Sayfa 197/201 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Asi - Senaryolar (1)

Durum:
    yasamakguzel88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Set Resimleri Profilimde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

-39-

İçim kıpır kıpır sanki kalbim kanatlanmış uçuyor….Sonunda söyleyebildim ‘’seni seviyorum’’….Evet biliyorum artık, Demir’i tüm kalbimle seviyorum…Nasıl oldu bilmiyorum ama aşık oldum ona….

Demir’in gözlerinde uzun zamandır görmeyi unuttuğum mutluluk var…Beni oturduğum yerden yavaşça kaldırıp, kollarının arasına alıyor…Sımsıkı sarılıyoruz birbirimize….Sonra başımı omzuna yaslıyorum…Hiç kimsenin omzunda ben kendimi böyle güvende hissetmemişim…Şu anki hissettiklerim benim için ilk…Demir’de sanki benim ürkmemden korkar gibi, yavaş yavaş okşuyor saçlarımı..Ilık nefesini hissedebiliyorum…Bazen küçük öpücükler bırakıyor, bazende hoş sözler fısıldıyor kulağıma….Ne kadar zaman böyle sarmaş dolaş kaldık bilmiyorum,Sonra Demir yavaşca başımı omzundan kaldırıp, gözleri gözlerimde konuşmaya başlıyor,

DEMİR- Asim…

ASİ- Efendim…

DEMİR- Biz şimdi şeymiyiz?

ASİ- Ney miyiz Demir?

DEMİR- Hmmm…Hemen de utanıp gözlerini kaçırır benim güzelliğim..

ASİ- Ya hiçte bile kaçırmıyorum gözlerimi…Bak işte nasıl bakıyorum sana..

DEMİR- Biz şimdi sevgiliyiz demi….

Sevgili, sevgili…Kulağa ne kadar hoş geliyor..Bir hafta içinde iki farklı kişiden duyuyorum bu kelimeyi..İlki ne kadar soğuk ve anlamsızsa , Demir’in ağzından çıkan bir o kadar sıcak ve yakıcı…

ASİ- "Evet" dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. Şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

ASİ- Sen benim her şeyimsin Demir…. Sadece sevgili demek, inan hissettiklerime haksızlık olur…

DEMİR- Asi seni ne çok seviyorum bilemezsin…İnan bu ömrümde tatmadığım bir his….

ASİ- Biliyorum Demir..Öyle olmasa her ikimizde o mükemmel dostluğu bozmak istemezdik…Sen çok cesursun Demir…Ben senin yaptığına cesaret edemezdim..Senin arkadaşlığını kaybedicem korkusuyla, belki de ömür boyu sessiz kalırdım..

DEMİR- İçimdekileri taşıyamaz oldum ben Asi…Söylemem lazımdı anlatmam lazımdı…Ama beni kabul etmeseydin bile, senin arkadaşlığını kaybetmezdim ben..Seni yanımdan ayıramazdım..

ASİ- Hmm öyle mi Demir Bey..Şu bir haftadır yaptıklarınl sanki beni tamamen gözden çıkarmışsin gibiydi…

DEMİR- O zaman öfkeliydim, kızgındım…

ASİ- Şimdi nasılsın peki?

DEMİR- Ömrümde olmadığım kadar mutlu ve huzurlu…….

ASİ- Bana aşık oldugunu nasıl anladın Demir?

DEMİR- Sen hiç denizin dibine baktığında yeşil ormanları gördün mü ? İmkansız deme çünkü ben senin gözlerine baktığımda cenneti gördüm...İşte o zaman anladım sana aşık olduğumu…

ASİ- Demir sadece sevginle sar beni…Başka bir şey istemiyorum artık…Sevgi ikimiz için en güzel şey olsun…Hayal görüyorum sanki şu an…

DEMİR- Hayallere dalıp gitmem artık ben..Tek hayalim sendin benim….Şimdi o da yanımda…..Ben bugünde, yarında yüreğin kadar yakınında olucam senin…..

ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞEBİLİR
    AMA AŞK ARKADAŞLIĞA ASLA ...
    ....Cahil ile Sohbet Etmek Güçtür Bilene, Çünkü Cahil Ne Gelirse Söyler Diline....

Durum:
    DemirDogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bir öykünün ezgilerinde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ASLA VAZGEÇME, HAYATIN DA BİR KIRILMA NOKTASI VARDIR!

Demir : Cüretim ve saygım sınırsızdır Asiye Ha-nım…Evinizde davetli olduğum halde ilk andan beri bakışlarınız, konuşmalarınız ve sesinizdeki defol git tınlarını, imalarını görmezden gelecek kadar, elimi sıkıp hoş geldiniz dememenizi anlayışla karşılayabilecek kadar saygılı,Sizin zannettiğiniz gibi biri olmadığımı bildiğim için önyargıyla ördüğünüz duvarların tam karşısında duracak kadar cüretkarım asiye hanım? Ben cüretimin farkındayım peki siz önyargınızın size yaptıklarının farkındamızınız???

Sana asla yalan söylemem ben sandığın gibi değilim hepsi yalan ellerim kirli ama kalbim tertemiz kirlenmedi, vicdanım rahat yanlış olan hiçbir şey yapmadım sadece hiç bir şey yapmayanların dünyasında doğru bildiğim amaçlar için uğraştım gözler gerçekleri saklayamaz onlar kalbimin ve ruhumun yansımasıdır onlara bak sana her şeyi anlatacaklardır….

-------------------------------------

Evet aslında haklıydı ben kimseye böyle ön yargılı davranmam hele ki evimde davetli birine asla ama bu adamda gizemli karanlık bir şeyler var kimse onun ne işle uğraştığını ne yaptığını bilmiyor Holding’i paravan olarak kullanan bir adam işte demek içten değil ama gözlerindeki masumiyet…… ama küstahlığı söylediği sözler hoş değil damarıma basmıştı.Sen şimdi görürsün çok bilmiş bay ukala!!!

Asi: Aslında hiç böyle davranmam, size böyle davranmam karanlık biri olmanız olabilir mi demir bey? ne yaptığınız belli değil, iş yerlerinizde silahlı saldırıya uğruyorsunuz adınız mafya hesaplaşmaları içinde anılıyor… Sonra bir bakıyoruz Büyük ihale ve yatırımlarla gündemsiniz… sonra yeni hayat projesi ile gençler için çabalayan biri olarak görünüyorsunuz. Adı hesaplaşmalar soruşturmalar içinde eksik olmayan Kaç tane sayılı ünlü iş adamı var ki? Benim bildiğim bir tane ve o kişinin babamla iş konuşmasından bile rahatsızlık duyduğumu Kerime de açıkça söyledim size de söylemeliyim eğer söylemezsem bu pek hanım efendi bir davranış olmaz değil mi? Hem çevreniz ve işiniz babama zarar verebilir!

Demir: Haklı olabilirisiniz anlattıklarınız kısmen doğru ama endişeleriniz yersiz eğer düşündüğünüz gibi biri olsaydım babanız beni bu partiye, evine davet eder miydi ve Babanızı benden iyi tanırsınız? Hem ihsan bey gibi ünlü bir iş adamı endişelerinizi bizden daha iyi düşünüp karar verdiğine eminim. Şimdi müsaadenizle İhsan Beyler geliyor.

Yangın olduğum, tutkunu olduğum gözleri sinirden alev alev yanıyordu. Hakkımdaki önyargılarını bir nebze olsun kırmıştım, dediğim gibi İhsan Kozcuoğlu saygın bir adamdı mafya ve benzeri kesim ve temsilcileri ile kesinlikle bir arada bulunabilecek veya korkacak bir insan değildi bunu benim kadar Asi de biliyordu ve bunu kendine büyük bir zevkle hatırlatmıştım, şaşkın ve öfkeliydi, o halini görmeliydiniz onsuz olamayacağımı daha o gün anlamıştım, İhsan beyle çok verimli ve olumlu bir görüşme olmuştu Asi bizi göz ucuyla takip ediyordu İhsan bey ve Kadir Bey, Rahmetli Babam Tuğrul Doğan’la tanışmalarından bahsedilerek başlayan konuşmamızın sonları çok güçlü bir ortaklıklar döneminin habercisi gibiydi İhsan bey ‘’ Babanı tanımaktan her zaman memnun olmuşumdur bir hemşerim olarak ve insan olarak esaslı bir adamdı inançları için yaşardı ne mutlu ki senin gibi bir evlat yetiştirip yerini doldurmuş eksikliğini hissettirmeyeceğine ikna oldum evlat, Kerim haklı çıktın’’ diyerek kerime de takılmayı ihmal etmemişti, Kalabalıklar beni sıkar izin isteyip yavaş adımlarlar ön bahçeye doğru adımlıyorum, gözlerim asiyeyi arıyor arkadaşları ile neşeli bir sohbetin içerisinde yanında gene Ali denen o adam, elleri devamlı asiye nin üzerinde… Bunları görmek içime tonlarca ağırlık, boğazıma düğüm düğüm acılar hissettiriyor, gözlerimden beynime pompalanan kin, hücum eden saldırma içgüdüsü… gözlerim Alinin ellerinde onu parçalayabilirim, aklımı toparlayamıyorum ne oluyor bana!!! Tek düşündüğüm Alinin Asiyenin belinde duran elleri… Offff Allah’ım… bunları sevmiyorum, Bu demir bana bile yabancı, Kafayı yemek an meselesi ki kendimi dışarı atıyorum. hava biraz serin kimseler yok. Herkes yalının ihtişamlı salonunda, oysa bu manzara…gerçekten mükemmel, hemen sinirle sigara yakıyorum hızlı birkaç nefes alıyorum almasam aliyi öldürecekmişim gibi geliyor o an neden se sonra yıldızlara bakıyorum…… Yıldızlar, aşka gelmiş bu gece hepsi ışıl ışıl, mutlu olduğun kısa anlardan biri gülümsüyorum.

Demir Doğan gerçekten farklısın, karizman, duruşun, hareketlerin, gözlerinde ki hüzün ve sıcaklık…. Seni cemiyet hayatında görmek imkansız, partilerde, kutlamalarda hiç görünmüyorsun, sade ve samimisin hareketlerinde. Babam bile senle konuşacak, iş yapmayı düşünecek kadar sana güveniyor seni hiç tanımadığı halde, ama yanlış olan bir şey var!!! Ben sana karşı neden saldırganım oysa bakışların, sesin, tavırların yumuşak sakin bir yapın var gibi… bana bir şeyler anlatmaya çalışan gözlerin? Kafamda sorular işaretler kendime engel olamadım merak ediyordum, dışarıya çıkıyordu en son çok sinirli görünüyordu, Hah evet orda elinde sigarası tipik bir kaba…. Ne yıldızlara bakıp, gülümsüyor mu? Yıldızları bu bakışla izleyen bir Erkek olacak hemde kabadayı ha! Nasıl bir dünyan var demir? Onu 2,5 yıl önce bir partide Kerimin yanında görmüştüm ilk, değişik biri etrafımdakiler gibi değil gizemli, gerçekçi, bakışları insana güven veren ama güvenilmeyecek bir nama sahip biri karanlık bir dünyanın insanı iyi veya kötü,sonuçta kendi tabiri ile Kabadayı….. Yanına yaklaşıyorum.

Asi : Çok güzel bir gece değil mi?

Demir : Evet, yıldızlar ışıl ışıl bu gece.

Asi : İçerde sıkıldınız galiba? Pek alışık değilsiniz değil mi?

Demir : Evet… bu tarz partilere alışkın değilim, Bazı geceler kızdığımda veya sıkıldığım da yıldızlara bakarım, bu beni rahatlatır.

Hiç bir sessizlik bu kadar uzun olmamaz; gözlerimiz kilitleniyor gene ..

Demir: Bana söylemek istedikleriniz varsa sizi dinlerim asiye hanım içerde konuşmamız yarım kalmıştı.

Asi : Demir bey sizin iyi veya kötü biri olup olmamanız beni ilgilendirmiyor ama babamın sizinle, ortak olmasından tedirginim.

Demir: Neden asi hanım? Sizi bu şekilde tedirgin olmanıza sebeb olacak ne yaptım çok merak ediyorum?

Asi : Hayatınız hakkınızda söylentiler, çatışmalar

Derken sözüme kesip konuşmaya başlıyor gene gözlerini dikmiş gözlerimin içine ne yapmaya çalışıyor, neden bakmadan edemiyorum gözlerime neden hükmedemiyorum....

Demir : Ne diyorlar? Bu sefer ne baronu yaptılar beni? İnsanlar hakkımda ne isterlerse düşünüp,diyebilirler ama benim içim rahat... onların yapmamı umdukları şeyleri hiç bir zaman yapmadım o yüzden rahat olun babanızda bunu gayet iyi bilen biri... bazen devletin nufüz edebilen katmanlarından ve patron yalakası medya yaltakçılarının dediğinden çok halkın dediği önemlidir, ve bana inanın bana bu tür yakıştırma yapan insanlara nazaran ben, annemim beni ilk kucağına aldığı gün kadar saf ve temizim buna inanın, ve içiniz rahat olsun ihsan bey düşünme aşamasında istemezse bu ortaklık hiç olmayacak.

Asi : Amaçım sizi kırmak değil sadece endişelerimi dile getirdim. beni anlıyorsun değil mi?

Demir : Tabiki anlıyorum

Asi : Teşekkür ederim...

Gene gözleri üstümemde ellerim terliyor, Asi kendine gel ne oluyor sana??

Asi : Neden bana böyle bakıyorsun?

Demir : Çünkü mutlu oluyorum.

Asi : Neden? diye soruyorum ama sesim çok soluksuz sanki heyecanladığımı hissediyorum...

Demir bir daha şansın olmayabilir hayatında kamyon yükü keşkelerle yaşayamadığın pişmalığını duyduğun keşkelerle dolu zaten... benim hakkımda peşin hükümlü davrandı onu hepten kaybetmeye dayanamam!!! o an arkadaşımın o sözleri aklıma geliyor ''Birini tüm kalbinle saf bir aşk ve tutkuyla seversen mutlaka senin olur'' o an kararımı vermiştim... ben temiz bir adamım ona daha fazla oyun oynayamazdım.....

Demir : Neden mi? 2,5 yıl önce gülen gözleri eşliğinde tanıştığım bir kız vardı, genç ve alımlı kendine hayran kalmıştım, gazatede ki bir haberle ona hayranlığım giderek artı ''Mağrur prenses'den lösemi çocuklara yardım kampanyası''... Bunda kendime hiç engel olamadım, içine düştüğüm duygu karmaşası tam bir çıkmaz bir sokaktı, hayranlığım giderek kör bir tutkuya dönüştü, artık kirli dünyamda ki elimde kalan tek saf ve temiz şeyide kaybetmiştim, kalbimi.... şimdi onun sahipine bakmak bile beni mutlu ediyor...

Asi konuşmanın bu şekilde sonuçlanacağını düşünmemiştim, gözlerine kapılmış gidiyordum ki sahipine bakmak mutlu ediyor sözüyle tam anlamıyla şoktayım konuşamadım....

Demir sen ve doğruların!!! bir daha yüzüne bakarmı sanıyorsun? aceleci patavatsız ve cüretkarsın bunca zaman sonra ilk defa konuşuyorsunuz ve sevdiğini söyledin inanamıyorum sana.... Aklım gel gitlerle dolu ama insan doğruları olmadan yaşayamaz ben hayatımda dürüstlüğe sevmeye inandım inançsız biri nasıl bir insan olur ki?

Demir : Şaşırdığını biliyorum ama yalan söyleyemezdim, ortaklık teklifim sadece seni daha fazla görebilmek içindi ama bunu için bile olsa bu küçük oyun içime sinmiyor... Haddimi aştığımında farkındayım, insan kalbine söz geçiremez imkansızı ister bazen, aşık olmakla aptallık arasında ince bir çizgi var derler sanırım ben o çizgiyi geçtim canını sıktım özürdilerim, ama bunları söylemeliydim bilmeye hakkın var.iyi geceler...

Yavaş adımlarla gidiyorum karanlık bir boşluğa düşmüşüm ama elimden tutan kimse yok sanki... içim fena acıyor bunun tabiri yok herhangi bir lugatta sadece hüzün çökmüş gecelerde yansıması olabilir...

Ne olduğunu anlamaya çalışsamda içimde bir mutluluk başkası olsa böyle sessiz kalabilirmiydim Demir hakkında çok sey duydum iyi ve kötü bazıları iyi deselerde bazılarıda karanlık işlerle uğraştığından emin, peki bu kadar açık yürekli bir insan sevgisini masum ve saf bir şekillde, gözleri ve yumuşak sesi ile daha başka nasıl anlata bilirdi hiç bilmesemde ona inamayı şeçiyorum, ilk karşılaşmamızı unutmamış... aslında bende unutmadım bakışlarını sohbetini bazen onunla ilgili konuşmalarda merakla dinlesemde belli etmezdim tuhaf bir çekim adını hiç koyamadım, en son oğluyla ilgili haberi okumuştum oğlunun olduğunu öğrendiğimde ne biliyim, hep saldırgan davranışlarım ondan kaynaklanıyor beni etkilediği kesin ama izin verirsem nasıl bir son bekliyor ki bizi?? kendime bu sefer engel olmak istemiyorum...

Asi : Senin hakkında Demir Doğan bir şey isterse mücadele eder alır demişlerdi oysa sen çabuk vazgeçtin...

Demir o an duruyorum ama kalbimde duruyor sanki dönüyorum yavaş adımlarla yanına yaklaşıyorum... ellerim yavaşca parmaklarına dokunuyor okşuyorum parmak uçlarımla kalbim hızını bilmediğim bir şekilde atıyor ve korkuyorum kalabalıklara meydan okurken bile bu kadar korkmadım ben....

Demir : Aldığım şeyleri alamasamda yerine başka birşey koyma şansım hep vardı, hem bu öyle birşey değil almak istediğim sadece senin aşkın bunu senden sadece isteyebilirim, zorla alamam veya yerine başka birşey de koyamam anlıyormusun.

Huzurluyum ellerim yavaşca ellerini buluyor gülümsüyoruz, az önceki gerilimden sonra bu yaşadıklarımı hayal bile edemezdim, aslında hata burda Hayat plan program dinlemezki kalbinizede söz dinletemezsiniz kime aşık olacağınızı nerde ne zaman bulunucağınızı, kimle yaşayıp nerde öleceğinizi planyamazsınız sadece anı yaşarsınız şimdi alemin Kabadayı diye tanıdığı o adam benim gözümde saf bir aşık ... bana aşık aslında bende ona aşık olmak üzereyim az önceki itirafları saf bakışı yalan olamaz değildi, ondan önceden beri hoşlandığım kesin... usulca sokuluyorum beni sarıyor kollarının arasındayım huzurluyum ..... o sesle büyü bozuluyor.

Asiiii.............

İlk Aşklar Unutulmaz....''Aşk ve Gurur''

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Bahsedilme
    2 Mesaj

-71-

İşte yine aynısı olmuştu. Demir böyle konuştukça Asi’nin ona karşı gelmesi, kızması ne mümkündü.
    Bu sırada yapılan anons kemerlerini bağlamalarını söylüyordu.
    Demir: Sen bırak, büyük bir zevkle ben takarım derken, elleri birbirine değiyordu. Demir önce Asi’nin sonra da kendi kemerini taktıktan sonra.
    Demir: Müsaade ederseniz elinizi tutabilir miyim diyerek elini Asi’ye uzattı.
    Asi: Gülümseyerek, memnuniyetle dedikten sonra elini uzattı, Demir büyük bir incelikle elini aldı, dudaklarına götürüp öptü.
    Demir: Beni çok mesut ettiniz. Hep eliniz elimde kalsa.
    Asi. Hep elim elinizde olsa. Ben de çok mutlu olurum.
    Tam bu sırada uçak kalkmaya başlarken Demir Asi’ye baktı ve
    Demir: Gözlerime bak Asi, sadece gözlerime bak, korkma
    Asi: Sen bana böyle baktıkça hiçbir şeyden korkmam diye cevap verdi ve uçak kalkana kadar gözlerini Demir’in gözlerinden ayırmadı.
    Uçak Antalya’ya inerken aynı işlemi tekrar yaptılar. Gözleri gözlerinde, elleri ellerindeydi. Havaalanında bavullarını alırlarken birkaç turist kızın Demir’e bakması, göz süzmesi, o yetmiyormuş gibi laf atmaları Asi’yi çıldırtmaya yetmişti. Kızlara ters ters bakarak, Demir’in elini sıkıca tuttu. Sanki o benim, başka kapıya gidin der gibi davranıyordu. Kızlar bozulsa bile laf atmayı da ihmal etmemişlerdi. Ya sabır dedikçe, Demir’in de pişkin pişkin güldüğünü görünce daha fazla dayanamadı, elini hızla Demir’in elinden çekerek, ateş gibi gözlerle karşısına geçti.
    Asi: Ne o Demir Bey, maşallah pek bir keyiflisiniz.
    Demir: Evet çok keyifliyim, hem neden olmuyayım ki.
    Asi: Tabi canım, elalemin turist kızları öyle yiyecek gibi bakarsa tabi ki keyifli olursun.
    Demir: Şaka maka çok tatlı kızlardı yahu, İtalyan kızları işte.
    Asi: Nereden anladınız İtalyan olduklarını, İngilizceyi gayet iyi konuşuyorlardı.
    Demir: Öyle ama İngiliz değildiler, biraz dilleri kayıyordu, İtalyan’dı onlar.
    Asi: Ohh ohh maşallah, şiveden bile hangi ülke kadını olduğunu pat diye anlıyorsunuz. Uzmanlık alanınız herhalde.
    Demir: Yok uzmanlık değil de, İngiltere’de okurken çoğu ülke öğrencileri bir aradaydık. Eee biraz bu konuda bilgili olalım di mi ama.
    Asi: Demirrr sen beni çıldırtmak mı istiyorsun, böyle inadına inadına konuşuyorsun.
    Demir: Yok be güzelim, ama sinirlenmek bir insana bu kadar mı yakışır. Hem bu konuda benim ne kabahatim var söyler misin? Laf atılan ben, ama ne alakaysa zılgıtı yiyen de ben.
    Asi hafif ayağını yere vurup, hızla arkasını döndü Demir’e. Sevdiğinin saçlarını yüzünde hisseden Demir yandın oğlum, hemen arkasından gidip, gönlünü almazsan bu Antalya seyahati zehir olacak dedikten sonra, hızlı adımlarla Asi’yi takip etti. Bu sırada Asi hem hızlı adımlarla dışarıya çıkmaya çalışıyor hem de kendi kendine söyleniyordu.
    Asi: Adam haklı kızım, o mu laf attı, yooo. Ama ne olursa olsun yüz vermeseydi şu uyuz kızlara diye düşünürken Demir arkasından yetişip, kolundan tutup, kendine çevirerek, dudaklarına öpücük kondurdu.
    Bu öpüşmeyle Asi kalakalmıştı. Demir’in de ondan farkı yoktu. Bir zaman sonra hadi gidelim diyen Demir’e sessizce uydu Asi. Önce kalacakları otele geçtiler. Asi içinden İstanbul seyahatinin tekrarını yaşayacağız galiba diye geçirdi.

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Bahsedilme
    2 Mesaj

-72-

İkisi de odalarına çekilirken, yarım saat sonra aşağıda yemek salonunda buluşma kararı aldılar. Asi bir duş alıp, üstünü değiştirdikten sonra, kahvaltı için yemek salonuna indi. Salonu gözden geçirirken Demir’in cam kenarı bir masada oturduğunu gördü. Turist kızlar ne kadar haklıydı, sevdiği adam tüm yakışıklılığı ve karizmasıyla masada onu bekliyordu. İşte bu düşünceye sevinmişti. Bu yakışıklı adam onu bunu değil, kendisini bekliyordu. Ne şanslıyım allahım diye düşündü ve yüzünde kocaman gülümsemeyle Demir’in yanına gitti.
    Asi: Umarım çok bekletmemişimdir.
    Demir: Saatine bakarak, yooo bende biraz önce indim. Bu arada Asi’nin yüzündeki gülümsemeyi görüp, demek sakinleştiniz Asi hanım.
    Asi: Ben her zaman sakinim, ne demek istiyorsun sen şimdi.
    Demir: Hadi canım, biraz önce havaalanını birbirine katan sen değil miydin?
    Asi: Şansını zorlama istersen Demir, ne yapayım içine düşen kızlara, aaa ne demek düşün mü deseydim?
    Demir: Kıskanç keçi
    Asi: Ne var sevdiğim adamı kıskandım, evet kabul ediyorum seni çok kıskanıyorum.
    Demir: Eee bende kıskanılmayacak bir adam değilim yani.
    Asi: Demir eğer devam edeceksen ben kalkayım.
    Demir: Aman yok, turist kızlarda yok ki , onlar bana eşlik etse.
    Asi: Onlar yoksa bak arkandan gelen iki hatun var, çağıralım benim yerime onlar sana eşlik etsin.
    Demir: Nerede? Derken arkasında bayağı kilolu iki yabancı kadını görünce yok canım olur mu? Biz birbirimize eşlik ediyorduk, hem sen daha kahvaltını bitirmedin, dur ben yumurtanı soyayım.
    Asi kahkahalarla Demir’in haline gülüyordu. Şimdi bozulma sırası Demir’deydi.
    Asi: Ne o Demir bey, turistlere yardım sloganına ne oldu?
    Demir: Asiii, hem onların yardıma ihtiyacı yoktur eminim.
    Asi: Bak sen, kendilerine sorsaydık.
    Demir: Asi yeter ama.
    Asi: Demek yeter, biraz önce sürdüren sendin ama.
    Demir: Ben sürdürdüm, sen sakın altta kalma öyle mi?
    Asi: Aynen.
    Demir: Var ya seninle başımız belada o zaman.
    Asi: Valla sen bilirsin, istersen başına bela olan benden kurtulabilirsin.
    Demir: Bak bu olmaz işte, inatlaşsan da, kıskançta olsan, seni ömrün boyunca asla bırakmayacağım.
    Asi: Emin misin?
    Demir: Ne yaparsan yap, ne söylersen söyle son kararım.
    Asi: İyi o zaman, hadi kalkalım mı? Toplantıya ancak yetişirim. Sen ne yapacaksın?
    Demir: Ben de buradaki bağlantımız olan şirketlerle görüşeceğim. Ne zaman biter toplantı?
    Asi: Bilmiyorum ki, bitince ben ararım seni.
    Demir: Tamam, şimdiden iyi toplantılar dedikten sonra Asi’yi dudaklarından öptü.

Durum:
    DemirDogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bir öykünün ezgilerinde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bölüm 3

KABADAYI - BÖLÜM 3

Duygularınıza mantık gemi vurmayın, körelirsiniz. Hayatta herkes plan yapar, ama kaç kişinin ki tutar ki?

Hemen ayrılıyoruz gözlerimizin içi güldüğü her halimizden belli çok hızlı ve ani oldu sanki hep bu anı bekliyordum defne şaşkın gözlerle bana bakıyor, öyle bakma defne ben daha kendime nasıl bakacağımı bile bilmiyorum ona karşı koyamıyorum. Asiliğim, saldırganlığım, imalarım bir arada olmak istemeyişim hem bundanmış yeni anlıyorum en az senin kadar şaşkınım kendime… Kötü bir şey mi bilmiyorum, ama kollarındaydım mutluydum hiç olmadığım kadar o kısacık saniyelerde… Meğer hep senimi istedim hep senimi bekledim bu yüzden mi kimseyi yaklaştırmadım kıyılarıma…

Defne : Asi Babam seni soruyor içerde görmeyince merak ettik.

Asi : Tamam geliyoruz .

Defne içeri gidiyor ellerini tekrar tutuyorum, gözlerinin yeşiline kokusuna dalıyorum, ben bunları umut ederek hayal ederek ne zifiri gecelerle boğuşmuş yeşil gözlerinin hayali ile birçok sabahlara sarılmıştım… özlem tutku adı her neyse, bunun bir tarifi yok… Gül yüzü avuçlarımın arasında baş parmağım kaş başlangıcından bitime doğru gidiyor, sanki yüzünün her hattını çizgisini beynime kazıdığım gibi hissetmek de istiyorum ama bu sefer dergi kupürün deki bir resmini değil kendisini…

Asi : İçeri geçelim mi? Seninle dans etmek istiyorum.

Demir : Memnuniyetle… Hayatımda dans etmeyi seveceğim aklıma gelmezdi. Senin içinde olduğun her şeyi sorgulamadan seviyorum ve bunu yadırgamıyorum nedense.

Asi : Bunları duymak güzel, bu ne zamandan beri böyle?

Demir : İlk gördüğümden şu ana kadar, şiddetlenerek … hayat ne garip şimdi şu anda ellerini tutmak yanında olmak güzel, her şey sanki bir oyun perde kapanınca kaybolmandan korkuyorum.

Asi : Korkma, her şey çok ani oldu ama bunları senden duymak beni mutlu ediyor bunu ikimizde tahmin edemezdik hele ki ben senle ilgili düşüncelerimi hislerimi en karanlık köşelere itmişken… Gözlerindeki o ışık olmasa onları bulup çıkaramazdım, bunun için mutluyum demir ne olur beni şaşırtma, ben az önce bana aşkını itiraf eden saf adama inandım ne olur beni şaşırtma buna katlanamam…

Demir : Evet her şey çok ani oldu, ben bile bu anı çok hayal ettiğim halde şoktayım buna nasıl cesaret ettim… iyikide etmişim, sende korkma asiye, beni tanıdıkça seni şaşırtmayacağımı anlayacaksın, ben sadece kötü şöhrete ve yakıştırmalara maruz kalmış bir adamım o kadar bana inan..

Asi : Ben zaten sana inanmayı seçtim. hadi şimdi içeri girelim …

İçeri girer girmez kerim yanıma gelip oğlum ne iş anlayalım diye takılıyor defne ise garip nedense düşünceli yanına gidiyorum

Demir : Bir sorun mu var defne durgunlaştın bir anda?

Defne : Aslında yok ama Asiye ve Sen ?

Demir : Evet defne .. endişelerini anlıyorum ama aklına gelen ihtimalleri hep düşünerek yaşıyorum ona bir şey olmasına izin vermem o benim için değerli hem de çok yerine bir başkasını koyamayacağım kadar …

Defne biraz rahatlamıştı, Asiye babasının yanında gülerek bir şeyler konuşup anlatıyorlardı gözlerimi ondan alamıyordum ki Ona doğru yürümeye başladım çok hoş bir müzik çalınıyordu ve bu müzikte sevdiğim kadını kollarımda istedim sadece sıcaklığını kokusunu varlığını kollarımda hissetmek muhteşem… Ve pist deyiz
    Onunla olmak güzel ama her güzel şeyin bir sonu var ve dans la gecemiz de bitiyor konuklar yavaş yavaş dağılıyor aklımda Tuğrul da sabah hafif ateşi vardı... Bu düşüncelerle havluya doğru ilerliyorum İhsan bey, Eşi ve Defneyle orda vedalaşıyorum asiye az ileride bir arkadaşını uğurluyor..

Demir : Artık gitme zamanı …

Asi : Evet …..

Demir : Yarın İtalya ya uçuyorum döner dönmez seni ararım

Asi : Aramanı bekleyeceğim, istersen biraz daha kal kerimde burada kahve ikram edelim size..

Demir : Kalmayı çok isterim ama aklım Aziz Tuğrul da sabah ateşliydi biraz…

Asi : Aziz Tuğrul ?

Demir : Oğlum… duymuşsundur.

Asi : Duydum. Oğlunu biliyorum ama ismini bilmiyordum. Çocuklar hassastır ama atlatır merak etme.

Ellerini uzatıyor ama o yeşil gözlere biraz hüzünlü sanki Tuğrul un annesinden dolayımı diye düşünüyorum o an … çok şey bekleyip arzu ediyorsun demir diye kızıyorum kendime ama tedirginliği bakışlarından belli nedensizce bir açıklama hissi uyanıyor yavaşça kulağına eğiliyorum….

Demir : İyi geceler mağrur prensesim… Beni kabul ettiğin için sana aşkımı, tüm kalbimi ve ruhumu vermek isterdim ama zaten hep senindiler, bundan hiç şikayetçi olmam şu andan sonsuza kadar… seni seviyorum tüm kalbimle umut ediyorum ki sende seveceksin… zamanla…. İyi geceler meleğim… Beni bekle sana döneceğim… beni bekle

Gülümsüyorum ve arabaya doğru gidiyorum deniz kapıyı açıyor oturacakken dönüp bakıyorum hala orda, gözlerimiz buluşuyor ansızın, her zaman içimdesin diyor gözlerimi kapatıp açıyorum gülümsediğini görmek bile güzel… iyi geceler sevdiğim, sen her zaman istediğim son dileğimsin kendine iyi bak

Arkasından bakıyorum, Siyah takım elbisesi sert çizgileriyle, sert görünüyor oysa kalbinin sıcaklığı gözlerinden haykırıyor görmek isteyene, bugün başımı döndürdü. Neden sana karşı koyamıyorum eğer bir şansımız olacaksa bunu tüm kalbimle istiyorum demir gerçekten seni beklediğimi anladım bunu biliyorum umarım beklediğim aşkın sahibi de sen olursun neden se bunu istiyorum ne olursa olsun bana dön her zaman bana dön demir… diye iç geçirirken ilahi bir güç sanki arabasına binerken doğruluyor delici ve aşk dolu bakışları ile bakıyor ‘’içimdesin’’ deyip gözlerini kapatıp açıyor bu kader mi tesadüf mü bilemem ama bildiğim onu kaybetmek istemediğim ve o an kalbime saran umut ve mutluluk fırtınası sanki bir işaret gibi yaşadıklarımı anlatmak o kadar güçki benim için, hayatım 3 saatin içinde hangi noktadan nereye geldi, hayat mı çok kolay? Aşk mı Çok basit? Bunlar yanlış ... Kader sadece ''Kader''.... Umarım doğru zaman ve doğru insandır... Umarım derken bile neden dua eder ki insan onun olması için hayat büyük bir çelişki ....

İlk Aşklar Unutulmaz....''Aşk ve Gurur''

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)