Sayfa 98/201 İlkİlk ... 4888949596979899100101102108148198 ... SonSon
1001 sonuçtan 486 ile 490 arası

Konu: Asi - Senaryolar (1)

Durum:
    Okynss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Theseus.
    Konular
    9
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 31.Bölüm Senaryom-Tüyolardan yola çıkarak...

Tüyolara uygun yazalım birde 31.Bölüm senaryosu..
    Asi şaşkındı…Demir garson kızla dans ediyordu!!!??Üstünden kamyon geçmişti sanki..Etrafına baktı pistte bir çok çift vardı.Onları seyreder gibi yapıp ikide bir onları izliyordu..Demir dansın uzadığın farkındaydı ama genç bayanın zor durumda olduğunun da farkındaydı.Farkında olmadığı tek şey Asi’nin onları izlediğiydi.Birden aklında geldi
    Bir çift siyah göz bir çift yosun yeşili gözle karşılaştı..Demir Asi’nin gözlerindeki bu anlamsız ifadeye çok üzülmüştü..Hiç mi bir şey hissetmiyordu? Kıskanmıyor muydu?Asi ise o anda Demir’e öyle anlamsız bakabilmek için insanlık ötesi bir başarı sarf ediyordu…İki aşığın gözleri kilitlenmişti işte ayıramıyorlardı.Asi ani bir atakla Ali’nin yanına yaklaştı.
    A:Çok sıkıldım eve gitsem kabalık olmaz değil mi?
    Ali:Ne oldu?
    A: Dedim ya bu ortam beni çok sıktı
    Ali : Gidelim o zaman
    A:Ama sen..Yani bu daveti veren kişisin en son senin çıkman gerekmiyor mu?
    Ali : Klişeleri sevmem ben der havalı bir tavırla Asi ise sadece gülümsemiştir..

Tam bu sırada gözü Demir’e takılır..Demir o garson kızı arabasına bindiriyordur.Asi şok olmuştur..Demir’i,gerçekten artık onun mudur?Ali’ye döner

A:İyi o zaman hadi eve bırak beni,çıkalım
    Ali: Olur der

Ali ve Asi arabalarına binmişlerdir bile..Demirlere yetişirler..Asi onları görmek istememektedir

A: Biraz hızlı gidelim mi Ali?
    Ali : Seninde benim gibi hız tutkunu olduğu bilmiyordum
    A:Yok hız tutkunu değil ben uyku tutkunuyumdur..Çok uykum varda..Bir an önce uyumak istiyorum..
    Ali (güler) : O zaman gecenin en güzel kızını yatağına yetiştirelim bakalım der..

Asi ise öyle kötüdür ki şu an Ali’nin yersiz iltifatını duymamıştır bile..Ali ise aptallık edip utandığını düşünmüştür..

O anda bunlar olurken..Kader ağlarını bir kez daha örmüştür..

Ali : Üzgünüm Asi, her ne kadar hız tutkunu olsamda trafik kurallarına uymak zorundayım deyip durur.

İşte Asi bu cümleyi bir öncekine nazaran çok iyi duymuştur..Gözü trafik ışıklarına ilişir(Şansa bak kırmızı yanıyordur)Birden irkilir, yanlarında Demir’ler durmaktadır..Bir bıçak saplanır iki aşığın sırtına da.. Asi bitkindir..Savaşmayacaktır artık..Demir onun için bitmiştir..Ve Demir , Asi’nin bakışlarından ne düşündüğünü anlamıştır..Ama yapabileceği hiçbir şey ‘’ şimdilik ‘’ yoktur…

***ERTESİ SABAH***

Asi bu gün daha da erken kalkmış tarlalara gitmiştir..Demir’de erkencidir bu sabah..Arabasına binip ofise gider..Şeytan dürtmüştür onu tarla yolundan gider bugünde belki ‘’o ‘’ ordadır diye..Şansa bak gerçekten ordadır..

Arabayı onun göremeyeceği bir yerde durdurur..Kollarını birbirine bağlayıp..Asi’yi seyretmeye başlar..Çapayı bile başka bir tutuyordur bu kız..Birden Demir’in gözlerinden film kareleri akar sanki..Neler yaşamıştır Asi’yle…Tam arabasına binecekken duraklar..Ali…Ali Asi’ye yaklaşıyordur..Demir daha da dikkatli bakar ikiliye..Onları hep böyle yan yana görmek delirtmiştir onu..Ama yapabileceği hiçbir şey yoktur ki..Demir öfkelidir..Kendiyle savaşıyordur tam şu anda..Birden sanki toprak ve hava onu anlamıştır..Gök gürler,şimşek çakar..Tam o anda Asi elini boynuna götürür..Boynu boştur..Ali ise üşüdüğünü sanıp ceketini Asi’nin üstüne bırakır..Demir ise sessizce arabasına biner başı önünde..Giderken onların önünden geçmek zorundadır..Geçerde..Asi onu görmüştür..O an onlar için 2 saniye değil 2 dakika gibi geçmiştir..Demir’in bakışları..Asi’nin gururla başını kaldırması..İkisi içinde berbat bir an olmuştur bu.

Öğlene doğru Asi ,Defne’lere gider..

D: Hoş geldin Asi..
    A: hoş bulduk
    D: Ne bu surat ya

Asi dün geceyi anlatır ona..O kızla arabaya binip gittiğini..Defne artık sessiz kalamayacağını anlar ve Asi’ye olanları anlatır.Asi şaşkındır

A:Ama Defne bu ona başka bir kızla sabahlama hakkını vermiyor..
    D:Asi anlamıyormusun?
    A: Neyi Defne?
    D:O seni seviyor..Ayrıca belki kızın acil bir durumu vardır..Ayrıca bak çiftlik yolundan geçmiş..Çiftliğe götürecek hali yok akşam kızı değil mi?
    A:Bilemiyorum..Neyse ben çıkıyorum..Çiftlik de işim var

Asi’nin birazda olsa işi rahatlamıştır..Atının yanına koşar çiftliğe dönünce..

A: Hala benim..O hala benim der sesinin fısıltı gürültüsünde...

Tam o sırada içeri Hüseyin girer

H: Asi abla , Asi abla..Ben çok büyük bir hata yaptım
    A:Noluyo Hüseyin?
    H: Doğum gününde sana bir şey demiştim ya
    A:A evet duyamadım ne demiştin
    H:Asi abla , sorunda orda..Sana demiştimki..Manzaralı yere git..Orda seni sürpriz bekliyo demiştim ama duyuramadım sesimi..
    A:Ne süprizi Hüseyin?
    Demir abi sana sürpriz hazırlamıştı

Asi ‘nin içi yumuşamıştı bir anda..Hüseyini oracıkta bırakarak Demir’in çiftliğine gider ama orda yoktur..ofisine sürer arabasını delicesine..Konuşup bitirecektir her şeyi..Ama orda da yoktur aklına tek yer gelir Demir’in eski evi..Oraya gider..Kapıyı çalan..Kapıyı açan Zeynep’tir..Asi şoktadır..İçeriden Demir gelir

D: Kimmiş Zeynep?
    Z:Bilmiyorum Demir..

D:Asi..?!
    Aardon rahatsız ettim sanırım ama benim Demir’le konuşmam gerekiyordu…Yani en azından artık gerekmiyor…

Asi oradan uzaklaşırken Demir onu yakalar..

D: Dur bir dakika ne konuşacaktın benimle..
    A:Önemi yok…
    D:Ne demek önemi yok
    A: NE YANİ SENCE VARMI…O KIZ KİM DEMİR?
    D: Zeynep..Adı Zeynep..Bak dinle beni Asi..Sadece yardım amaçlı burada kalıyor..
    Aeki sen neden ordasın Demir?Ama doğru bana ne benim ne haddime paşamıza bunları sormak..

Deyip gider…Demir tekrar yıkılmıştır…

Artık bıkmıştır..Kerimi arar :

D:Kerim zeynep’le ilgilenmeni istiyorum olurmu?
    K: Tamamda noldu birden
    D:Bir şey olmadı Kerim..Hadi kapıyorum sonra konuşuruz..
    Keki..

Sonra Demir, Defne’yi arar..

D:Alo defne
    Def. : Efendim Demir
    D: Defne bu gece..Bu gece ne yap ne et Asi’yi bana getir..Benim şehirdeki evime..Bu çok çok önemli..İhsan beylerede Asi’nin sizde kalacağını söyle
    Def. : Peki ama neden..
    D:Nedenini sorma ama lütfen bunları yap…
    Def. : Peki Demir

Akşama kadar..Kerim Zeynep’i otele yerleştirmekle uğraşırken..Defne’de Asi’ye nasıl bir oyun oynacağını düşünüp bunu uygulamıştır bile..

***AKŞAM***

Akşam Asi ne olduğunu anlamadan Defne’neyle kendini Demir’in evinde bulmuştur..Ve yine Asi ne olduğu anlamadan Defne ortadan yok olmuştur..Demir ve Asi sonunda yalnız kalmışlardır..Demir ona her şeyi tek tek anlatmıştır..

A:Ya o kız Demir?O kız ve sen..
    D: Yapma Asi..Bunu sakın yapma
    A:Ama

Demir sözünü keser..Asi’ye yaklaşır ve

D:Ben her gün ,her gece seni düşlerken..

Dahada yaklaşır.. : Başka birine nasıl dokunayım…

Aemir yapma..
    D:İtiraz etme artık..Burdayız..Herşey bu kapının dışında Asi..Geçmiş, Ali,Zeynep..Hiç bir yok bu evde..
    A: Hayır var..O kız bu evdeydi..Belki de gecesini seninle geçirdi..Sabah seninle gözünü açtı..Bu evde daha fazla kalmak istemiyorum deyip gidecekken..Demir kolundan yakalar..Ve Asi’yi delicesine öpmeye başlar..Asi Demir’i iter ama Demir aldırmaz bile..Öpmeye devam eder..Artık Asi’nin gerçekten kurtulmaya çalıştığını anlayarak geri çekilir..

D:Bak..Seni öperken ne hissetiğine bir bak Asi..Çünkü aynısını bende hissediyorum der..Bunları hissederken bir başkasına dokunmam imkansız..

İşte şimdi Asi anlamıştır..Başını öne eğer..Demir çenesinden zarifçe tutar

D: Seni seviyorum der..

Ve dudaklarına ulaşır…Bu öpücük diğerlerinden farklıdır..Daha çok tutku vardır..Öpücükler boyuna iner ve derinleşir..Öyle ki Asi titremeye başlamıştır..Demir bunu fark etmiştir..Asi’yi duvara yaslar…Öpücükler dahada derinleşmiştir ve Asi’nin karşı koyacak gücü yoktur…Demir Asi’yi kucakladığı gibi odaya götürür,yatağına bırakır..

D:Yanlışsa Asi..Tam burada durdur beni der.Yanlış demesinden korkarak

Asi ise sadece ellerini Demir’in boynuna dolamakla yetinir..Bu Demir’i daha da çıldırtmıştır…Eli Asi’nin fermuarına gider.Asi’nin elleri ise Demir gömleğinin düğmelerini çoktan çözmüştür..İki ayrı vücut ve iki ayrı ten sabaha kadar birbirlerine çoktan doymuştur bile…

**Son**

Durum:
    yasamakguzel88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Set Resimleri Profilimde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ....

ASİ:Kusura bakmayın Demirle konuşmamız gereken ufak bir şey vardıda..Ondan geç kaldım..Yoksa neden sizi bekletim…

ALİ:Yine Demir demi…her şeyin altından o çıkıyor zaten ama onunla hesabımız daha bitmedi..

ASİ:Yeter artık haddini bil istiyorsan..Sen kim oluyorsunda benim sevgilim için böyle konuşabiliyorsun…Sanırım senle insan gibi konuşulmayacak…Bu iş ortaklığına daha fazla devam etmek istemiyorum..Mümkünse şimdi arabayı sağa çekebilir misin? İnmek istiyorum..

ALİ:Hiçbir yere inmiyorsun tamam mı? Benimle o iğrenç yemeğe geliceksin…İşten ayrılmak filanda yok deyip son sürat gaza bastı....

Ali adeta delirmiş gibiydi..Gaza bastıkça basıyordu..Asi biraz daha konuşursa başlarına bişey gelicegini anladı ama arabanın viraj alırken savrulmasından sonra dayanamadı ve bağırmaya başladı..

ASİ:Yeter artık ikimizide öldürmek mi istiyorsun? Durdur şu arabayı dedim ama sinirleri o kadar bozulmuştuki gözyağları oluk oluk akmaya başladı…

Ali yaptığı hatayı faketti..Arabayı kenara çekti..Asi hemen kapısını açıp aşagı indi ..Alide peşinden inip

ALİ:Özür dilerim Asim…Seni korkutmak istememiştim.

ASİ: Delisin sen deli..Bana Asim demeyi kessss tamam mı? Çık hayatımdan..Seni yakınımda görmek dahi istemiyorum..Bu ortaklık bitti..İstersen uğraşmayı dene benimle..Unutma burası Fransa değil…Heryerde sözün geçmez…Peşimden gelmeye devam edersen olucaklardan sorumlu değilim..

Ali ani bir hareketle Asiye doğru uzandı ve dudaklarından öpmeye çalıştı…

Asinin bir anda kendine çekip tokatı suratına indirmesi bir oldu…

ASİ: Pisliksin sen pislik…Bu yaptıgının hesabını vericeksin diyip arkasına bakmadan koşmaya başladı...

Ali uzaklaşan Asinin arkasından bakıp…

ALİ:Öyle kolay değil küçük hanım…Benden bu kadar çabuk kurtulamıcaksın…Daha son kozumu oynamadım ben…

Asi bir süre bilinçsizce yürüdükten sonra kendine geldi ve Defneyi aradı…Defne telefonda Asinin ağlayan sesini duyunca çok endişelendi…

ASİ: Defne çabuk beni almaya gelebilir misin?Bu halde eve gitmek istemiyorum..

DEFNE:Asi tamam canım nerdesin söyle hemen geliyorum..

Asi yolun kenarındaki taşın üstünde ne kadar oturdu farkına bile varmadı..Sonra omzuna dokunan elle irkildi..Kardeşi Defne oldugunu görünce boynuna sarıldı ve hıçkıra hıçkıra ağladı..

DEFNE
    :Ne oldu Asi anlatsana..Demirle kavga mı ettiniz..Korkutuyorsun beni lütfen ağlama canım..

Asi biraz sakinleştikten sonra olanları Defneye anlattı…Defne Aliye çok kızmıştı…

DEFNE: Geçti merak etme canım o adamla çalışmana asla izin vermeyecegiz…Ona gereken dersi Demirler vericektir…

ASİ.:Hayır Defne sakın..Bu olanlar aramızda ..Bu işe onları karıştırma ,ben bir şekilde o pislikten kurtulacağım…

DEFNE:Tamam canım senin istedigin gibi olsun..Şimdi toparla kendini ..Hadi bize gidelim..Orda sana bir çeki düzen veririz..Tamam mı

ASİ:Hı hı

Beraber arabaya binip Defnelerin evine gittiler..Asi olanların etkisiyle adeta yorgun düşmüş bir köşede uyuya kalmıştı..İşten çıkarken Demir Asiyi aradı ama telefonunu açan olmadı…Ali’nin ofisinin önüne geldi ama sekreter daha dönmediklerini söyledi…Aliyi aradı ama o da telefonu açmadı…Demir adete zıvanadan çıkmış gibiydi..Arabada direksiyona vurup..

DEMİR:Nerdesiniz…Allah kahretsin..Nerdesiniz……
    ....Cahil ile Sohbet Etmek Güçtür Bilene, Çünkü Cahil Ne Gelirse Söyler Diline....

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    Set Resimleri Profilimde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ....

Demir Asi’nin çiftliğe dönmüş olabileceğini düşünerek arabayı çiftliğe doğru sürdü…Tabi bir yandan hala Asiyi aramaya devam ediyordu ama açan yoktu…Arabayı o kadar hızlı sürmüştüki 15 dakika içinde çiftliğin önüne gelmişti…İçeri girmeden kapıda son bir kez daha Asiyi aradı..Ama yine bir cevap alamadı ve avludan içeri girdi…Bahçede Ceylan’ı ders çalışırken buldu…

CEYLAN: OOoo bakıyorumda masal prensimiz gelmiş..Bir süredir unuttun sanki bizi…Şimdi prensesini aramaya geldiysen yok o daha şatosuna dönmedi diyip kendi söylediklerine gülmeye başladı..

DEMİR:Ne yani Asi şimdi evde yok mu?

CEYLAN:Yok işten daha gelmedi..Ne oldu ki bir sorun mu var?..

DEMİR:Hayır hiçbir sorun yok…Ona sorucağım birkaç şey vardıda..Neyse daha sonra sorarım ben ona..Hadi kendine iyi bak küçük hanım diyerek arabasına binip hızlıca ordan uzaklaştı..

CEYLAN
    :Bunların hepside bir tuhaf…

Bu sırada Asi uyanmıştı…Burnuna gelen yemek kokularıyla acıktığını fark etti ve mutfaga dogru yöneldi..Kardeşinin yanağına bir öpücük bırakarak…

ASİ:Bakıyorumda pek bir hamaratız Defne Hanım..Ya ben kurt gibi acıktım…Hadi çabuk sofrayı hazırlayalım..Bu arada saat kaç oldu…

Defne’nin 7 demesiyle Asi’nin çığlığı basması bir oldu..

ASİ:Eyvahhhhhhhhh..Ben Demir’i unuttum..Beni işten almaya gelicekti…Kesin kudurmuştur şimdi o..Hemen onu aramalıyım

Çantasından telefonunu çıkardı ..Farkında olmadan sessize almıştı ve Demir’in 20 kez aradığını gördü..Yandım vallahi ben..Şimdi bu barut gibidir…Kimbilir neler yazmıştır iki dakikada kafasında..Hemen Demir’i aradı..

Demir arayanın Asi oldugunu görünce telefonu açtı ve bağırmaya başladı…

DEMİR:Asi nerdesin sen..İki saattir kaç kez seni aradım cevap veren yok..Ofise gittim,çiftlige gittim ordada yoksun..Aklıma neler geldi bir bilsen..

ASİ:Hayatım bir sakin ol..Defnelerdeyim ben..Burda uyuya kalmışım..Telefonumun sesinide kısınca duymamışım tabi..Özür dilerim bu kadar merak edicegini bilemezdim…

DEMİR:Bilmen lazımdı ASİ, aklımı oynatıcaktım nerdeyse..Tamam kapa şimdi hemen oraya geliyorum ama bu konu burda kapanmadı haberin olsun...
    Konu yasamakguzel88 tarafından (27-05-08 Saat 01:29:10 ) değiştirilmiştir.
    ....Cahil ile Sohbet Etmek Güçtür Bilene, Çünkü Cahil Ne Gelirse Söyler Diline....

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    Set Resimleri Profilimde
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart .......

Bir süre sonra kapı çaldı gelen Demir ve Kerimdi..Şans eseri kapıda karşılaşmışlardı..Demir burnunda soluyordu..

KERİM: Oğlum sen bu asabiyetle çok yaşamazsın bak söylemedi deme..Yazık erkenden öteki tarafa gitceksin..Asi sütçünün ellerine kalıcak sonra:) Cennetten bakar bakar kudurursun tabi cennete gidebilirsen…Bu gidişle katil olcaksınya o bakımdan söyledim:happy0064

DEMİR
    :Ha ha ha .Oğlum seni dünyaya espri yapasın diyemi gönderdiler?..ama hiç komik değiller söylim..Sütçüden önce öteki tarafa gitmek istemiyorsan şansını zorlama derim..

KERİM
    :Tamam sustum,paşam..

Demir içeri girer girmez hemen Asi’nin yanına gitti..O kadar kötü bakıyorduki Asi onu yumuşatmak için yanına gitti ve boynuna sarıldı..

ASİ
    :Özür dilerim aşkım gerçekten…Affettin mi beni?

Demirin o bakışları görüpte affetmemesi pek mümkün değildi..Kulağına doğru eğilerek fısıldadı..

DEMİR:Tek bir şartla affederim..Bu gece benimle kalıcaksın…Yoksa affetmem vallahi…Bu gece sana doymak istiyorum,yudum yudum içmek istiyorum seni..

ASİ
    : Nasıl olcak o..Evdekilere ne diyecepim..Dün gecede gitmedim..Çok kızıcaklar vallahi..

DEMİR:Sen evet de gerisini bana bırak…Ben hemen halledicem..

ASİ: Evet o zaman…

Demir Defneye doğru dönerek..

DEMİR:Senden ufak bir isteğim var Asinin bu gece benle kalmasını istiyorum..Evdekileri arasan Asinin sizde kalıcağını söylesen ne olur Defne…

Defne çocuk gibi yalvaran bu bakıştan sonra kabul etti ve çiftliği arayıp bu gece Kerim’in işi için Adanaya gittigini yalnız kalmaktan korktugu içinde Asi’nin onla kalmasını istedigini söyledi..Evdekilerde tamam dediler…

DEMİR: Defne süpersin…Bu iyiliğini asla unutmayacağım..Şimdi bize müsaade biz kalkalım..Asi al hadi çantanı…

KERİM
    : Hop abi nereye yemek yeseydik bari…

DEMİR:Biz hallederiz merak etmeyin..Hadi hoşçakalın..

KERİM:Bu oğlanın hali hal değil:) Valla bunlar bizden önce torun verirlerse şaşırma derim bebeğim:happy0064

Defne kıkır kıkır gülmeye başladı...

Arabaya bindiklerinde;

ASİ: Ayıp oldu Defne ile Kerim’e..Biraz daha oturamazmıydık sanki..Kız benim için onca yemek hazırladı..Hem ben açım çokk

DEMİR: Olmazdı efendim..Seni çok özledim ve bir an önce yalnız kalmak istiyorum..Eve gidince ben sana yiyecek bir şeyler hazırlarım hem diyip Asi’nin dudaklarına dogru uzandı.

Sevgililer için bu gece çok uzun olucak gibi duruyordu…

Durum:
    burcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Aklıma geldi nasıl olmuş bilmem okuduklarımdan bir sürü esinlenme var tabii…

Asi: seni asla affetmeyeceğim.uzak dur benden.

Demir dinlemez ve asi nin ellerinden zorla tutar onu alır arabaya bindirir.

Asi: bu yaptığın hiç bir şeye çözüm olmaz bak bırak beni.

Asi arabadan inemez. Demir hızla arabayı sürer bir kulübeye gelmişlerdir. Aşağı inerler. Asi’yi zorla içeri sokamak istese de Asi verandada kalır.

Demir: Beni dinle.. Ben bir hata yaptım. Ne yaşadığımı sana anlatmadım. Ama seni çok seviyorum. Bu benim için çok zordu. Ben annemi kaybettiğim gibi onu da kaybedecm sandım. Büyük bir hata yaptım ve sana inanmadım. Ama sen beni beklemeyince delirdim. Bütün bunlardan sonra Ali denen o adam geldi. Sana yalan söyledi. Karışmak istemedim hayatına karışmak istemedim. Ata binmeyi de biliyor. O gece toplantıya gelmemin sebebi de bana iptal oldu demesiydi.

Asi: Bunların hiç biri o kızı açıklamıyor.

Demir: Kızın yardımıma ihtiyacı vardı hayatı tehlikede. Ben ona yardım ettim sana söylememkle yine hata yaptım. Beni affet senden başka kimse olmadı olmaycak olamaz.

Asi:Bütün bunlar için artık çok geç.

Demir: Değil herkesi her şeyi boşver evlen benimle. Bugün evlen benimle.

Asi: Ben bilmiyorum.

Demir: Beni sevmediğini söyleyebilir misin?

Asi cevap vermez.

Demir: Evlen benimle.

Asi: Evet ama bir şartla bana her şeyi anlatacaksın her zaman.

Demir: sen de bana güveneceksin her zaman.

Asi ve Demir evlenmek üzere şehre doğru yola çıkarlar.

Bu sırada Gonca’nın kanması başlamıştır. Ziya Gonca’yı kucağına alır ağlayarak hastaneye koşar. Gonca bayılmıştır. Ziya aileyi arar.

Ziya: Sakın ölme Gonca daha yeni başladık sakın beni bırakıp gitme.

Gonca baygındır.

Ziya: Seni çok seviyorum Gonca, beni bırakma.

Aslan aynı anda elinde bir demet çiçekle Leyla’nın ofisine girer.

Aslan: ben…şey… ben…

Leyla: Efendim aslan?

Aslan: Uzatamam ben lafı. Ben seni seviyorum galiba.

Leyla: Galiba mı?

Aslan: Seviyorum işte…

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)