Sayfa 1/234 123451151101 ... SonSon
1168 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    162
    Verdiği Beğeni
    135

Aldığı Beğeni: 705

Bahsedilme
    15 Mesaj

Standart Aşk Laftan Anlamaz - Bölüm Yorumları (1)

HANDE ERÇEL'İN YENİ DİZİSİ İLE İLGİLİ DETAYLAR BELLİ OLDU !

Başrolünde ''Güneşin Kızları'' ile yıldızı parlayan Hande Erçel'in yer alacağı yapımın adı ''Peri Kızı'' olarak belirlendi. Bi Yapım'ın imzasıyla ekrana gelmeye hazırlanan dizi, yanlış anlaşılmalardan doğan bir aşk hikayesini konu alacak. Erkek başrol oyuncusunun da yakında belli olması beklenen projenin Show TV ekranlarında yayınlanacağı da son bilgiler arasında.

Peri Kızı, Haziran'da Show TV'de başlıyor.

Kaynak ranini.tv
    Konu OXFORD tarafından (02-04-16 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aşk Laftan Anlamaz’ haziranda Show TV’d
    e!
    Genç kuşağın parlayan yıldızlarından Hande Erçel’in yeni adresi belli oldu. Güzel oyuncu, haziran ayında ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisiyle Show TV ekranlarında hayranlarıyla buluşacak. Erçel dizide, Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan Hayat adlı genç ve güzel bir kızı canlandıracak...

Kayanak; Show tv resmi hesap

Hande Erçel ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisiyle ekranlara dönüyor

Bi Yapım’ın yeni projesinin ismi ve kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Haziran ayında izleyiciyle buluşması planlanan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ için ilk imza, yeni jenerasyonun yıldız oyuncusu Hande Erçel’le atıldı!

Başarılı oyunculuğu, güzelliği ve enerjisiyle 2015 yılında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz’ın ‘Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak.

Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesiyle önce aradığı işi bulacak ardından da aşkı...

YENİ PROJE ÖNCESİ TAYLAND TATİLİ

Dizinin cast çalışmaları devam ederken, ilk imzayı atan Hande Erçel, önceki sezonun yorgunluğunu atmak ve yeni dizisi öncesi enerji toplamak için Tayland’a tatile gitti. Haziran ayında izleyiciyle buluşması planlanan dizinin çekimlerine Nisan ayının son haftasında başlanacak! ‘Aşk Laftan Anlamaz’ keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak.

Kaynak Sözcü gazetesi

Edit konusun çok beğendim+ arkadaşlık ön planda olacak ayırca sevindim ebeveyen evliliği veya iş sebebiyle şehir değişikliği olurdu çok sıkılmıştım bundan çok iyi oldu kadro tam belli olsa tamamdır tek endişem kanal işte inşallah oda nazar boncuğu olur hande için en iyisi en hayırlısı olsun umarım:865323

Edit2: modlar başlığın isimini düzeltirse sevinirim dizinin isimi ‘Aşk Laftan Anlamaz’

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 75

Bahsedilme
    0 Mesaj

aaa sevindim cok guzel bir kiz hande ercel ben peri kizi ismini nedense daha cok begendim boyle sihirli bor dizi falan sandim ama degilmis olmasinda zaten..

Erkek basrol ekin koc olsa guzel olurdu ama muhtesem var iste belki o zamana ekin cikar yani 1.ahmet donemi biter..Gürbey ileri falanda olabilir hos bir mizaci var onun disinda su an aklima bir isim gelmedi
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    *asya* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    :)))))))))
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı KaNoLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaa sevindim cok guzel bir kiz hande ercel ben peri kizi ismini nedense daha cok begendim boyle sihirli bor dizi falan sandim ama degilmis olmasinda zaten..

Erkek basrol ekin koc olsa guzel olurdu ama muhtesem var iste belki o zamana ekin cikar yani 1.ahmet donemi biter..Gürbey ileri falanda olabilir hos bir mizaci var onun disinda su an aklima bir isim gelmedi
    Merhabalar bende Mehmet günsur düşündüm.
    :img-wink: Padişahlardan oğullarından gidiyoruz Hande şanslı maşallah :img-hyste Tolgadan sonra çıta çok yükseldi umarım Hande gelecek partneriyle uyum sağlar kimyaları tutar. Mehmet günsur handenin yanında daha olgun durur çok severim Mehmet günsurun oyunculuğunu ikisini yanyana getirince yakışıyorlar bence:img-in_lo
    Handenin yolu açık olsun hep ekranlarda görelim onu gözümüz gönlümüz açılsın.

Durum:
    kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karadayi
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hande Erçel'e Eşlik Edecek Erkek Oyuncu Belli Oldu!

Gecenin Kraliçesi ve Tatlı Küçük Yalancılar'la tanıdığımız Burak Deniz, Bi Yapım'ın ilk dizi projesi Aşk Laftan Anlamaz'ın erkek başrolü olacağa benziyor.
    Instagram'dan dizinin casting direktörü ve dizinin yapımcısı Burak Sağyaşar'ı takip etmeye başlayan Burak Deniz'in yakın zamanda bir diziyle döneceğini belirtmesi de iddiaları güçlendiriyor.

Sayfa 1/234 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)