Sayfa 197/201 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (20)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,757

Bahsedilme
    5 Mesaj

akşam bölüm var ama burada yorum yazan yok.... in cin top oynuyor resmen. merakla bekleyen yok sanırım... açıkçası bende çok merakla beklemiyorum.. temkinli bir bekleyişim var ne olacak ne olmayacak diye düşünmekten kafama ağrılar giriyor..

en çok düğün sahnesini merak ediyorum. özette yazan olaylar dikkatimi çekmedi çünkü... sanki düğün olayının başı da sonuda eğlenceli olacak gibi.. sakar şakirin kaçışı ve barışma komedi sahneler olur diye düşünüyorum ... umarım eğlenceli olur..

rıza babanın bir arkadaşını başı dertteymiş onu kurtarmaya çalışacaklar belli ki.. yine örgüt işi var bu sefer farklı işlenimştir umarım olaylar artık aynı şeyler görmekten sıkıldım birazcık farklılaşma vardır umarım....
    hüsnülerin mektup olayı da tam komedi olacak gibi. oğlanların maceralarını izlemektense bu tarz olayları izlemek daha keyifli... oğlanlara da artık farklı şeyler yazsalar tamam diyeceğim de hep aynı hep aynı can sıkıyor artık..hüsnülere bayılıyorum ya.... böyle farlı şeyler olunca daha hoşuma gidiyor.. ayrıca hastamıymış hüsnü lafına bittim...

umarım akşam güzel bir bölüm olur. umarım yine sırf operasyon ağırlıklı olmaz... kızların toplantısında neler konuşulacak acaba.. özel hayatlar yer alır umarım ... güzel bir kaç sahne görürüz karakterlere ait..
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    alagul. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    339

Aldığı Beğeni: 1,214

Bahsedilme
    5 Mesaj

İnanmıyorum!Bu ne sorumsuzuk :img-tomat
    Yurtdışında yaşayanların hiç mi değeri yok?Bu ne biçim bir yönetim ya....?
    Madem izleyemediniz size birilerini şkayet ediyim miiiiiii? :img-hyste

Bizim tarzan ile Melek iyice yaklaşıyorlar . Suları kaynamaya başlıyor yavaş yavaş...
    Murat Melek'i yolunun üstü diye eve bırakmak için teklifte bulundu Murat kızı bıraktı :img-tomat
    Boyun devrilsin Murat!

Bir ara Sinan'ın o meşhur patavatsızlıklarından birini izledik....
    Murat'a;Zeynep bir başkasıyla olsa sen kızmaz mısın gibisinden birşeyler söyledi .
    Murat'ın suratı düştü,Mesut da engelledi daha fazla çan çan etmesini :img-wink:

Anlamıyorum ya nasıl yapıcaklar Melek-Murat? :img-tomat
    Murat eve bırakma teklifinde bulunduğunda Mesut konuyu değiştirdi . Yani tam değiştirme değil gözleri birden Hüsnü'yü aradı =D
    Ben de hemen durumdan bir pay çıkardım,çok mu paranoya olduk bilemiyorum ama :img-hyste
    Sanırım Mesut rahatsız oldu o tekliften,ya da dediğim gibi fazla parayonalık da olabilir :icon_whis
    Benimle aynı görüşte olanlar el kaldırabilir mi? :img-hyste

Durum:
    mirank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    »sükunetimdeliliğimden.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

tekrar.. tekrar.. tekrar..
    mesut bir eğlence mekanında birini döver adamın akrabası bürokrat çıkar..
    hadi ya..:img-hyste

şimdi ben bu olaya taktım..
    mesut özür dilemeli..
    bunda hiç gurur yapmasın yani.. haklıydı veya hasızdı adam ama yinede polis öyle kendine ters gelen birşey olduğunda birini darp edemez..
    ederse zaten vatandaş yaptığında nasıl ceza verecek öyle değil mi..!

gelelim diğer konuya..
    adamın bürokrat akrabası var.. Vedat müdür ilgi gösteriyor, olayın üzerine düşüyor falan.. peki bu olay başka birinin başına gelse bu kadar ilgi çekmeyecek miyidi..? yani niye illa yüksek biryerlerde tanıdıkları oluyor bu adamların..?! normal bir vatandaş olup şikayetçi olsa olmuyor muydu..?
    ilginç yani...

Levent kosuna daha sonra değinicem..
    3M konusuna girmiyorum.. ben şafak saymaya devam ediyorum.. artık yolun sonunda ne çıkarsa bahtıma..:img-hyste:img-hyste

Durum:
    gamze_elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ae.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    26

Aldığı Beğeni: 140

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alagul_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanmıyorum!Bu ne sorumsuzuk :img-tomat
    Yurtdışında yaşayanların hiç mi değeri yok?Bu ne biçim bir yönetim ya....?
    Madem izleyemediniz size birilerini şkayet ediyim miiiiiii? :img-hyste

Bizim tarzan ile Melek iyice yaklaşıyorlar . Suları kaynamaya başlıyor yavaş yavaş...
    Murat Melek'i yolunun üstü diye eve bırakmak için teklifte bulundu Murat kızı bıraktı :img-tomat
    Boyun devrilsin Murat!

Bir ara Sinan'ın o meşhur patavatsızlıklarından birini izledik....
    Murat'a;Zeynep bir başkasıyla olsa sen kızmaz mısın gibisinden birşeyler söyledi .
    Murat'ın suratı düştü,Mesut da engelledi daha fazla çan çan etmesini :img-wink:

Anlamıyorum ya nasıl yapıcaklar Melek-Murat? :img-tomat
    Murat eve bırakma teklifinde bulunduğunda Mesut konuyu değiştirdi . Yani tam değiştirme değil gözleri birden Hüsnü'yü aradı =D
    Ben de hemen durumdan bir pay çıkardım,çok mu paranoya olduk bilemiyorum ama :img-hyste
    Sanırım Mesut rahatsız oldu o tekliften,ya da dediğim gibi fazla parayonalık da olabilir :icon_whis
    Bence de boyun devrilsin Murat sen Zeynep'ten başkasını eve bırakacak adam mıydın ? :img-cray:
    Ayy ne anlattın kız bunları şimdi ne güzel izleyememişim kafam rahat uyucaktım.
    Ayy resmen elleriyle bozacaklar güzelim aşkı ya...

Bugün tekrar bölümünde Zeynep babasının öldüğü zamanlarda ki yalnızlığını anlatıyordu.
    Murat dedi 'hiç mi dolmadı o boşluk'.
    Zeynep doldu dedi Seninle birlikte doldu' bunları siz yazdınız ey senaristler !!

Durum:
    mirank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    »sükunetimdeliliğimden.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alagul_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

açıkcası orası benimde dikkatimi çekti ama çok küçük bir yer olduğu için ve ben buzağı aramaktan bıktığım için :img-hyste birşey demedim..:img-hyste
    birde bölümde melek sorgu odasını aradı aldığı cevap üç kelime o da şöyle;
    "hı.. hııı.. hıhı..":img-hyste:img-hyste

onun dışında gözüme çarpan bir iki şey daha var ama daha fazla paranoya yapmicam..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri