Sayfa 174/174 İlkİlk ... 74124164170171172173174
869 sonuçtan 866 ile 869 arası

Konu: Asi - Bölüm Yorumları

Durum:
    page - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ&DEMİR
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 71. bölüm ...Devam ... (''AŞK'')

alıntı.(page)

(Antakya ..Sahil..)

Asya elinde sihirli deyneğiyle koşarak geliyor.

Asya=Annemle babam bugün evleniyor

Asyanın hemen arkasında dünyanın en yakışıklı damadıyla dünyanın en güzel gelini el ele tutuşmuş nikahın kıyılacağı yere doğru ilerliyorlar. İkiside çıplak ayaklı ... sahilde nikah masasına yaklaştıklarında alkışlarla karşılanıyorlar.

Konuklar , gelin ,damat hazır ama nikah memuru gecikti sanırım...Paşam sabırsızlanıyor.

D=Nikah memuru nerde kaldı?Hah geldi.

Asi=Merhaba

Nikâh Memuru: Uzun cümleler gerekiyor mu? Yoksa iki saniyede işi bitirelim mi?
    Demir: İki saniyeyi tercih ederiz.(sabırsız paşam benim ...bizimkiler çok tatlı bakışıyorlar.)

Nikâh Memuru: Tahmin etmiştim. Aslında hazırlıklıyım. Bir iki güzel konuşma var elimde ama tam ezberleyemedim.
    Asi: Bence hemen başlayalım. (Asicim azıcık nazlansaydın )

Nikâh Memuru: Hı hı.

Demir: Nikâh biter bitmez, tekneye atlayıp kaçacağız da.(Asiyi kaçırmalara doyamadı paşam benim.)

Nikâh Memuru: Anlaştık o zaman. Evlenmek üzere bize başvurdunuz. Şimdi bu sahilde, şahitlerin huzurunda da tekrar soruyorum. “Siz Demir Bey bir kez daha Asiye Hanım’ı eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?

Demir: Evet.(paşamın bakışlar yine yakıyor... ikiside ışıl ışıl parlıyorlar.Demir sevdiğinin gözlerinin içine bakarak evet diyor.)

Nikâh Memuru: Asiye Hanım? Siz de evet diyecek misiniz?.

Asi: Evet.(Asi, Demirin gözlerinin içine bakarak evet diyor.)

Alkışlar yükselirken Neriman hanım yine kendini tutamıyor.(yazık kadına ama istediği gibi bir kız evlendiremedi )

alıntı.

Neriman: Aa ne bu böyle? Hiç böyle nikâh görmedim ben?
    Nikâh Memuru: Buyurun, söylemek istediğiniz bir şey varsa?
    Neriman: Hı hı. İyi günde ve kötü günde, hastalıkta, sağlıkta demiyor muydunuz?
    Nikâh Memuru: Siz demiş oldunuz, teşekkür ederim.
    Nikâh Memuru: Sizi karı koca ilan ediyorum. İmzalarınızı atabilirsiniz.
    Demir: Tamam.

Alkışlar arasında imzalar atılıyor.

Paşam Asiyi alnından öpüyor(paşam yine harikalar yaratıyor.Sen nasıl bir şeysin böyle..öpücükten sonra Asinin gözlerinin içine bakışı muhteşem )

Demir: Asya. Gel.(Asyam çok mutlu görünüyor.)

Demir Asyayı kucağına alıyor ve foto çektiriyorlar.Sonra bizimkiler kızlarını yanaklarından öpüyorlar.Ada ailesinin en mutlu anlarından biri (muhteşem bir sahne ..çok güzel görünüyorlar.)

Herkes teknenin olduğu yere doğru ilerliyor.En önde Asya var sonra bizim keçiler hızla ilerliyorlar.(bizimkiler el ele)

Asi=Asya dikkat et.

Demirim hemen tekneye binip prenseslerini tekneye bindiriyor.

Demir: Gel canım.
    Asi: Hadi git Babaya.
    Demir: Gel.
    İhsan: Hadi bakalım.
    Neriman: İyi bakın kendinize.

Demir: Görüşürüz.

Bizimkiler tekneyle denize açılıyorlar.(Bu arada tekneyide süslemişler.)

Hımm teknede neler yaşandı acaba çok merak ediyorum paşam keçisine nasıl sarıldı? Asya görmeden onu kaç kez öptüben saymaya başlarsam yeni bir bölüm daha yazarım.O yüzden en iyisi susmak sanırım.

Görüşmek üzere...

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ&DEMİR
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 71. bölüm final..Mutluluk böyle birşey...

alıntı.(page)

Nikahtan sonra tekneleriyle denize açılan Doğan ailesi evlerine çoktan dönmüş bile bakalım neler yapıyorlar.

Akşam olmuş gün batıyor.(Bizimkiler Asyanın odasında)Asya çoktan uykuya dalmış annesi başını okşuyor.Sonra paşama dönüyor ve yüzünü okuşuyor

Asi: Sen bugün çok yoruldun. (kim paşam mı?Asicim çok yanılıyorsun)
    Demir: Olsun. Her anına değer.
    Paşamın eli asinin yüzünde geziniyor.. ve alnına sıcacık bir öpücük bırakıyor. sonra bakışları kenetleniyor.Demirin gözlerini şu an göremiyorum ama Asi paşamın bakışlarını anlamaya çalışıyor...paşamın gözlerini gördüğüm an Asinin neden şaşırdığını anlıyorum

Asiye göre çok yorulmuş olması gerekirken paşamın gözleri başka şeyler söylüyorBakışları görmeniz lazım...muzur, tatlı bir tebessüm yüzünde Asinin elinden tutup götürüyor .Nereye olduğunu tahmin etmek zor değil sanırım.(Asinin saçlarını çözmek için sabırsızlanıyor paşam)

İlk düğünlerinde Demirim tutuklandığında her şey yarım kalmıştı ...Asinin gelinliğini kardeşleri ve annesi çıkarmıştı ..(Asinin o an ki gözyaşları hala gözlerimin önünde..)Şimdi kocası sevdiği adam yanında.. o geceyi telafi edeceğinden hiç şüphem yok ..ilk iş olarak Asinin çok istediği bir şeyi gerçekleştiriyor. Bence yani öyle olmuştur kesin.Nerden bildiğimi soracaksınız biliyorum ama paşamı tanıyorum işte ...

Asinin elinden tutup odadan çıkardığında yatak odalarına doğru ilerliyorlar..kapının önüne geldiklerinde paşam Asiyi kucağına alıyor.Asi şaşkın inmek için ısrar etsede(sevdiği hasta olduğu için ona kıyamıyor yoksa ömür boyu kucağında olmaya razı keçimiz) paşam sevdiğini kucağında eşikten geçiriyor. Harika bir gece geçirdiklerine eminimPaşam arada Asiye takılmadan duramamıştır yine burnunda üşümüş deyip ateş yakmaya gittiyse hiç şaşırmamAsiye göstermeden ıslak odunlarla kuru odunları değiştirmiştir oyy oyyy kıyamam ben paşama ya ..neyse onları rahat bırakalımda özlemlerini gidersinler.Asya uyurken birazcık yalnız kalsınlar ..

Edit:Son sahnede yazdığım paşamın Asiyi eşikten kucağında geçirdi dediğim sahne tamamen benim hayalimdir.Yani Asinin isteği ama Demirim ilk düğünlerinde tutuklandığı için göremedik

Sabah oluyor...Bizimkiler çok tatlı uyuyorlar.Paşamın durumuna bakarsak yine Asiyi uyurken seyretmiş olmalı...sonrada öylece uykuya dalmış gibi...Asimizde çok güzel görünüyor.Bembeyaz yatak takımları arasında muhteşem görünüyorlar.

Hah işte Asyamızda uyanmış koşarak odaya geliyor ve yatağın üzerine çıkıp zıplıyorKızı tatlı ..babası ondan daha tatlı (uykulu gözlerle harika uyanıyor )

Asya: Kalkmanız lazım. Hadi iş başına.
    Asi:Asya.
    Demir: Ah. Ne işi? Ne yapacağız?

Asya: (Ağaç evin resmini göstererek) Bunu yapacağız.

Demir: Sen önce şöyle gel bakayım. Gel.
    Asi: Gel bakalım.
    Demir: Sabah sabah. Kaçta kalktın bakayım sen? Ha? Kaçta kalktın sen? Hı? Isırayım mı yanağından? Isırayım mı yanağından?

Paşam bencede ısır yanağından bıcırığınHem erkenden sizi uyandırdı hemde emirler yağdırıyor..kime çekti acabaşaka bir yana onların mutlu olmasına öyle çok seviniyorum ki..yüzümde kocaman bir gülümsemeyle yazıyorum bunlarıçok seviyorum sizi çoookkk...

Görüşmek üzere
    Konu page tarafından (11-04-21 Saat 23:15:20 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ&DEMİR
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart En tatlı aile...

page(alıntı.)

(Kozcuoğlu çiftliği)

Doğan ailesi kozcuların çiftliğine geliyor.Asya koşarak dedesine sarılıyor.Asi eve girerken Demir kapıda İhsan bey ,Kerim ,Aslan ve Ziya ile konuşuyor.Aslında kendisinden hiç beklemediğim bir şey yapıp onlardan yardım istiyor.(ketum paşam sonunda normale dönüyor Allahım ama ben onun her halini seviyorum..Asiye ketum olmasında hiç bir sakınca yok bence)

alıntı.

Demir: Gidiyor muydunuz?
    Kerim: Hıı. Ben buradayım, herkes işine gücüne gidiyor. Ne oldu?
    Demir: Önemli bir proje var da, hepinize danışmam lazım.
    İhsan: Elimizden ne gelirse yaparız Demir. Ne projesi bu?
    Demir: Asya’ya bir ağaç ev söz verdim de. Tek başına beceremeyebilirim. Kızıma mahcup olmak istemiyorum.
    Kerim: Ben yardıma hazırım.
    Ziya: Ben de yardım edeyim. Hı?
    Aslan: Tabii ki ben de yardım ederim. Hep beraber yaparız. Anca beraber kanca beraber.
    İhsan: Benim de tuzum bulunsun. Keresteleri ben seçebilirim. Hadi bakalım.
    Demir: Eyvallah. Asya çok sevinecek. Teşekkür ederim.

Bu arada Asi ile Defnede baharatçıya alışverişe gidiyorlar.(İstanbuldaki lokanta için)

(Keresteci)

Demirim elindeki projesini gösteriyor ve ağaç ev için en uygun keresteyi seçiyorlar.(kereste seçerken bile çok tatlı görünüyor.gülmeyin ama bu sahneyi izleseniz bana hak verirdiniz.)

Aslanın düğünü için alış verişler yapılıyor.Hazırlıklar devam ederken Asi çiftliğe gelip Asya'yı soruyor.

alıntı.

Asi: Fatma Abla, Asya nerde?
    Fatma: Ağaç bakmaya gitmişler babasıyla.
    Asi: Nereye?
    Fatma: İki çiftliğe en yakın ağaçlara bakıyorlarmış. Sen anla artık.

Demir, Asyanın dizlerine başını koymuş büyük bir ağacın gölgesinde konuşuyorlar.

alıntı.

Asya: Ağaç evimizi biraz büyük yapalım mı?
    Demir: Ne kadar büyük?
    Asya: Misafirimiz hiç gelmeyecek mi?
    Demir: Gelir, gelir.
    Asya: İşte onun için babacığım,
    Demir: Arkadaşların da gelir.
    Asya: Misafir odası da olsun olur mu?

Asya babasının saçlarıyla oynuyor..sonra yanaklarını ve burnunu sıkıyor.Çok şeker görünüyorlar.Paşamın bütün karizması yerle bir olmuş durumda

Demir: Kızım biz çiftlik evi yapmıyoruz ki, ağacın üstüne küçücük bir ev yapacağız. Oyuncak ev.
    Demir: Bak şu ağaca baksana. İyice yukarıya bak. Bak, bak.(kıyamam paşama ya kızının yaptıklarına hiç sesini çıkarmıyor)
    Asya: Bakıyorum.

Demir: Ben göremiyorum ama. (yerim ben sizi)
    Demir: Oraya nasıl bir ev sığar?
    Asya: Minik. Minik bir ev.
    Demir: Evet işte.

Asya babasıyla konuşurken birden ayak sesleri duyuyor ...baktığında annesini görüyor.

alıntı.

Asya:Anneciğim.(annesine elini uzatıyor.)

Asi kızının elinden tutup gülerek onların yanına geliyor.

Demir: Hoş geldin.(Paşamın yüzünde kocaman bir gülümseme var.)
    Asi: Hoş bulduk.
    Demir: Gelsene.

Asi,Demirin göğsüne başını koyup yanına uzanıyor..Demirim sıcacık sarılıyor sevdiğine.

Asyamız bu seferde ikisinin saçlarıyla , yanaklarıyla oynamaya başlıyor.(çok tatlılar çokkk)

Doğan (Ada) ailesi birlikte olmanın tadını çıkarıyor.Kızının küçücük parmakları saçlarında gezinirken Demir gözlerini kapatıp sevdiklerinin kokusunu içine çekiyor.Bu huzur , bu mutluluk hiç bitmesin.

Üçü de o kadar güzel görünüyor ki onlara bakmaya doyamıyorum.

Demirim ağaç evi yapmak için hemen hazırlıklara başlamış ..Kerim,.Arif kahya,Haydar ,Ziya da ona yardım ediyorlar.(Ziya ağaca tırmanmaya çalışıyor ama beceremiyor..Kerimin denemeside hüsranla sonuçlanıyor.Herkes çok eğleniyor.Çalışmalar hızla devam ediyor.

Demir ile Asya ağaç evin merdivenlerinde oturuyorlar.Evet yanlış duymadınız büyük bir hızla çalışmışlar ve ağaç ev neredeyse bitmek üzere...Baba kız merdivenlerde oturuyorlar..Asya yine babasının yanaklarını sıkıyor tatlı tatlı konuşurken kızını omuzlarına alıp gezdiriyor paşam.

Demirim ağaç evi bitirmek için çalışırken sevdikleride onu seyrediyorlar.Demir merdivene çıkmış çalışırken Asyada ona yardım ediyor.Ama boyu yetişmediği için annesi onu yukarı kaldırıyor.Demir işini bitirdikten sonra aşağı iniyor.. ve birlikte ağaç evin son haline bakıyorlar.(Asya babasının kucağında..Asi , Demire sarılmış.)

(Bu arada Aslanın düğünü için bütün hazırlaklar tamamlanmış...erkekler berberde tıraş oluyorlar.Demirim gazete okurken muhteşem bir gülümsemeyle karşılıyor bizi )

alıntı.

Bu sahneyi eklemezsem çatlardımpaşam çok tatlı gülüyor.

(Aslanın düğünü)

Aslanın düğünü yerine bizimkilerin düğünü olmasını tercih ederdim Neyse düğün Aslan ile İncinin ama geceye damgasını vuran en en özel görüntüler bizimkilerden geliyor.İddia ediyorum böyle tutkuyla oynayan bir çift daha olamaz

alıntı.

Paşam ya oynarken bilem bu kadar karizmatik olmak zorundamısın)

Demirimin Asiye bakışlarını anlatacak kelimem yokAside ondan aşağı kalmıyor tabii... ikiside muhteşem ötesi...

Asi,Demir Doğan Forever(yazmayalı uzun zaman olmuştu özlemişim.)

Aslanın düğününde herkes çok eğleniyor.Bütün gece boyunca oynayıp halay çekiyorlar.Paşam çok mutlu ..sevdiğiyle halay
    çekiyorlar:bu sahneyi görmenizi isterdim.. ama malesef bu sahneden çalışma bulamadım.

Neyse çoktan sabah olmuş bile..Demirim,Asi ve Asya bahçelerinde oturmuş hem konuşup hemde kiraz yiyorlar.

Ben bu kadar keyifli ,bu kadar güzel kiraz yiyen bir aile daha görmedim.Abartmıyorum gerçekten onlar yerken benim bile canım çektiO kadar tatlı yiyorlar ki...

Asya: Bunu duvara asacağız. Avizemiz de var, bak. Eşyalarımız hazır. Ağaç evimize yerleşebiliriz Baba.

Demir: Nerden buldun bu eşyaları bakayım sen? Ha?(Demirim kızını kucağına oturtuyor.)

Asya: Hepsini depodan buldum.
    Demir: Tamam. Yerleştiririz. İşin en zor kısmını sen halletmişsin zaten.

Asi: Bu her şeyi toplama huyu annemden. Çöpünün değeri var. Değil mi?

Asya: Hı hı.

Asi: Hı hı. (Asi gülüyor.)

(Paşamın bakışları Asinin dudaklarında)

Demir: İnatçılığını da senden.Asi: Galiba öyle.(İnatçı keçimiz ilk kez itiraz etmiyorkuzu olmuş keçimiz..çok güzel bir keçi)

Paşam kızına dönüp sıcacık öpüyor sonra kızına sıkı sıkı sarılıyor.Asyam bu günleri çok bekledi .. ama sonunda dünyanın en tatlı ve en özel babasına kavuştu...İkisinin sahnelerini çok seviyorum.

Görüşmek üzere

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    ASİ&DEMİR
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 71 .bölüm ''Mutlu Son''...

alıntı(page)

Ağaç ev sonunda bitmişAsya evine ulaşmak için merdivenleri çıkarken Asi ile Demir onu izliyorlar.Bizim bıcırık anne ve babasını şaşırtacak şeyler söylesede bizimkiler durumdan şikayetçi gibi görünmüyor.

alıntı.

Asya: Siz gidin.
    Demir: Bizi misafir etmeyecek misin?
    Asya: Şimdi olmaz.
    Demir: Ne zaman gelebiliriz peki?
    Asya: Sonra.
    Demir: Sonra, ne zaman?
    Asya: Ben size haber gönderirim.

( Asi ve Demir gülüyorlar.)

Demir: (Asiye) Ev bitene kadarmış. Hemen sattı bizi.

Asi: Görürsün, bütün yaz oradan çıkmayacak.

alıntı.

Paşam Asiye bir adım yaklaşıp elinden tutuyor ve ağaç evin altına doğru çekiyor.

alıntı.
    Demir: Biz de kendimize yapacak bir şeyler buluruz artık.

Paşam o kadar tatlı kiAsya ağaç eviyle oyalanırken Demirim fırsattan istifade sevdiğiyle hasret gidermeye niyetleniyor ama Asyamız yine rahat durmuyor.(yok bu bıcırıktan paşama rahat yok)

alıntı.

Demir= Boşa harcadığımız yılların acısını çıkarmadık daha.(Paşam o nasıl bir ses tonu öyle)

Bizimkiler tam öpüşürken Asya sesleniyor.(harika bir zamanlama bizimkiler ne yapacağını şaşırıyor.)

alıntı.

Asya: Anne, baba.
    Asi: Asya. Gelecek misin? Bekleyelim mi?

Asya: Siz hala gitmediniz mi? Ne yapıyorsunuz orada?(kuzum çok zor sorular soruyorsun )

Bizimkiler Asyaya çok kötü yakalanıyorlar.Asi ne diyeceğini bilemiyor.

Demir: Tamam. Tamam. Gidiyoruz.(kaç paşam kaç.. bu kız kime çekti bilmiyorum)

Paşam sevdiğinin elinden tutuyor ve birlikte kızlarına el sallayıp öpücük atıyorlar.Asyada onlara el sallayıp öpücük atıyor.

alıntı.

Bizimkiler bir kaç adım atıp kameraya doğru yöneliyorlar ve bize el sallıyorlar.(sizi çok özledim)

(Kozcuoğlu çiftliği )

(Herkes bahçedeki masada oturmuş konuşuyorlar. )

Neriman hanım evdeki odalarda değişiklik yapacağından bahsediyor.Odaları kendi isteğine göre düzenlemek için hayaller kurarken Defne,Kerim,Ziya,Gonca,Aslan ve İnci gitmeye hiç niyetleri olmadığını söylüyorlar.

alıntı.

Neriman: Defne’nin odasını kendime dikiş odası yapacağım. Şöyle parlak bir turuncuya boyatmak istiyorum. İçeri girince içim açılsın. Öteki odayı da misafir yatak odası yapacağım. (Defne’ye) Gelip gittikçe orada kalırsınız.
    Defne: Anne, inanmıyorum sana. Biz gitmeden odalarımıza el mi koyacaksın?
    Neriman: Siz gittikten sonrasını konuşuyorum ben Defne. Şurada ne kaldı? Asiler de, siz de taşınacaksınız nihayetinde.
    Defne: Hiç belli olmaz. Her an geri dönebiliriz. (Kerim ‘e) Değil mi?
    Kerim: Valla İstanbul dedik ama. Baktık olmadı, kürkçü dükkânına geri dönüş yaparız.
    Aslan: Bu ev hiç bırakılıp gidilir mi ya? Siz deli misiniz? Herkes otursun oturduğu yerde.
    Kerim: Hakikaten öyle. Defne, şu İstanbul konusunu yeniden düşünsek mi?
    Defne: Evet, haklısın. Düşünelim.
    İnci: Büyük şehir boğar şimdi onları. Çok geçmez dönüp gelirler.
    Gonca: Zaten bizi kazısanız, çıkmayız biz evden.
    Ziya: Gonca, biz demirbaşız bu evde. (Aslan’la İnci’ye) Aslında, siz niye kalmıyorsunuz bu evde? Ne güzel olurdu.
    Aslan: Bana uyar. Ne diyorsun İnci?
    İnci: Valla çok sevdim ben de burayı. Olabilir.
    Defne: Kerim, Ben galiba İstanbul işinden vazgeçiyorum, söyleyeyim.
    Kerim: Olur hayatım. Sen iste yeter ki.

(Tam bu sırada Asi,Demir ve Asya geliyor.)

Asya dedesinin kucağına otururken bizimkiler tatlı tatlı meyve yiyorlar.(paşamı görmeniz lazım) Demir neler olduğunu anlamaya çalışırken Ziyanın Neriman hanımı göstermesiyle olanları anlıyor ve hemen konuya dahil oluyor.

alıntı.

Demir: Evet. Burası bizim ağaç eve de yakın. Biz de burada olmak isteriz.
    Asi: Hı hı.
    Ziya: Baba. Hepimiz sığar mıyız bu eve? Sen ne diyorsun?
    İhsan: Ee. Bilmem. Sığarız. Değil mi? Sığarız. Siz odaları paylaşırken kavga etmeyin de.

Neriman hanım hemen yerinden fırlayıp yürümeye başlıyor.

alıntı.

İhsan: Neriman.
    Defne:
    Hepsi birden: Anne nereye?
    İhsan: Ne oldu?
    Neriman: Bavulumu toplamaya.
    Asi: Ne oldu anneciğim? Bir şeye mi kızdın? Nereye gidiyorsun?
    Neriman: Bu evde bana yer kalmadı. Kendime yeni bir yer bulmaya.(Herkes Nerinin arkasından geliyor.)
    Hepsi birden: Aa. Anne. Anne. Şaka yaptık.
    Demir: Şaka yaptık ya. Ne yani biz şimdi burada kalmak istesek, bizim burada kalmamızı istemeyecek misiniz? Ha?

Asi: Anneciğim biz eski evimize yerleşeceğiz.

İhsan: Kusura bakma yavrum. Ben de çocuklara uydum işte.

(Neri eve doğru giderken kameraya göz kırpıyor.)

''6 AY SONRA''

İhsan ve Neri bahçede otururken Asya koşarak geliyor.Asi ve Demirde hemen peşinden gelip oturuyorlar.

alıntı.

Asya: Dede.
    İhsan:Ah.
    Neriman: Aa.
    İhsan: Canım benim.
    Neriman: Kızım gelmiş.
    Demir: Merhaba.
    Neriman: Kimler gelmiş.
    Asya: Dede bugün geçit varmış.
    İhsan: Var evet.
    Neriman: Hı hı.
    İhsan: Fener alayı da olacak.
    Asya: Biz de gidelim mi?
    İhsan: Imm. Gideriz, hep beraber. Hı?
    Neriman: Hı hı. Tabi.
    Asya: Bugün herkes için sihir yapabilirim. Var mı isteyen? (herkes gülüyor.)
    Neriman: Defne Teyze’ni hemen getir, çok özledim kızım.
    Asya: Hokus Pokus.
    İhsan: Ah. Hah
    Neriman: Hııh.
    İhsan: Aferin sana.

Herkes Asyama gülüyor ama sihirleri her zamanki gibi hemen tutuyor.

İnci ve Defne ışınlanmış gibi hemen geliyor.

alıntı.

İhsan: A ah.
    Defne: Biz geldik.
    İhsan: Geldi.
    Neriman: Defnem.
    Defne: Anne.
    Neriman: Güzel kızım, anneciğim. Kaç gündür gözüm yolda. Burnumda tütüyorsun, öyle özledim ki.
    İnci: Merhaba.
    Demir: İnci hoş geldin. Nasılsın?
    Asi: Hoş geldin İnci.
    İnci: İyiyim, sağ ol.
    Asya: Babacığım, sihirim yine tuttu.(Baba kız çok tatlı gülüyorlar.)
    Neriman: Göndermem seni. Burada doğuracaksın. Hiç anlamam.
    Asi: Hoş geldin.
    Defne: Hoş bulduk canım.
    İhsan: Neriman, kızımı ben de özledim. Bir izin ver.
    Neriman: Tamam.
    İhsan: Canım.
    Defne: Babacığım, iyi misin?
    İhsan: Biz iyiyiz de seni merak ettik. Annenin aklı hep sende kaldı.
    Defne: Ya.
    İnci:Çok kısa bölebilir miyim? Hepinize bir müjdem var. Demir’in son testi geldi. Hastalığı yendiği artık kesinleşti.

Neriman:Aaaa.

İhsan: Aa. Asya duydun mu? Aa ah hah hah.

Neriman:İhsan. İhsan. Ay oğlum çok sevindim.

Neri ve İhsan hem şaşırıyorlar hemde çok seviniyorlar.

Asinin eli Demirin yüzüne gidiyor ve sıkı sıkı sarılıyorlar.Yine tek beden oluyorlar.Asyada gelip onlara sarılıyor.Hep birlikte gülümsüyorlar.Hepsi çok mutlu..

alıntı.

Asinin eli yine sevdiğinin yüzüne gidiyor.Demire bakışları aşk doluO kadar kötü zamanlar geçirdiler ki bu mutluluğu hak ettiler.

alıntı.

(Asyayı dar bir sokakta koşarken görüyoruz.Elinde sihirli deyneğiyle kuşlu evin önünde birazcık duruyor.Sonra sokaklarda koşmaya devam ediyor.Bazı yerlerde durup sihir yapıyor.(hokus pokus)ve her yer aydınlanıyor.

Bütün Asi ekibi bir sokakta toplanıyor...Bando ve meşaleler eşliğinde geçit yapıyorlar.

Sonra o muhteşem jeneriğimiz çalıyor.(Her duyduğumda içim titriyor.)

''SAKİNE VE ALİ ARCAK ANISINA''

''SON''

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)