Alıntı mirank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bölümü beğenmedim..
sonu dışında pek güzel bir yanı yoktu..:icon_sorr

Muratın gelişi süper oldu..:happy0064:happy0064
dediğim gibi Aylin söyleyene kadar geldi zaten..:img-hyste
Hüsnünün tepkisi süperdi..:img-hyste:good:

Valla Muratın cevabı hüzünlüydü ama bana sanki Zeynepten ayrılmak zorunda kalmış gibi geldi..
yani muratın tayini çıkmış ama zeynepin dönüşünü ayarlayamamışlar gibi geldi bana.. Bence Murat onu orda bırakmak zorunda kaldı o yüzden üzgün..:icon_sorr

ama öbür türlüyse de yani kavga etmişlersede iyi..
böylece güzel bir barışma sahnesi izleriz..:img-in_lo:img-hyste

Mesut Melek konusuna gelirsek..
Mesutun sürekli Melek'e bağırmasından ve Melek'inde susup oturmasından çok sıkıldım..!
mesut giderek kendini ve sınırını aşıyor bence.. başına gelen herşeyde acısını Melek'ten çıkarıyor..

Ayrıca Mesutun bağımlı halleri iyice sinirimi bozmaya başladı..
önceden yaşadıklarında sonra yine aynı hataya nasıl düşer anlamıyorum..
umarım birilerinden yardım ister en kısa zamanada..

Bölümde Melek ve Mesutun M'si yoktu..:img-cray::img-cray::img-cray:
şu Tekin ve kız arkadaşının gereksiz sahnelerini keşke Mesut ve Melek'e verselermiş..:img-tomat
Ohh hoşgeldin Miraaaç :happy0064:love05:
Valla aklım durdu Murat'ın o yüz ifadesinden sonra aklıma ayrılıktan başka hiç birşey gelmedii..:img-cray:
Allahım lütfen böyle olsun hatta Zeynep bu bahaneyle gelemezse daha da güzel sahneler olur.Mecuri gelemeesi ayrılık saçmalığından çok daha iyi olur.
Dizinin sonu yüüznden devamına yorum bile yapmadım ama bende çok sıkıldım sezon başlayalı mkaç bölüm oldu hala Mesut'un gizli ilaç içmesini izliyoruz çok uzattılar..
Yok canım yok ona yorum yapma mutlaka her bölüm Çobanalrda vukaat olmadan olmaz ! sadece Suat'ın 'çay koy' kısmı olsa yetmiyordu sanki.Orda bıraksaydılar ne kadar güzel ve hoş bir espiriydii..:kahve