Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (21)

Durum:
    özlem=) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kirpi ..
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (21)

Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamadım..

Madem Murat Melek yapılacaktı..Başta niye Mesut ile ilgili gösterdiler..

Melek'in Mesut'u düşünmesi..
    Mesut'un Melek'i düşünmesi felan..

Madem Murat gelecekti Zeynep'te gelseydi..Zeynep yoksa illa aşık olmak zorunda mı adam...Birazda o durabilirdi aşksız..Biz uzun zamandır Mesut'u aşksız izliyoruz..Senaristlerin sağ gösterip sol vurmasını yetti ama..

Gelelim Melek'e bu kız hep arka planda Zeynep gibi atak değil..Operasyonlarda felan hiç önlerde göremiyoruz..Sonunda bu bölüm biraz atak yapıyor..E kızı kaçırılıyor yapsın biraz birşeyler..

Giyim konusuna gelince Miraç'a katılıyorum..Kızı kaçırılınca güzel giyindirmeye başladılar Melek'i...

E daha ne diyeyim...Dizi çöküşe gidiyor bence Murat&Melek'i yaparak..

Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    ece_lutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Has Oda .
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Rıza baba ne durumda olurlarsa olsun savurdu ekibini (!) Yanlışta yapsalar orda diyceğni der ayrıyetten hesabını o kişiyle sorardı da… Fragmandaki gibi Masadakilere dert yanmazdı
    Mesutta bu sonuca varmadan izin almazdı . Ehh bu kargaşada yorulmuş olabilir . Ama bir sonuca varması gerekirdi
    Levntte şirini kaçırdı . Meleğin annesi eliyle bindirdi resmen arabaya
    Muratçıgımızda her anında ynında her şeyde önünde nedir bu ya ?!
    Çocuklar özellikle cobanların cocuklardan gına geldi …
    Arka sokaklar her zamanki garip senaryosuyla pazartesi izliycez ;
    Umudu kesmiş bulunmaktayım

~Eski bölümler unutulmaz özel efsanevi
    Tek isteğim ona dokunmasınlar
    :good:

Durum:
    mirank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    »sükunetimdeliliğimden.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 51

Bahsedilme
    0 Mesaj

Exclamation

Alıntı özlem=) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamadım..

Madem Murat Melek yapılacaktı..Başta niye Mesut ile ilgili gösterdiler..

Melek'in Mesut'u düşünmesi..
    Mesut'un Melek'i düşünmesi felan..

Madem Murat gelecekti Zeynep'te gelseydi..Zeynep yoksa illa aşık olmak zorunda mı adam...Birazda o durabilirdi aşksız..Biz uzun zamandır Mesut'u aşksız izliyoruz..Senaristlerin sağ gösterip sol vurmasını yetti ama..

Gelelim Melek'e bu kız hep arka planda Zeynep gibi atak değil..Operasyonlarda felan hiç önlerde göremiyoruz..Sonunda bu bölüm biraz atak yapıyor..E kızı kaçırılıyor yapsın biraz birşeyler..

Giyim konusuna gelince Miraç'a katılıyorum..Kızı kaçırılınca güzel giyindirmeye başladılar Melek'i...

E daha ne diyeyim...Dizi çöküşe gidiyor bence Murat&Melek'i yaparak..

ya zaten bırakın aşkın kiminle olacağını melek'in karakterine bile karar veremediler ki..

ilk bölümlerde ki melek daha girişkendi, sertti.. Mesuta diklendi ya var mı ötesi..
    şimdi.. yazık gelen vuruyo giden vuruyo.. nerde benim attığını vuran komserim..?!

ilk bölümlerde ki melek'i istiyorum ben..!
    hali tavrı olsun.. kılık kıyafet olsun.. saç makyaj iyide kıyafetlerden bu bölümde umutlu değilim.. özellikle o montu değişmeli..
    ya cidden o kızı kim giydiriyor Allah aşkına.. bu kadar zevksiz kim merak ettim yani..!

evet cidden Melek ve Aylin hep geride.. Mesutla Murat süper zaten.. Hüsnüde iyi.. Alinin de birkaç bölümdür uçuşu, hoplayıp zıplayışı var..sinanda gayet atak.. iş melekle ayline gelince fosss.. elifte azaldı birkaç bölümdür..
    bu kızlara niye hiç adam yakalatmıyorlar..?!! onlarda gayet güzel haklayabilir yada uçabilir yani..

kızları sürekli özel hayat konularında görüyoruz..

Melek biraz daha gösterilmeli..

Muratla sahne göstermek yerine birazda operasyonda sahne gösterirlerse iyi olucak yani..!!!

tamam muratla melek kanka olsun diyoruz ama 7x24 sahneleri olsun demiyoruz.. dozu kaçtı yaniiiii... huhhhuuu.. kime diyoruz..???!

Bu bölümde Mesutla Melek sahnesi olmazsa artık bırakın ilişkiyi onlardan arkadaş bile olmaz..

Durum:
    gan
    gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mirank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya zaten bırakın aşkın kiminle olacağını melek'in karakterine bile karar veremediler ki..

ilk bölümlerde ki melek daha girişkendi, sertti.. Mesuta diklendi ya var mı ötesi..
    şimdi.. yazık gelen vuruyo giden vuruyo.. nerde benim attığını vuran komserim..?!

ilk bölümlerde ki melek'i istiyorum ben..!
    hali tavrı olsun.. kılık kıyafet olsun.. saç makyaj iyide kıyafetlerden bu bölümde umutlu değilim.. özellikle o montu değişmeli..
    ya cidden o kızı kim giydiriyor Allah aşkına.. bu kadar zevksiz kim merak ettim yani..!

evet cidden Melek ve Aylin hep geride.. Mesutla Murat süper zaten.. Hüsnüde iyi.. Alinin de birkaç bölümdür uçuşu, hoplayıp zıplayışı var..sinanda gayet atak.. iş melekle ayline gelince fosss.. elifte azaldı birkaç bölümdür..
    bu kızlara niye hiç adam yakalatmıyorlar..?!! onlarda gayet güzel haklayabilir yada uçabilir yani..

kızları sürekli özel hayat konularında görüyoruz..
    Melek biraz daha gösterilmeli..

Muratla sahne göstermek yerine birazda operasyonda sahne gösterirlerse iyi olucak yani..!!!
    tamam muratla melek kanka olsun diyoruz ama 7x24 sahneleri olsun demiyoruz.. dozu kaçtı yaniiiii... huhhhuuu.. kime diyoruz..???!

Bu bölümde Mesutla Melek sahnesi olmazsa artık bırakın ilişkiyi onlardan arkadaş bile olmaz..
    bende istiyorum 68-69-70-71-72. bölümlerdeki mesut ve meleği:img-yes:
    ama artık onlarınkı imkansız aşk senaristler ve yapımcı sağolsun....
    bide bu kadın en çirkin olması gereken sahne de nasıl bu kadar güzel olabilir
    çocuğu kaçırılmış melek'de ful makyaj giyim desen hiç girmiyorum....
    bu sezon elif=aylin ve melek sadece özel sahneler için dizi de var gibi duruyorlar...erkekler her yerde kızlar ya merkezde yada evlerinde...

Durum:
    SERen_AY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    mavişal♥alyanak|SB
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mesut olayında bile birbirlerini düşünmeyen ekip Melek için seferber oluyor ha hayırlısı olsun inş...

Koşşş Mesut koşşşşşşşşşşşşş:img-hyste
    Koş aslanımm:img-hyste
    Kaçırdıklarının peşinden koş..Hatta hepiniz koşun belki bir yere varırsınız:img-hyste

Murat koşar Mesut koşar Melek zaten yerinde durmuyor...:img-hyste:img-hyste
    Yarış olsa kesin Mesut kazanamaz ha ben söylemiş olayım:img-hyste
    Malum içkiye vuran sürekli göbek yapan komiser oldu ya kendisi:img-hyste

Leventcim sana da eyvallah canım..
    Sayende Melek üzüntüsünden saç makyaj ne var yapmış da gelmiş operasyona..:img-hyste
    O haliyle Leventi etkileyip Şirini almak istiyordu her halde:img-hyste:img-hyste

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri