçını sarıya boyatması meselesi vardı.Hatta bölüm sonun az kalsın Ted ve Robin öpüşecekti ama sarı saç yüzünden öpüşmedi.Gelecekteki Ted de bu meseleden Robin teyzeniz ve ben bir hatadan benim sarı saçlarım sayesinde kurtulduk demişti.Ona o kadar takılmışım ki aklıma geldi birden geldi.Yani aralarında bir şey olacağını bile düşünmüyorum olsa bile kalıcı değildir diye tahmin ediyorum.

nurgül_7
14-02-12, 17:10
Bölümün şoku Robin'in Kevin'a "evet" demesiydi benim için. o cevabı duyunca yaaaa dedim, sinirim bozuldu ve az kalsın sandalyeden düşüyodum:865323
Kevin Robin ne derse benimle evlenir misin benimle evlenir misiin diyip duruyordu, sonra bi baktık ki kızı bırakmış, iyi de olmuş. Zaten benim kızdığım nokta robinin kevına evet demesiydi. Ve ben barney'nin başkasından hoşlanmasına da sinir oluyorum. kim olursa olsun. aynı şey robin için de geçerli. Ben ikisini başkalarıyla düşünemiyorum özellikle de barnye'i. Ve madem Robin'le Barney arasında arkadaşlarının dahi görebildiği bir çekim, bir kimya var ve bu her defasında onları birbirine kenetliyo neden biz her defasında başkalaıryla buluyoruz onları? tam muradımıza erdik diyoruz başka bir şey çıkarıyolar.

Son olarak ted'in aşk itirafı hiç iyi olmadı. victoria'nın geldiği bölüm ted bir şeyler söylemişti bu üçlünün arasının bozulacağına dair. yani olaylara barney de dahil olacak. hiç istemem aralaırnın kötü olmasını ama iyi tarafından bakarsak barney de olaya dahil olduğuna göre BR BR BR diyorumm:img-in_lo:whistle2

Ted'in Robin için neler hissettiğini biliyoruz ; ama artık yeter ya, cidden yeter. Ted'e de üzülüyorum .Bir de şöyle bir durum var ki; Robin'in Ted'in aradığı kişi olmamasının sebebi ne? Sebep bulamıyorum ben artık. çünkü Robin'in tek sorunu bağlılıktı ve o bunu çoktan aştı. şimdi aralarında engel de yok. o zmana anneye ne hacet?:icon_whis lütfen artık TedRobin yapmasınlar

stinson
14-02-12, 18:49
7x16


Ted yine Mosby'ledi!! :img-tomat

Sezonun ilk bölümünden beri Barney'in gelinin Robin olmadıgını düşünen biri olarak Barney&Robin yakınlasması zaten beklemiyordum bana kalırsa bu çifttinde ciddi anlamda cılkı cıktı.Önce yakınlasmalar,sonra uzaklasmalar,hiçbir sey olmamıs gibi davranmalar vs. inandırıcılıgı sıfıra indirdi gözümde.Bu bölüm bunu daha cok anladım.Barney Robin'den sonra -ilk ilişkilerini baz alarak konusuyorum bu sezondan bahsetmiyorum- iki kez ciddi düşündü ki kızlar hakkında bu onun için ilk.Öte yandan Robin Kevin'e evet demeyi istedim gercekten dedi, arkadasından ağladı.Yani iki bölüm sonra Barney&Robin görsem asıl o zaman bu ne diye iyice diziyi sorgulamaya giricem. :icon_whis

Ted'e gelirsem; ilk anda yok artık yeter,aynı seyi ısıtıp ısıtıp önümüze vermeyin dedim.Sonuçta anne Robin değil biliyoruz.Sonra düşününce, Ted'in sarhoşlar trenine binmeden önce Barney'e dediğini hatırladım. "Hayatımının kadınına ..." diye. Bence Robin'e söylediğinin altında bu yatıyor.Robin'i o anlamda sevdiğinden değil sadece bu kadar zamandır gercek aşkı arayan Ted vazgecmiş.Artık kendisi için,düşündüğü hayatı için herhangi bir umudu yok.Belki o kadın hiç gelmeyecek, belki cocukları hiç olmayacak gibi düşündüğü zamanlarda Robin karsında ve Kevin'in gittiği,kimsenin de artık onu bu sekilde istemediğini düşündüğünü söylüyor.Bu kadar zamandır himym izleyen biri olarak asıl o anda Ted "seni seviyorum" demeseydi şaşırmam gerekirdi.Kalpten değil tamamen mantıktan gelen bir seni seviyorumdu o.Doğru muydu?Belki evet belki hayır.Muhtemelen ertesi bölüm düzgünce düşünüp dogru değil diyicek ama bence bu bölümün böyle ilerlemesinin sebebi buydu.Ted'in buradaki düşüncesinin kimseyi bulamıcagım yalnız kalıcagım düşüncesinden cok yakın arkadasını koruma içgüdüsü gösterdiğini düşünüyorum. :img-wink:

Bunlar tamamen benim düşüncelerim.Uzun zamandır yorum yapmıyordum ama yazmak istedim.Bu dizi cok özel,çok güzel.Saçmalasa da arada sanırım hiç bırakmıcagım tek dizi himym.Sabırla Barney'in gelini ve inatla anneyi bekliyorum.Aslında Quiin ile Barney cok tatlı bir çift olabilirler ama sanırım gelin o da değil.Bakalım ördekli kravatı ups gelini ne zaman görüceğiz. :icon_whis

saffron
15-02-12, 19:31
7x16 itibari ile dizi beni şaşırtmıştır. ted'den gerçekten beklemediğim bir bomba oldu bu. robin ve ted bir daha olmaz bence sanmıyorum olayları nasıl bağlarlar bilmiyorum ama belki robin ted'i ret edecek olabilir. zaten yanlış hatırlamıyorsam bu sezon içinde robin şu mağazada tanıştığı çocukla bir şeyler yaşayacak galiba. kevin ile ilişkilerinin bitmesine de sevindim ayrıca.
gelelim barney'e quiin denen şu kızla devamı gelecek ama nasıl olur pek bir tahmin yürütemiyorum. aslında beni asıl şaşırtan olay sarışın kızın barney'in her zaman gittiği yerdeki striptizci olmasıydı. eğlenceli,dramatik ve şaşırtıcıbir bölümdü.

Behlul&Nihal<3
17-02-12, 14:44
Haberlerim var size!

Fragmanlar ve özet cikti yeni bölüm icin. Izlemek isteyenlere duyurulur. Bilmiyorum ama bana güzel bir bölüm gibi geliyor, yani git gide eskiye dönuyor. Dramdan komediye dogru ... ilgimi ceken birsey var ama. Fragmanlarda Robin hic yok ikisindede, gerci fragmanlarin ikiside Lily&Marshal&Barneye kurulu.

Özet:

No Pressure" — When Robin breaks up with Kevin, Ted confesses his feelings to her. Meanwhile, Barney is on a mission to find something private of Marshall and Lily's, on HOW I MET YOUR MOTHER, Monday, Feb. 20 (8:00-8:30 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

* * *

Bu bölüm Ted&Robin izleyecegim, umarim bu bölümdede biter bu sacmalik. Sevenlerine saygim sonsuz, ama bana bosa zaman harci gibi geliyor. Biz osnucta annenin Robin olmadigini biliyoruz, ee bu gayet nedir? Ben Barney&Robinci olarak git gide inancimi kaybetiyorum. Barney&Robin hem dram olarak izliyoruz son zamanlardir. Herseyi unutuyorlar vs. Yeter artik! Olucaksa olsun ya, ben son ana zorla yapilmis bir Barney&Robin istemiyorum. Keyifli bir sekilde izlemek istiyorum. Ted bu arada bana git gide itici olmaya basladi!

Quinn'dende haber yok ne fragmanlarda, nede özetde. Onuda aslinda sevimli buldum. Barneyi mutlu etsin bir süreligine. Ben BRci olsamda, benim icin Barney hep öncedir. Robinide cok seviyorum yanlis anlasilmasin; ama bence Barney mutlu olmayi cok hakediyor. Robinle olucak bunu hissetiyorum, ama suan Barney okadar üzgün ki, bunu saklamaya calisir gibi bir hali var. O yuzden Quinn ile olsun. Hatta Quinn sayesinde aslinda Robinin onun icin gercek oldugunu anladin. Gerci Barney bunu biliyor, bilmeyen Robin. Neyse siz beni anladiniz sanirim. Yine Barney&Robine dair birsey yok bu bolum. Robinin Tede verecegi tepkileri cok merak ediyorum. Bir resimde baya yakinlardi: Resimlerde cikti bu arada. Merak edenler icin bunuda duyuruyum.

Kisacasi ben eski HIMYM özlüyorum. Tabi ki HIMYM sadece Barney&Robin degil, ama bu ciftin her zaman sacma sapan nedenlerden birlikte olamamasi beni gicik ediyor. Ve Tedi sürekli dengesiz bir sekilde görmekte. Tedin anneye olan sevgisi bu mu? Sürekli Robine kayan bir adam göruyorum ben sadece. Bu Tedi sevmiyorum, hatta itici buluyorum. Özellikle Ted - bölüm: 7.10'da Barneyin Robine süprizini görmüstü. Yani Ted az cok biliyor Barneyin hislerini. Buda ona hic yakismadi bence.

Neyse tek diyebilecegim artik: Düzelsin! Ben böyle bir HIMYM sevmedim. Suanda seviyorumda, birseyler cidden eksik. Lily&Marshallda artik ötekileriyle birlikte olsun eskisi gibi. Artik pek ötekilerle görmuyoruz bence. Gözümden kacmadi gecen bölüm MacLarsen'da takildilar. Hosuma gitti baya, oranin anlami bende baska.

Heyecanla eskiye dönmesini bekliyorum. Bu bölüm en azindan pek Barney&Robin konusuna bir aciklik getirmesede, yinede hepsini topluca izleyecegimiz gibi. Aslinda hepside demeyim emin oldugum kisim Lily&Marshall ve Barney baya bu bölüm birlikteler hepsi. O sahneleri bile merakla beklerim. Ted&Robinede son verilsin umuduyla bitiriyorum mesajimi.

Burcy
17-02-12, 18:13
Quin&Barney'i ise hala sevemiyorum hadi dedim bölümü tekrar açtım baktım da. Bizim Barney değişti ya. İlk bölümlerde bir kızarkadaş fikrinden ölesiye kaçan Barney son bölümde arabadaki kız ''yoksa kız arkadaşın mı var?'' diye sorduğunda ''olabilir'' demesi beni çok bozdu. Olmadı böyle. Yakışmadı yani...Kisacasi ben eski HIMYM özlüyorum. Tabi ki HIMYM sadece Barney&Robin degil, ama bu ciftin her zaman sacma sapan nedenlerden birlikte olamamasi beni gicik ediyor. Ve Tedi sürekli dengesiz bir sekilde görmekte. Tedin anneye olan sevgisi bu mu? Sürekli Robine kayan bir adam göruyorum ben sadece. Bu Tedi sevmiyorum, hatta itici buluyorum. Özellikle Ted - bölüm: 7.10'da Barneyin Robine süprizini görmüstü. Yani Ted az cok biliyor Barneyin hislerini. Buda ona hic yakismadi bence.Ted ile Robin'in ayrılma sebepler zaten Robin'in bağlılık için hazır olmamasıydı.
Ee Ted'e ''sonunda bir sonraki aşamaya geçebilmeyi düşünüyordum.'' dedikten sonra Ted böyle bir şey demeseydi zaten Ted, Ted olmazdı.

Ted bu sezon anne ile tanışmadan önce bütün adayları bir bir eledi. Victoria, Balkabağı vs. sırada Robin var diye düşünüyorum ben. Başka türlü de zaten Ted&Robin'i kurcalamalarının imkanı yok. Annenin Robin olmadığı 7 sezon boyunca gözümüze sokuldu. :img-wink:

nurgül_7
17-02-12, 18:55
Ted ile Robin'in ayrılma sebepler zaten Robin'in bağlılık için hazır olmamasıydı.
Ee Ted'e ''sonunda bir sonraki aşamaya geçebilmeyi düşünüyordum.'' dedikten sonra Ted böyle bir şey demeseydi zaten Ted, Ted olmazdı.

Ted bu sezon anne ile tanışmadan önce bütün adayları bir bir eledi. Victoria, Balkabağı vs. sırada Robin var diye düşünüyorum ben. Başka türlü de zaten Ted&Robin'i kurcalamalarının imkanı yok. Annenin Robin olmadığı 7 sezon boyunca gözümüze sokuldu. :img-wink:

Aslında bu gayet mantıklı bir tespit. Yani geriye bakıp onunla da olabilirdim dememek için; Ted, Robin yolundan geçmeli bir kez daha.

Behlul&Nihal<3
19-02-12, 14:07
Quin&Barney'i ise hala sevemiyorum hadi dedim bölümü tekrar açtım baktım da. Bizim Barney değişti ya. İlk bölümlerde bir kızarkadaş fikrinden ölesiye kaçan Barney son bölümde arabadaki kız ''yoksa kız arkadaşın mı var?'' diye sorduğunda ''olabilir'' demesi beni çok bozdu. Olmadı böyle. Yakışmadı yani...Ted ile Robin'in ayrılma sebepler zaten Robin'in bağlılık için hazır olmamasıydı.
Ee Ted'e ''sonunda bir sonraki aşamaya geçebilmeyi düşünüyordum.'' dedikten sonra Ted böyle bir şey demeseydi zaten Ted, Ted olmazdı.

Ted bu sezon anne ile tanışmadan önce bütün adayları bir bir eledi. Victoria, Balkabağı vs. sırada Robin var diye düşünüyorum ben. Başka türlü de zaten Ted&Robin'i kurcalamalarının imkanı yok. Annenin Robin olmadığı 7 sezon boyunca gözümüze sokuldu. :img-wink:
Quinni ben sevdim ... basta önyargim vardi. Oysa seker birseye benziyordu, yinede tabiki ikisinin arasinda birsey olmasin derimde. Ben Barneynin bunu suanlik ihtiyaci var. Robinle yasadiklarindan sonra bu onun icin yararli olucaktir, ben böylelikle Robine olan askini dahada alayacagini biliyorum. Barney zaten hep emindi askindan, ama bu vesile ile Robinde anlayacak bence. Ama dedigine katilmiyor degilim, Barneyde Robin gibi baya degisti. Ben degisimini seviyorum aslinda, cünkü Barney gercek askla degisti. Robinden önce baya degisikti, sonradan daha ciddilesti. Ama dogruya dogru bende özluyorum o eski Barneyi yalan yok. :img-eat:

Tede gelince, dediklerin mantikli. Ama yinede fazla abartiliyor bu konu bence. Aldigim tüyolardan aralarinda birsey olmayacagi belliymis, ama yinede iste. HIMYM gibi bir dizinin böyle gel gitler yapmasi hos degil bence.

kaçınkurası
21-02-12, 09:31
7 x 17

Çok çok çok güzel bir bölümdü...

İlk 10 dk gülmekten öldüm diyebilirim...
Sonraki 10 dk. ise hüzünlüydü...

Bu aralar Robin'le ilgili herşey hüzünlü zaten. Yazık bu kızın hayatı ne hale geldi.. En sonunda kaçıp uzaklara gidecek diye korkuyorum...

Öncelikle, Marshall ve Lilly'nin girdiği iddialar,
Barney'nin yatakta konuşmaları ve evi dağıtması herşeye inanılmaz güldüm...

Ted ve Robin olayına gelirsek...
Gördüğünüz gibi bu kapı daha kapanmadı. Yine yaptılar yapacaklarını. Marshall'ın son dakika golü fenaydı...

Ted bardan çıktığında heryerdeki sarı şemsiyeler ise ayrı bi olaydı:img-hyste

Robin'in evden taşınması beni biraz üzdü ama sanırım herikisi içinde gerekliydi. Diğer yandan bu bir hamlemiydi acaba ? Marshall'ın bir planı varmış gibi geldi bana.Hadi bakalım göreceğiz...

Barney'nin robin'le ilgili söylediklerine de katılıyorum.
Madem öyle Robin ikisi ile de olmasın...
Başkasını bulsun. Ama kevın kadar çirkin ve dayanılmaz biri olmasın lütfen :img-hyste

Ya bu dizi yıllarca sürse ben hiç bıkmadan izlerim cidden 7 yıldır doymadım yani o derece eğleniyorum...

nurgül_7
21-02-12, 16:51
7.17

Ya ben Marshall'ın taşınman gerek lafından sonra gerçekten Ted'i düşündüğünü düşünmüştüm ama son dakika golü geldi yine. Tam TedRobin mevzusu kapandı sanmıştım halbuki. Bence Marshall nabız ölçüyo. acaba Ted aynı evde kalmasalar da koparamaz mı içinden diye. Bölüm sonuna rağmen hala TedRobin mevzusunun kapandığını düşünüyorum sanırım.
Ted sebebin Barney olduğunu anladığında ben çok sevindim açıkçası ve robin sana aşık dediğinde yerimden fırlayıp, zıpladığımı biliyorum ben:img-hyste

Barney'm benim ya, çok seviyorum cidden çok seviyorum. Bana kalırsa ne kadar çocukça davranış sergilerse sergilesin başından beri olgun biriydi Barney.

Kevın mevzusuna dönüş yapmayı istmeiyorum ama ben gerçekten robini anlamıyorum . Robinin yaptığı her şeye mantıklı bir taraf bulabilirim belki ama iki tatlı söze kevına gitmesinin bir mantığı olamaz.

Behlul&Nihal<3
21-02-12, 17:09
Ben bu bölümü cok begendim. Son iki haftadir eski tadi almaya basladim. Özellikle bu bölüm! Malum bu sezon baya kötü bölümler oldu, ve bu bölümle hersey eskiye döndü sanki. Ama hayir!

Simdi evet kac haftadir Quinni sevdim diyorum. Barneynin onunla olmaya ihtiyaci var diyorum. Evet var, ama Quinn olayida bitmeden biz eski tadi alamayacagiz sanirim. Ama yinede daha güzel olucak.

Bu bölüm beni Barneynin Robin hakkinda dedikleri etkiledi. Barney zaman zaman cok cocuksa olsada, hepinizde dedigi gibi öyle degil. Barney bence bu dizide en olgun düsünen. Barney bizi herzaman sasirtiyor.

Quinn cok önemli dedim daha yeni. Barney Tedede anlattigi gibi Robini cok sevdi, ama ondan ayni düsünceleri göremeyince kirildi. Robine kizsada o halen onun kankasi. Ve hic birsey olmamis gibi davransada, o acisini icinde yasamis. Bu cok belli! Ve suan Robinle ikisinin bir arada olucagina inanmiyor. Robinin Kevini sectikden sonra ... ama Quinn ile olunca aslinda o sadc Robin ile mutlu oldugunu anlayacak. Suan bence Robinden, ona olan askindan kacmak pesinde. Cünkü Barney Robinin onu sevmedigini düsünuyor.

Robinede ne desem az. Bu aralar ne kadar kötü seyler yasasada, kendi kararsizligi neden oluyor herseye. Ben Robini severim, ama bu aralar izledigimiz Robini degil. Robin suan ne istedigini bilmiyor, ve sürekli bir yerden bir yere atliyor. Basina gelenlerde hep bu nedenden.

Marshallin son dakikka yaptigi ise tam oldu. Plani ne bilmiyorum, ama umarim fazla büyümez. Gelecek bölümün resimlerinden anladigima göre Barney&Quinn arasinda yavasdan birseyler baslayacak. Ted&Robin arasinda yine birsey olur mu bilemiyorum, ama ben burda bittigini saniyorum. Tedin kapidan cikipta sari semsiyelerin cogalmasida bunun bir sembolu nede olsa.

Lily&Marshallin iddaalari cok komikti! Baya güldüm, zaten bu ikilli yine formdalardi. Robininde tasinmasi iyi oldu bence iki taraf icinde. Uzun aradan sonra ilk kez gelecek bölümü merak ettim.

Barneynin Robin hakkinda dediklerini dinledikce hüzünleniyorum yahu! Barney naptin sen bana? :img-hyste Barneye okadar üzülüyorum ki. Adam harika ötesi, Robin yatsin kalksin dua etsin Barney gibi biri ona bunca seyden sonra halen kankam diyor.

İLK
21-02-12, 19:49
uzun zamandır başlığı takip ediyorum ama hiç yazmadım...gerçekten çok severek izlediğim bir dizi...zaten bir being human birde hımym izlediğim amerikan dizisi...

marshall ve lily'yi çok seviyorum...bu bölümdeki sahneleri yine çok güzeldi..bana göre benim görüşüm diziyi marshall ve lily götürüyo...

ama barney ted ve robin'i sevmediğim anlamına gelmez...robin'e çok üzüldüm keşke kevin ile birlikte olsalar idi...yani kevin çirkin mirkin ama yakışıyorlar yine de...sevimliler bir araya gelince...onun dışında eğer barney birisiyle evlenecekse o robin olmalı...barney daha robin'in çocuğu olamayacağını bilmiyor...acaba bu konuya nasıl değinecekler...

mavi88
21-02-12, 20:47
7x17 aslında biraz tahmin ettiğim gibi oldu robin in başlarda gidip ted i öpmesi çok gıcıktı ama sonuç olarak ted e 'seni sevmiyorum' demesi beni mutlu eden şey.onun öncesinde ted in kara kara robin neden bana uzak davranıyor düşüncesine kapıldıktan sonra barney i görüp 'sebebi sensin robin sana aşık' demesi beni mutlu mu mutlu eden tekşey.ama marshall sonunda patlattı lily e söylediği iddanın sona ermesi 'daha değil'.

victoria nın söylediklerini malesef hala çıkmış değil ted in o bölümde söylediği şeyler çok netti 'aramızdaki bu durum böyle kalmayacaktı' robin in barney yeni gelen kız ile takılmaya başlaması ile ted e yeşil ışık yakma mevzusuna dönebilirler yada başka birşey ted yaşlı bir baba olarak gençliğini anlatıyor ve bu anlatımlarda hala barney ve robin in ted in hayatında olduğunu anlıyoruz aralarının tamamen bozulması gibi bir durum yok ama birşeyler olacak bence.yinede ben bu durumu yanlış anlamış olmayı ted in barney ve robin in arasında olan şeylerden dolayı öle söylediğini düşünmek istiyorum.

dilara-1905
23-02-12, 16:34
15 çok boş bi bölümdü, 16 daha iyiydi,Kevindan kurtulduk daha ne olsun altın harflerle anılmalı o bölüm.:img-hyste
Kevindan kurtulduktan sonraki TedRobin sahnesi çok hoştu. İlk sezonda çok severdim TedRobini :img-in_lo Özlememişim desem yalan olur. Ama çok şey değişti Ted'in de fark ettiği gibi Barney Robine Robin de Barneye aşık..
17. bölüm ise güzeldi.Barney'in o hüznünü güzel yansıttılar.. Nihayet RobinBarneyin yaşadıklarına değinmek geldi akıllarına..Umarım en kısa zamanda Robininde aklına gelir.Nora'dan onun için ayrıldı Barney,Ama Robin hala anlayamıyor bunu...
Ted'in de üzüntüsü bitirdi beni kıyamam ki ona..:icon_sorr

Burcy
28-02-12, 09:29
Bu bölümün tek güzel yanı herhalde Marshall&Lily'nin daire'ye geri dönmeleriydi.
Çok sevindim. Olması gerektiği gibiydi. :img-wink:
Robin'in ise Ted'in odasındaki sahneleri ve günlük olayı güzeldi. Kaçma planı... :img-hyste

Barney konusunda da hayalkırıklığına uğradım. Barney bu bölüm Ted'di bence Barney değildi. :img-wink:

kaçınkurası
28-02-12, 10:01
7 x 18

Çok güzel bir bölümdü, ben sevdim !

Sadece kafam karıştı. Bunca yıldır alıştığımız Mclaurens'e yakın o daireden Ted taşındığı için üzgünüm...
Ama ana fikir güzeldi. Ted artık HAYALETLERİNDEN KURTULDU .
Bu sezonun başından beri yapmaya çalıştıkları şey buydu.
Anne geçmişte tanıdığımız hiçkimse değil. Ted anne ile yeni tanışacak.
Ama bu bence hiç çekici değil. Yani yeni tanıdığımız biri bize ne katıcak ki ?

Ama Allah korusun tabi beterin beteri var. Stella yada zoey'nin anne olmasındansa yeni ve cici birini tercih ederim !!

Bunların dışında bölüm dediğim gibi güzeldi bence.
Özellikle Ted'in yaptığı herşeyin en ufak darbeyle yıkılmasına nasıl güldüm anlatamam:img-hyste

Robin'in günlüğü de bir okadar komikti Bir filmden alıntıydı o durum ama hangi filmdi adıını hatırlayamadım ?

Quin'e gelince bir kere sahne ismi bile herşeyi anlatıyor KARMA
Bu dünyada yaptığın herşey sana döner. İyilikte kötülükte..

Barnet yaptığı kötülüklerin , kandırdığı insanların cezasını çekiyor. İşte bunun adı KARMA..

Bu yüzden mi bilmem ben Quin'i çok sevdim ve Barney'e çok yakıştırdım.
Barney'nin gelini o olursa çok sevinirim. Daha öncede söylediğim gibi ÖMÜR BOYU BEDAVA KUCAK DANSI bence Barney'de sevinir:img-hyste:img-hyste:img-hyste