PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ödünç Hayat ( TORRENTE - UN TORBELLiNO DE PASiONES )Çöl Fırtınası
04-01-10, 19:14
Ödünç Hayat ( TORRENTE - UN TORBELLiNO DE PASiONES )


http://img413.imageshack.us/img413/1029/torrente03yy0.jpg
http://i45.tinypic.com/52xjdd.jpg


OYUNCULAR/CAST:

Maritza Bustamante - Ana Julia Briceňo

Luciano D´Alessandro - Reinaldo Gabaldon

Anabel Rivero - Valeria Velutini

Damián Genovese - Bayardo Santa Cruz

Zair Montes

Iván Tamayo

Eduardo Orozco

Giogia Arismendi

Carolina Motta

Marcos Moreno

Jessica Grau

Felix Loreto

Veronica Ortiz
KONUSU / SUMMARY:

Arkadaşlar birbirlerine yardım etmek için ne kadar ileri gitmeliler ?
Dostluklarını riske atmadan ne kadar paylaşabilirler ?

Anan Julia Briceno başarılı bir doğum uzmanıdır ve bir pediyatrist olan Reinaldo Gabaldon ile mutlu bir evliliği vardır.
Hem aşkta hem dostlukta şanslıdır. Psikiyatrist arkadaşı Valeria Veluntini ye her zaman güvenebileceğini biliyor. Zor bir durumla karşı karşıya kaldığında ona donüyor.
Defalarca hamile kalmayı denedikten sonra rahim malformasyonu nedeniyle Ana Julia hiçbir zaman karnında bir çocuk taşıyamayacağını öğrenir. Fakat Reinaldo bir taşıyıcı anne kiralamalarına kesinlikle karşıdır. Bu sorunu Valeria ile paylaşınca; Valeria kendi rahmini önerir.
Bu konudan kimsenin haberi olmamalı özellikle Reinaldo’nun, Valeria yanlışlıkla hamile kaldı deyip bebek doğduğunda açıklama yapmayı planlarlar. Reinaldo’nun bebeği çok sevip, yalanlarını affedeceklerini düşünürler.


Fakat hayat her zaman planlandığı gibi gitmez, bu iki bayan için hayat bir anda değişir. Brazilya’ya bir tıbbi konferansa giderken Ana Julia’nın uçağı Amazon ormanında düşer, ve tüm uçaktakiler ölü olarak ilan edilir. Şimdi Valeria arkadaşını kaybetmenin acısı, karnında taşıdığı bebeğin sırrı ve Reinaldo’nun tesellisiz üzüntüsü ile karşı karşıya kalır.
Zaman geçtikçe Reinaldo ve Valeria birbirlerini avutur ve yakınlaşır. Bir gün geceyi birlikte geçirirler. Aralarındaki bağ büyüdükçe, Valeri’nin karnıda büyür ve Reinaldo’ya bebeğin babası olduğunu söyler, fakat Ana Julia’nın biyolojik annesi olduğundan hiç bahsetmez.
Bu arada Ana Julia yaşıyor, fakat hafızasını tamamen kaybetmiştir. Onu kurtaran adam Bayardo Santa Cruz tarafından bakılıyor. Geçmişini bulmasına yardım etmeden kimlik yanılması sonucu hapse atılır ve burada bir gün aniden hafızası yerine gelene kadar aylarca kalır. Bayardo’nun yardımı ile hapisten kaçar ve hayatına devam etmek için evine döner.


Döndüğünde en yakın arkadaşını kocası ile evli olarak bulur ve onların güzel minik bir kızı vardır, onun minik kızı. Şimdi Ana Julia kendisine ait olanları geri elde etmeye çalışırken sel olan duygular ortaya çıkar. Valeri bu arada çok sevdiği hayatını elinde tutmaya çalışır. İki kandında, annelik hissinin en yakın dostluktan daha güçlü olduğunu öğrenir.


HAFTA İÇİ HERGÜN SAAT 08.15 VE TEKRAR BÖLÜMÜ İLE 16.00’DA KANALTÜRK’TE…

ünall
17-01-11, 20:04
dizi şuanda planet pembe ekranlarında devam edıyor bugun 46 ve 47. bolumlerı yayınlandı planet pembe test yayınında yanı suanda uyduda sıfresız ve acık herkes ızleyebolır ;)

ünall
06-02-11, 21:08
bu dizi harıka ya en basta sevmedım ama suanda en guzel bolumlerı kadro tempo muzıklerı senaryo cok ii cidden ;) yarın 61 . bolum yayınlanıcak

c87
14-03-11, 16:53
güzel dizi...

c87
14-03-11, 16:54
tamam dizi güzelde . pembe smart kanalı daha yakın zamandaki pembedizileri yayınlasa
vahşi güzel,aşkınikiyüzü,aşkıngölgesinde yayınlasa çook daha iyi olur...

miran11
31-03-11, 18:12
planet pembedeki en güzel dizi ve kadro bu =) ılk basta hıc sevmıyordum ama suan en ıyısı bu dıgerlerı bıktım bıtsınler artıkda rahatlıyalım =)

Yi San
06-02-14, 19:15
izlediğim en mükemmel pembe diziydi :)