PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hatırla Sevgili (Arşiv 11)

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

şilimsi
22-04-07, 14:58
yahu de get :hıh
niye ikisinden birine bişey olsun?ikisi de aslanlar gibi yaşayacak.:img-cool2
biri ilkbaharını diğeri ikinci baharını yaşayacak.:img-in_lo

evettt..biri ilkbaharını diğeri ikinci bahareını yaşayacak:happy0064
eğer yaşatmazlarsa bende yaşatmayanları yaşatmamm:img-pilot
hıhh öldürcek o kadar insan varken denizimle meemedimize ne diye bulaşiiylerr:img-pilot

zeyneps
22-04-07, 15:00
Ay ben üzüntüden ne dediğimi biliyim mi Sinem yıvvvruuum:sad53:

İkisine de bişey olmasın tabi daha ikisine çifte düğün yapıcızzz:happy0064 :img-yes:

Ama üzerime geliyiisin ben de panik atak var gelme üstüme,sosyete hastalığı oldum ben:sad53: :icon_whis

Sinem90
22-04-07, 15:00
hayda denize bulaşan mı var?bi meemedi kıstırdılar tenhada.o da dergide yazı yazdığı içindi.
siz de öldürmeye amma meraklısınız.benim aklıma hiç böyle şeyler gelmedi.benim aklıma gelenler başka şeyler...:img-in_lo

NîlûferY
22-04-07, 15:10
ya o mehmeti yol kenarında buldukları sahne varya ayyy nasıl içim cız etti baba diye bağırınca şimdi bidaha izledimde:sad53:
necdette o sahnede çok komik ya:))
repliğe bakın aynen yazıyorum: :))

Deniz: Necdet abiiii
Necdet: tamam sakin ol
D: Necdet abiii
N: tamam geldim sakin ol
D: hemen hastahaneye götürelim necdet abii
N: TAMAMM TAMAMM :img-hyste (niye bağırıyokii??:img-hyste )
D: baba cevap ver nolusunnn :icon_sorr
N: Deniz Lütfen sakin ol :img-hyste
Polis: malum şahıs bumuydu?
N: EVET EVETTT (niye bağırıyosa?) :img-hyste
D: bunları bi elime geçirirsem allah b....nızı versinn!!
N: deniz tamam deniz lütfen:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 15:13
en beğendiğim sahneydi o zaten.:icon_sorr
sivim orda tuttu meemedin elini.:img-in_lo
dinize de en çok orada üzüldüm.:sad53:
çok seviyorum onları.anaaaaaam :sad53:

şilimsi
22-04-07, 15:16
en beğendiğim sahneydi o zaten.:icon_sorr
sivim orda tuttu meemedin elini.:img-in_lo
dinize de en çok orada üzüldüm.:sad53:
çok seviyorum onları.anaaaaaam :sad53:

onlarda seni çok seviyyy sinem ablaa...
o sahnede bende koptum necdete yaa...adam sinirleri alınmış gibi...meemedd orda öliyy adam sakin ol diyiyy..:img-pilot eee yasemnin kocasından ne beklersin:img-pilot

NîlûferY
22-04-07, 15:24
onlarda seni çok seviyyy sinem ablaa...
o sahnede bende koptum necdete yaa...adam sinirleri alınmış gibi...meemedd orda öliyy adam sakin ol diyiyy..:img-pilot eee yasemnin kocasından ne beklersin:img-pilot

aaaa yaseminin kocasından ne beklersin deme unutmayalımki daha evvel ahmet vardı:))

ya hakat sanki sinirleri alınmış gibi ama arada neden bağırdı onu anlamadım?:img-hyste

bende orda ağlayımmı güleyimmi şaşırdım:icon_whis :img-hyste

şilimsi
22-04-07, 15:27
aaaa yaseminin kocasından ne beklersin deme unutmayalımki daha evvel ahmet vardı:))

ya hakat sanki sinirleri alınmış gibi ama arada neden bağırdı onu anlamadım?:img-hyste

bende orda ağlayımmı güleyimmi şaşırdım:icon_whis :img-hyste

:img-hyste neciiidet yaseminle yaşaya yaşaya geniş ve dengesüüüz bir insan olmuş...adamın hayatı zor tabi..başında bi yasemin bi de junior yasemin var..kolay mı..sorarım size iki yasemine birden bakmak kolay mıı???:img-pilot
zati dün gece ryamda ahmeti gördüm..gitmiş ahırda ineğin biriyle konuşiiydi garibim..:img-pilot

zeyneps
22-04-07, 15:27
ya o mehmeti yol kenarında buldukları sahne varya ayyy nasıl içim cız etti baba diye bağırınca şimdi bidaha izledimde:sad53:
necdette o sahnede çok komik ya:))
repliğe bakın aynen yazıyorum: :))

Deniz: Necdet abiiii
Necdet: tamam sakin ol
D: Necdet abiii
N: tamam geldim sakin ol
D: hemen hastahaneye götürelim necdet abii
N: TAMAMM TAMAMM :img-hyste (niye bağırıyokii??:img-hyste )
D: baba cevap ver nolusunnn :icon_sorr
N: Deniz Lütfen sakin ol :img-hyste
Polis: malum şahıs bumuydu?
N: EVET EVETTT (niye bağırıyosa?) :img-hyste
D: bunları bi elime geçirirsem allah b....nızı versinn!!
N: deniz tamam deniz lütfen:img-hyste

Canım bu Nicdet hep öyle Yaso intihar ederken de geldi sakin ol diyip duriyydi....bi de bağırıodu sürekli tamam tamam gelmiyiiiim diye:img-pilot herkese sakin ol diyyyy kendi basbağırıp duriiiiiyyyyy....ayrıca da kurtarmasaydı Yaso 'yu nie kurtardıki hepimize dert oldu:icon_whis

Sinem90
22-04-07, 15:30
nil avatarlar ikiz olmuş kanka. :)
ay ekonomik boy kankam onlar da beni mi seviiiyyy dedin sen?:img-in_lo
gel bak burda bi öpücük kalmış.al bakayım muck :img-blush

şilimsi
22-04-07, 15:30
Canım bu Nicdet hep öyle Yaso intihar ederken de geldi sakin ol diyip duriyydi....bi de bağırıodu sürekli tamam tamam gelmiyiiiim diye:img-pilot herkese sakin ol diyyyy kendi basbağırıp duriiiiiyyyyy....ayrıca da kurtarmasaydı Yaso 'yu nie kurtardıki hepimize dert oldu:icon_whis

hepimize dert oldu harbidenn...adam sırf kendi başını deel bizim başımızıda yaktı..sinir krizi geçiriyiiz burda..gerçi ben artık yasoyu takmıyorum...he de geç yani..:img-hyste necdet ve yaso birbirlerini tamamlıyolar..ikiside dengesüüzz..hafiff kontak:icon_whis
benim korkum junior yasonun onlara benzeyecek olması..:img-pilot

merhem
22-04-07, 15:33
hoytttttt nejiiiidetime kim laf ediyy??

Ayrica o konusmadan sunu cikardimki

Denom asilacak
memom dayanamayacak kalpten gidecek

sevomnayir nolamaz deyip arkalarindan gidecek :(

Sinem90
22-04-07, 15:34
ben size şimdi bi dalacam.hepsinden önce gideceksiniz oraya.artık güzel bi karşılama yaparsınız orada onlara. :hıh
deniz gezmiş asılacak.bizim fındık değil. :img-blush

şilimsi
22-04-07, 15:35
hoytttttt nejiiiidetime kim laf ediyy??

Ayrica o konusmadan sunu cikardimki

Denom asilacak
memom dayanamayacak kalpten gidecek

sevomnayir nolamaz deyip arkalarindan gidecek :(

:img-huh:...deniz asılacak mıı..meeemed kalpten gidecekk..var yaa hele öle bişey olsun..yemin ediyorum senaristlerin ciğerlerini çıkarıp ellerine veririm.:img-pilot hasta etmesinler bizi..
kızlar sizde yapmayın böyle yaa..yüreğimize mi indirmek istiyysiiniizz..:img-pilot

Sinem90
22-04-07, 15:40
ayşo şuan nicdeti yiyiyorum.zaten senin yüzünden unutuyordum az daha yemeği.yanacaktı kuzum. :)
sivim,meemed,diniz bir aile olacak.onlara laf söylettirmem yııvruum.:icon_whis
bebişlerim benim :img-in_lo

merhem
22-04-07, 15:41
Neyapayim cinlurum ben hep boyle karamsarim
zaten necomda enson olecek bunu bilirimm
o kara fatma falan bos is
necomun sonu tahtali koy uhuk uhuk uhuk:(

şilimsi
22-04-07, 15:45
ayşo şuan nicdeti yiyiyorum.zaten senin yüzünden unutuyordum az daha yemeği.yanacaktı kuzum. :)
sivim,meemed,diniz bir aile olacak.onlara laf söylettirmem yııvruum.:icon_whis
bebişlerim benim :img-in_lo

bebişimmm defneyi unutmuşsun amaaa:img-in_lo ne de olsa meemedişn kızı olacak o da azcık ucundan:img-in_lo
nicdeti yaksaydın kuzum:)ne olucüdüü...sen yakmasaydın o cehennemde kendi yanacaktı.yasemin gibi birini sevdiği için:img-hyste
ziyyneppp bugün senden dörtlük falan göremedik..ilham perileri ceee yapmadılar mı sağa daha bebişimm:img-blush

zeyneps
22-04-07, 15:46
Neyapayim cinlurum ben hep boyle karamsarim
zaten necomda enson olecek bunu bilirimm
o kara fatma falan bos is
necomun sonu tahtali koy uhuk uhuk uhuk:(

nicdet'i hayal edebiliyorum mezarı Ahmet ve Yaso'nun mezarının tam ortasında :img-hyste :img-hyste affedersin ama ben ona da üzülürüm ama en çok kime üzüliyyym acaba:img-blush :icon_sorr :sad53:

Sinem90
22-04-07, 15:48
valla ben tek domatese üzülmem. :hıh
kamile bile üzülürüm ama ona üzülmem. :hıh
ah olur mu kızım?hem aç kalırdım hem de kuzum ölürdü. :)
ayşo dalacak sana kanımca. :img-hyste

zeyneps
22-04-07, 15:50
bebişimmm defneyi unutmuşsun amaaa:img-in_lo ne de olsa meemedişn kızı olacak o da azcık ucundan:img-in_lo
nicdeti yaksaydın kuzum:)ne olucüdüü...sen yakmasaydın o cehennemde kendi yanacaktı.yasemin gibi birini sevdiği için:img-hyste
ziyyneppp bugün senden dörtlük falan göremedik..ilham perileri ceee yapmadılar mı sağa daha bebişimm:img-blush

bak şimdi böle söledin dörtlükler uçuşmaya başladı ....aklıma getirdin kız hınzır seni:img-wink: :img-pilot

Mehmet'e laf ettiler
İçime dert ettiler
O senaristler var ya o senaristler
Cuma beni del'ettiler :img-hyste :img-help: :img-pilot

şilimsi
22-04-07, 15:50
valla ben tek domatese üzülmem. :hıh
kamile bile üzülürüm ama ona üzülmem. :hıh
ah olur mu kızım?hem aç kalırdım hem de kuzum ölürdü. :)
ayşo dalacak sana kanımca. :img-hyste

neciiideti severim...ben büyüttüm keratayıı amaaa:img-blush yasemini sevmesi bitiriiyyy beni bebişimm...
sevilcek kız var sevilmiycek kız varr...gitsin güzideyi sevsinn ama yasemin ı ıı:img-blush

şilimsi
22-04-07, 15:53
bak şimdi böle söledin dörtlükler uçuşmaya başladı ....aklıma getirdin kız hınzır seni:img-wink: :img-pilot

Mehmet'e laf ettiler
İçime dert ettiler
O senaristler var ya o senaristler
Cuma beni del'ettiler :img-hyste :img-help: :img-pilot

hehh açılış geldii:img-hyste
süper yaa...hemde meemedle ilgili yazmışsınn:)gelde beğenmee:img-blush
çok güzel olmuş bebişim...
deniz ölücüü dediler
içimize kurt düşürdüler
o senaristler var ya o senaristler:img-hyste
bizim ömrümüzü yediler:img-pilot
nasılımm:img-hyste

şilimsi
22-04-07, 15:58
Çok süper oldu kanımca:good: :img-hyste Artık bundan böyle sen benim dünya ahiret kankamsın :img-wink: burdaki herkes benim kankam

Ölümüneeeeee kankayıııızzz oleeeeeeeyyyyy!!!!!:happy0064

dünya ahireti okuyunca arkasından bacım gelir diye düşündüm..ama kankam geldi..çokta güzel oldu:happy0064 sende benim kankamsın kanımca..burdaki herkes gibi:img-wink:
bizim forum çok farklı ya diğerlerinden..var mı böyle eğlence makara gerektiğinde ciddiyet(!:icon_whis )...
40 gün 40 gece kutlama yapmayı bile düşünüyoruz..yeri geldiğinde:img-hyste

NîlûferY
22-04-07, 16:03

aaa evt ya doğru ordada aynıydı dimi intihar sahnesinde şimdi hatırladım....
ama bence iyi yapıyo öle sakin sakin ama arada bağırıyo oda o anda sinirleri bozuluyo herhalde:img-pilot

ya deniz karayel asılcak mehmet ölecek deyip durmayın ya:icon_sorr
olmasın öle şey:icon_sorr
40 defa söleyince olur o yüzden demeyin:(
deniz gezmiş asılacak bizim deniz değilll:icon_sorr

zeyneps
22-04-07, 16:07
Evet canım sinirleri bozuliiiiyyy heralde ..ama biz kafaya takmayalım kötü şeyle Diniz filan korktuğumuz başımıza gelir sonra:sad53:

Böyle bir forum yok..evet gerektiğinde güleriz:img-hyste gerektiğinde ağlarız:sad53: Bizimde arada bir sinirlerimiz bozuliyyy tabi :img-help:

Bu arada hepimizde konuşmalar gitti ne bu böyle hep Seyyar Burhan yüzünden oldu böyle:icon_whis :icon_whis o kendini billiiiiy ya:img-yes: :img-hyste

Bu arada neyi kutluyiiizzz biz ,ben orayı kaçırmışım:img-blush :img-cool2

Sinem90
22-04-07, 16:10
aamed ayla düğününü kutluyor kanımca.:icon_whis
bağa bak sen bağa laf mı atıyorsun? :hıh
seyyar burhanmış dişi burhanım ben :img-cool2
of yine hapşırmaya başladım.ühühü :sad53:
asıl ben gidiciyim.:sad53:

ozenc-can
22-04-07, 16:11
ben yurt ve üniversite işgallerini izlemeyi heyecanla bekliyorum....
(çok beklersin demiyordur umarım kimsee:icon_whis )
zaten o dönemin en büyük olayları onlar değil miii...
en büyük ve ennn ilginç..
çok acayip geliyor banaa:img-yes:

bu arada seçim barajını ben hep yüzde 10 zannederdimm....
demek bir zamanlar öyle değildi...
zamanında halkın bazı kesimlerinin temsilinin olmaması nasıl kaul edilmiş....
anlayamadım...
tabi araştırmak lazım..
ama bari yüzde 5 falan olsaymış barajj:icon_whis

Sevgili spdr 1982 den beri %10 barajı uygulanıyor. Sanırım Avrupa ve dünyanın diğer demokratik ülkelerinde bu kadar yüksek bir baraj sınırı yok. işgalere gelince... Dönemin özeliğini daha iyi anlayebilmek açısından Birkaç cümlelik alıntı;
Gençliğin muhalif kesimi bu dönemde git gide ABD hemogonyası altında yayılmaya çalışan kapitaalist sisteme ve yeni tip emperyelizme karşı mücadele sahasına kaydı.Boykatlar,işgaller ve sokak gösterileri ile kendini ifade etmeye başladı ve emekçi kesimlerle yakınlaştı.
Batı Avrupa da gelişen sınıf ve öğrenci hateketi, Küba Devrimi,Viyetnam Direnişi, Çin'deki Kültür Devrimi öğtenci hareketini etkileten diğer etmenlerden bazılarıdır.
1965'de FKF ile başlayan,1969'da Dev-Genç ile büyüyen gençlik hareketi,1970 lere gelindiğinde kendisini toplumsal bir çok sorulara cevap vermeye çalışan siyasal,devrimci örgütlere dönüşmeye yönelecekti.1965 yılın akadar düzen içi çatışmalarda bir taraf haline getirilmiş olan gençlik mücadelesi, bu tarihten sonra düzenden köklü bir kopuş süreciiçine girmiş,devrimci bir temele oturarak düzen içi bir unsur olmaktan çıkmıştır.
1965-1980 dönemine damgasını vuran gençlik hareketi tam da bu nedenden ötürü düzenin tüm saldırılarının ve baskılarının hedefi olmuştur.
Bağımsız bir gençlik hareketi olan Dev-Genç bir taraftan kendi mücadelesinin önderlerini yaratırken diğer taraftan toplumun en geniş yığınlarının yoksulların ve emekçilerin sempatisini kazanıyordu.Viyetnam Kasabı olarak anılan kommer'in arabası ODTÜ'de ateşe veriliyor,ABD askerlerine karşı tepkiler fiziksel hale geliyor,gecekondular köprüler Dev-Genç li öğrenciler tarafından inşa ediliyordu.
68 döneminin yolunu açan ilk öğrenci eylemi,10 Haziran 1968'de A.Ü DTCF 'de başladı. Üniversitede reformlar yapılması talebi ile başlayan boykot hızla Hukuk ve Fen Fakültelerine sıçradı.Ardından İ.ü Hukuk Fak. boykota başladı ve hızlı bir şekilde üniversite işgaline dönüştü.

NîlûferY
22-04-07, 16:24
aamed ayla düğününü kutluyor kanımca.:icon_whis
bağa bak sen bağa laf mı atıyorsun? :hıh
seyyar burhanmış dişi burhanım ben :img-cool2
of yine hapşırmaya başladım.ühühü :sad53:
asıl ben gidiciyim.:sad53:

:img-hyste bende geçen haftalarda grip oldum hatta diziyi izlerken ölü gibi izlemiştim 2. izleyişimde anlamıştım bölümü:))
sinem ya PCnin durumu ne halde hapşırık içindemi?:D:D
neyse....
ya bu senarist mehmetle denize bişi yaparlarsa varya çok kötü olacak kanımca? :hıh
acaba bişi yapmadan biz yine fikirlerimizi yazıp bahar_can ablada yollasa önlemimizi alsak olmazmı?:img-hyste
aman neyse olmasın bişi hiç bahsetmeyelim bide burayı okuyolardır:img-pilot

şilimsi
22-04-07, 16:33
hayııırrr ahmet ayla düğününü kutlar mıyım ben yaa:img-pilot
dün mirve ablayla konuışmuştuk..
ahmetle ayla ayrılınca kırk gün kırk gece kutlamak yapacaktık..
anaammm ben manyak mıyım yaa..niyii kutlıyimm ahmet ayla düğününü..
ahmeti bi inekle bile evlendiririm ama aylaya asla sevinmemm!!!:img-pilot

zeyneps
22-04-07, 16:35
dizideki müzikleri nereden bulabilirim?

Hatırla Sevgili'nin sitesinden bulabilirsin:img-wink:

Sinem bebişim dimi hatta bi söz vardır senaristlere ayıp olacak ama :icon_whis :icon_whis"eşeğin aklına karpuz kabuğu sıkmak "diye :img-hyste :img-hyste uyanırmayalım senaristlerin içindeki acımasız devi dimi:img-help:

şilimsi
22-04-07, 16:37
ben de aamedimi yaseminle asla birleştirmem. :hıh
makbule kralla bile birleştiririm. :D ama onunla asla. :icon_whis

yaseminide istemiyim ki ben..
kıbrıscıkta da rahat yok adama..ayla orda bile çöktü karabasan gibinnn:img-pilot
aameeedd kaç kurtar kendini koçum..atla kıbrscıktaki ineklerden birinin üstüne..uç uzak diyarlaraa:img-pilot

spdr
22-04-07, 16:37
şivvaal aylayla ineği mi karşılaştırıyorsun sen bebişiimm:img-hyste
çok ayıppp:icon_whis
ama çok komikkk:img-hyste

aylayla ahmet için görkemli bi düğüne gerek yok kanımca....
mallum ayla hanımın işleri olur...
aamet de ööle işlere zaman ayıramaz zatii..
zaman kaybı yanii:hıh

şilimsi
22-04-07, 16:38
şu an forumda dağçileği diye bi üye var...
onun adını okuyunca aklıma şey geldi..
dağlara gel yasemin dağlara:img-hyste :img-hyste :img-hyste
yaso gelsin dağlara..gelirse bi daha gidemez ya gerçi:icon_whis

zeyneps
22-04-07, 16:39
hayııırrr ahmet ayla düğününü kutlar mıyım ben yaa:img-pilot
dün mirve ablayla konuışmuştuk..
ahmetle ayla ayrılınca kırk gün kırk gece kutlamak yapacaktık..
anaammm ben manyak mıyım yaa..niyii kutlıyimm ahmet ayla düğününü..
ahmeti bi inekle bile evlendiririm ama aylaya asla sevinmemm!!!:img-pilot

okeyto bebişim bende kutluciiiiiiiimmmm :happy0064 ama onlar boşanana kadar offfffffff yine bize hüsran ,yine bize hasretttt :sad53:

Şu Ayla maganda kurşununa gider de umarım Ahmet'le evlenemeden tahtalı köye giderbye hevesi de kursağında kalır :img-pilot ,

Ahmet'i Ayla'yla evlendirdiler
Beni hepten dellendirdiler:img-help:
O beyaz gelinliği giydi ama
Sakladığı sırları oldu ona bela:img-hyste :good:

Sinem90
22-04-07, 16:42
çilek(sivim) :img-blush
dağlara gel dağlara yasemin :img-pilot
seni saklar vermez ele yasemin dağlara gel dağlara :img-hyste
ne kadar uyumlular değil mi?:img-hyste
ayla evlenecek aamedle arkadaşlar.boşuna hayal kurmayın.:icon_whis

şilimsi
22-04-07, 16:43
ayşe ablaa...
aylayla inek..
dünde yasoyla öküzü karşılaştırmıştım..
ama yanlış anlamasın beren sevenler...
hani bi ara sebze ismi takıyoduk yaa şimdide hayvan isimleri diye düşündüm..
yasoya öküz dedim..doğal olarak rüya da buzağı olduu..öküzün yavrusu buzağı yaa o bakımkan yani.:img-pilot
onların düğününe ne hacet..ayla zaten her yerde evlendiğini ballandıra ballandıra anlatır...hani genelde kadınlar erkeklerin nasıl evlenme teklif ettiğini anlatır yaa..
örneğin:
BENİ ÖNCE YEMEĞE GÖTÜRDÜ..SONRA DANS ETTİK...TAM YEMEK YERKEN Bİ PASTA GELDİ..ARKASINDAN KEMANCILAR..YEDİĞİM PASTANIN İÇİNDEN Bİ TEKTAŞ ÇIKTI ADI ..... ÖNÜMDE EĞİLDİ ELLERİMİ TUTTU VE BENİMLE EVLENİR MİSİN DEDİ diyee..
ama bu sefer ayla değil ahmet anlatır artık..
KIBRISCIK SOKAKLARINDA YÜRÜYODUK..ETRAFTAN İNEK VE HOROZ SESLERİ GELİYODU...AYLAYI EVİNE GETİRDİM..TAM İÇERİ GİRECEKKEN BANA İLAN-I AŞK ETTİ...ŞAŞKINLIK İÇİNDEYDİM O AN...DAHA SONRA BEN TAM CEVABIMI VERECEKKEN ARKADAN Bİ MÖÖÖ SESİ GELDİ..SANIRIM BU EVET DEMEKTİ..BENİM CEVAP VERMEME GEREK KALMADI diye:img-hyste

şilimsi
22-04-07, 16:45
ziiyynepp...kankaa:img-wink: :img-hyste
süper olmuş anacım...
töbe töbee bu gidişle o beyaz gelinlik aylanın kefeni olacak..düğünde kurşunlara maruz kalırsa falan bilemiciim artık:icon_whis

zeyneps
22-04-07, 16:46
ayşe ablaa...
aylayla inek..
dünde yasoyla öküzü karşılaştırmıştım..
ama yanlış anlamasın beren sevenler...
hani bi ara sebze ismi takıyoduk yaa şimdide hayvan isimleri diye düşündüm..
yasoya öküz dedim..doğal olarak rüya da buzağı olduu..öküzün yavrusu buzağı yaa o bakımkan yani.:img-pilot
onların düğününe ne hacet..ayla zaten her yerde evlendiğini ballandıra ballandıra anlatır...hani genelde kadınlar erkeklerin nasıl evlenme teklif ettiğini anlatır yaa..
örneğin:
BENİ ÖNCE YEMEĞE GÖTÜRDÜ..SONRA DANS ETTİK...TAM YEMEK YERKEN Bİ PASTA GELDİ..ARKASINDAN KEMANCILAR..YEDİĞİM PASTANIN İÇİNDEN Bİ TEKTAŞ ÇIKTI ADI ..... ÖNÜMDE EĞİLDİ ELLERİMİ TUTTU VE BENİMLE EVLENİR MİSİN DEDİ diyee..
ama bu sefer ayla değil ahmet anlatır artık..
KIBRISCIK SOKAKLARINDA YÜRÜYODUK..ETRAFTAN İNEK VE HOROZ SESLERİ GELİYODU...AYLAYI EVİNE GETİRDİM..TAM İÇERİ GİRECEKKEN BANA İLAN-I AŞK ETTİ...ŞAŞKINLIK İÇİNDEYDİM O AN...DAHA SONRA BEN TAM CEVABIMI VERECEKKEN ARKADAN Bİ MÖÖÖ SESİ GELDİ..SANIRIM BU EVET DEMEKTİ..BENİM CEVAP VERMEME GEREK KALMADI diye:img-hyste

Koparıyosun yine bebişim:img-hyste :img-hyste Ayla en sonunda kendim ettim kendim buldum die şarkı söylesin oh olsun ona :img-yes: Ahmet'e ileride hiçbişiy diyemez dese bile Ahmet cevabı yapıştırır"Benmi zorladım seni sen istedin benimle evlenmek":img-cool2 :icon_whis

Diğerlerine de hayvan ismi takalım o zaman yalnızca Yaso'yla olmaz ..madem Yaso öküz,Necdet'te tosun olsun :img-yes: :img-pilot

spdr
22-04-07, 16:47
komik insan seniiiii:img-hyste
hakketen olabilir-di öyle bişi..
ama aametin bunları anlatıcak bi arkadaşı bile yookk:icon_sorr
hoşşşş..aylanın da yok yaa:)

ben de ayla-inek karşılaştırmasını aylanın mesleğini kastederek mi kullanııy bu kız dediydimmm:icon_whis

spdr
22-04-07, 16:50
Koparıyosun yine bebişim:img-hyste :img-hyste Ayla en sonunda kendim ettim kendim buldum die şarkı söylesin oh olsun ona :img-yes: Ahmet'e ileride hiçbişiy diyemez dese bile Ahmet cevabı yapıştırır"Benmi zorladım seni sen istedin benimle evlenmek":img-cool2 :icon_whis

Diğerlerine de hayvan ismi takalım o zaman yalnızca Yaso'yla olmaz ..madem Yaso öküz,Necdet'te tosun olsun :img-yes: :img-pilot

ineği öküzü bilmem dee..
tosun süperrr....:img-hyste :good:

ahmet de öyle cevap falan yapıştıramaz bebişiiimm....
naif ve nazik ve centilmen vs vs.. bir insan maalesef...

zeyneps
22-04-07, 16:54
:img-hyste :img-hyste
Eeeee arkadaşlar yok mu artıran hadi kampanyamızın ismi "bir isim de sen bul" :happy0064 tek şartımız hayvan isimleri olcak

Diniz,Mimet,Sivim'e çok uyumlu isimler bulmamız gerekiyyyy:good: :img-pilot

Rıza Amcamlarıda unutmayalım ....hadi Ayla'ya en güzel ismi kim bulacak acaba:icon_whis :icon_whis :img-help:

zeyneps
22-04-07, 17:04
ziyneep noldu..
tırstın mı süünemden...:icon_whis
ne güzel isimler koyarız işte bebişiiimm...
ayla da renkli bi karakter olduğu için ona herşey yakışiiiy...:)
ama türkçe olsaa tam süper olurrr:good:

Tırstiriyör beni napayım ben korkakmıyım:icon_whis :icon_whis :img-help:

Arkadaşın dediği gibi tilki Ayla'ya çok uymuş ....:img-hyste :good: ama Sivim'e koyduğun ismi çok beğendim Tavuskuşu :img-hyste :happy0064 çok yakıştı bebişime Deniz'de horoz olsun ama Mimeeed nolccak:img-help:

zeyneps
22-04-07, 17:12
Selam:img-wink:

Sinem neye kızdın kuzum gene:icon_whis Az önce bir çilek yidim hormonluydu elim kadar:img-hyste

Nabıyonuz bakalım görüşmeyei kızlaar:img-wink:

Ya hayvan ismi koyuyoruz HS ailesine Sinem sinirleniyyyy tırstriyör bizi....:icon_sorr :icon_sorr
Halbuki uyumlu oluyordu:

Necdet:Tosun
Yaso:inek
Rüya:Buzağı
Rıza:(Oturan)Boğa
Deniz:Horoz
Sivim:Tavuskuşu
Ayla:Tilki :happy0064 :happy0064

Ne güzel ad koyuyorduk...:icon_sorr

Sinem90
22-04-07, 17:13
hasta hasta beni uğraştırıyorsun ya ne diyeyim? :hıh
iyi tamam koyayım.ama sevdiğim hayvanları koyarım.:icon_whis
sivim=beyaz tavşan
meemed=sincap
valla bu kafayla aklıma anca bunlar geldi. :img-help:
tavuşkuşu diiyy hala ya :hıh ağzını burnunu dağıtırım bak senin. :hıh

zeyneps
22-04-07, 17:15
hasta hasta beni uğraştırıyorsun ya ne diyeyim? :hıh
iyi tamam koyayım.ama sevdiğim hayvanları koyarım.:icon_whis
sivim=beyaz tavşan
meemed=sincap
valla bu kafayla aklıma anca bunlar geldi. :img-help:
tavuşkuşu diiyy hala ya :hıh ağzını burnunu dağıtırım bak senin. :hıh

Piki piki ......vazgeçtim zaten arkamı kollayan kankam da gitti ben yalnız mıyım:icon_sorr :icon_sorr

Mimeeedin ismini çok beğendim Sincappp oleeeeyyyyy ama acaba Sivim tavuskuşu yerine fındıkkurdu mu olsa:img-hyste :img-hyste sincap ve fındıkkurdu....:good: :img-hyste tavuskuşu da Defne olur:img-pilot

zeyneps
22-04-07, 17:22
sus gız :hıh
o kadar hasta halimizle isim koyduk bi de beğenmiiyy ya :hıh
beyaz tavşanı ben çok severim.onu koyduysam o olacak :hıh
ben küçümenken halamlar beslerdi.ben de gider marul verirdim ona.:img-blush

Aman olsun o olsun:icon_whis :icon_whis

Defne çita o zaman .:img-pilot ...Nezahat'te tavuskuşu çok yakıştırdım birden ne bileyim:img-hyste :img-hyste Işık'da fındıkkurdu ....Harun ibibik :img-pilot :good: :img-hyste

narcissa
22-04-07, 17:22
Bu muydu mesele?
Allah canınızı almasın sizin yav:img-hyste :img-hyste

Bence ayla dive olsun:hıh
Dive'ler kin beslerle böyle yıllar sonra karşısına çıkıp sahiplerini çiftelerler hiçbirşeyi unutmazlar:img-pilot

spdr
22-04-07, 17:25
Piki piki ......vazgeçtim zaten arkamı kollayan kankam da gitti ben yalnız mıyım:icon_sorr :icon_sorr

Mimeeedin ismini çok beğendim Sincappp oleeeeyyyyy ama acaba Sivim tavuskuşu yerine fındıkkurdu mu olsa:img-hyste :img-hyste sincap ve fındıkkurdu....:good: :img-hyste tavuskuşu da Defne olur:img-pilot

geri döndüm ziyneeepp:)
sevim iyi böyle yavrumm...
ellemeyelim ona...
hadi memed de sincap olsun bakalımm:img-wink:
beyaz tavşan ne yaa..:img-hyste
sinem espri yapmak istedi kanımcaa:icon_whis

Tavuskuşu
Yaa tavuskuşundan başka hayvan mı kalmadı.Takmışsınız bir tavuskuşuna. Ben üstüme alınıyorumm ama...Bence tavuskuşu kimseye yakışmaz zaten çirkin bir hayvan...

zeyneps
Bu muydu mesele?
Allah canınızı almasın sizin yav:img-hyste :img-hyste

Bence ayla dive olsun:hıh
Dive'ler kin beslerle böyle yıllar sonra karşısına çıkıp sahiplerini çiftelerler hiçbirşeyi unutmazlar:img-pilot

Ama Ayla tilki yıvvvruuuuum aslında ona her şey uyiiiiiyyy..dive,Jaws,piranha,tilki çok yönlü bi kişilik gördüm onu:img-hyste :img-hyste

Şevket dive olsun kanımca onu da çok kindar gördüm:img-hyste :img-hyste Yaşar'da ateşböcüğü olcak banane:happy0064 :img-pilot :good:

Melal
22-04-07, 17:26
Arkadaşlar dizideki karakterlere meyve,sebze adları koydunuz birşey demedim.
Ama hayvan isimleri koymanız çok saçma.
Meyve,sebze,hayvan isimleri takacağınıza kafanızı çalıştırında lakap bulun.
Yorum yazdığım diğer dizi başlıklarında bizde karakterlere isimler taktık.
Ama asla hayvan adları değil.Bence bu ayıp biraz seviyemizi koruyalım kızlar.

spdr
22-04-07, 17:27
Aman olsun o olsun:icon_whis :icon_whis

Defne çita o zaman .:img-pilot ...Nezahat'te tavuskuşu çok yakıştırdım birden ne bileyim:img-hyste :img-hyste Işık'da fındıkkurdu ....Harun ibibik :img-pilot :good: :img-hyste

oo herkesi karıştırmışın hemen ...
banene tavuskuşu sivim olacakkk:hıh

mirrvee...
dive de güzel olur da....
ööle diyince hemen akıla uzun boylu olmak falan gelir...
ama hakketen söölediğin yönü tam uyuyor aylaaya..:img-yes:

Sinem90
22-04-07, 17:27
espri falan değil canım :hıh
beyaz gülü sevdiğim gibi bi de beyaz tavşanı severim. :img-blush
ne var beğenemedin mi? :hıh
hem sivimin teni de bembeyaz ne güzel uydu işte.:img-blush
papucumun sirserisi seni :hıh
bende dedim melalcim.ama ben koymasam onlar tuhaf bişey koyacaklardı bebişlerime.mecbur kaldım bende.:icon_sorr

zeyneps
22-04-07, 17:29
Arkadaşlar dizideki karakterlere meyve,sebze adları koydunuz birşey demedim.
Ama hayvan isimleri koymanız çok saçma.
Meyve,sebze,hayvan isimleri takacağınıza kafanızı çalıştırında lakap bulun.
Yorum yazdığım diğer dizi başlıklarında bizde karakterlere isimler taktık.
Ama asla hayvan adları değil.Bence bu ayıp biraz seviyemizi koruyalım kızlar.

Canım kötü isimler koymiiiyiizki ....gayet sevimli karakterlere uyan isim koyuyoruz :img-yes: :icon_sorr sadece sevmediğim iki kadın karaktere biraz kötü isim koyduk o kadar nie seviyemiz düşsünki :img-cool2 :icon_whis

andromeasiren
22-04-07, 17:30
hayvan adlarımı koyuosunuzzzzzzz aylanın gözleri baykuş gibi..koca koca ve sanki gözkapağı içine göçmüş gibi...
baykuş ossuuuun
melal abla ,bence koyulan hayvan adları öküz falan olmasa iyi olurdu ama diğerlerinde sorun yok bence..
elencesine işte!!

Sinem90
22-04-07, 17:31
tabi canım tavuskuşundan belli oliiyy zaten seviyeli olduğu. :hıh
bi daha onu bebişime demeyin. :hıh
ay mirve gel beraber sıkalım yanaklarını.:img-blush
benimki de öyle bembeyaz.yazın güneşte kızarınca fena oluyor :) ama ben yine de seviyorum.:img-blush

narcissa
22-04-07, 17:33
Ehe ben yazın direk bozarıyorum Sinem güneş yasak bana bebişim:img-hyste
Ama Sivim böyle ne bileyim sakız gibi duruyor Meemet yaşadı:img-blush
Benim öyle halam olsa dakkaya bir yanaklarını sıkardım, kucağından inmezdim (bu halimle iyice arsız oldum:))

Melal
22-04-07, 17:33
Kızlar sanırım sizler beni anlamadınız.
Ayla'ya hitap ederken deve denmesi hakikaten ayıp.
İsimle yazmak zor mu geliyor.
Sinem'cim Ayla'ya,Yasemin'e,Sevim'e,Necdet'e illa birşey koymak istiyorsanız lakap bulun.
Mesela biz Beyaz Gelincik forumunda Ömer'in hareketlerindne dolayı odun Ömer diyoruz.
Bu bir örnek mesela ama hayvan isimleri konulması bana çok saçma geliyor.
Bu benim düşüncem sadece belirtmek istedim.
Kimseyi kırmak ve alındırmak istemem sadece bana saçma geldi.
Bir çoğunuzdan büyük olduğum için buna istinaden eleştirimi yapmak istedim.

spdr
22-04-07, 17:35
Yaa tavuskuşundan başka hayvan mı kalmadı.Takmışsınız bir tavuskuşuna. Ben üstüme alınıyorumm ama...Bence tavuskuşu kimseye yakışmaz zaten çirkin bir hayvan...
:img-hyste :img-hyste ayy..tamam ay..senin hatrına dmiyciyim kimseye tavuskuşuu:img-hyste :img-hyste
hiç bööle bişi olucağı gelmezdi aklımaa..:icon_whis

süneemm..ben tavuskuşunun renklerini çok severm:hıh
seviyesiz mi dedin sen bağaa şimdiii:icon_sorr
üzdün beni amaa:icon_sorr

Sinem90
22-04-07, 17:37
of gerçekten delürttünüz beni.tamam tavşan falan da demiyorum.melal ben isim koymak istemiyorum ki.bunlar başlattı.abuk bişey olmasın diye benimkilere koydum sadece.:icon_sorr
hayır fondotenle değil.benimki de öyle ondan biliyorum.o kadar beyaz olabiliiyy yani. :img-yes:

narcissa
22-04-07, 17:37
Ya bence de Yasmin'e inek falan şey olmamış arkadaşlar:img-blush
Ne bileyim illa hayvan felan olacaksa şeker falan olsun itici değil de:img-blush
Böcük olsun mesela:)
Rüya uğur böcüğü:img-blush

Sinem90
22-04-07, 17:39
ben meyve isimlerinden memnunun.benimkilere isim takmayın da ne yaparsanız yapın. :hıh
mirve kız benim halam da öyle.ikiz gibiyiz zaten onunla.ama kucağına oturmuyorum. :D ezilir kadıncağız valla.:img-hyste

Melal
22-04-07, 17:40
of gerçekten delürttünüz beni.tamam tavşan falan da demiyorum.melal ben isim koymak istemiyorum ki.bunlar başlattı.abuk bişey olmasın diye benimkilere koydum sadece.:icon_sorr
hayır fondotenle değil.benimki de öyle ondan biliyorum.o kadar beyaz olabiliiyy yani. :img-yes:

Sinem'cim ne sen nede diğer arkadaşlar koymayın bence böyle isimler.
Diğer forumlarda böyle şeyler var mı yok.
Tamam eğlenceli geliyor sizlere ama inek,deve,tavşan bu ne yaa hayvanat bahçesi mi,dizi forumu mu belli değil.
Kusura bakmayın ama modlardan uyarı alınırsa sorumlusu sizlersiniz.
Çok şükür en az uyarı alan forumlardanız.
Seviyeyi koruyalım derken bunu kast ettim.
İlla bir isim takmak zorunda mısınız.Deve,inek,çilek,semizotu vs vs.
Dediğim gibi hepiniz akıllı kızlarsınız saksılarınızı çalıştırın adam akıllı lakaplar bulun.:)

Sinem90
22-04-07, 17:44
güzel mi? :) senin halan yok mu yoksa? :icon_sorr ben de 3 tane var.birini sana vereyim istersen. :) ama küçük olanı bana benziiyy.diğerleri değil.:icon_whis
çilek&elma şekeri :img-blush
anladın sen onu :img-blush

spdr
22-04-07, 17:47
arkadaşlar yeni bölüm resimleri ne zaman ekleniyoduu??
gerçi pek bir şey çıkmıyor ordan da...
ama mehmetin bu halini ilk orda görmüştük yaa...
çarpıcı sahneleri veriyorlar sanırım az da olsa...

amaann..yeni konu bulayım diye uğraşırken saçmaladım..:icon_whis
hiç de merak etmiyorum aslında yeni fotoğraflarıı..
ben psikopat mıyımm:icon_whis

Melal
22-04-07, 17:53
Anladım melal abla:img-wink:
meyve isimleri taktık aslında:img-blush
Arkadaşlar da eminim kötü niyetli demediler bu adları, ben de Dive'yi karakteristik özellikler açısından dedim kırıcı olduysam üzgünüm:icon_sorr
Neyse kapansın bu konu

Canım eminim hiçbiriniz kötü niyetli değilsiniz.
Ama foruma burayı daha önce okumamış olan birisi okusa ne biçim mesaj bunlar demez mi?

Sinem90
22-04-07, 17:54
allah canını almasın :img-hyste
küstüğü için mi sırf bunu istiyorsun? :img-hyste
benimki de küser ama hakkını da arar. :img-blush
babamı çok kızdırır.o yüzden babam bana kızınca gittin geldin o halana çektin der.hehe :img-hyste

spdr
22-04-07, 17:55
Sivim gibi yani kızım:hıh
Sivim gibi olsun diyim sağa...
Halam çok duygusal hemen küsiyy:img-blush
Sivim öyle diğil ki bebişim Sivim gibi halam olsa ne güzel dergi çıkarırdık:img-blush

:img-hyste :img-hyste ne güzel aktivite değil miiii...
beraber pikniğe giderdik gibi bişi olmuş seninkii:img-hyste
çok hoşsun yaa:good:
benim halalarım da çok çabuk küsiiyy...
babam beni hep onlara benzetirr:img-blush :icon_whis

yamisis
22-04-07, 17:56
:img-hyste :img-hyste Benden mi bahsediyor dun mervecim?kulaklarım çınladı da.:img-wink:

şimdi geldim bende.ne kaynatıyorsunuz bakim?
öf sıkıldım ,sıkıldık sıkıldık,sonra bir daha sıkıldık.ne sıkıcı bir şey şu konferans:icon_sorr
neyse geldi ;ama çok kalmicam.bir saate kadar çıkarım.

eee nele roluyor?
biraz okudum geçmiş sayfaları .Walla biraz gözükmedim ama ne kadar da sayfa atlamış ay?:img-yes:
tabi hepsini okuyamadaım ama bir ara mehmedi de denizi de öldürmeye kalkmışsınız.ayıp ayıp.:img-hyste
ha bu arada konuşmamda bir farklılık hissettiniz mi sayın arkadaslar acaba?
-iiiiiy ekleri ile biten cümleler kurmuyorum farkındaysanız?yıııvruuum gibi laflarda etmiyorum
beğendiniz mi?nasılım?
mirve kız hukuk mu okuyciiiiin sen?aman dikkat et de hakimi bayıltma yııvruuuuum
:img-hyste :img-wink:

narcissa
22-04-07, 17:57
ama hemen küsiyy Sinem canımdan bezdim artık:img-hyste

Sivim&Aamed:img-blush

Yasemin gitsin artık dağlara ya da Patagonya'ya yerleşsin yaşasın orada medeniyetten uzak içini döktü börtü böcüğe sonra akıllansın geri dönsün Aamet'e ben geldim aaamedim diye bağırsın Aamet de o kadar koliiyy değil Yasmin hanım deget disin biraz sürünsün sonra barışsınlar:hıh

Sinem90
22-04-07, 17:59
hemen küsiiyy demek :img-hyste haha
benimkilerden birini sana vereyim o zaman.ama küçümen olanını vermem.:img-cool2
ivet yasemin dağlara gitsin.ama sonunda barışmasınlar. :hıh
dağlara gel dağlara yasemin :img-hyste

narcissa
22-04-07, 17:59
:img-hyste :img-hyste Benden mi bahsediyor dun mervecim?kulaklarım çınladı da.:img-wink:

şimdi geldim bende.ne kaynatıyorsunuz bakim?
öf sıkıldım ,sıkıldık sıkıldık,sonra bir daha sıkıldık.ne sıkıcı bir şey şu konferans:icon_sorr
neyse geldi ;ama çok kalmicam.bir saate kadar çıkarım.

eee nele roluyor?
biraz okudum geçmiş sayfaları .Walla biraz gözükmedim ama ne kadar da sayfa atlamış ay?:img-yes:
tabi hepsini okuyamadaım ama bir ara mehmedi de denizi de öldürmeye kalkmışsınız.ayıp ayıp.:img-hyste
ha bu arada konuşmamda bir farklılık hissettiniz mi sayın arkadaslar acaba?
-iiiiiy ekleri ile biten cümleler kurmuyorum farkındaysanız?yıııvruuum gibi laflarda etmiyorum
beğendiniz mi?nasılım?
mirve kız hukuk mu okuyciiiiin sen?aman dikkat et de hakimi bayıltma yııvruuuuum
:img-hyste :img-wink:

Yasmein abla valla okicim ya bi uyandım bu sabah kendi kendime evet ben hukukçu olmalıyım didim:img-polic
Hakimi bayıltmam merak etme seen:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 18:04
yok 7sinde neyse 70şinde de öyle olur yasemin domatesi :hıh
ben onu aamedimin yanında görmek istemiyorum. :hıh
kız lafa tuttun beni kahvenin suyu gidiyordu yine.hep unutuyorum.kaynaya kaynaya suyu bitiiiyy sonra tekrar koymak sorunda kalıyorum.hehe :img-hyste

yamisis
22-04-07, 18:07

Yasmein abla valla okicim ya bi uyandım bu sabah kendi kendime evet ben hukukçu olmalıyım didim:img-polic
Hakimi bayıltmam merak etme seen:img-hyste

mirve seni ablalar kaçırsın emi yıvruuum?
abla dime bağa . lise öğrencisiysen olsan olsan en az 14 varsındır .küçlde cebime gir yıvruuuum
aramızda olsa olsa 5 yaş vardır.nerem ablaya benziyir ayol?kızdırma beni yersin tokadı sonra kendini sevda tepesinden bayır aşağı yuvarlanırken bulursun.
ben daha küçüğüm yııvruuum:img-hyste daha 19 um. belki yaş kompleksim var nirden bilyin .sinem abola diyimi hiç?

ayrıca bugün bi arkadas cansel elçinlew okan yalabıkı karsılastırıyordu.okan daha iyi falan filan dedi.cansel için de yatak odası sesiyle konuşuyo dedi.ay yerlere düştüm gülmekten o derece yani bebişler...cidden ama haklı.cansel cidden öyle konuşiyi.biliyoöm ondan dolayı tavladı yaseminide aylayıd zati.ay hiç sevmem öyle konuşanları.gerçi bugüne kadar öyle konuşan birinede rastlamadım amma..olsuuun.necdetin ses tonu ne güzeldi ay..:happy0064

Sinem90
22-04-07, 18:08
yok kız ne istemesi allah korusun :)
canım kahve istedi de.:img-blush
sadece aamed değil yaseminde cilveleşiiydi.az değil onlar var ya.:icon_whis
aman tekrar görmeyelim öyle sahneler.allah korusun... :icon_whis

Sinem90
22-04-07, 18:14
sorma nil bebişime de tavuskuşu didi :hıh
ayfer sönmez değil miydi o? :D
ben sana niye abla diyeyim be yamim? :hıh
ziynipe bile pıtırcığım diyorum.:)

Haklıydın hep sen, acılar bedava, mecburduk hep uzaktan
Bakmaya
Çok yorgunum ben, eski bir saat gibi. hırpalandım Istanbul gibi

Bebeğim ...:img-blush

Oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya
Öyleyim

bebişlerime gitsin bu sözler...:img-blush

yamisis
22-04-07, 18:15
Ay koptum:img-hyste :img-hyste :img-hyste
Bi de cilveli cilveli bakiyyy

Ya Yasemin diyim o zaman aman diyim sağa! Kızma bebişim 3 yaş varmış aramızda abla dimem:img-blush
:img-pilot

ha şöyle yola gel:img-yes: :icon_whis
ay ahmetmi cilveli bakıyi?aman cilvesini yesinler.:img-hyste hiç sevmem öyle erkekleri..dedi ya arkadas "cansel ,yatak odası sesiyle konuşuyo"diye.bende dedim sen yatak odası sesiyle konuşan kaç erkek gördünde böyle bir kanıya varıyosunki dedm?iyi demişim demi.:img-hyste görende çok tecrübe etmiş sanır.tööbe tööbe:img-hyste .bak yanımda zati şuan bahsettiğim 3.şahıs.:img-hyste

yaw nezaman bölüm resimleri koyulur ya da nezaman özet gelir.ay gelsin artık gelsin gelsin.ahmedin ne diyeceği dirhem ilgilendirmyi beni.ben necdeti merak ediyim.????:good:

Sinem90
22-04-07, 18:17
mirve takarım tabi.ben kendimi zorlayarak izledim o sahneleri sen değil. :hıh
kabus gibiydi ya.hiç bitmeyecek diye çok korktum. :img-pilot
ivet beni kimse istemeye gelemez zaten. :hıh

narcissa
22-04-07, 18:18
Yasemin valla iyi demişin bebişim:img-hyste
Necdet kafayı bozucak gibime geliyyy:icon_whis
Yazık ona da be
Sivim'le Mehmet açılsınlar artık bu bölüm yav nedir bu çile of:hıh
Aamedin ne diyeceğini ben merak ediyorum şahsen:img-blush
"Deget niye evleniyim seninle! Ömür geçer mi gız senlen!" falan gibi bir tepki vermesini isterdim ama o dimez...
Hanımlara özel o ses tonu yııırum:img-cool2

Sinem90
22-04-07, 18:21
harbiden nedir bu çile ya?nazlıyla cemali bile geçti bunlar.:img-in_lo aman
artık açılsınlar da onlar da kurtulsun ben de.:img-pilot
aamed öyle bişey demez aylaya. :)

narcissa
22-04-07, 18:24
mirve takarım tabi.ben kendimi zorlayarak izledim o sahneleri sen değil. :hıh
kabus gibiydi ya.hiç bitmeyecek diye çok korktum. :img-pilot
ivet beni kimse istemeye gelemez zaten. :hıh

zaplasaydın yıııvrum:img-cool2
Zopayla döğersin:img-polic
Gaffura felan bağlama yazık onlar da insandır beğenmiş gelmiş bebişim:img-blush

ay çok heyecanlıyım!
Dün misafir gelmedi bu gece gelceklermiş kızını kursa götürmüş ben de bu gece tuz dökçem ayakkabılarına:happy0064

Sinem90
22-04-07, 18:26
yok kız benim öyle şeylerle işim olmaz.:icon_whis
of hiç sevmem misafiri yazık sana bebişim.:icon_whis

Beni sevmezsen sivimi sev
Bulutlar ağlasın sen gül güneş doğsun yeniden meemed

:img-blush :img-blush :img-blush
:img-hyste :img-hyste :img-hyste

yamisis
22-04-07, 18:27
aaaaaaaaa.berk hakman 81 liymiş.hemde ankaralıymış.işte hep ankaradan çıkıyi böyleleri.ama nidense bana hiç rast gelmiyi..taaanrıııım..benim suçum ne?ay :img-hyste :img-hyste
mirve öyle şeyler yapmı yııvruuum.sonra onlarda seni tuza banarlar..ayıp ayıp.türkler misafirperver olur yııvruuuuuum....

bir_adı_yok
22-04-07, 18:28
ahmedin ne diyeceği dirhem ilgilendirmyi beni.ben necdeti merak ediyim.????:good:

ahmet'in ne diyeceği ilgilendirmeyi çünki az çok tahmin edebiliyoruz evet yanıtını vereceğini, ya da başta biraz kem küm eder sonra nevet der.
.......
evet benimde asıl merak ettiğim necdet güzide'yle nasıl yakınlaşacak.

narcissa
22-04-07, 18:28
Çok üretken gördüm seni Sinem:img-hyste :img-hyste :img-hyste

Sivim:img-blush

Ahmet kazak giysin kampanyası başlatacağım... Gene başlar bu takım elbiseli dolaşmaya:hıh
Siyah kazakla çok şehvetli oliyyy:img-blush

yamisis
22-04-07, 18:33
evet necdet ilgilendiriyi beni...ama ama....necdetin güzideyle yakınlaşmasını istemirem..nayııır nolamaaaaz..istemirem..o yüzden merak ediyorum ya zaten...üffffff vay benim ne dertli başım varmııış...

arzu-başak
22-04-07, 18:35
Neler olmuş burda..melal yetişmiş allahtan..yoksa bizim ayla elden gidiyormuş:img-hyste..
şaka bir tarafa abartmayalım arkadaşlar....
bugün giremedim nete 2 dk bir girip çıktım....
şimdi acaba ahmet aylanın teklifini hemen kabul edicekmi..yoksa istanbula dönüp ailesiyle konuşup öylemi karar vericek...sizce bu evlilik 2 bölüm içinde olabilirmi(olsa çok sevinirim)...melalim sen ne dersin bu konuya senin tahminler tutuyor arada kanımca....

Sinem90
22-04-07, 18:38
ivet çok güzel uydururum şarkıları ben.:img-hyste
bencede aamed daha çok kazak giysin.:img-blush

sivimim ol gel ak yine meemedim ol gel uç yine
Çileğim ol gel aç yine şeftalim ol.

yamisis
22-04-07, 18:39
[QUOTE=NiliWerda;3056929]

anaa şöle bi bakayım dedim bismillah noliyy ya?:img-hyste
e herhalde yakışıklı babası kim?:D[/QUOTE

aman aman..yesinler....:img-hyste

yaw bir bilgilendirme size.şimdi boluda zaten az otel var ..küççücük biyer zzati..şimdi biz burda ay..isim vermiyim ama bir otelde kalıyoz okeuto?
hs ekibide gelince kbırıscık çekimleri için .genelde otelde kalmıyılermiş.yani orada ayarlama fişan yapiyelermiş.zaten az kalıyolarmış genelde kbrıscıkta az çekim oldugu için.ama nadirdeo lsa nirde kalıyolarmış biliyimisiniz?şu an bizim kaldıgımız otelde...aman ağer cansel fanı olsaydım çok sevniirdim kanımca.ama olmadıgım için pek bişi ifade etmedi eğer onun yerine okan olsaydı bakın görün buraya yerleşirdim kesinkez..belki bellimi olurki?karşılasırım lobide falan fişmanç..aman banae.bizede yetkililer söyledi.özellikle şu temizlik görevlsi kız varya bayaaa konuştu bizimle..gmrdüm gördüm diye hava atiyi bize.:))))
çok kkomik bi kız ay..çok sevimli görseniz..sürekli takılarımla uğraşiyi.nereden aldın ne yaptın?ne güzel bunlar diye..bir tane hedaye verdim..çok tatlı bişi.birde anlatıyı.bir iki kere mi ne gelmişler zati öyle çok gelmemişler.ama kız dört gözle bekliyomuş..geldiğindede gitmiş odasını temizlemiş çıkmadan önce:img-hyste
ay bir hava atiyi kız bir hava atiyi:img-hyste :happy0064 :img-yes: :img-wink:

bir_adı_yok
22-04-07, 18:45
şimdi acaba ahmet aylanın teklifini hemen kabul edicekmi..yoksa istanbula dönüp ailesiyle konuşup öylemi karar vericek...sizce bu evlilik 2 bölüm içinde olabilirmi(olsa çok sevinirim)..

ahmet ayla'nın teklifini muhakkak kabul edecektir.adım gibi eminim.
ama hemen, ama sonra, yani önümüzdeki bölüm içersinde bu iş kesin sonuçlanır.
hatta ahmet ayla ile istanbul'a bile döner.

arzu-başak
22-04-07, 18:46
aslıcım yahu bir geldim kimse yok....averajım yok zaten yarın geliyor..vuslat desen gezmeye gitti.....(fransa,italy,ispanya)...melalde burdaydı ama yok oldu...sonra bir baktım sen gelmişsin...
ya ben bişey anlamadım...ben ve bir çok kişi yasminin necdeti kıskandığın düşüyoruz..bazı arkadaşlar bunun aksine..yasminin necdetle bu kızın aralarını yapacağını düşünüyor....ve burdanda anlaşılıyorki bu kız oynayamıyorum:img-hyste ...oynasa böyle iki farklı düşünce ortaya çıkmaz..necdet bakınca yada ahmet bakınca..a bunlar şimdi ne demek istediler bu bakışla diyormuyuz yok...of ya bu yasminde herşeyi bize bırakıyor:img-hyste..çöz çözebilirsen...

Sinem90
22-04-07, 18:49
eee sayısaldan dönmede olsak sonuçta tm ciyiz.herhalde edebiyat yapacağız.hehe :img-hyste
cuk oturmuş değil mi? :D

Sana gitme demeyeceğim
Ama gitme sivim
Üşüyorsun ceketimi al günün en güzel saatleri bunlar
sivim yanımda kal
Adını gizleyeceğim
Sende bilme bilme sivim
Adını Gizledim Sen de Bilme bilme sivim

yamisis
22-04-07, 18:50
aslıcım yahu bir geldim kimse yok....averajım yok zaten yarın geliyor..vuslat desen gezmeye gitti.....(fransa,italy,ispanya)...melalde burdaydı ama yok oldu...sonra bir baktım sen gelmişsin...
ya ben bişey anlamadım...ben ve bir çok kişi yasminin necdeti kıskandığın düşüyoruz..bazı arkadaşlar bunun aksine..yasminin necdetle bu kızın aralarını yapacağını düşünüyor....ve burdanda anlaşılıyorki bu kız oynayamıyorum:img-hyste ...oynasa böyle iki farklı düşünce ortaya çıkmaz..necdet bakınca yada ahmet bakınca..a bunlar şimdi ne demek istediler bu bakışla diyormuyuz yok...of ya bu yasminde herşeyi bize bırakıyor:img-hyste..çöz çözebilirsen...

eve tcanım çok haklısın resmen vücut dili analizi yapıyoruz.bu ne ay?şurda nedemek istedi burda nedemek istedi diye düşünüyoruz.daha öncede demişitm ya ..okan oynayınca hiç böyle şeyler düşünmüyoruz.adam bir göz uzuyla bile bir bakışıyla bile destan yaziyiiii..ne demek istediğini şıp diye anlıyoruz.
ama berende koltuga oturup yorum yapmaktyan diziyi izleyemiyorum.burda acıyarak mı bakıyo?hoşlandımı?burda nedemk istedi?kıskandımı ?sevindimi deyü deyü..sinirlere kalıyom ay..artık panik atak oldum.günümüz entel hastalığı:img-hyste

narcissa
22-04-07, 18:51

Sana gitme demeyeceğim
Ama gitme sivim
Üşüyorsun ceketimi al günün en güzel saatleri bunlar
sivim yanımda kal
Adını gizleyeceğim
Sende bilme bilme sivim
Adını Gizledim Sen de Bilme bilme sivim

Bunları arşivleyelim kuzum araya gitmesin:img-hyste

multimedia dan HS dizisine uyan şarkı sözlerine falan koysana:img-blush

ay ben de TM'ye geççem:img-polic
Sayısal bayar beniii:img-cray:

Sivim:img-pilot

arzu-başak
22-04-07, 18:51
ahmet ayla'nın teklifini muhakkak kabul edecektir.adım gibi eminim.
ama hemen, ama sonra, yani önümüzdeki bölüm içersinde bu iş kesin sonuçlanır.
hatta ahmet ayla ile istanbul'a bile döner.

canım benimde ahmetin bu teklifi kabul edeceği konusunda bir tereddütüm yok...ben sadece zamanı nasıl olucak acaba diyorum....hani belki kıbrıscıkta evlenip öyle istanbula gelirler....ailesinde süpriz olur....yada ist.geldikten sonra ailesiyle konuşur öyle evlenir...tabi benim tercihim ist.evlenmesi hatta mümkünse yasmininde onu öyle görmesi.....

Sinem90
22-04-07, 18:53
ya kızım bunlar sinem versiyon hali.oraya koyamam. :)
aslında sayısalda kalsam yapardım da çok bunalmıştım.tm de mutluyum.:img-wink:
eğleniyorsun ama böyle çevirirken.:img-pilot

sivim bu mu
sivim acı mı acıtır mı incitir mi
sivim bunu bana yapmaya mecbur mu

aslı30
22-04-07, 18:57
selam arzu'cuğum.:img-wink:
ben yasemin'in necdet'i kıskandığını düşünüyorum.çünkü tavırları o yöndeydi.ama değişik fikirler çıktı arkadaşlardan.yasemin'in güzide'yle necdet'in arasını yapacağı gibi.buna hiç ihtimal vermiyorum.aklıma bile gelmemişti.:img-hyste dediğin gibi bilmece gibi kız.anlayamıyoruz ki ne düşündüğünü.:icon_whis

Tavuskuşu
22-04-07, 18:58
canım benimde ahmetin bu teklifi kabul edeceği konusunda bir tereddütüm yok...ben sadece zamanı nasıl olucak acaba diyorum....hani belki kıbrıscıkta evlenip öyle istanbula gelirler....ailesinde süpriz olur....yada ist.geldikten sonra ailesiyle konuşur öyle evlenir...tabi benim tercihim ist.evlenmesi hatta mümkünse yasmininde onu öyle görmesi.....

Bence de kesinlikle yasemin onları evlenirken görmeli.Ahmet onları hiç beklemediği bir anda nikah masasında gördüğünde az mı acı çekti yaa. Kahroldu çocukcağızz.Onca dert arasında kalkıp yasemini görmeye gitmişti bir de karşılaştığı manzara onu hepten bitirdi. Şimdi aynı şeyleri yaseminin yaşaması gerek. O da brz acı çeksin. Hatta Ahmet ve Ayla sürekli istanbulda kalırsa Yasemin onları sık sık görsün kolkola mesut ve bahtiyar bir şekilde.:img-yes:

bir_adı_yok
22-04-07, 18:59

zamanı, hemen olur bu iş.
yani önümüzdeki bölüm.
ahmet evet dedikten sonra ayla gitmekten vaz geçer.
sonra beraber giderler.
düğün bence kıbrıscıkta olur,
hatta yasemin'de gelir gizliden düğünü izler.
ohhhh içimin yağları erir o zaman.

blue&blue
22-04-07, 19:00
Herkese merhaba!

Aslında manyak bir Hırsız Polisciyim ben. Ordan başka bir başlığa yorum yazmışlığımda yoktur. Şuan çok yorum yazasım var ama bizim sayfaların kanı çekildi bugün. :)

Şaka bir yana Hatırla Sevgili'yi izliyorum. Hırsız Polis'ten sonra takip ettiğim tek dizi diyebilirim.
Hırsız Polis sonrasında takip ettiğim dizileri bile bıraktım! Bana ne yaptı bu HP bilmiyorum! :bilmim: Bu anlamda HS beni ekran karşısına bağlama başarısını göstermiş bir dizidir. :)

Çok başarılı bir ekip tarafından hayata geçiriliyor öncelikle bunu belirtmek isterim. Dönem dizisi olması da beni ekrana bağlayan bir neden. Tarihsel herhangi bir farkındalık yaratıyor olması yetiyor bana ki bu anlamda çok başarılı buluyorum. Çoğu insanın açıp tarih kitaplarından okumadığı ya da okumaya çalıştıkça başarısız olduğu bir gerçek. Bu yüzden bir hikaye ile aktarımı başarmak ve karşıdakine bu bilgiyi geçirmek çok önemli. HS öncelikle bunu başarıyor. Benden bu noktada da artı puan aldığını söylemeliyim.

Anti parantez Kırık Kanatlar da benim için bir o kadar önemli başlamış fakat aynı başarıyı bazı nedenlerden gösterememişti. Umuyorum ki aynı hüsranı HS de yaşamayız.

Dizinin başlangıçtan ilk yarıya kadar geçen dönemi harikaydı. Olayların işlenişi sürenin akışı, siyasi olayların dizilişi, aşkın aradan sızışı hepsi ekran karşısında sıkılmadan izlememi sağladı.

İkinci yarıdan sonra bazı noktalarda sıkıldığımı belirtmeliyim. Ama genele bakınca yine de başarılı ilerliyor.

İlk yarı boyunca Ahmet ve Yaseminle ağlayan ben ikinci yarı başladığından beri geçen 4 yılın etkisinden midir bilmem bu aşktan uzaklaştığımı hissediyorum. Belki de Amet ile Yasemin de o tutkulu aşktan uzaklaşmaya başladılar ben de bunun yansımasını yaşıyorum.

Belki de dizi başka bir boyuta doğru ilerliyor. Bundan sonra Nejdet Yasemin, Ayla Amet yakınlaşması izleyeceğiz. Bunu yadırgıyacağımı biliyorum. Çünkü Ahmet ve Yasemin aşkı sarmış beni ondan sonrası bir çıkmaz sokak...

Eğer diziyi bu istenmeyen yöne çekerlerse, tarihsel akış için yine de izlerim içim yana yana.
Halbuki bu aşk bu sürece ne de güzel yakışıyordu. Umarım kıymazlar... :icon_sorr

Herkesin her dakika paylaştığı yorumları tekrarlamış olabilirim artık ilk yorum kapsamına alıp kusuruma bakmazsınız dimi? :icon_whis

Yine görüşmek üzere!
Sevgiler

narcissa
22-04-07, 19:00
zamanı, hemen olur bu iş.
yani önümüzdeki bölüm.
ahmet evet dedikten sonra ayla gitmekten vaz geçer.
sonra beraber giderler.
düğün bence kıbrıscıkta olur,
hatta yasemin'de gelir gizliden düğünü izler.
ohhhh içimin yağları erir o zaman.

Yok kıbrıscıkta olmaz bence...
Yani düğün yapmazlar nikah yaparlar bence sadece bacılar:icon_whis
İstanbul'da olur Yasemin'e bir biçimde öğrenir ah bir izlese!
Sadistliğim tuttu gene:img-pilot

Sinem90
22-04-07, 19:02
yok artık onu yasemin bile yapmaz. :) nicdeti güzideye ayarlacak o domates :img-pilot o kadar da değil.:icon_whis

Sivimsizlikten kalan en aci gerçegim hiçligim
Ucuz basit ve siradan
Pazara çikmis gibi sanki ipligim
Hayat beni unutsa da sivim beni unutma
Adimi unutacak kadar kaybettim kendimi
Olsun
Beni unutma… beni unutma :sad53:

muko88
22-04-07, 19:03
Yami merhaba...
Şimdi gördüm mesajını bacım...
Valla yazılanları okumaya çalışıyordum ama baktım çoğu mavra, atladım son sayfaya...
Bugün girmek istemedim, oturdum gazete okudum:)
Güzel bir pazar günü geçireyim, dedim; gözlerim bilgisayar başında ağrımadan...
Bu arada Melal'in yaptığı uyarıya ben de katılıyorum.Belirteyim dedim.:img-blush

bir_adı_yok
22-04-07, 19:08
Yok kıbrıscıkta olmaz bence...
Yani düğün yapmazlar nikah yaparlar bence sadece bacılar:icon_whis
İstanbul'da olur Yasemin'e bir biçimde öğrenir ah bir izlese!
Sadistliğim tuttu gene:img-pilot

bence o kıbrıscık halkı onlara davullu zurnalı bi düğün yaparlar:img-hyste
nede olsa gaymakam oğulları ve doktor gızları evleniyo.
malum çok seviyolar bizimkileri.

Sinem90
22-04-07, 19:08
yok kız feridun düzağaçın beni unutma şarkısından aldım. :sad53:
mukom hoşgeldin bebişim.:img-blush

Sivimi arar durur bir körebeyim çık ortaya nolur yaralarım iyileşsin
Çok zaman geçti çok zaman geçti
Haber vermeden gelme zor olur
Ürker tenhalığım kıskanır ağlar belki
Ama ben ağlayamazsam gücenme ne olur
Gözlerim bitti gözlerim bitti

arzu-başak
22-04-07, 19:09
selam arzu'cuğum.:img-wink:
ben yasemin'in necdet'i kıskandığını düşünüyorum.çünkü tavırları o yöndeydi.ama değişik fikirler çıktı arkadaşlardan.yasemin'in güzide'yle necdet'in arasını yapacağı gibi.buna hiç ihtimal vermiyorum.aklıma bile gelmemişti.:img-hyste dediğin gibi bilmece gibi kız.anlayamıyoruz ki ne düşündüğünü.:icon_whis
aynen yani o bakışlardan bende yasminin necdeti kıskandığını düşündüm....arkadaşların söylediği aklıma bile gelmedi... ..tabi bu bakışların sahibi yasmin olunca kesin birşeyde söyleyemiyorum:img-hyste ...her hafta tv başında yasminin hareketlerini bakışlarını çözmeye çalışıyorum..kendine acımıyorsa bize acısın:img-hyste (şimdi averaj olsaydı fizikten benzetmelere başlardı)...inşallah aylayla ahmet istanbulda evlenirler...ve lütfen uzatmasınlar şu iki bölüm içinde olsun evlilik mümkünse......

muko88
22-04-07, 19:13
aynen yani o bakışlardan bende yasminin necdeti kıskandığını düşündüm....arkadaşların söylediği aklıma bile gelmedi... ..tabi bu bakışların sahibi yasmin olunca kesin birşeyde söyleyemiyorum:img-hyste ...her hafta tv başında yasminin hareketlerini bakışlarını çözmeye çalışıyorum..kendine acımıyorsa bize acısın:img-hyste (şimdi averaj olsaydı fizikten benzetmelere başlardı)...inşallah aylayla ahmet istanbulda evlenirler...ve lütfen uzatmasınlar şu iki bölüm içinde olsun evlilik mümkünse......

Ben de kıskandığını düşündün Arzucum...Kıskandı çünkü:)
Güzide'nin tavrı onu rahatsız edince istem dışı bir kıskanma eylemi başladı:)
Şimdi yarın Ahmet Ayla ile evlenince onu da kıskanır kanımca; Yasemin dünyada bir ilk, buradan anlaşılıyor...
Aynı anda iki erkeği de kıskanabilen bir bayan:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 19:13
sivime ama bu sefer aaamede :img-blush

aklimin iplerini saldim aamed giderken
biran durup pesinden baktim
ne dersin umarim beni affedersin
ne dersin belki de terkedip gidersin gider misin

bağa sinim dedi bebişim :img-hyste

hayalperest
22-04-07, 19:14
bana kalsa ahmet ile ayla diger bölüm hemen evlendirip ayla ahmet necdet yasemin olaylarına bakarım rüyayı kim alıcak falan aliye gibi oldu buda yaw düşünsenize yasemnin aliye oldugunu:img-hyste :img-hyste babasıda avukat zati hemen alır rüyayı :happy0064
ayla ile ahmetin dügünü kır dügünü olur kıbrıscıkta ama yasemin göremez o zaman yahu ist. olsun :img-hyste yasemin ahmeti görsün ayla ile evlenirken görsün fonda nikah masasına çagır sevgilim olsun :img-hyste :img-hyste

arzu-başak
22-04-07, 19:17
Ben de kıskandığını düşündün Arzucum...Kıskandı çünkü:)
Güzide'nin tavrı onu rahatsız edince istem dışı bir kıskanma eylemi başladı:)
Şimdi yarın Ahmet Ayla ile evlenince onu da kıskanır kanımca; Yasemin dünyada bir ilk, buradan anlaşılıyor...
Aynı anda iki erkeği de kıskanabilen bir bayan:img-hyste

hoş geldin mukocum...evet ya baya baya kıskandı başka bir açıklaması yok o hareketlerin o bakışların....aynen canım bir ilk yasmin..herşeyde olduğunu gibi bu konudada bir ilk kendisi:img-hyste ...valal ahmeti ister kıskansın ister kıskanmasın...onu ahmetin yanında necdetin elini tutup giderken düşünecekti...yasmine bu az bile...ama galiba bu güzide onun hakkından gelicek..çok sevdim ben bu güzideyi..ve bende necdet ona gerçekten aşık olucak sevicek....atışmaları çok güzel ya....

NîlûferY
22-04-07, 19:18
yamicimm o temizlikçi kzı hakkaetten şanslıymış ha:D:D

buarada demin yazamadım (şok geçirdim çünkü:D) avatarın şahanee orda kırık kanatlardaki hali ben izleyememiştim orda hsden daha yakışıklı çünkü kirli sakalı var hafif:))
beni dinlemiyo gidiyo gözümün önünde traş oluyo ya:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 19:19
ben diyorum tabi ki :hıh
yaseminin lafı bile edilemez. :hıh

Buralardan Gitme Buralar gitsin sivim gitme
Buralardan gitme buralar gitsin meemed gitme
Gitmek çözecekse biri gidecekse buralar gitsin
aamed gitme... aamed gitme...
:img-pilot :img-pilot

duygum77
22-04-07, 19:20
:sad53: :sad53: yasemin en çok nası acı çekecekse öyle olsun..
ahmet aylayla evlensin..:happy0064
yok yok yeeni mükemmel biriyle evlensin aşık olsun hatta..:img-hyste :img-
yok yok laleye aşık olsun evlensinler :img-blush
neise fazla abartmıyım
bir prense yapılırmı bunlar yaa..

NîlûferY
22-04-07, 19:20
bana kalsa ahmet ile ayla diger bölüm hemen evlendirip ayla ahmet necdet yasemin olaylarına bakarım rüyayı kim alıcak falan aliye gibi oldu buda yaw düşünsenize yasemnin aliye oldugunu:img-hyste :img-hyste babasıda avukat zati hemen alır rüyayı :happy0064
ayla ile ahmetin dügünü kır dügünü olur kıbrıscıkta ama yasemin göremez o zaman yahu ist. olsun :img-hyste yasemin ahmeti görsün ayla ile evlenirken görsün fonda nikah masasına çagır sevgilim olsun :img-hyste :img-hyste

ah ahh ahmetin haberi olsa alır herhalde rüyayı ama yokki be bacım:icon_sorr
haberi olsa hakketten aliye gibi bişi izleriz:D:D

buarada sinem imzamın altındaki yazı nasıl pıtırcığım?:icon_sorr
deniz 2 defa daha izledim o sahneyi mehmetin gözünden nasıl yaş aktı öle ya:sad53:
ikisininde sesi titriyyyy:icon_sorr

arzu-başak
22-04-07, 19:21

şekerim hoş geldin...e bizimde düğün istanbulda olsun dememizin sebebi bu..yasminin görmesi lazım..ama bence görmeyecek...hatta ahmetle aylanın düğünü olurken yasminle necdet bir yere tatile gitmiş bile olabilirler..yada başka birşey..şanslı bu kız..yine dört ayak üstüne düşerse şaşırmam kanımca....

Sinem90
22-04-07, 19:23
nil çok güzel bebişim.:sad53:
herhalde sivim meemed temalı olacak.yasemine mi yapayım? :hıh ona anca dağlara gel dağlara derim ben. :hıh

rüzgara karşı uçmaya çalıştım
gözlerim kapalı sivimi aradım, sivimi aradım
körebe oynar gibi
el yordamıyla, sezgiyle

arzu-başak
22-04-07, 19:26
yoksa yasemin çift kişilikli mi?:img-hyste ya da çok kişilikli mi?:img-hyste naptığını o da bilmiyor işte.sağlamcı kız.:img-cool2

evet evet oda ne yaptığını bilmiyor:img-hyste ...yazık kıza...yasemindir ne yapsa yeridir diyip geçmek gerekiyor:img-hyste ..yoksa bu yasmin başka türlü hakikaten çekilmez..akıllara zarar birşey:img-hyste ...
yeni geldim sayılır ama benim çıkmam gerekiyor...sizde çok kaynatmayın...yarında giremicem kanımca nete....size iyi sohbetler.....

muko88
22-04-07, 19:27
Aslıcım ve Arzucum:)Hemfikiriz:)
Aslı bu Yasemin'de var bir numara ama ben çözemedim; çift kişilik mi neyse artık...Eğer çözersen bana özel mesaj at canım:img-hyste :img-hyste Haberim olsun yani:)

Bu kızın hücrelerini alıp laboratuvarda araştırma yapmak lazım, bir gariplik var:img-hyste Gerçekten de bir ilk olabilir:img-yes: :img-pilot

aslı30
22-04-07, 19:31
Aslıcım ve Arzucum:)Hemfikiriz:)
Aslı bu Yasemin'de var bir numara ama ben çözemedim; çift kişilik mi neyse artık...Eğer çözersen bana özel mesaj at canım:img-hyste :img-hyste Haberim olsun yani:)

Bu kızın hücrelerini alıp laboratuvarda araştırma yapmak lazım, bir gariplik var:img-hyste Gerçekten de bir ilk olabilir:img-yes: :img-pilot
numaralar götürsün onu.:img-hyste hücrelerini almayalım toptan bütün vücudu alıp,kesip biçip iyice araştıralım.:img-hyste yoksa için içinden çıkamayız.:img-hyste çok cani gördüm kendimi.:icon_twis

arzu'cuğum güle güle canım.

Sinem90
22-04-07, 19:35
grup yorumun şarkısıdır :img-wink:
valla yaseminden her şeyi beklerim ben.:img-hyste yok aslı cani değilsin kuzum.sadece bilime meraklısın. :img-hyste
bunu önceden de yazmıştım.:img-blush

ver elini ver bana sivim
uzansın elimiz sivim
benim divane gönlüm
seni ister sivim

Sinem90
22-04-07, 19:38
ivet ama ben ufak bi değişiklik yaptım onda.:img-hyste

Sen kavgamın içinde
Bir insansın sivimim
Seni seviyorum :img-blush

Sinem90
22-04-07, 19:43
gören de bizim hakkımızda yanlış şeyler düşünecek tövbe tövbe :)
sadece sanat amaçlı söylüyorum bunları :icon_whis (:img-in_lo )

Yine hasret duman duman gönlümde
Bir sivimi özledim bir de memleketimi
Ağzımda cigaram yüreğimde meemed
Bir sivimi özledim bir de memleketimi

bademkız
22-04-07, 19:54
oooo bakıyorum bu dizi sizi hepten şair yapmış, coverlar da süper :img-hyste
böyle devam arkadaşlar...:img-wink:

Denizciğimin babasına sarılıp sana bişiy olucak diye çok korktum deyi zari zari ağlamasına çok içlendim yazık yavrım yaw. Mehmet de aslanlar gibi dayandı ama helal olsun nasıl metanetli adammış. yalnız Sevim'le gene evlenmeye karar vermezlerse şişicem artık. dimi sinem?:happy0064

dikkatimi çeken bir hususu sizinle paylaşmak isterim bu arada. Necdet ah ben nasıl kendimi tutamayıp öptüm kızı diye utancından odalara kapanırken , Yasemin taa odasına kadar gelip "amaaan Necdetcim yabancı mıyız sanki, aramızda bi öpücüğün lafı mı olur aşkolsun " manasına gelen bitakım abuk şeyler söyleyip hadi çay içelim rahatlığı gösterdi. kız accuk yüzün kızarsın. Ayla' ya sinir yapmayı bilion ama. o zaman domates gibi kızarıyosun!

zeyneps
22-04-07, 20:00
Ben geldim ,:icon_whis
Gündüz veda edemeden çıkmak zorunda kalmıştım:sad53: ne yaptınız ne oliyyyyy
Sinem covermı yaptın sen yıvvvruuum yakında forumcak bir HS şiirleri kitabı çıkaralım kanımca çok tutiiiiyyyyy:good: :img-pilot

Sinem90
22-04-07, 20:00
ivet artık şişeriz gerçekten. :hıh
yasemin bu yapar yııvruum hiç şaşırma. :) sanki çok normal bişeymiş gibi davrandı.:icon_whis
meemed asker sonuçta.eğitimde ne sınavlardan geçti.bu sirserilere mi katlanamayacak? :hıh

Yedi tepeli şehrimde
Bıraktım sivim gülümü
Ne ölümden korkmak ayıp
Ne de düşünmek ölümü :img-blush

zeyneps
22-04-07, 20:07
Kızlar tutmayın beni dörtlük yazasım geldi :img-help: :img-help:

Mehmet'le Sivim aşkı için bi tane yaziyyym hemen

En mertleri Mimeeed'le Sivim derler
Onlar birbirleri için biterler
Bu forumdan onların haberleri yok ama
Haberleri olsa bize delüüü derler:img-pilot :img-hyste

şilimsi
22-04-07, 20:11
sinem ablacımm vee ziiiyyneppcimm...bu muhteşem romantizmi ve sivim&mehmet aşkının hayallerini bozmak istemezdimm ama aklıma bişey geldi yazmazsam çatlarım..
şimdi bizim çok sayın cumhur başkanımız var ya...adı Ahmet Necdet Sezer olan insan:img-hyste
şimdi burdaki ahmet bizim ahmet...
burdaki necdet yine bizim necdet...
pikii ordaki sezer neyin nesi:img-pilot
ahmetin ya da necdetin gelecekteki oğlu olabilir mi acabaa:img-pilot
allahım ne kadar salağım çıkardığım mantığa bakkk:img-hyste :img-pilot

zeyneps
22-04-07, 20:14
sinem ablacımm vee ziiiyyneppcimm...bu muhteşem romantizmi ve sivim&mehmet aşkının hayallerini bozmak istemezdimm ama aklıma bişey geldi yazmazsam çatlarım..
şimdi bizim çok sayın cumhur başkanımız var ya...adı Ahmet Necdet Sezer olan insan:img-hyste
şimdi burdaki ahmet bizim ahmet...
burdaki necdet yine bizim necdet...
pikii ordaki sezer neyin nesi:img-pilot
ahmetin ya da necdetin gelecekteki oğlu olabilir mi acabaa:img-pilot
allahım ne kadar salağım çıkardığım mantığa bakkk:img-hyste :img-pilot

Canım nasıl uydurdun nasıl:img-hyste :img-hyste buna mantıkta ne deniodu acaba düz mantık olmadığı kesin kankaa:img-hyste :img-pilot

Bu arada siz ne dersiniz Ahmet teklifi kabul etcekmiydi Bizim Damat Ahmet'le Afet-i Devran Ayla bu hafta evleniyyler mi evlenmiiiiyler mi????:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 20:16
tabi ki aamed aylanın teklifini kabul edecek.:icon_whis
bunun olacağını biliyoruz. :P

Hoş geldin sivimim benim hoş geldin
ayağını basdın odama
kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi
güldün,
güller açıldı penceremin demirlerinde
ağladın,
avuçlarıma döküldü inciler
gönlüm gibi zengin
hürriyet gibi aydınlık oldu odam...

Hoş geldin sivimim benim hoş geldin.

şilimsi
22-04-07, 20:20
tabiki evlenücüülerr:icon_sorr hiç istemesekte...
kankaa..bence buna düz mantık bile diyemezler bebişim..atmasyon diyelim bizz bunaa:img-hyste
bence sezer ahmetin oğlu olur..
ahmet sezercik yaa o bakımdan..di mi mirvee abla:img-hyste
sinem abla yakıyo bu arada yazdıkların..
sivim meemed aşkın fazlaca kabarmış bu akşam:img-blush

zeyneps
22-04-07, 20:22
Sezercik mi hah tam buldunuz:img-hyste :img-hyste Bu arada lakap lakap demiştiniz ben bazı lakaplar buldum bizim karakterlere :img-pilot

Damat Ahmet
Afet-i Devran Ayla
Güdük Necdet(yanlış anlaşılmasın sadece isim benzerliği dolayısıyle:icon_whis )
Paşa Rıza
Sıfırcı Şevket
Külyutmaz Sivim
Kalem Mimeeeed
Hayta Deniz
Badi Harun

Nasılım??:icon_whis :icon_whis Tamam biraz çalıntı yapmış olabilirim ama nasılım??????:img-wink: :img-pilot :img-pilot :icon_whis

şilimsi
22-04-07, 20:27
Sezercik mi hah tam buldunuz :img-hyste Bu arada lakap lakap demiştiniz ben bazı lakaplar buldum bizim karakterlere :img-pilot

Damat Ahmet
Afet-i Devran Ayla
Güdük Necdet(yanlış anlaşılmasın sadece isim benzerliği dolayısıyle)
Paşa Rıza
Sıfırcı Şevket
Külyutmaz Sivim
Kalem Mimeeeed
Hayta Deniz
Badi Harun

Nasılım??:icon_whis Tamam biraz çalıntı yapmış olabilirim ama nasılım??????:img-wink: :img-pilot :icon_whis

badi harun:img-hyste :img-hyste
yarıldımm:img-hyste külyutmaz sivimm süperr...hele afet-i devran ayla..
damat ahmette süperr:img-hyste :img-hyste

zeyneps
22-04-07, 20:30
Teşekkür ederim arkadaşlar beğenmenize sevindimmm:good: :img-wink: :img-pilot ,ama ben en çok Afet-i Devran Ayla'yı beğendim dünden beri aklımda da söylemek şimdi nasip oldu:img-hyste :img-hyste

Sinem90
22-04-07, 20:31
ivet yıııvruum senaristler böyle olunca benim aşkım kabariiyy :hıh

Sivim sabahlar ve şafaklar kadar güzelsin
sivim ülkemin yaz geceleri gibisin
saadetten haber getiren atlı kapını çaldığında
meemedi unutma
ah! saklı gülüm
sivim hem zor hem güzelsin
şiirlerimin ılıklığında açılmalısın
sana burada veriyorum hayata ayrılan buseyi
sivim memleketim kadar güzelsin
ve güzel kal

şilimsi
22-04-07, 20:34
şilimsi imzan ve avatarın süper olmus. ama ben bu resimleri bulamadım sen nerden buldun ????????????

hatırla sevgili imza ve avatarlar bölümünden canım...

sivim ve meemede..içimden kopuverdi..

sivim bekler meemedi..
meemed özler sivimi..
artık birbirlerine kavuşsalarda..
bizide bitirdi hasretleri:icon_whis

bir_adı_yok
22-04-07, 20:35
Sezercik mi hah tam buldunuz:img-hyste :img-hyste Bu arada lakap lakap demiştiniz ben bazı lakaplar buldum bizim karakterlere :img-pilot

Damat Ahmet
Afet-i Devran Ayla
Güdük Necdet(yanlış anlaşılmasın sadece isim benzerliği dolayısıyle:icon_whis )
Paşa Rıza
Sıfırcı Şevket
Külyutmaz Sivim
Kalem Mimeeeed
Hayta Deniz
Badi Harun

Nasılım??:icon_whis :icon_whis Tamam biraz çalıntı yapmış olabilirim ama nasılım??????:img-wink: :img-pilot :img-pilot :icon_whis

süpersin.
araya yasemin'ide sokuştursaydın tam olucaktı.
sıfırcı şevket:happy0064 ve badi harun:img-hyste
bunlar çok süper olmuş.

zeyneps
22-04-07, 20:35
Sen ne şirin bir şeysin
Evimize neşe getirensin
Vadiden akan nehirsin
İsmin dillerde gezinsin
Melek misin huri misin????:happy0064 :happy0064 :img-in_lo

Arkadaşlar bakın akrostij yaptım oleeeeeeeeeeeeeeeyyyyy vattiri vattiri:happy0064 :img-hyste :happy0064 :happy0064

Sinem90
22-04-07, 20:42
ziynip kuzum ne güzel yazmışsın öyle.:img-blush
senaristler umarım bu sevgiye karşılık verirler artık. :hıh

Sivimi düşünmek güzel şey,ümitli şey,
Dünyanın en güzel sesinden
En güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey...
Fakat artık ümit yetmiyor bana,
Ben artık şarkı dinlemek değil,
Şarkı söylemek istiyorum.

zeyneps
22-04-07, 20:46
Sinem bebişim seni görünce gaza geldimm ya da Sivim aşkına mı demeliydim:img-in_lo :img-in_lo Devam et sen:good:

Şival şöyle yapiyyyysin kalbimi kıriiiyyysin ama nie sen sönük kalasın seninkilerde çok uyumlu ve güzel oliyyy bebişim:good: :happy0064

Bu arada Sivim aşkından Mimeeed'i unuttuk küsecek bize kanımca beni beğenmiyör müsünüz dicekkk:img-yes: :img-yes:

Bu arada Ahmet'e başka bi isim daha buldum "Şark Bülbülü":img-hyste :img-hyste Nasılım????:icon_whis :icon_whis

bir_adı_yok
22-04-07, 20:47
arkadaşlar habertürkte bi habere rasladım
görmeyenleriniz varsa
dizideki mitingin kamera arkası var.
deniz gezmiş'i canlandıran oyuncu, sevim, ışık,defne filan......

şilimsi
22-04-07, 20:49
meemedin kaçırıldığı gün..
sivim karaları bağladı...
meemedim diye sayıklarken..
ona olan aşkını anladı...:icon_whis :icon_sorr

niirdeee büüyle bişey....keşkemm olsaydııı...

Sinem90
22-04-07, 20:49
inanmıyorum ne gösterdiler haberde?sivim de mi vardı?:img-in_lo ya of kaçırdım bunu.anlatır mısın acaba?:img-blush
meemedi hiç unutur muyum bebişim?:img-blush

Meemed,
ben dilimden, türkülerimden,
tuzumdan, ekmeğimden uzakta,
sivime hasret, sana hasret,
yoldaşlarıma, halkıma hasret öleceğim,
ama sürgünde değil,
gurbet ellerde değil,

öleceğim rüyalarımın memleketinde,
beyaz şehrinde en güzel günlerimin

şilimsi
22-04-07, 20:51
Sinem bebişim seni görünce gaza geldimm ya da Sivim aşkına mı demeliydim:img-in_lo :img-in_lo Devam et sen

Şival şöyle yapiyyyysin kalbimi kıriiiyyysin ama nie sen sönük kalasın seninkilerde çok uyumlu ve güzel oliyyy bebişim:good: :happy0064

Bu arada Sivim aşkından Mimeeed'i unuttuk küsecek bize kanımca beni beğenmiyör müsünüz dicekkk:img-yes:

Bu arada Ahmet'e başka bi isim daha buldum "Şark Bülbülü":img-hyste :img-hyste Nasılım????:icon_whis

ben kendi çapımda eyleniyimmm..sizinki evrensell..uluslar arası:img-hyste
şark bülbülü süper yalnız..yine yerlerdeyim:img-hyste
meemedd alınmaz bize..kuzum alınmiiysinn di mii:img-blush :img-polic

epope
22-04-07, 20:51
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama bu sabah aklıma birdenbire Güzide için şu geliverdi: Esmerim biçim biçim.
Hatta daha da abartırsam şöyle olur:
Esmerim biçim biçim
Ölür o pasta için
Alem ona düşmandır
Necdet(i) sevdiği için...

zeyneps
22-04-07, 20:52
Ya haberi kaçırdım kanımca ne gösterdiler acabaaaa?????:img-help: :img-help:

Bu arada yazdıklarınız çok güzel oliiiyyy ben bunları kaydediyim sonra hepsini birlikte yazıcammm herkesler görsün die :happy0064 :img-pilot

Sinem90
22-04-07, 20:53
basında çıkan haberlere eklediğini okudum.1 mayıs için çekim yapmışlar.duyunca mutlu oldum.ne güzel doğum günümün bir özelliği var.:img-blush bu diziye de konu olacak.ama haberi kaçırdığıma üzülüyorum.:icon_sorr

bir_adı_yok
22-04-07, 20:54
Ya haberi kaçırdım kanımca ne gösterdiler acabaaaa?????:img-help: :img-help:

Bu arada yazdıklarınız çok güzel oliiiyyy ben bunları kaydediyim sonra hepsini birlikte yazıcammm herkesler görsün die :happy0064 :img-pilot

zeynepcim netten bakabilirsin video olarak var.
sevim mehmet geziniyolar, sevim deniz gezmişle konuşuyo, deniz karayel bişeyler diyo kamera arkasında tabii.
linki yollim istersen özelden bak.

muko88
22-04-07, 20:59
Demin acilen çıkmak zorunda kaldım; sonra da bulaşığa falan girince gelemedim:)
Aslı ve Arzu da gitmiş; Aslı çok cani gördüm seni:img-pilot :img-hyste

Kız şeboist Sinimmm, bugün Sivim aşkın mı kabardı anacım?
Edebiyat kitaplarından seçip seçip değiştiriyorsun değil mi?:img-hyste

Dur ben de ekleyeyim...:img-blush

Haddeden geçmiş nezaket yal u bal olmuş sana

Mey süzülmüş şişeden ruhsar-ı al olmuş sana
NEDİM

yamisis
22-04-07, 21:12
ay o ne akrostij şiirler falan ..vattiri vattri...vattiri vattiriiii:img-hyste ay bayıldım bu lafa.favori lafım olur artık bu benim. ay gebericem şindik yaseminb misali bayır aşağı yuvarlanacam nirdeyse bacılaaaar yetişiiiiiin:img-hyste

sinim kız sivime aşık neyinmisin sen ha_?bu ne şiirler ay?balcanın duygu yüklü sayfasına koysana bunu kız.biliyin mi seb o siteyi..:img-wink:
nie ahmed dama t oliyide nicdet güdük oluyiiiiii?????:icon_sorr
kızdırmayın bewni bayır aşağı yuvarlarım hepinizi haaa..oldu olacak kütük deyüverinde tam olsun bariiii.
de get ...gete bi...de get

Sinem90
22-04-07, 21:14
ay izledim ve eridim.:img-in_lo
arkadaşım adını bilmiyorum kusura bakma ama çok makbule geçti bu görüntüler.:img-in_lo
sivim o yeşil takımını giymiş.meemed gözlük takmış.karizma yapmış kuzum.:img-cool2 defnenin kendi sesini de duymuş oldum.kendi sesi daha güzel.keşke dizideki sesini kullanmasalar.sivim deniz gezmişle ne konuşuyordu öyle?sesini duyamadım.ay ama çok güzeldi set arkasında onları görmek.:img-in_lo doğum günüm için çekim yapıyorlar.ne kadar şehvetliyim değil mi?hehe :img-pilot

zeyneps
22-04-07, 21:18
Oooo Güdük Necdet bağa ne???(ismi benziy die yanlış annamayın:icon_whis ):hıh

Bu arada Ahmet'e karar veremedim Damat Ahmet'mi yoksa Şark Bülbülü mü olsun:img-hyste :img-hyste

Sinem haberi izledin mi Sivim 'le Mimeeed yanyanalar ne güzel ..Mimeed'te pek karizma kendisi için akrostij çalışmalarımı sürdürüyorum:img-pilot :img-in_lo

sea__star
22-04-07, 21:19
arkadaşlar yazıldı mı bilmiyorum ama geçen bölümün sonunda ahmet ile yasemin dans ederlerken çalan fransızca şarkının hangisi olduğunu bilen var mıdır acaba aranızda?
ben biraz geriden geliyorum bu tür soru olarak ama aradım aradım bulamadım:( yardım eden olursa sevinirim. MEsaj foruma uygun değil derseniz silinirse gücenmem:(

Sinem90
22-04-07, 21:20
görmez miyim kuzum?:img-in_lo
ah ah iyice bi hoş oldum onları set arkasında birlikte görünce.ne güzel de yüriiyler öyle :img-in_lo
harbiden gözlükle karizma yapmış meemed :img-cool2
ay çok tatlıydılar ya.:img-in_lo
anaaaaaam :img-in_lo :img-in_lo :img-in_lo

bir_adı_yok
22-04-07, 21:22
ay izledim ve eridim.:img-in_lo
arkadaşım adını bilmiyorum kusura bakma ama çok makbule geçti bu görüntüler.:img-in_lo
sivim o yeşil takımını giymiş.meemed gözlük takmış.karizma yapmış kuzum.:img-cool2 defnenin kendi sesini de duymuş oldum.kendi sesi daha güzel.keşke dizideki sesini kullanmasalar.sivim deniz gezmişle ne konuşuyordu öyle?sesini duyamadım.ay ama çok güzeldi set arkasında onları görmek.:img-in_lo doğum günüm için çekim yapıyorlar.ne kadar şehvetliyim değil mi?hehe :img-pilot

adım esra sinem,
tanıştımıza memnun oldum.
görüntüler benimde çok hoşuma gittti.
galiba farklı bi miting.
kıyafetler geçen bölümdeki kıyafetlerden farklıydı.

sinope
22-04-07, 21:24
selamlar guzeller
sinemimm yavrim,mukom, nilim,yasmisisim,arzucugum su an yoksun biliyorum tatlim
ama bu hafta cuma gunu gidecegim tatlimbye bye bye
persembe aksamina kadar sizlerleyim:img-wink: :img-wink:
evet kizlar anlatin bakim haberlerde neler cikmis?

Sinem90
22-04-07, 21:25
bende memnun oldum esra kuzum.:img-in_lo
ah bitirdin beni hınzır seni.:img-in_lo
sivim o yeşil takımı önceden de giymişti.ışık da önceden giydiği gömleği giymiş.
ah pek bi hoş yüriiiyylerdi bebişlerim :img-in_lo

NîlûferY
22-04-07, 21:25
bir_adı_yok ve sinem canım linki yoladığınız için çok teşekkür ederim bi kez daha :img-yes:

denizde defneyle ve ışıkla konuşuyodu,sadece sesi çıkmış :hıh
kameramanı burdan kınıyorum yani biraz daha sol tarafını çekememişmi? :hıh
pessss!!! :hıh

zeyneps
22-04-07, 21:27
Esra görüntüler için sağol :img-wink:

Mehmet'e yazdığım akrostiji yaziyyyyim buraya

Mehmet etme eyleme
Evinde yas eyleme
Her gün kederli söyleme
Mahsun bakışlarınla gözyaşlarını sel eyleme
En sevdiklerinle hep bir arada
Türküler söyle ,bize dert eyleme:sad53: :sad53:

Ya acaba oldumu bilmiiiiyyyym Sivim aşkına gelince Mehmet bizden güdük kaldı:img-help: :icon_whis :icon_sorr

yamisis
22-04-07, 21:27
Demin acilen çıkmak zorunda kaldım; sonra da bulaşığa falan girince gelemedim:)

Dur ben de ekleyeyim...:img-blush

Haddeden geçmiş nezaket yal u bal olmuş sana

Mey süzülmüş şişeden ruhsar-ı al olmuş sana
NEDİM

ay muko duma değiştir şu beyiti...ay çok fena olurum değiştirmesem kusurum abakamyıver bacım

ahmetten geçmiş yasemin,insanı_bön olmuş sana
Gerd-i siyeh süzülmüş pastaneye;necdet, Âteş-i sûzân olmuş sana

nasılım?
walla burdaki gerd_i siyeh kara toz demek oliyi...e artık anlayın kimi kastediyorum. ateş_i süzan da yanan ateş demek. buda güzel..insan _ı bön ise ....bu ..bu..bunu ben uyduruverdim.gaydirigubbak yaneeee..açılımı ise..bildiğiniz bön canım..bön bön bakan insan dimeeeek:img-hyste :img-hyste

muko88
22-04-07, 21:29
selamlar guzeller
sinemimm yavrim,mukom, nilim,yasmisisim,arzucugum su an yoksun biliyorum tatlim
ama bu hafta cuma gunu gidecegim tatlimbye bye bye
persembe aksamina kadar sizlerleyim:img-wink: :img-wink:
evet kizlar anlatin bakim haberlerde neler cikmis?

Hoşgeldin canım...
Ya bizim dizinin miting çekimleriyle ilgili bir haber çıkmış...
Hatta gerçek eylemcilerle karışmış bizim dizinin çekimleri; çekimleri izleyenler de onları da dizinin çekimleri için eylem yapıyorlar sanmış.

muko88
22-04-07, 21:32
ay muko duma değiştir şu beyiti...ay çok fena olurum değiştirmesem kusurum abakamyıver bacım

ahmetten geçmiş yasemin,insanı_bön olmuş sana
Gerd-i siyeh süzülmüş pastaneye;necdet, Âteş-i sûzân olmuş sana

nasılım?
walla burdaki gerd_i siyeh kara toz demek oliyi...e artık anlayın kimi kastediyorum. ateş_i süzan da yanan ateş demek. buda güzel..insan _ı bön ise ....bu ..bu..bunu ben uyduruverdim.gaydirigubbak yaneeee..açılımı ise..bildiğiniz bön canım..bön bön bakan insan dimeeeek:img-hyste :img-hyste

Niye fena oluyorsun canım?
Ben çok severim bu eseri:)

Öyleyse Ahmet'ten yazalım bir tane...

Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı (cefadan Yasemin usanmaz mı:img-hyste )
Felekler yandı âhımdan murâdım şem'i yanmaz mı

Kamu bîmârına cânân deva-yı derd eder ihsan
Niçün kılmaz bana derman beni bîmar sanmaz mı

Şeb-i hicran yanar cânım döker kan çeşm-i giryânım
Uyadır halkı efgânım gara bahtım uyanmaz mı

Gûl-i ruhsârına karşu gözümden kanlu akar su
Habîbim fasl-ı güldür bu akar sular bulanmaz mı

Gâmım pinhan tutardım ben dedîler yâre kıl rûşen
Desem ol bî-vefâ bilmen inanır mı inanmaz mı

Değildim ben sana mâil sen ettin aklımı zâil
Bana ta'n eyleyen gâfil seni görgeç utanmaz mı

Fuzûlî rind-i şeydâdır hemîşe halka rüsvâdır
Sorun kim bu ne sevdâdır bu sevdâdan usanmaz mı

FUZULİ
bu nasıl?:img-blush

Sinem90
22-04-07, 21:34
yahu delürtme beni.kendimi edebi metinler dersinde gibi hissettim.gazel ezberlemiştik aman tanrım :icon_whis
zaten sivim aşkım kabarmıştı bi de üzerine bu görüntüleri izleyince ben iyice koptum.:img-in_lo bu bölüm çok güzel olacak kanımca.:img-blush
1 mayıs 1 mayıs 1 mayıs :happy0064

bir_adı_yok
22-04-07, 21:35
bende memnun oldum esra kuzum.:img-in_lo
ah bitirdin beni hınzır seni.:img-in_lo
sivim o yeşil takımı önceden de giymişti.ışık da önceden giydiği gömleği giymiş.
ah pek bi hoş yüriiiyylerdi bebişlerim :img-in_lo

ışık'ın gömleği aynıda
sevim'in kıyafeti kahve rengi değilmiydi, videoda yeşil.
bide defne'nin gömleği farklıymış gibime geldi.
ama izlediğimiz mitingde olabilir tabii.

sinope
22-04-07, 21:36
Hoşgeldin canım...
Ya bizim dizinin miting çekimleriyle ilgili bir haber çıkmış...
Hatta gerçek eylemcilerle karışmış bizim dizinin çekimleri; çekimleri izleyenler de onları da dizinin çekimleri için eylem yapıyorlar sanmış.

mukocugum hos bulduk canim:img-blush demek dizimizle ilgili miting cekimleri cikmis(izleyemedim)
aa gercektenmi gercek eylemcilerdemi karismislar:img-wink: :img-wink:
ay valla bizim milettimizden beklenir ne diyim:img-hyste :img-hyste
saygilarimla

Sinem90
22-04-07, 21:38
sivimin kahverengi kıyafeti de var ama bunu da giymişti önceden.:img-wink:
ışıkın gömleği aynıydı bundan eminim.:img-wink:
işte ben böyle bölümler istiyordum.sonunda istediğime kavuştum.:happy0064
ay içim kımıl kımıl oldu onları görünce.:img-in_lo

yamisis
22-04-07, 21:38
necdet oldu yasemine Mest-i nigâh
Râz-ı aşkını çözemedi o ki Âşık-ı zâr
Gerd-i küduretler dolaştı başımda
Halk-ı cihan duysun
Keştî-yi gamlar yüklüdür Hicrân

hehe.........valla bu gaydiri bıdı bıdı diiil.evet ben uydurdum ama osmanlıca uydurdum:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-blush :img-blush

zeyneps
22-04-07, 21:40
Noliiyyyy arkadaşlar birden akrostijden gazellere geçiş yaptınız:img-pilot :img-hyste :good:

Bende dörtlüklere devam ediyim kanımca:img-yes:

Deniz Defne'ye aşık oldu
Kendini dertlere vurdu
Ah Defne sen ne ettin
Deniz'in yüreğine kendini kilit ettin:img-pilot :img-pilot :icon_whis

yamisis
22-04-07, 21:42
Niye fena oluyorsun canım?
Ben çok severim bu eseri:)

Öyleyse Ahmet'ten yazalım bir tane...

Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı (cefadan Yasemin usanmaz mı:img-hyste )
Felekler yandı âhımdan murâdım şem'i yanmaz mı

Kamu bîmârına cânân deva-yı derd eder ihsan
Niçün kılmaz bana derman beni bîmar sanmaz mı

Şeb-i hicran yanar cânım döker kan çeşm-i giryânım
Uyadır halkı efgânım gara bahtım uyanmaz mı

Gûl-i ruhsârına karşu gözümden kanlu akar su
Habîbim fasl-ı güldür bu akar sular bulanmaz mı

Gâmım pinhan tutardım ben dedîler yâre kıl rûşen
Desem ol bî-vefâ bilmen inanır mı inanmaz mı

Değildim ben sana mâil sen ettin aklımı zâil
Bana ta'n eyleyen gâfil seni görgeç utanmaz mı

Fuzûlî rind-i şeydâdır hemîşe halka rüsvâdır
Sorun kim bu ne sevdâdır bu sevdâdan usanmaz mı

FUZULİ
bu nasıl?:img-blush

mukocum tam uymuş aamede..:img-wink: :good:
cuk diye oturmuş yaneee..:good:
ay biz bunu lisede hep işlemişitk.baki nefi fuzuli.ahh ahh..hoca hep bunu türkçeye çevirin derdi.:img-pilot

muko88
22-04-07, 21:43
Yamicim sende ne cevherler varmış, Osmanlıca yazıyor kız baksanıza yahu:img-hyste

Vuslat Ablacım, gerçek mitingciler de varmış, onlar da miting yapıyorlarmış...
Çekimleri izleyen halk da onları da çekim yapıyor sanmış...
Sinim 1 mayıs diyip durma anacım ya, bırak da biz hatırlayalım; 1 mayıs 1 mayıs 1 mayıs!Senle alakalı ya, hınzır...
Unutturmuyorsun yani.

Sinem90
22-04-07, 21:44
ben demesem de dizi hatırlatır kuzum. :D
aman dur o kadar da havamız olsun.:img-cool2
iyi ki annoşum 1 mayısta dünyaya getirmiş beni.:img-blush
ah o çekimde ben olacaktım...:img-in_lo
ay hala gözümün önünde o yürüyüşleri...:img-in_lo

NîlûferY
22-04-07, 21:44
ya ben bu kameramanı napiyim?????
ha??? söleyin napiyim???
şuan sinirden saçlarım havaya dikildi!! :hıh
ağzını burnunu dağıtacam :hıh
berkin sadece sesi var böle diyo:" karta basıldığı zaman diyorum yani " diyo...
ne demek istiyosa???
ya orda 1 dakika boyunca (ki 1 dakka bile değil daha az) defneyle ışıkı göstereceğine birazcık 2-3 saniye kadar berki göstersen nolur sanki nolur???? :hıh
Ay sinirden kafamı bi yerlere vurcam ya:img-banne :fighting2 :icon_twis :dito

Sinem90
22-04-07, 21:46
nil senin yerinde bende olsam aynı şeyi hissederdim.:icon_sorr
ama ben şuan çok mutluyum.:img-in_lo içim kımıl kımıl oldu.sanki bulutların üzerinde gibiyim.:img-in_lo
içimden bir ses bu bölümün çok güzel olacağını söyliiyy :img-in_lo

yamisis
22-04-07, 21:47
Yamicim sende ne cevherler varmış, Osmanlıca yazıyor kız baksanıza yahu:img-hyste

Vuslat Ablacım, gerçek mitingciler de varmış, onlar da miting yapıyorlarmış...
Çekimleri izleyen halk da onları da çekim yapıyor sanmış...
Sinim 1 mayıs diyip durma anacım ya, bırak da biz hatırlayalım; 1 mayıs 1 mayıs 1 mayıs!Senle alakalı ya, hınzır...
Unutturmuyorsun yani.

kızım ne diyisin?herılt yaneee...osmanlıcadan gınaa geldi artık bağa..zaten türkçem bozuldu anasını satiim.gittti amaan.boşver giderse gitsin.kızdırma sanadaşir yazarım gülüm benim.

ay ben 1 mayısı hatırlayamam.yaneee..birinin doğumgünüymüş amma ..pek hatırlarım gibime gelmiyi:icon_whis kimin doğumgünüydüki?aaa öyle birimi varkine:icon_whis ben bilimiyom..:icon_whis

aman bizim millet miting delisi.bence bakmışlar orda çekim amacıyla bir miting düzenleniyi..e halkta gerçek sanmıştır.gidip bizde iki bağırak demişlerdir.:img-hyste çünkü bir mitinge bilinçli gidenler genelde o mitingdeki halkın yarısı oliyi..diğerleri miting vardı bizde geldik işte diyiii..bence ordaki, insanlar o mitingi gerçek miting sanmıştır..:img-yes:

sinope
22-04-07, 21:48
necdet oldu yasemine Mest-i nigâh
Râz-ı aşkını çözemedi o ki Âşık-ı zâr
Gerd-i küduretler dolaştı başımda
Halk-ı cihan duysun
Keştî-yi gamlar yüklüdür Hicrân

hehe.........valla bu gaydiri bıdı bıdı diiil.evet ben uydurdum ama osmanlıca uydurdum:img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-blush :img-blush

yamisis tatlim
valla uydurmussun hemde super olmus(hemde osmanlicaymis):img-hyste :img-hyste :img-hyste
resmen koptum valla
sinemimmm yavrim saolsun esram bana linki yollamis onun sayesinde izleyebildim olanlari,sinemmm kusum selam verdik,sivimi gordun diye selamimizi bile almadin:icon_sorr :icon_sorr

zeyneps
22-04-07, 21:48
Üzülmeyin kızlar daha çok görücez onu :img-wink: :img-yes:

Ya şimdi benim içime bi hüzün geldi bu dizinin sezon finaline az kaldı dimi 10 bölüm ya vardır ya yoktur :sad53: :sad53: 3 ay biz napcaz artık kendimizi akrostijlere,gazellere ,destanlara vururuz kendimisi:sad53: :sad53:

Ya bu arada ben Deniz'le Defne'yi yiyim kanımca ...ben cani miyim???:icon_whis :img-help:

Sinem90
22-04-07, 21:51
vuslatım çileğim vişnem kusura bakma kendimde değilim bebişim.:img-in_lo ben seni hiç görmez miyim?hoşgeldin bebişim.:img-blush
vallahi bi hoş oldum.:img-in_lo kendime gelmem için bi şoka ihtiyacım var kanımca.:img-in_lo
ama yok yok ben böyle kalayım.çok hoş oliiyy :img-in_lo
izle sen de :img-wink: yorumunu bekliyorum.:img-in_lo

NîlûferY
22-04-07, 21:52
nil senin yerinde bende olsam aynı şeyi hissederdim.:icon_sorr
ama ben şuan çok mutluyum.:img-in_lo içim kımıl kımıl oldu.sanki bulutların üzerinde gibiyim.:img-in_lo
içimden bir ses bu bölümün çok güzel olacağını söyliiyy :img-in_lo

offff midem yanmaya başladı (benim normalde sinirlenince ve heyecanlanınca yaniyo)..
vallahi çok sinirlendim olmaz bukadarda insan bi 10 santim kadardamı çeviremedi kamerayı ya? :hıh
offf dur sakinleşmem lazım derin nefes alayım yoksa astımım tutcak:icon_sorr

yamisis
22-04-07, 21:53
:
yamisis tatlim
valla uydurmussun hemde super olmus(hemde osmanlicaymis):img-hyste :img-hyste :img-hyste
resmen koptum valla
sinemimmm yavrim saolsun esram bana linki yollamis onun sayesinde izleyebildim olanlari,sinemmm kusum selam verdik,sivimi gordun diye selamimizi bile almadin:icon_sorr :icon_sorr

yasemine hayran oldu necdet
onun aşkını çözemedi o ki bir ağlayan aşık
keder tolzarı dolaştı başımda
gam gemileri yüklüdür ayrılıkla..:img-wink:

bu da o şiirin türkçesi:img-wink: anladın sen onu sinopecim.:img-in_lo

ya ben o videoyu izledim. kanımca berk şey için öyle diyo.galiba söylemsi gerekn bir repliği ne zaman söylemesi gerektiğini soruyor birilerine..:img-wink: kanımca...

Sinem90
22-04-07, 21:57
nil bana olan şey sana da oluyor demek ki.bana mide deme.:icon_sorr bikaç gündür hiç yanmadı.okul yok ya ondandır.sinirlenince yanıyor.:icon_sorr
yalnız bu çekim 22. bölüm için değildir.bugün yapıldı sonuçta.hemen yetişmez.haftaya verirler herhalde.:img-wink:
ay 1 mayıs marşını söyleyesim geldi nedense... :icon_whis

yamisis
22-04-07, 21:59
vuslatım çileğim vişnem kusura bakma kendimde değilim bebişim.:img-in_lo ben seni hiç görmez miyim?hoşgeldin bebişim.:img-blush
vallahi bi hoş oldum.:img-in_lo kendime gelmem için bi şoka ihtiyacım var kanımca.:img-in_lo
ama yok yok ben böyle kalayım.çok hoş oliiyy :img-in_lo

sinemcim.sen benim yıllar önce kaybettiğim amcamın kuzeninin çocuğunun halasının pedirinin emmi oğlunun bacısıymışsın.canım benim çok özledim seni..nirelerdeydin onca zamandır?oh buldum nihayet seni....
yeterince şok oldumu senin için?
çıkabildinmi şoktan?meğersem akrabaymışız.bende diyodum bu delilik ve çatlaklık tesadüf olamaz.meğersem genlerimiz eşmiş..:img-hyste

NîlûferY
22-04-07, 22:00
nil bana olan şey sana da oluyor demek ki.bana mide deme.:icon_sorr bikaç gündür hiç yanmadı.okul yok ya ondandır.sinirlenince yanıyor.:icon_sorr
yalnız bu çekim 22. bölüm için değildir.bugün yapıldı sonuçta.hemen yetişmez.haftaya verirler herhalde.:img-wink:
ay 1 mayıs marşını söyleyesim geldi nedense... :icon_whis

off bebişim bende böle oluyom arada (yolculuğa çıkarken hele çok hassasım bide şuanda yolculuk hazırlığı yapıyorum) neyse offf biraz camı açtım nefes aldım geldim şimdi:icon_sorr

yok bence bu sahneler bi kaç bölüm sonra olur...
24. bölüm falan olabilir...:icon_whis

Sinem90
22-04-07, 22:02
yamim yok işe yaramadı. :) zaten bi süre böyle kalayım ben.:img-in_lo
nil aynı kaderi paylaşıyoruz kuzum.çok kötü olur bilirim.:icon_sorr
iyi de bu 1 mayıs :) için çekilmedi mi?o kadar geç vermezler.bu hafta değil de haftaya verirler herhalde.zaten çok ilerde değiller.çekimler zor oluyor.:img-yes:

sinope
22-04-07, 22:03
vallahi bi hoş oldum.:img-in_lo kendime gelmem için bi şoka ihtiyacım var kanımca.
ama yok yok ben böyle kalayım.çok hoş oliiyy :

sinemiimmm cilegim,visnem
izledim tatlim saolsun esracigim linki yolladi izledim tatlim
hosbulduk
bak sokunu atlatacak bir sey anlatayim size
dun ogleden sonra biraz alisveris yaptim,eve geldim alisverisleri yerlestirirken kapi zili caldi
anaaa kapiyi bir actimki karsimda hec hoslanmadigim birisi akrabalardan(malum benim kimsem olmadigi icin benim taraftan degil beynimden vurulmusa dondum)elinde valizle bana yatiya gelmis,bende aksam olsada cocuklri yatirayim utulerimi yapayim,valizimi yavastan hazirlayim diye kendimce planlar yapiyordum
hayda yatili misafir (sohbetinede doyum olmayan turden)benim gidecegimi bile bile 3 gunlugune gelmis,icimden ohaaa yani dedim)
neyse benim tum planlar yatti:icon_sorr :icon_sorr sabah kalkar kalkmaz mukoma verdigim tarif vardi ya o tarifi uyguladim ve bugun oglene dogru benim misafir alele acale gitti:img-hyste :img-hyste :img-hyste
biraz gulun diye yazdim
valla sevimimiz yine yakiyor ortaligi
valla seftalinin gozundeki gunes gozluklerine bayildim:img-cool2 :img-cool2
deniz ve defne konusuyorlardi,berkin sesiydi o ses karta basinca diye konusuyordu,ama yuzunu goremedim

Sinem90
22-04-07, 22:06
sağol bebişim güldüm ama hala gözümün önünde onlar var.:img-in_lo
bencede yakiiyyler ortalığı.işte benim çiftim ya.çift dediğin böyle olur.:img-in_lo kamera arkasında daha bi şehvetliler.:img-blush ama sivimin dediği hiçbir şeyi duyamadım.:icon_sorr yalnız konuşurken çok tatlıydı.:img-blush

CveB
22-04-07, 22:07
adım esra sinem,
tanıştımıza memnun oldum.
görüntüler benimde çok hoşuma gittti.
galiba farklı bi miting.
kıyafetler geçen bölümdeki kıyafetlerden farklıydı.

Evet,daha önce izlediğimiz miting değil.Bu mitingde; Deniz Gezmiş basın açıklaması yapıyormuş.Daha sonra da polisler Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını kovalıyorlarmış.

sinope
22-04-07, 22:07
:

yasemine hayran oldu necdet
onun aşkını çözemedi o ki bir ağlayan aşık
keder tolzarı dolaştı başımda
gam gemileri yüklüdür ayrılıkla..:img-wink:

bu da o şiirin türkçesi:img-wink: anladın sen onu sinopecim.:img-in_lo

ya ben o videoyu izledim. kanımca berk şey için öyle diyo.galiba söylemsi gerekn bir repliği ne zaman söylemesi gerektiğini soruyor birilerine..:img-wink: kanımca...

yamisis tatlim
valla o kadar oturmuski sozler:img-wink: :img-wink:
anlamammi tatlim ah ahh:img-hyste :img-hyste

şilimsi
22-04-07, 22:09
bencede yakiiyyler ortalığı.işte benim çiftim ya.çift dediğin böyle olur.:img-in_lo kamera arkasında daha bi şehvetliler.:img-blush ama sivimin dediği hiçbir şeyi duyamadım.:icon_sorr yalnız konuşurken çok tatlıydı.:img-blush

allah için gerçekten çok şekerlerdi...:img-blush
senin gözün gönlün bayram etmiştir şimdi ablacım...
bende onları çok sevsemde senin kadar değil yani..o yüzden çok seviindim senin için..akşam akşam nasıl sevindiğini tahmin edebiliyorumm:happy0064
yalnız berk konusunda bende uyuz oldum..ışıklar bile var ama berk abinin sadece sesi geliiyy...
olmiiyki böylee yııvruummm:img-blush

NîlûferY
22-04-07, 22:09
ahhh vuslat ablam ahhh sesi bile yeter ama 2 saniye gösterseydi nolurdu sanki?:icon_sorr
canım bu misafir olayı çok hoşuma gitti ya bi dahaki sefere daha dikatli yapacam (bi kere yapmıştım olmamıştı)
sevimle mehmet yanyana çok yakışıyolar buarada belki özel hayattada bişiler olabilir?? olmazmı??

sinope
22-04-07, 22:11

sinemimm yavrim valla
gercektende memedle ,sevim benimde favori ciftim ,haklisin cift dedigin boyle kamera arkasinda bile boyle sihvetlimg-in_lo :img-in_lo olur
sevimin dedikleri gercektende anlasilmiyor,ee o her zaman tatlu degulmu yavrim:img-in_lo :img-in_lo

sinope
22-04-07, 22:16
ahhh vuslat ablam ahhh sesi bile yeter ama 2 saniye gösterseydi nolurdu sanki?:icon_sorr
canım bu misafir olayı çok hoşuma gitti ya bi dahaki sefere daha dikatli yapacam (bi kere yapmıştım olmamıştı)
sevimle mehmet yanyana çok yakışıyolar buarada belki özel hayattada bişiler olabilir?? olmazmı??

nilim kusum sesini duyduk ya onla avunmak bile yeter(gostermemisler hainler)
defneyi,isigi gosterene kadar bari sizinkini gosterselerdi:img-cool2 :img-cool2
valla misafir olayi hele beni o kadar memnun ettiki(delu olacam allahum dedim yaa) yap kusum yap ama bismillah sart (okmi)
valla sevimle mehmet gercektende cok yakisiyorlar,valla cogu dizilerde gorduk,izledik bellimi olur bakarsin gercek hayattada bir seyler olabilir neden olmasin:img-in_lo :img-in_lo (acikcasi bende isterim beraber olsunlar diye):img-wink:

Sinem90
22-04-07, 22:16
evet her zaman tatlı da ne bileyim böyle günlük hayatta daha bi şeker konuşuyor gibi geldi.:img-blush
şimdi neden bu kadar çok sevdiğimi anlamışsınızdır.:img-in_lo
nil ne diyorsun kız sen? :img-in_lo

zeyneps
22-04-07, 22:17
Demek kamera arkası şihveti haaa...ama Mimeeed çok karizmaydı yakiiiyydi ortalığı siz böyle şihvet diyince içimden şihvetli bi şiir yazmak geldi(aaaaanaaa tutamiyim ya kendimi ben biri beni bağlasın canım:img-help: :img-help: )

Sivim öyle şihvetliydiki
Mimeeedin onu sevesi geldi
İkisinin hasretinden
Artık hepimize gına geldi :img-hyste :img-hyste

NîlûferY
22-04-07, 22:17
ok vuslat ablam;)

sinem neden olmasın pıtırcığım?:img-in_lo
ikiside bekarmı bilmiyorum ama?

Sinem90
22-04-07, 22:18
yok bugün ben kalpten gideceğim.:img-in_lo
mahsus mu yapıyorsun bunu pıtırcığım?:img-in_lo
bilmiyorum evli olup olmadıklarını.:img-help:

muko88
22-04-07, 22:19
Vuslat Abla inanmıyorum sana ya:)
3günlüğüne gelen misafir gitti öyle mi?
Valla ne diyeyim, çok ilginç şeyler var sende anacım:)

Bu Sevim ve Mehmet yakışıyor yakışıyor da; onları sevgili yapmak senaristlerin yapmak istemediği bir şey kanımca...
Çünkü ben bu işe çok az ihtimal veriyorum, gördüğüm kadarıyla tabii:img-blush

şilimsi
22-04-07, 22:19
Demek kamera arkası şihveti haaa...ama Mimeeed çok karizmaydı yakiiiyydi ortalığı siz böyle şihvet diyince içimden şihvetli bi şiir yazmak geldi(aaaaanaaa tutamiyim ya kendimi ben biri beni bağlasın canım:img-help: :img-help: )

Sivim öyle şihvetliydiki
Mimeeedin onu sevesi geldi
İkisinin hasretinden
Artık hepimize gına geldi :img-hyste :img-hyste

kankaa...ilham perileri senin içine kaçmış bebişim kanımca..
durmadan dörtlükler fışkıriiyy senden:img-hyste
yalnız hasretten hepimize gına geldi kısmı çok doğru...
hayır yani onlar açılamıyolarsa sinem ablayı yollayalım..gitmesiyle onları evermesi bir olur kanımca:img-blush :img-polic

NîlûferY
22-04-07, 22:23
yok bugün ben kalpten gideceğim.:img-in_lo
mahsus mu yapıyorsun bunu pıtırcığım?:img-in_lo
bilmiyorum evli olup olmadıklarını.:img-help:

ya öğrenelim bunu:D:D
yanyana yürüdüler ya ne konuşuyolardı aceP?
geleceklerinimi?:D:D:D
ikinci baharlarınımı?:D:D
neyse......:img-in_lo

Sinem90
22-04-07, 22:23
ne diyorsun kızım anında hallederdim işi.:img-in_lo
ay midemde kelebekler uçuşiiyy :img-in_lo
bağa noliiy böyle?:img-in_lo
nil bunu bağa yapma.:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 22:24
ne diyorsun kızım anında hallederdim işi.:img-in_lo
ay midemde kelebekler uçuşiiyy :img-in_lo
bağa noliiy böyle?:img-in_lo
nil bunu bağa yapma.:img-in_lo

sağa noliyy mii?
söliyim ablacım..
sen onların aşklarına aşık oluyosun:img-blush
çok etkilemişler seni kuzum:img-hyste

zeyneps
22-04-07, 22:24
evet kanka ya ....bi exorcism mi yapsak ne içimden çıkarsak şunları artık bu şiirlerimden bana da gına geldi yani :img-yes: :img-yes:

Şihvetliyim filan ama böyle de olmuyo ki canım fazla şihvet zarar:icon_whis :icon_whis :img-help:

NîlûferY
22-04-07, 22:25
Vuslat Abla inanmıyorum sana ya:)
3günlüğüne gelen misafir gitti öyle mi?
Valla ne diyeyim, çok ilginç şeyler var sende anacım:)

Bu Sevim ve Mehmet yakışıyor yakışıyor da; onları sevgili yapmak senaristlerin yapmak istemediği bir şey kanımca...

eee vuslat abla karadenizli demi?
her marifet vardır orda...
hamarat zaten bu anlaşılıyor;)

sevim ve mehmeti dizide sevgili olurlarmı bilmem (ki olsun diye senaristlere baskı yapabiliriz:D)
ben özel hayatlarından bahsediyodum...
yanyana öle yürüyünce çok yakıştırdım:img-in_lo

Sinem90
22-04-07, 22:26
anaaaaaaaaam :img-in_lo
onlara mı aşık oldum ben?:img-in_lo
senaristler beni görsün hemen onların aralarını yapar valla.:img-blush
ah ben onları en başından beri yakıştırıyorum zaten.:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 22:26
eee vuslat abla karadenizli demi?
her marifet vardır orda...
hamarat zaten bu anlaşılıyor;)

sevim ve mehmeti dizide sevgili olurlarmı bilmem (ki olsun diye senaristlere baskı yapabiliriz:D)
ben özel hayatlarından bahsediyodum...
yanyana öle yürüyünce çok yakıştırdım:img-in_lo

niiilll...
yavaş gel kuzum..sinem abla bilg. başında kalpten gitti gidecek yani..
ama düşüncesi bile ne kadar güzel...el ele kol kola...her yerde birlikteler:img-blush ayhhh olur mu olurr:img-in_lo

bir_adı_yok
22-04-07, 22:27
yahu belkide bunları çok iyi dost olarak bırakacaklar.umarım öle bişey olmaz.
eminim bütün seyirci, sevim ve mehmet evliliği bekliyo.....

şilimsi
22-04-07, 22:27
evet kanka ya ....bi exorcism mi yapsak ne içimden çıkarsak şunları artık bu şiirlerimden bana da gına geldi yani :img-yes: :img-yes:

Şihvetliyim filan ama böyle de olmuyo ki canım fazla şihvet zarar:icon_whis :icon_whis :img-help:

sana gına geldi..bize gelmedi..döktür kuzum döktür...
buy memleketin senin gibilere ihtiyacı var:img-hyste
eee sen ne diyin bu sivim&meemed yakınlığınaa...
kamera arkasındakine ama dizideki değil..diziden umudu kestim ben:img-blush :img-help:

Sinem90
22-04-07, 22:28
ya hasta bi insana bu yapılır mı?:img-in_lo
ne hale getirdin beni kanka?:img-in_lo
gerçekten kalpten gideceğim burada.:img-in_lo
ambilaaans ambilaaans çağırın :img-hyste

NîlûferY
22-04-07, 22:32
anammmm alarmı alarmı alarmı ambılanss:D:D:D

yaf yok öğrenelim bunlar bekarmı değilmi diye...
offff gugiden öğrenebilirmiyiz acep??
bak şimdi bi daha izledim videoyu (berkin sesini duyunca gene kriz geçircektim) yok yakışıyolar valla:img-in_lo
uyumlu çift görmedim ben böle:img-in_lo

Sinem90
22-04-07, 22:33
yok kız ben baktım önceden yazmıyor Hz. google da :)
ben başka çift de gördüm ama bunlar çok süper :img-in_lo
anaaaaam ambilaaans ambilaaans :img-hyste

zeyneps
22-04-07, 22:34
Ay Sivim ve Mimeeed birlikte mi gerçek hayatta :happy0064 :happy0064

Gerçekten çok şihvetli görünüorlardı keşke birlikte olsalar :happy0064 :happy0064 zaten Mimeeeeed'i görünce öyle karizma başka her şey boş geldi bana Allahım sana geliyorum oldum :img-in_lo :img-blush Şimdi Sinem bana kızmasın zaten tırstiriyör beni :icon_whis :img-help:

şilimsi
22-04-07, 22:34
anammmm alarmı alarmı alarmı ambılanss:D:D:D

yaf yok öğrenelim bunlar bekarmı değilmi diye...
offff gugiden öğrenebilirmiyiz acep??
bak şimdi bi daha izledim videoyu (berkin sesini duyunca gene kriz geçircektim) yok yakışıyolar valla:img-in_lo
uyumlu çift görmedim ben böle:img-in_lo

alarmı alarmı alarmı:img-hyste
allaahımm akşam akşam öldüriiysiniz beni burdaa bebişlerim...
valla yakışiyyler ama yaa...bu kadar insan öyle göriyyse vardır bunda bi hayırr:img-wink: yoksada olur yani..
ama çok fazla söylemeyinn nazarımıza gelmesinler sonra:img-blush :img-help:

Sinem90
22-04-07, 22:35
yok kız neden kızayım?:img-in_lo
asıl beni öldüriiyy bu kanka ambilaaans ambilaaans :img-hyste
benim içimde umut var hala.senarist kırmaz bizi.:img-in_lo

NîlûferY
22-04-07, 22:36
yok kanka ben bunu nasıl öğreneceğimi biliyorum:img-yes:
yalnız biraz zaman alacak:img-yes:
ama mutlaka öğrenecem (inş)
eğer bekarlarsa kesin aralarında bişi var:img-in_lo
aralarında bişi yoksa biz halledriz:img-hyste
tomris hanıma söleriz o mehmetle gidip sevimi isterler:))
ay sapıttım:D:D

Sinem90
22-04-07, 22:37
kızım delü müsün sen? :P
kız sapıttı iyice.dedektif gibi çalışiiyy :img-pilot
tomris hanım bizim yazdıklarımızı biliyor zaten.umarım yakında isteğimizi gerçekleştirir.:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 22:41
valla inşallah kırmazlar bizi...
dizide bi beğenerek izlediğim çift onlar zaten..:img-blush
bi de denizle defne tabii:img-in_lo
gerisi yalan..
ineklerle öküzlerle işimiz olmaz zati bizim..bi de tosun var tabii:img-hyste

Sivim:img-in_lo Meemed
Defne:img-in_lo Deniz

Sinem90
22-04-07, 22:42
of vallahi bana bişey oldu.:img-in_lo
nil sana ne diyeyim bilmem ki!:img-in_lo
midem kımıl kımıl oldu senin yüzünden.:img-in_lo

zeyneps
22-04-07, 22:47
Ya öyle bi şihvetli konuşiyysiniz ki Mimeeed'in arkasından Ameeed'i de Yaşar'ıda bırakasım geldi...kız Sivim çekil kenara Mimeeeed benim dicem ama bu Sinem dağıtır benim ağzımı burnumu:sad53: :sad53: beni tırstiriyööör:img-help: Mimeeed bekle sana geliyorum bebişim yettim gari:icon_sorr :img-hyste :img-in_lo

muko88
22-04-07, 22:47
of vallahi bana bişey oldu.:img-in_lo
nil sana ne diyeyim bilmem ki!:img-in_lo
midem kımıl kımıl oldu senin yüzünden.:img-in_lo

Neler oluyo burda?
Mehmet'e bensiz Sevim'i mi istiyorsunuz?
Sen niye bu kadar heyecan yaptın, eğer dediğim gibi bişey varsa seni değil Sevim'i isteyecekler kankacım?:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 22:49
noliiiyyy ziynip ne ayak?tırsmakta haklısın kanımca bundan sonra kendine dikkat et.:img-yes:
mukom bende bilmiyorum neden böyle oldum.çok hissi biriyim kanımca.iç dünyamın eseri bunlar.:img-in_lo ay zaten sivime istesinler kuzum.:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 22:54
noliiiyyy ziynip ne ayak?tırsmakta haklısın kanımca bundan sonra kendine dikkat et.:img-yes:
mukom bende bilmiyorum neden böyle oldum.çok hissi biriyim kanımca.iç dünyamın eseri bunlar.:img-in_lo ay zaten sivime istesinler kuzum.:img-in_lo

ayh sinem abla senin gibisini ilk defa görüyorum kanımca...
ortada daha fol yok yumurta yok..sendeki heyecan görülmeye değer valla...:img-blush
ama didim yaa bu kadar üstünde durmayın valla daha başlamadan bitiriceksiniz aralarında şeyi:img-blush nazara gelicekler haberiniz olsun...:img-blush
canımlarım binimm:img-blush

Sinem90
22-04-07, 22:56
ama bende panik atak var elimde değil tutamıyorum kendimi.:img-in_lo
vallahi çok heyecanlandım.midem başladı yine.:img-in_lo
zaten hastayken uyuyamazdım şimdi iyice uykum kaçtı.:img-in_lo
nil aynısı senin de başına gelir inşallah.:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 22:59
ama bende panik atak var elimde değil tutamıyorum kendimi.:img-in_lo
vallahi çok heyecanlandım.midem başladı yine.:img-in_lo
zaten hastayken uyuyamazdım şimdi iyice uykum kaçtı.:img-in_lo
nil aynısı senin de başına gelir inşallah.:img-in_lo

anamm başa gelicek buysa herkes "gel bana gel bana" diye çağırır eminimm:img-hyste
nilde ister kanımca..hoş bişey olsa gerek..böylesi sevebilmek..onların birbirlerini sevmesi yakın olması seni mutlu ediyo sünem abla...aşk olmalı bu kanımca:img-hyste :img-blush

Sinem90
22-04-07, 23:00
hiç aşık olmadığım için cevap vermem doğru olmaz.:img-in_lo
ama mutlu olduğum kesin.:img-in_lo
nil senin de başına kesin gelsin.o zaman anlarsın bana ne yaptığını.:img-in_lo

yamisis
22-04-07, 23:03
ya siz manyakmısınıııız?çatlakmısınıııız?bizim forum yedi deliler sekiz oturaklılar oldu kanımca.birde "delidir"diye bi raporumuz eksik:img-hyste gülmekten öldüm ay:img-hyste biri ambilaaaaaan ambilaaaaaan diye bağırır,biri alarmı alarmı alarmı dayü dayü yanıp yanıp söner,biri avine gelen yatılı misafiri def etme yolunu bulur,biri öyel biri böyle...biz valla iyice azıttık.hayır yane hs bitecek bu delili bizde kalıcı kalacak kanımca.:img-hyste
kafamız arızalaandı meeeemeed ağaabeeeey! kalgon kullanalım mı kireç bağlamasın efeeem:img-hyste

Sinem90
22-04-07, 23:05
melal zaten beni raporsuz delü diye ilan etti.ben de kabul ettim.:img-pilot
bundan da hiç gocunmuyorum.bu halimi çok seviyorum.:img-pilot
ah ah...:img-in_lo
ben bu hallere gelecek adam mıydım?:img-in_lo

şilimsi
22-04-07, 23:07
ya siz manyakmısınıııız?çatlakmısınıııız?bizim forum yedi deliler sekiz oturaklılar oldu kanımca.birde "delidir"diye bi raporumuz eksik:img-hyste gülmekten öldüm ay:img-hyste biri ambilaaaaaan ambilaaaaaan diye bağırır,biri alarmı alarmı alarmı dayü dayü yanıp yanıp söner,biri avine gelen yatılı misafiri def etme yolunu bulur,biri öyel biri böyle...biz valla iyice azıttık.hayır yane hs bitecek bu delili bizde kalıcı kalacak kanımca.:img-hyste
kafamız arızalaandı meeeemeed ağaabeeeey! kalgon kullanalım mı kireç bağlamasın efeeem:img-hyste

gülmekten öldün nüü bebişimmm???
valla diziyi bilmemm ama dizi bittikten sdonra forumun tadının damağımızda kalacağı kesin..
nazlı&cemal nasıl unutulmadıysa bu forumda unutulmayacak..ama diziyi bilemem..çünkü ben forumda diziyi izlerkenki halimden daha bi şekilli oluyorum..hatta şekilden şekle giriyorumm:img-hyste
şimdi bi de sünem ablanınn sivim&meemed aşkına duyduğu aşk çıktı..
ohh deyme keyfimize yanii:img-blush :img-hyste

Sinem90
22-04-07, 23:09
aynen cemal ve nazlı gibi bişey oldular benim için.:img-in_lo
annem de yat diiyy ama sizi bırakmak istemiyorum.:img-in_lo
aşk kadını olurmuşum şimdi ben.hehe :img-hyste
hadi iyi geceler bye
rüyamda onları görürüm inşallah.:img-in_lo

zeyneps
22-04-07, 23:09
Ben gideyim yavaş yavaş:sad53: :sad53: size iyi sohbetler

Bugünkü konuşmalardan sonra artık şihvetli bi rüya görürüm kanımca Mimeeed ve Sivim'in şihvetli aşkını ...geçen zaten sinirli bi Deniz görmüştüm fotoğraf makinamı almaya çalişiiiiyyydi

Giderken küçük bi dörtlük yazayım

Mimeeedle Siviim ivlensin
40 gün 40 gece düğün etsin
Forumca herkes düğüne gitsin
Sinem halay başını çeksin:img-hyste :happy0064 :icon_whis

yamisis
22-04-07, 23:14

Bugünkü konuşmalardan sonra artık şihvetli bi rüya görürüm kanımca Mimeeed ve Sivim'in şihvetli aşkını ...geçen zaten sinirli bi Deniz görmüştüm fotoğraf makinamı almaya çalişiiiiyyydi

bence ziyneeeeeeep sen geleceğin şairi olacaksın kanımca.bir ambiyans sezinliyorum.calgon kullan geçer bebişim..anladın sen onu:))))

yamisis
22-04-07, 23:15
he gülüm öldüm ama birde acımdan öldüm .demin ayağımı kapının koluna çarptım.çok aciyiii.mahvoldum yaw çok sızlıyiiiii.ya ben nie sakarım yaw???

zeyneps
22-04-07, 23:16
he gülüm öldüm ama birde acımdan öldüm .demin ayağımı kapının koluna çarptım.çok aciyiii.mahvoldum yaw çok sızlıyiiiii.ya ben nie sakarım yaw???

bence ziyneeeeeeep sen geleceğin şairi olacaksın kanımca.bir ambiyans sezinliyorum.calgon kullan geçer bebişim..anladın sen onu:))))

Anladım ben onu...küçükken hep yazar olmak isterdim zaten:img-yes: :icon_whis Annem benim yazma kabiliyetim sana geçmiş deyip duriyydi şimdi anladım ben onu:img-yes: Seni de anladım ben:img-wink: Geçmiş olsun dikkat et zaten ben de bir gün yazdıklarınızı okurken gülmekten sandalyeden düşüp telef olacam kanımca

narcissa
22-04-07, 23:17

Yasmin nooldu bebişim:img-cray:

Coşmuş bizimkiler genee ben senaryo yaziiyyydim iki dakka bırakmaya gelmiiysiniz looo!:hıh

şilimsi
22-04-07, 23:18

süper..sinem ablaa baakkk düğünlerinden sana binevi davetiye geldii:img-hyste arkandanda ben geliyiim haberin olsun...sünemm ablanın yanında ben varım..
sünem abla geçti halay başına..
aldı bütün forumu etrafına..
meemed attı yandan bi bakış..
çaardı sivimini yanınaa:img-blush

geldi sonunda düğün günü..
bitti hasretliğin zulümü..
sivimle meemed kavuştu..
sünem abla ekran başında mest oldu:img-blush

yamisis
22-04-07, 23:20
saol canım benim ziyneeeeeeeep....evet dedim ya sende o ışıkı gördüm vaybe ne cevherler varmış meğersem bizim forumda .kikiki...calgon sağolasın.ev hanımııııı av hanımıııı bak 20 reklamdır diyorum calgon kullan deyü deyü:img-hyste :img-hyste

ay acaba yasemininde beyni kireçmi bağladıda öyle davraniyiiiii?:img-hyste buldum ve teşhisi koydum kanımca:img-hyste

ya ziynep senin avatrındaki sivim eski sevim kanımca ve çok güzel.bu zaman atlamsı hiç yaramamış bizim sivime .çirkinleşmiş.yani ruju meslea vişne çürüğü rengi ve çok yakışmış.ama şimdi kilerde hep cart kırmızı..:icon_sorr

NEVLAN
22-04-07, 23:22
herkesin bayramını biraz erkende olsa kutluyorum.iyi geceler.http://img211.imageshack.us/img211/9239/33437lb5.jpg (http://imageshack.us)

zeyneps
22-04-07, 23:22
Kanka gidemiyiiiim koptum burda:img-hyste :img-hyste düğün geldi de gözlerimin önüne Forumcak biz halay çekiiiyiz:img-hyste :happy0064

Ahmet'le Necdet'te bi harmandalı oynarlar artık:img-hyste Yoksa Nejiiidet yalnız mı takilır vattiri vattiri vattiri vattiri mi yapar:img-pilot :img-pilot oleeeeeeeeeeeeey

Halay başı kim çeker
Bir edalı Süneeeem
O kız yolu şaşırmış
İnşallah Mimeeede gider:img-hyste

yamisis
22-04-07, 23:24
:img-yes:
Yasmin nooldu bebişim:img-cray:

Coşmuş bizimkiler genee ben senaryo yaziiyyydim iki dakka bırakmaya gelmiiysiniz looo!:hıh

saol mirveee...:icon_sorr ühühühü...valla ayağımı kapının koluna çarptım.şimdi diyeceksin ayağının teeee kapının kolunda ne işi vardı diye.benim arkadaslarla kaynatıyoduk burdaki gibi..:img-yes: sonra birden gerildiğimi ve biraz gevşemem gerektiğini farkettim.hani çok yoruldum ya bugün.dedim biraz açim kendimi.dedim bacağımı böle böle geriye değdiriverem,açılırım.böyle arkaya attım arkama doğru attım ayağımı .artık nasıl kaldırdıysam sen tahmin et birden kapının koluna çarpuverdim:icon_sorr :icon_sorr aciyiiiiiii.sinemn yetiiiş.ambilaaaaaaannns:img-hyste :img-hyste

ama geçer şimdi.en gene ne senaryosu yazdın bakem?????

narcissa
22-04-07, 23:24
herkesin bayramını biraz erkende olsa kutluyorum.iyi geceler.http://img211.imageshack.us/img211/9239/33437lb5.jpg (http://imageshack.us)

Harikasın teşekkür ederiz:img-blush

Arkadaşlar yarın 23 Nisan hatırlayalım Atamız'ın çocuklara armağanı.
Her ne kadar biz liselilerin çocuk olduğu unutulsa da biz de Atatürk çocuklarıyız.
Hatta bence her genç çocuktur.
Atatürk'ü çok seviyoruz...

şilimsi
22-04-07, 23:25
kankaa...gitme bebişimm..kal burdaa:img-hyste
süünemm abla komaya giricek yemin ediyorum..
panik atağı var onun..bu kadar heyecan fazla ona..:img-blush
senin yol göründü sünem abla..meemede doğru gidiyosun...tak sevimide koluna..birlikte gidin..sonra sivimi at kollarına meemedin kaç geri..:img-hyste

narcissa
22-04-07, 23:25
:img-yes:

saol mirveee...:icon_sorr ühühühü...valla ayağımı kapının koluna çarptım.şimdi diyeceksin ayağının teeee kapının kolunda ne işi vardı diye.benim arkadaslarla kaynatıyoduk burdaki gibi..:img-yes: sonra birden gerildiğimi ve biraz gevşemem gerektiğini farkettim.hani çok yoruldum ya bugün.dedim biraz açim kendimi.dedim bacağımı böle böle geriye değdiriverem,açılırım.böyle arkaya attım arkama doğru attım ayağımı .artık nasıl kaldırdıysam sen tahmin et birden kapının koluna çarpuverdim:icon_sorr :icon_sorr aciyiiiiiii.sinemn yetiiiş.ambilaaaaaaannns:img-hyste :img-hyste

ama geçer şimdi.en gene ne senaryosu yazdın bakem?????

Ah bebişim çok acır o ya:img-cray:
Sen de nasıl gerilmişin öyle:img-hyste :img-hyste
Geçer işallah birazdan canım:img-yes:

23. senaryomu yolladım vatana millete heyırlı olsun:img-hyste

yamisis
22-04-07, 23:27

ayyyyy.valla gözlerim doldu.bu ..çok güzel yaaaaa:icon_sorr ya of.....valla kötü oldum.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK vay be nekadar da zaman geçmiş.ne kadar da mutlu bu resimde ..:icon_sorr gelde hüzünlenme...bende herkesin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutluyorum.daha nice nice güzel mutlu ve heyecanlı bayramlar geçirmek dileğiyle:happy0064 :happy0064

çocuğuz biz çocuğuz
23 nisan
neşe doluyor insan

valla ben hala kendimi cucuk hissedirem belli olmiyi mi?

zeyneps
22-04-07, 23:27
Evet herkesin 23 Nisan bayramı kutlu olsun ,biz de çocuk sayılırız zaten aklım çocuk kanımca :icon_whis :icon_whis

Ben artık gideyim herkese iyi gecelerbye bye ya yeni bölüme de çok var allhtan siz varsınısda biraz sabredebiliyim:img-wink: :sad53:

şilimsi
22-04-07, 23:31
gülü gülü kanka...çawww..özliyiciim seni bebişimm:img-blush

evet arkadaşlar herkesin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun şimdiden..
valla benimde bayramım oliyy daa 13 yaşındayımm da ondan kanımca:img-hyste
hem ne fark ederki..eğer MUSTAFA KEMAL'in armağanıysa çocuk falan dinlemem kendi bayramım ilan ederim ben...:img-wink:

yamisis
22-04-07, 23:32
eh sinem bebişim. o gittiğine göre bende gönül rahatlığıyla gidebilirm kanımca:img-hyste :img-yes: çünkü o olmazsa sayfa pek atlamiyiiiii...çok geveze ay.:img-hyste ve kanımca yarın bu yazdıklarımı okuyunca beni öldürecek :img-hyste
sineeeeemm..sen şimdi rüyanda mutlu mutlu sivimle meemedi gör inşallah ..ya nie kimse yok hirkes gitmiş.kalın yaaaw.e bne dah ayeni gelmiştimkine..:icon_sorr

Billush
22-04-07, 23:34
herkesin bayramını biraz erkende olsa kutluyorum.iyi geceler.
http://img211.imageshack.us/img211/9239/33437lb5.jpg (http://imageshack.us)

Ne kadar güzel bir resim :) İçlendim birden nedense...Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.Hepimiz çocuğuz yarın :img-wink:

mrw_1905
tamam forumcak sapıttık ya daha mehmet sevime açılmadan everdik kızı durun bi açılsın istensin kız sonra evlensinler başta sinem olmak üzere hepimiz gider bi güzel eğleniriz düğünde sonra da televizyonun başına yumulur izleriz zaten yasemin ahmet aşkından hayır yok bari sevim mehmet aşkı ayakta kalsın dimi?(kendimi birden magazinci gibi hissettim aşk maşk noliyi bana:img-hyste )

narcissa
Görüşürüz Zinipbye

Ya gerçekten de ben Atatürk'ü hiç görmediğime öyle üzülüyorum ki...
Her fotorafını biriktiriyorum...
Onu bir kez görseydim keşke.
Bir kez konuşsaydım! Yani hiç görmediğin ve konuşmadığın, tanışmadığın bir insanı özlemek de mümkün olabiliyormuş bunu Atatürk sayesinde anladım...
İyi ki bu ülkenin başına geldin sen Atam.
Türkiye'nin başına gelen en güzel, en mükemmel, en harika hediye Mustafa Kemal Atatürk'tür bence.
Onu çok seviyorum...
hiç görmesem de...

Of ben tuhaf oldum... Ağlamaya başladım gene...

yamisis
22-04-07, 23:35
gülü gülü kanka...çawww..özliyiciim seni bebişimm:img-blush

evet arkadaşlar herkesin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun şimdiden..
valla benimde bayramım oliyy daa 13 yaşındayımm da ondan kanımca:img-hyste
hem ne fark ederki..eğer MUSTAFA KEMAL'in armağanıysa çocuk falan dinlemem kendi bayramım ilan ederim ben...:img-wink:

ayy kujuum.sen daha çok küçüksün be..:img-blush yirim seni ...abla de bağa...sen diyebilirsin.ama mirve demesin .mirve sen bana abla deme.ama abola deyüverebilirsin.:img-hyste

eh ozaman herkesin bayramı kutlu olsun.aslında delüye hergün bayram kanımca.bayramımız kutlu olsssuuuun..

narcissa
22-04-07, 23:36
ayy kujuum.sen daha çok küçüksün be..:img-blush yirim seni ...abla de bağa...sen diyebilirsin.ama mirve demesin .mirve sen bana abla deme.ama abola deyüverebilirsin.:img-hyste

eh ozaman herkesin bayramı kutlu olsun.aslında delüye hergün bayram kanımca.bayramımız kutlu olsssuuuun..

dimem bebişim dimiycem işte yav:img-hyste
Artık istesen de demem:hıh

ayağın nasıl oldu:img-cray:

spdr
22-04-07, 23:40
şivvaal başta senin bayramın kutluyorum canıııımm:happy0064
sonra da herkesiinn...
eski günlerimi hatırladım şimdi yaaw...
hep şiir okurdum bööle günlerdee:icon_sorr
sen de okuyo musun şivvaaall..:img-pilot

yııvrularr..burdaki herkes sivim-memed ilişkisinden oldukça haz alıyor gibi görünüyorrr....
şayet bana çook sıkıcı geliyorr...:icon_whis
hakketen heyecanlandırıyo mu sizi onlar yaaa:icon_whis

ziyneeep.. sen de gitmişin ama..
verdiğin isimleri çok tuttum bebişiiim:good:
aamete şark bülbülü tam süper olurrr:good: :img-wink:

şilimsi
22-04-07, 23:40
yamisis ablacım..abla dirim tabi dirim ama bi de adını öğrensem tam süper olucak:img-hyste

bu arada mirve abla...yazdığın yazıyla yine yüreğimi dağladın...:icon_sorr
ahh ahh bende onu bir kez olsun görebilmek için nelerimi vermezdim..amaa:icon_sorr türkiyenin şu haline bak...O olsaydı böyle olur muyduk biz şimdii:icon_sorr