Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (22)

ayrı ev konusu vardı değil mi ben onu atlamışım açıkçası bende o sahnede sinir oldum zaten sevmiyorum valla zeynep bende senin gibi düşünüyorum konuda yorumunun altına da imzamı atarım.. bana göre tunçla konuşması bile hataydı hiç doğru değldi bana göre...

zaten olmayacağını da mesut dile gtirdi cidden neden tunca gitti mesut kabul etmedi tunc kabul eder diye mi.... evet mesut ben iyiym şu an falan diyor ama sadece şu an iyi yani güneri olacak biri gibi de görmüyor bana göre...

zeynepcim sanırım biz dizi finaline kadar mesutun evlenebileceği mutluluğa tam olarak erebileceği birini bekleyerek bitireceğiz diziyi.... bana öyle geliyor ki bu durum böyle devam eder...

polis olması en olması gereken çünkü zaten dıştan olursa pek kalıcı da olmuyorlar o yüzden aynı meslek şart yalnız aynı meslek oluncada olayları tekrara getiriyorlar şöyle farklı sahneler yazsınlar...

ay sanki birisi geldi de farklı sahneler kaldıydı havaya girdim.. ama bence geçen bölüm mesut seyran için sonun ne olacağı ile ilgili sinyal verildi bana göre yavaş yavaş ayrılık aşamasına doğru gidiyorlar zaten açıkçası yazabilecekleri bir şeyde kalmadı seyranın hikaye de ye alması için yani barla sorunu işlendi ev sorunu işlendi yazabilecekler yeni bir şey yok yine mi bar hikayesi yazacaklar bence bu sezon sonuna kadar ancak gider bunlar hatta belki sezon sonunu bulmaz bile.. acaba yeni bir arayışa girerler mi merak ediyorum malum senelerdir tık yoktu
    Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    ugurcu-gamzeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeynep❤Murat
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrı ev konusu vardı değil mi ben onu atlamışım açıkçası bende o sahnede sinir oldum zaten sevmiyorum valla zeynep bende senin gibi düşünüyorum konuda yorumunun altına da imzamı atarım.. bana göre tunçla konuşması bile hataydı hiç doğru değldi bana göre...

zaten olmayacağını da mesut dile gtirdi cidden neden tunca gitti mesut kabul etmedi tunc kabul eder diye mi.... evet mesut ben iyiym şu an falan diyor ama sadece şu an iyi yani güneri olacak biri gibi de görmüyor bana göre...

zeynepcim sanırım biz dizi finaline kadar mesutun evlenebileceği mutluluğa tam olarak erebileceği birini bekleyerek bitireceğiz diziyi.... bana öyle geliyor ki bu durum böyle devam eder...

polis olması en olması gereken çünkü zaten dıştan olursa pek kalıcı da olmuyorlar o yüzden aynı meslek şart yalnız aynı meslek oluncada olayları tekrara getiriyorlar şöyle farklı sahneler yazsınlar...

ay sanki birisi geldi de farklı sahneler kaldıydı havaya girdim.. ama bence geçen bölüm mesut seyran için sonun ne olacağı ile ilgili sinyal verildi bana göre yavaş yavaş ayrılık aşamasına doğru gidiyorlar zaten açıkçası yazabilecekleri bir şeyde kalmadı seyranın hikaye de ye alması için yani barla sorunu işlendi ev sorunu işlendi yazabilecekler yeni bir şey yok yine mi bar hikayesi yazacaklar bence bu sezon sonuna kadar ancak gider bunlar hatta belki sezon sonunu bulmaz bile.. acaba yeni bir arayışa girerler mi merak ediyoruz malum senlerdir tık yoktu
    Seyranda suç tunça gidip nasıl diyebiliyor aynı evde yaşıyalım diye
    İlişkinize saygı duyuyor ama ahlaki değerlerimizi de bir yana mı bırakalım?
    Tunç mesutun çocuğu hangi çocuk kabul ederki ? Üstelik o daha bir çocuk ?
    Onun duyguları daha iyi anlaması lazım bir yetişkin olarak ama bunu onda göremedim bu yüzdende
    Kendisinden soğudum epey bii:img-wink:

Valla canım orası hiç belli olmaz:img-hyste Yani bizim mesut için çook istekli olduğumuzu Hepsi biliyor..
    Mesut Melek olayından sonra seyircinin aslında mesuta birini istediğini biliyorlar..
    Mesuta seyran geldi ama onlarda nasıl bir karakter olduğunu biliyorlar yazarken elbet..
    Bir planları varki böyle bir karakter soktular ancak..
    Ben çok umutluyum mesuta biri gelir elbet yalnız bu tüyo olarak algılanmasın
    Sadece Kendi hislerime dayanarak söylüyorum Mesuta biri elbetteki gelmelii

Bu sezon olmazda Önümüzdeki sezon başında olmassa ortasına doğruda olsa
    Mutlaka biri gelir gibime geliyo Ama ben önümüzdeki sezon başından çook umutluyum
    Umudumuda kaybetmek istemiyorum ..
    Gelinimiz Nasıl biri olsa :icon_whis:img-hyste
    Güneri ailesi büyüsün artık :img-in_lo

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı ebram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesut seyran'ı sevmese değer vermese eşi gibi sahiplenmezdi

Seyran soyadı güneri olacak kişi olabilir ayrıca aynı meslekten olmasıda şart değil
    mesut buketi de sahiplendi eceyi de sonunda evlendi mi .. her sevdiğinle evlenemezsin bu bir gerçek ama ....

Bence mesut seyranı evlenebiceleceği biri gibi görmüyor tunçla olan evlilik konuşmasında bu belliydi orada tunç sormadı mı seyran abla diye peki cevap olarak mesut ne dedi ben daha gencim evlenemem falan filan hatırlatırım düşünse evlenirim derdi düşünüyorum derdi en azından sonuçta tunçta kabul etti

kim ne derse desin bu ilşkinin sonu nikah değil kesinlikle

ayrıca sadece olmasını istediğimizi yazıyoruz mesuta yeni biri geleceği gibi bir durumda yok şu anda sadece izleyici olarak böyle bir talebimiz var onu dile getirdik.... ayrıca izleyicinin her isteği yerine getirilseydi biz şu anda bunu konuyu konuşuyor olmazdık sadece ben böyle birini mümkünse polis ve mesuta tam tamına uyan birini istiyorum bunu da daha öncede yazdığım gibi yazmaya devam edicem aradığım gibi birini izlerim yada izlemem ama ben hep umut edicem o birisi için tıpkı bu zamana kadar ettiğim gibi

zeynepcim umarım umutların gerçekleşir ve önümüzdeki sezon hepimiz için iyi olur ve istediğimiz sahneleri izleriz
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

Durum:
    ebram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    AS çiftleri SM - ZM
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben seyran'ı çok sevmiştim
    ama belki yeni biri gelirse onuda sevebilirim
    ama bana göre Mesut'a en çok yakışan kişi Yeşim'di
    geçen bölüm Yeşim'den bahsetmişlerdi
    acaba diyorum bu benim düşüncem tabii
    bizim senaristler Yeşim'e benzeyen birini getirmesinler
    arka sıradakiler dizisinde Sibel'in başka karakter ile geldiği gibi
    Melda hanım'da başka karakter ile gelmesin sakın
    böyle bir saçmalık yapmazlar herhalde

Durum:
    SERen_AY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    mavişal♥alyanak|SB
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ebram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seyran'ı çok sevmiştim
    ama belki yeni biri gelirse onuda sevebilirim
    ama bana göre Mesut'a en çok yakışan kişi Yeşim'di
    Bu yorumu okuduğuma nasıl sevindim anlatamam..:img-hyste
    Hele şükür ya..Oyuncu alımı dışında bir yorum..:img-hyste
    Ve de geyet güzel yorum..
    Çünkü Yeşimi ben de çok severdim..

Ah ah eski bölümler bir başkaydı ya...:icon_sorr

Zeynep`cim bende seni/sizi çok özlemişimmm...:love01:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri