Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    akgül gülbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    IRAQ
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (8)

Arka Sokaklar dizisine bayılıyorum.Özellikle büyünce Zeynep rolünde oynayan Gamze Özçelik gibi bir oyuncu olmak istiyorum.Arka Sokaklar dizisinin hiçbir bölümünü kaçırmıyorum.Herkese selamlar saygılar
    Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 16:35 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    ayşgümüş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

özetimizz gelmişş ayla hocamızda var özette ne güzel ayrıca suat yine başına iş açıyor kesin çoban ailesi yine süper olacak :) zeynep murat özette yoktu fragmanda vardı bakalım neler olacak ... mesut arif e resim gösterdiğinde arif gülüyordu iyi gelişmeler var gibi....ayrıca operasyonlarda yine süper olacak ekip olarak yürüyüşleri falan yakıyordu :) engin ve seyhan birşeyler konuşuyordu acaba ne konuşuyorlar merak ettim açıkçası :)

Durum:
    Roxelanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ..Hayalhane..
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ve özet yorumu...

UNESCO temsilcisi, çete kurbanı oluyor

Bir araba kazasında kaybolan bebek, cinayet fikrini ortaya çıkarır. Ekip, yaptığı araştırmalar sonucunda, aşiret, kurallar ve ailesi arasında kalan Cihan adlı şahsa ulaşır.

Hmm.. İlginç bir konu gerçekten.. Bence adam çocuğun babası,bebeğini öldüremedi..Kaza süs verip kaçtı.. Ya da öyle birşey işte :)

Üstün adlı şahıs, Seyhan adlı bayanı elinde tutmaktadır. Sinirler iyice gerilmiştir. Ekip bir taraftan Üstün’e ulaşmaya çalışırken, diğer yandan da geride bıraktığı cinayetlerin aydınlanması için çabalamaktadır.

Üstün de Asım gibi bela oldu.. Adam hiç iz bırakmıyor,bir bölüm daha gider mi böyle diye düşünüyorum açıkçası... [yalnız üstün adlı şahıs,seyhan adlı bayan ifadeleri komik olmuş,bizim özetçi yapmazdı böyle :img-hyste)

Mesut, Tunç’a ilik bulunmasının sevincini yaşarken, Arif’e yardım etmek için davanın tekrar açılmasını sağlar. Geç de olsa adaletin yerini bulması için tüm ekip, Mesut’un verdiği mücadeleye destek olur.

Belliydi zaten mutlu sona ulaşılacağı..Ben devreye Rıza Baba'nın da girmesini bekliyordum..Belki akış içinde yer alır..

Yurt dışından gelen UNESCO temsilcisi Ekip’in yaptığı soruşturmaları kısıtlamaktadır. Zargana Kardeşler Çetesi’nin eline düşen temsilci, çaldırdığı eşyaların bulunması karşılığında Mesut’un yöntemlerini destekler.

UNESCO temsilcisi? Ne alaka?!? Valla çözemedim.. Ama Mesut'a kafayı yedirceği belli..Sonu komik olabilir

Suat, gittiği düğünde takmak için Ayla’dan ödünç aldığı kolyeyi kaybeder. Hüsnü hem cepteki son paralardan olur, hem de bir yanlış anlaşılma yüzünden çocukların diline düşer.
    Suat ablam yine olay yaratmış.. Yazık ya ne kadar da üzülür şimdi.. Olan Hüsnü'ye olacak ama..Çocukların ne yapacaklarını merak ettim şimdiden :img-hyste

Resmi Siteden Ümidi Kestim !!!!
    :img-tomat

Durum:
    MAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm güzel olacağa benziyor, fakat yetersiz...
    Ne özette, ne fragmanda Pınarı göremedim.
    Bir tesellim Aylanın olması belki Pınarımda olur...:sad53:

Şöyle bir doya doya seyrettirmediler ya ne diyeyim...:dito

Durum:
    aysegülll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    isLambuL♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni bölüme sayılı saatler kaldı :happy0064
    son bi kaç haftadır dizi eski tadına döndü herşey çok güzel hüsnü çoban ve ailesi beni daha çok güldürmeye basladıı
    ali pınar ikilisinide artık azz da olsa qörebiliyoruzz:happy0064
    fakat benim hoşuma gitmeyen tek sey enginn ne bilim hala ısınamadım ona benim gibi düşünen çok arkadaş vr her konuk oyuncuyla arasında yakınlasma olmasıda ayrıca komik acaba 2, 3 hafta sonra kımle yakınlasacak:img-hyste:img-hyste

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri