Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Arka Sokaklar - Senaryolar (5)

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Arka Sokaklar - Senaryolar (5)

Senaryolarınıza bu başlıkda devam edebilirsiniz.

Dizifilm Süper Mod.
    Sugary
    Konu NATY&FACU tarafından (11-11-13 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    deniz_nuroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    2 Nisan 09
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deniz_nuroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksam evde murat hazala salondadirr…Hazal muratin kucaginda elinde bir dvdiyle zeynebin gelmesini bekliyordur…Aradan bir sure gecer..Murat hazali alip odaya giderr…Odanin kapisini aralar…Zeynep yatmistir muratlarin sesini duyunca gozlerni kapatir ve ustunu iice orter..

Murat: askim uyudun mu ?
    Zeynep: (donmez) yorgunum sadece dinlenmek istiyorum
    Murat: bizde hazalla film sectik seni beklioduk
    Hazal: (filmi sallar) anne nemoo
    Zeynep: (gozleri dolar) murat yorgunum siz izleyin…
    Murat: peki zeynep … bu arada hazalla anlastik bugun odasinda yatacakmis..kuzu ilee dimi hazall…
    Hazal: (gulumser) zuzu baba
    Murat: he eet zuzu ilee
    Zeynep: tamam muratt.. siz gidip izleyin hadi
    Murat: hi hi (kapayi kapatip salona doner)

Murat filmi takarr…Hazalida kucagna yatirir..filmi oyle izlerler…Murat ekrana bakiyordur ama zeynebi dusunuyordurr.. aradan bir hafta da gecse zeynepde birsey deismemistir…zeynep gun gectikce herkesden uzaklasiyordur… buda murati cok uzuyordur…Filmin bitmesine yakin murat hazala bakarr…hazal misil misil uyuyordurr… Murat yavasca kalkip televzyonu kapatir , hazali odasina goturup yatirir ve odaya gider.. Zeynep uyumamistirr ama gozlerni de acmiyordur..Murat ustunu deisip yataga girer ve zeynebin yanina kayarr beeline sarilir..

Murat: uyumadigni biliyorum…senide anliyorum sadece bunu bilmeni istedim zeynep…
    Zeynep: (gozunden bir damla yas akar)
    Murat: birde seni cok sevdigmi (zeynebi boynundan oper) ii geceler prenses…ii geceler…

Murat ellerni zeynebin belinden cekerr ve basinin altina koyar..tavana bakiyordur… Zeynepse hic birsey dememistirr…Murat bir sure tavana bakarr ve hazalin aglama sesiyle odaya giderr…Hazal kalkmis karyolayi tutup agliyordur…

Murat: tamam babacim geldim bitanem (hazali alir)
    Hazal: (babasina sarilir hala agliyordur)
    Murat: tamam babacimmm…(hazalin goz yaslarni siler , aglamaktan terlemistir) sss … (hazali bir eliyle tutuyordur diger eliylede dolapdan hazala baska piijama cikartir) aglama bitanemm gectii…gecti babacim…

Murat hazali salona gotururr..hazal aglamyi kesmistir , ustunu deisirr ve babasinin kucagna gider yinee…

Murat: kotu ruya mi gordun babacim he?
    Hazal: ( ic ceker)
    Murat: gecti ama bitanemm… burdayim … annede oyle..yanimzda hep…
    Hazal: anne
    Murat: gidelim hadi (saatine bakar) uyuyalim anneyle kucak kucak he? (goz kirpar)

Murat ve Hazal odaya giderr…Hazali ortaya yatirir kendide yanina yatar…Murat hazali biraz pispisladiktan sonra hazal uyur..o da hemen arkasindan uyurr..Zeynep uyuduklarni gorunce biraz dogrulur hazalin yanagni oksarr murata yaklasir bir sure izledikten sonra geri cekilip oda yatar.. sabaha dogruu murat uyanmamistir, yanaginda hazalin eli vardir.. yuzuu yzune cok yakindir – hazal odasina giidp zuzuuyu alimistir.. sonra tekrar muraltarin odasina gelmistir

Hazal: ba ba ba ba (zuzuyu babsinina gosteriyordur) baaaakk.. zuzu…
    Murat: (gozlerii kisip biraz geri cekilir hazalin elindeki oyuncaga bakiyordur)
    Hazal: zuzuuuuuuu
    Murat: (gozlerni kapatir) babacim daha cok erken biraz daha nolur hadi uyu

Murat uyumaya devam ederr..Hazal yatakda bir sure zuzuyla oynadiktan sonra yine yatakdan iner ve evde dolasmaya baslar..yavas yavas salona gider..akvaryumdaki Tarcina bakar ve sonra emelin ektigi ciceklere yonelir..Elini saksiya koyar ve gulerek topragi karistirir , elleri kirlenmistir…Cicegi tutup sertce ceker ve kopardigi cicekleri yere atarr..Bir sure daha oyalandiktan sonra odaya doner yavasca yataga cikar … dokundugu her yerde topraklii ellernin izi vardiir…elini muratin beyaz tshortune koyar…sonra diger elinide…sonra donup zeynebin karnina koyarr... zeynebin tshortunun uzerine hazalin toprakli el izi kalmistir….Murat gozlerni biraz aralar…Zeynepde oylee..

Hazal: (elini zeynebin karnindan cekmemistir) bebii

Zeynebin gozleri yine dolar…yorgani sertce kaldirip yataktan cikar..Muratda hemen dogrulrurr…Zeynebe seslenirr..zeynep birsey demeyince yatagin kenarinda buldugu bir tshortle hazalin ellerni siler..

Murat: ah be kizim ah be hazal

Hazal gulumseyerek babasinaa bakarr…birde kirlenmis olan yataga… Murat ellerni biraz temizledikten sonra hazali odasina goturur..karyolasina koyar elinede bir oyuncak verir…Hemen Zeynebin yanina gider..Salonda tekli koltukta oturmus sessizce agliyordur zeynepp…

Murat: zeynep
    Zeynep: birsey deme nolur murat…

Murat koltugun arkasina gider..ellerni zeynebin boynuna sarar ve yavasca sacindan oper zeynebii… sonra birsey demeden hazalin yanina doner ve hazali banyoya goturur..ellerni guzelce yikar ve ustunu deistirirr…

Murat: (hazalin saclarni tarar) guzel kizim benim…
    Hazal: (eli agzindadir)
    Murat: (hazalin elini agzindan ceker) ne anlasmistik prenses?

Hazal gulumserr..murat kapinin sesinee durur..zeynep kapinin caldigni duyunca hemen kalkip odaya gider..kapiyi kapatipp yataga girerr…Muratta kapiyi acar…gelen emeldir…

Murat: gunaydin
    Emel: gunaydin oglumm..(hazalin burnuna dokanir) sanada gunaydin…. Zeynep yok mu ?
    Murat: II sey annecimm zeynep uyuyoo henuz kalkmadi… (gozlerni kacirir)
    Emel: hala duzelmedi mi ? konusmak istemio mu?
    Murat: hi hi … deisen birsey yok annee… (kapiyi kapatir) sessiz…sakin … uzak bizdenn
    Emel: murat ikna etsem bir iki gun bir yereler gitsek sen idare edebilirmisin ?
    Murat: zeynep icin ii gelecekse
    Emel: kucuk bir tatilkoyu biliyorum kafasi dagilir belki biraz..acilir…
    Murat: gitsin gitsin tabi…ama tabi gitmek isterse…
    Emel: ben hallederim orasini merk etme … sen hazalin cantasini hazirla bende zeyneple konusayim…
    Murat: (zorla gulumser)

Emel zeynebin odasina gider..Muratta Hazalin…Emel zeynebi ikna etmistir…Cantasini hazirliyordurr…Murataa hazalin cantasini hazirlar ve odadan cikarr..Kendi odasinin kapisinin onunde durur yavasca calar ve kapiyi aralar..

Murat: hazirmisiniz siz?
    Emel: eet oglum son bir kac parca kaldi zeyneple halledin siz onu bende hazala taksi cevrireyim
    Murat: ben birakirdim anne
    Emel: gerek yok murat taksiyle gideriz biz (hazali alir) gel bakalim anneanneye sen..gezmelere mi giyoruz kucuk hanim he? (murrattan cantayida alir)
    Murat: bayy bay yok mu babaya babacim
    Hazal: (murati oper) bayyy

Emel gulumseyip Hazalla evden cikar..Muratta odaya girer..kapiyi kapatir…

Murat: (cantaya bakar) heresy hazir gibi
    Zeynep: hi hi ….
    Murat: (cebinden bir miktar para cikartip cantaya koyar) gidecegniz yere varinca bana haber verin..habersiz birakmayin merak ederim…
    Zeynep: tamam (cantayi kapatir ve alir)
    Murat: ben riza babayla konusurum..kendini daha iyi hissettiginde gelirsinn…acelesi yok..
    Zeynep: saol… (odadan cikmak icin kapiyi acar)
    Murat: zeynep boyle mi olucaz hep? Sen benden uzak? Giderken bile arkana bakmiosun..
    Zeynep: ben seni suclamiyorum
    Murat: belki suclamiosun ama suclar gibisin..tavirlarin..sessizligin…
    Zeynep: (murata doner) kolay mi saniosun murat? (yanaklarindan yaslar suzulur) kolay mi ? gunlerce hastanee koselerinde senin uyanmani beklerken bebegni kaybetmek kolayy mi?!!
    Murat: (zeynebin yanina yaklasir) kolay deill..hemde hic kolay deil biliyorum..yaninda olamadigim icin cok kiziyorum kendime… o gun o gorevde dikkat etmedigim icin cok kiziyorum zeynep..
    Zeynep: (kapiyi acip cikar)
    Murat: (arkasindan gider) seni seviyorum zeynep…seni seviyorum…

Zeynep giderken durur merdivenlerden murata bakip sonra kapinin onundeki taksiye binip gider…Muratsa anahtarlarni alip evden cikar ve arabasina biner taksiyi takip ediyordur..

Zeynep: (arkasina bakar) napio bu ?
    Murat: (korna calar)
    Sofor: abla durayim mi ?
    Zeynep: hi hi

Sofor arabayi kenara ceker..muratta hemen onlerinde durdurur arabayii…inip zeynebin kapisini acarr… Emel saskinlikla murata bakiyordur…Hazalda elini cama dayamistirr murati gosteriyordur…Murat zeynebi kolundan tutup arabadan cikartir…

Murat: bir cevap bekliyorum…
    Zeynep: murat ben ---
    Murat: ne duymak istedigmi biliosun..
    Zeynep: murat…
    Murat: seni seviyorum zeynep.. seni cok seviyorum..
    Zeynep:……………….
    Murat: birsey soylemiycekmisin ? gitmeden son birsey..
    Zeynep: (muratin gozlernin icine bakar) bende murat (muratin yanagna opucuk kondurur)
    Murat: dikkatli git..
    Zeynep: (tamam dercesine gozlerni kirpar)

Zeynep taksiye binerr ve kapiyi kapatir.. murata bakiyordurr…Sofor taksiyi calistirmistir..yavasca surmeye baslar…

Murat: sizi seviyorumm (el sallar) sizi cook seviyorum…

Murat arabasina biner ve merkeze doner..biraz gec kalmistirr…herkes merkezdedirr…

Mesut: oo bizimkiler geldi
    Murat: bir tek ben varim abi
    Husnu: zeynep nerde?
    Murat: riza babaya konusup geliyorum devriyede anlatirim..

Ekip aralarinda konusmaya baslar…muratsa riza babaya konusup cikar…

Aylin: murat
    Murat: efendim aylin…
    Aylin: zeynep..zeynep nerde?
    Murat: annemle bir sureligne gitti…
    Aylin: (gozleri dolar) hala duzelmedi … agzini bicak acmio..
    Murat: ………..
    Aylin: o gun o hastanedenn cikarmamliydimm onu..zorlamamliydim… (yanagindan yaslar suzulur) su an yanimizda olurrduu..eskisii gibii.. bebek hakkinda konusurduk (goz yaslarni siler) gulumserdiii… onun hakkinda konusurken gozlerii parliodu..ben herseyi mahfettim murat… (hungur hungur aglamaya baslar)
    Murat: (aylinin goz yaslarni siler) aylin yapma boyle … suclama kendini…ben o gun dikkat etseydim..vurulmasaydim –
    Mesut: tamam kesin artikk!! Kizz kafasini dinlemeye gittii ! dikkat etseydim..goturmeseydimm demeklee olmuoo anlayin artikk… keskeyle hicbiryere varmayiz..olan olduu artik onumuze bakalimm…

Butun katta sessizlik olur..riza baba odasindan onlari izliyordur…Bir sure sonra devriyeye cikarlarr..Aksam merkeze donerlerr…herkes yavasca dagilirr…murat arabaya biner calistirir ama surmez… Zeynebi arar ama acan olmazz…Sonra donup emelii arar…Zeynep Emel ve Hazal tatilkoydeki odalarindadirr…

Emel: murat arioo..
    Zeynep: anne beni sorarsa uyuyorum..
    Emel: ama—
    Zeynep: anne…

Emel telefonu acar…

Emel: efendim oglum
    Murat: nasilsiniz anne
    Emel: iyiyiz iyiyiz..yerlestik bizz..
    Murat: zeynep ariycaktii siz varinca..
    Emel: aklindan cikti herallde oglum…
    Murat: hi hi (bozulur) nerde simdi?
    Emel: uyuyduu..uyuyoo simdi…
    Murat: tamam anne… hazal napioo?
    Emel: televzyon izlioo babasii mesgull…
    Murat: tamam herkese selam
    Emel: dikkat et kendinee
    Murat: sizde (kapatir)

Murat yola cikar ve eve gider…bir sure koltukta oturur..Eline telefonunu alir..zeynebin numarasini cevirirr..hazal emelin yaninda uyuyordurr… zeynep emele bakarr…

Emel: acmiycakmisin?
    Zeynep: bilmiyorum..
    Emel: nie boyle yapiosun?
    Zeynep: anne ac sen dusta filan de
    Emel: sana bir soru sordum
    Zeynep: (telefonu mesgule alir)
    Emel: murati kirdiginin farkindasin dimi
    Zeynep: ………………

Murat zeynebin konusmak istedigni anlamistir…zeynebin ne yapmaya calistigni anlamaya calisiyrodur.. odaya gider ustunu deisirr.. yataga girecekken vazgecer dolapdan yastik pike alip salona donerr… koltuga uzanir ve eline telefonunu alir..zeynebe mesaj yazmaya baslar..

‘Iyi oldugmuzu saniodum…biraz duzeldigni…bugun agzindan o iki kelimeyi duyunca tamam dedim.. iyiyiz…ama deilmiss..seni anliyorum…seni cok iyi anliyorum cunku o bebegi bende istiodum..seninle ayni heycani yasadim…ayni duygulari…. O gun o hastanede bebegmizi kaybettigmi ogrendiyimde dunyam basima yikildi..ama hayat devam edioo..sen varsin..hazal var ve sizi cok seviyorum..o hastaneden ciktgmiz gunden beri sen benim sevdigim..benim tanidigim..gucluu zeynep deilsin…ben seni bekliyorum..eskii zeynebimii..’

Mesaji yollarr..Emel hazalin yaninda uyumustur..zeynepse koltukda oturuyordur…mesaj gelir …okur ve murata cevap yazmaya baslar…

‘beni anliyomusun? Anlasan boyle yapmazdin murat..yanliz kalmak istedigimde beni anlayisla karsilardin…senden uzakta kendimi toplamaya yardimci olurdun..beni biraz kendi halime birakirdin…boyle suclamazdin … yaptigim herseyin bir sebebi var..- benim icin gerekli bir uzaklasma bu..simdi yanliz birak beni tamam mi ? bir sureligne beni bana birak…’

Murat hicbirsey yazmadan hemen ayaga kalkarr..arabasina atlarrr…riza babayii arayip konusur sonrada aylini..

Aylin: efendim murat
    Murat: zeynebin telefon sinyalini bul bana aylin
    Aylin: tamam muratt… (bilgisayara bakiyordur) hersey yolunda dimi
    Murat: yolunda yolunda aylin..
    Aylin: istanbul disinda kucuk bir tatilkoyu….daha once gitmistik armutlu tatilkoyu
    Murat: tamam aylin saol…
    Aylin: benide habersiz birakma
    Murat: tamam (kapatir)

Murat deli gibi suyordur arabayi..bir elinde hala telefonu sIkIca tutyordurdurr..birakmamistirr.. Tatil koyu gozukuyordur..mruat biraz yavaslar..uzaktann izler bir sure sonra arabayi tatilkoyunun onune birakir iceriye girer…

Murat: pardon
    X: buyrun
    Murat: zeynep atesin oda numarasi kac?
    X: siz nesi oluyorsunuz?
    Murat: esiyimm…
    X: biraz gec oldu ararmam gerek once zeynep hanimi..
    Murat: gerek yok (cebinden poliz karrtini cikartir) polis…
    X: sey 8 numaradalarr..emel hanimda orda
    Murat: biliyorum tesekkurler..

Tatil koyu iki katlidir..orda bar ve restaurant vardirr.. musterilerin kaldigi odalar disardadir.. her musterinin ayri kucuk bir evi vardir… murat kapi numaralarna bakarr… sonunda odayii bulur ve kapiyi yavasca tiklatir…Zeynep uzandiigi koltukdan gozlerni aralar ve kapiya dogru gider..acar..

Durum:
    G_U_PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı G_U_PEKTAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ESOS la Ortak Seneryomuz
    bilmeynler icin =) özlem=aylin , alp= ali , gamze= zeynep, ugur= murat ,

sevket= mesut
    ......

4. Bölüm

ga: ugurr sira sende..ugurr??
    yö: kesttiiiiiiiiiikkkkk ugur siradakii replik senin niye söylemiyorsun
    ga: uguurr??
    ug: pa-pardon hocam repligi unuttum
    yö: gecin surda birazz calisinn su repliklere birdaha böyle sorunlar istemiyorumm
    ug: bir daha olmaz hocam
    yö: hadii cabuk 5 dakikananiz var (gider)
    ga: hocayida delirttik :img-hyste
    ug: =)
    ga: hadii gel su son sahneye biraz calisalim
    ug: olurr

ugur gözlerini gamzenin uzerinden alamiyordur öpüsmeden sonra sanki
    birsey degmistir kalbine, eskisindende hizli atiyordur artik bi farkli
    bakiyordur gamzenin gözlerine sanki ilk kez görüyormus ilk kez
    taniyomuscasina adini bilmedigi koyamadigi o duygunun ileride hayatini
    degistireceginii bilmeden..
    devami

gam: uğur bak sen bunları dicksin öpüşmeden sonra
    ama uğur gamzeyi duymuyodur
    gam: uğurrrrrr..
    uğ: ha efendimm.. başlıyor myuz ne olduu
    gam: (gülerek)ohooo sen böle her dakka dalırsan biz yönetmenden daha çok fırça yeriz
    uğ: pardon ya öle biran dalmışım
    gam: fazla dalma boğulursun
    uğ: yıllardır tazeliğini ilk günkü gibi koruyan espiriyi senden duymak ne güzell
    gam: tmm kabull çok kötüydü (gülümser)
    uğ: bilmem ölemiydi
    gam: uff hadi dalga geçme yürüü yine fırça yemiyelim
    uğ: (gülerek)hadii

yönetmenin yanına giderler
    gam: biz hazırız hocam
    yön: umarım bu sefer iyi çalıştınız bi daha keserseniz bende sizi keserim
    uğ: kesermiyiz hiç hocam
    yön: tabii cnm hiç kesermisiniz
    gam: ee hadi başlıyalım mı (çocuklar gibi masum masum bakıyodur)
    yön: tmm hadi geçin yerlerinize

gamze ve uğur yerlerine geçerler
    yön: hazır mısınız
    gam: ewt hocam
    yön: tmm...3. 2. 1. kayıtt
    ..

Zeynep:o zaman sen seç
    Murat zeynebe yaklaşır ve öper
    Zeynep:neydi bu
    Mu:yıldız kayması
    ze:kayan yıldızlara nolduğunu biliyosun dimi
    Murat:h ıhı(yaklaşır öpecekken Zeynep kadehi ağzına götürür ve gülümser)
    Muratta gülümser ve içer..
    ..

yön:kestikkkkk... baya uğraştık bu sahneyle ama deydii aferin harikaydınız çocuklarrr
    gam&uğ: tşkler hocam
    yö: hadi bugünlük bukadar yeter, gidin eve dinlenin
    gam: ohh süper olurrr
    yön: iyice dinlenin yarın uzun bigün olcak karşımda uyukluyan oyuncu istemem
    uğ: emredersiniz hocam
    yön: özellikle sen gamze biliyosun ekibin geç kalış rekoru sende ve kimseye bırakmaya da niyetin yok gördüğüm kadr git eve iyice dinlen yarın tam 11 de sette ol
    gam: aşk olsun hocam iyiki bir iki kez geç kaldım hemen dilinize düştüm
    yön: ya tabi 1 2 kez (uğurla gülerler)
    gam: off tmm ya geç kalmam hihh
    yön: iyi hadi iyi akşamlar sizee
    uğ: sizede hocam

bizimkiler yönetmenin yanından ayrılır
    uğ: çok yorucu bigündü dimi
    gam: hemde nasıl pestilim çıktı
    uğ: eve mi gitcen direk
    gam: ewt
    uğ: bırakim mi
    gam: yok tşkler şöförüm bekliyor
    uğ: tmm sen bilirsin.. yarın görüşürüz
    gam: (gülümseyerek) görüşürüzz..
    ikiside arabalarına binip evlerine giderler

gamzelerin evi
    gamze eve gelir herkes uyuyodur sessizce odasına gider üstünü değişir mutfağa gelir, dolabı açar
    gam:off ne yicemm ben ya off anne insan kızını düşünüp tatlı falan yaparr
    tam dolabı kapatıcakken en altta fast food görür
    gam:ayy kesinn duygunun işi buu canımm benimm nasılda düşünüyor kardeşinii (hemen fast foodunu çıkarır) ohh süper görünüyorr
    hemen fast foodunu alıp odasına pc başına geçer
    .
    .
    msn ini açar

gam: aa betüll (betüle sahine ileti yazar)
    -gam: ooo slm kuşum
    -bet: oo sanada slm sarı şekerr
    -gam: nabersin hayırsız arkadaşım benim
    -bet: idir ne olsun artı hayırsız sensin
    -gam: asıl sensin
    -bet: hyr sensinn sarı cadıı
    -gam: hani sarı şekerdim
    -bet: o bana sataşmadan önceydi
    -gam: hihh alçakk
    -bet: teveccühün canımm
    -gam: delii :)
    -bet: bu kadr haytalık yeter anlat bakalım işler nasıl gidiyor yeni diziye başladın die duydum
    -gam: ewt arka s. diye bir polisiye dizi ve arkadaşında bir polisi canlandırıyor
    -bet: vayy yakışır benim arkadaşıma
    -gam: ee güzele ne yakışmaz
    -bet: amann pekde mütevazıyız
    -gam: ee huyum kurusun
    -bet: bencede kurusun
    gülerler

o sırada uğur oturumu açar
    gamzeyi görünce biraz teraddüt eder ama dayanamaz slm der
    gamze uğurun ileti yolladığını görünce şaşırır ve hemen oda slm der

o sırada betül ileti yollar
    -bet: canım benim çıkmam gerek yarın bi iş görüşmem var
    -gam: tmm cnm... görüşürüz en kısa zamnda
    -bet: görüşürüz canımm öptüm kocamannn
    -gam: bendeeee

betül çıkarr gamze hemen uğurua döner
    -uğ: sen uyimicak mıydın :)
    -gam: ben her gece nete tkılmadan uyuyamam
    -uğ: sete neden geç kaldığın belli oldu
    -gam: bu aramızda kalcak dimi orhan hocaya sölemek yok yoksa bi şekilde netide yasaklar
    -uğ: söyler miyim hiçç :icon_whis
    -gam: uğurrrr
    -uğ: tmm tmm söz aramızda kalcak
    -gam: :)
    -uğ: ya gamze uykun var mı
    -gam: yok da nie sordun
    -uğ: evde çok bunaldım dışarda bişiler içelim mi??
    -gam: bilmem yarın erken kalkıcaz ama...
    -uğ: ya hadi lütfen 1 2 saate döneriz
    -gam: ee tmm gidelim barii :)
    -uğ: tmm o zman hazır ol ben seni 15 dk ya gelip alıyorum
    -gam: sen yeri söle ben gelirim
    -uğ: olmaz ben alırım
    -gam: tmm hadi görüşürüz
    -uğ: görüşürüz...
    ikiside hazırlanmaya başlar uğur çok heycanlıdır heycandan yerinde duramıyodur
    uğ: off oğlum sakin ol sanki ilk defa bi kızla dışarı çıkyon sakinnnn
    uğur arabasına binip gamzeyi almaya gider

gamzelerin evinin önüne gelir gamzeyi çaldırır gamze hemn aşağı iner
    gam: hoşgeldin
    uğ: hoşbulduk
    gam: ee nereye gidiyoruz
    uğ: bilmem orasını hiç düşünmedim
    ikiside güler

gam: neyse sür buluruz oturacak bi yer
    uğur arabayı çalıştırır yol boyunca sohbet ederler uğur gamzeye bakmaktan arabayı doğru düzgün kullanamıyodur...
    biraz daha ilerledikten sonra
    gam: aa bak dur şurda çok güzel bi cafe var oraya gidelim
    uğ: tmm prenses
    ikisi birbirlerine bakar
    ..
    .

Durum:
    G_U_PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı G_U_PEKTAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Muratta zeynepin arkasindan cikar, zeynepi takip ediyordurr

zeynep merkeze gelirrr muratta arabada beklemeye devam eder..

ze: ben geldimm
    ayl: zeynepp canim hosgeldin (sarilirlar)
    og: hosgeldin kuzenn
    ze: hosbulduk
    ayl: ee nasil gectii balayii anlatsana
    ze: balayi yapamadikki opersyon saolsunn
    ayl: kötü gözüküyorsun birsey mi oldu
    ze: bende bilmiyorum
    ayl: anlamadim
    ze: bosverr.. rb yokmu
    og: odasinda sen su adamla konustun mu?
    ze: biraz önce aradim yarim saat sonra bi cafede buluscaz
    al: ozaman ben rb ya haber vereyim bian önce hazirliklara basliyalim
    ze: tmm
    .
    .
    hersey hazirdirr zeynep önden bulusma yerine gider

cafe de

tolga: meraba hosgldnn
    ze: hosbulduk (yanaklardan öpüsürlerr)
    to: kac gündür sesin cikmiyordu
    ze: biliyorsun is ten dolayii yoksa seni hic ihmal edermiyim
    to: cok özledim seniii ( elini tutar )
    ze: (gülmser oda tolganin elinin ustune elini koyar) bende
    .
    .
    muratta herseyii görmüstürrr..
    mu: (kendi kendine konusuyordur) bunca yalan hersey bunun icin miydi
    zeyneb..neden yaptin bunu bana neden..seni bukadar cok severken nasil
    kiydin bize nasil bu-bu kadar a... (bogazinda dugumleniyordurr kelimeler
    söylemek istedikleri cikmiyordur dudaklarinin arasindan..)

o sirada zeynep ve tolga kafeden cikar arabaya binerler muratta
    onlarii takip etmeye devam ediyordur.. bir sure sonra tolganin evine
    gelirler..
    to: hadi gel zeynep
    ze: geliyorumm

birlikte iceriye girerler, murat iceriye girmemek icin kendni zor tutuyordur
    ekipte zeynplerin pesinde takiptedir

evde
    ze: cok sirin bi evin varmis
    to: öyledir =)
    ze: bu resimdeki kim?
    to: kiz kardesim sevim
    ze: cok seviyorsun galiba kiz kardesini evin heryeri onun resimleriyle dolu
    to: evet cok severdim
    ze: severdim mi
    to: 2 ay önce kaybetik
    ze: basin saolsun , cok uzuldum
    to: saol
    ze: biliyomusun benimde bi kardesim vardi
    to: öylemi, noldu ona
    ze: öldürüldüü
    to: ne? niye ?
    ze: yüksek dozda uyusturucudan
    to: kardesin uyusturucumu kullaniyordu
    ze: hayir asla benim kardesim böyle seylerle isi olmaz kandirdilar onu
    to: seni anliyabiliriyorum
    ze: anlayamazsin, bunu yasamayan anlayamaz
    to: benimde kardesim ayni sebepten öldü..buyuzden cok iyi anliyorum senii hemde cok..
    ze: suclular hala disarida elini kolunu salayarak geziyor ve ben hic birsey yapamiyorum, kardesmin intikamini alamiyorum, onlarda hergun baska insanlari uyusturucuya kurban etmeye devam ediyorlar..
    to: merak etme artik kimseye zarar veremezler
    ze: nedemek bu ?
    to: öldü onlarr öldürdümm
    ze: nee!!
    to: (deliler gibi konusmaya baslrr=) ) hakettiler ama bunu dimi ölmeyi hakettiler, kardesimi öldürdü onlarr bunu yanlarina birakamazdimm sevinmedin mi yoksa..bak intikamini aldim..sevindin dimiii ??
    ze: hemde cook =)
    to: =)

murat daha fazla dayanamaz tam iceriye girmeye karar vermisken
    ekibi farkederr
    mu: bunlarin ne isi var burda :icon_conf

bir sure sonra ekip tolgayi yakalamis cikiyorlardirr, tolgayi ekip arabasina koyarlar..zeynep elindeki silahi beline koyuyordur, murat
    ise yasananlara bir anlam veremiyordur..eline telefonu alir ve
    arkadasii melihi arar..
    mu: alo melih.. ben murat..
    me: oo murat naber ya
    mu: iym saol seni sormali
    me: ayni agbi bildigin gibii.
    mu: ya aslinda ben seni birsey istemek icin aramistim
    me: ne isiymis bu
    mu: senden birini arastirmani istiyorum tabi kabul edersen
    me: tabi agbi arastiririm sorun degilde, hayrola benden istemezdin hic böyle seyler
    mu: önemli olmasa istemezdim
    me: anlatmicakmisin
    mu: sonra.. arasitrcakmisin?
    me: ismi neydi?
    mu: .. zeynep akyüz

me: ama agbi bu..
    mu: soru sorma lütfen sonra anlaticam herseyini bilmek istiyorum gecmisinii.. meslegini.. ailesinii.. herseyini anladinmi
    me: anladim agbii
    mu: nezamana ögrenirsin
    me: yarina elindedir herseyy
    mu: tmm cok saol gercekten
    me: lafi olmaz =)
    .
    .
    me: cok hizlisin be kizim, seni kanit bul diye sokuyoruz eve sen adama itiraf ettirip cikiyorsunn..
    ze: eh buda benim farkim
    me: hemende havalaniriz=)
    ze: =)
    rb: hadi ccouklar gidiyoruz
    ze: ben izniniz istim rb
    rb: peki kizim hersey icin cok tesekur ederim
    ze: =) hoscakalin
    me: ssttt kiz ara sira ugra merkeze özletme kendinii
    ze: ugramazmiyim agbi unutturmam kendimi merak etmeyin=)
    hü: sen istesende unutmayiz seniii
    ze: agbii..cok özlicem sizii
    rb: gel buraya (zeynbe sarilir)
    ze: neyse ben gidim artik..görüsürüz
    .
    .
    Evde
    murat zeynpten önce girmistir eve
    mu: hosgeldin
    ze: hosbuldukk (üzerini cikarir muratin yanina koltuga oturur) nasil gecti günün?
    mu: güzel senin?
    ze: benimde

kisa bi sure sessizlik olur , sessizligi murat bozar
    mu: zeynep ?
    ze: efendim
    mu: sabah ki tavirlarim icin... özür dilerimm
    ze: önemli degil asil ben özür dilerim 2 gündür seni cok ihmal ettimm..
    mu: yaa öyle oldu
    ze: ama söz telafi edicemm =)
    mu: ii..sey film bakalimmii?
    ze: aslinda ben biraz aciktim önce yemek yesekk
    mu: evdede yemek yokki disardan siparis versek aksam aksam ugrasma yemekle filan
    ze: olurr..pizza ya nedersin??
    mu: süper ben arim ozaman
    ze: tamam

pizzalari siparis verir birsure sonra pizzalar gelir..yemekten sonra film bakarlarr..
    ze: canim yatalimmi artik benim cok uykum geldi
    mu: sen yat ben biraz daha oturcam
    ze: tamam .. iyi gecelerrr
    mu: sanadaa
    .
    .
    zeynep yatmaya giderr murat ta sabaha kadarr salonda oturur uyku tutmaz bugun olanlariii dusunur zeynepin neler cevirdiginii cözmeye calisyordurr...

Sabah
    zeynep daha uyanmamistir, muratin telefonu calarr
    mu: efendim
    me: günaydin uyandirmadim ya
    mu: uyumuyordum melih..arastirdin mi?
    me: evet agbii
    mu: ee anlatsana
    me: agbi bunlarii senin okuman daha iyi olucakk..eger musaitsen sana getirm kagitlari kendin oku..
    mu: sen nerdesin ben gelirimm yanina
    me: sizin evin yakinlarindayim 5 dk ya gelirim ben
    mu: tmm beklyiorumm

5 dk sonra melih gelir kagtlarii birakip giderr..
    murat inceliyordur hepsini tek tekk
    mu: bunlarin hepsi bildigim seyler (gözüne birden meslegii carpar polis yaziyordur) polis?? polis miii ?? :icon_conf

Durum:
    mld
    mld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    arka sokaklar
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :happy0064DEVAMI:happy0064

Ertesi gün…

Murat Zeynebi uyandırmaya çalışıyodur.
    Mu: Zeynepçim hadi uyan canım.
    Ze: Ya murat tatildeyiz neden erken kaldırıyosun?
    Mu: Ne erkeni Zeynep saat 11 oldu.
    Ze: Off o kadar uyuduk mu?
    Mu: (sırıtır) Ee geç uyuduk ya.
    Ze: Tamam tamam kaklıyım da kahvaltıya gidelim.
    Mu: Valla hayatım kahvaltı kısmı kalmaz bu saate. Anca öğle yemeğine yetişiriz.
    Ze:Tamam biz de öğle yemeğine gideriz.
    Mu: Geç saate kadar kahvaltı veren bir yer biliyorum. Otelin dışında. Hem biraz gezmiş oluruz hep oteldeyiz geldiğimizden beri.
    Ze: İyi olur canım. Hazırlanıyım o zaman.

Bir süre sonra hazırlanır çıkarlar. Başka bir yerde kahvaltıya giderler.

Ze: Çok güzelmiş burası. Daha önce kimlerle geldin?
    Mu: Nerden çıkarıyosun hayatım ya.
    Ze: Burayı nerden biliyosun o zaman?
    Mu: Zeynep. Dün ne konuştuk.
    Ze: (güler) Tamam tamam şaka yaptım.

Kahvaltıdan sonra ağaçlık bir alanda gezmeye başlarlar.

Ze: Ne güzel yeşillik burası. İstanbulda kalmadı sanıyodum böyle yerler.
    Mu: Şehir merkezinde zor. Hele bana çok iyi geldi. Her gün Bu kadar pislikle uğraşırken.
    Ze: Yoruluyosun dimi mesleğinde?
    Mu: Evet ama çok seviyorum. Bundan sonra daha da hevesle çalışıcam. Çünkü eve geldiğimde sen olucaksın. Bana kapıyı açan sen. Yemekleri yapan sen.
    Ze: Gören de hizmetçi tuttun sancak!
    Mu: Niye kızdın yine yaa.
    Ze: Farkında mısın bilmiyorum ama ben de çalışıyorum. Her zaman yemekleri yapamam. Ayrıca çoğu zaman geç çıkıyorum işten.
    Mu: Biliyorum canım ya lafın gelişi söyledim. Hayal de kurdurmuyosun insana.
    Ze: Tamam canım ya. Hadi kuralım.
    Mu: (yeşilliğe uzanmış hayaller kuruyolardır) Eskiden senle evlenmek en büyük hayalimdi. Güzel bir evimiz var. Artık her gün beraber olucaz. Ölene kadar bırakmicam seni. Hatta ölünce bile.
    Ze: Ben de canım ben de.
    Mu: Hatta ilerde belki bi çocuk. Küçük bi bebek düşünsene. Sonra belki bi tane daha.
    Ze: Yavaş ol istersen. Hem çocuk falan deme şu sıralar. İçine düştüğümüz bi yalan var farkındaysan. Ondan nasıl kurdurcaz?
    Mu: Zeynepçim bırak şimdi onu.
    Ze: Ne zamana kadar erteleyebiliriz murat? Annem her geçen gün kız olursa şunu erkek olursa bunu koyarız diyip duruyo.
    Mu: Off evet benim annem de aradı çıkmadan. Bugün çarşıya çıkıp bebeğe bişeyler alıcakmış.
    Ze: Gerek yok falan deseydin. Boşu boşuna para harcamasın kadın.
    Mu: Para önemli değil de hamile olmadığını öğrenince yaşayacakları hayal kırıkları nolucak acaba?
    Ze: Evet bi de o var.
    Mu: Hem engellemek mümkün değil ki. Geçen hafta çok güzel bi takım görmüş. Hem mavi hem pembe alıcam diyo.
    Ze: Olmayan bebek için.
    Mu: Evet olmayan bebek için.

İkisininde sinirleri bozulmuştur. Kahkahalarla gülüyolardır.

Zm::img-hyste:img-hyste:img-hyste

Z: Of yaa çok sinirim bozuldu halimize bak.
    Mu: Evet ya. Hadi gidelim.
    Ze: Hemen otele gitmeyelim ama.
    Mu: Daha gezelim diyosun yani?
    Ze: Evett
    Mu: Tamam gel. Şurdaki çay bahçesine gidelim.

Zeynep ve murat çay bahçesinde otururlar. Ordan kalktıktan sonra sahilde gezerler ve dondurma yerler. Bütün gün gezmişlerdir. Günleri çok güzel geçmiştir. Otele dönerler.

Ze: Yemek yemeden önce ben bi duş alıyım hayatım.
    Mu: Peki karıcım.

Yemekte…

Ze: Çok mutluyum murat. Senin yanında olduğum için çok huzurluyum.
    Mu: Ben de canım. Bu an her şeyden değerli benim için.

Güzel bir müzik çalar.. Murat Zeynebi dansa aldırır. Dans ettikten sonra sahile giderler.

Ze: (murata imalı imalı bakar) Bugün denize giremedik.
    Mu: (sırıtır) iyi alıştın valla.

İkisi de gece gece denize girer. Sonra odlarına sırılsıklam bir şekilde giderler…

yorumlarınızı bekliyorum:img-wink:
    DEVAMI

Tatilin son günü…

Ze: Canım hadi çantaları arabaya koyalım.
    Mu: Of Zeynep bu kadar doldurmak zorunda mıydın?
    Ze: Gelirken de konuşmuştuk. Hepsi ihtiyaç.
    Mu: İyi tamam. (küçük çantayı gösterir) götüriyim mi bunu?
    Ze: Evet ben de şunu alıyım. (bu sırada telefonu çalar)
    Mu: Sen bırak ben götürürüm.
    Ze: Alo.
    Em: Zeynep. Kızım nasılsın?
    Ze: İyiyim annecim sen?
    Em: Ben de iyiyim. Napıyosunuz?
    Ze: Hazırlandık şimdi çantaları arabaya atıyoduk.
    Em: Ne! Sana da mı taşıtıyo murat? Hamile olduğunu bile bile.
    Ze: Anne bişey olmaz.
    Em: Hiç dikkat etmiyosun kendine hiç.
    Ze: Annee
    Em: Bu akşam bana gelin dicektim yemeğe. Yol yorgunusunuz gider gitmez yemek yapma.
    Ze: Şeyy… Bu akşam muratın annesine gidicektik ilk o davet etti.
    Em: İyi. Öyle olsun.
    Ze: Yapma anne. Yarın da sana geliriz.
    Em: İyi tamam.
    Mu: Zeynep hadi.
    Ze: Anne kapatıyorum görüşürüz.
    Em: Dikkat edin kendinize.
    Ze: Tamam.
    Mu: Ne diyo?
    Ze: Akşam yemeğe gelin diyo.
    Mu: Ama benim anneme…
    Ze: Biliyorum. Öyle dedim.
    Mu: Bozulmuştur.
    Ze: Napalım yarın da ona gideriz.
    Mu: Desene senin yemeklerini yiyemicez bi türlü.
    Ze: O kadar istekli olma bence.

Evlerine giderler.

Ze: Oh be sonunda evimizdeyiz.
    Mu: Evet ya iki haftadır tatil yapıyoruz.
    Ze: Yarından sonra işler de başlıyo.
    Mu: Evet.
    Ze: Hadi hazırlanıp çıkalım. Bekletmeyelim anneni.
    Mu: Tamam.

Semihalara gelirler.

Se: Hoşgeldiniiiz.
    Ze: (gülümser) Hoş bulduk.
    Mu: Naber anne?
    Se: Napıyım oğlum sizi bekliyorum ben de. Nasılsınız? İyi geldi mi tatil?
    Ze: Geldi valla. Dinlenmiş olduk.
    Mu: (lavoboya gider) Ben bi ellerimi yıkıyım.
    Se: Ee kızım bebek nasıl?
    Ze: İyi annecim. Ama daha çok küçük olduğundan hissettirmiyo kendini.
    Se: Büyür yakında. Nasıl olduğunu anlayamazsın. Bi bakmışsın 9 ay geçivermiş.
    Ze: Ya evet.
    Se: Gel bak sana bebeğe aldıklarımı gösteriyim.

Odaya giderler.

Ze: Ne zahmet ettiniz. Erken değil mi daha?
    Se: Olsun kızım. Heves ettim. Bunu alıyım da diğerini de cinsiyeti belli olunca alırız.
    Ze: Peki. Ne güzel bunlar.
    Se: Bak şapkası da var burada.
    Ze: Çok tatlı.
    Murat gelir.

Mu: Hanımlar napıyosunuz burada?
    Se: Zeynebe bebek için aldıklarımı gösteriyorum oğlum. Gel sen de bak.
    Ze: Murat şunlara bak ne tatlı.
    Se: Ben yemekler hazırlıyım. (mutfağa gider)
    Mu: Canım çok kaptırma istersen kendini.
    Ze: Kaptırmıyorum. Ama bak. Eldiveni de var.:img-hyste
    Mu: Zeynepp
    Ze: Of tamam ya.
    Mu: Hadi içeri gidelim.

Yemekte…

Se: Pazartesiye az kaldı. Haftaiçleride gelirsiniz. Evde yemek yapmaya vaktiniz olmayabilir.
    Ze: Evet ya işlerde başlayınca zor olucak.
    Se: Nasıl gidiyo kızım doktorluk? Gerçi oğlum da doktor ama. Sanırım farklı bölümlerdesiniz.
    Ze: Evet öyle. İyi valla yorucu ama seviyoruz.
    Mu: Keşke Yavuzlar da gelseydi bu akşam.
    Se: Onlar Aylin kızımla yemeğe gidicekmiş bu akşam.
    Zm: Hmm
    Se: İki torunum aynı anda geliyor neredeyse.
    Mu: Aa evet. Ne güzel. Oynarlar artık birlikte.
    Ze: (içinde: Bana kaptırma diyene bak!) (muratın ayağına tekme atar)
    Mu: Ahh! Noluyo Zeynep ya?
    Ze: (gülümser) Tuzu uzatır mısın dicektim?
    Mu: Seslensen de duyardım yani! Al.
    Semihalardan ayrılırlar. Eve gelirler…

Mu: Anneme bak ne kadar hevesli iki torunu da aynı anda geliyor diye.
    Ze: Senin de ondan farkın yok. Ne o öyle evet birlikte oynarlar falan. Kadın heveslenicek iyice.
    Mu: Ya Zeynep onlar yeterince hevesli zaten. Hem napıyım ben de kaptırıyorum bazen kendimi.
    Ze: Buna çok acil bi çözüm bulmamız gerekiyor. Çok acil!
    Mu: Tamam canım buluruz. (sarılır) Hem bak yeni evimizdeyiz. Bunu düşünmenin sırası mı şimdi?
    Ze: Onun sırası hiç gelmiyo zaten!
    Mu: Hadi gel. Televizyon izleyelim.

Televizyon izlerler. Sonra yatarlar.

yorumlarınızı bekliyorum...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)