PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BKM mutfak ''ÇGHB'' - Bölüm Özetleriboncuk-girl
27-10-08, 18:45
"Çok Güzel Hareketler Bunlar"da bu hafta, 7 muhteşem skeç var!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta ekrana 7 yeni skeç ile gelecek.

Programın müdavimleri, bir skeçte, korsan CD tezgâhındaki “Çok Güzel Hareketler Bunlar” CD'leri ve CD'lerin üreticisi ile tanışacak. CD'lerin içeriklerinde yapılan küçük bir değişiklik ise, bu yeni ürünün dev sürprizi!

Bir başka skeçte ise, ayrılık aşamasındaki iki sevgilinin tribündeki randevusu konu edilecek. Takım aşkına, biten aşk karışınca, tezahuratlar da şakayla karışık olacak! Bir diğer skeçte ise, sorulması gereken hesabı, gece yarısı bir rüyayla akla gelen bir yaz tatili gelecek sahneye. Bu skeci anlatması çok karışık! Ama izlemesi çok eğlenceli olacak!

Skeç yazma maceraları da yine bizzat skeç konusu olmaya devam edecek. Bu hafta Zeynep'in yazamadığı skeç ile birlikte sansür mağduru Murat'ın da hikayesi ekranda olacak.

Ve haftanın televizyon programlı skeci: Benimle evlenir misin? Mutlaka izleyin!

boncuk-girl
28-10-08, 16:39
BKM Mutfak 6.Bölüm Özeti

BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını, genç oyuncularıyla ekrana taşıdığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” 6. Bölümüyle yaz tatiline giriyor. Yaz sezonu boyunca Çeşme’de sahneye çıkacak olan BKM Atölye tatil öncesi karne heyacanıyla ekranda!!!

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” 6. Bölümünde yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Bu haftanın en heyecanlı bölümü ise finaldeki karne kısmı olacak. Yılmaz Erdoğan öğrencilerine karne dağıtacak.
BKM Atölye öğrencileri bu hafta da yine kendi yazdıkları 5 skeç ile ekranda olacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın 6. Bölümünün ilk skeci “Taksi Driver”. Gençlerin bindikleri binr taksicinin önerisi ile yazdıkları skeç, elbette kendi yorumlarıyla farklı bir boyuta taşınıyor. Gecenin diger skeçleri ise “Emanet Bomba”, “Bizim Zamanımızda”, “Toplu Terapi”, “ Efect Otel” ve final… Yani karne töreni…

boncuk-girl
28-10-08, 16:41
BKM Mutfak 5.Bölüm Özeti


rogramın bu bölümü de yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Erdoğan izleyiciye “OKS babası” olarak geçirdiği günleri anlatacak. Kendi öğrencilik günleri ile günümüzün matematik problemleri arasındaki farkı da yine kendine has üslubuyla yorumlayacak.
Programın ilk bölümünde izleyicilerin artık tanıdığı bir ekip, “Skeç yazamayan adamlar” gelecek ve “Çekirdek Aile” skecini salondaki seyircilerle birlikte yazacaklar. “Call Center” skecinde kredi.

boncuk-girl
28-10-08, 16:43
BKM Mutfak 4.Bölüm Özeti


Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın bu bölümü de yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Önceki hafta ayağını kıran Erdoğan, tekerlekli sandalye ile çıktığı sahnede önce, İstanbul Emniyet personeli ile yaptığı maçtan, Formula 1 pilotları ile yaptığı maça ve tabii en son, ayağını kırdığı BKM maçına kadar futbol maceralarını anlatacak.!
Yılmaz Erdoğan’ın giriş bölümünün ardından yine sahne gençlerin oluyor ve perde “Bir Baba Hindu” ile açılıyor. Ganj Nehri kıyısındaki bir partide Hintli Külkedisi, BKM Atölye’nin yorumuyla ekrana gelecek. “Kapkaç” skecinde ilginç bir kapkaç yorumu izleyeceğiz. “Şişman” skecinde ise gecenin kahramanı “şişman” ile tanışacağız! Ekranların heyecanlı yarışmalarının en heyecanlısı “Rulet Star”da da heyecan yani reyting dorukta!
Ve elbette “Skeç yazamayan adamlar” yine yazma çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kez kalemlerinden “Hamlet” damlıyor. Ama bu Hamlet biraz Anadolu kokuyor, çokça da Yeşilçam!
Elbette yine her skeçten sonra, Yılmaz Erdoğan salondaki izleyicilerle birlikte genç oyuncuların skeçlerini yorumlayacak. Seyirci skeçlere ÇGH, GH, YANİ, ZİL seviyesinde alkışla not verecek!

boncuk-girl
28-10-08, 16:44
BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” 3.Bölüm Özeti


Programın bu bölümü de yine Yılmaz Erdoğan’ın sohbetiyle başlayacak. Erdoğan izleyiciye “OKS babası” olarak geçirdiği günleri anlatacak. Kendi öğrencilik günleri ile günümüzün matematik problemleri arasındaki farkı da yine kendine has üslubuyla yorumlayacak.
Programın ilk bölümünde izleyicilerin artık tanıdığı bir ekip, “Skeç yazamayan adamlar” gelecek ve “Çekirdek Aile” skecini salondaki seyircilerle birlikte yazacaklar. “Call Center” skecinde kredi kartını çaldıran bir adamın, acıklı (!) öyküsü gelecek ekrana! Hemen ardından ise, bu kez bir “telefoncu”ya konuk olacağız. Kızına yeni bir telefon almaya çalışan babanın teknolojiyle yarışında son noktaya şahit olacağız. “Esma’nın share’i ” isimli skeçte ise, hayatını televizyon yarışmalarına adayan bir aileyle tanışacağız. Sinema tarihinin en çok konuşulan, yazılan, çizilen, ödüllendirilen filmi Titanic’de, BKM Mutfak yorumuyla, bu kez İstanbul’dan demir alacak! Ve kahkahayla 3. Randevu birbirinden ilginç tipleri bir araya getiren bir “Banka Soygunu” ile sona erecek.

boncuk-girl
28-10-08, 16:51
BKM Mutfak 2.Bölüm Özeti


İlki geçen hafta ekrana gelen “Çok Güzel Hareketler Bunlar” 4 Haziran Çarşamba akşamı 2.bölümüyle Kanal D ekranında olacak. BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını, genç oyuncularıyla ekrana taşıdığı program 2. Bölümündeki “şakaları” ile de çok eğlendirecek, çok konuşulacak!!!

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” 2. Bölümünde BKM Atölye’de sahne tozunu yutmuş genç bir şöhreti misafir edecek. Sarp Apak, 2 yıl önce BKM Mutfak’ta arkadaşlarıyla birlikte yazdığı ve sahneledigi “ Barnah İzi” isimli skeçte “ dış ses” (!) olarak ekrana gelecek. Yılmaz Erdoğan’ın “havaalanlarında şaka yapabilme özgürlüğü” ile ilgili anekdotlarını anlatacağı 2. Bölümde, şakanın tarihçesini de izleyeceğiz! “Çok güzel şukalar” skecinde ( şaka değil, ŞUKA) tarihteki ilk şakanın yapılışına tanık olacağız!

Şakanın tarihçesinin yanı sıra BKM’nin yeni sinema filminin oyuncu seçmelerinin perde arkasını da göreceğiz; bir cast çekimine de konuk olacağız!!! Hatta salondaki izleyicilerden biri de bu bölümde sahneye çıkacak.

Yılmaz Erdoğan bu bölümde de salondaki izleyicilerle birlikte genç oyuncuların skeçlerini yorumlayacak. Alkışları ÇGH, GH, YANİ, ZİL şeklindeki not sistemine göre alacak!!!

*kübiş*
03-11-08, 19:05
ERSİN ŞARLO OLUP, SİNEMA TARİHİNİ ANLATIYOR!!!

BKM Atölye 0 kilometre şakalarıyla Çarşamba akşamı saat 22:30’da ekranda olacak. BKM Tiyatro salonunda, tiyatro seyircisiyle çekilen gösterilere seyircinin yoğun ilgisi devam ediyor. 4 Kasım Salı günü gerçekleşecek yeni gösterinin biletleri satışa çıktığı gün 4 saat içinde tükendi!

BKM Aötelye ekibi, bu haftaya yine birbirinden komik şakalarla hazırlandı. Haftanın en çok konuşulacak skeçlerinden biri ŞARLO olacak! Ersin bu hafta ŞARLO olarak sinema tarihine ışık tutacak!

Zeynep’in ailesi de bu hafta seyirci koltuğunda kızlarını izleyecek! Ve elbette ortaya ilginç diyaloglar çıkacak. Hayatta olduğu gibi şakalarda da AŞK olmadan olmuor elbette. BKM yorumuyla, günümüz ilişkilerine bir göz atılacak bu hafta: MODERN ZAMANLAR DA AŞK BU MUDUR!

Artık şöhret olan ekip, zaman zaman tatsız olaylara da maruz kalıyor elbette. Bu hafta Oğuzhan, aldığı tatsız bir telefonla başına gelenleri sahneleyecek. Metin Yıldız’ın skeç yazma çabaları ve cep telefonu kullanmak isteyen ama baz istasyonu bulunmayan bir köyde yaşananlar da bu haftanın şakaları arasında.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, 7 komik skeç ile ekranda olacak.

*kübiş*
14-11-08, 11:32
BKM Mutfak


“Çok Güzel Hareketler Bunlar”
yine kahkaha dolu

Son dönemde çığ gibi büyüyen facebook çılgınlığına bu hafta Ersin de ekleniyor. Facebook ortamı Ersin’in hayatını çok renklendirecek!
Atölye öğrencileri taksiye binerler. Yaptıkları konuşmaların bir gün aleyhlerine delil olarak kullanılabileceğini elbette bilmezler!
İmkansız aşklar vardır. Peki bu aşk telefonun diğer ucunda ki sesin ta kendisi ise…
Hediye almak herkesi mutlu eder. Ya hediye seçmek, o da gerçekten mutlu eder mi?
Kadınlar incedir, narindir. Kadınların kaba olması suç mudur? Atölye kızları bu gidişata kendilerince dur diyecekler!
Vize almanın zorlukları da bu haftaki skeçler arasında. Bu hafta, birbirinden komik ve eğlenceli 6 skeç ile ekrana gelecek olan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı kaçırmayın!

misskrueger
20-11-08, 16:09
BKM Mutfak


“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu

Global kriz Atölye’nin kapısını çaldı! Ne kadar şaka, ne kadar ciddi bilinmez ama krizi bir de BKM penceresinden izleyeceğiz bu akşam.
Yıl 2058 olduğunda BKM Mutfak nasıl olur acaba? Bu sorunun cevabı da kahkaha dolu bir skeçte yatıyor!
Ve birbirinden çok farklı iki ailenin şakası. Çakma BKM Mutfak, orijinal Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!
Gelen gideni aratır. Üstelik bu giden bir de en iyi arkadaşınız olursa!
Otobüs beklerken geçen zamanda neler düşünür insan? Aklından neler geçer? Duraksama skeci de bu haftanın kahkaha adreslerinden. Sakın kaçırmayın!

benhermi
27-11-08, 08:50
PAZAR AKŞAMLARININ NEŞESİ - 26.11.2008

PAZAR AKŞAMLARININ NEŞESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

BKM’nin kendine has mizahını ekrana taşıyan ve televizyon seyircisinin her hafta daha büyük ilgiyle izlediği ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR yine çok eğlenceli bir bölümle ekrana gelecek. Başladığı günden bu yana ratinglerde AB’de ilk 4 içinde, TOTAL’de ilk 10 içinde yer alan ve her geçen gün ratingini yükselten ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR yine kahkaha dolu 7 skeçle Pazar gecesine kahkaha getirecek!

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’da oyuncu olmak isteyen maskeli gencin baskını ekranda neşeli bir korku saçacak! Bu hafta sahneden bir de grev geçecek: Güzel kızların yanındaki YANCI KIZLAR, eylemde! Hem de çok kalabalıklar! Ersin, bu kez rüyalarda çıkacak seyircinin karşısına. Bankamatikten para çekerken hepimiz korkuyoruz. En çok da yaşlılar. Ama bu kez bankamatik macerasında çok şaşırtıcı bir amca çıkacak seyircinin karşısına. Kız isteme macerası da bu haftanın skeçleri arasında. Ama elbette, bildiğiniz gibi gelişmeyecek bu kız isteme macerası.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, 0 kilometre şakalarıyla Pazar akşamı saat 20.00 de ekranda olacak.

midwifeyasemin
04-12-08, 19:18
BKM Mutfak


“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta 6 skeçle gelecek ekrana. Hollywood filmlerindeki dedektiflere verilse çözülemeyecek bir cinayet dosyasını, BKM Mutfak Kızları çözecek! Otobanda benzini biten ve benzin bulma macerası ile çileden çıkan adam da bu haftanın sahne konukları arasında. Eski sevgiliden arkadaş olur mu? Olmasına olur da buna mahalle ne der? Yavuz hırsız ev sahibini bastırır! Peki ya evde bir hırsız yoksa? Ve bakkal amca! Hani şu süpermarketlerle mücadele eden mahalle bakkalı da bu hafta sahnede olacak! Hepsi birbirinden komik ve eğlenceli skeçlerden oluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın bu bölümünü kaçırmayın!

*kübiş*
18-12-08, 12:44
PAZAR GECELERİ: ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR

Pazar gecelerinin vazgeçilmesi haline gelen BKM Mutfak ekibi ve ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, 6 skeçle ekranda.

Pazar gecesi, herkesin kabus dolu günlerine, ergenliğe dönerek başlayacak. Ergenlik değişimleri gün be gün mutfak yorumuyla sahneye taşınacak.

İmaj danışmanları tüm ünlülerin olduğu gibi Ersin’in de peşinde. Ersin de imajını değiştirip kızları tavlamanın peşinde!

Yine bir yazılan, bozulan tekrar yazılan skeç hikayesi var menüde! Ve bir evlilik teklifi! Romantik mi? Komik mi? BKM Mutfak’ın kaleminden bir teklif nasıl olur, Pazar akşamı Kanal D’de.

Ve bir psikolog hikayesi… Hastasını nasıl tedavi edebilir, ya da edemez? Gecenin finalinde ise bir laf atma macerası var. Kim kime? Neden laf atıyor? İzleyin ve görün!

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR pazar akşamı saat 20:00’de KANAL D’de ekranda olacak.

dilosh98
20-12-08, 09:41
Pazar 20:00

BKM Mutfak

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu

“BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta, 6 muhteşem skeç ile ekrana geliyor.
Bu hafta program, herkesin kâbus dolu günlerine, ergenliğe dönerek başlayacak. Ergenlik değişimleri gün be gün, BKM Mutfak yorumuyla sahneye taşınacak.
İmaj danışmanları tüm ünlülerin olduğu gibi Ersin’in, Ersin ise imajını değiştirip kızları tavlamanın peşinde!
Yine bir yazılan, bozulan tekrar yazılan skeç hikayesi var menüde! Ve bir evlilik teklifi! Romantik mi, komik mi? BKM Mutfak’ın kaleminden bir teklif nasıl olur, bu akşam Kanal D’de.
Ve bir psikolog hikâyesi. Hastasını nasıl tedavi edebilir, ya da edemez? Gecenin finalinde ise bir laf atma macerası var. Kim kime, neden laf atıyor? Sakın kaçırmayın!

ehlocan
29-12-08, 17:28
“Çok Güzel Hareketler Bunlar”

Yılbaşı Özel


Kanal D’nin, milyonların gönlünde taht kuran mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam “Yılbaşı Özel” bölümü ile ekrana geliyor.

Hepsi birbirinden eğlenceli 12 yeni yıl skeci ve ünlü konuklar!
“Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın bu akşamki yeni yıl temalı ve hepsi de birbirinden eğlenceli 12 skecinde, BKM Mutfak ekibinin yanı sıra, çok ünlü konuklar da rol alacak.
BKM Atölye öğrencilerin, Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra, eski ustalarının önünde de sahneleyecekleri ”Yılbaşı Özel” bölümü skeçleri, tüm hocaları tarafından değerlendirilecek.

Anadolu Ateşi ve Hepsi kızları da sahnede!
BKM Atölye ekibi bu özel bölümde sahneyi; Anadolu Ateşi ve Hepsi kızları ile de paylaşacaklar.

Beyaz, Ersin’e karşı !
Bu özel bölümde konuk oyuncular bu kadarla da sınırlı değil! Talk show programlarının ustalarından Beyazıt Öztürk de “Yılbaşı Özel” bölümünde BKM sahnesinde olacak, üstelik de Ersin'e karşı!
Yeni yıl korosu ile yeni yıl şarkılarına kendi yorumunu ekleyen BKM Atölye, yılbaşı hindisinden Noel Baba'ya, ev partilerinden erkek erkeğe dışarıdaki kutlamalara ve elbette dansöze kadar yeni yıl denince akla gelen her şeyi
mizah penceresinden yılbaşı ekrana taşıyacaklar.
Kahkahalarla izleyeceğiniz, eğlencesi garantili, bu özel ve şahane bölümü sakın kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 31 Aralık Çarşamba /2008
Yayın Saati : 20.00

ö.L
09-01-09, 19:17
KOLAJ BÖLÜMÜYLE EKRANDA!


‘ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’ PAZAR AKŞAMLARINI NEŞELENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Televizyon ekranının Pazar gecesi neşesi, ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR yine çok eğlenceli bir kolaj bölümle ekrana gelecek.

Zeynep’in ailesi de bu hafta seyirci koltuğunda kızlarını izleyecek! Ve elbette ortaya ilginç diyaloglar çıkacak. Artık şöhret olan ekip, zaman zaman tatsız olaylara da maruz kalıyor elbette. Bu hafta Oğuzhan, aldığı tatsız bir telefonla başına gelenleri sahneleyecek.

Kadınlar incedir, narindir. Kadınların kaba olması suç mudur? Atölye kızları bu gidişata kendilerince dur diyecekler!

Ve global kriz Atölye’nin kapısını çalar! Ne kadar şaka; ne kadar ciddi bilinmez. Krizi Bkm yorumunda izleyin.

Yıl 2058 olduğunda Bkm Mutfak nasıl olur acaba?

Kız isteme macerası da bu haftanın skeçleri arasında. Ama elbette, bildiğiniz gibi gelişmeyecek bu kız isteme macerası.

Hollywood filmlerindeki dedektiflere verilse çözülemeyecek bir cinayet dosyasını, BKM Mutfak Kızları çözecek!.Eski sevgiliden arkadaş olur mu? Olmasına olur da buna mahalle ne der ?

Ergenlik değişimleri gün be gün mutfak yorumuyla sahneye taşınacak.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, 12 komik skeçten oluşan kolaj bölümü ile ekranda olacak..

*kübiş*
14-01-09, 19:02
ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’ YENİ SKEÇLERİYLE, KAHKAHA DOLU YENİ BÖLÜMÜYLE EKRANDA!!!

Televizyon ekranının Pazar gecesi neşesi, ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, yine çok konuşulacak, dillere düşecek şakalarıyla ekranda olacak!!!

Bu hafta, evde kalmış kızlar isyanda!!! Hatta eyleme geçiyorlar, işi adam kaçırmaya kadar götürüyorlar!!!

Bir grup inşaat işçisi de yarışma furyasına dahil oluyor. Yiyememekteyiz programı ratingleri alt üst ediyor!

M.Ali Birand yine, Çok Güzel Hareketler Bunlar’da! Ana Haber bülteni bu kez Ersin’in ev sorununu ekrana taşıyacak.

Futbol elbette hayatın olduğu gibi, şakaların da vazgeçilmesi! Ofsayt tartışması, hayata dair pek çok soru ile bu şakada!

Aşk yine BKM Mutfak ekibinin en güzel şaka konusu. Sevgilisine sürpriz hazırlayan bir genç kız, sevgilisinin öyle bir sürprizi ile karşılaşacak ki!!!

Alacadağ kadın kuşağı programı da bu haftanın en sosyal bölümü. Kadınlara Alacadağ usülü yemek tarifleri ve kültür – sanat haberleri!

Ve bir tezgahtar, müşterisini rehin alacak kadar çileden çıkarsa ne olur??? Hepsi bu hafta ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’DA… Yeni bölüm Pazar akşamı saat 20.00 de ekranda.

*kübiş*
29-01-09, 16:56
AŞK TANRISI ERSİN!!! - 29.01.2009


ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’DA BU HAFTA AŞK TANRISI ERSİN!!!!

BKM Mutfak, gündemi yakalayan ve gündeme neşe katan şakalarıyla ekranda olacak. Haftanın 6 skeci de geceye damgasını vuracak, hafta boyunca dillerden düşmeyecek!!!

Şöhretin yükünü omuzlarında hissetmeye başlayan oyuncular, yıllar önce karşılaştıkları kişilerin ‘ beni hatırladın mı” sınavlarına maruz kalmaya başladılar. Eser bu hafta böyle bir macerasını taşıyor sahneye…

Kanal D Ana Haber Bülteni ve elbette Mehmet Ali Birand yine gündem oluşturacak bir haber bağlantısı ile BKM Sahnesi’nde!!! Yeni 200 Ytl’sini bir türlü bozduramayan adam, dramını Kanal D Ana Haber’de anlatacak.

Çocuklarının üzerine titreyen bir anne –babanın, dolapta buldukları sigara pakedi ile başlayan panikleri, Coşkulu Hezeyan programının ikinci bölümünde kafasına tava yiyen kadının dramı ile bir türlü konuşamayan hocanın isyanı gelecek ekrana.

Ve programın romantizm bölümü: En unutulmaz evlenme teklifi için çabalayan adamın hikayesi ve kalbi kırık bir gence yardıma koşan AŞK TANRISI ERSİN!!!! Ersin, EROS olarak omzunda aşk taşıyan okları ile İstanbul sokaklarında!!!

Hepsi bu hafta ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’DA… Yeni bölüm Pazar akşamı saat 20.00 de ekranda.

*kübiş*
11-02-09, 18:49
0 Kilometre Skeçler!!! - 11.02.2009


ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’DA YENİDEN HAVUÇLU ANNE !!!

Hem ekranda hem sahnede yoluna dolu dizgin devam eden BKM Mutfak ekibi, yine fenomen olacak skeçleri ile ekrana gelecek. Hıyarlı Baba’nın bir süre önce hayatımıza dahil olan Havuçlu eşi, bu hafta tası tarağı toplayıp oğluyla eski kocasının yanına taşınacak. Elbette kendince yöntemlerle...


Ersin ve Metin’in bir skeç çalışırken başlarına gelmeyen kalmayacak. Lost dizisinden yola çıkan skeçlerinde ki kelepçe yüzünden kimseye dertlerini anlatamayacaklar.


Gençlerin derdi biter mi? İstanbul’a üniversite okumaya gelmiş Bekarus’lar var bu hafta ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’ da...


Facebook da tanışıp buluşmaya karar veren kadın ve adamın, birbirlerini tanıma süreci de izleyeceğimiz skeçler arasında.


Ve Öğretmen Eğitim Simulasyonu... Binlerce çocukla uğraşmak kolay mı?

Donanımlı bir müdür muavini olabilmek için önce bu eğitim programını geçmek gerekiyor.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR, yeni bölümüyle 15 Şubat Pazar saat 20:00 de Kanal D’ de.

gizem_gizem
19-02-09, 15:15
ALACADAĞLI KADINLAR MAGAZİN GÜNDEMİNİ YORUMLUYOR

Çok Güzel Hareketler Bunlar, Pazar gecesi hayata dair şakalarıyla ekranda olacak.

BKM Mutfak ekibi, bu hafta da yine gündemi yakından takip eden skeçlerle çıkacaklar seyirci karşısına. Kanal D Ana Haber bülteninde bu hafta Ankara’nın gece hayatı incelenecek. Elbette Mehmet Ali Birand’ın stüdyodan yaptığı yorumlar ile!


Tabutçu Recep de bu hafta bir hasta ziyareti ile ekrana gelecek. Elbette amacı geçmiş olsun demek değil, ölümün güzelliğini anlatmak!


Ersin bu hafta, Medyum Abbas kılığında çıkacak sahneye…. Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne ev hallerinde, elbette yine hiçbir konuda anlaşamıyorlar. Ama bu kez uzlaşmazlıkları, Faruk’un evi terk etmesine neden olacak.


Televizyonda hamile bir genç kızı izlerken, kendi kızının da hamile olduğunu öğrenen bir annenin dramı da var bu hafta skeçler arasında. Alacadağlı kadınlar da! Alacadağlı kadınlar bu hafta da hem film tavsiye edecekler, hem el işi dersi verecekler. Elbette magazin gündemine dair de enteresan yorumlarını izleyicileriyle paylaşacaklar!!!


Çok güzel hareketler bunlar Pazar günü saat 20:00 de Kanal D’de.

arezo
26-02-09, 16:53
BKM Mutfak


BKM MUTFAK EKİBİ “DOLANA DOLANA ANADOLU”YU GEZİYOR!!!

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, bu hafta da, yine dillere dolanacak skeçlerle ekrana geliyor.
Oğlu küpe takan adamın büyük sırrı ne?
BKM Mutfak yorumuyla okul günlerinin kabus dolu hatırası: Karne Günü!
Sevgililer Günü’nde kuşat çatışması! Eşiniz sevgililer günü yemeğine babasını da getirirse, üstelik gecenin eğlencesi de tombala olursa, sevgililer günü ne hale gelir? Cevabı bu haftaki skeçlerde!
Gündelikçi kadınların günlük iş programı, Mutfak ekibinin skeç konuları için yaşadığı rekabet!
“Dolana Dolana Anadolu” programında haftanın şehri: Kastamonu.
Kastamonu halkı, illerinin adının nereden geldiğini canlı canlı sahneleyecekler. Sakın kaçırmayın

Tyson Granger
10-03-09, 20:14
TABUTÇU RECEP İŞ BAŞINDA!!!

BKM Mutfak, hem yepyeni karakterler hem de en sevilen karakterlerin yeni maceraları ile Pazar gecesinin kahkaha molası olarak ekranda! Gecenin sürprizlerinden biri Tabutçu Recep’in yeni macerası. Tabutçu Recep Alaaddin Amcasını hastanede ziyarete gidiyor bu hafta. İnsaniyet namına değil elbette: Alaaddin Amca 117 yaşında! Ama bu ziyaretin piyangosu yan yataktaki genç hasta. Aslında sapasağlam, sadece bademcik ameliyatı için hastanede! Yani en azından Tabutçu Recep ile tanışana kadar öyleydi! Tüketici hakları da bu gecenin şakaları arasında! Bu sizi korumaz! Peki ne korur? Hırslı bir satıcı ile hakkını aramak isteyen bir alıcı ve onları birbirine karşı kışkırtan iki adam! Eser bu hafta psikolog ziyaretinde. Çünkü artık skeç yazamadığını düşünüyor. Eser doktora derdini anlatırken, doktorun da dertleri ortaya çıkıyor. Çocuklarının büyüdüğünü bir türlü kabullenemeyen ebeveynler de yine ekranda olacaklar. Yine çocuklarının hayatını iyi niyetle zehir ederek! Ve bir ralli macerası. Co pilot hatasıyla yolunu kaybeden ralliciler finish çizgisini aramaya başlar. Ve yolları bir köye düşer! Onlara önce muhtar sonra çoban yardım eder. Ancak ortada bir gariplik vardır! Eros da bu hafta yeniden işbaşında! Aşk okunu bu kez kendisi için kullanmak isteyen Eros önce Metin’den yardım alır. Sonra hedefe kilitlenir! Ancak atışlarındaki isabetsizlik devam etmektedir. Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D’ de.

maccraft
19-03-09, 15:11
7 SKEÇ İLE PAZAR 20:00 de!!!

ERSİN HASTANEDE MUTFAK EKİBİ ONU ZİYARETTE!!!!

Ayağı kırılıp hastaneye yatan Ersin, huysuz bir hasta olarak hemşireleri uğraştırırken, Metin Yıldız onu ziyarete gelir. Özlendiğini düşünen Ersin çok yanılmaktadır!

Çok Güzel Hareketler bu hafta bir psikoterapi seansına da ev sahipliği yapacak. İlişkilerini düzeltmek için terapiye giden çift geçmişlerinde hiç ummadıkları şeylerle karşılaşacak.

Bu hafta bir başka çift de ilişkilerini düzenlemek için psikologdan değil bir arkadaştan yardım alacak. Elbette ortalık karışacak! Nöbetçi çaycının kıydığı bir nikaha da ev sahipliği yapacak BKM Sahnesi, kız arkadaşından ayrılmaya çalışan bir adamın dramına da! Türkiye’nin gündemindeki seçim değil bir apartman yöneticisi seçimi de gelecek bu hafta ekrana. Ama vaatler seçim meydanlarını aratmayınca en sonunda ortaya sazlarla atışan aşıklar bile çıkacak!

Çok Güzel Hareketler Bunlar Pazar günü saat 20:00 de Kanal D’ de.


alintidir...

melekkis
01-04-09, 16:46
KOLBASTI FIRTINASI ESECEK!!! - 01.04.2009


BÖBREĞİNE HACİZ GELEN ADAM ve KOLBASTI FIRTINASI

Ekrandaki ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR fırtınası bu hafta da şiddetle esecek! BKM Mutfak ekibi, yine birbirinden eğlenceli skeçler ile ekranda olacak. Bir otobüs durağında başlayan sosyal oluşum, Amerika’yı protesto etmeye kadar gidecek. Çocukları kavga geden iki aile, onlara örnek olmak için bir araya gelir ama uzlaşma sağlamak hiç de öyle kolay olmayacaktır!

Kıskaç eş, kocasının maillerini okursa, üstelik bu mailler bir de Çince olursa??? Neler mi olur? Anlatsak buradan Çin’e yol olur… Ya da çok eğlenceli bir skeç olur.

Kadınların kuaför sohbetleri de bu hafta sahneye taşınıyor. Elbette ana konu: Kadın – erkek ilişkileri! Kuaförde bu kadar konuşulan konu, bir başka skeçte de bir akşam yemeği randevusunda, hesabı kim ödemeli sorusuyla ekrana gelecek.

Ve ekonomik kriz mağduru bir adam, taksitle böbrek ameliyatı olur ve borcunu ödeyemezse ne olur? Elbette borcu ödenmeyen mala haciz gelir! Hasta yatağında böbreğe haciz gelince de kolbastı fırtınası hastaneye de uğrayabilir? Nasıl olur da olur sorusunun cevabı bu hafta ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR’nı yeni bölümünde, yeni şakalarında!!!

Yeni bölüm Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D ‘de.

*Pollyanna
09-04-09, 15:22
Hıyarlı Baba Kazım ve Hatice, Faruk’un peşinde!


Bu hafta, BKM ekibinin en sevilen karakterlerinden Hıyarlı Baba ve ailesi yeni maceraları ile ekranda olacak. Hıyarlı Baba Kazım ve eski eşi Hatice bu kez aynı amaç için çalışacaklar. Çünkü sevgili oğulları Faruk evi terk etti!
Haftanın skeçleri arasında yaşlılık bunalımını tedavi etmek için uygulanan psikodrama seansı ve bir call center çalışanının maceraları da var. Futbol da bu haftanın şakaları arasında! Hakemi kandırarak alınan bir penaltı golü sahada işleri biraz karıştıracak.
Ekonomik kriz yüzünden en sevdiği elemanını işten çıkarmak zorunda kalan bir patronun dramı da var bu hafta skeçler arasında, bir kaportacının şaka önerilerini dinleyen Murat’ın maceraları da!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!

mcbüşrat
15-04-09, 19:07
OBAMA’NIN TÜRKİYE ZİYARETİ!!! - 15.04.2009

OBAMA’NIN ZİYARETİ’NİN PERDE ARKASI!!! VE HIYARLI BABA İLE HAVUÇLU ANNE’NİN NİKAHI!!!!

Çok Güzel Hareketler Bunlar bu hafta Türkiye’nin gündemini takip ediyor. Kanal D Ana Haber’in BKM Mutfak yorumunda Obama’nın Türkiye ziyaretinin perde arkası aralanıyor. Obama’yı protesto eden vatandaşlar burada sesini duyururken, Obama’nın bir de evlilik dışı çocuğu olduğu ortaya çıkıyor!!!!

Evlilik hazırlığı yapan bir çiftin beyaz eşya alışverişi de bu haftaki şakalardan biri… Beyaz eşya almanın ciddiyeti arasında ilişkilerini sorgulayan çiftin sonu ne olacak?
Kardeş sahibi olmanın anlamı ne? Kardeşi olmasın diye uğraşan bir gencin maceraları da bu haftanın konu başlıklarından biri. Kızı dövme yaptıran babanın mücadelesi de devam ediyor. Maceranın ikinci bölümü bu hafta ekrana geliyor. Ersin’in robotu mu çıkıyor??? Metin Yıldız Çinlilerle işbirliği yapıyor, her eve bir Ersin robotu diyor!!!
Ve hıyarlı baba ila havuçlu anne nikah masasında!!! Kazım bu işe itiraz etse de, herşey çocuklar için!!!!
Çok Güzel Hareketler Bunlar Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D’de.

mcbüşrat
23-04-09, 12:17
6 YENİ SKEÇLE PAZAR 20:00 de!

YEDEK KULÜBESİNDEKİ HAİN KİM? VE BOĞAÇ KİME AŞIK?

Çok Güzel Hareketler Bunlar, maceradan maceraya koşan skeçlerle geliyor ekrana bu hafta! Futbol yine BKM Mutfak ekibinin gündeminde ilk sırada. Sahne yine bir futbol sahasına dönüyor, bir yedek klubesinde yaşananlara şahit oluyoruz. Yedek oturmaktan sıkılan futbolcu, neleri göze alabilir? Tüm macera bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!
Kızlarının dışarı çıkmasını istemeyen bir aile, erkek çocuklarına farklı davranırsa ne olur? Üstelik bir de kızlar ve erkekler işbirliği yaparsa?
Anne’den ilişki danışmanı olur mu? Ya herkes ilişkisi ile ilgili derdini annesine anlatırsa, anneler karşılaştığında ne olur?
BKM Mutfak, bu hafta bir gişeye konuk oluyor. Hani çoğu zaman yüzlerine dahi bakılmadan çekip gidilen gişe memurlarının hayatından bir pencere açıyor.
İstanbul’da görülmemiş bir sokak. Kahramanımız sadece kız arkadaşının evini aramaktadır. Ama adres sorduğu herkesin ona söyleyecek bir şeyi vardır! Bu nereye kadar sürer? Kimbilir?
Ve Boğaç! Boğaç aşık, üstelik itiraf bile edecek. En azından deneyecek. Bunun için babasından taktik bile alacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D’de.

Nevzat_Ayşe
06-05-09, 17:02
YENİ BÖLÜMÜYLE PAZAR 20:00 de! - 06.05.2009

KELLİĞİN PSİKOLOJİK TEDAVİSİ MUMKUN MU? HAVUÇLU ANNEYE ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ!!!!

BKM MUTFAK Oyuncuları, ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR gösterileri için bu hafta yine tipten tipe bürünüyor, seyirciyi kırmaktan geçiriyor! Üstelik bu hafta bizzat seyirci oluyorlar, Yılmaz Erdoğan’ın seyirciyle yaptığı skeç değerlendirmelerini seyircilerin yerine geçerek yapıyorlar.


Seyirci Kalmak skecinde, hem ustalarını hem de seyirciyi şaşırtıyorlar.Bu hafta yine sahnede bir psikodrama skeci yer alıyor. Bu kez konu kelliğin çaresi! Şevket kellik sorunu için gittiği psikodrama seansında ilginç kişilerle karşılaşıyor.


Şişman çocukların dramı ise bu hafta Şişmanus belgeselinde gözler önüne seriliyor. Ve Havuçlu Anne ile hıyarlı baba bu hafta anneler günü macerası ile ekranda. Hıyarlı Baba’nın Havuçlu Anne’ye anneler günü hediyesi bakalım nelere yol açacak???


Çok Güzel Hareketler Bunlar Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D’de.
Alıntıdır...!

Nevzat_Ayşe
13-05-09, 17:29
EROS, HAYIRLI BİR İŞ PEŞİNDE! - 13.05.2009

Eros, hayırlı bir iş için görev başında, Boğaç Pelin’in Peşinde!!! Bkm Mutfak bu hafta yine çok eğlenceli bir bölümle ekranda.

Bkm Mutfak ekibi hayatın içinden uyarladıkları skeçlerine bu hafta yenilerini ekliyor.Yazdıkları skeçleri işi ticarete dökerek satmaya başlayan Bkm Mutfak, skeçlerin fiyatını da şakaya göre belirliyor ve skecinde adı ‘şakasına göre değişir’ oluyor.
Banka görevlisinin satmaya çalıştığı kredi kartı bir aile faciasına sebep olabilir mi? Aşk tanrısı Eros hayırlı bir iş için bu hafta yine görev başında… Ah bi de o isabetsiz atışları olmasa!!!

Peki ya otobüs yolculuğu sırasında horlayan bir kadının otobüste yarattığı kargaşaya ne demeli?
Artık klasikleşen skeçlerin arasında yerini alan Boğaç bu hafta yine ekranda. Boğaç’ın bu hafta ki macerası tabii ki Pelin. Boğaç’ın kurbanı ise Ersin! Seviyor sevmiyor derken, Ersin de bu oyunun bir parçası oluyor.
Çok Güzel Hareketler Bunlar Pazar akşamı saat 20:00 de Kanal D’de.
Alıntıdır !!

melekkis
22-05-09, 12:03
BKM MutfakKANKALAR YİNE SAHNEDE! RUS GELİN DOĞUM YAPTI!
VE BİRAND’A İSYAN VAR!
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta yine birbirinden eğlenceli skeçler ile ekrana geliyor. Tanıdık kahramanlara, yenilerinin de ekleneceği bu bölümde ekranda kahkaha fırtınası esecek. Evine hırsız giren bir adam kimden yardım ister? Güvenlik görevlileri mi ilgilenir, yoksa komşuları mı?
Yoksa herkes bu dünyada yapayalnız mı? Kankalar da bu hafta seyirciyle hasret gideriyor. Arkadaşının sevgilisini kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar bir kafeteryada buluşurlar ve yine işler karışır!
Kırmızı noktalı programlar aile içinde! Ergenlik yaşındaki oğlunu kırmızı noktalı programları izlerken yakalayan adam, oğluyla biraz sohbet edince şaşkına döner! Oğlunun cinsellik konusundaki bilgisi inanılmazdır. Oysa ne o, ne de eşi hiçbir şey bilmemektedir!
Birand ve muhabiri Murat’ın maceraları da devam ediyor. Bu hafta tüm muhabirler Birand’a karşı ayaklanıyor. Kimse haber yapmıyor!
Ve medyadan hayatımızın içine ir başka skeç. Yeni kiracınızın mesleği paparazzilik ise ne tepki verirsiniz? Üstelik her an mesleğine bağlıysa ve sizin ilişkinizi de medyatik bir hale getirir ise? Paparazzi skecinde bu macera var!
Çok Güzel Hareketler Bunlar seyircisinin yakından tanıdığı apartman sakinleri de bu hafta yeniden ekranda. Bu kez apartmanda bir doğum heyecanı var. Rus gelin doğum yapar ve herkesi isim telaşı alır! Çocuğun ismi hem Rus hem Türk ismi olacaktır. Ama ismi koyacak olan Hacı amca olunca elbette her şey öyle kolaylıkla hallolmaz. Sakın kaçırmayın!

ÇGHBdünya
28-05-09, 14:12
KANKALAR YİNE SAHNEDE! BOĞAÇ, PELİN’İN BABASININ KARŞISINDA!!!


BKM Mutfak Oyuncuları, Avrupa turnelerinin ardından çektikleri yeni
bölümleriyle ekranda hasret giderecekler. Bu hafta yine tanıdık
kahramanlarına yenilerini de ekleyerek seyirciyi kahkahadan kıracaklar.
Yılmaz Erdoğan da hem seyircilerin arasında onları izleyecek hem de her
skeci sahneye çıkarak değerlendirecek.


Büyümek skecinde damat adayıyla tanışan bir anne baba çıkacak sahneye...
elbette asıl amaç tanışmak değil, damadın kızlarına uygun olmadığını anlamak
için bir test yapmaktır!


Evine hırsız giren bir adam kimden yardım ister? Güvenlik görevlileri mi
ilgilenir? Yoksa komşuları mı? Yoksa herkes bu dünyada yapayalnız mı?
Kankalar da bu hafta seyirciyle hasret gideriyor. Arkadaşının sevgilisini
kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar
bir cafede buluşurlar ve yine işler karışır!


Birand ve muhabiri Murat’ın maceraları da devam ediyor. Bu hafta tüm
muhabirler Birand’a karşı ayaklanıyor. Kimse haber yapmıyor!


Ve medyadan hayatımızın içinden bir başka skeç. Yeni kiracınızın mesleği
paparazzilik ise ne tepki verirsiniz? Üstelik her an mesleğine bağlıysa ve
sizin ilişkinizi de medyatik bir hale getirir ise??? Paparazzi skecinde bu
macera var!


Boğaç ve Pelin cephesinde ise süt krizi var. Pelin’le arası bozulan Boğaç
arkadaşıyla dertleşirken sütü fazla kaçırınca Pelin’in kapısına dayanıyor!
Ancak kapıya Pelin değil babası çıkıyor!!!!


ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR / Pazar 20:00 KANAL D
ALINTIDIR...

melekkis
04-06-09, 13:27
BKM MutfakÖSS STRESİ, BKM MUTFAK’A AK SAKALLI DEDE’Yİ GETİRİYOR...
ERSİN, DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİYLE KARANTİNAYA ALINIYOR!

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta da kahkaha dolu!
ÖSS’ye girecek olan gencin, sınava hazırlık sürecinde geçirdiği evreler bu hafta ekranda olacak. Üniversite stresi öyle fazladır ki, ak sakallı dede bile olaya müdahale etmek için sahneye çıkar!
Gamsızlığın sınırını zorlayan ‘Gamsız Osman’da bu haftanın kahkaha bombalarından bir diğeri.
Ve bir ayrılık hikayesi… İkisi de birbirinden ayrılmak isteyen çiftin bunu dile getiremeyişi gelecek sahneye. Önce kim söyleyecek? Nasıl söyleyecek?
Ve devam skeçleri… “Kadın Olmak” yeni bölümünde, bir çeşit “erkek olmak” haline gelecek! Erkekler de ağlar elbette ama bu sefer olayı BKM Mutfak yorumlayacak.
Ve Domuz Gribi paniği! Ersin karantina altında! Avrupa turnesinden grip kapmış olabileceğini düşünen ekip Ersin’i karantinaya alıyor!

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

melekkis
12-06-09, 10:56
BKM MutfakÖSS sendromu ve yoga seansı

BKM Mutfak oyuncuları, ÖSSyusları bu hafta da sınav sonrası halleri ile ekrana taşıyorlar! ÖSS puanlarını öğrenen genç, önce ailesi ile sonra da karşılaştığı herkes tarafından meslek seçimi ile ilgili önerilere maruz kalır.
Bu arada evde canı sıkılan Bülent ve Şahin, eski kız arkadaşlarını aramaya karar verirler. Ya eski kız arkadaşları yeniden tavlayacaklar, ya da apartmana yeni taşınan komşulara kendilerini beğendirecekler!
Ve bir büyük açıklama! En yakın arkadaşının kızkardeşi ile birlikte olan adam bunu arkadaşına nazıl açıklamalı? Günler süren heyecandan sonra ya ona da yapılacak bir açıklama varsa! Arkadaşça açıklamalar bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!
BKM’nin sahnesini temizleyen ekip de bu hafta kameraya takılıyor. Bir yandan temizlik yapıp bir yandan kostümleri deneyen temizlik ekibi, Ersin’e rastlayınca içlerindeki oyunculuk ateşi depreşiyor! Erkeklerin playstation oynadığı, kadınların ise dizi izlemek için her tür numarayı çevirdiği bir akşam gezmesine de konuk olunuyor bu hafta. Kadınlar erkeklerin içinden bir tanesini dizi izlemeye ikna edince, durum biraz tuhaflaşacak!
Ve ana ne haber bülteninde Birand’ın ekibi bir taraftan yogayı, bir taraftan da uzay kongresi katılımcılarını inceleyecek!

mcbüşrat
18-06-09, 15:05
BKM MutfakHavuçlu Anne ve Hıyarlı Baba tatilden dönüyor, ortalık karışıyor!

Sevgilisi ile yemeğe çıkan adam, kılıbık davranışları ve sorularıyla kadını bunaltır. Adamın yaptıklarının sonu gelmeyince kadın olayı kökünden çözer.
Ana haber bülteninde, Birand’ın ekibi, sevgilisi tarafından terk edilen bir adamın çöp evini ve traji komik hikayesini ekrana taşıyacak ve ana haberde bu hafta mikrofon el değiştirecek. Haberler, junior muhabirlerin sunumu ve yorumuyla ekrana gelecek.

Uzun süredir aynı evde yaşayan Şahin ve Ersin’in arası Şahin’in ev kirası vermemesi yüzünden açılır ve Ersin yeni ev arkadaşı olarak Murat’ı seçer.
Gelen gideni elbet aratacaktır.

Balayından dönen havuçlu anne ve hıyarlı baba da bu hafta yeniden ekranda olacak. Balayının faturası oldukça kabarık gelir ve bunun kimin tarafından ödeneceği konusu ailede tam bir kaosa sebep olur.

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın bu bölümü de kahkaha dolu. Sakın kaçırmayın!

z_e_y_n_e_p
25-06-09, 16:46
“ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR”
“SEZON FİNALİ” SÜRPRİZLERİ ve KARNE HEYECANI İLE EKRANDA!

Tüm sezon boyunca pazar akşamları kahkahanın adresi olan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, bu akşam sürprizlerle dolu sezon finali bölümü ile ekrana geliyor.
BKM Mutfak Oyuncuları’nın ustalarından karne almanın heyecanıyla çıktıkları sahne birbiri ardında sürprizlere ev sahipliği yapacak.
Kanal D Ana Haber’de, Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın Birand’ını bir şok bekliyor. O muhabirleriyle canlı bağlantı yapmaya çalışırken, stüdyoya gerçek Birand geliyor!
Okulların kapanması nedeniyle görüşemeyecek olan Boğaç ve Pelin bu hasrete nasıl dayanacaklarını bilmiyorlar. Elbette bir çözüm yolu bulacaklar!
Ve BKM sahnesinde, bir olay yeri! İndirime giren bir mağaza, kadınların saldırısı ile savaş alanına dönecek. Mağaza sahibi ve çalışanlar kendini kaybetmiş kadınlarla baş edemeyince olaya özel timler müdahale edecek!
Oğlunu kırmızı noktalı program izlerken yakalayan babanın paniği ve arkadaşları vasıtasıyla bir kızla buluşan gencin yaşadığı ikilem de sezon finalinin skeçleri arasında.
Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne de elbette sezon finalinde seyirciyle umulmadık bir şekilde vedalaşıyor! İlişkilerini yoluna koymak isteyen Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne evlilik terapisine gidiyor! Terapist ne kadar uğraşsa bir ilerleme kaydedemezken, Hıyarlı Baba umulmadık bir şekilde Havuçlu Anne’nin ithamlarından fazlasıyla etkileniyor ve kriz geçiriyor!
Ve BKM Mutfak Oyuncuları’nın karne heyecanı! Yılmaz Erdoğan oyunculara karnelerini verirken, ustalardan Demek Akbağ da sahnede ona eşlik ediyor. Sakın kaçırmayın!

melekkis
04-08-09, 15:56
Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.İmaj danışmanları Ersin’in, Ersin ise imajını değiştirip kızları tavlamanın peşinde! Ve global kriz Atölye’nin kapısını da çalıyor ! Ne kadar şaka; ne kadar ciddi bilinmez. Krizi, bir de BKM yorumuyla izleyin. Otobüs beklerken geçen zamanda neler düşünür insan? Aklından neler geçer? Duraksama skeci de bu akşamın kahkaha adreslerinden. Bir apartman yöneticisi seçimi de gelecek bu akşamekrana. Ama vaatler seçim meydanlarını aratmayınca en sonunda ortaya sazlarla atışan aşıklar bile çıkacak! Kanal D Ana Haber Bülteni ve elbette Mehmet Ali Birand yine gündem oluşturacak bir haber bağlantısı ile BKM Sahnesi’nde! Sakın kaçırmayın!


özel bölüm skeçleri

ulker02
09-08-09, 16:02
Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.Bu akşam sahneden bir grev geçecek: Güzel kızların yanındaki yancı kızlar eylemde! Hem de çok kalabalıklar! Ve bir psikolog hikayesi… Hastasını nasıl tedavi edebilir, ya da edemez? Genç bir çiftin evlilik yıldönümü kutlama macerası da izleyiciyi kahkahaya boğacak. Çiftin kutlamasına tüm eş, dost, akraba katılınca, ortalık şenlik alanına dönecek. Akşamın en komik skeçlerinden biri de Şarlo! Ersin Şarlo olarak sinema tarihine ışık tutacak! Ve bakkal amca! Hani şu süpermarketlerle mücadele eden mahalle bakkalı da bu akşam sahnede olacak! Kahkaha dolu bu özel bölümü sakın kaçırmayın!

$iRiN
25-08-09, 01:46
Bkm Mutfak”çok Güzel Hareketler Bunlar”

Kanal D'nin, izlenme rekorları kıran mizah programı "BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
Bu akşam bir "telefoncu"ya konuk olacak ve kızına yeni bir telefon almaya çalışan babanın teknolojiyle yarışında son noktaya şahit olacağız.
"Esma'nın share'i " isimli skeçte ise, hayatını televizyon yarışmalarına adayan bir aileyle tanışacağız.
Sinema tarihinin en çok konuşulan, yazılan, çizilen, ödüllendirilen filmi
Titanik de, BKM Mutfak yorumuyla, bu kez İstanbul'dan demir alacak!
"Skeç yazamayan adamlar" yine yazma çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kez kalemlerinden "Hamlet" damlıyor. Ama bu Hamlet biraz Anadolu kokuyor, çokça da Yeşilçam!
Gecenin diğer skeçleri ise; "Emanet Bomba", "Bizim Zamanımızda",
"Toplu Terapi", " Efect Otel" ve final. Yani karne töreni.
Kahkaha dolu bu özel bölümü sakın kaçırmayın!

Robinahood
29-08-09, 23:32
Kanal D'nin, izlenme rekorları kıran mizah programı "BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam da, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
Hayatta olduğu gibi şakalarda da aşk olmadan olmuyor elbette.
BKM yorumuyla, günümüz ilişkilerine bir göz atılacak bu akşam: modern zamanlarda aşk bu mudur!
Metin Yıldız'ın skeç yazma çabaları ve cep telefonu kullanmak isteyen ama baz istasyonu bulunmayan bir köyde yaşananlar da bu akşamın şakaları arasında.
Ayrıca işleri kesat giden bir tabutçunun hikayesini de izleyeceğiz,
Bankamatikten para çekerken hepimiz korkuyoruz. En çok da yaşlılar. Ama bu kez bankamatik macerasında çok şaşırtıcı bir amca çıkacak izleyicilerin karşısına.
Yavuz hırsız ev sahibini bastırır! Peki ya evde bir hırsız yoksa? Ayağı kırılıp hastaneye yatan Ersin, huysuz bir hasta olarak hemşireleri uğraştırırken, Metin Yıldız onu ziyarete gelir. Özlendiğini düşünen Ersin çok yanılmaktadır!
Gecenin diğer skeçleri ise "Yeni Rocky" ve"The Ayırıcı".
Kahkaha dolu bu özel bölümü sakın kaçırmayın!

Robinahood
25-09-09, 22:13
BKM MutfakBest of “Çok Güzel Hareketler Bunlar”

Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
Futbol yine BKM Mutfak ekibinin gündeminde ilk sırada. Sahne yine bir futbol sahasına dönüyor, bir yedek kulübesinde yaşananlara şahit oluyoruz. Yedek oturmaktan sıkılan futbolcu, neleri göze alabilir? Tüm macera bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!
İndirime giren bir mağaza, kadınların saldırısı ile savaş alanına döner. Mağaza sahibi ve çalışanlar, kendini kaybetmiş kadınlarla baş edemeyince olaya özel timler müdahale eder!
Evde canları sıkılan Bülent ve Şahin, eski kız arkadaşlarını aramaya karar verirler. Ya eski kız arkadaşları yeniden tavlayacaklar, ya da apartmana yeni taşınan komşulara kendilerini beğendireceklerdir. ÖSS’ye girecek olan gencin, sınava hazırlık sürecinde geçirdiği evreler de bu akşam ekranda olacak. Üniversite stresi öyle fazladır ki, aksakallı dede bile olaya müdahale etmek için sahneye çıkar! Kankalar da bu akşam seyirciyle hasret gideriyor. Arkadaşının sevgilisini kıskanan kankaya da bir sevgili bulunması gerekmektedir! Ama nasıl? Kankalar bir cafede buluşurlar ve yine işler karışır!
Erkeklerin playstation oynadığı, kadınların ise dizi izlemek için her tür numarayı çevirdiği bir akşam gezmesine de konuk olunuyor bu akşam. Kadınlar erkeklerin içinden bir tanesini dizi izlemeye ikna edince, durum biraz tuhaflaşacak! Bir grup inşaat işçisi de yarışma furyasına dahil oluyor. Yiyememekteyiz programı ratingleri altüst ediyor!
Ve tabi ki Boğaç! Pelin de Boğaç’a olan aşkını itiraf ediyor mu?
Ralli macerası’nda Co pilot hatasıyla yolunu kaybeden ralliciler finish çizgisini aramaya başlar. Ve yolları bir köye düşer! Onlara önce muhtar sonra çoban yardım eder. Ancak ortada bir gariplik vardır!
Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne’nin maceraları bitmiyor. Peki oğulları Faruk neden evi terk ediyor? Bu kahkaha şölenini sakın kaçırmayın!

*kübiş*
02-10-09, 16:56
BKM Mutfak
BKM “Çok Güzel Hareketler Bunlar”a özlem sona eriyor

BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını sahneye ve ekrana taşıyan BKM Mutfak oyuncuları, yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladılar. Ve bu skeçlerden oluşan sezonun ilk bölümünde ekranda olacaklar. BKM’nin gençleri, sezonun yeni bölümünde ekrana 5 skeç ile gelecekler. “Yazlık Cinnet”, “Oscar”, “Şeker Bayramı”, “Laf Akma” ve “İşte Taraftar İşte Şampiyon” skeçleri yine izleyicileri kahkahaya boğacak.BKM Mutfak oyuncuları skeçlerin birinde seyirciyi Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç Oscar’a aday gösterilince, Ersin, Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julio olarak kırmızı halıda yerlerini alacaklar. Yazlığa başını dinlemeye giden çiftin cinneti, bu nasıl bayramlaşma dedirtecek. Şeker Bayramı skeci, teknik direktörün hakem tarafından tribüne gönderilmesiyle kontrolden çıkan maç ve kadınlara laf atan iki magandanın başına gelecekler de bu hafta ki skeçler arasında. Yılmaz Erdoğan’ın öğrencileri, sezon boyunca hem BKM sahnesinde hem Kanal D ekranında mizah yapmaya devam edecekler. Yeni sezona kahkaha dolu şahane bir bölümle başlangıç yapan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı sakın kaçırmayın!

Robinahood
08-10-09, 17:02
BKM Mutfak“Çok Güzel Hareketler Bunlar”da
bu akşam, 6 muhteşem skeç var!
Her Pazar ekranda kahkaha tufanı estiren BKM Mutfak oyuncuları bu hafta yine sıfır kilometre skeçler ile Kanal D ekranında! BKM’nin gençleri, Pazar akşamı ekrana 6 skeç ile gelecek.
Dişçiye gitmekten herkes korkar. Ama ya dişçi babanız olursa ne olur? Garip doğan bir bebek ailesinde nasıl şaşkınlık yaratacak buna da şahit olacağız bu hafta. Severek izlenen telefon kulübesi yarışması ve ekonomiye destek verin reklamları bu hafta BKM Mutfak yorumuyla ekranda olacak. Çocukluk arkadaşına, yeni sevgilisini tanıştıracak olan genç, sevgilisinin davranışları karşısında neye uğradığını şaşıracak. Ve, BKM Mutfak oyuncularından yeni bir belgesel: Alkolüs.Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu yeni bölümünü sakın kaçırmayın!

z_e_y_n_e_p
16-10-09, 14:49
BKM Mutfak
“Çok Güzel Hareketler Bunlar”da
3G açılımı
Kanal D’de ekrana gelen BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler bunlar”, hem yepyeni karakterleri hem de en sevilen karakterlerin yeni maceraları ile Pazar akşamları ekranda kahkaha fırtınası estirmeye devam ediyor!
Otelde bulaşıkçı olarak çalışan Ersin, Hollandalı bir kıza aşık olur. Ama elbette ona bulaşıkçı olduğunu söylemez. Kız otelin içinde onu aramaya başlayınca da bütün otel personeli kendini bir hikayenin içinde bulur!
Macera dolu bir tatil geçirmek isteyen çift, turizm acentasının hiçbir önerisini beğenmez. Nedense, hiçbir macera onların maceracı ruhunu tatmin etmez. Ama sonunda bir maceraya atılırlar.
Kalabalık bir aileyi, uygun fiyata küçük bir ev tutmaya razı edecek kadar yetenekli emlakçının iki güzel kadın tarafından oyuna getirilişi ve Maraş dondurmacısından doldurma kapma mücadelesinin finalinde, sevgilisi ile ilişkisini sorguya çeken adamın maceraları da bu haftanın skeçleri arasında! Ekonomiye can verilmeye bu hafta bakkal skeciyle devam edilecek! Alınıp verilen sakızlar ekonomiyi mi canlandıracak, yoksa bakkalı çileden mi çıkaracak?
Ayrıldığı kız arkadaşını internet ilanıyla satılığa çıkaran adamın hikayesi ve 3G furyasına kapılıp giden Havuçlu Anne – Hıyarlı Baba da bu haftanın skeçleri arasında. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın keyif ve eğlence dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
23-10-09, 19:31
Pazar 20:15 (Özel)

BKM Mutfak


“Çok Güzel Hareketler Bunlar” Özel
BKM Mutfak oyuncuları skeçlerin birinde izleyicileri Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç Oscar’a aday gösterilince, Ersin, Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julie olarak kırmızı halıda yerlerini alacaklar. Yazlığa başını dinlemeye giden çiftin cinneti, bu nasıl bayramlaşma dedirtecek. Teknik direktörün hakem tarafından tribüne gönderilmesiyle kontrolden çıkan maç ve kadınlara laf atan iki magandanın başına gelecekler de bu akşam ki skeçler arasında. Dişçiye gitmekten herkes korkar. Ama ya dişçi babanız olursa ne olur? Garip doğan bir bebek ailesinde nasıl şaşkınlık yaratacak buna da şahit olacağız bu akşam. Ekonomiye destek verin reklamları bu hafta BKM Mutfak yorumuyla ekranda olacak. Çocukluk arkadaşına, yeni sevgilisini tanıştıracak olan genç, sevgilisinin davranışları karşısında neye uğradığını şaşıracak. Ve, BKM Mutfak oyuncularından yeni bir belgesel: Alkolüs. Otelde bulaşıkçı olarak çalışan Ersin, Hollandalı bir kıza aşık olur. Ama elbette ona bulaşıkçı olduğunu söylemez. Kız otelin içinde onu aramaya başlayınca da bütün otel personeli kendini bir hikayenin içinde bulur! Macera dolu bir tatil geçirmek isteyen çift turizm acentasının hiçbir önerisini beğenmez. Nedense, hiçbir macera onların maceracı ruhunu tatmin etmez. Ama sonunda bir maceraya atılırlar. Kalabalık bir aileyi, uygun fiyata küçük bir ev tutmaya razı edecek kadar yetenekli emlakçının iki güzel kadın tarafından oyuna getirilişi ve Maraş dondurmacısından doldurma kapma mücadelesinin finalinde sevgilisi ile ilişkisini sorguya çeken adamın maceraları, ayrıldığı kız arkadaşını internet ilanıyla satılığa çıkaran adamın hikayesi ve 3G furyasına kapılıp giden Havuçlu Anne – Hıyarlı Baba da bu bölmünün skeçleri arasında.

mcbüşrat
30-10-09, 16:58
Zinnet Karacinnet iş başında! Ama onun derdine kim çare olacak?:happy0064

Her Pazar ekranda kahkaha tufanı estiren BKM Mutfak oyuncuları bu hafta yine yepyeni skeçler ve karakterler ile Kanal D ekranında! Bu haftanın ilk skeci; dilek olay! Aşkı için işinden vazgeçen bir adamın hikayesi ekranda olacak! Doktoru olmayan bir poliklinik, üstelik doktor rolünü üstlenmiş bir hastabakıcı da skeçler arasında! Asansör Rıfkı’nın hatıra defteri okunacak ve bir asansörün başına gelebilecek traji komik olaylara şahit olacağız.Evlilik uzmanı Zinnet Karacinnet, ekrandan problemli ilişkilere samimi bir şekilde derman olamaya çalışacak ve bu samimiyeti onu bir anda kendi ilişkisi ile yüz yüze bırakacak! Bu haftanın son skeci Boğaç. Boğaç ve Pelin’in aşkına bir bitter çikolata gölge gibi düşecek ve olaylar çığırından çıkacaktır. Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

Robinahood
06-11-09, 17:36
BKM Mutfak'ta aşk-ı memnuniyet!

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu!
İnternette komik videoları izleyen adam, kızının ve abisinin çektiği videonun izlenme rekoru kırdığını görünce acaba neler yapacak?
Sevgilisinin oynadığı dizinin, yeni bölümünü evde arkadaşıyla izleyen adam, gördüğü cüretkâr sahnelere inanmak istemez! Arkadaşı da olayla ilgili onun aklını karıştırınca ilişkinin sorgulanması kaçınılmaz olur.
Hamile bayanın, otobüste oturmak istemesi otobüs halkının tepkisine yol açar. Kadın, hamile olduğunu ispatlamak için epey dil dökecektir.
Aşk tanrısı Eros, herkese aşk dağıtıp aşık olamamaktan yana dertlidir. Buna çözüm bulmanın zamanı gelmiştir ama, çözüm yanlış kız arkadaş bulmak değildir!
Yarışmadan tatil kazanan adam, yanında kimi götüreceğine karar veremeyince olay psikoloğa kadar gidecektir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

elnino11
13-11-09, 00:06
Marimar Antonio olan bölüm hangisi???

*Esra!!
13-11-09, 15:42
BKM Mutfak

Gençler Ana Haber'de isyanda

Kızının getirdiği damat adayını, uygunluk testine tabii tutan bir babanın kendisinin testi geçememesi, kızının ve eşinin onu sorgulamasına neden olur.
Kendilerini, Kıvanç Tatlıtuğ yüzünden yakışıklı hissedemeyen gençler Taksim Meydanı’nda eylem yaparlar. Acaba, Ana Haber’de Mehmet Ali Birand gençlerin derdine çare bulabilecek mi?
Şişe çevirmede “doğruluk mu, cesaret mi?” oyunu oynayan iki ailenin, oyun sonunda tüm kirli çamaşırları ortaya dökülür.
Yazın çalışıp mal mülk yapan karıncanın, ağustos böceği karşısında elindekileri koruma mücadelesine, cırcır böceği, kara fatma ve çekirge de dahil olur.
Evlilikler gibi boşanmalar da günümüzde kutlanmaya başlanmıştır. Boşanan çift malların da paylaştırılacağı bugünü törenle kutlar.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın neşe ve kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

ahmet_rüya
20-11-09, 12:15
BKM Mutfak, yine kahkaha dolu!

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta da kahkaha dolu! Markette alışveriş yaparken, market arabalarının çarpışması sonucu tanışan adamla kadının, giderek koyulaşan, bir o kadar da tuhaflaşan sohbetine şahit olacaksınız.
Bir hakem, sahada başına gelenler, taraftarın tepkileri, futbolcularla yaşananlar sebebiyle psikoloğa gider. Psikoloğun aslında uzun zamandır alt etmek için beklediği bu kişi ayağına kadar gelmiştir!
Temizlikçi kadınlar, mafya babasının evini temizlemeye giderse ne olur?
Daha da önemlisi, mafya babası kadınları esir aldığında yardımlarına “Temel İçgüdü” yetişir!
Ayrılma kararlarını farklı mekanlarda birbirine açıklamak üzere buluşan iki çift, bu kararlarını bir türlü açıklayamazlar. Çiftler sancılı geçen bu kısa sürecin ardından bir araya gelirler ve biten ilişkinin sebepleri gün yüzüne nihayet çıkar.
BKM Mutfak’ın mucitleri! 5 yıl sonrasını gösteren alet icat edilmiştir. Ve ilk deneme çiftlerle, ilişkilerinin 5 yıl sonrasını görmeleri için yapılır!
Ve, arkadaşlarına bir yemek daveti veren adamın, çok şaşırtan itirafı!

*Esra!!
26-11-09, 13:02
BKM Mutfak

BKM Mutfak yine kahkaha dolu!

“BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.
BKM Mutfak oyuncuları skeçlerin birinde seyirciyi Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç Oscar’a aday gösterilince Ersin, Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julio olarak kırmızı halıda yerlerini alacaklar.
Dişçiye gitmekten herkes korkar. Ama ya dişçi babanız olursa ne olur?
Garip doğan bir bebek ailesinde nasıl şaşkınlık yaratacak buna da şahit olacağız bu bölümde.
Çocukluk arkadaşına, yeni sevgilisini tanıştıracak olan genç, sevgilisinin davranışları karşısında neye uğradığını şaşıracak.
Ve, BKM Mutfak oyuncularından şahane bir belgesel: Alkolüs.
Asansör Rıfkı’nin hatıra defteri okunacak ve bir asansörün başına gelebilecek traji komik olaylara şahit olacağız. Sevgilisinin oynadığı dizinin, yeni bölümünü evde arkadaşıyla izleyen adam, gördüğü cüretkar sahnelere inanmak istemez! Arkadaşı da olayla ilgili onun aklını karıştırınca ilişkinin sorgulanması kaçınılmaz olur.
Yarışmadan tatil kazanan adam, yanında kimi götüreceğine karar veremeyince olay psikoloğa kadar gider. Şişe çevirmede doğruluk mu cesaret mi oyunu oynayan iki ailenin, oyun sonunda tüm kirli çamaşırları ortaya dökülecek. Yazın çalışıp mal mülk yapan karıncanın, ağustos böceği karşısında elindekileri koruma mücadelesine, cırcır böceği, kara fatma ve çekirge de dahil olacak. Evlilikler gibi boşanmalar da günümüzde kutlanmaya başlanmıştır. Boşanan çift malların da paylaştırılacağı bugünü törenle kutlar. Ve arkadaşlarına bir yemek daveti veren adamın, çok şaşırtan itirafı!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bayram özel kolaj bölümünü sakın kaçırmayın!

bkmkolik
04-12-09, 11:17
BKM Mutfak


Spor yorumcuları, maç değerlendirmeye yeni bir soluk getirecek!

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta, hepsi birbirinden eğlenceli 6 yeni skeç ile ekrana geliyor. Haftanın ilk skecinde bayramın izleri var. Kurban Bayramı’nda kestikleri danayı paylaşamayan kardeşlerin maceraları kahkahalarla izleyeceksiniz.
Bir diğer skeçte; hastane masraflarını ödeyemediği için uzun süredir hastanede rehin kalan adamı, arkadaşı biriktirdiği para ile bu zor durumdan kurtarır. Ancak iyiliğini söylemeli mi, yoksa sonsuza dek susmalı mı?
Bu hafta sahneden bir de hamam sefası geçecek. Gelin görmeye hamama giden kayınvalide, yanında oğlunu da götürecek!
Hiçbir kıskançlığı olmayan koca, eşiyle birlikte tango kursuna gider. Ancak kendisi dans edemeyince, eşi dans hocasıyla tango yapar!
Gecede bir de Türk sineması nostaljisi yer alacak. Eşkıya filmi bu kez BKM Mutfak yorumuyla ekrana gelecek.
Spor yorumcuları da bu hafta, maçtaki tartışmalı pozisyonları, kendine özgü taktiklerle televizyondan canlı canlı yönlendirip değerlendirecekler.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın eğlenve dolu bölümünü sakın kaçırmayın

ulker02
11-12-09, 15:39
Coşkulu hezayancılar domuz gribine el atıyor!

BKM’nin gençleri bu hafta, hem çok sevilen karakterlerin yeni maceraları, hem de yepyeni yüzlerle ekranda olacak.
Bu haftanın ilk skeci, “Coşkulu Hezeyan”da, domuz gribi gündeme gelecek. Bir din hocası ve astrolog gözünden grip yorumlanacak. Nasıl korunmalı veya nasıl bulaştırılmalı?
Evlendiği günden bu yana, eşinin anne ve babasına, bir türlü anne - baba diyemeyen genç, aile içi tartışma yaratır. Olay o kadar büyür ki, gençlerin çocukluklarına kadar inilir.
Oynadıkları oyunların sonucuna göre, ilişkisine yön veren adam, bu uğurda partnerini baya bir hırpalar. Partnerin intikamı ise çok gecikmez.
Kredi kartını iptal ettirmek için bankaya gelen adamı bu fikrinden uzaklaştırmak için banka yöneticilerinin başvurduğu inanılmaz yöntemler ve kadın taraftarların maçlara olan ilgisinin, meşhur hakemler tarafından değerlendirilmesi de bu hafta ekrana gelecek skeçler arasında.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!

>Mina<
17-12-09, 16:21
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu! Çocuklarının büyüdüğüne bir türlü inanmak istemeyen anne ve baba, çocuğun üniversite tercihini de şehir dışında yaptığını öğrenince, durumu kabullenmek zorunda kalır. Sevgilisini kankasıyla tanıştıracak olan kız, ikiliyi bir cafede buluşturur. Başta her şey sakin gözükürken, zamanla işler kontrolden çıkar. Diyet yapmak zorunda olan şişman kadınlar bunu bir türlü başaramaz ve kendilerini iyice yemeğe verirler. Onlardan daha fazla yiyerek hiç kilo almayan kadın ise diğer kadınların hedefi haline gelir. Eski sevgilinin silahlı saldırısına maruz kalan çift, yaşanılan bu olayla ilişkilerini sorgulamaya gider. Psikoloji okuyan genç, evde anne ve babasının şikayet hedefi haline gelen dedenin psikolojisini değerlendirmeye başlar. Araştırma derinleştikçe ailenin psikolojisi ile ilgili ilginç şeyler ortaya çıkar. Kadınlar mahalleler arası maç yaparlar. Maç mahallelinin tezahüratları ve antrenörün taktikleri eşliğinde devam eder. Ancak kadınların birbirine karşı olan tutumları erkeklere göre çok ama çok farklıdır. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
29-12-09, 15:57
BKM Mutfak


BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” Yılbaşı Özel Bölümü” ile ekrana geliyor
Sazlı, sözlü, dansözlü şahane bir eğlence!
BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” “yılbaşı özel bölümü” ile ekrana geliyor.
Kanal D 2010’u, neşe ile karşılıyor. Ekranların en eğlenceli programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, yılın en eğlenceli, en şakalı, en şarkılı bölümünü yılbaşı gecesi için hazırladı!
Zeynep Casalini, Ayşe Özyılmazel ve Funda Arar sürpriz performanslarıyla yılbaşı skeçlerinde rol aldılar! Çekimlerde seyirciyi şaşırtan performansları, yılbaşı gecesi de izleyiciyi şaşırtacak!
“Çok Güzel Hareketler Bunlar”, sadece yılbaşı konulu skeçlerle ekrana gelecek ve final, geçen yıl olduğu gibi BKM Mutfak korusunun, çok özel repertuarlarıyla verdikleri mini konser ile sona erecek.
Yılbaşı gecesinin klasiği gece çalışan taksi şoförlerinin hikayesinden, karakolda sonlanan yılbaşı gecelerine, yeni bir yıla yeni bir yüz ile girmek isteyenlerin estetik maceralarından, geceyi bankamatiklerde geçirenlere birbirinden eğlenceli skeçler, BKM Mutfak yorumuyla yeni yılı karşılayacak.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha ve eğlence dolu “Yılbaşı Özel Bölümü”nü sakın kaçırmayın!

Robinahood
07-01-10, 15:55
Çinli çocuk yorumu

Yıldönümlerinde birbirlerine sürpriz hediyeler alan çift, hediyeler konusunda uzlaşmazlık yaşayınca ilişkinin seyri değişir. Biten ilişkiyi ise, ilişkiden daha da karmaşık ruh halinde olan garson yorumlar.
Maddi sıkıntılarını anlatan eski arkadaşının konuşmayı borç istemeye getireceğinden emin olan adam, bu paranoyasından kendini acındırma yolu ile kurtulur.
Babasının tüm çabalarına rağmen, ev ödevini anlayamayan çocuk garip hareketler de sergilemektedir. İngilizce’yi de doğru dürüst konuşamayan çocuk annesine göre Çinli’dir.
Acımasız gerçekleri insanların yüzüne vurmayı iş edinmiş tuhaf kostümlü adam ve insanlara hayır demekte zorlanan iki farklı adamın hikayesi de bu hafta ekranda olacak.
Banka sırasında, numaratörden aldığı numaradan önce atağa geçen vatandaşı bu davranışından ötürü bir sürprizle karşılaşır.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!

ahmet_rüya
15-01-10, 11:43
Turistim, adresi bulamıyorum!

Otobüste cüzdanını kaybeden adam, ortalığı ayağa kaldırır! Otobüsteki polis olaya hemen müdahale edecektir ama hırsız durumuna düşen diğer yolcuların konuyu kapatmaya hiç de niyetleri yoktur.
Ayrıldıktan sonra bir araya gelen iki sevgili, geçmişi yad eder. Sohbet koyulaştıkça ikilinin eski sevgili olduklarını unutup, kanka kalmaya çalışmaları epey zor olacaktır.
Yaşlı bir kadının yaşadığı sınav stresi, karısının bunaltıcı sorularıyla çıldırma noktasına gelen adamın evden kaçış hikayesi ve barda tanışıp geceyi birlikte geçiren çiftin, sabah alkolün etkisi geçince bu olayı yorumlama şekli de ekranda olacak.
Turiste adres tarif etmekte kendilerini çok marifetli zanneden iki adam, tarif edemedikleri adresle hem kendi hem de turistin kafasını karıştırmayı başarırlar! Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!

ahmet_rüya
22-01-10, 12:58
Ultrasondaki büyük sürpriz!

Fanatikler totem yaparken ne kadar ileri gidebilir? Bir grup arkadaş maç izlerken totem yapmanın sınırı nedir? Mesela soyunmanın sınırı var mıdır?
Bebeklerinin ultrason görüntüsüne ilk kez bakacak çift, her zamanki doktorları yanlarında olmayınca tedirgin olur. Ama asıl tedirginlik, minik yavrularıyla ilk karşılaşmalarında onları beklemektedir!
Kalabalık bir öğrenci evinde, kendini çok önemsiz hisseden genç birden ortadan kaybolur. Depresyona girmiştir ve niyeti sadece arkadaşlarına bir ders vermektir. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve gerçekten kaybolur!
Arkadaşınızı paylaşmak istemezseniz ne yaparsınız? Arkadaşıyla buluşmaya giden adam, buluşmaya bir başka arkadaşın daha geldiğini öğrendiğinde nasıl çileden çıkar?
Komşudan bir fincan kahve, yumurta veya tuz ödünç alabilirsiniz. Ya komşunun duşunu ödünç aldıysanız? Ve siz komşunun banyosunda duşunu kullanırken komşunun kocası gelirse?
Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümüyle Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

*kübiş*
03-02-10, 20:24
BKM Mutfak’ta; Türk işi, Slumdog Millionaire!

İnşaat işçilerinden birine piyangodan büyük ikramiye çıkar. Diğer işçiler durumdan pay almaya çalışınca herkesin gerçek yüzü de ortaya çıkar.
Bu haftanın diğer bir skecide Slumdog Millionaire’in Çarıklı Milyoner versiyonu. Yarışmaya katılan genç, bütün soruları bilmektedir. Peki nedir bunun sebebi?
Dizilerde figüran olarak çalışan adam, bir gün çok ünlü bir oyuncu olmanın hayaliyle yaşamaktadır. Adam bu konuda öyle inatçıdır ki, bu ona tahmininden de pahalıya patlayacaktır.
Gazetede yer alan haberle mağdur olup, tazminat alacakları ümidine kapılan adamlar bu uğurda dayak bile yerler. Ama yasalar değişince yedikleri dayak yanlarına kar kalır!
Evlilikleri kopma noktasına gelen çift, aile terapistine gider. Terapistin ilginç terapi yöntemleri çiftin sorunlarını çözmekte başarılı olamayacak gibi gözükse de, terapistin biraz kaçık olması dengeyi sağlayacaktır.
Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümüyle bu akşam Kanal D’de. Sakın kaçırmayın!

MERYL STREEP
12-02-10, 10:59
51. BÖLÜM ÖZETİ
Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta da kahkaha dolu!
Bu hafta ilk olarak, skeç yazamayan adamlarla ilgili bir durum komedisi ekrana gelecek.
Okul kantininde kızlarla tanışmak için fırsat kollayan gençler, tanıştıkları kızı beğenmezler. Ancak işte tam bu noktada, iç güzellik mi önemli, yoksa dış güzellik mi sorusunun cevabı aranacak.
İlişkilerinde sorunlar yaşayan çift, yolda arabalarıyla giderken bir niyetçiye rastlarlar. Kadının ısrarıyla niyetçiyi arabaya alan çift, çektikleri niyetlerde ilişkilerine dair olumsuz sonuçlarla karşılaşınca işlerin seyri değişir.
Amerika’dan Türkiye’ye taşınan anne- kız, eşya taşıyan, yeni komşu, tamirci herkesin ortak sorusuna maruz kalır. Herkes ailenin Obama’yı görüp görmediğinin derdine düşmüştür.
Bu hafta Sevgililer Günü de kutlanacak. Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne sevgililer günü yemeği yiyeceklerdir. Restoran sahibi adam, Hatçe’nin dul zamanlarında ona sahip çıkan üst komşusudur. Bu durum Kazım’ın kıskançlık krizine girmesine sebep olur ve işler çığırından çıkar.

ulker02
19-02-10, 12:09
Boğaç, Ramazan’la başkanlık yarışında,
Havuçlu Anne, Kazım’a sürpriz peşinde!

Karısının çalışmasını istemeyen adam, karısına tuzak kurarak onu iş görüşmesine geldiğine neredeyse pişman eder. Acaba kadın, kocasının yıldırma politikalarına nasıl dayanacak?
Hoşlandığı kızı tavlamak için arkadaşından taktikler alan adam, iş uygulamaya geldiğinde her şeyi birbirine karıştırır ve ortaya dengesiz bir insan profili çıkar.
Boğaç’ın hırçın davranışlarından bezen sınıf arkadaşları durumu öğretmenlerine iletir. Öğretmen sınıfta olup bitenleri cep telefonuna kaydedince, erken seçime karar verilir ve sınıfta kıyasıya bir mücadele başlar.
Kapısının önünden geçip giden herkesten yardım isteyen kadın, bu davranışı ile yanlış anlaşılınca hırsızlıkla suçlanır. Kadının savunması ise işin yalnızlıktan kaynaklandığı yönündedir.
Gece eve dönerken alkollü araba kullanmaması konusunda kocasını uyaran kadın, kocasının umursamaz tavrı ile karşılaşır. Adamın bu sorumsuzluğu, çiftin başına epey dert açar.
Bu hafta Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne müdavimlerine sürpriz var. Hatice, 3. çocuğuna hamiledir. Kazım çocuğu istemeyince, Hatice tüm ikna yöntemlerini kullanır. Fazıl da doğmamış çocuğu kıskanıp evden kaçınca müjdeli haber pek de müjdeli olmaz. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!.

melekkis
05-03-10, 13:33
BKM MutfakBoğaç’la Ersin’in Street Fighter Turnuvası’na davetlisiniz!

Yeni bir aşk nasıl doğar? Sevgilisinden ayrılan bir kadın, işten kovulan bir adam, otobüste bir kadınla tartışan bir adam, farkına varmadan bir aşkın oluşmasına neden olabilirler mi?
Boyunu kısa bulup psikolojik destek alan adamın asıl derdi ortaya çıkınca işler daha da karışır!
İnternette tanıştığı kayak hocasını eve çağıran kadın, sinemaya gitmek için söz verdiği arkadaşını başından savmak için binbir numara çevirmek zorunda kalır. Üstelik şansı da hiç yaver gitmez!
Patronunu eve yemeğe davet eden adam, gece sonunda ortaya çıkacak manzarayı hayal bile etmemiştir. Patron kadındır ve adamın karısı bundan hiç hoşlanmaz. Gecenin finaline pasta savaşı damgasını vurur!
Boksör bir adamın, dövüş sırasında beynindeki nöronları inceleyen bilim adamı, round round yumrukların nöronlara olan etkisini canlı olarak göstermektedir. Zavallı nöronlar sarsıntının etkisiyle olayı halaya çekmeye kadar götürürler.
Pelin’le ilişkilerinin birinci yılını kafeteryada kutlamak isteyen Boğaç, Ersin’in gelmesiyle sinirlenir. Boğaç’la Ersin street fighter turnuvası düzenler. Yenilgiyi kabul edemeyen Boğaç, sinirlerine hakim olamaz. Pelin kavga ile sonuçlanan bu günü sinir harbi içinde bitirir. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı kaçırmayın!

ulker02
12-03-10, 13:52
METELİKSİZSİNİZ TÜRKİYE"DE TÜRKİYE’NİN YETENEĞİ ARANIYOR.
TABUTÇU, ALİ RIZA BEY’İN PEŞİNE DÜŞERKEN; KAZIM ve HATÇE’Yİ BÜYÜK BİR SÜPRRİZ BEKLİYOR!

"Yeteneksizsiniz Türkiye"ye karşı "Meteliksizsiniz Türkiye" bu hafta BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”da! Robot dansı yapan adam, jimnastikçi kız, rapçı Ersin ve sesinin güzelliğini tüm Türkiye’ye duyurmak isteyen Fatih Ürek bile jürinin karşısında ter dökecek.
Karısını bütün özel günlerinde aynı restauranta getiren adam bu kez yer ayırtmayı da unutmuştur. Şansına tüm masalar da doludur. Adam masaları boşaltmak için insanları kaçırtmaya çalışmakta, karısı ise olayları izledikçe çileden çıkmaktadır. Adam kavga etmekte olan bir çifti gözüne kestirmiş ve karısının gönlünü almak için avına çoktan odaklanmıştır.
BKM Mutfak’ın tabutçusu işleri kötü gittiği için yine çok dertlidir. Çıraklığını yapan oğlunu mahallede ki kızlarla flört ettirerek kızların babalarına kalp krizi geçirtmek niyetindedir. Bunun içinde kızlarının nüfusu hayli kalabalık olan baba, Ali Rıza Bey seçilmiştir.
Askere giderken kız arkadaşını, en yakın arkadaşına emanet etmeyi düşünen adam, farkında olmadan bir sınavdan geçecektir. Adam sınavı geçebilecek midir? Yoksa, asıl sınava tabi tutulması gereken kişi kız mıdır?
Havuçlu Anne ve Hıyarlı Baba, bebeğin kontrolü için doktora gelmiştir. Hazır doktora kadar gelmişken Kazım, bebeği aldırmak için baskı yapar. Hatçe, hayır dedikçe Kazım ısrar eder. Ancak ikilinin bu gereksiz tartışmasına doktorun bir sözü nokta koyacaktır.

Robinahood
18-03-10, 19:14
Ekranda kahkaha fırtınası esiyor
“BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu Pazar, 53 ve 54. bölümlerin en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.

Yeni bir aşk nasıl doğar? Sevgilisinden ayrılan bir kadın, işten kovulan bir adam, otobüste bir kadınla tartışan bir adam farkına varmadan bir aşkın oluşmasına neden olabilirler mi?
Turiste adres tarif etmekte kendilerini çok marifetli zanneden iki adam, tarif edemedikleri adresle hem kendi hem de turistin kafasını karıştırmayı başarırlar!
Yeteneksizsiniz Türkiye’ye karşı Meteliksizsiniz Türkiye bu akşam BKM Mutfak’ta! Robot dansı yapan adam, jimnastikçi kız, rapçi Ersin ve sesinin güzelliğini tüm Türkiye’ye duyurmak isteyen Fatih Ürek bile jürinin karşısında ter dökecek.
BKM Mutfak’ta bu akşam Sevgililer Günü de kutlanacak. Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne sevgililer günü yemeği yiyeceklerdir. Restaurant sahibi adam, Hatçe’nin dul zamanlarında ona sahip çıkan üst komşusudur. Bu durum Kazım’ın kıskançlık krizine sebep olacak, işler çığırından çıkar.
Patronunu eve yemeğe davet eden adam, gece sonunda ortaya çıkacak manzarayı hayal bile etmemiştir. Patron kadındır ve adamın karısı bundan hiç hoşlanmamıştır. Gecenin finaline pasta savaşı damgasını vurur!
Pelin’le ilişkilerinin birinci yılını kafede kutlamak isteyen Boğaç, Ersin’in gelmesiyle sinirlenir. Boğaç’la Ersin street fighter turnuvası düzenler. Yenilgiyi kabul edemeyen Boğaç, sinirlerine hakim olamaz. Pelin kavga ile sonuçlanan bu günü sinir harbi içinde bitirir.
Bu akşam Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne müdavimlerine sürpriz var. Hatice 3.çocuğuna hamiledir. Kazım çocuğu istemeyince, Hatice tüm ikna yöntemlerini kullanır. Fazıl da doğmamış çocuğu kıskanıp evden kaçınca, müjdeli haber pek de müjdeli olmaz.
Karısını bütün özel günlerinde aynı restauranta getiren adam bu kez yer ayırtmayı da unutmuştur. Şansa tüm masalar da doludur. Adam masaları boşaltmak için insanları kaçırtmaya çalışmakta, karısı ise olayları izledikçe çileden çıkmaktadır. Adam kavga etmekte olan bir çifti gözüne kestirmiş ve karısının gönlünü almak için avına çoktan odaklanmıştır.
Boksör bir adamın, dövüş sırasında beynindeki nöronları inceleyen bilim adamı, round round yumrukların nöronlara olan etkisini canlı olarak göstermektedir. Zavallı nöronlar sarsıntının etkisiyle olayı halaya çekmeye kadar götürürler.
Havuçlu Anne ve Hıyarlı Baba bebeğin kontrolü için doktora gelmiştir. Hazır doktora kadar gelmişken Kazım bebeği aldırmak için baskı yapar. Hatice “hayır” dedikçe Kazım ısrar eder. Ancak ikilinin bu gereksiz tartışmasına doktorun bir sözü nokta koyacaktır. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu özel bölümünü sakın kaçırmayın!

e.c.e.n.u.r.
26-03-10, 18:34
Ekranda kahkaha fırtınası esiyor

En yakın arkadaşının sevgilisini, komşusu ve onun arkadaşlarıyla gören kız ne yapacağını bilemez. Kız bu durumu arkadaşına söylemeli mi, yoksa ak sakallı dededen gelecek yardımı mı beklemeli?
Anne ve babasının yanında skeç yazan adam, yazdıklarının annesi tarafından yanlış anlaşılmasıyla büyük bir çıkmazın içine girer.
Sevgilisinden ayrılan adamın ayrılık süresince geçirdiği evreleri Ayrılıkus belgeseli ile ekranda.
Kızını koruyan bir anne, oğlunu tutan bir baba! Baba kız çocuğuna baskı uygulamakta, oğlunu ise her konuda özgür bırakmaktadır. Anne bu gidişata çocukları yarışmaya tabi tutarak son verecektir.
Karısına tek taş yüzük alan adam, karısının arkadaşının internette yaptığı araştırma ve yüzüklerle ilgili sahip olduğu bilgiler sonucunda yüzüğün sahte olduğunu anlar. Arkadaşının dolduruşuna gelen kadın adamı yüzük aldığına bin pişman eder.
İş toplantısına geç kalan adamı arayan iş arkadaşları, patronun zoruyla konuşmaları hoparlör ile dışarı verir. Adamın patron ve iş arkadaşları hakkındaki tüm konuşmaları toplantı odasında yankılanırken, işin içine patron ve metresinin görüntü kayıtları da çıkınca olanlar olacak, şantaj tehdit kokusu her yanı sarar.

Robinahood
01-04-10, 16:07
Ata Demirer, Çok Güzel Hareketler Bunlar'da!
İstanbul'da üniversiteyi kazanan Özgür Cemal, burada birde ev arkadaşı bularak öğrenciliğin tadını çıkarmaktadır. Oğullarına fazlaca düşkün olan anne ve baba, Özgür Cemal'in ev arkadaşını sordukları sorularla canından bezdirirler. Aile, çocukların peşini bırakmaya hiç de niyetli değildir.
Eros Ersin, iş aramaktadır. Metin de aksakallı dede ile uğraşmaktadır. Metin her dilek için para isteyen dedeye borçlanmıştır. Bu Ersin için şahane bir fikirdir. Artık o da her aşk dileği için para isteyecektir.
Boğaç ve Pelin'in bu haftaki konuğu Ramiz Dayı, nam-ı diğer Ata Demirer. Ramiz Dayı bölümde Boğaç ve Pelin'i barıştırmak için epey dil dökecek.
Oğlunu da kendisi gibi tabutçu yapmak isteyen Recep, bu konuda ona nasihatlar vermektedir. Recep oğlunun sık sık kız arkadaş değiştirip, durumu öğrenen kız babalarının kalbine indirme ve böylece tabut satışlarını artırma niyetindedir.
2012’de dünyanın sonunun geleceğine inanan ve maya takvimine göre tahminde bulunan bilim adamı olayı Amerikan başkanına kadar taşır. Başkan konuyla ilgilenir ve Nuh'un gemisi benzeri bir gemi yaptırıp internetten bilet satışına başlar. Beklenen kıyamet gelmeyince de asıl kıyamet gemide kopar.
Twitter bağımlısı kadın, kocasıyla bir davete gitmek üzereyken bile bilgisayar başından kalkamamaktadır. Karısından git gide şüphe etmeye başlayan adam yazılan twitler sayesinde işin aslının hiç de öyle olmadığını öğrenir.
Yine sevilen karakterler yeni bir apartman toplantısında bir araya geliyorlar. Bu kez konu yeni kapıcının seçimidir. Olaylar öyle karışır ki, kapıcı seçimi apartmanda ki asker kaçağının ipliğini pazara çıkarır.

Robinahood
09-04-10, 18:42
En sevilen skeçlerle ekranda!

Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne’nin müdavimlerine sürpriz var. Hatice, 3. çocuğuna hamile. Ancak Kazım çocuğu istemiyor. Hatice ise tüm ikna yöntemlerini kullanıyor. Fazıl da doğmamış çocuğu kıskanıp evden kaçınca, Müjdeli Haber pek de müjdeli olmuyor.
En yakın arkadaşının sevgilisini, komşusu ve onun arkadaşlarıyla gören kız ne yapacağını bilemez. Kız bu durumu arkadaşına söylemeli mi, yoksa ak sakallı dededen gelecek yardımı mı beklemeli?
Anne ve babasının yanında skeç yazan adam, yazdıklarının annesi tarafından yanlış anlaşılmasıyla büyük bir çıkmazın içine giriyor.
Sevgilisinden ayrılan adamın ayrılık süresince geçirdiği evreleri Ayrılıkus belgeseli ile izleyeceğiz.
Kızını koruyan bir anne, oğlunu tutan bir baba! Baba kız çocuğuna baskı uygulamakta, oğlunu ise her konuda özgür bırakmaktadır. Anne bu gidişata çocukları yarışmaya tabi tutarak son verecektir.
Karısına tek taş yüzük alan adam, karısının arkadaşının internette yaptığı araştırma ve yüzüklerle ilgili sahip olduğu bilgiler sonucunda yüzüğün sahte olduğunu anlar. Arkadaşının dolduruşuna gelen kadın adamı yüzük aldığına bin pişman eder.
İş toplantısına geç kalan adamı arayan iş arkadaşları, patronun zoruyla konuşmaları hoparlör ile dışarı verir. Adamın patron ve iş arkadaşları hakkındaki tüm konuşmaları toplantı odasında yankılanırken, işin içine patron ve metresinin görüntü kayıtları da çıkınca olanlar olur ve şantaj tehdit kokusu her yanı sarar.
İstanbul'da üniversiteyi kazanan Özgür Cemal burada birde ev arkadaşı bularak öğrenciliğin tadını çıkarmaktadır. Oğullarına fazlaca düşkün olan anne ve baba, Özgür Cemal'in ev arkadaşını sordukları sorularla canından bezdirirler.
Eros Ersin, iş aramaktadır. Metin de aksakallı dede ile uğraşmaktadır. Metin her dilek için para isteyen dedeye borçlanmıştır. Bu Ersin için şahane bir fikirdir. Artık o da her aşk dileği için para isteyecektir.
Boğaç ve Pelin'in bu haftaki konuğu Ata Demirer, nam-ı diğer Ramiz Dayı.
Oğlunu da kendisi gibi tabutçu yapmak isteyen Recep, bu konuda ona nasihatlar vermektedir. Recep oğlunun sık sık kız arkadaş değiştirip, durumu öğrenen kız babalarının kalbine indirme ve böylece tabut satışlarını artırma niyetindedir.
2012 de dünyanın sonunun geleceğine inanan ve maya takvimine göre tahminde bulunan bilim adamı olayı Amerikan başkanına kadar taşır. Başkan konuyla ilgilenir ve Nuh'un gemisi benzeri bir gemi yaptırıp internetten bilet satışına başlar. Beklenen kıyamet gelmeyince de asıl kıyamet gemide kopar.
Twitter bağımlısı kadın, kocasıyla bir davete gitmek üzereyken dahi bilgisayar başından kalkamamaktadır. Karısından git gide şüphe etmeye başlayan adam yazılan twitler sayesinde işin aslının hiç de öyle olmadığını öğrenir.
Yine sevilen karakterler yeni bir apartman toplantısında bir araya geliyorlar. Bu kez konu yeni kapıcının seçimidir. Olaylar öyle karışır ki, kapıcı seçimi apartmanda ki asker kaçağının ipliğini pazara çıkarır.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu özel bölümünü sakın kaçırmayın!

ulker02
16-04-10, 16:23
KADINLARIN ALIŞVERİŞ ÇILGINLIĞI ÇIĞIRINDAN ÇIKARSA!

Parkta kaybolan ufaklık, birbirini tanımayan iki kişiye, anne ve baba diye hitap edince, birbirinden şüphelenen kadın ve adam suçu birbirlerinin üzerine atarlar. Olay büyür, polis gelir ve ikili soluğu karakolda alır.
Yurtdışından gelen ve evlilik hazırlığı yapan yakın bir arkadaşının evine ziyarete giden kız, arkadaşının evleneceği adamın eski sevgilisi olduğunu öğrenir. Üçlü arasında geçen sohbet, iki kız arkadaşın çekişmesi ve eski sevgililerin birbirlerinin foyalarını ortaya dökmesiyle gelişen olaylar, sevgililerin evlilik kararını etkileyecektir.
Kız arkadaşlarının alışveriş çılgınlığı yüzünden bir haftadır mağazanın kapısında bekleyen iki adamın hikayesi “Şu Çılgın Kadınlar” skeciyle ekrana gelecek.
3. kattan düşen piyonunu tutmaya çalışırken başından darbe alan adamı hastaneye kaldıran kadın, kocasının tedavisini yapacak olan doktorun eski sevgilisi olduğunu görünce şoke olur. Birbirini unutmayan çift, ameliyatı itiraflar arasında gerçekleştirir.
Görev için şehir dışına gitmesi gereken genci uğurlamaya gelen ailesi ve sevgilisi arasında otogarda tatlı bir çekişme yaşanacaktır. İki sevgili kolay kolay ayrılamayacak, anne çileden çıkacaktır.
Evde korku filmi izlemek için bir araya gelen üç kafadar, “Ruhuna Fatiha” filmini izlemeye koyulur. Filmin etkisini İbrahim’de gösterecektir.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

ulker02
22-04-10, 16:49
EV ALMA KOMŞU AL! AMA KOMŞUNUNDA
DERTSİZİNİ AL ALMIŞKEN!

Adam koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Takımının yenilmesiyle adam karısına söylenmeye başlar. Galatasaraylı oğlu eve gelince, annesinin yıkamak için bulduğu eski formalar aslında, baba ve oğul arasındaki gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır.
Ersin kız arkadaşına kül tablası hediye almıştır. Arkadaşı Metin bunun iyi bir fikir olmadığını düşünmektedir ve onu bir antikacıya götürür. Buradan alınan “Kaplumbağa Terbiyecisi” tablosu, absürd olayların da başlangıcı olur.
Skeç yazamadığı için epey dertli olan Eser, sevgilisiyle de problemler yaşamaktadır. Terk edilen Eser, yolda karşılaştığı şarapçıyla dertleşince skecin sırrı oraya çıkar.
Sevgilisine aldığı hediyenin üzerinden etiketini çıkarttırmayan adam, sevgilisiyle buluştuğunda, onun aldığı hediyenin kendi aldığı hediyeden yirmi kat pahalı bir hediye olduğunu görür ve aradaki fark, arayı açar.
Evli, mutlu bir çift olan kadın ve adamın başı, karşılarına taşınan komşuları yüzünden derttedir. Komşular sürekli olarak çiftin evine gelip gitmekte ve ihtiyaçlarını buradan karşılamaktadır. Komşular öyle ısrarcıdır ki, kavgayı bile çiftin evinde yaparlar.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

OyLm
30-04-10, 15:17
BKM MUTFAK’I ZOMBİLER BASIYOR!!!

Erkek arkadaşı yüzünden en yakın arkadaşlarını ihmal eden kız, sevgilisi onu terk edince soluğu yine kızların yanında alır. Ancak sevgilisini özür dilemek için kapıya gelmesi işleri karıştırır.
Umumi bir tuvalete girince halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Oğuzhan’ı herkes telefonu eline tutuşturup yakınlarıyla konuşturmaya çalıştırır. İçlerinden birinin sesi pek de hayra alamet bir ses değildir.
Eşleri tarafından dövülen ve sokakta tacize maruz kalan kadınlar “Bağımsız Kadınlar Spor Merkezi” inde dövüş dersleri almaktadır. Ama kuruluş diğer spor merkezlerinden bir hayli farklıdır.
Kız arkadaşının ağabeyinden habersiz, kızla pastanede buluşan adam ağabeye yakalanınca kurtulmak için çeşitli yollara başvurur. Acaba adamın kurtulma planları işe yarayacak mı?
Skeç yazamayan Ersin, Metin Yıldız’dan yardım ister. İkili bir süre konu üzerine konuşur. Ama Ersin yalnız kalınca skeçlerdeki karakterler zombi dansıyla Ersin’in kabuslarını süsler.
Kendisinden yaşça büyük kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmak için akşam yemeğine davet eden genç, yaş farkının aile tarafından tepki ile karşılanmasıyla şoke olur. Belki de aile haksızdır! Belki de aşkın yaşı yoktur.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
06-05-10, 16:22
PATRONA HALİL YALANI

Doğumundan yetişkinliğine kadar bir anne - babanın çocuğuyla iletişimi, yaşadıkları, sevinç ve mutlulukları Ebeveynus skeciyle ekrana gelecek.
Boşanmaya karar veren çifti, aile dostları barıştırmaya çalışır. Barıştırmak için seçilen yöntem diğer çiftin, arasını açacak ve ilişkilerini içinden çıkmaya çalıştıkları bir sınava dönüştürecektir.
“Yattığınız yerden 17 kilo verin” sloganıyla müşterilerin yoğun ilgisini kazanan zayıflama merkezinde yaşanan ve yaşanacaklar, zayıflamak uğruna yapılabilecekleri gözler önüne serecek.
Uzun zamandır birlikte olan çift, iki yakın arkadaşını tanıştırıp aralarını yapmak isterler. Ancak olaylar düşündüklerinden daha farklı ve hızlı gelişir.
Başka bir iş görüşmesine gitmek için, patronuna yalan söylemek zorunda kalan Halil, ne yalan söyleyeceğini bilemeyince skeç, Patrona Halil Yalanı’na dönüşür.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
14-05-10, 15:17
HIDRELLEZ NİYETLERİ, NİYETLERİ BOZARSA!
Asker arkadaşıyla telefonda çok içten konuşan adamın tavrı, iş yüz yüze görüşmeye gelince değişir. Asker arkadaşı birden adamın kapısında belirince işler karışır.
Hıdrellez günü, 7 nimeti karıştırıp, uyumadan önce yiyerek niyet tutan gençler, bu inanışa göre rüyalarında kendilerine su getiren kimse, onunla evleneceklerdir. Fakat gençlerin rüyaları kâbusa döner.
Memleketine ailesini ziyarete giden Şahin, kendisi ünlü olduktan sonra artan ilgi ve yakın çevresinin beklentileri karşısında baba evinde zor duruma düşer.
Oğlunun dershaneye kaydı için, müdür ile sıkı bir pazarlığa tutuşan veli, sonunda dershane müdürü ile anlaşmaya varır. Çocuğun kaydı yapılır. Ancak müdürün bir şartı vardır. Çocuk dershane sınırları içinde kimseye aşık olmayacaktır! Yoksa anlaşma bozulacaktır!
Sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanan genç, kız arkadaşından borç para ister. Önceleri parayı vermek istemeyen kız, çocuğun bunu teklif için yaptığını öğrenince farklı bir tavra bürünür.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

tugba90
21-05-10, 16:56
Boğaç kaybolacak! iki ıssız adam, adada mahsur kalacak!

Geçirdikleri kaza sonucu ıssız bir adada mahsur kalan iki adam, adada mahsur kalışlarının 5. yılını kutlarken bir gemi batar. Yüzerek karaya çıkan bir kadın, adadaki hayatı elbette çok değiştirecektir!
Yan masalardan telefon istemek üzere iddiaya giren Ersin, uyanıklık yaparken, birden baltayı taşa vurur! Bu sefer bakalım kendisini nasıl kurtaracak?
Kızının erkek arkadaşını sorguya çekmek isteyen baba doktor olunca, tıbbın imkanları devreye girer. Aile ile tanışma yemeğinde, tabağına karıştırılan ilaçtan habersiz genç, maalesef sorulan sorulara çok masum cevaplar veremeyecektir!
Ve aşkın yaşı yoktur... İkinci Bahar isimli skeçte, oğluyla sevgilisini tanıştırmaya çalışan bir annenin sıkıntısı gelecek ekrana.
Boğaç ve arkadaşları da piknikteler... Sınıf pikniği tüm eğlencesi ile sahneye taşınırken, Boğaç’ın kaybolması paniğe yol açacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
28-05-10, 17:03
BKM Mutfak

SURVIVOR MACERASI!

Kadın şoförlerin trafikteki çileleri, BKM Mutfak ekibine skeç mevzusu oldu! Bu hafta trafikte tacize uğrayan iki kadının çilesi, sahneye taşınıyor.
Eros, aşkı buluyor ve evlenmeye karar veriyor. Ama elbette kız arkadaşın babayla tanışması gerek ve Eros’un babası Zeus pek kolay bir baba değil!
Maçın 85. dakikasına kadar 3 hakem değiştirilen maçta, 3. hakemin son dakikalarda taraftarlar tarafından sakatlanması ile 4. hakem devreye girecek. Fakat o da ne 4. hakem bir kadın oluyor.
Yeni sevgilisini evine davet eden genç kızın, eski sevgilisinin hediyesi olan papağan her şeyi altüst ediyor.
Ve, adada 3 kız, 3 erkek kalarak zorlu mücadelelerle hayatta kalma mücadelelerine devam eden yarışmacıları Survivor’da ilginç ödüller bekliyor.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

BüşRat'mm
04-06-10, 18:36
APARTMANA YENİ TAŞINAN KOMŞU, KIZLARIN ELİNİ AYAĞINI BİRBİRİNE DOLAŞTIRIYOR !
Çöpçatanlık yapmasıyla ünlü Zeynep yeni bir çöpçatanlık peşindedir. Kız arkadaşını, sevgilisinin arkadaşına uygun gören Zeynep, hazırladığı slayt showla gençlerin arasını yapmaya kararlıdır.
Taksim’in ortasında trafikte kalan taksi şoförü ve müşterisinin sohbeti, aslında üstü kapalı bir terapidir. İkilinin ilginç diyalogları günlük hayattan ipuçları vermektedir.
Kirlenen kıyafetlerini çamaşırhaneye götüren insanların hayatlarından kesitler sunan skeç, isme gönderme yaparak insanların kirli çamaşırlarının ortaya döküldüğü bir mekana dönüşür.
İşe gitmek üzere aracının yanına gelen adam, sokakta ondan para isteyen otoparkçıyla tartışır. Ama sonradan başına gelecekler düşünüldüğünde adam şanslı bile sayılmaktadır.
Sevgilisi tarafından terk edilen adamı teselli eden arkadaşı, onun moralini yerine getirmek için kendi hayatından kesitler verip geçmişini hatırlayarak efkarlanır. Bu sırada barışan sevgililere karşı genç adam dertleriyle baş başa kalır.
Apartmana yeni taşınan çocuk arayınca eli ayağına dolaşan iki kız arkadaş, yeni komşularını evlerine davet ederler. Birbirlerine belli etmeseler de kızların her ikisi de gençten hoşlanmaktadır ve genç eve gelme davetini kabul edince, işin rengi değişecektir.
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

tugba90
18-06-10, 12:20
Muhteşem sezon finali!

Bir Bkm Mutfak klasiği olan Ana Haber Bülteni’nde bu hafta korsan CD’ciler ve yaptıkları ile sahibinin başına epey dert açan at konuk olacak. Mehmet Ali Birand yorumlarıyla gündeme yine damgasını vuracak.
Malüm evlilik programları oldukça revaçta. Ama Boşan Benden programının da onlarda geri kalır yanı yok. Evlilik zor da boşanmak kolay mı? BKM Mutfak yorumu ile Boşan Benden, boşanmaya yeni bir boyut kazandıracak!
Yeniden evlenmek için çocuklarını ikna etmeye çalışan adam bir de cimri olursa! Eeee yalnızlık zor ama evlilik de pek ateş pahası!
Eve iş getirmek zaten hoş değildir de, bir de meslek Mafya Babalığı olunca, iş iyice zor! Rehin aldığı adamı konuşturmaya evde devam etmeye karar veren Baba, sevgilisinin doğumgünü partisini unutmuştur!
Kocasını boşamak için bir avukatla buluşan kadını tam görüşme sırasında kocası ararsa! İşin rengi birden değişir mi?
Ekranın en sevilen anne ve babası, Hıyarlı Baba ve Havuçlu annesiz bir sezon finali olur mu? İkili sezona şöhret basamaklarını tırmanırken veda ediyor. Hıyarlı Baba ve Havuçlu Anne bir parfüm reklamı için kamera karşısında!

*Esra!!
15-10-10, 15:36
17 Ekim Pazar
20:00 BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, yaz tatilinin ardından bu akşam yepyeni bölümü ile ekrana geri dönüyor. Yeni dekoru ve yepyeni skeçleri ile BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine her Pazar, Kanal D ekranında olacak! BKM’nin kendine özgü mizah anlayışını sahneye ve ekrana taşıyan BKM Mutfak Oyuncuları yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladılar.
BKM’nin gençleri, sezonun yeni bölümünde ekrana, 6 skeç ile gelecekler. “The Playboy”, “Provakatör”, “ÇGHB Anneleri”, “Boğaç”, “Kimler Oturuyor Bu Evlerde” ve “Laf Atma” skeçleri izleyicileri kahkahaya boğacak.
The Playboy skecinde izleyiciler, bir eğitim programına tanıklık edecekler. Playboy olma eğitimi! Gece kulüplerinde kadınlarla tanışma konusunda başarı kazanmak isteyen genç adam, playboy simulasyonu ile bambaşka birine dönüşecek. Ya da dönüşebilecek mi? Bir de prova var sahnede. Şahin’in “Provakatör” skeci henüz hazırlık aşamasındayken izlenecek. Ancak “Kanal İçi Denetleme Kurulu” üyeleri de gelip, skecin aile yapısı üzerindeki etkilerini test etmek isteyecekler. Ve ÇGHB Anneleri! Hep birlikte yaz tatiline çıkan, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin annelerin ağzından her birinin ayrı hikayesi gelecek ekrana! Elbette “anne yorumları” ile! Geçen sezonun en sevilen kahramanı Boğaç da, bu akşam izleyicilerle hasret giderecek. Yaz kampına giden Boğaç ve arkadaşları, öğretmenleri tarafından belirlenen yarışmalara katılır. Bu yarışmalar Boğaç ve arkadaşları için yepyeni maceraların başlangıcı olacaktır. İşten kovulduğu için bunalımda olan adam arkadaşıyla içmeye başlar. Ama alkol şişede durduğu gibi durmaz, hele bir de şişe sokaktaysa, bakış açısı biraz tuhaflaşabilir! Ve tersine dünya! İki kadın, bir adam laf atarsa, başlarına ne gelir? Yeni sezona kahkaha dolu şahane bir bölümle başlangıç yapan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı sakın kaçırmayın!

Robinahood
22-10-10, 13:49
24 Ekim Pazar 20:00 Kaptan baba ile hostes anne çocuk bakıcısı aramaktadır. Nihayet birini bulurlar ancak, yeni yardımcıları önce çocuklarını “biraz” büyük bulur. Sonra da devreye kıskanç bir nişanlı girer! Bu şartlar altında sefere çıkılır mı? Uçuşa gidilir mi?
Sigaranın zararları her yerde konuşulurken, BKM Mutfak Oyuncuları’nın bundan bahsetmemesi mümkün olur mu? Bir tiryakinin sigaradan kurtulmak için terapi macerası “Çok Güzel Hareketler Bunlar” yorumu ile gelecek ekrana! Bu skeçte sigaranın zararları, şakalar kadar gerçek!
Eğitim için yurtdışına gidecek olan bir kız için en zor kısım bunu sevgilisine söylemektir elbette. Ama ya sevgili bu duruma hiç üzülmüş görünmezse? Gittiğine mi üzülürsün, sevgilinin gidişine üzülmemesine mi?
70’lerden 90’lara aşk hikayeleri... Gündelikçi kadınların öğle tatillerinde anlattıkları ile ekranda bir nostalji rüzgarı esecek!
Ekranların en popüler programı Var Mısın Yok Musun da, farklı bir yorumuyla sahneye taşınacak. Mahmut Bey ve alacaklılara Var Mısın Yok Musun diyecek!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

oguzhan_sheni
28-10-10, 13:38
Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam da kahkaha dolu!
Shakespeare’in ünlü eserinden uyarlanan Macbeth skecinde, İskoç Kralı Duncan’ın en güvendiği savaşçısı Macbeth‘in, karısının kışkırtması sonucu tahtı ele geçirme hikayesi BKM Mutfak Oyuncuları’nın yorumuyla ekrana gelecek.
Şöhretin etkilerini de izleyeceğiz bu hafta. Artık her biri çok ünlü olan BKM Mutfak oyuncularından Metin Yıldız ve Ayşegül Akdemir bir mağazada karşılaşırlar. Ama ikisi de ünlü olmuş mu acaba?
İlişkiler, sorunlar, terapistler... Çok Güzel Hareketler Bunlar, bu kez evli bir erkekle ilişkisi nedeniyle, psikoloğa gelen kadını getirecek ekrana.
Küçük bir tanışma ile ortaya çıkan büyük sır! En yakın arkadaşı ile sevgilisini tanıştıran kız anlayamadığı bir durumun ortasına düşer! Arkadaşı öyle garip davranmaya başlar ki, işler gittikçe tuhaflaşır.
Anne ve baba arasındaki “kim aile reisi” tartışması neredeyse sülaleye yayılırsa ne olur? Çocuklar duruma müdahale eder ve ev bir seçim meydanına döner!
Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
04-11-10, 17:51
Bu hafta BKM Mutfak belgesellerine bir yenisi eklenecek. Bir kadının hamilelik süreci ekrana gelecek. Hamile kalma, isim tartışmaları, cinsiyeti ne olacak, aşerme sendromları ve doğum “Hamileyus Belgeseli” ile anlatılacak. Ablası evlenen adam, en yakın arkadaşıyla arabayı süsletmeye gider. O sırada adamın sevgilisi, adamı arar ve görüntülü konuşma yaparak adamı kontrol etmek istemektedir. Ortada süslenmiş bir gelin arabası ve smokinli adamlar vardır. Adam köşeye sıkışmıştır. Yolda karşılarına çıkan tuhaf kadınlarla iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.
Üzerine inşaat çöken işçi, masaj salonuna masaja gider. Masaj salonundaki kız, sevgilisinden habersiz bu işi yapmaktadır ve sevgili ansızın çıkar gelir. Masaj koltuğunda bir adam vardır, sevgili bu manzara karşısında çılgına dönmüştür.
Bu hafta ekranlara, Pelin Öztekin ve Neşe Sayles’in dans gösterisi de damga vuracak. Arabayla kız tavlamaya çalışan iki genç, bir taksi ile çarpışır. Kaza tutanağı tutma gibi konular uzayınca, taksici kaçan müşteriler için gözyaşlarına boğulur. Gece birlikte olduğu kadını, sabah olunca apar topar evden göndermeye çalışan adam çok önemli bir iş görüşmesine gitmek üzeredir. Kariyeri söz konusu olan adam, görüşmede kadını karşısında görünce şoka uğrayacaktır.
Futbolcu olan oğullarını tribünden izleyen iki farklı takımın taraftarı anneler, maçın etkisiyle kendilerini bir anda tribün lideri olarak bulursa neler olur neler? Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
19-11-10, 00:22
Dikkat, bu hırsız kalp çalıyor!

21 Kasım Pazar 20:00 BKM Mutfak ekibi yine sahnenin imkanlarını zorluyor ve geçmişle bugünü aynı skeçte buluşturuyor! Ertesi gün iş görüşmesi için mülakata girecek olan adam,
mülakata babasıyla hazırlanır. Baba da elbette, kendi iş hayatından örneklerle konuyu biraz karmaşık hale getirir!
Hırsız, bir öğrenci evine girer. Zaten bunun şoku ile uğraşırken bir de üstüne aşk kapısını çalar ve evdeki kızlardan biri ona aşık olur!
Vapurda öpüşen gençlere kızan adam, diğer yolcularında desteğini alarak gençleri kovalar. Adam bu tartışma sırasında bir kadınla yakınlaşır. Az önce gençleri eleştiren adamın başına aynı şey gelmek üzeredir. İlişkilerinin balayı döneminde çok mutlu olan çift, aradan 5 yıl geçtikten sonra bambaşka kişilere döner. 13 yıl sonra ise olaylar iyice büyür ve bir gün roller değişir! Tarlada bir uzaylının başına taş atmasıyla ünlenen adam, birleşmiş milletler kararıyla köyün uzay elçisi seçilir. Adam işi fazla ciddiye alınca evini, elçilik binasına; köyü de uzay turizminin bir numaralı merkezi haline getirecektir.
Ve yarışma gündemi. Yarışmacı adamdan aradığı her hangi bir kişinin yarım saat içinde bir balta getirmesi istenmiştir. Adam önce oğlu, sonra karısı ve en son komşusunu arar ama teklifi yerine getiremezler. Adam olanlara anlam veremez çünkü işin içinde bir başka sürpriz vardır. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Robinahood
27-11-10, 18:45
Balıklar alemine yolculuk
28 Kasım Pazar 20:00 BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”da bu hafta yeni bir belgesel var: Gripuslar. Hastanın, hastalığı kapma evresi, tedavi süreci, kocakarı ilaçları ve iyileşme süreçleri bu skeçte!
Hakem babanın futbolcu oğlu olursa, aynı maçta görev alırlarsa ne olur? Önce baba mısın yoksa hakem mi? Önce evlat mısın yoksa futbolcu mu? Binbir bilinmeyenli bu soruların cevapları bu skeçte!
Her ilişkinin bitişinin bir de sıkıntılı “evleri ayırma” dönemi vardır. Sevgilisinden ayrılıp, kendi evini açacak olan kadın, emlakçısıyla öyle bir eve denk gelir ki, ortam biraz tuhaflaşır. Ev sahibi ile koyulaşan sohbetin odağında “erkekler” vardır!
“Her canlı bir gün ölümü tadacaktır” hastanesindeki çapkın doktor, sevgilisinin babası tarafından ziyaret edilir. Ancak aynı saatlerde karısı ve kızı da ziyarete gelecektir!
Balığa çıkan baba ve oğul, balıkların dünyasına kısa bir yolculuk yapacaktır. Ancak aynı dakikalarda balıkların dünyasında da hareketlilik vardır. Sevgilisi tarafından terk edilen balık, intiharın eşiğindedir!
Kayıp bir telefon bulsanız, sonra o telefona sizin sevgilinizden bir mesaj gelse! Telefon kimindir? Sevgili nerededir? İşte o sevgilinin hikayesi de bu haftaki skeçlerden bir diğeri!
Ve bu haftanın romantizmi... Sevgiliniz size şarkı yazsa... Ama göz renginizi tutturamasa ne olur? Elbette ortalık biraz karışır! Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

oguzhan_sheni
03-12-10, 22:28
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” Anneleri İstanbul’a Geliyor!

Öğrencilerine, felsefe dersinde “farklılık kavramını” anlatan öğretmen, öyle bir örnek verir ki, bu örnek sadece öğrencilerin değil okul yönetiminin bile dikkatini çeker. Sokakta rastladığınız yaşlı bir kadın sizi süt oğluna benzetir, sizi bağrına basıp, üstüne bir de dövmeye kalkarsa ne yaparsınız? Cevabı bu skeçte!
Sheakspeare’in uyarlaması olan Othello skecinde, kralın kızını evlendirme çabası ve kızın gönlünü, ordu komutanı Othello’nun çalma hikayesi BKM Mutfak yorumuyla ekrana gelecek.
Kızının sevgilisi doktoru iş yerinde ziyarete giden baba doktorları karıştırır, üstelik yanlış damat adayı hem evli hem de çapkın çıkınca ortalık birazcık karışır.
Dünyanın tüm dertlerinden Farmville ile uzaklaşan kadın, internetle bağlantısı kısa bir süre kesilince kızının erkek arkadaşının evine taşınmak üzere olduğunu ve hamile olduğunu öğrenir.
Bu bölümde bir BKM Mutfak klasiğine dönen Çok Güzel Hareketler Bunlar Anneleri serisinin “Oğluşum” versiyonu gelecek ekrana. Oğuzhan ve Eser’in annesi İstanbul’a gelir. Ancak oğullarının başlarını kaşıyacak vakitleri bile yoktur. Anneler elele vererek skeç yazmaya karar verirler. Yazılan bu skeçle eski günler yad edilecektir. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Yayın Tarihi : 05 Aralık Pazar/2010

Yayın Saati : 20.00

HaPPy**
29-12-10, 13:48
BKM Mutfak tam kadro sahnede!
31 Aralık Cuma 20.00
Kanal D, 2011’i de neşe ile karşılıyor. Ekranların en eğlenceli programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, yılın en eğlenceli, en şakalı, en şarkılı bölümünü yılbaşı gecesi için hazırladı! BKM Mutfak’ın genel sanat yönetmeni Yılmaz Erdoğan’ın da, programa ara veren Murat Eken, Şahin Irmak, Bülent Parlak ve Büşra Pekin’in de yer aldıkları yılbaşı özel bölümünde ayrıca; Metin Şentürk, Soner Sarıkabadayı, Kubat, Yaşar, Sarp Apak ve Bursaspor’un gol kralı Sercan Yıldırım, sürpriz karakterlerle ve kendilerine yapılan sürprizlerle, yılbaşı skeçlerinde rol aldılar! Çok Güzel Hareketler Bunlar, bu akşam sadece yılbaşı konulu skeçlerle ekrana gelecek ve elbette geçen yıl olduğu gibi BKM Mutfak korusunun, çok özel repertuarlarıyla verdikleri mini bir konser de programda yer alacak. Yılbaşı klasiği olan Milli Piyango talihlilerinin başına gelenler, yılbaşı partisine yetişmeye çalışıp trafikte kalan çiftler, yeni yılı çöp toplayarak karşılayan iki kafadarın hikayesi, Boğaç’ın yılbaşı çekiliş macerası ve çok özlenen Hıyarlı Baba ile Havuçlu Anne’nin yılbaşı yemeğinde başlarına gelenler bu akşam ekran başındakilere kahkaha ve eğlenceyi garanti ediyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın muhteşem “Yılbaşı Özel Bölümü”nü sakın kaçırmayın!