Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (19)

miss-m
    miss-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (19)

ben geldim!
    hosgeldim !:happy0064
    ozet gelmis okudum
    mesut ile elif agir yaralilar
    digerleri onlara gore iyilermis
    riza baba'yi nasil kurtaracaklar acaba?
    bende ayni sizin gibi merak ediyorum

:happy0064

dizimize son 4 gun kaldi

heyecan dorukta bekliyoruz:happy0064

ayyyyyy melek komiserimin
    kemerinde rosetide varmis
    yok yok benim melegim
    odunuma geliyor
    kesin%99
    mesut'a geliyor icime oyle doguyor
    %1'de engin
    mesut&melek
    M&M
    farkettiniz mi?
    ikisinin'de bas harfleri ayni
    tesaduffff olamaz
    Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    *PINAR* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hayat!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı miss-m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ayyyyyy melek komiserimin
    kemerinde rosetide varmis
    yok yok benim melegim
    odunuma geliyor
    kesin%99
    mesut'a geliyor icime oyle doguyor
    %1'de engin
    mesut&melek
    M&M
    farkettiniz mi?
    ikisinin'de bas harfleri ayni
    tesaduffff olamaz
    Evet bu kesinlikle tesadüf değil...
    Rüyamda Mesutu ve Ekibi gördüm...:love05:
    Mesut iyiydi hastanede amelyat olmamak için direndi sonunda kazandı olmadı..Ekiple operasyona katıldı ama sonunda dayanamadı..Ay canım ya rüyalarıma bile giriyor:img-cray:

Özet süper hakikaten ya.:img-hysteMesut’un acil dalak ameliyatı olması gerekmektedir.
    Özette bu kadar net yazarsa rüyamada girer yani...:img-hyste

Not:Bu arada ben izledim Çf`yi çok çok güzeldi...Öldüm gülmekten ya..Özgür çok güzel oynuyordu....:cheer:

Her şey çok güzeldi...
    Bambaka bir Şehir`i çalınca onlar gibi benim de tüylerim diken diken oldu....Onları çok seviyorum ya..:img-in_lo

Bir kez daha anladım ne kadar özlediğimi....:love05::love05:
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, O benim milletimindir ancak.
    .

Durum:
    b.u.r.c.u. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    HçbrŞyDoknmyrSeniÖzlmkKdr
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

özeti okudum..yeni bir sezon için baya bir kısa olmuş ama ne yapalım.. bu kadar zaman sonra onu okumak bile güzeldi.. ekibimizin çoğu kurtulmuş.. sinan,engin ve hüsnü ucuz atlatmışlar.. Hüsnü nasıl kurtuldu acaba? sahildeki adamalr falan mı yardım etti kim bilir .. neyse MEsut için de dalak ameliyatı olması lazım denmiş.. olur benim komiserim.. dalak ameliyatı nedir ki onun için..halleder ve sağsalim ayağa kalkar.. elif'de komadan çıkar en yakın zaman da buna da şüphemiz yok.. ama anlamadığım bunlar kurtulacaklar,, hastahaneye gelecekler,, rıza baba'nın ortadan kaldırıldığını anlayacklar ve pansuman falanda olurlar heralde ondan sonra Rıza baba aramaya çıkacaklar.. ne kadar süre arayacakları da meçhul.. Bu adam nasıl dayanacak acaba bu kadar süre oksijensizliğe.. bir süre idare edecektir konteynırın içinde ama sonra..?

neyse izlemek için dört gözle bekliyorum.. sayılı gün kaldı şurada.. umarım bu olaydan sonra zeynep ve murat'tan bahsedilir..onlar tel.le arasın falan ya da.. en azından gelmeyeceklerse de gelmeyeceğiz burada kalacağız falan desinler..

ve inş lalemiz askerden dönmüştür.. Pınar bu stresle doğurmasın bir de.. babası aranırken flan..

Durum:
    SERen_AY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    mavişal♥alyanak|SB
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni sezonu çok merak ediyroum özledim AS izlmeyi....

Zeynep Katılıyormuş..Hayırlı olsun...:img-yes:

Alp dönmedi daha galiba..İnş.yıknda döner..Onu da çok özledim...

Durum:
    Ela_Levent_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    RobSten||RPattz||Chair
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni sezon herkesin beklediği gibi bencede baya heyecan dolu bir bölümle geliyor!
    yeni komiser bencede Mesut'a geliyor ama ansıl olur bilmiyorum yani Mesut düşünülürse zor bir aşk olucak bence:kahvediziyi ilk bölümünden beri kacırmadan takip etmeme rağmen buralara okudugum bölümün zorlugundan dolayı gelemedimm neyse hec olsun guc olmasın :)
    Spoiler İçermektedir

Özet yorumuma gelinceee;
    Elif’in durumu kritiktir. Hemen ameliyata alınır. Hüsnü, Engin ve Sinan diğerlerine göre daha şanslıdırlar. Suat’ı hastanede bırakıp hemen Rıza Baba'yı ve bu tuzağı kuran Rıfat Hızal’ı bulmanın peşine düşeceklerdir. Mesut’un acil dalak ameliyatı olması gerekmektedir. Mesut ise kalkıp ekiple birlikte aramalara katılmak, Rıza Baba'yı kurtarmak istemektedir. Ancak Dr. Reşat’ı da ikna etmek biraz zor görünmektedir.
    Birincisi buradakilerin aksine Elif karakteri benm sevdigim ve naif buldugum bi karakter agır yaralı olması beni cok üzdü:img-cray:
    Özellikle SinanElif ciftini sevdigim göz önüne alınırsa Sinan'ın durumu beni cok üzecek bence il bölüm:img-cray:
    Umarım diziden kacan göcen yoktur ! Uzun zamandır takip edemediğim icin kim var kim yok yani haberleri bilmiyorum :icon_sorr
    Ama şaşırdıgım noktaya gelince Hüsnü nasıl sanslı oldu onu anlamıs değilim yani en agırlardan biriydi bana kalırsa Sanırım mantıklı bir acıklama getirirler bu duruma!
    Mesuta dalak operasyonu benide biraz olsun gülümsetii:img-yes:
    ama ne olursa olsun doktor ne kadar zorlarsa zorlasın Mesut'u biraz tanıyorsak Rıza Baba söz konusu oldugunda onu kimse tutamaz orada!

Rıfat Hızal’ın tek isteği torununun başına bir şey gelmeden onu yurtdışına çıkartmaktır. Rıfat’ın son sığınacağı tek kişi kalmıştır. Evladı gibi sevdiği Celil…

Rıfat'ın durumu gercekten zora girmis gibi görünüyor cunku onun intikam hali pek kolay olmayacak bence!
    Yani ilk etapta onun pesine dusmektense R.B'yi bulurlar gibime geliyor benim o ikinci planda kalır bence !
    Celil, Rıfat’ın torununu yurtdışına kaçırabilecek mi? Rıfat Hızal kendini ve torununu kurtarabilecek mi? Elif komadan çıkabilecek mi? Kahraman ekibimiz Rıza Baba'yı gömülü olduğu yerde bulabilecek mi? Rıza Baba yaşayacak mı?

Rıfat Hazal belki torununu kurtarır ama kendisini kurtarabileceğini hiç sanmıyorum!
    Özellikle herkes ayaklandığında işi baya zorlanacağa benzemektee!
    Ve diğer bir dileğimde umuyorum ki Elif'm komadan cıkabilirr:icon_sorr
    -

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri