Sayfa 198/201 İlkİlk ... 98148188194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 986 ile 990 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (20)

Durum:
    dvrm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    kalbinin kuşu uçmuşsa...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Operasyonlar bu hafta biraz düşük buldum.Nedense çok fazla beğenemedim ama Alinin operasyonlarda ön planda olması kendini ordan oraya atması son darbenin Aliden gelmesine çok mutlu oldum.

Çoban ailesinin en sessiz üyesiydi Şule ve ben bundan her zaman çok fazla şikayetçiydim.Kızın 6 senede nerdeyse 6 tane lafı oldu.Bu aşk mektuplarına çok güldüm hele de sonunda Şule çıkmasına çok güldüm.

Mesut-Sinan-Murattın rakı sofraları da bu haftanın güzellerindendi.Keşke daha fazla sohbet ettiklerini görseydik.Sürekli olarak Sinan-Eliften değilde biri de ee abi sende ne var ne yok deseydi Mesutta.

Kızların evdeki pijama partilerinde de gene asıl konu Sinan-Eliftti.Keşke bir tek Allahın kulunun aklına Mesut gelseydi de sorsalarda Melek e Mesut hakkında ne düşünüyorsun diye.

Murat-Melek arasındaki birşeyler olmaya başlıyor mu bilmiyorum.Aslında şu an için arkadaşca giden şeyler var.Bu sözleri bu samimiyeti hangimiz bir arkadaşımıza göstermiyoruz ki.Ama ben seni eve bırakırım diyecek birisi varsa orda bunun Mesut olmasını isterim.

Bu kadar çok isteyen varken neden senaristlerimiz ucundan kıyısından olsun hikayeyeyi yakalayıp Melek-Mesut seyrettirmiyorlar bize.Bu kadar şart mı Murattın aşık olması.

Durum:
    BI-ri-CI-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dun diziyi izlerken soyle birsey farkettim
    Senaristler ayni replikleri yazip yazip duruyorlar
    Simdi sira Alide
    Ali:coluk cocuk sahibiyiz abi ne gezmesi....
    gecen bolumlerde "coluk cocuk sahibiyiz abi yinemi Lale?"

Eskiden Mesuta yaziyorlardi "sana neee"

Leventte guzel bir dayak hakediyor
    Ama onun dizide daha fazla ayak altinda dolanmamasi icin olmesi lazim
    umarim mafia Leventin canini acitacaz diya Melek ve kizinin pesine dusmezler

Ahhh ahhh Dusseler bile mesut yok artik. Dimi?
    Murat var?

Iyide simdi MelekMurat dostlug yapacaklar yaa, saniririm az biraz abasardilar, ileride mucize olura MelekMesut olursa, Melek demezmi benim enn kotu gunlerimde yanimda yoktun, Murat vardi diye???
    Muratla birsey olucagindan deil.
    Simdi yine yanlis anlasilmalar olmasin.

Aliiiiiiiii supermenim benim :) :img-hyste:img-hyste:img-hyste
    o ne bicim "ucus tu " oyle, yumruk havadan geldi:good::good::img-hyste

Mesutun yine basi dertte anladigma gore.
    Mesutada ayni sahneleri yazip duruyorlar sanki eski bolumleri izliyomusum gibi geliyor bazi sahnlerde sanki Zeynep cikacakmis gibi geliyor.

Ayni sahneler, ayni replikler.....

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,047

Aldığı Beğeni: 1,790

Bahsedilme
    5 Mesaj

bölümü izledim...bölüm iyiydi..
    murat meleğe yolumun üzeri seni de götüreyim dediğinde bende me sutun bozulduğunu yani kafasını dağıtmak için hüsnüyü aradığını düşünüyorum.... çünkü mesut o teklifi duyduktan sonra birden hüsnü aşkı depreşti... bende hemen bir kulp taktım bu duruma... sizler gibi paranoyaklısa da paranoyaklık böyle düşündüm... :img-yes:

melek ve mesutu tek repliği telsizi aldın mı.. aldım aldım.. birde sorgu odasındaki hı hıh hıı .. ölüyorum mesutun bu odun hallerine ya.. :happy0064

bilmiyorum sizlerde farkettiiz mi? bir kaç bölümdür mesutun yalnız olduğuna dikkat çekiliyor.. konu aralarında mesuta da laf çarpıtılıyor... bu bölm var mıydı bilmiyorum da geçen bölüm hüsnüden gelmişti böyle bir şey...

murat ve melek dostluğuna doğru gidiyormuş gibi konu ama daha ilerisi olacak diye korkuyorm... bu bölüm ve geçen bölüm sadece dostluk anlamında adımlar vardı daha ilerisine ışık tutan bir konuşma ne bileyim bir bakışma falan yoktu...açıkçası hepimizin arkadaşları ile olan samimyeti vardı... yardımda bulunma falan..

sinanın patavasızlığı sinir bozucu oldu ama bu konuya değinilince bir arkadaşın dediği gibi acaba zeynebe birisini bulduktan sonra mı muratı aşık edecekler düşüncesi aklımagelmedi değil... dillendirldi sonuçta bu konuda biraz tırsdım açıkçası...:icon_sorr
    bir tarafta erkekler mesutta toplanmışken diğer tarafta kızların melekte toplanmış olması hoştu...mesutta toplanmaları bu bölüm için düşünmediğimiz bir şeydi. sürpriz oldu.. sinanlar gittikten sonra mesut tuncun yanına gitt yattı ya oradaki muhabet süperdi... masal okuyaym mı sana hıııı? onları böye görmeyi özlemişim açıkçası..keşke o toplantılarda elif ve sinan dışında da bir şeyler konuşsalardı ama biz daha çok bekleriz ....

hüsnülerin olay tam komediydi zaten. şule çıktı ya sorumlu öldüm ya birde demiyor mu ataberk bana arkadaşlık teklif etti bende dövdüm.. şu mektubu bir okuyayım sınıfta tekrar dövücem diye .koptum resmen... hüsnü bile bu kadarı fazla dedi ya.... bu kızda alem bir şey çıkacak sanki.... nazikenin kendine sanması sonrasında hüsnüde gelen sen avcunu yala nazike lafı süperdi...... hele de suatın hüsnüden şüphelenmesi deniz gözlüm uzun dalgalı saçlımdan hüsnüyü çıkarması sürekli saçlarını incelemesi bitirdi resmen...:img-hyste

bölümün başındaki operasyon güzeldi sakaar şakir olayı... ilk gördüğüm sakar olanı o olabileceğini anlamadım. ama öyleymiş arkadaşını vurduktan sonra kendini atması falan.... sonrasında bizimkilerin olayı tatlıya bağlaması ve mesutun oynaması sonrasında ali,hüsnü ve sinanın oyuna katılması süperdi beğendim... elif ve meleğe talip çıkması da güzel br ayrıntı oldu....:happy0064
    taksiciler olayı sıradandı bana göre tabi....:icon_whis

rıza babanın arkadaşının olayı da güzel işlendi... rıza babanın neler yapabileceğini gerçekten inandığı birini nasıl savunabileceğin gerekirse bu uğurda mesleğini hiçe sayabileceğini gördük... ben bile acıdım hilmi beye sen bu kadar iyiiksever biri ol iyi biri ol ve suçlan.. adamı tek niyeti oğlu yerine koyduğu kişiye yardım etmekti ne kadar da iyi niyetliydi bir ihtiyacın olursa söyle derken... ama oğlan adamın hoşgörüsüne rağmen onu karıştırdı bu işe ama sorguda onun bir suçu yok diye itiraf etmesi güzeldi.... o adamın annesini de takdir etttim oğlunu korumaya çalışmadı nazan le birlikte diğerlerini bulmaya gitti ..nazanda çok güçlü davrandı gitti kafa tutu onlara bir an bir şey olacak diye korktum açıkçası.... alinin teröristi yakaldığı yere btittim nasıl atlatı üstüne.... muratların ki öldü mesutların ki yaralı tek sağlam alinin ki idi ....

mesut , sinan ve muratın içtikleri o sahne ve sonradan canayın katılması süperdi ..orada kimseye zararları yoktu. kendi kendilerine içiyorlardı... mesai bitimi herkesin özel hayatı var. polis diye içmeyecek eğlenmeyecek mi.. birde yanlarında canay var diye abuk subuk konuşması .... mesut haklıydı davranışında... tamam her laf edene kafa atması doğru değil belki ama adamın orda yaptığı da hiç doğru bir şey değildi hakketti resmen hayır sen kimsin ki adamın polisliğine laf ediyorsun.. mesutu az çok tanıdık böyle yapacağı beliydi hiç şaşırmadım ben.... bence bir çok insanda o tepkiyi veriridi... doğru yada yanlış o tepkiyi veriridi... hayır karşı taraf istediğini yapıyor ediyor her istediğini söyyleyebiliyor sonra suçlu onu darp eden oluyor.... sonra polis şiddet kullanıyor palavraları geliyor.. kimsenin olayların iç yüzünü gördüğü yok sanki tek taraf oymuş gibi yansıtılıyor... adam kendi kendine çıkardı kavgayı ama suç mesutta oldu.. aslında adam ilk laf söylediğinde hepsi dayılandı adama karşı belki orada laf direk sinana gitse idi oda atardı kafayı... hatırlarsanız sinanın ilk geliş bölümü de bu şekilde idi. polisler hakında rüşvet konusunda konuşuyorlardı... rıza da bu olayı duyunca sinanı almıştı yanına... burada da aynı durum muratta olsa aynı şeyi yapabilirdi. hakketti adam...:good:
    adamın birinin yeğeni olacağı tahmin edilebilecek bir şeydi.... zaten vedat müdürün tavrını hiç beğenmedim.. tamam hatalı olabilir ama o tutum da hiç hoş değildi.... rıza sen biliyormuydun bunun içkiye başladığını falan filan..... tamam adam içkiye başladı ama görevini tehikeye atacak tek bir şay yapmadı. ki o akşamda görevde değildi zaten... birde özür dilese olay kapanacakmış neyin özürü ya. birde pişkin pişkin tabi olay kapanır falan filan diye konuşuyor.... allah aşkına öyle bir durumda kim özür diler ben olsam ben dilemem açıkçası..... ki mesutun da dileyeceğine ihtimal vermiyorummm.... dilemeyecektir... ya odadan çıkıp gidecek. adamda şikayetçi olacak sonra mesut açığa alınacak bu sefer sürgün falan değil direk açığa alınabilir diye düşünüyorum. çünkü işin içine içkili halinde sokmuşlar belki tedavi bile isteyebilirler olay bu derece uzayabilir tedavi bitene kadar görevinde olmaz falan. mesut tedaviyi de kabul etmez.... aslında tedavilik durumu da yok ..... yada kendini zorlayarak özür diler . sonra çıkar gider.bunu kendine yediremez ve içkiye vurur kendini dağıtır falan...özür dilemeyi böyle bir durumda özür dilemeyi kaldıramaz.... iki durumda da mesut dağıtır gibi geliyor bana.. o yüzden de gelecek bölümü merak ediyorum açıkçası.. belki mesuta benzer olayar yazıldı çizildi ama ben her defasında o sahneleri izeemkten keyif alıyorum sıkmıyor o sahneler beni... bakalım neler olacak.. özür dileyecek mi dilemeyecek mi..... dileyeceğine hiç ihtimal vermem ama yinede merak ediyorum..

levent sanırım önümüzdeki hafta olacak meleğin karşısana özür dilemek için çıkacak sonrada işler karışacaktır.. peşindekiler meleği yada kızını yanında görebilirler zaten 3 gün bekleyecelermiş kızını yada meleği kaçırıp parayı almayı deneyebilirler ki olay sanki bu yönde gibi.. levent özür dilemeye gidecek idille konuştu adamlarda peşinde olduğuna göre kesin ya meleğin yada şirinin başı dertte olacak.... aslında bu konuda ne hayaller vardı ama durum böyle olunca herşey boş oluyor.... mesutun bu esnada başı zaten dertte olacağı içn fazla bir şey düşünmeye de gerek yok.... böyle bir olay söz konusu olursa bu olayı çözüme kavuşturacak kişiler murat ve ekip olacaktır..... melek yada şirin kurtarılacaktır..

dediğim gibi murat ve mele şimdilik en azından sadece adım adım dostluğa doğru gidiyor ama sonrası ne getirir gelecek bölümler ne gösteririr tahmin etmek zor...

reytnglerde ab de iknci olmuş bu duruma dizinin avrupa kanalında yayınlanmamasının etkisinin olduğunu düşünüyorum buradaki yorumlara bakılırsa euro d de izlenememiş..

yeni ölümü merakla bekleyeceğim...yeni bölüm bol olaylı olacak gibi :happy0064
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    _nurbanu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    KireçburnuÇakalları
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alagul_54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanmıyorum!Bu ne sorumsuzuk :img-tomat
    Yurtdışında yaşayanların hiç mi değeri yok?Bu ne biçim bir yönetim ya....?
    Madem izleyemediniz size birilerini şkayet ediyim miiiiiii? :img-hyste

Bizim tarzan ile Melek iyice yaklaşıyorlar . Suları kaynamaya başlıyor yavaş yavaş...
    Murat Melek'i yolunun üstü diye eve bırakmak için teklifte bulundu Murat kızı bıraktı :img-tomat
    Boyun devrilsin Murat!

Bir ara Sinan'ın o meşhur patavatsızlıklarından birini izledik....
    Murat'a;Zeynep bir başkasıyla olsa sen kızmaz mısın gibisinden birşeyler söyledi .
    Murat'ın suratı düştü,Mesut da engelledi daha fazla çan çan etmesini :img-wink:

Anlamıyorum ya nasıl yapıcaklar Melek-Murat? :img-tomat
    Murat eve bırakma teklifinde bulunduğunda Mesut konuyu değiştirdi . Yani tam değiştirme değil gözleri birden Hüsnü'yü aradı =D
    Ben de hemen durumdan bir pay çıkardım,çok mu paranoya olduk bilemiyorum ama :img-hyste
    Sanırım Mesut rahatsız oldu o tekliften,ya da dediğim gibi fazla parayonalık da olabilir :icon_whis
    Benimle aynı görüşte olanlar el kaldırabilir mi? :img-hyste
    off kesinlikle zaten yolumun üstü dediği an bittim ben..
    zeyneple böyle başlamıştı :img-cray:
    kabul etme diye yırttım kendimi ama malesef :img-tomat
    ve gelelim son kısma..
    kesinlikle aynı fikirdeyim..
    bende aha mesut bozuldu heeyyy falan dedim annemin tepkisi komediydi :img-hyste
    ya gerçekten öyle hissettirildi..
    yada biz gerçekten paronoya olduk artık uydurup uydurp duruyoruz :img-hyste
    beni dizide keyifle izlettiren bir düğünde bizimkilerin oynaması oldu bir de çoban ailesi..
    diğerleri hep bilindik ve istemediğimiz şeylerdi..
    mesut yine büyük birinin yiğenine çattı..
    off hep aynı gerçekten:img-tomat..
    ya birilerinin kardeşi oluyor olay yaşadığı kişiler ya da yiğeni falan..
    özür dileyecekmiş.. :hıh
    sanmıyorum mesutun özür dileyeceğini ama dilesin de büyümesin olay..
    :icon_whis

Durum:
    hoffmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İşler Güçler pehpeh peh:)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm düğün sahnesi ile başladı.Düğünün başlangıcı kötüydü ama sonu tatlıya bağlandı ve ekiptekiler biran da kendilerini düğünde oynarken buldular.:img-grin2

Tabi düğünde Elif ve Melek'e kısmet çıkması da güzel düşünülen sahnelerden biriydi.:img-hyste

Sonrasında erkeklerin Mesut da,kızların Melek'lerde toplanması ve sohbetleri güzeldi.Özellikle kızların tokat muhabbeti neşeliydi.:img-grin2

Çoban Ailesi'ndeki mektup krizi bu bölümün en keyifli sahnelerinden biriydi.:img-hyste

Mesut'un sorgu odasında Melek'in telefonuna verdiği kendi tarzında efendim şeklindeki hı'lamaları dikkat çekilmeyecek gibi değildi yani.Mesut alem adam gerçekten huyu bu :img-hyste

Murat ve Melek'in bahsedilen sahnesinde ben açıkcası Mesut'un bu durumdan dolayı rahatsızlık duyduğunu filan hissedemedim malesef :icon_sorr

Bu bölümde Sinan'ın Zeynep'i örnek vererek anlattığı durumun yakında gerçek olabileceği düşüncesi ben de oluştu açıkcası.Umarım Zeynep'in hayatında artık biri var diye bir haber filan gelmez Murat'a...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri