Bu bolumde zeynep murat sahnelerinde hicbir sicaklik yoktu..
Alzhaimerli kadini mutlu etmeleri,zeynebin dogumgununu de onun yaninda kutlamalari cok guzeldi..acayip guzel dusunmus yine ozan..konuya lafim yok sahane..zaten her yorumumda yaziyorum mutlaka ozana duydugum hayranligi :) orda burda AS kendini tekrarliyor diyenleride anlamiyorum..

Ama beni rahatsiz eden su,sonucta orda zeynebinde dogumgunuydu..muratin en azindan sarilmasini yanagindan opmesini beklerdim hic olmadi nice mutlu yillara der be insan :) anormal bir beklenti olmasa gerek..dogumgununu kutlamasi bile yeterdi iki guzel sozle..

Mutlulukla ilgili dedigi cok dogruydu..mutluluk birbirinin gozlerine bakmak degil ayni yone bakmak..bizim yonumuz ayni degildi eskiden diyo murat..biz zeymurun neden ayrildigini biliyor muyuz?hayir..onca sezon bize gosterilen gayet ayni yonde olduguydu..tamam onada kabul..

iyi hosta o sahneyle ne alaka??yasliliginda da senin yaninda olmak istiyorum falan deseydi keske..
O sahne bana su havayi verdi sanki degisik dogumgunu hazirlamak gorevi vardi muratin gerceklestirmis is bitmis gibi..yani ne bilim cok kucuk ayrintilar ama dikkat cekiyor..konu guzel olsada duygu eksikligi vardi..

Birde*murat arabayla zeynepi almaya gidiyor dogumgununu kutlicaklar..kuru kuru selam der zeynep sahne biter..Allah askina eskiden boyle miydi bunlar..hicbir sicaklik yok..

Bilmiyorum bu bolum beni gercekten umutsuzluga surukledi

İyi yorumlar