Alıntı benhermi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar ben geldim... bu aarad erslerimin yoğunluğu yüzünden foruma çok az girebiliyorum... malum finaller yaklaşıyor....:icon_sorr

evet bugun büyük gün:happy0064 1 haftadır beklediğimiz gün yani...

forumu çok sessiz gördüm.. ne yapalım dersiniz... bu bölüm için yorumlar yapılırken ben falz giremedim mesela...:icon_sorr isterseniz elimizde neler var neler yok.. bizce bu bölümde neler olacak onu tartışalım....

bu arada murat ın jölesiz saçları konu olmuş... bence jölesiz daha da güzel hatta...:img-in_lo azlında az sürse jöleyi o da olur ama bazen abartıyo, o halleri pek de hoş olmuyo... (aman ben de bulmuşum bunuyorum :img-hyste kusura bakmayın)

bu arada vatana millete hayırlı olsun arkadaşlar geri sayım sayacını başlatıyorum...:happy0064

geri sayım:7 saat 45 dakika
Hoşgeldiniz Duygu ve İsmail evet bencede formu canlandırın böyle sıkıcı oluyor geliyorum gidiyorum kimse yok bir konu bulsak hemen konuşmaya başlarız ama son gün tıkanıyoruz hep böyle olmaz ki yaa bu arada hem duyguya hemde ismaile geri sayım sayacını başlattıkları için çoookkk teşekkür ederim:happy0064 :img-hyste :img-polic