Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    hepsi_bir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Arka Sokaklar - Bölüm Yorumları (12)

Alıntı MoOnDaNcE-11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziyi ilk gunden beri severek izliyorum . Goruslerim bir konu disinda genellikle olumlu . Saglam bir oyuncu kadrosu var , hikayeler da vasatin ustunde . Arada bir cok sacmaliyorlar ama bazen de harika konularla karsimiza cikiyorlar . Cekim kalitesi de iyi . Ancak bu catisma sahneleri bir turlu gerektigi gibi cekilmiyor . Yani o kadar cok yapmacik olduklari belli ki . Keske biraz daha ozen gosterseler . Bu yuzden ben de dahil olmak uzere adanali'yi daha bir ilgiyle izleyen bir suru arkadasim var . Neyse fragmana da bakacagim simdi insallah guzel bir bolum izleriz...
    vallahı bence cok ıı cekılıo catısma sahnelerı
    ben gecende adanalıya baktım abı bı sılah tutumayı bıle beceremıolar sılahı tek elıyle tutumus kosturuor cok komık bır goruntu cıkıo ortaya
    lutfen dızımız hakkında bole konusma
    Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.
    tatava.

Durum:
    p.elinile.p - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi ilk gunden beri severek izliyorum . Goruslerim bir konu disinda genellikle olumlu . Saglam bir oyuncu kadrosu var , hikayeler da vasatin ustunde . Arada bir cok sacmaliyorlar ama bazen de harika konularla karsimiza cikiyorlar . Cekim kalitesi de iyi . Ancak bu catisma sahneleri bir turlu gerektigi gibi cekilmiyor . Yani o kadar cok yapmacik olduklari belli ki . Keske biraz daha ozen gosterseler . Bu yuzden ben de dahil olmak uzere adanali'yi daha bir ilgiyle izleyen bir suru arkadasim var . Neyse fragmana da bakacagim simdi insallah guzel bir bolum izleriz...
    arkadaşım sende 10 günde 90 dakkalık 2 bölüm yetiştirmek zorunda olsan sende anca o kdr çekebilirsin..sahneleri çekerken prova yapmaya bile vakitleri olmuyo o yüzden konuşurken bir iki eksiklik yüzünden tüm emekleri harcamayalım
    Damon:I love you, Elena. And it's because I love you that I can't be selfish with you.

Durum:
    hepsi_bir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı p.elinile.p Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sende 10 günde 90 dakkalık 2 bölüm yetiştirmek zorunda olsan sende anca o kdr çekebilirsin..sahneleri çekerken prova yapmaya bile vakitleri olmuyo o yüzden konuşurken bir iki eksiklik yüzünden tüm emekleri harcamayalım
    haklısın hayatım
    prova bıle yapmadan cekıldıgı halde bence harıka bı dızı =)
    o kadar kusur padısah kızındada olurmus(yada buna benzer bı laftı:))
    tatava.

Durum:
    elanur275 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Jordan,Zack,İan,Clayton
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İki diziyide birbirleriyle karşılaştırmak gerçekten çok mantıksız. Ben iki dizininde hayranıyım fakat şu varki arka sokaklar dizi dünyasına imzasını altın yazılarıyla yazmış bir dizidir. 100 bölüme yaklaşmış bir dizidir ve şu gerçek ki her bölümde oldukça iyi reyting alıyor ve beğeniyle izleniyor. Saçma bulduğunuz yerleri lütfen yazınızda bizde ona göre onaylayalım ya da karşı çıkalım değil mi? Çatışma anında ekip gayet ciddi ve olayları gerçeğe çok yakın bir şekilde bize yansıtıyorlar adanalı'da ise çatışma anında birçok espiriler geçiyor. Bu iki dizi birbirinden çok farklı, adanalı dizisi biraz daha komediye yatkın. Birbirinden bu kadar uzak iki diziyi karşılaştırmak sizce ne kadar doğru? Lütfen bu konuyu daha fazla uzatmayalım.. Tabii ki herkes kendi düşüncesini savunmak ve paylaşmak ister buna saygım sonsuz ama diziyi rencide etmek (saçmalak vb. kelimeler kullanarak) gerçekten doğru değil..

Durum:
    denız_15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkesin kendı görüşü tabıkıde saygı duymak grekır
    dizi polisiye oldgu ıcın bu konuda bı cok leestırı alıyo cnku aksıyon on planda olması lazım
    bazen cok guzel oluyo bazen dedgın gbı olmuyo ama dizimiz yinede muhtesemm

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)