bölüm bitti super bi bölüm oldugunu söyleyelicem beni tatmin etmedi bu bölüm ne yazık kii :icon_sorr

kıscaca bi bölüm yorumu yapıyım

rıza baba-ali-pınar konuşması cok güzeldi rıza babanın aliyi tutmasına cok sevindim:happy0064 ama olay biraz askıda kaldı devamı gelebilirdi bencee:icon_sorr

eşşek sıpalarını kızları pastaneye götürüp parayı ödeyemeyince annelerini cagırmaları superdii :happy0064 hüsnünün gelmesi ayrı bi komediydi tabii

suatın yolda hüsnüye sarılıp canım kocam benim demesine koptum:happy0064 bu ktadarcık bi replikle bile beni bitiriyo bu kadınn :img-yes:

eşşek sıpaları bulaşık yıkarken cok komiktiller

mesut-ece konuşmaları co güzeldii :img-in_lo

o adam da ecenin abisimiş belliydi zaten akraba gibi bişey cıkacagıı :img-
wink:

mesut ben bunlarla sürekli karşılaşıyorum bana anlatsaydın diyince ece ama ben senin gibilerle sürekli karşılaşmıyorum demesi çok güzeldi :img-
blush

tunc eceye bi türlü alışamadı :icon_sorr

polis aydınla-rıza babanın konuşmaları cok güzeldi rıza baba yine babalıgını yaptııı iyi konuştuu :img-polic

zeynep-muratın bu bölüm hiç sahnesi yokktu bu kuzen gelir falan diye düşünmüştüm ama maleseff:icon_sorr

bu bölüm yine cok operasyon vardı operasyonnu coklugu deggil de operasyonlar alelacele yapılıyo hemen sonuca baglanıyor 2 olay yapsınlar ama yavaş yavaş cözülsün ve biraz gizemli olsun katiili biz tahmin etmeye calışalım mesela yani en başta katil gösterilmesin:icon_sorr