m_sen kimsinn
d_ne demk kimim dilara ben aşkmm
m_ne oldu bu gece burdaa
d_harika şeyler oldu adtea bulutlarn üstündeydmm
m_hayırr ben sen..nburda bişey yaşanmadı dimi
d_dalgamı geçiyosunn dün egece hartişkasn demeyi biliyodnn
m_yoo hayırrr ben benn ne yaptmm allah kahretsnnn

bölemi bi dönüş yapmak istemezdm ama başka türlü yazamıyom
m apar topar giyinir ve eve gelirr z bütün gece gözlerini kırpmamış ağlamış ve muratı arayıp durmuştur merakdanda deliye dönmültürrr
zmurat ..hayatmm sne mi geldn:icon_sorr
m_ben şeyy evet CNMMM(kendine kızıyodur artk sadece kendinee )
z gelirr hemen muratın boynunua salırılır

z_affet beni ne olurr çok özürdilermm haketmediğin şeyler söyledmm çok özürdilermm
m_cnnmm
z_çok özürdileirm murat affet beniii herşeyi sevdiğimden yapıyorum elimden geleni yapmaya çalışyıorum ama dayanamıyorum:img-cray:

m sarılmayı bırakır z yüziçine alırr:img-in_lo

m_sen bütün gece ağladnmıı:img-in_lo
z_sen öyle çıkıncaa dediklerimin hepsine pişman oldmm
m_sana ağlamak hiç yakışmıyooo(ben o gözyaşlarının tek tabesi bile hak etmiyorummm )
z_affettinmi benii:img-in_lo
m_nasıl kızarım ki sana :love05:
z m sımsıkı sarılırr m gözlerindwenn bir iki daöla yaş süzülürr

m içindenn_ben bunların hiç birini haketmeyen iğrenç herifin tekiyim nasıl bakıcam bundan sonra yüzünee

aradann iki gğn geçerrr m sürekli z tn kaçıyodurr yüzüne bakmyıodur daha doğrusu bakamıyodurr z bu durumdan sürekli kendini suçlarr

z_benim yüzümden aylinn onu öyle kırdmmkii artk istemiyo işte beni yok ama onlarn cezasını murat .çekiyoo:icon_sorr
ay_Saçmalama murat sni çok seviyo
z_haklıı bende bana güvenmiyen bi eşim olsn istemezdm ona yakın davanmazdmm sürekli kavga çıkartıyorum aylin sürekli evde huzursuzlukk kim dayanırkii
ay_hayırr cnm ya murat seni seviyoo neden böyle olduğunuda biliyoo yaşadıkların kolay değill senin böle kolay kolay kimseye güvenenmemen bunların hepsinin nedeninibbilyio muratt bunları kabullendi zatenn :icon_sorr
z_nden böyle o zama
ay_...
z_benim yüzümden işt aylinn tmm kabullendide kim bi ömür geçiriceği karısının kendisine güvenmemesini kabullenebilrikii geçmişimm izlerii ordakilern hatalarını hepp murata yüklüyorumm onu bi suçu yok ama onlarn cezasını murat .çekiyoo
ay_şşt mm kendini üzmek yokdüzeliceksinizz bu akşam güzel bi akşam yemeği mumlar şaraplar falan halledersn hee ?
z_olurmu dersnn
ay_olur olurr hadi sne çık ben seni idare ederm iki saat
z_muhteşemsin aylin daha önce söylemişmiydim
ay_aa sölemesende biliyom
z_aman sende hadi ben kaçtm..
ay_güle güle
z eve giderr harika bi sofra hazırlar mumlar şaraplarr en son kendi hazırlanırr çok güzel boyundan bağlamalı siyah bi elbise giymiştirr ışıkları söndürürr leman samdan gül güzeli şarkısı (muratla şarkıları) koymuşturr vcd ye ve uratı bekliyodurr ve bekleyiş uzun sürmezz m gelirr ışıkları kapalı görünce önce şeynebin uyuduğunu zannaederr ama içeri giricne çok şaşırırr

z_hg hayatmm
m_hb da bunlar
z_belki güzel bi yemek yeriz diye düşünmüştmm
z_oturmıcakmısınn
m_oturyumm
z_hı hı

m oturur yemeklerini yerlerr z sürekli muratın gözlerinin içine bakarr ama murat hep gözlerini kaçırırr sanki bakınca z herşeyi anlıcamış gibi sürekli tedirgindirrr yemeklerini yerlerr z vcd yi başlatırr

elini seon bider defa yanağıma koy
istermiyorsan giderim giderimm
..

z_bizim şarkımızz çalıyoo dans etmicekmiyizz kaldırmıcakmısın benii
m_ıı şeyy kalkalım hadi:img-in_lo
z_hı hı (z m her sözüyle hayal kırıklığına uğrasada pes etmiyodur)

dans ediyolardırr z sürekli murata bakıyodurr ama murat sreükl ietrafınaa :icon_whis:icon_whis

umarm beyenirsinizzz pek beyencenizi zannetmiyom ama:img-hyste